Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 16:50   #1441
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Paulina Aurora, wspominałaś wczoraj o tym rabacie - 10% za wtopy S - on działa razem z jakimś kodem (np. z kodem na rabat, box itp) czy tylko sam?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 16:51   #1442
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam szanelowe królowe .
Ja jestem u rodziców, dopiero skończyłam sprzątać swój pokoj, syf jak cholera . Pokaże Wam jakiego przystojniaka mają moi rodzice .
Ale wystawia brzusio do drapania Prawdziwy kocurek. Śliczny! Mam sentyment do czarnych kocurków Proszę go ode mnie wydrapać
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój ogólnie nie znosi czesania ale muszę bo zjada straszne ilości tej sierści inaczej i ma potem problemy gastryczne
a jeżeli już o nim mowa to zabrałam się właśnie za pakowanie prezentów. Kot pomaga
A gdzie można się zapisać na abonament, na zdjęcia Twojego kocurka? To ja zamawiam. Co najmniej raz w tygodniu
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 16:53   #1443
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oki

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------



liczy się ale jeżeli ubierzesz obie pary jednocześnie, żeby się ilość za☠☠☠iaszczych rzeczy liczyła

pseplasiam poprawię się następnym razem

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------



no tak - najlepszy sposób na złapanie kota to wystawienie kartonu albo torby i kot się zaraz znajdzie
Za każdym razem jak rozpakuję paczkę, to nie mogę wyrzucić kartonu, bo tam ktoś mieszka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:07   #1444
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój ogólnie nie znosi czesania ale muszę bo zjada straszne ilości tej sierści inaczej i ma potem problemy gastryczne
a jeżeli już o nim mowa to zabrałam się właśnie za pakowanie prezentów. Kot pomaga
mojemy pożeraczowi futra pomaga bezopet
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Przystojniak, w rzeczy samej



SIBy w sensie syberyjskie, tak? Właśnie czytałam wczoraj na ten temat, ale nie oddam mojego rudego, dachowego grubasa nikomu W sumie i tak się wyprowadzam i koteł zostaje z rodzicami, bo boi się nawet własnego cienia i nie chcę go narażać na stres związany z przeprowadzką. No i tutaj ma dobrze, wieś, ptaszki sobie pogoni, szczęśliwy jest, a że ja bez niego będę nieszczęśliwa, to trudno Będę go odwiedzać



Piękniś - pomocnik
a fszyciu bym Cię nie namawiała na oddawanie koteła !!
garść leków i w drogę, przykro mi, że musisz go zostawić, ja bym nie dała rady

o syberyjskim piszę
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziękuję ja mam właśnie Siba (czyli syberyjskiego) i potwierdzam antyalergiczność mój Tż jest uczulony na koty a na tego nic a nic
m.ój rudy też SIBek
one nie uczulają tylko tych, co na futro ale dobre i to
maja cudownie miękkie futerko, c'nie?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:35   #1445
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziękuję ja mam właśnie Siba (czyli syberyjskiego) i potwierdzam antyalergiczność mój Tż jest uczulony na koty a na tego nic a nic
Jak będę kiedyś planowała nowego koteła, to rozejrzę się za Sibem

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mojemy pożeraczowi futra pomaga bezopet

a fszyciu bym Cię nie namawiała na oddawanie koteła !!
garść leków i w drogę, przykro mi, że musisz go zostawić, ja bym nie dała rady

o syberyjskim piszę

m.ój rudy też SIBek
one nie uczulają tylko tych, co na futro ale dobre i to
maja cudownie miękkie futerko, c'nie?
Mi też nie jest łatwo, ale wiem, że tak będzie lepiej dla niego Nie zniósłby, biedak, podróży na drugi koniec kraju i życia bez wymykania się na zewnątrz, jak nikt nie patrzy Także z bólem serca, ale jednak dla jego dobra.

A maine coony może też takie nieuczulające, jak SIBy? Bo zawsze mi się marzył taki wielki kocur Jak będę kiedyś powiększać kocią rodzinę, to może wzięłabym hurtem i SIBa i maine coona

Edytowane przez nate
Czas edycji: 2015-12-22 o 17:36
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:41   #1446
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Jak będę kiedyś planowała nowego koteła, to rozejrzę się za Sibem

A maine coony może też takie nieuczulające, jak SIBy? Bo zawsze mi się marzył taki wielki kocur Jak będę kiedyś powiększać kocią rodzinę, to może wzięłabym hurtem i SIBa i maine coona
Niestety maine coony nie posiadają tych właściwości. Syberyjczyki też są spore, zwłaszcza kocury. I są fajniejsze od MCO - witają każdą przychodzącą do domu osobę, a ich zapachy kuwetowe są mniej dokuczliwe .
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-12-22 o 17:42
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:44   #1447
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Niestety maine coony nie posiadają tych właściwości. Syberyjczyki też są spore, zwłaszcza kocury. I są fajniejsze od MCO - witają każdą przychodzącą do domu osobę, a ich zapachy kuwetowe są mniej dokuczliwe .
Oooo... wlasnie jestem po wyczyszczeniu 2 kuwet i widze podwojnie, a moje powonienie bedzie wracalo przez tydzien. To moze ja wymienie moje trio na jakiegos syberyjczyka...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 17:46   #1448
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Oooo... wlasnie jestem po wyczyszczeniu 2 kuwet i widze podwojnie, a moje powonienie bedzie wracalo przez tydzien. To moze ja wymienie moje trio na jakiegos syberyjczyka...
Masz MCO? Bo to one są problematyczne (jeśli masz, to pewnie wiesz), a SIB w normie.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:47   #1449
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ale wystawia brzusio do drapania Prawdziwy kocurek. Śliczny! Mam sentyment do czarnych kocurków Proszę go ode mnie wydrapać

A gdzie można się zapisać na abonament, na zdjęcia Twojego kocurka? To ja zamawiam. Co najmniej raz w tygodniu
specjalnie dla Ciebie postaram się robić mu częściej foty

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak rozpakuję paczkę, to nie mogę wyrzucić kartonu, bo tam ktoś mieszka
u mnie to samo a ile jest miauku i focha jak się mu ten karton w końcu wyrzuci
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:49   #1450
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Mój to sie chyba psuje od środka bo niewyróba jak wychodzi z kuwety, ale to szczegół

potwierdzam SIBki to koto-psy, chodzą za człowiekiem krok w krok


kiedyś koleżanka u mnie była ( niekoniecznie kociara) rudy stanął koło niej, a ta do mnie "chyba mnie lubi, merda ogonem"
nate, rozumiem Cię, będziesz odwiedzać, rodzice sie zaopiekują

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój ogólnie nie znosi czesania ale muszę bo zjada straszne ilości tej sierści inaczej i ma potem problemy gastryczne
a jeżeli już o nim mowa to zabrałam się właśnie za pakowanie prezentów. Kot pomaga
ten majestat, ten ogon
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:52   #1451
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mojemy pożeraczowi futra pomaga bezopet

a fszyciu bym Cię nie namawiała na oddawanie koteła !!
garść leków i w drogę, przykro mi, że musisz go zostawić, ja bym nie dała rady

o syberyjskim piszę

m.ój rudy też SIBek
one nie uczulają tylko tych, co na futro ale dobre i to
maja cudownie miękkie futerko, c'nie?
mój właśnie nie chce jeść ani past odkłaczających (muszę mu smarować nią łapy i dopiero wtedy ją zjada bo już musi się wylizać ) ani innych takich daję mu chrupki na kłaczki ale i tak bez czesania ciężko.
a mięciutki jest to prawda
Siby są super

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Jak będę kiedyś planowała nowego koteła, to rozejrzę się za Sibem



Mi też nie jest łatwo, ale wiem, że tak będzie lepiej dla niego Nie zniósłby, biedak, podróży na drugi koniec kraju i życia bez wymykania się na zewnątrz, jak nikt nie patrzy Także z bólem serca, ale jednak dla jego dobra.

A maine coony może też takie nieuczulające, jak SIBy? Bo zawsze mi się marzył taki wielki kocur Jak będę kiedyś powiększać kocią rodzinę, to może wzięłabym hurtem i SIBa i maine coona
SIB to też wielki kot
Sib, MainCoon i jeszcze Norweski to największe koty Main Coon jest co prawda większy trochę od Syberyjskiego ale syberyjski i tak jest dwa razy większy niż inne koty

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Niestety maine coony nie posiadają tych właściwości. Syberyjczyki też są spore, zwłaszcza kocury. I są fajniejsze od MCO - witają każdą przychodzącą do domu osobę, a ich zapachy kuwetowe są mniej dokuczliwe .
popieram - Syberyjskie są jak psy witają w drzwiach, aportują i są bardzo "rozmowne" jak się do nich mówi to zawsze odpowiadają po swojemu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 17:52   #1452
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
specjalnie dla Ciebie postaram się robić mu częściej foty

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------



u mnie to samo a ile jest miauku i focha jak się mu ten karton w końcu wyrzuci
Kocurek piękny !
Dobrze, że u nas koty nie muszą się martwić o stały dopływ kartonów!
A propos, miałam kiedyś dużego, czarnego kocura, który chował się do pudeł po pizzy, to było mega - w ciemności świeciły tylko 2 "guziki".
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:54   #1453
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Mój to sie chyba psuje od środka bo niewyróba jak wychodzi z kuwety, ale to szczegół

potwierdzam SIBki to koto-psy, chodzą za człowiekiem krok w krok


kiedyś koleżanka u mnie była ( niekoniecznie kociara) rudy stanął koło niej, a ta do mnie "chyba mnie lubi, merda ogonem"
nate, rozumiem Cię, będziesz odwiedzać, rodzice sie zaopiekują

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------


ten majestat, ten ogon

dokładnie tak
o tak ogon to ma puchaty a łapę to ma wielką jak pies. Jak machnie przed twarzą to strach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:57   #1454
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój właśnie nie chce jeść ani past odkłaczających (muszę mu smarować nią łapy i dopiero wtedy ją zjada bo już musi się wylizać ) ani innych takich daję mu chrupki na kłaczki ale i tak bez czesania ciężko.
a mięciutki jest to prawda
Siby są super
kiedyś miałąm taki pomysł z pasta na łapie, miałąm cały stół, ściany, blaty i podłogę w paście olejowej, ja na prawdę nie miałąm pojęcia,ze kot potrafi tak szybko machać łapą !!!

wsadzam mu pastę od razu miedzy zęby i uciekam


Cytat:
i tak jest dwa razy większy niż inne koty
oj tak
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2015-12-23 o 08:20
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:57   #1455
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kocurek piękny !
Dobrze, że u nas koty nie muszą się martwić o stały dopływ kartonów!
A propos, miałam kiedyś dużego, czarnego kocura, który chował się do pudeł po pizzy, to było mega - w ciemności świeciły tylko 2 "guziki".
oooo to nieźle się musiał "rozpłaszczyć" mój się czasem pakuje do pudełek z butów a że jest dwa razy większy od nich to fajnie wygląda jak się usiłuje tam zmieścić ahhh koty to pocieszne zwierzaki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:59   #1456
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kocurek piękny !
Dobrze, że u nas koty nie muszą się martwić o stały dopływ kartonów!
A propos, miałam kiedyś dużego, czarnego kocura, który chował się do pudeł po pizzy, to było mega - w ciemności świeciły tylko 2 "guziki".
mniej więcej tak

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (25,3 KB, 23 załadowań)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:59   #1457
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

No to mnie przekonałyście. Jak będę powiększała rodzinę, to o SIBa

Miskaa, tak, on ma tutaj sielskie życie Nie miałabym serca mu tego odbierać
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:00   #1458
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kiedyś miałąm taki pomysł z pasta na łapie, miałąm cały stół, ściany, blaty i podłogę w paście olejowej, ja na prawdę nie miałąm pojęcia,ze kot potrafi tak szybko machać łapą !!!

wsadzam mu pastę od razu miedzy zęby i uciekam


oj tak
ale cudne kociaki
ja mu wsmarowuję tą pastę w futro dokładnie bo inaczej też cały dom był w paście. I tak śmiesznie wtedy biega, podskakuje i usiłuje ją z siebie "zrzucić"
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:04   #1459
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale cudne kociaki
ja mu wsmarowuję tą pastę w futro dokładnie bo inaczej też cały dom był w paście. I tak śmiesznie wtedy biega, podskakuje i usiłuje ją z siebie "zrzucić"
a ić !

obraziłby się na mnie śmiertelnie
wolę szybką akcję
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 18:20   #1460
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam czekolady. Tydzień temu byłam w sklepie z niemieckimi towarami. I kurcze nie wiedziałam, gdzie patrzeć. Milka ma tyyyyle świątecznych produktów, że szok. Oczywiście wyszłam nie tylko z płynem do prania. Kulki milka-oreo były pyszne! Jeszcze mam gdzieś zachomikowane białe kulki. Trzeba chować, bo to znika nie wiadomo kiedy. Tak jak kosmetyki się w nocy odnawiają, tak słodycze znikają

Uwielbiam czekoladę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
byłam na ostatnim świątecznym shopingu to co się dzieje w centrach handlowych to zupełne wariactwo 45 minut szukałam miejsca żeby zaparkować a byłam tam zaraz po południu co się tam będzie działo wieczorem to nie wiem
ale ale! najważniejsze poszłam do S: teraz będzie info dla Aniyam: krem chanelowy kosztuje 309 zł ta baza z guerlaina jest chyba wycofana i na jej miejsce jest ta taka ze złotymi drobinkami. Aczkolwiek nie jest to pewne info - nie było konsultantki Guerlaina a ta sephorowa była mało ogarnięta i wkurzyła mnie na maxa mówię do niej że chcę jeszcze zabaczyć po ile krem chanela i zostałam zmierzona wzrokiem o przesłaniu "przecież i tak cie nie stać" była bardzo olewająca no to stwierdziłam: nie to nie. Chciałam kupić prezent dla TŻ ale w ramach protestu poszłam do konkurencji i, o dziwo, udało mi się trafić na super konsultantkę kupiłam prezent i jeszcze, przy okazji, krem chanela La Lift na noc nie wiem czemu ale za to dostałam dużo próbek - jak nigdy w D chyba mieli dzień dobroci dla zwierząt patrzajta ile dobra

ps: aniyam mam nowe chciejstwo: maskę szanela La Lift. Miałaś może? jak ona cudnie pachnie

Na mieście teraz dziki szał, najlepiej siedzieć w domu i lepić pierogi, a nie się szopingować

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dla mnie ten HB też jest na noc za lekki .
No wiadomo jak mi coś przypasuje i znajdę swój KWC to zaraz wycofują, po co mam być szczęśliwa. Ciekawe co nowego wprowadzą, oby była taka miłość jak z micro serum

Jak będę w poniedziałek w S to poproszę o próbkę tej maski, będę w Bydzi więc ciekawe czy dostanę, nie znam tam konsultantek a mogę być przecież " za biedna "



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
namówiłaś mnie
Piękne futrzaczki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:21   #1461
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Masz MCO? Bo to one są problematyczne (jeśli masz, to pewnie wiesz), a SIB w normie.
Co ty, ja mam zwyklaki niezwykle, ale jak inne koty potaria strzelic kupalka o jeszcze 'bardziej wyrazistym' zapaszku, to ja zostane przy moich wyploszach.
A propos kotow w pudelkach, to moj largo, ktory jest jakis taki dlugi i wysoki w nocy potrafi wyciagac chusteczki higieniczne, a potem probuje wlezc do tego pudelka. I wcale mu nie przeszkadza, ze jeco glowa sie tam ledwo miesci
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:23   #1462
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a ić !

obraziłby się na mnie śmiertelnie
wolę szybką akcję


---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Co ty, ja mam zwyklaki niezwykle, ale jak inne koty potaria strzelic kupalka o jeszcze 'bardziej wyrazistym' zapaszku, to ja zostane przy moich wyploszach.
A propos kotow w pudelkach, to moj largo, ktory jest jakis taki dlugi i wysoki w nocy potrafi wyciagac chusteczki higieniczne, a potem probuje wlezc do tego pudelka. I wcale mu nie przeszkadza, ze jeco glowa sie tam ledwo miesci
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:25   #1463
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a ić !

obraziłby się na mnie śmiertelnie
wolę szybką akcję
Typowy kot
Podobno najlepszym sposobem na kota jest traktowanie jego na rowni z soba, albo jeszcze lepiej.
Pies potrzebuje pana, a kot slugi
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:33   #1464
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No jak to. Przeciez musi miec Ray Bany i Furle.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ahahahah no tak nie ma Furli nie ma szacunku na dzielni




Furla rlz

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to jak to, to Ty nie wchodzisz do S z przyklejonym Goldem do czoła?


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Następnym razem trzeba pomachać goldem i powiedzieć "poproszę dobre próbki do moich wacików Sephory"



Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ale wystawia brzusio do drapania Prawdziwy kocurek. Śliczny! Mam sentyment do czarnych kocurków Proszę go ode mnie wydrapać

A gdzie można się zapisać na abonament, na zdjęcia Twojego kocurka? To ja zamawiam. Co najmniej raz w tygodniu
Też chcem subskrypcję zdjęć kotełka
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:50   #1465
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Paulina Aurora, wspominałaś wczoraj o tym rabacie - 10% za wtopy S - on działa razem z jakimś kodem (np. z kodem na rabat, box itp) czy tylko sam?
Ma działać ze wszystkim nawet na przecenione i boxy
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:02   #1466
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

Też chcem subskrypcję zdjęć kotełka
oki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:07   #1467
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Spieszę donieść, że szminki PUPA pojawiła się w Rossmannach przy kasach za 24,99zł. Miałam jeszcze kod z TICTAC więc zapłaciłam 19,99zł.
Bardzo mi się podoba ta pomadka, bo fajna nawilżająca, masełkowa konsystencja. Zero gorzkiego posmaku, czy innych śmierdzących dodatków.

Nie będę wrzucać swatchy bo candykiller świetną recenzję zrobiła tu:
http://candykiller.pl/pomadki-pupa-volume/

Mam nr 100, ale chcę jeszcze dokupić.

Śliczne te Wasze kociaki
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-22 o 19:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:16   #1468
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Czy Sampar w dalszym ciągu daje rabaty za kod z newslettera? Zamówiłam a nic nie przyszło.

Poza tym Nars dalej ma mnie w Nie odpisali na żaden z 4 maili... Szok. Wkurzyli mnie więc napisałam na tablicy amerykańskiego szefostwa. Jest u nich teraz blady świt więc na razie nikt nie odpisuje, ale mam nadzieję, że coś ruszy
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:17   #1469
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Czy Sampar w dalszym ciągu daje rabaty za kod z newslettera? Zamówiłam a nic nie przyszło.

Poza tym Nars dalej ma mnie w Nie odpisali na żaden z 4 maili... Szok. Wkurzyli mnie więc napisałam na tablicy amerykańskiego szefostwa. Jest u nich teraz blady świt więc na razie nikt nie odpisuje, ale mam nadzieję, że coś ruszy
To dziwne z tym narsem, nie słyszałam o takich problemach ale raczej napisz na stronie uk, bo oni należą do uk ta strona eu
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:18   #1470
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Kupiłam sobie sukienkę w Zarze na sylwestra i kurcze strasznie wulgarnie się czuje w niej, tylko kurcze nic mi się nie podoba i za bardzo innej opcji nie mam


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a chodzisz tak, by miec lepsza kondycje czy np by schudnac? bo ja chce schudnac
Wiadomo fajnie by było jakbym schudła itp, ale ja na to nie liczę, bo wiem ze wtedy szybko by mnie szlag trafił z braku efektu. Chodzę dla samego chodzenia sprawia mi to przyjemność po prostu, mam chwilę dla siebie i mogę się wyrzyc i nie dusić emocji w sobie.





Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A ten komunikat pojawia sie tylko na telefonie? NBo jak tak to zamiast m.face.. w adresie trzeba wpisać pl-pl.face.../sephorapolska czy jakoś tak i działa







Ja sie bardziej chyba boje fryzjera.. chociaz dentysta boli.. no nie wiem
Szczerze też bałam się fryzjera tym bardziej że koloryzacja do łatwych nie należała. I tak nie mam w 100% tego co chciałam ale jest ok.






Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oj, kanałowe. Miałam raz pod mikroskopem. Trzymam kciuki, żeby szybko i sprawnie poszło!






Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ojej, współczuję






Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Rotkohl ja też współczuję- miałam z 4miesiące temu kanałowe, bardziej bolał portfel niż ząb






Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: peeling jest ekstra

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------



eee na pewno pomogą szanele jak nie szanele to bunga bunga

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------





---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



o rany współczuję

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



o rany aż się zaczerwieniłam
dziękuję,mam nadzieję że ja i mój portfel przeżyjemy sama sobie jestem winna i teraz trzeba cierpieć
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.