Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 18:00   #1201
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Enchanted
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...
Ależ on jest śliczny!
Zazdroszcze ci takiego kawalera, ale nie zazdroszcze wychowywania i sprzatania

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Lady no wiem, że muszę naszego speca od włosów zapytać, ale ona już się denerwuje powoli na mnie

Enchanted no właśnie wczoraj kupiłam sandynawski, a boję się, że ten Viking wyjdzie za ciemno albo, że nie pokryje żółtego:/

asia ja też bym nie ścinała, będziesz żałowała, zobaczysz

Kotka aha, no, ale ja mam poziom 5-6, więc spróbuje tym skandynawskim

Novelove śliczny

Bunny a co do Twojego TŻ-ta to mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Trzymam kciuki

A mój TŻ mi dzisiaj zadeklarował, że jutro mi farbuje włosy
Zrob jak dziewczyny ci radza, bedzie dobrze.


Wiecie co a ja jestem na granicy placzu i w lekkim szoku...
Wrocil z pracy- udaje ze mnie nie widzi albo od niechcenia jakby nic sie nie stalo zapytal czy go jutro ostrzyge? jest bezczelny...
powiedzialam zeby sobie poszedl do fryzjerki
mam dosc tej toksycznej atmosfery, zaraz sie pobecze jeszcze ten pms mi nie pomaga...
i wiecie co macie racje... jestem glupia i marnuje sobie zycie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:10   #1202
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ach no i z tego wszystkiego zapomniałam zdać raport z olejowania - to dopiero pierwsze a już jest poprawa. Jeszcze przed wczoraj po farbowaniu przeczesać palcami włosków nie mogłam jak farbę spłukałam i jak wyciskałam je z wody to czułam jakie są sztywne.. sztuczne.. po wysuszeniu to miałam takie siano że czułam jakbym dotykała moich klipków... Dziś spłukałam dwa razy olej J&J i swobodnie mogłam przeczesać palcami włosy - uf Nie jest to może jeszcze to co poprzednio, ale i tak się cieszę, bo prawdę powiedziawszy już się bałam, że znów zafundowałam im hard core i będą do ścięcia :/
no to super, że lepiej ja też wkrótce będę się olejować po raz pierwszy (kupilam olej kokosowy )

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiecie co a ja jestem na granicy placzu i w lekkim szoku...
Wrocil z pracy- udaje ze mnie nie widzi albo od niechcenia jakby nic sie nie stalo zapytal czy go jutro ostrzyge? jest bezczelny...
powiedzialam zeby sobie poszedl do fryzjerki
mam dosc tej toksycznej atmosfery, zaraz sie pobecze jeszcze ten pms mi nie pomaga...
i wiecie co macie racje... jestem glupia i marnuje sobie zycie...
Bunny kochanie jeszcze nie nadrobiłam całego wątku, więc nie wszystko doczytałam, ale tak na szybko powiem tak: warto z kimś być tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie z nim wytrzymać takim jakim jest, oczywiście można liczyć na zmiany, bo ludzie ewoluują, ale nie zawsze i dlatego zadając sobie pytanie: czy jeśli tak jak jest teraz będzie zawsze to czy to mi odpowiada i ta osoba mi odpowiada.. i ma się gotową odpowiedź, co robić, nie zawsze łatwą...
polecam 2 książki i proszę mnie tu tylko dziewczynki nie wyśmiać "Kobiety które kochają za bardzo" (lektura obowiązkowa) i "Wampiry emocjonalne" (nieobowiązkowa, ale wyrywki ma ciekawe).
Buziaki

a ha i jeszcze jedno - nie obwiniaj siebie za to, że pokochałaś kogoś, kto Ciebie rani, to wcale nie czyni Ciebie głupią
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-07 o 18:11
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:12   #1203
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Bunny i zaczyna się....obwinianie, przecież dokładnie o to mu chodziło, byś poczuła się winna. Ty głupia??!!, no proszę Cię, wiem że to trudne, ale spróbuj załatwić go jego bronią-ignorancją. Przesyłam ciepłe wibracje.

A tak na marginesie, dodaję w końcu foty mojej niedawnej metamorfozy z brązu na blond w jeden dzień
Jeszcze nie jestem zadowolona, ale ja tak mam, zawsze coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (33,8 KB, 47 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:15   #1204
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Bunny
Oj tak..mam go dopiero parę dni i już milion pytań bez odpowiedzi.
Np. jak się bawimy to on mnie gryzie (tak delikatnie oczywiście), a ja nie mam pojęcia czy mu a to pozwalać,czy nie...albo w jaki sposób go ukarać-bo przecież nie uderzę, a na głośne i stanowcze NIE nie reaguję.
Ciężko...


Bunny, mogłabyś ocenić poziom moich włosków?


Aha i odnośnie loczków-znowu kupa mi wyszła. :<
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kłakikłaki.jpg (49,8 KB, 36 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:16   #1205
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Enchanted
Cóż więc stoi na przeszkodzie ?
Rodzice kręcą nosami jak o tym wspominam :/
Chociaż, jak ostatnio kuzynki córka przyszła do nas z małą kuleczką biało-czarną, to mama się w niej prawie zakochała
Ale malutka miała parwowirozę i nawet jakbym się uparła na nowego domownika, to przez jakiś czas nie ma opcji przez te zarazki

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem, ale mam nadzieje ze szybko wszystkim minie
minie minie
mojemu już minęło, chyba dziś przyszedł do mnie do pracy w odwiedzinkach

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja już dwie wyprosiłam
u mnie na razie dwa zalążki się pokazały

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiecie co a ja jestem na granicy placzu i w lekkim szoku...
Wrocil z pracy- udaje ze mnie nie widzi albo od niechcenia jakby nic sie nie stalo zapytal czy go jutro ostrzyge? jest bezczelny...
powiedzialam zeby sobie poszedl do fryzjerki
mam dosc tej toksycznej atmosfery, zaraz sie pobecze jeszcze ten pms mi nie pomaga...
i wiecie co macie racje... jestem glupia i marnuje sobie zycie...

sorry bunny, że to napiszę, ale - wkurza mnie on strasznie!!!
nie pokazuj mu kochana, że ta cała sytuacja Cię rusza, nie płakaj ani się nie smuć (wiem, że to trudne, ale postaraj się)..
miej go w nosie i posiedź sobie tutaj z nami
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:16   #1206
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wyszków

Zrobiłam wellaton.
uznałam, ze zrobie tak jak pisałas bunny, ze nakłądanie przez kilka miesiecy 9 da wkrótce poziom8,5. Jednak wymiekłam po 20stu minutach, gdy odrost zaczał sie robic pomaranczowo zołty.. Dostałąm ataku paniki i spłukałam. W sumie nie wyszło źle, bo odrost dobrze zlewa sie z reszta włosów, które sa odrobine ciemniejsze. Góra troche żołtawa, ale ja juz nic z tymi włosami nie robie. Tak potwornie sie denerwuje tym farbowaniem, ze az mam dosc. Naturalki mam za ciemne, ale ciagle cos jest nie tak. A to za jasne a to za ciemne, za zielone, za szare, za zolte. Za 2 miesiace zrobie kolor u fryzjera. Albo juz sama nie wiem.

Konce zawsze wychodza mi szarobure a czub zołtawociepły i dopiero po 2-3 tygodniach ta roznica sie wyrownuje, tylko ze juz wtedy jest tez odrost. do kitu.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

próbowałam zrobic zdjecie, ale nic nie widac, bo za ciemno na dworze.

mysle, ze ten czubek, to troche poprawi fioletowy szmapon.
no to dla mnie było za daleko ale byłam dzisiaj i jestem happy, szwagier mi powiedział nawet że bardzo ładnie

a może spróbuj na podkład tak jak Kotka??
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:17   #1207
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Anna
Jak Ty to zrobiłaś w jeden dzień? ;o
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 18:21   #1208
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Bunny i zaczyna się....obwinianie, przecież dokładnie o to mu chodziło, byś poczuła się winna. Ty głupia??!!, no proszę Cię, wiem że to trudne, ale spróbuj załatwić go jego bronią-ignorancją. Przesyłam ciepłe wibracje.

A tak na marginesie, dodaję w końcu foty mojej niedawnej metamorfozy z brązu na blond w jeden dzień
Jeszcze nie jestem zadowolona, ale ja tak mam, zawsze coś
ojj jaka zmiana
ale kochana - co blond to blond chyba już Cię nic nie pokusi na ciemny kolorek
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:27   #1209
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, dodaję w końcu foty mojej niedawnej metamorfozy z brązu na blond w jeden dzień
Jeszcze nie jestem zadowolona, ale ja tak mam, zawsze coś
ej no super sobie poradzilas, ja sie 4 dni meczylam a i tak dopiero po kolejnym farbowaniu zblizylam sie do podobnego efektu...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Oj tak..mam go dopiero parę dni i już milion pytań bez odpowiedzi.
Np. jak się bawimy to on mnie gryzie (tak delikatnie oczywiście), a ja nie mam pojęcia czy mu a to pozwalać,czy nie...albo w jaki sposób go ukarać-bo przecież nie uderzę, a na głośne i stanowcze NIE nie reaguję.
Ciężko...
nie pozwalaj na gryzienie, bo jak będzie większy to dalej będzie chciał to robić, a ząbki troszkę mu się zmienią
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:28   #1210
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

novelove bo ja taka szalona makówka jestem, muszę mieć wszystko na już
Na pierwszy ogień poszedł Renee Blanche color peel, nałożyłam na suche włosy, trzymałam 30 min, dokładnie spłukałam, umyłam szamponem oczyszczającym-to ważne, wysuszyłam i nałożyłam jeszcze raz to samo i znów szampon. (Kiedyś robiłam Elgonem, ale Renee wydajniejsze). Preparat ściągnął mi kolor do miodowego, potem od razu nałożyłam farbę Vitality's odcień 9.13 na wodzie 9%, trzymałam 30 min i tyle, kondycja włosów naprawdę dobra. Na początku chciałam 9.1, ale 9.13 było bezpieczniejsze- nakładałam na miodowe włosy.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:34   #1211
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
novelove bo ja taka szalona makówka jestem, muszę mieć wszystko na już
Na pierwszy ogień poszedł Renee Blanche color peel, nałożyłam na suche włosy, trzymałam 30 min, dokładnie spłukałam, umyłam szamponem oczyszczającym-to ważne, wysuszyłam i nałożyłam jeszcze raz to samo i znów szampon. (Kiedyś robiłam Elgonem, ale Renee wydajniejsze). Preparat ściągnął mi kolor do miodowego, potem od razu nałożyłam farbę Vitality's odcień 9.13 na wodzie 9%, trzymałam 30 min i tyle, kondycja włosów naprawdę dobra. Na początku chciałam 9.1, ale 9.13 było bezpieczniejsze- nakładałam na miodowe włosy.
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie... ja z dojściem do tego co mam (a i tak nie jest to dla mnie zadowalające) zajęło mi parę miechów.
Jeeej nie wytrzymam dłużej wojny z tymi włosami!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 18:45   #1212
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
A ja mam ochote sie zabić
Jetem jakas taka niedorobiona

Yatta
A no widzisz skarbie jak to jest. Tz doprowadza mnie do szału ostatnio. A jakoś nie umiem sie określić. Mówia ze miłość i nienawiść w parze chodza. To sie w moim układzie sprawdza.
Yatta oj jak bym mogła to pokazała bym foty ale mój lapek jest niedysponowany a przez tel nie moge wgrywać fotek.
Wszystko źle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Kochanie przeczytaj to co napisałam do Bunny i weź sobie też do serca, a o żadnych drastycznych posunięciach proszę mi nie myśleć jeśl.i faktycznie masz tak czarne myśli to idź do psychiatry i piszę to absolutnie bez nawet krztyny złośliwości, uważam że depresja to bolesna choroba i trzeba ją leczyć:przytu l:

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja bylam tak zla ze myslalam ze z tej zlosci za moment zaczne chlipac w poduszke a tu nagle slysze jak ta go siorbie po twarzy a on cos mruczy do niej zaczelam sie normalnie smiac i lola nie przestawala... cala noc go lizala, az caly byl mokry blee... a na koniec siadla mu na twarzy i tak spali zemsta jest slodka
piękne

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Buahhot
To ja też nie żyje fb nie mam a na nk nie wchodze nawet bo nudzi mnie to.
A ja sie zastanawiam czy w ogóle urodze dziecko. Żeby tylko zmartwień sobie narobic zeby mi ćpało albo wyczyniało cuda na kiju to ja raczej nie chce. Albo biede klepało jak mnie zabraknie. O NIE DZIEKUJE.
Kochana nie szukaj sobie dodatkowych zmartwień, jutrzejszy dzień sam zatroszczy się o siebie, teraz widzisz wszystko w ciemnych barwach, ale to tak jak nie przymierzając z robieniem zdjęć włosom - różne światło różny wynik

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to zabijmy sie razem ja nie mam sensu zycia- nie mam pracy, szkoly, nikt mnie nie potrzebuje, tz mnie olewa i traktuje jak gosposie za free- jeszcze ostatnio mi wypomnial ze jestem egoistka bo wole sobie kupic kosmetyki i ciuchy za to co uciulam a jemu na fajki zydze
brak slow. nie mam dzieci, to po co ja mam zyc?!
masz chociażby swoją siostrę, która na pewno Cię kocha i masz NAS i jesteś potrzebna nam i wszystkim tym zagubionym blondaskom, które czytają Twój blog i na pewno jest jeszcze wiele osób,które nie wyobrażają sobie życia bez Ciebie, a Ty nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, masz cel. Jestes bedziesz fryzjerką, bedziesz dziewczynom czarowac sliczne włosy. Jestes wykształcona i zapalona w swoim zawodzie. radzisz sobie na własna ręke. Masz pieska, ktory Cie uwielbia. na dzieci przyjdzie czas.

A zwiazek, ciesz sie, ze nie musisz sie rozwodzic i nie masz dzieci, mas zwolna reke. Mozesz byc z tym facetem, albo nie. mało innych na swiecie? Jestes młodziutka, mozesz sobie zycie ukłądac i robic mnostwo rzeczy
AMEN
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-07 o 18:47
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:46   #1213
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

blond bunny to ciezka sytuacja. Wiem bo moj tata tez ma problemy z alko i wiem jak to jest. Wydaje mi sie ze dacie rade ale musisz szczerze z nim porozmawiac i niestety ale postawic go pod sciana. Daj mu do zrozumienia ze jak nic ztym nie zrobi to od niego odejdziesz, moze cos zrozumie. Jesli tak jest na dzien dzisiejszy jak piszesz to sytuacja wyglada zle i jesli nie pojdzie sie leczyc to bedzie pil coraz czesciej i coraz wiecej. Namow go na terapie. Jesli nie zrozumie tego co robi teraz to prawdopodobnie ocknie sie dopiero po tym jak Cie straci...Noi dobrze by bylo jakbys zastanowila sie od kiedy to sie zaczelo to jego upijanie sie od czasu do czasu. To musi miec jakies podloze.
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:51   #1214
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie chce tu demonizować ale.. no nie ma sensu.. ja do tego doszłam już jakiś czas temu, a jak jeszcze Cascada napisała o swojej babci - to przypomniało mi się wszystko co myślałam przed świętami BN jak moja zmarła i ... Eh.. Plus cała reszta jak tak do kupy złożyć to ja nie widzę sensu.. najmniejszego..
no kurczę Dziewczyny najpierw bym każdą przez kolano przełożyła i porządne klapsy dała a potem każdą wyściskała i pogłaskała po głowie, żeby było lepiej...

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Swoją droga jak to jest, ze na mokro włosy jasne sa takie ruuude a po wyschnieicu calkiem sie zmieniają??
nie wiem, ale ja na mokro mam MARCHEWĘ na głowie, do aquaparku bym się nie odważyła teraz iść
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:54   #1215
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

blondbunny jutro w ross kupie ta farbe co mowilas http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...alizujacy.aspx AKURAT JEST PROMOCJA ale nie wiem czy juz przed swietami moge robic bo ja tak jak pisalam farbowalam 25 marca ostatnio i nie chce tak za bardzo ich meczyc tym farbowaniem a chetnie bym sobie przed swietami poprawila kolorek ta farba. nie mam odrostu jeszcze tylko mam zolto rudy refleks na odroscie
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:16   #1216
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ależ on jest śliczny!
Zazdroszcze ci takiego kawalera, ale nie zazdroszcze wychowywania i sprzatania


Zrob jak dziewczyny ci radza, bedzie dobrze.


Wiecie co a ja jestem na granicy placzu i w lekkim szoku...
Wrocil z pracy- udaje ze mnie nie widzi albo od niechcenia jakby nic sie nie stalo zapytal czy go jutro ostrzyge? jest bezczelny...
powiedzialam zeby sobie poszedl do fryzjerki
mam dosc tej toksycznej atmosfery, zaraz sie pobecze jeszcze ten pms mi nie pomaga...
i wiecie co macie racje... jestem glupia i marnuje sobie zycie...
faktycznie bezczelny niby o co on się obraża nie rozumiem go powinien Cię przepraszać chociaż takie przepraszanie bez poprawy to też bezsensu

[QUO TE=_eNchaNted_;26218094]Rodzice kręcą nosami jak o tym wspominam :/
Chociaż, jak ostatnio kuzynki córka przyszła do nas z małą kuleczką biało-czarną, to mama się w niej prawie zakochała
Ale malutka miała parwowirozę i nawet jakbym się uparła na nowego domownika, to przez jakiś czas nie ma opcji przez te zarazki


minie minie
mojemu już minęło, chyba dziś przyszedł do mnie do pracy w odwiedzinkach


u mnie na razie dwa zalążki się pokazały



sorry bunny, że to napiszę, ale - wkurza mnie on strasznie!!!
nie pokazuj mu kochana, że ta cała sytuacja Cię rusza, nie płakaj ani się nie smuć (wiem, że to trudne, ale postaraj się)..
miej go w nosie i posiedź sobie tutaj z nami [/QUOTE]


na moje miejsca nie było trzeba było wyrwać bo by mi popsuły zgryz

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-07 o 19:17
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:05   #1217
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak to jest z tym staraniem się

Ja jestem taką osobą bardzo pomocną i bezinteresowną - a wiele ludzi odbiera to jako coś dziwnego i włażenie w tyłek - jak ja bym miała jakikolwiek interes w pomaganiu - taka jestem, taka się urodziłam i nic nie poradzę.. Zupełnie jak moja babcia choć nie raz słyszę, że jestem jej ulepszoną wersją

I nie raz sobie powtarzam, żeby mniej się innymi przejmować a bardziej sobą bo odwrotnie pewnie nikt by się mną tak nie interesował a mimo to dalej popełniam te same błędy..
Yatta mam podobnie, ale myślę, że nie warto funkcjonować w inny sposób tylko dlatego, że ludzie bywają dla nas okrutni

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
No to ja mam chyba szczęście, mam 5 przyjaciółek, w tym jedną od 30 lat, mogę na nie liczyć w każdej sytuacji, chociaż hmmmm nigdy na 100% nie można mieć pewności
każdy człowiek potrafi zaskoczyć i też nie raz nie dwa wyrolowała mnie "przyjaciółka", nawet ostatnio można powiedzieć, że bardzo świeżo... ale mam też 2 przyjaciółki, na które wiem, że mogę liczyć i mam nadzieję, że tak zostanie..

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no to faktycznie niezla z niej zdzira
no takich zdzir jest więcej, wiem coś o tym, ale grunt to iść dalej i znać swoją wartość
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:09   #1218
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ehh głowa do góry dziewczynki, jakoś będzie

hehe telefon funkcjonuje czy kaput?
funkcjonuje niestety, tylko cały jest poklejony
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ojj chyba wszyscy maja kryzysy, ja wczoraj pospinalam sie ze swoim Tztem
trzymaj sie
jakiś czas spięć chyba
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
my też się troszkę pofochowaliśmy wczoraj
nie wiem co to za okres nieszczęsnych spięć
ja przeprosiłam ale jeszcze trochę będę musiała z nim pogadać i wytłumaczyć, aż sobie na kartkach spisałam co mam powiedzieć,żeby nie zapomnieć
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Enchanted
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...
kochana, uważaj na niego... mój yorek był okropnie rozpieszczony, do tego stopnia, że nie można go było zostawić ani na sekundę samego w domu, bo sikał na wszystko a później miał focha przez kilka dni, dosłownie. Koszmar
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A co do sytuacji to nie jesteś wariatka - i ja Cie popieram zrobiłabym dokładnie to samo na Twoim miejscu
Ile można.. Jedyna osoba która powinna coś odpokutować to on...
ajjj tam ja już nie mam siły się spierać o jego robotę
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a na długo wyjeżdża?
nie, już wrócił ale we wtorek jedzie znowu i generalnie tydzień do dupy - przepadnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:11   #1219
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiecie co a ja jestem na granicy placzu i w lekkim szoku...
Wrocil z pracy- udaje ze mnie nie widzi albo od niechcenia jakby nic sie nie stalo zapytal czy go jutro ostrzyge? jest bezczelny...
powiedzialam zeby sobie poszedl do fryzjerki
mam dosc tej toksycznej atmosfery, zaraz sie pobecze jeszcze ten pms mi nie pomaga...
i wiecie co macie racje... jestem glupia i marnuje sobie zycie...
Oj bido, no widzisz nie ma co Ci poradzić

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no to super, że lepiej ja też wkrótce będę się olejować po raz pierwszy (kupilam olej kokosowy )
polecam 2 książki i proszę mnie tu tylko dziewczynki nie wyśmiać "Kobiety które kochają za bardzo" (lektura obowiązkowa) i "Wampiry emocjonalne" (nieobowiązkowa, ale wyrywki ma ciekawe).
Buziaki
Nie tyle pierwszy raz, że nigdy nie robiłam co pierwszy raz od farbowania matrixem po którym zrobiło się sianko
A Ty nie zwlekaj będziesz zachwycona olejowaniem

A te książki to z chęcią sama zerknę

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, dodaję w końcu foty mojej niedawnej metamorfozy z brązu na blond w jeden dzień
Jeszcze nie jestem zadowolona, ale ja tak mam, zawsze coś
Jak na jeden dzień to muszę powiedzieć, że imponująco
Ale pewnie ten brąz krótko nosiłaś co ?

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny, mogłabyś ocenić poziom moich włosków?
9

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Yatta mam podobnie, ale myślę, że nie warto funkcjonować w inny sposób tylko dlatego, że ludzie bywają dla nas okrutni

każdy człowiek potrafi zaskoczyć i też nie raz nie dwa wyrolowała mnie "przyjaciółka", nawet ostatnio można powiedzieć, że bardzo świeżo... ale mam też 2 przyjaciółki, na które wiem, że mogę liczyć i mam nadzieję, że tak zostanie..
Nawet nie tyle nie warto się zmieniać co po prostu się nie udaje ale uraz mam i jestem taka ostrożna co do ludzi

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja przeprosiłam ale jeszcze trochę będę musiała z nim pogadać i wytłumaczyć, aż sobie na kartkach spisałam co mam powiedzieć,żeby nie zapomnieć
No i dobrze, bo jak człowiek się z równowagi wyprowadzi to nie mówi z sensem a tak powiesz wszystko i o niczym nie zapomnisz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 20:33   #1220
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Yattamanka nosiłam go od października 2010 do marca 2011 więc trochę farbowań było, najpierw poziom 5.13, potem, 5.3 a potem zeszło na 4.31, musiałam robić co 3 tygodnie, bo blond odrost jest fatalny
Dobranoc kochane, dziś cały dzień z Wami przesiedziałam
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:34   #1221
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na moje miejsca nie było trzeba było wyrwać bo by mi popsuły zgryz
hehe
mi jeden kieł (trójeczka) nie wyrósł nie miał miejsca się wybić i siedzi sobie w dziąsłach
ale nie widać tak tego

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
funkcjonuje niestety, tylko cały jest poklejony
eee to tak być nie może tata musi wymianke zrobić

Cytat:
ja przeprosiłam ale jeszcze trochę będę musiała z nim pogadać i wytłumaczyć, aż sobie na kartkach spisałam co mam powiedzieć,żeby nie zapomnieć
dobrze zrobiłaś czasami, jak człowiek się zdenerwuje, to chce powiedzieć wszystko na raz, albo brakuje mu języka, bo wszystko z głowy wylatuje

Cytat:
mój yorek był okropnie rozpieszczony, do tego stopnia, że nie można go było zostawić ani na sekundę samego w domu, bo sikał na wszystko a później miał focha przez kilka dni, dosłownie. Koszmar
hehe jaki złośliwiec
czasami właśnie takie mini rasy trudniej wychować niż te inne psinki
bywają baaardzo krzykliwe i złośliwe.
to ci kapcia zabiorą i pogryzą, to nasiurają na dywanik patrząc ci się oko w oko, to uciekną w p*zde na dworku a ty możesz za nimi ganiać
także novelove - czuj czuj czuwaj!
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-04-07 o 20:36
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:46   #1222
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
katie, poleciałaś na krótko! piękności! Masz lepiej obcięte ode mnie u mnie troszke tył zrypała, a chciałam tak, jak Ty I przod masz wystarczajaco dłuzszy.. cud miod i orzeszki. I jaki kolor. No nie moge.. booosko!!!
oj dziękuję, a mi się u Ciebie też bardzo podoba a kolor mi przekłamało - mam o ton jaśniejsze niż na focie
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-07 o 20:49
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:47   #1223
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Ajj Brutus (to nie ja wymyśliłam to idiotyczne imię) siedzi codziennie już sam od 8 do 14 około. I chyba załapał sikanie na matę. Kupala też w domu nie robi, bo go często wyprowadzam jak w domku jestem.
Ale charakterek to psisko ma.. liczyłam na jakiegoś potulnego Misia, a tu mały wariat!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:48   #1224
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...
jaaaki słodziak ja miałam do przełomu lutego z marcem w domu 4 szczeniaki, więc wiem, co to znaczy nie spać po nocach... ale takie maleństwa to i tak sama słodycz
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:50   #1225
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Yatta
na 100 pro?? bo mi tu coś ósemką śmierdzi

a tak w ogóle to CZEEEEŚŚŚĆĆĆ !

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
jaaaki słodziak ja miałam do przełomu lutego z marcem w domu 4 szczeniaki, więc wiem, co to znaczy nie spać po nocach... ale takie maleństwa to i tak sama słodycz
Dokładnie i najchętniej by się je zjadło. Ja cały czas się zastanawiam,
gdzie mu się wymienia bateryjki
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:51   #1226
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ajj Brutus (to nie ja wymyśliłam to idiotyczne imię) siedzi codziennie już sam od 8 do 14 około. I chyba załapał sikanie na matę. Kupala też w domu nie robi, bo go często wyprowadzam jak w domku jestem.
Ale charakterek to psisko ma.. liczyłam na jakiegoś potulnego Misia, a tu mały wariat!
mój szczał na pieluszkę, kupę też robił. Czasem jak był mróz i nie chciało się go na dwór brać albo sam nie chciał iść to też lał na tą pieluchę.
Też macie ten preparat? Którym tylko trzeba skroplić pieluchę i sika tylko na nią? Przydatne dla małych piesków, ani razu nie narobił nigdzie indziej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:55   #1227
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
kattie
Kto Ci zjadł włosy? :<
śliczne są, ale mimo wszystko długie....
Pokaż fotkę z buźką
zbuk mi zjadł serio długie?? z buźką sama nie umiem porządnej z ręki zrobić, wychodzę jak kosmita
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:56   #1228
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mój szczał na pieluszkę, kupę też robił. Czasem jak był mróz i nie chciało się go na dwór brać albo sam nie chciał iść to też lał na tą pieluchę.
Też macie ten preparat? Którym tylko trzeba skroplić pieluchę i sika tylko na nią? Przydatne dla małych piesków, ani razu nie narobił nigdzie indziej
tzn to jest taka zwykła mata i nie ma żadnych kropli. Na początku jak psiurek czaił się do sikania to się go szybko zabierało i jep na matę i się jakoś nauczył, chyba .
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:59   #1229
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
fajna fryzurka
dzięki
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:59   #1230
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
tzn to jest taka zwykła mata i nie ma żadnych kropli. Na początku jak psiurek czaił się do sikania to się go szybko zabierało i jep na matę i się jakoś nauczył, chyba .
będzie szczał gdzie popadnie, ile ma tygodni?
kupcie takie coś, jest tanie a naprawdę nie ma problemu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.