Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 20:47   #4771
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
udało mi się dotrzeć do pudełka po kremie, który mam stamtąd
Hydramax Chanel w Livigno kosztował 40 euro, na Tru kosztuje 47,5 euro
40 euro kosztowała też wielofunkcyjna paletka YSL, ale jej nie ma na Tru więc nie wiem, jaka jest różnica cenowa.
Pamiętam, że byłam zaskoczona zwłaszcza tanią pielęgnacją
dzięki, widzę, że muszę przestawić myślenie, dumałam głównie o kolorówce
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:52   #4772
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Skoro juz mowa o cenach, to czy orientujecie sie jak maja sie ceny z truskawki do tych w USA?
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:56   #4773
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
dzięki, widzę, że muszę przestawić myślenie, dumałam głównie o kolorówce
z kolorówki nie mieli wszystkich marek. Nie wiem, jakiej kolorówki szukasz, ale np stoisko Clinique widziałam w jednej perfumerii, a zwiedziłam ich sporo Dior, Chanel, Clarins są w każdej, Guerlaina widziałam chyba też tylko raz.
No i nie zawsze mają pełny asortyment kolorówkowy - nie ma różnych travel setów, które są na lotniskach.
Aha, perfumy na pewno taniej na truskawie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:45   #4774
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
A tak przy okazji to chcialam zapytac czy moze orientujecie sie czy ceny kosmetykow na bezclowce sa nizsze niz na truskawce (bez zadnych promocji) czy raczej takie same?

Jezeli ktośudaje sie z kraju EU poza nią to ceny na wolnocłówce sa naprade dobre, porównywalne w moim odczuciu do tych z truskawki, jezeli podrózujemy wewnątrz unii, to do tych cen doliczają podatek Vat, i ceny stają sie mniej atrakcyjne, ale nawet wtedy można znaleźć fajne zestawy, ja widziałem albo kupowałem na przykład takie:
- 5 błyszczyków w tubkach Diora każdy po 7 ml za około 25euro
- 5 lakierów do paznokci Dior za 30euro
- paletka cieni Color Focus Lancome, 8 kolorów za 40euro
- trzy tusze Inimitable Chanel za 65euro
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:48   #4775
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Jezeli ktośudaje sie z kraju EU poza nią to ceny na wolnocłówce sa naprade dobre, porównywalne w moim odczuciu do tych z truskawki, jezeli podrózujemy wewnątrz uni, to do tych cen doliczają podatek Vat, i ceny stają sie mniej atrakcyjne, ale nawet wtedy można znaleźć fajne zestawy, ja widziałem albo kupowałem na przykład takie:
- 5 błyszczyków w tubkach Diora każdy po 7 ml za około 25euro
- 5 lakierów do paznokci Dior za 30euro
- paletka cieni Color Focus Lancome, 8 kolorów za 40euro
- trzy tusze Inimitable Chanel za 65euro

A jesli ktos udaje sie do USA? Nie wiem czy dalej zamawiac na truskawce czy poczekac do wakacji i obkupic sie w stanach?

interesuje mnie glownie porownanie cen podkladow i pigmentow MACa w stanach i na tru

Edytowane przez katerina_w
Czas edycji: 2008-03-29 o 21:55 Powód: dopisek
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:57   #4776
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

kurcze, nie ma to jak obadać własnoocznie i własnoręcznie w sklepach i zdecydować co wziąć :/
zabiorę się chyba w walizce z nią
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 22:11   #4777
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Raczej taniej w Stanach, przynajmniej ja tak myslę, brat mi kilka dupereli w Mac'u kupował i wyszło taniej niż na Tru.
Sprawdz www.maccosmetics.com
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 22:15   #4778
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Raczej taniej w Stanach, przynajmniej ja tak myslę, brat mi kilka dupereli w Mac'u kupował i wyszło taniej niż na Tru.
Sprawdz www.maccosmetics.com
dziekuje
eh, to nie zagladam na truskawke przez najblizsze pol roku zeby nic nie kusilo. i wizaz tez powinnam odstawic bo tu kusza bardziej!
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 22:24   #4779
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
A jesli ktos udaje sie do USA? Nie wiem czy dalej zamawiac na truskawce czy poczekac do wakacji i obkupic sie w stanach?

interesuje mnie glownie porownanie cen podkladow i pigmentow MACa w stanach i na tru
przy obecnym kursie USD czasami wychodzi czasami ponad 50 % taniej niz w polsce, wejdż na strone amerykańskiej sephory, chyba są na niej ceny

szczególnie tani w porównaniu z polska jest Clinique i MAC, Smashbox
nie wiem czy dobrze pamietam, np cień pojedyńczy MAC kosztuje 14$, czyli w przeliczeniu około 33-34pln, a polsce 60pln

duzo tańszy jest revlon, cenowo ja maybelline w polsce

poszukaj na forum bo były już wątki o zakupach kosmetyków w USA
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 03:11   #4780
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
A serie Color smart Matrix próbowałaś może, nie jest droga, szampon bardzo dobry maska tez ok fajne po niej włosy sa, maski nie mam w domu ale moja fryzjerka kładła mi ja chyba dwa razy i wrażenia lepsze niz po L'oreal Prof, szampon kupiłem jest swietny i bez silikonów
dzięki Kamisiu, sprawdzę, czy jest w zaopatrzeniu fryzjerów
szkoda, że Mad ostudziła mój zapał w zakresie kanebo, liczyłam na to, że to maska cud, a widać, że cudów nie ma

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dolaczam sie do pytania. Mozesz napisac o nich cos wiecej. Moze porownac do innych brazow i bezy jakie masz? Bylabym bardzo wdzieczna.
Czaje sie na jakis fajny zestawik bezo-brazow, ale nie za ciemne, i do tego leciutko rozswietlajace oko, i raczej chlodne.
A tak przy okazji to chcialam zapytac czy moze orientujecie sie czy ceny kosmetykow na bezclowce sa nizsze niz na truskawce (bez zadnych promocji) czy raczej takie same?
Ceny na bezcłówce ostatnio wzrosły. Na perfumy nadal dobre ceny, chociaż wyższe niż na Tru, na pielęgnację, zależy, co. La Prarie jest mniej więcej w podobnych cenach, w szczevgólności po podwyżkach na Tru, Lancome też droższe, choć znacznie tańsze niż w perf. Ogólnie nie ma zasady, jedne rzeczy, np. 4 chanela lub 5 Diora w podobnej cenie, jak na Tru, inne rzeczy niewiele już tańsze niż w perf. Także nadal Tru najtańsza.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 10:41   #4781
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dzięki Kamisiu
zaraz poszperam w innych watkach, musze sie zorientowac co warto przywiesc, ale ten MAC naprawde tani, szkoda ze juz zamowilam pigment na tru, tym bardziej ze moze to byc podrobka
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 12:04   #4782
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
truskawka jest sklepem wolnocłowym, dodatkowo zarejestrowanym w raju podatkowym jakim jest hong kong,
na podstawie moich doświadczeń większosc kosmetyków jest na tru tańsza i to jednak dość zauwaznalnie np. tusz lash queen HR na lotnisku kosztuje 99 pln a na tru 72 pln
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Jezeli ktośudaje sie z kraju EU poza nią to ceny na wolnocłówce sa naprade dobre, porównywalne w moim odczuciu do tych z truskawki, jezeli podrózujemy wewnątrz unii, to do tych cen doliczają podatek Vat, i ceny stają sie mniej atrakcyjne, ale nawet wtedy można znaleźć fajne zestawy, ja widziałem albo kupowałem na przykład takie:
- 5 błyszczyków w tubkach Diora każdy po 7 ml za około 25euro
- 5 lakierów do paznokci Dior za 30euro
- paletka cieni Color Focus Lancome, 8 kolorów za 40euro
- trzy tusze Inimitable Chanel za 65euro
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Ceny na bezcłówce ostatnio wzrosły. Na perfumy nadal dobre ceny, chociaż wyższe niż na Tru, na pielęgnację, zależy, co. La Prarie jest mniej więcej w podobnych cenach, w szczevgólności po podwyżkach na Tru, Lancome też droższe, choć znacznie tańsze niż w perf. Ogólnie nie ma zasady, jedne rzeczy, np. 4 chanela lub 5 Diora w podobnej cenie, jak na Tru, inne rzeczy niewiele już tańsze niż w perf. Także nadal Tru najtańsza.
Dzieki kochani

Szkoda, ze nie mozna na truskawce dorwac wszystkiego co by sie chcialo...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 15:15   #4783
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
aha
zapomniałam napisać ze dziś miałam przygodę z dwoma przesyłkami z tru...
rano zadzwonił domofon, otworzyłam choć nikt sie nie odezwał...
zdążyłam jeszcze spojrzeć przez okno, ze by dowiedzieć sie ,ze jest to poczteks - ponieważ wychodziłam właśnie , byłam ubrana i wkurzona bo jakoś nie słyszałam ani jadacej windy ani nic..., wkurzyłam sie i zjechałam winda na parter.......przyłapując pana pocztexa na....szukaniem wśród wypisanych avizo mojego!!!!!!! pan miał przygotowane gotowce!!!
gdy powiedziałam mu że ma moje paczki, zmieszał się nieco...spieszyłam sie więc szybko zaczęłam je kwitować gdy zadzwonił do niego telefon, miał głośno nastawiony wiec słyszałam chcąc-nie-chcąc.....jak pani z poczty krzyczy na niego,ze przed chwilą dzwoniła klientka, której avizował przesyłkę nie wchodząc do niej, pomimo tego ze odebrała domofon i wpuściła go na klatkę schodową....!!!!!!!!pan tylko oblał sie buraczaną barwą.....
Jazmine u mnie awizo w skrzynce to norma, na poczcie mówia, ze listonosz nie nosi paczek, pisza na awizo PAKIET ZAGRAN, i awizo tez wykaligrafowane prawie, juz gotowe wczesniej, odbieram przed 18.00 i paczki sa z reguly na poczcie, najlepsze jest to,ze stempel przybity "adresata nie zastalem"...no klamac juz nie powinni....niech sobie dorobia ideologie, ale niech nie klamia...
ale ja i tak sie ciesze, na razie celnicy mnie omijaja, wiec moge potuptac na poczte, a co mi tam...

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Czy możecie mi doradzić, chcę kupić na tru tusz http://eu.strawberrynet.com/productD...29519&goChar=C
jak myślicie czy On będzie świeży? Czy ma szanse być bardzo stary?
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
teint adaptive to nie jest dobry wybór.
tusz chanela w mojej opinii również/
ja go kupiłam i koniec 2007...tylko,ze bardzo,bardzo naturalny efekt, ale jakosc suuuper

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki, przegladalam tez ten watek i spodobaly mi sie Teddy Bear 101, ale ktos pisal, ze one sa matowe, a chcialam cos co ma choc jeden cien leciutko polyskujacy, niekoniecznie perlowy. Wiem, ze jest tez Choco-latte, ale chyba niestety dla mnie ciut za ciemne.
w choco tylko 1 cien - ten nablizej brzegu jest b.ciemny, ten drugi to delikatny chlodny brazik i to chlodniejszy od Cinnamon Chanel wg mnie, ja choco-latte bardzo,bardzo polecam
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 17:54   #4784
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

[quote=Maggie;7067996]

ja go kupiłam i koniec 2007...tylko,ze bardzo,bardzo naturalny efekt, ale jakosc suuuper

O to szkoda, bo właśnie dziś zamówiłam hypnose jednak, ale chanelkę tez kiedyś kupie w takim razie, bo bardzo mi się podoba szczoteczka Dzięki za odpowiedź
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:19   #4785
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Jazmine u mnie awizo w skrzynce to norma, na poczcie mówia, ze listonosz nie nosi paczek, pisza na awizo PAKIET ZAGRAN, i awizo tez wykaligrafowane prawie, juz gotowe wczesniej, odbieram przed 18.00 i paczki sa z reguly na poczcie, najlepsze jest to,ze stempel przybity "adresata nie zastalem"...no klamac juz nie powinni....niech sobie dorobia ideologie, ale niech nie klamia...
ale ja i tak sie ciesze, na razie celnicy mnie omijaja, wiec moge potuptac na poczte, a co mi tam...

tylko ze u nas paczki zagraniczne wozi pocztex czyli osobna komórka - mają furgonetkę i rozwożą, więc nic pana nie usprawiedliwia bo musi tylko wyjąć z auta i doręczyć
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:57   #4786
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Margaretko, pamiętam że kupowałaś na Tru cienie YSL nude. Jak one się sprawują? I czy są bardzo błyszczące?
Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dolaczam sie do pytania. Mozesz napisac o nich cos wiecej. Moze porownac do innych brazow i bezy jakie masz? Bylabym bardzo wdzieczna.

Czaje sie na jakis fajny zestawik bezo-brazow, ale nie za ciemne, i do tego leciutko rozswietlajace oko, i raczej chlodne.

Dziewczyny, ja już kiedyś tak wstępnie je opisałam:

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają, bardzo ładnie błyszczą, tak dyskretnie i elegancko. Delikatne, ale nadają dość wyraźny kolor. Chyba nie będą pasować do dżinsów, bo za eleganckie
Nadal jestem z nich bardzo zadowolona: są takie delikatne (ale nie niewidoczne) i eleganckie. Nie są bardzo błyszczące (mam porównanie do Diora Sunset Cafe, te to się błyszczą!).
Dobrze się trzymają na powiekach.

To są jedyne brązy, które mi pasują (ja wyglądam niekorzystnie w brązach, jakbym miała podbite oczy), także nie bardzo mogę porównać do innych brązowych cieni, bo ich po prostu dawno nie kupowałam. Chociaż nie, bo niedawno skusiłam się na Pink Chocolate i Choco-Latte Clinique. YSL został, a obydwa cienie Clinique poleciały na Allegro.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:51   #4787
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Jazmine u mnie awizo w skrzynce to norma, na poczcie mówia, ze listonosz nie nosi paczek, pisza na awizo PAKIET ZAGRAN, i awizo tez wykaligrafowane prawie, juz gotowe wczesniej, odbieram przed 18.00 i paczki sa z reguly na poczcie, najlepsze jest to,ze stempel przybity "adresata nie zastalem"...no klamac juz nie powinni....niech sobie dorobia ideologie, ale niech nie klamia...
U mnie też nie roznoszą przesyłek z truskawy - ale listonosze nie noszą dużych listów poleconych bo im sie nie mieszczą w torbach a trusk. wysyła wszystko jako właśnie list polecony a nie paczka.
Paczki są przez pocztę rozwożone samochodami.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:23   #4788
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Nadal jestem z nich bardzo zadowolona: są takie delikatne (ale nie niewidoczne) i eleganckie. Nie są bardzo błyszczące (mam porównanie do Diora Sunset Cafe, te to się błyszczą!).
Dobrze się trzymają na powiekach.

To są jedyne brązy, które mi pasują (ja wyglądam niekorzystnie w brązach, jakbym miała podbite oczy), także nie bardzo mogę porównać do innych brązowych cieni, bo ich po prostu dawno nie kupowałam. Chociaż nie, bo niedawno skusiłam się na Pink Chocolate i Choco-Latte Clinique. YSL został, a obydwa cienie Clinique poleciały na Allegro.
Dzieki bardzo za odpowiedz

A moge zapytac czy uzywasz raczej chlodnych czy cieplych odcieni? A jak sprawuje sie Sunset Cafe? Tylko na wieczory? One sa mocno cieple? Czy poprostu mocno blyszczace? I rozumiem, ze to blyszczenie jest moooocno perłowe a nie drobinkowe?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:26   #4789
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

prośba

Gdyby pojawil się na truskawce rozświetlający puder Dior z nowej kolekcji ten z biedronką proszę kogokolwiek o zakup dla mnie
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 22:02   #4790
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

kamisio, Layla, bardzo dziekuje za odpowiedzi
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:07   #4791
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo za odpowiedz

A moge zapytac czy uzywasz raczej chlodnych czy cieplych odcieni? A jak sprawuje sie Sunset Cafe? Tylko na wieczory? One sa mocno cieple? Czy poprostu mocno blyszczace? I rozumiem, ze to blyszczenie jest moooocno perłowe a nie drobinkowe?

Używam chłodnych odcieni

Sunser Cafe jest ciepłe i bardzo nabłyszczające, ale o dziwo, świetnie wyglądają na moich powiekach: bardzo ładnie podkreślają oczy, wydobywają kolor. Ja używam ich na co dzień, ale nakładam je wtedy bardzo delikatnie. To błyszczenie jest perłowe, nie drobinkowe, ale jest takie ładne satynowo-perłowe.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:22   #4792
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzieki

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Używam chłodnych odcieni

Sunser Cafe jest ciepłe i bardzo nabłyszczające, ale o dziwo, świetnie wyglądają na moich powiekach: bardzo ładnie podkreślają oczy, wydobywają kolor. Ja używam ich na co dzień, ale nakładam je wtedy bardzo delikatnie. To błyszczenie jest perłowe, nie drobinkowe, ale jest takie ładne satynowo-perłowe.
No wlasnie, te Sunsetki do zielonych oczu pewnie ladnie sie komponuja, ale do niebieskich... pewenie bylyby zbyt kontrastowe.

A YSL daja tez satynowo-perlowe blyszczenie? Czy jakies moze drobinkowe lub same perlowe? A mialas moze Teddy Bear z Clinique?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:23   #4793
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

margaretko , jaki masz kolor teczówki ? Ciekawi mnie skoro piszesz, że używasz chłodnych odcieni na powiekach a ciepłe Sunset Cafe Ci odpowiadają ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:27   #4794
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już kiedyś tak wstępnie je opisałam:



Nadal jestem z nich bardzo zadowolona: są takie delikatne (ale nie niewidoczne) i eleganckie. Nie są bardzo błyszczące (mam porównanie do Diora Sunset Cafe, te to się błyszczą!).
Dobrze się trzymają na powiekach.

To są jedyne brązy, które mi pasują (ja wyglądam niekorzystnie w brązach, jakbym miała podbite oczy), także nie bardzo mogę porównać do innych brązowych cieni, bo ich po prostu dawno nie kupowałam. Chociaż nie, bo niedawno skusiłam się na Pink Chocolate i Choco-Latte Clinique. YSL został, a obydwa cienie Clinique poleciały na Allegro.
to właśnie chciałam "usłyszeć"
Ja też puściłam choco-latte w świat bo jakoś niekorzystnie w nich wyglądałam

Chyba je kliknę
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:28   #4795
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no właśnie, ja mam np. ciepłe piwne oczy i mi sunset nie pasują. chociaż wymyśliłam, że te jasne opalizujące róże i morele mogę zastosować jako wykonczenie innego cienia. a w ogóle przez Was, mam ochotę na coraz to inne cienie, jakas masakra!
musze sie w koncu w cos ubrać
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:34   #4796
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki
Proszę


Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
margaretko , jaki masz kolor teczówki ? Ciekawi mnie skoro piszesz, że używasz chłodnych odcieni na powiekach a ciepłe Sunset Cafe Ci odpowiadają ?

Szaro-zielony, ciemny, z brązową obwódką wokół źrenic.
Do tej pory wszystkie ciepłe kolory zupełnie gasiły mi tęczówkę, ale ten nie: wydobywa ten zielony kolor z moich oczu. Sama jestem zaskoczona, bo jak otworzyłam pudełko z cieniami, to byłam pewna, że minie podejdą. A tymczasem jestem naprawdę z nich zadowolona


Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki



No wlasnie, te Sunsetki do zielonych oczu pewnie ladnie sie komponuja, ale do niebieskich... pewenie bylyby zbyt kontrastowe.

A YSL daja tez satynowo-perlowe blyszczenie? Czy jakies moze drobinkowe lub same perlowe? A mialas moze Teddy Bear z Clinique?

Sunset Cafe wydobywają u mnie tę zieleń, nie gaszą jej.

YSL są takie satynowo-perłowe. Mają drobinki, ale takie wręcz mikroskopijne, nie jakieś wielkie drobiny.

Nie miałam Teddy Bear.


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to właśnie chciałam "usłyszeć"
Ja też puściłam choco-latte w świat bo jakoś niekorzystnie w nich wyglądałam

Chyba je kliknę
Ja uważam, że warto kliknąć YSL

Mam nadzieję, że Ci się spodobają
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 05:35   #4797
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Eyeliner Clinique w słoiczku - 2 kolory - dostępny na truskawie!
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 07:47   #4798
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny duzo nowych promocji na truskawce
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 07:55   #4799
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Z atrakcyjnych kosmetyków wypatrzyłam czarnego kohla Guerlain za 52 zł. Szkoda, że nie ma kolorów z serii limitowanych
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 09:03   #4800
sharpei
Raczkowanie
 
Avatar sharpei
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 404
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja włąsnie oczekuje mojego pierwszego zamowienia na tru
Clinique - Lip Color - Colour Surge Lip Lacquer Demi Matte Metallics 102

Clinique - Powder - Perfectly Real Compact MakeUp 118
mam pytanie czy ktos zamawiał produkty Tigi ?(szczegolnie te do włosów kreconych)czy nadaja sie do wosów przetluszczajacych sie
sharpei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.