Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 20:24   #3571
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dzięki dziewczyny Używałam Poppy red i Pillarbox pół na pół + maska, więc pigmenty nie były w 100% "nasycone", a i tak pięknie chwyciło i długo trzyma. Ale myję włosy lodowatą wodą i tym żelem dla niemowląt z Rossmana. A szamponetki akurat nie polecam, używałam z Dalii i Mariona i beznadzieja (szczególnie ta druga). A co do tych moich nieszczęsnych ciemnych końcówek, to bardzo chciałabym wyrównać kolor, więc może jednak nałożę na całość 9%, a jak się przesuszą, to potem się będzie lepiej toner trzymał na nich
Sugar- dokładnie, nie ma się co sugerować firmą i ceną. Producenci to bandyci i oszukiści. Dlatego cieszę się, że tyle fajnych i tanich produktów wyhaczyłam właśnie na wizażu, po opiniach innych dziewczyn.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:35   #3572
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Używałam Poppy red i Pillarbox pół na pół + maska, więc pigmenty nie były w 100% "nasycone", a i tak pięknie chwyciło i długo trzyma. Ale myję włosy lodowatą wodą i tym żelem dla niemowląt z Rossmana. A szamponetki akurat nie polecam, używałam z Dalii i Mariona i beznadzieja (szczególnie ta druga). A co do tych moich nieszczęsnych ciemnych końcówek, to bardzo chciałabym wyrównać kolor, więc może jednak nałożę na całość 9%, a jak się przesuszą, to potem się będzie lepiej toner trzymał na nich
Sugar- dokładnie, nie ma się co sugerować firmą i ceną. Producenci to bandyci i oszukiści. Dlatego cieszę się, że tyle fajnych i tanich produktów wyhaczyłam właśnie na wizażu, po opiniach innych dziewczyn.
Dzięki, popatrzę za tymi tonerami może w końcu

Wizaż jest niezastąpiony, popieram. I żadna wazelina, tylko fakt: przecież o kosmetykach i tak się gada z kim popadnie (żeńskim głównie;p), a tu jest to samo, tylko do potęgi n-tej. Jasne, zdarza się chamska reklama albo antyreklama, bo biznes to biznes, ale mam spore zaufanie do KWC na przykład, zwłaszcza tych mocno zrecenzowanych - no i do tych osób, z którymi już chwilę 'piszę'. Moja maska, Gloria, też jest stąd: tania, fajny ma skład i - najważniejsze - u mnie działa idealnie.
Tylko, wiecie, każdy kij ma dwa końce. Mi bardzo wzrosła zakupomania przez to, że tu bywam i się osłucham o różnych cudeńkach :P
...ale też masy rzeczy się ustrzegłam, bo buble..

Mocno się zastanawiam nad aplikacją wizażu na telefon, ale chyba jeszcze nie ma na mój system ;p
Ale fajna sprawa - stoję przed półką z kremami czy cieniami do powiek, trzy kliknięcia i mam zdanie kilkunastu osób. Lepsze od zakupów z koleżanką

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-05-22 o 20:37
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:41   #3573
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Dzięki, popatrzę za tymi tonerami może w końcu

Wizaż jest niezastąpiony, popieram. I żadna wazelina, tylko fakt: przecież o kosmetykach i tak się gada z kim popadnie (żeńskim głównie;p), a tu jest to samo, tylko do potęgi n-tej. Jasne, zdarza się chamska reklama albo antyreklama, bo biznes to biznes, ale mam spore zaufanie do KWC na przykład, zwłaszcza tych mocno zrecenzowanych - no i do tych osób, z którymi już chwilę 'piszę'. Moja maska, Gloria, też jest stąd: tania, fajny ma skład i - najważniejsze - u mnie działa idealnie.
Tylko, wiecie, każdy kij ma dwa końce. Mi bardzo wzrosła zakupomania przez to, że tu bywam i się osłucham o różnych cudeńkach :P
...ale też masy rzeczy się ustrzegłam, bo buble..

Mocno się zastanawiam nad aplikacją wizażu na telefon, ale chyba jeszcze nie ma na mój system ;p
Ale fajna sprawa - stoję przed półką z kremami czy cieniami do powiek, trzy kliknięcia i mam zdanie kilkunastu osób. Lepsze od zakupów z koleżanką
Haha ja mam tak samo.. Wali mi jak to mój mąż mówi z tymi kosmetykami
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 20:52   #3574
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, nie przejmuj się, w tej kwestii, to chyba nam wszystkim wali
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:07   #3575
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Sugar, nie przejmuj się, w tej kwestii, to chyba nam wszystkim wali
haha świruski
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:11   #3576
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
"W miarę" Mój szef był w szoku jak zobaczył mnie z czerwonym łbem. Ale bał się chyba skomentować
ja właśnie się boję, że z niebieskim to nawet nie ma po co iść na rozmowę o pracę
Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
@Meadow: celować będę w różowy, albo niebieski
mnie się podoba czerwony wpadający w róż z jasną niebieską grzywką (spodem grzywki) wpadającą pod turkus o matko ale to brzmi dziwnie
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Meadow - dla mnie czerwień też już jest raczej normalna. Na pewno bardziej niż błękit czy zieleń
dla mnie jest wszystko normalne dlatego zawsze się pytam naokoło o zdanie, ja to jakaś "inna" jestem ale no w sumie jak uda mi się załatwić coś w urzędzie to nie wyobrażam sobie obsługiwania jakiejś "babci" która bardziej skupiałaby się na tym jakie to ja mam dziwne włosy niż na tym po co przyszła haha poza tym w takim miejscu niebieski po prostu nie wypada w Polsce
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Haha ja mam tak samo.. Wali mi jak to mój mąż mówi z tymi kosmetykami
Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Sugar, nie przejmuj się, w tej kwestii, to chyba nam wszystkim wali
Sugar, falka, witam w klubie chociaż mi to dopiero zaczyna
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:18   #3577
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

cześć dziewczyny

nie było mnie trochę, ale zdam teraz raport z majicontrasta

Po farbowaniu z oxy 9% włosy nie były bardziej zniszczone, wręcz się zdziwiłam ich kondycją kolor z kolejnymi myciami nie wypłukiwał się drastycznie, co najwyzej troszeczkę tracił na intensywnosci. Nie używam żadnego szamponu do włosów czerwonych, czy coś takiego, tylko z Welli do farbowanych, co ma je niby regenerować... przy poprzednich farbach narzekałam na ten szampon, że wypłukuje kolor, ale z majicontrastem jakoś idą w parze i efekt jest zadawalający I tak po 10 myciach nie było w moich włosach ani grama rudości!!
Około mycia 16 chyba zdradziłam swój szampon z niveą do farbowanych i... o jezu O.O czyli od 5 dni znowu jestem rudawo-różowa, kolor wypłukał się w sumie z dnia na dzień i obwiniam o to ten szampon, chociaż nie wiem, czy to możliwe...

Podsumowanie:
ok 15 myć kolor się trzyma naprawdę solidnie, jeśli ktoś myje włosy rzadziej niż codziennie, da mu to przynajmniej miesiąc trwałego, intensywnego koloru. W takim wypadku się nie zastanawiać, tylko brać! Farba wyrównała mi trochę kolor, przykryła rudości.
Odświeżę szamponetką, a za jakieś 1,5 tygodnia znowu będę farbować
Na razie nie będę szaleć z 12%, bo boję się, że się szybko wypłuka, ale za jakieś 2 miesiące chyba się skuszę

+włosy mi po majicontraście nie wypadały
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 11:31   #3578
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Update moich kłaczków po scandicu i wymywającej się już joannie ... mimo że w chłodnym świetle róż delikatnie wychodzi a w słońcu jest ogień- nie przeszkadza mi to, bo uwielbiam mój obecny kolor Dodam że codziennie śpię z olejem i następnego dnia go zmywam, więc WOW jak ten kolor się trzyma

Co do pracy,sama muszę się za nią zacząć rozglądać i też rozmyślałam, czy czerwone włosy mogą odstraszyć pracodawcę... ? hehe na pewno się nie przefarbuję

A przez (dzięki??) wizaż też mi trochę odbiło na punkcie kosmetyków ^^ Czytam nawet teraz książkę o chemii w rzeczach które kupujemy, a jej patronem medialnym jest nasz wizaż!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wuosy.jpg (19,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wuosy2.jpg (32,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wuosy3.jpg (46,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wuosy4.jpg (36,8 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-05-24 o 11:34
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:52   #3579
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Update moich kłaczków po scandicu i wymywającej się już joannie ... mimo że w chłodnym świetle róż delikatnie wychodzi a w słońcu jest ogień- nie przeszkadza mi to, bo uwielbiam mój obecny kolor Dodam że codziennie śpię z olejem i następnego dnia go zmywam, więc WOW jak ten kolor się trzyma

Co do pracy,sama muszę się za nią zacząć rozglądać i też rozmyślałam, czy czerwone włosy mogą odstraszyć pracodawcę... ? hehe na pewno się nie przefarbuję

A przez (dzięki??) wizaż też mi trochę odbiło na punkcie kosmetyków ^^ Czytam nawet teraz książkę o chemii w rzeczach które kupujemy, a jej patronem medialnym jest nasz wizaż!
Co to za książka? też bym chętnie poczytała
A trwałość koloru faktycznie imponująca ja chyba dziś będę farbować i chyba sobie kupię jakiś toner żeby przedłużyć trwałość koloru
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:35   #3580
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Update moich kłaczków po scandicu i wymywającej się już joannie ... mimo że w chłodnym świetle róż delikatnie wychodzi a w słońcu jest ogień- nie przeszkadza mi to, bo uwielbiam mój obecny kolor Dodam że codziennie śpię z olejem i następnego dnia go zmywam, więc WOW jak ten kolor się trzyma

Co do pracy,sama muszę się za nią zacząć rozglądać i też rozmyślałam, czy czerwone włosy mogą odstraszyć pracodawcę... ? hehe na pewno się nie przefarbuję

A przez (dzięki??) wizaż też mi trochę odbiło na punkcie kosmetyków ^^ Czytam nawet teraz książkę o chemii w rzeczach które kupujemy, a jej patronem medialnym jest nasz wizaż!
olciu superowo trzyma sie kolorek
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:54   #3581
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wczoraj farbowałam Scandiciem. Spostrzeżenie nr 1- jaka ta farba delikatna! Troszkę tylko wysuszyła włosy. Nawet te moje nieszczęsne końce są ok, normalnie WOW! Spostrzeżenie nr 2- nie rozjaśniła tak mocno, jak się spodziewałam, ale kolor piękny. Bez nadmiernego różu, jak w przypadku Allwevsa. Dużo głębszy i czystszy kolor. Ale następnym razem spróbuję z 12%, powinno być ostrzej Foty nie oddają koloru za bardzo. Jak się mi uda złapać kolor na zdjęciu, to dodam jeszcze. Pierwsza fota na mokro - wygląda pomarańczowo- nie jest. Ostatnia różowa- tym bardziej nie. Środkowa też nie to...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asdf.jpg (69,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00577.jpg (139,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00581.jpg (108,5 KB, 34 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 20:15   #3582
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

W końcu komuś podoba się efekt po Scandicu.
U mnie ta farba dawała z utleniaczem 9% taką nie-super-jasną czerwień, niesamowicie... czerwoną, czystą, bez pomarańczu ani różu, i taką głęboką.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:35   #3583
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Co to za książka? też bym chętnie poczytała
''Piękni, zdrowi, witalni''
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:09   #3584
Rota69
Raczkowanie
 
Avatar Rota69
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej wszystkim.
Chciałabym uzyskać na włosach kolor ciemnej czerwieni. Obecnie mam bardzo jasny blond i niestety nie znalazłam jak do tej pory farby, dzięki której mogłabym uzyskać taki kolor. Ze względu na mój obecny kolor włosów chyba mogę liczyć jedynie na jakiś jasny odcień czerwieni ;/
Znacie może jakąś dobrą farbę w kolorze ciemnej, intensywnej czerwieni, która nadawałaby się do moich włosów?
Pozdrawiam!
__________________
When I See You in the Sun You're as Pretty as a Swastika....
Rota69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:16   #3585
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

jakiś fajny odcień z małym utleniaczem ..tak myślę... i pamiętaj o prepigmentacji
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:27   #3586
Rota69
Raczkowanie
 
Avatar Rota69
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
jakiś fajny odcień z małym utleniaczem ..tak myślę... i pamiętaj o prepigmentacji
A znasz jakąś doborą firmę, którą możesz polecić?
__________________
When I See You in the Sun You're as Pretty as a Swastika....
Rota69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:52   #3587
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

My tutaj chyba głównie używamy Matrix (SoRed) i Scandic Line (kolor 10.60) myślę że mogłabyś zastosować wodę 3% lub zmieszać 3 z 6... Może masz jakieś zdjęcie upragnionego koloru?
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:58   #3588
Rota69
Raczkowanie
 
Avatar Rota69
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
My tutaj chyba głównie używamy Matrix (SoRed) i Scandic Line (kolor 10.60) myślę że mogłabyś zastosować wodę 3% lub zmieszać 3 z 6... Może masz jakieś zdjęcie upragnionego koloru?
A dostane te farby w sklepie czy muszę zamawiać przez internet? I czy sama dałabym radę pofarbować sobie włosy, czy może lepiej skorzystać z pomocy fryzjera? ;>
A chodzi mi mniej więcej o taki kolorek --> http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/16/16/0.../m_2_21968.jpg
__________________
When I See You in the Sun You're as Pretty as a Swastika....
Rota69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 12:11   #3589
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wcale nie taki ciemny.. ;p Ja bym na Twoim miejscu spróbowała użyć Scandica 10.60 z wodą 6%.. mi on wyszedł b. podobnie
Hehe uważam, że dasz radę sama ;p My tutaj wszystkie chyba farbujemy się same (tzn najczęściej przy pomocy domowników lub przyjaciół ;p) to naprawdę nic trudnego Są filmy instruktazowe na youtube jakby co ;p
W sklepie... nie sądzę, chyba że we fryzjerskich... a tak to najbezpieczniej na allegro
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 12:30   #3590
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Rota69,a mogłabyś może wstawić zdjęcia swojego obecnego koloru? Jeśli masz na prawdę jasny kolor to ja bym rozważyła najpierw pofarbowanie jakimś czerwonym ciemnym blondem/brązem, a dopiero potem typową czerwień, ponieważ z włosów rozjaśnianych każda farba będzie się bardzo szybko wymywać, a biorąc pod uwagę że czerwienie "z natury" wymywają się bardzo szybko to przy farbowaniu od razu na czerwień po tygodniu będziesz miała wymyte nie-wiadomo-co na głowie

Chyba że naturalnie masz tak jasne włosy - wtedy to trochę inna kwestia
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:34   #3591
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Właśnie dlatego robi się prepigmentację. jasny blond to najlepsza baza do uzyskania każdego koloru który chcesz...o ile robisz to umiejętnie
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:34   #3592
Rota69
Raczkowanie
 
Avatar Rota69
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
wcale nie taki ciemny.. ;p Ja bym na Twoim miejscu spróbowała użyć Scandica 10.60 z wodą 6%.. mi on wyszedł b. podobnie
Hehe uważam, że dasz radę sama ;p My tutaj wszystkie chyba farbujemy się same (tzn najczęściej przy pomocy domowników lub przyjaciół ;p) to naprawdę nic trudnego Są filmy instruktazowe na youtube jakby co ;p
W sklepie... nie sądzę, chyba że we fryzjerskich... a tak to najbezpieczniej na allegro
Dzięki za informacje. Spróbuję Scandica jak znajdę ją gdzieś w necie :P bo jak narazie moje poszukiwania są bezowocne...
Ja już w sumie długi czas farbuję sobie włosy sama, ale jednak przy tak diametralnej zmianie koloru chyba poproszę kogoś o pomoc, żeby mieć równomiernie pofarbowane włoski
Pozdrawiam
__________________
When I See You in the Sun You're as Pretty as a Swastika....
Rota69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:38   #3593
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no fakt na allegro tylko jedna oferta (http://allegro.pl/farba-lastrada-sca...345321551.html) Możesz wysłać prywatną wiadomość do sprzedawcy z pytaniem czy ma kolor 10.60, bo to nowość i nie ma go w starej palecie
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:44   #3594
Rota69
Raczkowanie
 
Avatar Rota69
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

UOLCIA- a masz może zdj. swojego kolorku?
__________________
When I See You in the Sun You're as Pretty as a Swastika....
Rota69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 14:56   #3595
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Rota69 Pokaż wiadomość
UOLCIA- a masz może zdj. swojego kolorku?
Uolcia wrzucała zdjęcia swoich włosów na tej stronie.
Naprawdę nie przeczytałaś nawet 15 ostatnich postów w tym wątku? Nie mówiąc już o tym, że nie rozmawiamy tutaj o niczym innym niż farbowaniu na czerwono, więc gdybyś przeczytała ostatnie 10 stron i użyła wyszukiwarki znalazłabyś pewnie w ciągu max 20 minut odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 15:31   #3596
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

haha nie wierzę
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 15:39   #3597
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego robi się prepigmentację. jasny blond to najlepsza baza do uzyskania każdego koloru który chcesz...o ile robisz to umiejętnie
tja... tylko zrobić a utrzymać go potem to inna kwesta mi po przejściu z blond na brąz dopiero jakoś w okolicach 3 farbowania przestało się szaleńczo wymywać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 15:51   #3598
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ojjj takie gadanie z tym utrzymywaniem koloru. Jak się chce to się da. Tonery, pianki, szamponetki. Poza tym wymywać jej się będzie tak samo, tylko że z ciemniejszych włosów. Żeby farba się przyjęła to trzeba nałożyć ją na włosy parę razy. Ja zrobiłam tak jak ty poleciłaś koleżance i potem wychodziły mi jakieś paskudne brązy, bordo itp. Odradzam
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:10   #3599
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Uolcia wrzucała zdjęcia swoich włosów na tej stronie.
Naprawdę nie przeczytałaś nawet 15 ostatnich postów w tym wątku? Nie mówiąc już o tym, że nie rozmawiamy tutaj o niczym innym niż farbowaniu na czerwono, więc gdybyś przeczytała ostatnie 10 stron i użyła wyszukiwarki znalazłabyś pewnie w ciągu max 20 minut odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
no wlasnie fotki byly niedawno nawet dodawane takze to niejest problem zeby poszukać tu w wątku..
Rota- ja mialam takie po scandiku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (128,6 KB, 45 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:11   #3600
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Ojjj takie gadanie z tym utrzymywaniem koloru. Jak się chce to się da. Tonery, pianki, szamponetki. Poza tym wymywać jej się będzie tak samo, tylko że z ciemniejszych włosów. Żeby farba się przyjęła to trzeba nałożyć ją na włosy parę razy. Ja zrobiłam tak jak ty poleciłaś koleżance i potem wychodziły mi jakieś paskudne brązy, bordo itp. Odradzam
da sie. ale tylko tonerami lub piankami bo szamponetki nie zabrzo dają efet.. i to niestety to kosztuje.. i tak w kółko c0 miesiąc niedojże farbe kupić to i ze 2 pianki .. kapa życia..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-25 o 18:12
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.