Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 20:36   #1981
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny pomóżcie!

Zmieszałam Humektan w słoiczku 15 ml z następującymi składnikami: kwasem HA, D-panthenolem 50%, kompleksem witamin all in one, mocznikiem i olejkiem z pachnotki... ale po nałożeniu na twarz na początku mnie bardzo szczypie, mam zaczerwienioną (stosuję dopiero jeden dzień i chcę poczekać, bo to może minie, a da lepsze efekty) twarz... Od czego to może być? Napewno nie mam żadnej alergii, bo nie jestem alergiczką, tylko zastanawiam się teraz, czy to połączenie jest dobre? W dodatku przyznam się, że proporcje robiłam na oko, ale raczej "mniej" niż więcej... czy może jest czegoś zbyt duże stężenie?
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:08   #1982
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Od czego to może być?
Mnie skóra podszczypuje po moczniku (gdy zaczynam używać po dłuższej przerwie), przy stężeniu 5% muszę się do niego kilka dni przyzwyczajać. Podobnie mam po wit B3, która jest też chyba w kompleksie witaminowym. Poza tym, że szczypie, to skóra ma się świetnie, więc się nie przejmuję. Może masz podobnie?
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:41   #1983
wakingdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mnie paskudnie szczypało po dodaniu pantenolu do kremu do rąk. I również był on kapany na oko
wakingdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:24   #1984
veronicagetsnaked
Raczkowanie
 
Avatar veronicagetsnaked
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dziewczyny, czy skwalan i olej jojoba naturalny zloty moga zapchac? zapycha mnie wszystko, a musze nawilzac moja tradzikowa cere..
i co nie zapycha na pewno? tylko zel hialuronowy?
veronicagetsnaked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:55   #1985
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Wszystkie oleje i substancje tłuszczowe mogą zapchać. Trzeba szukać metodą prób i błędów czegoś, co współgra ze składem sebum.
Poza żelem hialuronowym jest kilka substancji które na pewno nie zapchają i ładnie nawilżą i nie trzeba ich nakładać na twarz w spółce z olejem. Moim faworytem jest aloes . Poza nimi jest jeszcze mocznik, kwasy pha, d-pantenol. W innych sklepach są też do dostania hydromanil, jedwab, naturalny czynnik nawilżający (nmf), nawilżacze cukrowe. Wybór jest naprawdę duży.
Warto jednak poszukać oleju, który nie będzie zapychał. Jak nie chcesz kupować pełnowymiarowych opakowań to poproś o wysłanie próbek. Jest kilka olejów, które dodatkowo mają działanie antytrądzikowe - tamanu, neem oraz czarnuszka lub pachnotka (a może nawet obia, nie pamiętam dokładnie).
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:58   #1986
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dziewczyny mam problem.mam olej z orzechów włoskich na którym nie ma juz widocznej daty waznosci.nie pamietam jaka ona była,w kazdym razie olej kupowałam jakos koło wakacji a teraz zaczoł dziwnie pachniec.mysle zeby go wywalic bo teraz ma zmieniony zapach.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:48   #1987
veronicagetsnaked
Raczkowanie
 
Avatar veronicagetsnaked
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Wszystkie oleje i substancje tłuszczowe mogą zapchać. Trzeba szukać metodą prób i błędów czegoś, co współgra ze składem sebum.
Poza żelem hialuronowym jest kilka substancji które na pewno nie zapchają i ładnie nawilżą i nie trzeba ich nakładać na twarz w spółce z olejem. Moim faworytem jest aloes . Poza nimi jest jeszcze mocznik, kwasy pha, d-pantenol. W innych sklepach są też do dostania hydromanil, jedwab, naturalny czynnik nawilżający (nmf), nawilżacze cukrowe. Wybór jest naprawdę duży.
Warto jednak poszukać oleju, który nie będzie zapychał. Jak nie chcesz kupować pełnowymiarowych opakowań to poproś o wysłanie próbek. Jest kilka olejów, które dodatkowo mają działanie antytrądzikowe - tamanu, neem oraz czarnuszka lub pachnotka (a może nawet obia, nie pamiętam dokładnie).
dziekuje baardzo.
veronicagetsnaked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 15:58   #1988
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

pojawila sie lista produktow z datami waznosci (jest w zakladce nowe produkty) - IMHO bardzo przydatna rzecz

P.S. jakby ktoras byla chetna na wspolne zamowienie ZSK z odbiorem w Warszawie(odbior na Jelonkach lub niekiedy w centrum), to ja organizuje (link w podpisie). Jesli nie uczestniczylyscie jeszcze w zamowieniach na forum mineralnym (tam odbywa sie to zamowienie) to koniecznie przeczytajcie najpierw regulamin
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:32   #1989
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny czy któraś z was używała już Flawononów mięty? Zastanawiam się czy ich nie kupić z myślą o mężczyznach w mojej rodzinie, ale nie wiem czy to nie będzie kolejny produkt na który wydam kasę i którego efektów nie będzie ani widać ani czuć
I czy któraś z was testowała już witaminę K?
eiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:26   #1990
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy ktoś z Częstochowy jest chętny na zamówienie z ZSK?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:14   #1991
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy ktoras z was testowala moze baze na tlustej skorze sklonnej do zapychania i wymagajacej jednoczesnie mocnego nawilzania? Bo od jakiegos czasu mam strasznego lenia, jesli chodzi o krecenie, ale moze nawet bym sie skusila, gdyby faktycznie bez specjalnego kombinowania daloby sie stworzyc fajny (nawilzajacy, lekki, niezapychajacy i nierolujacy sie) krem na dzien

Czy lepiej kupic jakis Humektan czy inny krem polecany na wizazu?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:44
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 18:51   #1992
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja stosowałam, ale niestety gliceryna mnie zapycha trochę, więc i baza mnie zapchała niestetyAle kremy się na niej bardzo łatwo kręci
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:48   #1993
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was używała już Flawononów mięty? Zastanawiam się czy ich nie kupić z myślą o mężczyznach w mojej rodzinie, ale nie wiem czy to nie będzie kolejny produkt na który wydam kasę i którego efektów nie będzie ani widać ani czuć
I czy któraś z was testowała już witaminę K?
mam flawony, są fajne, ale aż tak rewelacyjnie nie łagodzą, raczej łagodne i delikatne działanie
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:54   #1994
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

do czego uzywacie ekstraktu na problemy naczynkowe? na stronie ZSK nie ma zadnych formulacji ja jestem zupelnie poczatkujaca wiec chcialabym sie na czyms oprzec
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:51   #1995
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Możesz zrobić sobie proste serum 3-7% ekstraktu na naczynka + jakieś nawilżacze (kwas hialuronowy, d-pantenol, sorbitol) + odrobinka gumy ksantanowej żeby konsystencja nie była taka wodnista. Ogólnie do takiego serum możesz dodać prawie wszystko co rozpuszcza się w wodzie poza substancjami niezgodnymi z liposomami (detergenty, kwasy - przez niskie pH)
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:26   #1996
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czekam i czekam aż LHA sie pojawi... i już mnie to wkurza
No jak długo można czekać
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:31   #1997
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dronf dziekuje bardzo za wskazowki
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:52   #1998
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja się pochwalę, że dzisiaj do mnie doszła paczka w ekspresowym tempie W równie ekspresowym tempie wynosiłam lakiery z lodówki i upychałam na drzwiczkach naszej mikroskopijnej lodówki nowe skarby Niestety fizycznie więcej upchnąć nie dam rady, a przed zajęciem półek na bank zaprotestuje mój mąż
Od razu też sprawdziłam hydrolat z róży- pachnie ślicznie, działanie ok. Odszczekuję wszystkie swoje poprzednie wątpliwości
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:45   #1999
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Zrobilam druga porcje kremu z LHA i na drugi dzien zrobil sie jakby twarogowaty? Wymieszalam go jeszcze raz mieszadelkiem, niestety nie pomoglo
Zastanawiam sie czy nie dac go do cieplej kapieli wodnej?
..za pierwszym razem wyszedl mi troche za bardzo piankowy a teraz sie rozwarstwil
Jak moge go jeszcze uratowac?


I co polecacie na since pod oczami?
z gory dziekuje za pomoc
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 21:29   #2000
Bartine
Przyczajenie
 
Avatar Bartine
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to Bartine
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dziewczyny, ja zamawiałam tego typu rzeczy na allegro między innymi kwas hialuronowy i mlekowy, a opakowania były bardzo podobne to tych ze zobsobiekrem
kiedy to moja mama zobaczyła powiedziała, że ktoś to równie dobrze mógł w garażu robić i żebym sobie cery nie zniszczyła, bo źródło pochodzenia tych specyfików jest niepewne... bardzo chciałabym złożyć zamówienie na tej stronie, ale trochę się boję :P
Bartine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:55   #2001
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Bartine Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja zamawiałam tego typu rzeczy na allegro między innymi kwas hialuronowy i mlekowy, a opakowania były bardzo podobne to tych ze zobsobiekrem
kiedy to moja mama zobaczyła powiedziała, że ktoś to równie dobrze mógł w garażu robić i żebym sobie cery nie zniszczyła, bo źródło pochodzenia tych specyfików jest niepewne... bardzo chciałabym złożyć zamówienie na tej stronie, ale trochę się boję :P
Odpowiem Ci tak.Przeglądam czasami allegro pod kątem substancji kosmetycznych i u niektórych sprzedawców zauważyłam,że są takie same opakowania jak na ZSK,często nawet są skopiowane opisy,ale zazwyczaj ceny są wyższe,np. mniejsze opakowanie a cena jak za standardowe na ZSK.Podobnie rzecz miała się z jakimś innym sklepem(naturalisem chyba).
Ja bym takich rzeczy nie kupowała na allegro,bo bałabym się,że ktoś coś przy tym majstrował.Poza tym widziałam aukcję,gdzie opisy robią ludzie którzy się na tym nie znają i polecają duże stężenia kwasów albo jakieś inne bzdury.
Natomiast nie rozumiem Twoich obaw co do sprawdzonych sklepów.
Kupowałam w ZSK (choć akurat nie kwasy i tylko raz na razie) i wszystko było ok. Sporo zamówień robiłam też na mazidłach i BU.Gdyby te sklepy zaczęły coś majstrować przy produktach to wizażanki błyskawicznie by to wyłapały i taki sklep straciłby dobrą opinię,a to bardzo ważne w takiej branży.Także jak dla mnie:sprawdzone sklepy:tak,allegro:nie.
Poza tym nim nie wiem jaką masz wiedzę o kwasach,ale jeśli dopiero zaczynasz to poczytaj o tym troszkę,żebyś sobie krzywdy nie zrobiła.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:57   #2002
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

No tak dlatego takich rzeczy NIE zamawia się na allegro (to jeszcze zależy od kogo, ale jesli jesli źródlo nie zaufane i nie jest sprawdzone to to naprawdę głupi pomysł). ZSKu i innych SPRAWDZONYCH sklepów bać się nie musisz. Musisz natomiast trochę poczytać o stosowaniu tego co kupujesz, żeby faktycznie sobie buzi nie zniszczyć - w przypadku niektórych substancji naprawdę trzeba uważać, to nie zabawa.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:31   #2003
Bartine
Przyczajenie
 
Avatar Bartine
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to Bartine
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

no tak to fakt, dzięki za odpowiedź
więcej na allegro już nie kupię a o tym co kupuję czytam, bo jak już się na coś napalę to chcę wiedzieć na ten temat wszytko! ;D
Bartine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:49   #2004
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dla sklepu jestem bardzo zadowolona z zakupow, ekspresowa wysylka, wszystko dobrze zabezpieczone z pewnoscia to nie ostanie moje zakupy w ZSK
jedyne zastrzezenie jakie mam dotyczy opakowania 5ml na blyszczyk-czasem musze sie niezle natrudzic by je otworzyc, gdyz nie ma zwyklego gintu tylko takie 4 pionowe wypustki

jestem zachwycona glinka biala,peelingiem z porzeczek i mam nadzieje ze bede rowniez z ekstraktu dla naczynkowcow( jeszcze za krotko uzywam by sie wypowiedziec)
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:02   #2005
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
dla sklepu jestem bardzo zadowolona z zakupow, ekspresowa wysylka, wszystko dobrze zabezpieczone z pewnoscia to nie ostanie moje zakupy w ZSK
ja do tej pory też byłam zadowolona... niestety dzisiejsza paczka mnie rozczarowała bo nie dostałam wszystkich produktów które kupilam, plus dostałam rzeczy których nie miałam w zamówieniu. Czekam teraz na odpowiedź mejlową, bo telefonicznie reklamacji nie chciano ode mnie przyjąć. Pierwszy raz coś takiego mi sie zdarza, choć to nie pierwsze zakupy w tym sklepie.

nie ukrywam, że to irytujące
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 14:28   #2006
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mogę dodawać ekstrakt na naczynka do mazidła stosowanego na noc, składającego się z ha, oleju z pachnotki i mocznika? Tego ekspresowego serum jest ok. pół łyżeczki, więc ekstraktu wystarczy dodać kropelkę?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:16   #2007
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
ja do tej pory też byłam zadowolona... niestety dzisiejsza paczka mnie rozczarowała bo nie dostałam wszystkich produktów które kupilam, plus dostałam rzeczy których nie miałam w zamówieniu. Czekam teraz na odpowiedź mejlową, bo telefonicznie reklamacji nie chciano ode mnie przyjąć. Pierwszy raz coś takiego mi sie zdarza, choć to nie pierwsze zakupy w tym sklepie.

nie ukrywam, że to irytujące
ZSK to porządny sklep, myślę, że wszystko się wyjaśni U mnie kiedyś brakowało 1 oleju, ale miałam wyjazd, mnóstwo spraw na głowie, nie miałam czasu się o niego dopominać- w każdym razie sami z siebie po krótkim czasie dosłali . A ostatnio też brakowało 1 rzeczy- to po prostu oddali pieniądze w paczce
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:49   #2008
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczynki dostałam ZSK gratis wyciąg z aloesu i nie wiem do czego go wykorzystać może macie jakieś pomysły??
jedyny przepis który mi odpowiada to ten na kojący żel aloesowy (http://www.zrobsobiekrem.pl/?kojacy-zel-aloesowy,130) jednak nie mam gumy ksantanowej i kliknęłam już wszystkie zamówienia więc mieć nie będę, czy jej dodatek jest konieczny??
A może ktoś chciałby się za niego zamienić??

Edytowane przez klaudia_13
Czas edycji: 2010-04-20 o 19:01
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:29   #2009
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Klaudia, guma ksantowa nie jest konieczna możesz zrobić sobie tą formulację w formie płynnego serum
Poza tym możesz zrobić sobie tonik aloesowy, rozcienczasz hydrolatem i gotowe. Mozesz go wzbogacic jakimiś dodatkami nawilżającymi. Jest przepis na ich stronce.
Aloes jest ok, nie pozbywaj się go
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:56   #2010
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
ja do tej pory też byłam zadowolona... niestety dzisiejsza paczka mnie rozczarowała bo nie dostałam wszystkich produktów które kupilam, plus dostałam rzeczy których nie miałam w zamówieniu. Czekam teraz na odpowiedź mejlową, bo telefonicznie reklamacji nie chciano ode mnie przyjąć. Pierwszy raz coś takiego mi sie zdarza, choć to nie pierwsze zakupy w tym sklepie.

nie ukrywam, że to irytujące
oj to faktycznie irytujace ale mysle ze sprawa sie wyjasni i pewnie dosla Ci to, czego brakuje i pozwola zatrzymac to co pomylkowo dostalas daj znac jak sie sprawa wyjasnila
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.