Essence cz. IX - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 10:41   #2191
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
kurcze nie wiedziałam że tak na zachodzie jest co do pasiaków cudne <3

O bardzo fajnie.Widać jak wizażanki zmieniają życie porady ;p
Niom. Oczywiście, nie obywa się bez spięć. Też na początku swojej przygody na LiveJournalu byłam zdziwiona, ale widzę, że to naprawdę zdaje egzamin. Tam nawet podaje się często źródło pliku, który się potem obrobiło - doświadczenie subbera

A pasiaki cudne, ale moje serce podbił jednak rozświetlacz
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:41   #2192
truskawkaaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, Boże, co za naród, że kradnie własność intelektualną innych i potem wykłóca się o to z innym, a za argument podaje "przecież to tylko jedno głupie zdjęcie". Dla mnie zupełnie nie do przyjęcia są twoje tłumaczenia i tyle. Skoro zdecydowałaś się na sprzedaż na allegro, zdecydowałaś się także na przestrzeganie prawa i bycie profesjonalną w tym co robisz. I uwierz mi, twoje odpowiedzi zacytowane tu przez jedną z Dziewczyn nie należą do najbardziej profesjonalnych




Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Chyba Twoich zdjęć bezczelnie nie ukradłam więc wyluzuj.

Następnym razem jak zdarzy mi się taka sytuacja, będę musiała bezczelnie ukraść zdjęcie z google grafika napiszę, że "zdjęcie pochodzi z google grafika" i tyle. nie zamierzam się tłumaczyć ani co do zdjęć ani co do cen. Moja sprawa za ile sprzedaje. Nikt Wam kupować nie karze
hahah bez komentarza! dziewczyno, w jakim świecie Ty żyjesz? google grafika to tylko opcja przeglądania zdjęć z różnych źródeł - każde zdjęcie w linku lub w treści ma źródło pochodzenia. Możesz zostać pozwana za wykorzystanie zdjęć bez odnoszenia się do źródła i zapłacić karę - to bardzo częste oskarżenie - jeżeli komuś podpadniesz to możesz się z tym liczyć. Powodzenia
truskawkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:42   #2193
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
kosmetyki Essence nie są tylko dla wizażanek, każdy ma prawo je kupić. Skoro co drugi post na wątku dotyczy wychwalania kosmetyków essence, to chyba nikt nie powinien być zdziwiony, że na allegro ludzie chcą na tym zrobić biznes.
może dlatego jestem przewrażliwiona, jak widzę post typu:
patrzcie, ktoś kupił za 13zł a sprzedaje za 20
A drugą sprawą co do zawyżania cen na allegro jest to, że ludzie wiedząc ile kosmetyk kosztuje w sklepie nie kupią go na allegro za 2x tyle Ja już kilka razy prosiłam Wizażanki o kupienie mi czegoś i wysłanie, bo nie chciałam płacić 2x więcej
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:43   #2194
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Niom. Oczywiście, nie obywa się bez spięć. Też na początku swojej przygody na LiveJournalu byłam zdziwiona, ale widzę, że to naprawdę zdaje egzamin. Tam nawet podaje się często źródło pliku, który się potem obrobiło - doświadczenie subbera

A pasiaki cudne, ale moje serce podbił jednak rozświetlacz
chciałam napisać słowo w słowo to samo. A ostatnio już miałam go w rękach i jednak nie kupiłam.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:44   #2195
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci dobra Kobieto, że zechciałaś podzielić się zdjęciami szaf, bo jam nie Lublinianka, ale jutro się tam do Was prawdopodobnie wybieram na małe zwiedzanie Więc pomyślałam że jak z wypadu do Trójmiasta nic, to sobie to odbiję w Lublinie właśnie Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, jak kupię sobie parę nowości hehe (zapewniam od razu, że nie będę tego sprzedawać na all).
Skarbie, jeszcze mam tylko pytanie, bo z tego co się orientuję macie po dwie szafy na Świętoduskiej i Ametystwej. Wyczaiłam,że ta pierwsza jest w centrum, a druga bardziej na obrzeżach, na osiedlu. Tylko nie mogę zajarzyć, gdzie jest stary, a gdzie nowy Olimp... oba są na Świętoduskiej? A jeśli tak, to w jakiej odległości? Oświeć proszę nieobeznaną
Zapraszamy, zapraszamy Cieszę się, że Ci się fotki przydadzą
Dwie szafy mamy na Świętoduskiej, Ametystowej, w Nowym Olimpie i na 1 Maja (ale tam nie radzę nic zwiedzać , chyba że przyjedziesz pociągiem to to jest kilka kroków od dworca).

Świętoduska 12 -> mapka

Ametystowa 1 (w Stokrotce) -> mapka (nowości są w 1. szafie i trochę w 2. ale może wczoraj panie wyłożyły resztę, możesz zadzwonić, panie odbierają i informują bez problemów )

Nowy Olimp -> mapka tylko tutaj google nie zdążyło narysować jeszcze nowej części Olimpu i trochę tam poknocili z uliczkami i Leroy Merlin jest gdzie indziej (właśnie w nowej części). (Jeśli interesuje Cię np. Vipera to jest sympatyczne stoisko, można dostać oczopląsu od nadmiaru kolorów lakierów ).

Jak już tam będziesz i będziesz miała przed oczami dwa budynki, to ten po lewej to Nowy Olimp (wchodzisz głównym wejściem, idziesz w lewo do DN) a po prawej jest Stary Olimp (wchodzisz głównym wejściem, idziesz prosto, (mijasz po drodze stoisko Golden Rose), dochodzisz do fontanny i po lewej będzie DN)

1 Maja
-> mapka tutaj to tylko jeśli jedziesz pociągiem, bo nawet nie wiem czy wyłożyli nowości.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:44   #2196
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja bym raczej powiedziała, że to nadziewana czekolada, na którą trzeba odłożyć pieniądze i zjeść w niedzielę. Czyli taki nie do końca chleb powszedni.

na którą to czekoladę trzeba baaardzo długo czekać
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:45   #2197
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
To mój pierwszy wpis w tym wątku. Trafiłam tu po nicku marynka42 który udało mi się przeczytać na jej aukcji na zdjęciu kurtki.

Więc TAK jest zdziwiona, bo jak już wcześniej pisałam nie sądziłam, że to wywoła aż takie zamieszanie. Wiecie ludzie mają różne poglądy i to co dla jednego jest złe nie musi był złe dla drugiego. Wiem jak ciężko jest ludziom pewne rzeczy wytłumaczyć....przez dłuższy czas pisałam do włascicieli psów którzy sprzedawali nierodowodowe szczeniaki na allegro, bo chciałam aby zrozumieli że się przyczyniają w ten sposób do bezdomności zwierząt ( przepraszam za off) I co? I byłam za każdym razem wyzywana do ludziom się nie wytłumaczy, bo wiedzą swoje. Wy może też kiedyś rozmnażałyście pieski, kotki i też nie wiedziałyście (albo dalej nie wiecie), że robiłyście/robicie coś złego. Więc nie piszcie że zachowuje się jak 13latka, bo dla mnie rozmnażanie nierodowodowych zwierząt i schroniska TO jest poważny problem a nie 1 zdjęcie paznokci które wywołało tyle zamieszania i traktujecie mnie jakbym nie wiadomo co złego zrobiła. Na drugi raz podam adres z którego wziełam i po problemie.

no właśnie, dla mnie kradzież zdjęcia paznokci jest większym problemem niż Twoja troska o rozmnażanie zwierząt. I uszanuj poglądy i własność innych ludzi.
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 10:46   #2198
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez truskawkaaa Pokaż wiadomość
hahah bez komentarza! dziewczyno, w jakim świecie Ty żyjesz? google grafika to tylko opcja przeglądania zdjęć z różnych źródeł - każde zdjęcie w linku lub w treści ma źródło pochodzenia. Możesz zostać pozwana za wykorzystanie zdjęć bez odnoszenia się do źródła i zapłacić karę - to bardzo częste oskarżenie - jeżeli komuś podpadniesz to możesz się z tym liczyć. Powodzenia
Ciekawe ile jeszcze się takich postów pojawi przeczytaj moje posty a zwłaszcza te ostatnie. A z tym że napisze "google grafika" to była ironia bo widziałam kiedyś na jednej aukcji, że ktoś to napisał dobra koniec tej bezsensownej dyskusji. Jutro matura i trzeba się uczyć...i jeszcze zima za oknem
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:47   #2199
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Essence cz. IX

usunęłaś zdjęcie? nie zauważyłam http://allegro.pl/lakier-essence-nai...582979330.html .... bez komentarza
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:47   #2200
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
na którą to czekoladę trzeba baaardzo długo czekać
Kurka, o tym to nie pomyślałam... O, ale np. nie każdy codziennie może zjeść czekoladę Studencką
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:48   #2201
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26677598]no właśnie, dla mnie kradzież zdjęcia paznokci jest większym problemem niż Twoja troska o rozmnażanie zwierząt. I uszanuj poglądy i własność innych ludzi.[/QUOTE]
Pójdź czasem do schroniska dla zwierząt to może kiedyś to zrozumiesz.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 10:48   #2202
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dzięki Gabuś za fotki Nie ukrywam, że pomimo, że mam stare pasiaki to jednak te nowe wzbudzają we mnie pożądanie
Czy mnie się tylko wydaje, czy ten nowy ma silniejszy pigment? Bo na zdjęciu kolor jest zdecydowanie mocniejszy.
Myślę, że wynika to z faktu, że nowy pasiak jest bardziej miękki, kremowy, dwa razy potarłam palcem i taki brąz wyszedł. Stary jest dosć twardy i nie ściera się tak łatwo, przez co tu musiałam się nieco bardziej wysilić, żeby oddać kolor.

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
pigmentacja pasiaków mnie czasem przeraża
Mnie regularnie, używam swojego prawie jak różu CaH - tap tap pędzlem i delikatnie na twarz po drodze czasem strzepując jeszcze nadmiar. Z tym nowym może byc jeszcze więcej zabawy.

Żeby nie było - moje środki ostrożności wynikają z tego, że jestem bardzo blada i KAŻDYM bronzerem mogłabym sobie zrobić krzywdę.

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
chciałam napisać słowo w słowo to samo. A ostatnio już miałam go w rękach i jednak nie kupiłam.
Ja go uwielbiam, nie jest de facto bronzerem, więc jak go nalożylam na całą twarz (delikatnie, za blada jestem na szarżowanie), to mi szczena opadła. Kooocham goooo
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:48   #2203
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
A ostatnio już miałam go w rękach i jednak nie kupiłam.
Ja miałam go wczoraj już w koszyku ale ostatecznie wyjęłam - stwierdziłam, że skoro to stała oferta to na pewno jeszcze go kupię
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:49   #2204
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A drugą sprawą co do zawyżania cen na allegro jest to, że ludzie wiedząc ile kosmetyk kosztuje w sklepie nie kupią go na allegro za 2x tyle Ja już kilka razy prosiłam Wizażanki o kupienie mi czegoś i wysłanie, bo nie chciałam płacić 2x więcej
ale mają do tego pełne prawo
kupując kosmetyki na allegro przeważnie też płacimy więcej niż zapłaciła za nie osoba sprzedająca
a co do kupowania kosmetyków przez inne wizażanki, jeśli u mnie byłaby osoba która wszystko od razu wykupuje, to ja bym nic z limitowanek nie miała jak dobrze mieszkać w miejscu gdzie nie ma wielu wizażanek
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:52   #2205
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ale mają do tego pełne prawo
kupując kosmetyki na allegro przeważnie też płacimy więcej niż zapłaciła za nie osoba sprzedająca
a co do kupowania kosmetyków przez inne wizażanki, jeśli u mnie byłaby osoba która wszystko od razu wykupuje, to ja bym nic z limitowanek nie miała jak dobrze mieszkać w miejscu gdzie nie ma wielu wizażanek
Tak, maja prawo do sprzedania swoich rzeczy nawet 10x drożej Tylko pytanie czy sprzedadzą


A co do essence to jutro idę po pomadkę Coralize Me
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:54   #2206
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Mnie regularnie, używam swojego prawie jak różu CaH - tap tap pędzlem i delikatnie na twarz po drodze czasem strzepując jeszcze nadmiar. Z tym nowym może byc jeszcze więcej zabawy.
ja nie wie czy kiedykolwiek zużyję swojego pasiaka
podobnie jak dwa róże CAH, pasiak CAC i coś tam jeszcze o czym zapominam
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:56   #2207
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Zapraszamy, zapraszamy Cieszę się, że Ci się fotki przydadzą
Dwie szafy mamy na Świętoduskiej, Ametystowej, w Nowym Olimpie i na 1 Maja (ale tam nie radzę nic zwiedzać , chyba że przyjedziesz pociągiem to to jest kilka kroków od dworca).

Świętoduska 12 -> mapka

Ametystowa 1 (w Stokrotce) -> mapka (nowości są w 1. szafie i trochę w 2. ale może wczoraj panie wyłożyły resztę, możesz zadzwonić, panie odbierają i informują bez problemów )

Nowy Olimp -> mapka tylko tutaj google nie zdążyło narysować jeszcze nowej części Olimpu i trochę tam poknocili z uliczkami i Leroy Merlin jest gdzie indziej (właśnie w nowej części). (Jeśli interesuje Cię np. Vipera to jest sympatyczne stoisko, można dostać oczopląsu od nadmiaru kolorów lakierów ).

Jak już tam będziesz i będziesz miała przed oczami dwa budynki, to ten po lewej to Nowy Olimp (wchodzisz głównym wejściem, idziesz w lewo do DN) a po prawej jest Stary Olimp (wchodzisz głównym wejściem, idziesz prosto, (mijasz po drodze stoisko Golden Rose), dochodzisz do fontanny i po lewej będzie DN)

1 Maja
-> mapka tutaj to tylko jeśli jedziesz pociągiem, bo nawet nie wiem czy wyłożyli nowości.
Boziu, Piece, strasznie Ci dziękuję, że chciało Ci się dla mnie takie dokładne objaśnienie strzelićkla ski:
Teraz już wszystko wiem i muszę druknąć sobie Twojego posta, wtedy na pewno się nie zgubię
A jak mi jeszcze powiedziałaś, że macie stoisko golden rose i vipery to już w ogóle przepadłam z kretesem, portfel zaczyna mi się jeżyć w torebce i kopać kiedy próbuję go otworzyć i przeliczyć kasę

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kurka, o tym to nie pomyślałam... O, ale np. nie każdy codziennie może zjeść czekoladę Studencką
No, nie? coś o tym wiem jako była i obecna studentka

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Myślę, że wynika to z faktu, że nowy pasiak jest bardziej miękki, kremowy, dwa razy potarłam palcem i taki brąz wyszedł. Stary jest dosć twardy i nie ściera się tak łatwo, przez co tu musiałam się nieco bardziej wysilić, żeby oddać kolor.

za odpowiedź
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:57   #2208
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja nie wie czy kiedykolwiek zużyję swojego pasiaka
podobnie jak dwa róże CAH, pasiak CAC i coś tam jeszcze o czym zapominam
Ja mam porównywalne zapasy rozświetlaczy - 2 RtP, 3 AOH, 2 CAC, 2 Moonlight... Tylko kwiatkowy kupiłam w 1 sztuce.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:57   #2209
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny a,może któraś z Was sprzedaje puderek Blossoms na Allegro?
Bo ja bym chętnie kupiła,a nie dość,że jestem dość cienka w tych allegrowych sprawach,to jeszcze nasze konto na all. zablokowane
P.S. Od razu może napiszę,że zablokowane z powodu włamania (byliśmy ofiarą,nie włamywaczami) i niestety póki sprawa w toku....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 10:57   #2210
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Essence cz. IX

myślicie, że opłaca się kupić ten bronzer into the wild? polecacie? bo opinie na kwc albo bardzo dobre, albo słabe...
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:58   #2211
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
myślicie, że opłaca się kupić ten bronzer into the wild? polecacie? bo opinie na kwc albo bardzo dobre, albo słabe...
Ja bardzo go lubię
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:00   #2212
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26674418]porównajcie zdjęcia z tej aukcji
http://allegro.pl/lakier-essence-nai...582979330.html

ze zdjęciami z tego bloga
http://www.all-you-desire.com/2011/0...ello-holo.html


są identyczne! cholera jasna, nie dość, że żerują na naszej fascynacji tymi kosmetykami, nie dość, że wykupują np. puder blossoms i potem dla nas go brakuje, nie dość, że sprzedają produkt w kosmicznej cenie to na dodatek kradną czyjąś WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNĄ !!!!!

takie nerwy z samego rana..................... ...................[/QUOTE]

Masakra jakaś z tymi zdjęciami Właśnie dlatego staram się wstawiać własne logo na każde wystawione gdzieś przeze mnie zdjęcie.
Po co ja się tak męczę jak chcę coś sprzedać czy Wam pokazać - szukam światła i ładnego tła, ustawiam kosmetyki, robię miliony zdjęć, żeby moim marnym aparatem wyszły jak najostrzejsze a potem je obrabiam skoro mogłabym wejść na google grafika i użyć pierwszego z brzegu zdjęcia? Ależ ja głupia jestem
A tak serio to wstyd i hańba! Przecież teraz ładne zdjęcia można bez problemu nawet komórką zrobić.


Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
O rany, no to teraz strach wstawiać własne zdjęcia, bo znów jakaś 'cicha wizażanka - aktywna allegrowiczka' wykorzysta fotkę.

Problem z fotkami jest taki, że ktoś się stara, 'dzieli' z innymi z dobroci serca i 'bezinteresownie', a ktoś inny 'wykorzystuje' ową fotkę by dzięki niej 'zarobić'. I nagle już sprawa nie jest taka nieistotna, prawda?

Na Zachodzie są zupełnie inne standardy, tam trzeba podawać źródło ZAWSZE, nawet jeśli ktoś prowadzi bloga hobbystycznie i użyje elementu graficznego będącego własnością i dziełem kogoś innego to jest obowiązek podania 'credits'. Jak się nie pamięta, to się dopisuje, że właściciela poda się, jak się go odnajdzie, lub zainteresowany się zgłosi. Tym bardziej nie wyobrażam sobie, by wykorzystywać fotki na aukcji, gdzie jednak ta fotka ma zachęcić do kupna, czyli nakręcić sprzedaż. Prawo tu jest wyjątkowo jasne i klarowne, a kary dość dotkliwe.

Ech, to ja już może przejdę do obiecanych swatchy. 3 bronzery SC: nowy pasiak blondynkowy, stary pasiak blondynkowy i dla porównania rozświetlacz pyłkowy. Jak już wspominała, nowy pasiak jest bardziej miękki i chyba łatwiej się nakłada...

Mam nadzieję, że moje beznadziejne fotki komuś pomogą

Tak mi pomogły Pasiak jest piękny tylko, że wersja brunetkowa (bo zgaduję, że taką masz) jest dla mnie miażdżąco ciemna. Nie byłabym w stanie jej nałożyć na buzię
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:00   #2213
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a,może któraś z Was sprzedaje puderek Blossoms na Allegro?
Bo ja bym chętnie kupiła,a nie dość,że jestem dość cienka w tych allegrowych sprawach,to jeszcze nasze konto na all. zablokowane
P.S. Od razu może napiszę,że zablokowane z powodu włamania (byliśmy ofiarą,nie włamywaczami) i niestety póki sprawa w toku....
Najtańszy puder widzę na all za 24,50
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:00   #2214
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ja mam porównywalne zapasy rozświetlaczy - 2 RtP, 3 AOH, 2 CAC, 2 Moonlight... Tylko kwiatkowy kupiłam w 1 sztuce.
Jeeeej, ale masz raj...
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:02   #2215
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja miałam go wczoraj już w koszyku ale ostatecznie wyjęłam - stwierdziłam, że skoro to stała oferta to na pewno jeszcze go kupię
Ach ten zdrowy rozsądek... Ale prędzej czy później będzie mój

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
myślicie, że opłaca się kupić ten bronzer into the wild? polecacie? bo opinie na kwc albo bardzo dobre, albo słabe...
chodzi Ci o Essence, Into The Wild, Bronzing Powder (Puder brązujący - lato 2010)?
On ma 4 gwiazdki więc niezłe oceny ja go mam i jestem zadowolona
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:04   #2216
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Essence cz. IX

ok, kupiłam go na all przed chwila ( za 6 zł )
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:05   #2217
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A co do essence to jutro idę po pomadkę Coralize Me
Idź idź, kup kup bo warto

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ja mam porównywalne zapasy rozświetlaczy - 2 RtP, 3 AOH, 2 CAC, 2 Moonlight... Tylko kwiatkowy kupiłam w 1 sztuce.
Oo! zazdraszczam AOHa bo nie miałam sposobności wypróbować
Co do moonlighta, to mam do niego duży sentyment, był moim pierwszym (obok pędzla do pudru z tej kolekcji) kosmetykiem z essence. Namiętnie go używam i jak już tu gdzieś pisałam, koło połowy maja będzie po nim

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
myślicie, że opłaca się kupić ten bronzer into the wild? polecacie? bo opinie na kwc albo bardzo dobre, albo słabe...

Ja mam i teraz go nie używam bo wykańczam mój brązer z rimmela (heh zachciało mi się projektu denko), ale mogę powiedzieć że jest naprawdę świetnym produktem do konturowania buźki (chodzi mi o ten najciemniejszy pasek). Reszta pasków w normie, bez szału- na bladej buźce będzie ładnie widać dwa pozostałe kolorki, na ciemnej karnacji już chyba nie bardzo. Niektóre z dziewczyn pisały, że kupiły go tylko ze względu na ten brązowy pasek
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:06   #2218
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ok, kupiłam go na all przed chwila ( za 6 zł )
ja się jeszcze zastanawiałam nad błyszczykami z tej limitki, widziałam je ostatnio w koszyczkach wyprzedażowych. Ma je któraś i mi doradzi czy warto?
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:08   #2219
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Idź idź, kup kup bo warto
Mam nadzieję, że na Grunwaldzkiej będzie jutro na mnie czekać a przypomnij mi jeszcze cenę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:08   #2220
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ach ten zdrowy rozsądek... Ale prędzej czy później będzie mój
Ja go na pewno kupię tylko poczekam z miesiąc albo dwa, żeby poużywać to co mam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.