Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 14:54   #2311
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Oglądałam dzisiaj na żywo pomadki Maca i już zgłupiałam, sama nie wiem, którą chcę, ale jakąś chcę na bank. Show Orchid mi chodzi po głowie nadal ( poczekam aż zmienią prezent i próbki ) albo mat candy yum yum albo mat pink pigeon sama już nie wiem
Można zgłupieć uwierz mi mam te wszystkie co wymieniłaś i najbardziej latem lubię candy yum yum i pink pigeon, to maty ale bardzo komfortowo nosi się je, rzucają się oczy ale zbieram dużo komplementów więc chyba jest okey co do show orchid to najjmniej ją lubię i w sumie trochę żałuję, że ją kupiłam, z tych 3 to taka moim zdaniem najbardziej stonowana jest, ma fajny sheen niebieski. Teraz latem jak się trochę opaliłam to może bardziej mi przypasi zimą jakoś zbyt ciemno się w niej czułam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:55   #2312
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Zestaw Mini Sumptuous Mascara w D. znowu jest dostępny
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:59   #2313
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Można zgłupieć uwierz mi mam te wszystkie co wymieniłaś i najbardziej latem lubię candy yum yum i pink pigeon, to maty ale bardzo komfortowo nosi się je, rzucają się oczy ale zbieram dużo komplementów więc chyba jest okey co do show orchid to najjmniej ją lubię i w sumie trochę żałuję, że ją kupiłam, z tych 3 to taka moim zdaniem najbardziej stonowana jest, ma fajny sheen niebieski. Teraz latem jak się trochę opaliłam to może bardziej mi przypasi zimą jakoś zbyt ciemno się w niej czułam
Ha ha teraz już mi namąciłaś w głowie Możesz mi zrobić zdjęcie wszystkich razem jak wyglądają na dłoni? Będę bardzo wdzięczna Pewnie skończy się tym, że kupię wszystkie, chociaż nie mogę, bo dziś zaszalałam w Intimissimi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-06-24 o 15:07
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:04   #2314
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie straszę - ostrzegam

Poważnie, ja się nie spotkałam i aż wydaje mi się to nieprawdopodobne, no ale dziewczyny na innym wątku pisały i podawały dawno, dawno temu przykłady. Ja nawet chyba bym nie odróżniła podróbki, no chyba, że po cenie
Też słyszałam kilka niepochlebnych komentarzy, o podróbkach MAC i np. z Benefitu mieli purchawki
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:06   #2315
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też słyszałam kilka niepochlebnych komentarzy, o podróbkach MAC i np. z Benefitu mieli purchawki
Też pamiętam właśnie, że pisały Macu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:10   #2316
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

W D. nowa torba jako prezent przy zakupie luny...
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:20   #2317
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

O kurde ale mnie nastraszyłyście tymi podróbkami na tru Nie widziałam jeszcze podrób kulek, mam nadzieję, że takie nie powstały.. Będę sprawdzać..

Cytat:
Napisane przez aamgs Pokaż wiadomość
Kobietki, w Sephora jest promocja 3 za 2 tu szczegóły i kod: http://www.fashyou.pl/artykuly/promo...rto-kupic.html

Mam swoje ulubione kosmetyki w postaci bazy pod podkład i kremu, ale nie ukrywam że ostatnio się STRASZNIE naciełam na ten ich nowy tusz do rzęs i wcześniej też inny krem krem

Niemniej jednak chcę dać szanse marce ponownie i tu pojawia się pytanie, czy Wy jako specjalistki od próbek może macie wieksze rozeznanie i polecicie coś oprócz bazy i ichniego podkładu (mialam próbkę, to nie to)?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
Ja, ja, ja Ci polecę! Hmmm... z takich moich ulubionych, co wiem, że są fajowe to tak:
Na pewno maska nawilżająca na noc z tej serii różowej Cudo Nakładasz na noc i rano zmywasz dopiero
Później bogate masło do ciała z tej serii białej, takie wielkie, prawie półkilogramowe Co skóry wrażliwej bardzo fajne Panie co mają dzieci z AZS często przychodzą i mówią, że tylko to masło nie uczula ich dzieci
Trio do konturowania z różem, bronzerem i rozświetlaczem
Żel micelarny do zmywania makijażu - fajny bo można włożyć do lodówki i robić sobie też kompres na zmęczone oczy
Z kolorówki to jeszcze puder HD jest super, taki wygładzający, często malowałam nim Panie które przychodziły na makijaż

Hmmm.. narazie tyle mi przychodzi do głowy z takich najulubieńszych Aaaa i jeszcze pędzle oczywiście (te z serii pro są fajniejsze )
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 15:25   #2318
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też słyszałam kilka niepochlebnych komentarzy, o podróbkach MAC i np. z Benefitu mieli purchawki
Ja zanim kliknęłam to dumałam właśnie w obawie o purchawkę (śmieszne określenie ), ale ten kolor kulek co kupiłyśmy z poziomką jest produkowany cały czas, tylko że na Francję. I powstał stosunkowo niedawno więc porzuciłam te myśli, ale podróbki na tru to mi do głowy nie przyszły...

BTW jak kupijecie w D. i oznaczacie zapłatę przelewem to ile czasu jest na zrobienie przelewu?
I kolejne pytanie: można potem dodać sobie jakiś kod do zamówienia albo zmienić próbki?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-06-24 o 15:26
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:28   #2319
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Kurcze, pozostaje zamówić zestaw EL z tymi marnymi próbkami, bo totalnie zostaną wyprzedane

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja robiłam sobie dwa razy w życiu przedłużanie i ogólnie nie polecam. Efekt jest super ale przez pierwsze parę dni, potem jest już tylko gorzej i gorzej. Nie wspominając, że trzeba u kosmetyczki spędzić min. 3 godziny. Do tego trzeba uważać jak się śpi, bo rzęsy się przekręcają, odkształcają i potem ciężko je naprostować, ogólnie dużo zabawy z nimi jest w negatywnym tego słowa znaczeniu. A potem jak już wypadną to naturalne rzęsy są takie malutkie i króciutkie jakby ich nie było. Dużo lepiej jest na jakaś imprezę czy okazję założyć jednorazowo sztuczne rzęsy lub kępki.
Polecasz jakieś? W sobotę wybieram się na wesele i właśnie zastanawiała się czy nie użyć parę kępek
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:30   #2320
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Inglot ma przyzwoite, a na stronie można kupic za piątaka. Tylko nie wiem jak szybko by szły.

http://www.inglot.pl/rzesy/196-rzesy-promocja-5zl.html
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:35   #2321
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ha ha teraz już mi namąciłaś w głowie Możesz mi zrobić zdjęcie wszystkich razem jak wyglądają na dłoni? Będę bardzo wdzięczna Pewnie skończy się tym, że kupię wszystkie, chociaż nie mogę, bo dziś zaszalałam w Intimissimi
hyhy
jak spodobała się Tobie show orchid to bierz ją, jest taka inna przez ten poblask każda jest super okey postaram się uchwycić je na zdjęciu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 15:35   #2322
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Inglot ma przyzwoite, a na stronie można kupic za piątaka. Tylko nie wiem jak szybko by szły.

http://www.inglot.pl/rzesy/196-rzesy-promocja-5zl.html
Okazja ale do tego trzeba jeszcze klej, bo w zestawie nie ma, prawda?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:37   #2323
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
hyhy
jak spodobała się Tobie show orchid to bierz ją, jest taka inna przez ten poblask każda jest super okey postaram się uchwycić je na zdjęciu
spodobały mi się wszystkie te co wymieniłam i sama już nie wiem, teraz jak oglądałam słocze to chyba bardziej yum yum, grrrr już sama nie wiem, poczekam na Twoje zdjęcia i zdecyduję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:42   #2324
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kurcze, pozostaje zamówić zestaw EL z tymi marnymi próbkami, bo totalnie zostaną wyprzedane


Polecasz jakieś? W sobotę wybieram się na wesele i właśnie zastanawiała się czy nie użyć parę kępek
Ja kierowałam się opiniami na wizażu i rzęsy sobie takie kupiłam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ck.html&next=1
a kępki takie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1
ogólnie nic im zarzucić nie mogę, bardzo fajne, tylko że te pierwsze przez neta zamawiałam a kępki kupiłam w drogerii Natura.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:43   #2325
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dlaczego do jasnej ciasnej na stronie truskawki wyświetla mi się, że moje zamówienie zostało wstrzymane? Miała tak któraś z Was? Żadnej wiadomości od nich nie dostałam...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:49   #2326
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Okazja ale do tego trzeba jeszcze klej, bo w zestawie nie ma, prawda?
Oj, nie pamiętam, ale chyba nie ma. Ja tak czy siak mam DUO więc nie przywiązuję wagi do tych ewentualnie dołączonych.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:57   #2327
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

BTW jak kupijecie w D. i oznaczacie zapłatę przelewem to ile czasu jest na zrobienie przelewu?
I kolejne pytanie: można potem dodać sobie jakiś kod do zamówienia albo zmienić próbki?
Na dokonanie przelewu są 3 tygodnie i nie można już zmienić zamówienia.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:01   #2328
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Na dokonanie przelewu są 3 tygodnie i nie można już zmienić zamówienia.
Dzięki

Już miałam koszyk przygotowany, klikam a tam znów nie ma zestawu tusz + primer z EL która mi ciągle wykupuje, przyznać się
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:13   #2329
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dlaczego do jasnej ciasnej na stronie truskawki wyświetla mi się, że moje zamówienie zostało wstrzymane? Miała tak któraś z Was? Żadnej wiadomości od nich nie dostałam...
sprawdź w spamie - od nich maile zawsze mi tam lądują
nieraz chcą jakieś rachunki za media by uwierzytelnić kartę płatniczą i do tego czasu wstrzymuja zamówienia
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 16:14   #2330
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
spodobały mi się wszystkie te co wymieniłam i sama już nie wiem, teraz jak oglądałam słocze to chyba bardziej yum yum, grrrr już sama nie wiem, poczekam na Twoje zdjęcia i zdecyduję
yum yum to była moja obsesja cholernie mi się podobała i póki nie było MACa online a do żadnej stacjo mi było mi po drodze to kombinowałam i tak długo kombinowałam aż w końcu otworzyli sklep online i zamówiłam pink pigeon też wielbię

dobra,nacykałam trochę zdjęć, wieczorkiem postaram się wrzucić
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:17   #2331
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
yum yum to była moja obsesja cholernie mi się podobała i póki nie było MACa online a do żadnej stacjo mi było mi po drodze to kombinowałam i tak długo kombinowałam aż w końcu otworzyli sklep online i zamówiłam pink pigeon też wielbię

dobra,nacykałam trochę zdjęć, wieczorkiem postaram się wrzucić
Nie pomagasz
Oki czekam z niecierpliwością na zdjęcia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:21   #2332
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
sprawdź w spamie - od nich maile zawsze mi tam lądują
nieraz chcą jakieś rachunki za media by uwierzytelnić kartę płatniczą i do tego czasu wstrzymuja zamówienia
No właśnie sprawdziłam w spamie i nic Wyświetla mi się pod zamówieniem takie cos:

Twoje zamówienie jest przetrzymywane w ramach rutynowej kontroli bezpieczeństwa. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mailem.

xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:22   #2333
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Miała któraś z Was żel do brwi z artdeco,albo cień do brwi tejże firmy?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:28   #2334
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

jakie są teraz kody do D?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:39   #2335
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No właśnie sprawdziłam w spamie i nic Wyświetla mi się pod zamówieniem takie cos:

Twoje zamówienie jest przetrzymywane w ramach rutynowej kontroli bezpieczeństwa. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mailem.

tak samo miałam ale dostałam e-mail z prośbą o rachunki
napisz do nich, może jeszcze coś nowego wymyślili

miałam takie coś
Cytat:
Uprzejmie informujemy, że zamówienie jest wstrzymane do realizacji w ramach rutynowego procesu weryfikacji karty kredytowej. W celu kontynuacji realizacji zamówienia i weryfikacji danych, uprzejmie prosimy o przesłanie do nas e-mailem kopii rachunku z ostatnich 3 miesięcy (na przykad za telefon stacjonarny, wodę, gaz lub prąd), na którym widnieje Twoje nazwisko i adres.

Kopię rachunku prosimy wysłać na adres: securitycentre@Strawberry net.com lub odpowiadając na tego e-maila.
Prosimy zrozumieć, że informacja ta jest niezbędna w celu potwierdzenia, że jesteś prawowitym właścicielem podanej karty kredytowej i że karta nie dostała się w niepowołane ręce.
Informujemy, że w przypadku braku odpowiedzi w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane a na Twoje konto karty kredytowej nastąpi zwrot płatności za zamówienie.
Bardzo przepraszamy za wszelkie utrudnienia i czekamy na Twój e-mail.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2015-06-24 o 16:51
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 17:10   #2336
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
tak samo miałam ale dostałam e-mail z prośbą o rachunki
napisz do nich, może jeszcze coś nowego wymyślili

miałam takie coś
Szlag mnie zaraz trafi Chyba zarejestrowałam się na siebie, a mój TŻ wpisał dane swojej karty itp.. I adres na niego też... I co teraz A żadnego maila nie mam od nich... Nigdy się z czymś takim nie spotkałam..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 17:25   #2337
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szlag mnie zaraz trafi Chyba zarejestrowałam się na siebie, a mój TŻ wpisał dane swojej karty itp.. I adres na niego też... I co teraz A żadnego maila nie mam od nich... Nigdy się z czymś takim nie spotkałam..
też tak miałam
napisz do nich, translatorem google Ci odpiszą
ja nasłałam na nich męża żeby ze stopką bankową im odpisał i:
Cytat:
Dziękujemy za wiadomość.

Serdecznie przepraszamy za kłopot; wydaje się, że nasz dział realizacji zamówień był ewidentnie nieco przesadnie ostrożny. Mamy przyjemność poinformować, że mamy teraz recenzja zamówienie i uchylił wniosek zabezpieczeń dla Ciebie.

Zrealizujemy zamówienie natychmiast i aktualizacji z wysyłką informacji za zamówienie zostanie wysłane do Ciebie po zamówienie jest wysyłane z naszego magazynu.

Dziękuję bardzo za poświęcony czas i cierpliwość w tej sprawie i nie powinno być żadnych wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt.
i żadnych cyrków już nie odstawiali, zamówienie zrealizowali
ale koleżanka podobnie do nich napisała, że nie prześle im tych faktur to anulowali jej zamówienie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 17:31   #2338
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
też tak miałam
napisz do nich, translatorem google Ci odpiszą
ja nasłałam na nich męża żeby ze stopką bankową im odpisał i:

i żadnych cyrków już nie odstawiali, zamówienie zrealizowali
ale koleżanka podobnie do nich napisała, że nie prześle im tych faktur to anulowali jej zamówienie
A co dokładnie mąż im napisał? Bo kurde już pisałam i po polsku i po angielsku i nic hahahaha Mąż wysyłał ze swojego maila wiadomość, że żona zamawiała i on płacił? Jak to ugryźć?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 17:37   #2339
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A co dokładnie mąż im napisał? Bo kurde już pisałam i po polsku i po angielsku i nic hahahaha Mąż wysyłał ze swojego maila wiadomość, że żona zamawiała i on płacił? Jak to ugryźć?
napisał, że nie wysle im rachunków, że potwierdza fakt podpięcia karty z jego danymi do moich zakupów, ale uważa że dalsze wymagania są przesadzone
ale miej na uwadze, ze pisał to z maila służbowego, w tym samym czasie koleżanka napisała coś w podobie i nie przeszło ..
po polskiemu normalnie pisz i poczekaj, nich sie ogarną
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 17:43   #2340
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
napisał, że nie wysle im rachunków, że potwierdza fakt podpięcia karty z jego danymi do moich zakupów, ale uważa że dalsze wymagania są przesadzone
ale miej na uwadze, ze pisał to z maila służbowego, w tym samym czasie koleżanka napisała coś w podobie i nie przeszło ..
po polskiemu normalnie pisz i poczekaj, nich sie ogarną
Kurde no... Napisałam narazie dlaczego moje zamówienie zostało wstrzymane i tyle... Ehh dzięki Kochana Mam nadzieję, że się ogarną
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.