Pytanko!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 19:19   #1
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252

Pytanko!!!!


W lutym farbowałam włosy na czarno i teraz u nasady mam swój naturalny brąz nijaki a dalej schodząca farba czarna( blaknie powoli). Czy jak pofarbuje włosy na brąz ciemny to cos wyjdzie chociaż troche brąz?Czy wyjdzie znowu czarny??I jakiej farby użyć??
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 11:21   #2
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Pytanko!!!!

Po doświadczeniach z farbami drogeryjnymi zawsze wychodził mi czarny z ciemnego brązu, obojętne jakiej firmy bym nie użyła zawsze na początku była czerń, ewentualnie z czasem trochę kolor się spierał do ciemnego brązu.
Nie raz słyszałam, że farby profesjonalne wychodzą tak jak jest pokazane na próbniku, ciemny brąz to ciemny brąz więc może lepiej w taką zainwestuj, np farouk albo majirel. Wtedy może całość włosów chwyci równomiernie na ciemny brąz.
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 11:33   #3
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Pytanko!!!!

Dokladnie farba Ci nie rozjasni czerni, a co do profesjonalnych farb.. no farb z firmy Ian Zahary czy jakos tak ma farby o wlasciwosci rozjasniajacej do 2-4 tonow wiec daloby rade nawet te czern zmienic na braz
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 07:34   #4
atanerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pytanko!!!!

Masz jeszcze możliwośc zrobienia dekoloryzacji i później zafarbowac na wybrany dcień bronzu. Jednak zaznaczam, że jeśli zrobisz ją u kiepskiego fryzjera może poważnie zniszczy Twoje włosy. Moja siostra miała podobny problem i właśnie dekoloryzwoała włosy, jednak poszła do profesjonalisty i zapłaciła 320 zł. Dużo, ale faktycznie o dziwo nie naruszyło to znacznie struktury włosa
__________________
I'll be goddamned if I give up at the start...
atanerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.