Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 12:00   #2761
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

nie wiem czy podzielacie takie samo zdanie , odnośnie używania kosmetyków do stylizacji, mianowice u mnie po nałożeniu mleczka utrwalającego włosy robią się bardziej matowe? takie bez połysku, a po żelu nie widać takiego efektu . Czy to tylko moje włosy tak reagują !!!


znalazłam fajna stronkę!
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/porady_cat,wlosy_rude,0.html
---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-06-09 o 12:57 Powód: dodanie linku
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:29   #2762
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Kathy ja wiem ze ten kolor 8/45 ma w nazwie czerwień ale 8/44 na palecie kolorów wydaje sie mało intensywny.
A teraz już wiem o czym mówiłaś że czerwienie sie ładnie wypłukują

Ech czy chociaż raz uda mi się zrobić marchewę??? hi,hi

Poszukałam w tych kolorach artego. Na allegro można dostac za 27 zł

Julianno na palecie kolorów artego znalazłam takie oznaczenie : 7,40 >7Ko - pisze miedziano pomarańczowy blond - brzmi cudni Ale co to jest ten drugi symbol 7Ko ? to jedna farba czy dwie?
powiedz jaki jestaw da mi pomarańczkę? Bo ty podobno taki uzyskałas. Mój bazowy ciemny (mysi) blond.
Wróciłam bo znowu doczytałam. Ty chyba Julianno piszesz o tych bez amoniaku "one60nine"? tam jest ten sam symbol. Koszt na allegro 40zł
Artego za 27 to koszmar wypłukujący się na żółtko, może wypróbuj ten bez amoniaku, one60nine?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
nie wiem czy podzielacie takie samo zdanie , odnośnie używania kosmetyków do stylizacji, mianowice u mnie po nałożeniu mleczka utrwalającego włosy robią się bardziej matowe? takie bez połysku, a po żelu nie widać takiego efektu . Czy to tylko moje włosy tak reagują !!!


znalazłam fajna stronkę!
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/porady_cat,wlosy_rude,0.h tml
---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------
u mnie natomiast tylko kremy a najgorzej tolerują pianki.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
no ja właśnie mam w domciu jeszcze CE CE 8,44 i 7,44 i już od dłuższego czasu zastanawiałam się czy nie zrobić tej mieszanki + orange i po tym co Aga 73 napisała kusi mnie !! ale oczywiście również sugeruje się zaleceniami Kathy i jestem w rozterce gdyby można było -jak się efekt nie podoba kłaść od razu następny kolor

Tak myślę skoro zrobiłabym na 3% to może walnąć ce ce( nie mogę się doczekać , w gorącej wodzie jestem kąpana- zawsze tak miałam jesli chodzi o farby eh) , to za 2 tyg alfaparf??? chyba przesadzam?

Zastanawia mnie jeszcze jedno , od zeszłego lata zapuszczam włosy z bardzo krótkich - ponieważ moje włosy do fryzurek które mi się podobały nie nadawały się bo są falowane, a akurat w oko wpadały mi proste fryzurki, więc po fryzurce asymetrycznej z długą grzywką kręconą i i krótkim tyle zrezygnowałam i zaczęłam zapuszczać . Męczę się do tej pory, ale jakoś idzie, ale do czego zmierzałam. Mianowicie od niedawna zaczęłam farbować, ale najpierw rozjaśniłam. Czego wcześniej nie robiłam tylko mozna powiedzieć ze farbowałam ton w ton - ostatnio. I o dziwo zauważyłam , że po rozjaśnieniu i farbowaniu przestały mi się kręcić włosy tak jak wcześniej , i zastanawia mnie czy tu wpływu nie mają farby.

A nad CE CE dzisiaj się poważnie zastanowię z 3% a alfa za 2 tyg ? och kusi!!!!

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

moze z ce ce wyjdzie avatarek!!!

a mieszanki 8,4 + 7,4 alfa nie opuszczę , to priorytet , a że za 2 tyg wyjazd na impreze to akurat świeżynka by była
jeśli chcesz tak jak na avatarku to może użyj RB 7.3RP moim zdaniem niesamowicie trwała, ale do pierwszych 3 myc kolor dosyć ciemny.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy co do podrefleksow sie zgodze, bo na moich (jasniejszych jednak od Twoich wlosow) z czasem tez RB sciemniala. moj TZ okreslil to kolorem papryki i mial racje. dlatego gdybym wracala wybralabym mieszanie rudego z blondem. moze jesli farba Cie zadowala sprobuj takiej opcji
co do vitalitys zazdroszcze, ze sie u Ciebie sprawdza bo ekonomiczna i kolory piekne ; niestety u mnie nierowno schodzi ( a poniewaz probowalam kilka razy wiem, ze tak reaguja moje wlosy)
Julianna,
nie uwierzysz, ale dałam jeszcze jedną szanse RB 7.3RPm kupiłam 2 oryginalne wody 9 i 6%, i się zastanawiam czy właśnie nie użyć 9% przy odroście, następnie resztę zmieszam z wodą i przejade po długości na jakieś 10 min po to żeby farba nie wyszła za ciemno. Udało mi się kupić oryginalną wodę w pojemności 100 ml do tego fajny ma skład min. olej kokosowy . Zamierzam umyć włosy szamponem oczyszczającym Barwy
(dzisiejszy zakup aż 4.30 zł) lekko podsuszyć włoski naolejowac olejem migdałowym a konkretnie oliwką Babydream i potem na 2 dzień farbowanie, zobaczymy co wyjdzie. Powiem szczerze że farba jest rewelayjna jeśli chodzi o trwałość, wymywa się na ładny rudy kolor w żadnym wypadku nie spłowiały. Włosy nie wysusza, końce zdrowe i całe
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:32   #2763
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Julianna,
nie uwierzysz, ale dałam jeszcze jedną szanse RB 7.3RPm kupiłam 2 oryginalne wody 9 i 6%, i się zastanawiam czy właśnie nie użyć 9% przy odroście, następnie resztę zmieszam z wodą i przejade po długości na jakieś 10 min po to żeby farba nie wyszła za ciemno. Udało mi się kupić oryginalną wodę w pojemności 100 ml do tego fajny ma skład min. olej kokosowy . Zamierzam umyć włosy szamponem oczyszczającym Barwy
(dzisiejszy zakup aż 4.30 zł) lekko podsuszyć włoski naolejowac olejem migdałowym a konkretnie oliwką Babydream i potem na 2 dzień farbowanie, zobaczymy co wyjdzie. Powiem szczerze że farba jest rewelayjna jeśli chodzi o trwałość, wymywa się na ładny rudy kolor w żadnym wypadku nie spłowiały. Włosy nie wysusza, końce zdrowe i całe[/QUOTE]

Kathy to może podasz przepis z tej farby na marchewkę??? i gdzie kupujesz?
Byłam u siebie we wszystkich drogeriach i nigdzie nie ma tego szamponu Barwy

Edytowane przez aga73
Czas edycji: 2012-06-09 o 14:50
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:41   #2764
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Julianna,
nie uwierzysz, ale dałam jeszcze jedną szanse RB 7.3RPm kupiłam 2 oryginalne wody 9 i 6%, i się zastanawiam czy właśnie nie użyć 9% przy odroście, następnie resztę zmieszam z wodą i przejade po długości na jakieś 10 min po to żeby farba nie wyszła za ciemno. Udało mi się kupić oryginalną wodę w pojemności 100 ml do tego fajny ma skład min. olej kokosowy . Zamierzam umyć włosy szamponem oczyszczającym Barwy
(dzisiejszy zakup aż 4.30 zł) lekko podsuszyć włoski naolejowac olejem migdałowym a konkretnie oliwką Babydream i potem na 2 dzień farbowanie, zobaczymy co wyjdzie. Powiem szczerze że farba jest rewelayjna jeśli chodzi o trwałość, wymywa się na ładny rudy kolor w żadnym wypadku nie spłowiały. Włosy nie wysusza, końce zdrowe i całe
Kathy to może podasz przepis z tej farby na marchewkę??? i gdzie kupujesz?
Byłam u siebie we wszystkich drogeriach i nigdzie nie ma tego szamponu Barwy
[/QUOTE]

Barwy szukaj raczej w kioskach Ruch, małych osiedlowych drogeriach.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:42   #2765
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy579

u mnie natomiast tylko kremy a najgorzej tolerują pianki.
---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

jeśli chcesz tak jak na avatarku to może użyj RB 7.3RP moim zdaniem niesamowicie trwała, ale do pierwszych 3 myc kolor dosyć ciemny.[COLOR="Silver"]

no tak dałaś mi zagwostkę!!! , siedzę już kilka godzin z olejem na włosach i teraz nie mam skąd wziąć tej farby , ale jeszcze przeciez mam różne inne pozostałości które mogę wykorzystać :
MARIJEL 7,43 i 8,3
VITALITYS 8,43 i 6,4
CHANTAL8,4 i 1000/4 - Agusiaki przepis a i ORANGE
więc nie jest tak źle , pomożesz mi Kathy i może doradzisz jak z takiego mixu zrobić np. avatarek?
bo za 2 tyg będzie Alfaparf z Twojego przepisu akurat jadę na wesele więc świeżynka jak znalazł
A proponowane RB7,3 RP na pewno kupię skoro polecasz

widzę , że dziewczyny dziś szaleją z farbowaniem TŻ przed telewizorami a my przed lustrem a zauważą coś jak mecz się skończy?
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 15:38   #2766
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
kathy579

u mnie natomiast tylko kremy a najgorzej tolerują pianki.
---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

jeśli chcesz tak jak na avatarku to może użyj RB 7.3RP moim zdaniem niesamowicie trwała, ale do pierwszych 3 myc kolor dosyć ciemny.[COLOR="Silver"]

no tak dałaś mi zagwostkę!!! , siedzę już kilka godzin z olejem na włosach i teraz nie mam skąd wziąć tej farby , ale jeszcze przeciez mam różne inne pozostałości które mogę wykorzystać :
MARIJEL 7,43 i 8,3
VITALITYS 8,43 i 6,4
CHANTAL8,4 i 1000/4 - Agusiaki przepis a i ORANGE
więc nie jest tak źle , pomożesz mi Kathy i może doradzisz jak z takiego mixu zrobić np. avatarek?
bo za 2 tyg będzie Alfaparf z Twojego przepisu akurat jadę na wesele więc świeżynka jak znalazł
A proponowane RB7,3 RP na pewno kupię skoro polecasz

widzę , że dziewczyny dziś szaleją z farbowaniem TŻ przed telewizorami a my przed lustrem a zauważą coś jak mecz się skończy?
a może sam 8.4 Chantal?
aga73
ciężko dać przepis na marchewkę z RB ponieważ tam jest raczej kiepski wybór rudości, właśnie ten który używam jest najbardziej marchewkowy.

żeby było śmieszniej to robię teraz refleksy młodziutkiej dziewczynie na naturalne włosy kolorkiem 8.43, ciekawe jak wyjdzie, włosy do samej pupy, postaram się dać fotę.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-06-09 o 15:43 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 15:47   #2767
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

[QUOTE=kathy579;34599769]a może sam 8.4 Chantal?


no właśnie 8,4 chantal i zastanawiałam sie nad marijel 7,43 + orange , więc ide farbować a z której , to zależy co 1 wpadnie mi w rękę, i co będzie to będzie wcześniej czy później i tak wszystkie będę musiała wypróbować

podziękować bardzo za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi niezawodnej Kathy579
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 16:53   #2768
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Pytanie o farbowanie.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
A Ty troche myslisz?? Skoro ten Casting byl mniej intensywny niz Feria wiec jak teraz nalozysz Casting to odrosty beda mialy inny odcien!
Wyobraź sobie mądralo, że jednak myślę, może by tak bez obrażania?
Wiem, że odrost będzie inny, ale nie mówię, że teraz chcę się przerzucić całkiem na Casting ani że chcę go kłaść na 5 cm odrosty.

kathy579- dzięki, w końcu jakaś sensowna informacja.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.

Edytowane przez kokila
Czas edycji: 2012-06-09 o 17:02
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 17:39   #2769
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytanie o farbowanie.

refleksy gotowe, na naturalnych włoskach Vitalitys 8.43 plus oxy. 6%
Wyszło bardzo fajnie tym bardziej że farba wypłucze się na bardzo naturalny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.43 refleks.jpg (99,0 KB, 62 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:48   #2770
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy skoro artego nie ma amoniaku to można używac co 2 tyg? No a te oxy nie niszczą włosów 6 czy 9% ??

Kathy a w palecie RB jest takie coś jak "refleksy " czy jakoś tak i tam na samym dole po lewej jest takie piękny pomarańcz nazywa sie jakoś czerwona miedź czy jakoś tak. Cudny ten kolor. Dodawałas tego do farby?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Kathy a ma sznse jakos wyjść jasny blond + sam koncentrat np pure orange czy Goldwell KK Mix??? Czy ja totalne głupoty gadam ??
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 20:16   #2771
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Kathy skoro artego nie ma amoniaku to można używac co 2 tyg? No a te oxy nie niszczą włosów 6 czy 9% ??

Kathy a w palecie RB jest takie coś jak "refleksy " czy jakoś tak i tam na samym dole po lewej jest takie piękny pomarańcz nazywa sie jakoś czerwona miedź czy jakoś tak. Cudny ten kolor. Dodawałas tego do farby?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Kathy a ma sznse jakos wyjść jasny blond + sam koncentrat np pure orange czy Goldwell KK Mix??? Czy ja totalne głupoty gadam ??
nie za bardzo, nie zawiera amoniaku ale za to coś innego tzw pochodne, jedyne co możesz używać co 2 tygodnie to tonery, może zerknij na Colour Touche i może wato zastanowić się nad mieszanką właśnie tam.

Pigmentu solo nie używa się, ale możesz go zmieszać z innymi farbami RB, tam nosi to nazwę kontrast, lub wzmacniacz koloru ,,ceglany czerwony,, chyba jest najbardziej pomarańczowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg colour touch.jpg (109,6 KB, 34 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-06-09 o 20:21
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 20:17   #2772
endzeit
Raczkowanie
 
Avatar endzeit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Hej,
wrzucam fotki z wczoraj - bezpośrednio po farbowaniu. Pierwsza z fleszem, pozostałe w dość ostrym świetle naturalnym. Sorki za poczochrany łeb - mierzwiłam z użyciem proszku pusz-apowego żeby je odbić od skóry po obciążającej masce

Na zdjęciach wyszedł całkiem fajny kolorek, ale w rzeczywistości miejscami mam takiego czerwonego kogucika .
"Miejscami" - no właśnie. Narobiłam sobie mimochodem pasemek . Tak więc jestem czerwono-miedziano-złocistym tworem obecnie - najbliższe prawdy jest zdjecie nr 4.

Strasznie ciężko się przestawić ze złotawego odcienia na obecny. Pocieszam się tym, że powolutku się wypłukuje ten mój "kogucik", niestety zamiast 8CC, kolor systematyzuje się na poziomie 6RC klik paleta i nie wiem do końca o co chodzi .

No nic, koniec marudania - czas zacząć okres oswajania
ten kolor na zdjęciach jest śliczny!

a mnie wyszło bardzo bardzo czerwono.. mój aparat tego nie łapie, więc wrzucam zdj znalezione w sieci, które dokładnie odzwierciedla mój kolor tuż po farbowaniu ^^
wolałabym, żeby było jaśniej ale... chyba się wypłucze, prawda :<?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deirdre4.jpg (108,2 KB, 45 załadowań)
endzeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 20:52   #2773
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

reflexy fajne

a ja po farbowaniu wow nie spodziewałam się takiego efektu
mam nadzieję że szybko się wypłucze w ogóle nie widać orange , no ale cóż trzeba chyba 8 i 9 mieszać, jednak do końca nie mam co wzorować się na paletach , zawsze włosy wychodziły mi ciemniej a ja tak nie lubie czerwonych włosów

czy dojda mi do tych rozjasnionych co miałam przed? czy znów bede musiała rozjaśniać, żeby jaśniejszy rudy kłaść? a gdybym nie robiła na 3 % tylko na 6% wyszły by jasniej?

Co prawda napisałaś Kathy ze na 3 wyjdzie troche ciemniej , ale jestem w szoku, gdzie tu pomarańcz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1814605195 8,4 chantal.jpg (18,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7,44.jpg (40,0 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-07-03 o 09:11
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 20:54   #2774
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

czerwień- machoń czy jak tam ten kolor- chyba mnie kocha , a ja nie!!!!

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-06-09 o 20:57
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 21:13   #2775
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
czerwień- machoń czy jak tam ten kolor- chyba mnie kocha , a ja nie!!!!
Bardzo ladny soczysty kolor, bedzie ladnie sie wyplukiwal. Nie panikuj, jestes po prostu nie przyzwyczajona. Dodam jeszcze ze ladnie zdrowo blyszcza

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 22:35   #2776
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez endzeit Pokaż wiadomość
ten kolor na zdjęciach jest śliczny!

a mnie wyszło bardzo bardzo czerwono.. mój aparat tego nie łapie, więc wrzucam zdj znalezione w sieci, które dokładnie odzwierciedla mój kolor tuż po farbowaniu ^^
wolałabym, żeby było jaśniej ale... chyba się wypłucze, prawda :<?
Jeśli kolor z załącznika odzwierciedla Twój to ja nie widzę czerwieni bardziej bym powiedziała, że to miedź może się mylę. Chociaż wiem, że jak się chce pomarańcz to nawet minimalna czerwień we włosach drażni
Ale wypłucze się ładnie

RUDAkaska bardzo fajny kolor nie ma co narzekać, ładnie się wypłucze i jakie włosy
A jakie to kolory? Bo się już zagubiłam
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:21   #2777
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez endzeit Pokaż wiadomość
ten kolor na zdjęciach jest śliczny!

a mnie wyszło bardzo bardzo czerwono.. mój aparat tego nie łapie, więc wrzucam zdj znalezione w sieci, które dokładnie odzwierciedla mój kolor tuż po farbowaniu ^^
wolałabym, żeby było jaśniej ale... chyba się wypłucze, prawda :<?
Kochana miałam identycznie . Aparat nijak nie chciał złapać tej czerwieni.

Pocieszę Cię, tak jak przepowiedziała Kathy, po kilku myciach czerwienie się lekko wypłukały i została ładna miedź .

Fryzjerka nawet dziś ten kolor pochwaliła (a sama miała piękne, soczyście marchewkowe włosy ).

Tak więc po kilku myciach jest już całkiem fajnie. Trzymam kciuki
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 02:41   #2778
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ja nie narzekam, mam takie szczęście , że zawsze wyjdzie ciemny i do tego wpadający w czerwień

ale 2-3 mycia i ok

kolor jest naprawdę wyrazisty, efekt kauteryzacji widoczny, i mam nadzieję że utrzyma się dłużej .

A kolor CHANTAL 8,4 z orange

dzięki serdeczne za pomoc , będziemy dalej kombinowaćaz wyjdzie RUDY
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:23   #2779
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hej ja jestem posiadaczka blond, zniszczonych, spalonych, wykruszonych wlosow ktore za nic nie chca mi rosnac Postanowilam ze koniec! Chce miec dluzgie, ldane wlosy jak kiedys gdy miałam ciemne We wtorek ide do fryzjera ze zdjeciem Ashlee, zobaczymy co wyjdzie, pochwale sie we wtorek na pewno tylko utwierdzcie mnie ze to dobry pomysl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1220882803.jpg (139,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0004 (2) - Kopia.jpg (159,8 KB, 20 załadowań)
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 12:38   #2780
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Hej ja jestem posiadaczka blond, zniszczonych, spalonych, wykruszonych wlosow ktore za nic nie chca mi rosnac Postanowilam ze koniec! Chce miec dluzgie, ldane wlosy jak kiedys gdy miałam ciemne We wtorek ide do fryzjera ze zdjeciem Ashlee, zobaczymy co wyjdzie, pochwale sie we wtorek na pewno tylko utwierdzcie mnie ze to dobry pomysl
Na początku jak zaczęłam czytać twój post myślałam że chcesz ściąc włosy i zacząc o nie dbac, ale czytam dalej pojawia się słowo ,,Ashlee,, i tu moje zdziwienie? Już wiem chcesz zafarbować, naprawdę bardzo zły pomysł,
każda ale to każda farba będzie się natychmiast wypłukiwałc na bardzo brzydki kolor i to od razu po paru myciach, ale to w najlepszym wypadku, ponieważ istnieje ogromna szansa że włosy wyjdą od razu szare albo zielone albo fioletowe. Na wątku o farbach fryzjerskich jest dziewczyna która właśnie to przechodziła z niemal identycznym kolorem jaki ty masz, niestety chyba wyrzuciła zdjęcia
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=333906&page=45
nazywa się alexandricious, więc poczytaj

ale dobrze że do nas trafiłaś bo byś płakała, na pewno szczerze doradzam dbałość o włosy, jedynym ratunkiem w twojej sytuacj to przejście na kolory naturalne bez refleksów - czysta natura najchętniej w kolorze twoich naturalnych włosów, więc przypomnij sobie jaki miałaś kolor i daj znać a ja ci doradzę jaką farbę kupic. Oczywiście włosy rozjaśniane trzeba stopniowo ścinać aż do skutku. Pielęgnacja tylko silikonami nic innego nie pomoże.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Kochana miałam identycznie . Aparat nijak nie chciał złapać tej czerwieni.

Pocieszę Cię, tak jak przepowiedziała Kathy, po kilku myciach czerwienie się lekko wypłukały i została ładna miedź .

Fryzjerka nawet dziś ten kolor pochwaliła (a sama miała piękne, soczyście marchewkowe włosy ).

Tak więc po kilku myciach jest już całkiem fajnie. Trzymam kciuki
właśnie i też tak miałam, ale kolor się wypłukuje na trwały rudy a nie na ,,ścierkę,, i to się liczy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:20   #2781
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
właśnie i też tak miałam, ale kolor się wypłukuje na trwały rudy a nie na ,,ścierkę,, i to się liczy.
W takim razie jestem pełna optymizmu . Dzięki za informację!

Przy Artego męczyło mnie właśnie szybkie wypłukiwanie to złotego brązo-blondowego tworu
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:31   #2782
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hmm dziwne bo moja kolezanka wiele razy przechodzila z blond na rudy i odwrotnie i miala taki jak na zdjeciu, poszla z nim do fryzjera. Frzyjerka tez nic takiego nie mowila, sama poradzila zeby na ciemniejszy zafarbowac. A wlosow nie farbowalam juz od pol roku i troche podrosly, juz nie mam takich jak na zdjeciu
I nie zgadzam sie ze pomoze pielegnacja tylko silikonami. Moje wlosy wiele przeszly, dekoloryzacje z czarnych na rude i wlasnie wtedy uratowaly je szapomy i odzywki bez silikonow, ktore poradzila mi fryzjerka. Wlosy na prawde byly piekne, blyszczace, proste, dlugie.. Niestety fryzjerka se wyprowadzila i poszlam do ,,zwyklej" ktora zrobila mi ten blond. Teraz postanowilam znowu pielegnacje porzadnymi kosmetykami i rekonstrukcje w salonie. Mysle ze fryzjerka bedzie wiedziala co robi, bo jest naprawde dobra
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.

Edytowane przez olaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2012-06-10 o 13:38
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:38   #2783
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Hmm dziwne bo moja kolezanka wiele razy przechodzila z blond na rudy i odwrotnie i miala taki jak na zdjeciu, poszla z nim do fryzjera. Frzyjerka tez nic takiego nie mowila, sama poradzila zeby na ciemniejszy zafarbowac. A wlosow nie farbowalam juz od pol roku i troche podrosly, juz nie mam takich jak na zdjeciu
życzę powodzenia

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
W takim razie jestem pełna optymizmu . Dzięki za informację!

Przy Artego męczyło mnie właśnie szybkie wypłukiwanie to złotego brązo-blondowego tworu
Artego wyjątkowo brzydko się wypłukuje miałam 7.40
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:41   #2784
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
reflexy fajne

a ja po farbowaniu wow nie spodziewałam się takiego efektu
mam nadzieję że szybko się wypłucze w ogóle nie widać orange , no ale cóż trzeba chyba 8 i 9 mieszać, jednak do końca nie mam co wzorować się na paletach , zawsze włosy wychodziły mi ciemniej a ja tak nie lubie czerwonych włosów

czy dojda mi do tych rozjasnionych co miałam przed? czy znów bede musiała rozjaśniać, żeby jaśniejszy rudy kłaść? a gdybym nie robiła na 3 % tylko na 6% wyszły by jasniej?

Co prawda napisałaś Kathy ze na 3 wyjdzie troche ciemniej , ale jestem w szoku, gdzie tu pomarańcz?
Rudaska ja właśnie zastanawiam się czy zamówić chantala z allegro.mam włosy na poziomie 7 i nie wiem jaką farbę brać czy jasny tycjan czy bardzo jasny tycjan plus mixton.i w ógóle nigdy sama nie farbowałam jak się daje ten rozjaśniacz w jakiej proporcji??(mam zamiar użyć 6%-tak zawsze miałam robione u fryzjera)
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:18   #2785
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

hej
zależy jaki efekt końcowy chcesz daj fotke to bedziemy myśleć, swoją też
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:27   #2786
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez endzeit Pokaż wiadomość
ten kolor na zdjęciach jest śliczny!

a mnie wyszło bardzo bardzo czerwono.. mój aparat tego nie łapie, więc wrzucam zdj znalezione w sieci, które dokładnie odzwierciedla mój kolor tuż po farbowaniu ^^
wolałabym, żeby było jaśniej ale... chyba się wypłucze, prawda :<?

Jaka farbą farbowałaś włosy ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 15:14   #2787
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

aga73
Kathy to może podasz przepis z tej farby na marchewkę??? i gdzie kupujesz?
Byłam u siebie we wszystkich drogeriach i nigdzie nie ma tego szamponu Barwy [/QUOTE]

hej , znalazłam chyba cos dla Ciebie tak mi sie wydaje !!! może warto wypróbować!

jeśli chodzi o farby to akurat w tej palecie jest 9,43 a w innych się nie spotkałam, dodaje fotke i przepis
http://sklep.esstetica.com.pl/index....16&pk=&pr=1019 farba


7,44-20 ml+9,43/40ml+20ml/orange+90ml/9%

chyba że w Twoim przypadku mniejszą proporcje mieszanki

15ml/35ml/10lub 15 orange/75ml -9%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy 7.44 20ml + 9.43 40ml +15lub20orange+ 90ml 9%.jpg (13,0 KB, 20 załadowań)
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 15:33   #2788
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

w rzeczywistosci jaśniejsza marchewka wedlewłasnego uznania orange !!! jak za mało pomarańczowy

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

albo zamiast 9,43 to 9,34 będzie jaśniejsze
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 15:34   #2789
endzeit
Raczkowanie
 
Avatar endzeit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Kochana miałam identycznie . Aparat nijak nie chciał złapać tej czerwieni.

Pocieszę Cię, tak jak przepowiedziała Kathy, po kilku myciach czerwienie się lekko wypłukały i została ładna miedź .

Fryzjerka nawet dziś ten kolor pochwaliła (a sama miała piękne, soczyście marchewkowe włosy ).

Tak więc po kilku myciach jest już całkiem fajnie. Trzymam kciuki
faktycznie mnie pocieszyłaś

w takim razie już nie mogę się doczekać kolejnych myć.. póki co wyglądam... noooo powiedzmy nie najlepiej :P (jestem bladziochem z tak dziwnym odcieniem skóry, że ta intensywna miedź/czerwień/cokolwiek to jest wygląda mało atrakcyjnie )

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Jaka farbą farbowałaś włosy ?
8CC matrix + 6% utleniacz joanny
endzeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:52   #2790
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
aga73
Kathy to może podasz przepis z tej farby na marchewkę??? i gdzie kupujesz?
Byłam u siebie we wszystkich drogeriach i nigdzie nie ma tego szamponu Barwy
hej , znalazłam chyba cos dla Ciebie tak mi sie wydaje !!! może warto wypróbować!

jeśli chodzi o farby to akurat w tej palecie jest 9,43 a w innych się nie spotkałam, dodaje fotke i przepis
http://sklep.esstetica.com.pl/index....16&pk=&pr=1019 farba


7,44-20 ml+9,43/40ml+20ml/orange+90ml/9%

chyba że w Twoim przypadku mniejszą proporcje mieszanki

15ml/35ml/10lub 15 orange/75ml -9%[/QUOTE]

Dzięki bardzo za zainteresowanie moimi poszukiwaniami
Wiesz nazwa kolorów miedziano - złoty nie przemawia do mnie
Jestem bardzo zadowolona z tej farby co mam Cece 8/45 jest cały czas intensywna a o to mi najbardziej chodzi. Dopiero przy tej farbie wszyscy w koło zauwazyli różnicę w kolorze na głowie. I nawet dwie osoby już pytały co kładłam bo taki super kolor. Następnym razem spróbuję z wodą 9%
Ale najpierw na pewno jeszcze coś innego wypróbuje myślę o tym Artego bez amoniaku one60nine.
Oni mają tez żel koloryzujacy który można stosowac przy każdym myciu. Czy któraś stosowała i moze coś powiedzieć. Pani z allegro powiedziała z eto daje naprawdę intesywny kolor
Jeśłi nie wyjdzie mi z Artego to na pewno wrócę do Cece
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.