Mój wygląd to tragedia - pomożecie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 18:10   #61
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj śląskie
Wiadomości: 88
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

jeśli mogę dodać coś od siebie, to zaczełabym od wyprysków i grzywki. sama do niedawna miałam problem z buzią, nie wiedziałam jak pozbyć się krostek i myłam ją protex'em wyobrażacie sobie? na szczescie poszłam do dermatologa i mydło zmieniłam na krem do mycia twarzy (HELP OCEANIC - POLECAM, obecnie uzywam zelu nivea yang - całkiem fajny) oczywiście kuracja antybiotykowa i maść. przy takiej cerze jak Twoja jeśli peeling to tylko enzymatyczny (np ziaja calma hlc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12094 lub kup u kosmetyczki) i staraj się nie podazniac cery
oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:39   #62
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

patrząc na Ciebie widze siebie sprzed lat..
teraz mam 17 lat i nie chciałabym wrócić do mojego byłego wyglądu
a wiec tez miałam takie loki szopiaste i tez miałam taką cerę jak ty
czułam się okropnie i sama postanowiłam coś w sobie zmienić..
poszłam do fryzjera , wyciecniowałam i wypazurkowałam włosy
codziennie je prostuje
nawet ne wiesz ile moze zmienic na lepsze zmiana włosów!!
zaczęłam się inaczej ubierać
mam 163 cm waże 45 kg, wiec ubieram się teraz w to co podkresla mi figurę
zaczęłam stosowac odpowiednie kosmetyki, nawilżające
co poprawiło mi skóre, kiedys miałam pryszcze ,teraz nie mam żadnego!!
nie byłam u dermatologoa ani u kosmetyczki, sama dałam radę
używam odpowiedniego podkładu Dax cashmere mousse make up. kosztyuje 50 zł, ale ze wszystkich wypróbowanych, a były ich miliony, ten jest cudowny.
jedyne co musisz zrobić, to chęc zmiany jedynie dla siebie, nic oprócz tego nie jest ci potrzebne
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:11   #63
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

kochana a nie myśłalas o styliście(co do włosów). bo grzywka to koniecznie do zapuszczenia, ale resztę możnaby ladnie wycieniować i obciąć własnie tak żeby sie układała. włoski masz piękne ale ciecie trzebaby poprawic i nie spinać zobaczysz one same się ułoża jak sie je umiejętnie podetnie
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 00:08   #64
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Kochana masz sliczne rysy twazry, jak aniolek! Najwazniejsza kwestia to pozbycie sie tej okropnejj grzywki, kiedys sama sie taka skrzywdzilam...nigdy wiecej! Zapuszczaj grzywke! Podciecie i wycieniowanie wloskow tez by bardzo pomoglo. Farbowanie nie jest konieczne.
Kolejna wazna sprawa to problemy z cera, wizyta u dermatologa obowiazkowa!
Zeby! Moja droga postaraj sie myc jak najczesciej pasta wybielajaca, po kawie i herbacie tez, nie tylko po posilkach, bo te napoje bardzo mocno przebarwiaja zeby(wiem po sobie) Dobrze tez od czasu do czasu zastosowac sode oczyszczona.
Mowisz, ze na henne jestes za mloda, ale skusilabym sie na Twoim miejscu na brazowa henne na brwi. Zaoszczedzi Ci to codziennego porannego podkreslania brwi kredka, a naprawde duzo Ci to doda uroku. Idealnie podkresli twoje delikatna i urocza buzke
Do twarzy, jesli deramtolog pozwoli, jakis lekki podklad jasny lub troche puderku sypkiego.
Tusz do rzes!!!
i obowiazkowo blyszczyk na Twoje ponetne i pieknie wykrojone usteczka!!
I znow klania sie tu kolor zebow do wybielenia! Potem bedziesz mogla szalec z blyszczykami(byle nie za cieme) a zaden cghlopak nie oderwie oczu od Twoich ust. Gwarantuje
Ubior. Wiem, ze kurteczka duza ciepla, ale warto kupic cos bardziej dopasowanego, lepiej skrojonego. Jest teraz tyle fajnych fasonow!! Kupuj ciuchy bardziej podkreslajace Twoja niezla jak mi sie zdaje figure. Zadnych workow! Badz sexy!!
Powodzenia w metamorfozie, jestes sliczna dziewczyna, nie zrazaj sie i powoli wcielaj rady wizazanek w zycie! Pozdraiwam
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 03:34   #65
padova
Raczkowanie
 
Avatar padova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan/Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Znam sie troche na tym i mimo tego że wiele osób odradza Ci prostowanie włosów to wydaje mi się że w Twoim przypadku jest to konieczne przy używaniu odżywek w miare dobrych Twoje włosy na tym jakoś bardzo nie ucierpię, musisz jeszcze zapuścić grzywke!!!

Jeśli chodzi o ubrania to najlepiej idź do jakiegoś stylisty chyba że Cie na to nie stać to przejrzyj jakieś gazetki o modzie i napewno coś byś tam ciekawego znalazła : )
padova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:11   #66
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Nie będę oryginalna i doradzę zapuszczenie grzywki. Do tego skrócić i wycieniować włosy i kupić odżywki do włosów kręconych lub takie prostujące, jak te z Nivea bo wiadomo,że włosów Ci to nie wyprostuje całkiem, a jedynie 'rozluźni' skręt i też będzie fajnie Używanie prostownicy od czasu do czasu aż tak nie zaszkodzi, np. na jakieś ważniejsze wyjścia.
Co do makijażu - korektor antybakteryjny, korektor pod oczy, podkład używałaś Dream matt mousse z tego co wyczytałam i bardzo dobrze bo ma jasne odcienie które bardzo dobrze kryją. Oczy możnaby lekko podkreślić brązową kredką, do tego brazowy tusz i jasny beżowy cień. Nie musisz być mistrzem makijazu - wystarczy tylko nabrac cień na pędzelek i rozsmarować na powiece.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:44   #67
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
O grzywce i cerze już była mowa, więc co tam będę się powtarzać

Wypowiem się natomiast o ubiorze (bo o nim wypowiedziało się jakoś mniej osób). Wydaje mi się, że Twoim 'grzechem głównym' jest to, że masz nie dobrany strój do wieku! Ubierasz się 'za staro'. Widać to zarówno na zdjęciach ze uroczystości rodzinnej (rozumiem chęć i potrzebę elegantszego ubioru - ale to nie musi być nudny żakiet i takież spodnie! Może być czarna spódnica z tafty z przylegającą bluzką z dekoltem, dyskretna biżuteria i szpileczki). Na zdjęciach, na których jesteś w kurtce (a może modny płaszczyk zamiast?) w oczy rzuciły mi się spodnie (czy są to bezkształtne lejące się czarne spodnie? Też takie kiedyś nosiłam - to nie jest dobry pomysł.) I przede wszystkim buty!!! Buty są podstawą ubioru A Ty masz buty z niemodnym, kwadratowym noskiem. Już pal licho, że niemodny, chodzi o to, że są one 1. niezbyt ładne (bez urazy), 2. znowu 'za stare'. Na allegro można dostać mnóstwo niedrogich a fajnych bucików - np. balerinek! Do Twojej dziewczęcej urody balerinki będą super

Jak ja bym Cię widziała (to oczywiście tylko propozycja):

1. Włosy krótsze, lekko za ramiona, fryzura lekka, bez grzywki.

2. W wersji sportowej: luźne spodnie, np. dżinsy, czy czarne bojówki (ja mam odchył w stronę czerni, zdaję sobie sprawę) i czarna lub biała koszula (krótka, nie wpuszczona w spodnie, fajne koszule ma Camaieu) do tego jakaś biżuteria dyskretna i sportowe buty. Jako blondynka bardzo ładnie będziesz wyglądać w czerni.

3. W wersji bardziej dziewczęcej - spódnica z koła, balerinki, t-shirt i kardigan, np. w tonacji (czarno-białej!!!) brązu, beżu i jakiegoś jeszcze koloru, może zieleni?

Mam nadzieję, że moje rady na coś Ci się przydały! Głowa do góry! Jesteś w wieku, kiedy człowiek zaczyna o siebie dbać i szuka stylu. I tak wyglądasz o nieeeeebo lepiej niż ja w Twoim wieku

Pozdrawiam!

EDIT (przepraszam za post pod postem): drobna pomyłka, zdjęcia oglądałam wczoraj i mi się pomyliło - widzę, że na zdjęciach w kurtce masz dżinsy i sportowe buty - i bardzo dobrze NAtomiast busty, które mi się nie podobają masz na pierwszym zdjęciu z drugiego wrzutu - tym z flagami.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-26 o 14:25 Powód: post pod postem
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 10:54   #68
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Witaj! Spokojnie, wszystko możesz "naprawić". Przecież żadna z nas nie jest idealna.

Co do CERY - ja kiedyś miałam straszny problem z trądzikiem, wyglądalam o niebo gorzej niż Ty! Poszłam do apteki, dostałam mydło antybakteryjne o wzmocnionym działaniu (niestety nie pamiętam jego nazwy;/) oraz maść Benzance. Chyba nie kosztuje wiele, ale działanie w moim wypadku było niesamowite! Już po kilku dniach miałam buzię prawie jak niemowlak, a po tygodniu całkowicie gładką. Spróbuj, warto Ponadto może jakiś tonik - ja polecam Ziaję, kosztuje ok. 5zł, a jest naprawdę rewelacyjna (ogórkowy najlepiej). Jak widać nie zawsze trzeba wydawać mnóstwo kasy żeby wyglądać dobrze, aczkolwiek nie wiem jak to zadziała u Ciebie. Myślę, że o cerę powinnaś dbać przede wszystkim, reszta jest już drugorzędna.
Co do kosmetyków - z tych tańszych polecam Ci podkład miss sporty so clear. Idealny do młodej cery, pomaga walczyć z wypryskami, no i kolor numer 1 idealnie dopasuje się do Twojej jasnej cery. Kosztuje tylko 10 zł Na droższych się nie znam, nic nie polecę bo dla mnie i tak wszystko jest za ciemne.

WŁOSY - popieram tutaj większość - grzywka absolutnie odpada, dbaj o cerę a nie będziej nią musiała nic zasłaniać. A co powinnaś zrobić z grzywką? Zapuścić, a jeśli już teraz chcesz wyglądać lepiej to rzeczywiście powinnaś zacząć ją prostować. Polecam Ci kosmetyki do włosów firmy Sunsilk - mnie bardzo pomagają utrzymać moje włosy proste i zdrowe, Tobie zaś pomogą w utrzymaniu ślicznych loczków Do grzywki zaś możesz kupić kosmetyki tej samej firmy - prostujące. Ale bez prostownicy tak czy siak się nie obędzie. Ponadto również uważam, że powinnaś włosy podciąć, a jeśli nie boisz się ryzyka - obciąć. Natomiast nie farbuj, masz zbyt piękny kolor na takie eksperymenty.

Zapomniałam, że na Twoim miejscu zaczęłabym się mocniej malować. Warto, byś podkreśliła ładne (ale póki co bez wyrazu) oczy. Oprócz tego oczywiście usta - masz niezwykle piękne, ale absolutnie nie podkreślone. Zdecydowałabym się na jakiś intensywniejszy kolor - mocna czerwień lub brąz. Ale zrozumiem, jeśli nie chcesz aż tak zwracać na siebie uwagi. To chyba moja działka

Co do UBIORU - ciężko pisać komuś jak powinien się ubierać, bo to przecież kwestia własnego gustu. Ja noszę trampki i podarte dżinsy, więc wątpię że taka rada Cię zadowoli. Musisz po prostu odnaleźć własny styl i wykazać się odrobiną oryginalności Polecam jednak mocniejsze, żywsze kolory, byś nie wyglądała tak "szaro".

Powodzenia! I głowa do góry
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:51   #69
xMissix
Raczkowanie
 
Avatar xMissix
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 151
GG do xMissix
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

No a gdzie autorka wątku?? Jak tam metamorfoza?? zmieniło się już cos?
__________________
You get what you give

włosomaniaczka od 18.08.12
60cm--->cel: 70cm
xMissix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:56   #70
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Wybacz, grzywka jest bardzo nieladna .
Ja bym zapuscila, jak musisz zakryc czolo, to grzywka na skos bylaby odpowiednia.
I ja bym wlosy prostowala , ale pewnie wiele dziewczyn "zjedzie" mnie za to, ale coz.
Popieram. Prostować codziennie nie musisz, ale ja jednak bym na Twoim miejscu od czasu do czasu wyprostowała, bo wtedy włoski są takie gładki i przede wszystkim lśniące:P
Grzywka na skos - jak najbardziej.
I błagam, nie upinaj tak włosóóóóóóóóóóóów.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 10:30   #71
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Witajcie!

Oj... ale się nazbierało rad Przepraszam ze nie pisałam, tak jakoś okazji nie było, żebysię tym zaintresować (wycieczka, koniec roku szkolnego, prace remontowe i oczywiście ładna pogoda). Nie wszystkie porady dobrze przeanalizowałam, ale moje małe uwagi wypowiem

Włosy - U fryzjera jeszcze nie byłam, chcę wpierw te grzywke zapuścic, żeby fryzjerka mogła mi coś z nia zrobić . Chce iść w tym tygodniu i mam nadzieję, że mi się uda. Póki co spinam grzywkę - do góry lub na bok. Jakoś tak grzywka na bok (bez spinania) mi nie leży. Raz, że podwija się we wszystkie strony - nawet prostownica słabo saobie radzi, a dwa, że leci mi do oczu i nie umiem się przyzwyczaic...

Cera: Do dermatologa chodze od jakiegoś roku - jakieś tam maści daje, ale teraz dał tylko Acne-Derm na przebarienia... Tonik i mleczko ogórkowe z Ziaji kupiłam w związku z tym pytanie - czy jak to zastosuję to mam na to nałożyć maść od lekarza czy pod? Bo nie jestem pewna zbytnio... Postanowieni: Muszę się opalić! Ktos mówił o peelingu enzymatycznym z Ziaji - to jest do cery suchej
i wrażliwej - a nie powinnam używać przy trądziku do cery tłustej? (bo taka wszak jest)

Makijaż - nie eksperymentuję zbytnio - tusz na rzęsy, podkład Maybeline Dream Matt Muse i tyle. Nad błyszczykiem pomyślę jak zęby poprawię

Ubiór - Zaskoczyłyście mnie z tym, że mam nieodpowiednie ciuchy... Kurtka ok - rozumiem, bo to taka narciarska... Ale buty? Moje kochane buty!!?? I kostium tak samo! A tak bardzo mi się podoba - a wydaje mi się, że wyglądam w nim nawet też nie najgorzej.... Normalnie naprawdę bardzo jestem zaskoczona tymi opiniami. A myślałam, że ta część mojego wygląda jest w porządku... Może takie zdjęcia trafiły... Założe wątek na tym modowym z własnymi ciuchami (ale trudno mi powiedzieć kiedy - z utęsknieniem czekam na wakacje )...

To by było chyba na yle, jak mi się cos jeszcze przypomni to napiszę

Dziękuję za wszelkie uwagi

Już mi sie cos przypomniało

Ktos cos mówił o styliście - jak wygląda taka "instytucja" - jakieś koszty lokalizacje, co pomoże itd. Po prostu cos więcej chciałabym usłyszeć na ten temat

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-06-07 o 13:03 Powód: post pod postem
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 10:51   #72
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Jakbys mogla to dodaj fotki z całkowicie odsłonieta twarza
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:55   #73
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

a to moja mała prowizorka z propozycja fryzurki
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:04   #74
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Bez komentarza z mojej strony, czekam na te od Was...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ja11.jpg (40,0 KB, 2918 załadowań)
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:13   #75
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomości: 156
GG do vanda
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Jak dla mnie bardzo duża i baaardzo pozytywna zmiana!
Wyglądasz świetnie
Gratuluję ;*
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:29   #76
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Bez grzywki i podkreślony skręt włosów - wow! Naprawdę duża zmiana na plus
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:40   #77
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Coś niesamowitego! Mega, mega na plus.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:48   #78
Ash882
Zadomowienie
 
Avatar Ash882
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 676
GG do Ash882
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ekstra zmiana,ślicznie wyglądasz.
__________________
"I can breathe, I can bleed, I can die in my sleep
Cause you’re always there in my dreams"


"So someone put your hand out
I`m begging for your love..."
Ash882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:49   #79
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

super może teraz trochę podkreśl oczy?
[ps. nie wiem jaki masz kosmetyk na twarzy, ale fluid czy puder - nie za bardzo Ci służy...]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 19:51   #80
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Bardzo ładnie - i fajne młodzieżowe ciuszki i superaśne kolczyki (mam lekki odchył na kolczyki )
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:04   #81
diwina
Raczkowanie
 
Avatar diwina
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Świetna fryzurka!
Na imprezki proponowałabym jeszcze mocniej podkreślać oczy i będzie olśniewająco
diwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:10   #82
alexandrine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 84
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

jestem w szoku zupełnie inne osoba
alexandrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:14   #83
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

O wiele lepiej! Czy włosy były farbowane?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:23   #84
Margaret7
Raczkowanie
 
Avatar Margaret7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 112
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ślicznie
Margaret7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:31   #85
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

brawo, tak trzymac
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:52   #86
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ślicznie ^^ Twoje włosy wyglądają teraz o niebo lepiej, lśniące, ładne lokii. W ogóle moim zdaniem b. ładna jesteś, i niedługo zapewne bedziesz wygladac jeszcze lepiej
Na Twoim miejscu troche bardziej podkreslilabym oczy. Delikatna kreseczka na dolnej powiece no i mocno wytuszowane rzesy, chociazby brazowym tuszem, chyba bardziej Ci bedzie pasowac.
Co zrobiłaś z grzywką, bom ciekawa? >D
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:01   #87
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Czego używasz teraz do włosów? Bardzo fajna zmiana!
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:31   #88
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ale z Ciebie laska się zrobiła... :O Z mojej strony jedno wielko WOW!!!!!!
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:38   #89
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

wow!
dziewczyno, masz niesamowite włosy! Grzywkę na czas zapuszczania (wizażanki dobrze radzą) podpinaj do góry, ale chyba to zrobiłaś bo na nowszym zdjęciu jej nie widzę.
Wracając do włosów niejedna kobieta może Ci pozazdrościć, pięknego złotego koloru, tego że jest ich tak dużo że są puszyste i naturalnie się falują.
Twarzyczkę masz śliczną i niewinną.
Co do make-up'u- jest lato, Ty masz słowiańską urodę- eksperymentuj z kolorami
Przemiana niesamowita, jakbyś przeszła operację plastyczną, tak się zmieniły proporcje twarzy.
Grzywka na bok pewnie Ci nie wyjdzie, tak jak mi, z powodu puchatej natury włosów które lubią latać
Kostium bardzo Cię postarza i robi poważną. Kurtka narciarska, wiadomo. A w tej różowej koszulce wygladasz młodziutko i wesoło.
pozdrawiam Śliczna!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:15   #90
xaska007x
Raczkowanie
 
Avatar xaska007x
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 122
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

hej ;]
Na ten temat trafiłam niedawno i nie miałam okazji, aby jakoś Ci doradzić. Ale widzę, że dziewczyny doradziły Ci świetnie.! Naprawdę duża różnica. Jestem pod wielkim wrażeniem, najbardziej jeśli chodzi o włosy. Zostawiam pw z jednym zapytaniem
pozdrawiam
xaska007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.