Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-02, 22:19   #1081
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Totalna głupota na 10000% i jakby któraś z kosmetyczek zgodziła się na takie zestaw omijaj ją szerokim łukiem.
Lepiej zrób sobie manualne oczyszczanie a potem jak twarz ci sie zagoi zrób mikrodermabrazję. Tak za około 2 -3 tygodnie. Efekt będzie o wieeele lepszy. Ogolnie jest zasada że najpierw twarz się oczyszcza a następnie robie jakiekolwiek zabiegi. Bo jak nie, to wygląda to tak jakbyś nie umyła buzi i nałozyła najlepszy krem, efekt jakiś będzie ale o wieele lepszy byłyb gdyby twarz była czysta
Co do peelingu kawitacyjnego ja go często robie po manualnym oczyszczanie jako doczyszczenie jeszcze skóry i dopiero woda utleniona darsonwal, maską ściągająca ect
dziękuję za odpowiedź
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 09:40   #1082
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Dzięki . Znasz może godną polecenia do tego typu zabiegów kosmetyczkę w Warszawie ? Ja byłam pierwszy raz u tej pani i chyba muszę jeszcze poobserwować co i jak w tym gabinecie, mam zboczenie zawodowe na punkcie czystości, sterylności itp. .
Już baaardzo Cię lubie za to zboldowane Wybacz ale nie orientuje sie w salonach w stolicy, to nie moj rewir
Popatrz na to co robi, jak, popytaj na wizazu moze ktos ja poleca? albo nie. Jest taki wątek polecane salony, dermatolodzy tutaj masz link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=95387
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:07   #1083
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Mam bardzo zanieczyszczoną cerę, mnóstwo podskórnych grud i zaskórników.
Od czasu do czasu pojawi się stan zapalny. Kosmetyczka zaleciła mi oczyszczanie manualne, a następnie mikrodermabrazję lub kwasy.W październiku wyjeżdzam na wakacje do Turcji, ale twarz będę smarować filtrem 50. Czy po wakacjach mogę zrobić serię zabiegów kwasami?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:57   #1084
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Mam bardzo zanieczyszczoną cerę, mnóstwo podskórnych grud i zaskórników.
Od czasu do czasu pojawi się stan zapalny. Kosmetyczka zaleciła mi oczyszczanie manualne, a następnie mikrodermabrazję lub kwasy.W październiku wyjeżdzam na wakacje do Turcji, ale twarz będę smarować filtrem 50. Czy po wakacjach mogę zrobić serię zabiegów kwasami?
Oczyszczanie zrób teraz, żeby do wyjazdu cera się zregenerowała i czasem jeszcze się nie złuszczała. A o kwasach czy mikro pomyśl dopiero po powrocie z Turcji, zapomnij o zabiegach przed.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 09:01   #1085
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

to znowu ja
czy idąc na mikrodermabrazję mogę mieć 2-3 syfy? czy kosmetyczka ominie te miejsca? czy może muszę mieć idealną twarz bez niedoskonałości?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 10:19   #1086
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
to znowu ja
czy idąc na mikrodermabrazję mogę mieć 2-3 syfy? czy kosmetyczka ominie te miejsca? czy może muszę mieć idealną twarz bez niedoskonałości?
Myśle że spokojnie możesz iśc u mnie nie było by z tym problemu
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 10:59   #1087
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja mam ochote odwiedzic kosmetyczke - bo poza regulacja i henna brwi na nic innego nie chodze.. bo.. sie po prostu boje, kiedys zarazilam sie u kosmetyczki gronkowcem i mecze sie z tym do dzis:/ i z jednej strony kosmetyczka mnie kusi, ale z drugiej nie chce przechodzic tego wszytskiego raz jeszcze..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 16:50   #1088
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Pytanie do kosmetyczek i dziewczyn, które robią peeling kawitacyjny.
Ostatnio wykupiłam serię zabiegów (4) - peeling kawitacyjny. Robię 1 zabieg na tydzień. Po pierwszym zabiegu byłam zachwycona, cera jakby rozjaśniona, znikły moje naczynka, miała idealny koloryt i wogóle. Za tydzień poszłam na 2 zabieg i po 2 dniach od zabiegu na moim czole zaczeły wychodzić krostki, które do 2 dni znikły. We wtorek byłam na 3 zabiegu i dziś wyskoczyły mi znowu jakieś grudki i krostki, ale jest ich więcej ...

Czy takie wyskakiwanie krostek po peelingu to normalne?
To jakiś efekt oczyszczania się skóry?
Powinnam przerwać zabiegi czy iść za tydzień na ten 4 zabieg, a potem kontynuować zabiegi raz w miesiącu?

Mam mieszaną cerę i sporadycznie coś mi wyskakiwało na twarzy, a teraz po tym zabiegu trochę tego mi wychodzi ...

Nie wiem czy to ważne, ale mam robiony peeling + sonoforezę a na koniec mam nakładaną maskę algową. Może jakiś kosmetyk mi nie służy? Cera jest idealna do 2 dni po zabiegu, a potem wyskakują dziwne rzeczy ...

Sama nie wiem ...

Miała któraś z was podobnie?
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:16   #1089
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej dziewczyny, liczę na waszą pomoc
Nie radzę sobie już sama z trądzikiem. Mam mnóstwo czarnych wągrów na nosie, rozszerzone pory w strefie T i dużo przebarwień, pojedyńcze wypryski na brodzie. Chciałam się wybrać do kosmetyczki, tylko, że mam ograniczony budżet.
Nie wiem jakie zabiegi wybrać, żeby efekt był najlepszy, ale z jak najmniejszą ilością zabiegów. Nie chciałabym wydać więcej niż 400-500 zł.
Trochę boję się oczyszczania manualnego. Czy kosmetyczka wtedy po prostu wyciska wszystkie pryszcze/wągry?
Proszę, doradźcie coś.
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 12:57   #1090
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
Pytanie do kosmetyczek i dziewczyn, które robią peeling kawitacyjny.
Ostatnio wykupiłam serię zabiegów (4) - peeling kawitacyjny. Robię 1 zabieg na tydzień. Po pierwszym zabiegu byłam zachwycona, cera jakby rozjaśniona, znikły moje naczynka, miała idealny koloryt i wogóle. Za tydzień poszłam na 2 zabieg i po 2 dniach od zabiegu na moim czole zaczeły wychodzić krostki, które do 2 dni znikły. We wtorek byłam na 3 zabiegu i dziś wyskoczyły mi znowu jakieś grudki i krostki, ale jest ich więcej ...

Czy takie wyskakiwanie krostek po peelingu to normalne?
To jakiś efekt oczyszczania się skóry?
Powinnam przerwać zabiegi czy iść za tydzień na ten 4 zabieg, a potem kontynuować zabiegi raz w miesiącu?

Mam mieszaną cerę i sporadycznie coś mi wyskakiwało na twarzy, a teraz po tym zabiegu trochę tego mi wychodzi ...

Nie wiem czy to ważne, ale mam robiony peeling + sonoforezę a na koniec mam nakładaną maskę algową. Może jakiś kosmetyk mi nie służy? Cera jest idealna do 2 dni po zabiegu, a potem wyskakują dziwne rzeczy ...

Sama nie wiem ...

Miała któraś z was podobnie?
Mozliwe ze doczyszcza ci sie skora, ale nie spotkalam sie wsrod moich klijentek aby do powtarzalo sie za kazdym razem i w duzych ilosciach. Ja jednak stawiam na oczyszczanie sie cery. Czy jak ci wyskocza te dziwne rzeczy to w miare szybko znikaja?

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, liczę na waszą pomoc
Nie radzę sobie już sama z trądzikiem. Mam mnóstwo czarnych wągrów na nosie, rozszerzone pory w strefie T i dużo przebarwień, pojedyńcze wypryski na brodzie. Chciałam się wybrać do kosmetyczki, tylko, że mam ograniczony budżet.
Nie wiem jakie zabiegi wybrać, żeby efekt był najlepszy, ale z jak najmniejszą ilością zabiegów. Nie chciałabym wydać więcej niż 400-500 zł.
Trochę boję się oczyszczania manualnego. Czy kosmetyczka wtedy po prostu wyciska wszystkie pryszcze/wągry?
Proszę, doradźcie coś.
Polecam zaczac od oczyszczanie manualnego, a potem polaczyc mikro z kwasami powinno ci kasy starczy ja nakies 2-3 zabiegi (wszystko zalezy jaki salon wybierzesz) i efekt na pewno bedzie widoczny.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:49   #1091
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Jestem po trzeciej mikrodermabrazji, do tego przy dwóch ostatnich pani kosmetyczka włączyła kwasy owocowe i witamina C. Moim problem jest cera zmęczona, szara, sińce pod oczami.
W tej chwili cera jest trochę bardziej przejrzysta, będę miała jeszcze dwa zabiegi z mikro i kwasami. Mam nadzieję że zima odpuści i zdążę dokończyć serię.
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 08:01   #1092
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Mam do ws takei pytanko robila w tym tygodniu mikro, wszystko jest ok ale etraz mam takie pytanko bo znalazlam fajne oferty na gruperze na mikro i osobno sa kwasy jak myslicie co lepiej najpierw zrobic kwasy a pozniej mikro po nr 3 tyg. Rozmawialam z kosmetyczka i mowila ze moja skora nie wymaga az tak czestych zabiegow ze mikro najwczesniej moge owtorzyc za 3 tyg, dodam ze mam mieszana cera ale starsznie mi sie tlusci w strefi T czasem po kilku godzinach swiece sie jak choinka.
Chyba sie skusze na te zabiegi bo kwas kawitacyjny kosztuje 29, a mikro na twarz szyje dekold 39, oba zabiego z maseczkami

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2012-11-22 o 08:04
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 08:37   #1093
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Mam do ws takei pytanko robila w tym tygodniu mikro, wszystko jest ok ale etraz mam takie pytanko bo znalazlam fajne oferty na gruperze na mikro i osobno sa kwasy jak myslicie co lepiej najpierw zrobic kwasy a pozniej mikro po nr 3 tyg. Rozmawialam z kosmetyczka i mowila ze moja skora nie wymaga az tak czestych zabiegow ze mikro najwczesniej moge owtorzyc za 3 tyg, dodam ze mam mieszana cera ale starsznie mi sie tlusci w strefi T czasem po kilku godzinach swiece sie jak choinka.
Chyba sie skusze na te zabiegi bo kwas kawitacyjny kosztuje 29, a mikro na twarz szyje dekold 39, oba zabiego z maseczkami
Zacznij od kwasów, w przypadku przetłuszczającej się skóry lepsze będą korzyści. AAA na jakie kwasy się wybierasz?, bo to akurat ważne.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:45   #1094
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Zacznij od kwasów, w przypadku przetłuszczającej się skóry lepsze będą korzyści. AAA na jakie kwasy się wybierasz?, bo to akurat ważne.
kurcze raczej z kwasow nie skozystam bo promocja jest wazna do 30.11 a 20 mialam mikro robiona wiec troche chyba za wczensie wiec umowilam sie na mikro w grudniu
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:03   #1095
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
kurcze raczej z kwasow nie skozystam bo promocja jest wazna do 30.11 a 20 mialam mikro robiona wiec troche chyba za wczensie wiec umowilam sie na mikro w grudniu
Pytałaś się co jest lepsze więc udzieliłam ci odpowiedzi. A czy jest za wcześnie? nie uświadomiła cię kosmetyczka że barzo często mikro łączy się z kwasami w jednym zabiegu? Nie napisałaś mi na jakie kwasy chciałabyś iść, ale to już chyba nie aktualne.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:16   #1096
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Pytałaś się co jest lepsze więc udzieliłam ci odpowiedzi. A czy jest za wcześnie? nie uświadomiła cię kosmetyczka że barzo często mikro łączy się z kwasami w jednym zabiegu? Nie napisałaś mi na jakie kwasy chciałabyś iść, ale to już chyba nie aktualne.
Tak mowila ze najlepiej z jakimis owocowymi polaczyc w przypadku takiej cery, a na tym gruponie byl kawitacyjny, nie znam sie za bardzona tym bo zawsze mialam zwykle oczyszczanie. A z racju ze znalazlam fajna oferte za 39 mikro z maska to czemu nie sprobowac jak takie tanie to zapytam sie zeby polaczyla mi z kwasami a jakie kwasy polecilabys najbardziej do cery dosyc przetluszczajacej sie i mam sporo przebarwien na brodzie troche na czole. Dodam ze mam taka cere ze czasem to podklad po prostsu mi splywa z twarzy po kilku h, a wyprobowalam juz sporo kremow jakis matujacych lub normalizujace sebym no i podklady oczywiscie matujace. Teraz dostalam probke kremu clareny matte crem jakos tak, i jak na razie chyba najlepszy jaki mialam
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:46   #1097
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Tak mowila ze najlepiej z jakimis owocowymi polaczyc w przypadku takiej cery, a na tym gruponie byl kawitacyjny, nie znam sie za bardzona tym bo zawsze mialam zwykle oczyszczanie. A z racju ze znalazlam fajna oferte za 39 mikro z maska to czemu nie sprobowac jak takie tanie to zapytam sie zeby polaczyla mi z kwasami a jakie kwasy polecilabys najbardziej do cery dosyc przetluszczajacej sie i mam sporo przebarwien na brodzie troche na czole. Dodam ze mam taka cere ze czasem to podklad po prostsu mi splywa z twarzy po kilku h, a wyprobowalam juz sporo kremow jakis matujacych lub normalizujace sebym no i podklady oczywiscie matujace. Teraz dostalam probke kremu clareny matte crem jakos tak, i jak na razie chyba najlepszy jaki mialam
Nie zawracaj sobie du... peelingiem kawitacyjnym zwłaszcza przy twojej cerze. Do cery tłustej najbardziej sprawdza się kwas migdałowy (jedyny który możesz stosować cały rok), kwas mlekowy, kwas pirogronowy i salicylowy.
Co do kremów szukaj z dodatkiem kwasów, ten z clareny jest niezły (ale nie ma w swoim składzie kwasów), z wiele osób jest zadowolonych z La roche Posay, Aveny z ich lini z kwasami.
A przypomnialam sobie ze Clarena ma fajny peeling z kwasami.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2012-11-23 o 20:50
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:43   #1098
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny, a co byście poradziły mi? Mam trochę zaczerwienien na twarzy, czasem wyskoczy pryszcz, ale głownie męcze się z z zaskórnikami i jakimiś gródkami pod skórą Myślałam o peelingu kawitacyjnym, ale osoby z aparatem ortodontycznym nie mogą z tego korzystać. Co więc mogę zrobić?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:20   #1099
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie zawracaj sobie du... peelingiem kawitacyjnym zwłaszcza przy twojej cerze. Do cery tłustej najbardziej sprawdza się kwas migdałowy (jedyny który możesz stosować cały rok), kwas mlekowy, kwas pirogronowy i salicylowy.
Co do kremów szukaj z dodatkiem kwasów, ten z clareny jest niezły (ale nie ma w swoim składzie kwasów), z wiele osób jest zadowolonych z La roche Posay, Aveny z ich lini z kwasami.
A przypomnialam sobie ze Clarena ma fajny peeling z kwasami.
czyli moge te kwasy moge polaczyc z mikro? A o kremie z la roche poczytam na kwc
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 14:28   #1100
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
czyli moge te kwasy moge polaczyc z mikro? A o kremie z la roche poczytam na kwc
Oczywiscie ze mozesz, ja czesto wykonuje mikro i potem nakladam klientce kwasy.

Co do peelingu kawitacyjnego, to bardzo delikatny peeling sprawdza sie bardzo dobrze przy cerach suchych, z rozszerzonymi naczyniami. Przy problemie z tradzikiem jest za slaby. Ja czesto go stosuje juz po manualnym oczyszczaniu twarzy aby ja doczyscic.Na pewno nie da sobie rady z zaskornikami zamknietymi i grudkami
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 15:39   #1101
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze mozesz, ja czesto wykonuje mikro i potem nakladam klientce kwasy.

Co do peelingu kawitacyjnego, to bardzo delikatny peeling sprawdza sie bardzo dobrze przy cerach suchych, z rozszerzonymi naczyniami. Przy problemie z tradzikiem jest za slaby.tosuje juz po manualnym oczyszczaniu twarzy aby ja doczyscic.Na pewno nie da sobie rady z zaskornikami zamknietymi i grudkami
poczytala o kremie o ile to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...alaniu.htmlego z tego co czytam to bardziej na noc ze wysusza a ja wolalabym jakis krem ktory moge stosowac pod makijaz ktory bedzie regolowal wydzielanie sebum
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:20   #1102
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
poczytala o kremie o ile to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...alaniu.htmlego z tego co czytam to bardziej na noc ze wysusza a ja wolalabym jakis krem ktory moge stosowac pod makijaz ktory bedzie regolowal wydzielanie sebum
a może ten z aveny?
http://www.avene.com.pl/dermokos.php...leanance&ind=7
http://www.avene.com.pl/dermokos.php...-cleanac&ind=3
http://www.avene.com.pl/dermokos.php...riacneal&ind=1
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:36   #1103
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

A w drogeriach ewentualnie aptekach można dostać bez problemu jakiś krem z kwasami?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:43   #1104
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A w drogeriach ewentualnie aptekach można dostać bez problemu jakiś krem z kwasami?
Mysle ze mozna ale ja sie nie orientuje zbyt dobrze bo pracuje na profesjonalnych kosmetykach i takie również mam w domu. Ale post wyżej podałam kosmetyk z aveny z kwasami ktory jest do dostania w aptece.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:01   #1105
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Nigdy nie intersowałam się kwasami, ale po przejrzeniu KWC wiem jedno-są kosmicznie drogie :O
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:26   #1106
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

te ktore podalas to jeden by mi odpowiadal bo mozna go na odzien stosowac a nie tylko na noc, ale po przeczytaniu recenzji chyba nie zdecyduje sie dziewczyny pisza ze lepsza byla stara wersja
uzywam jednego kwasu(isis pharma chyba 12%) raz na jakis czas na noc wiec wolalabym jakis kremik na codzien.
A co do ceny jak kolezanka wyzej pisala to nie wydaje mi sie duzo za krem 40ml za 40zl jezeli chce sie pozbyc niedoskonalosc z twarzy warto zainwestowac.

Ztego co przegladam znalazlam fajny kremik cieszacy sie dobra opinia chyba go wyprobuje IsisPharma, Teen Derm K

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2012-11-25 o 13:32
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 20:42   #1107
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

gazelaa powodzenia w takim razie, bo wiesz jak to jest dla jednej osoby krem jest cudowny a dla drugiej do du.... Moim zdaniem najlepiej brać próbki i tyle. Łatwiej sie wtedy zdecydowac.

O cenach kremów nie dyskutuje bo ja płace o wieeeeele drożej za kremy i mimo że to pojemności 150 lub 200 ml to i tak po przeliczeniu na 50 ml wychodzi drożej niż 40 zł
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 07:40   #1108
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
gazelaa powodzenia w takim razie, bo wiesz jak to jest dla jednej osoby krem jest cudowny a dla drugiej do du.... Moim zdaniem najlepiej brać próbki i tyle. Łatwiej sie wtedy zdecydowac.

O cenach kremów nie dyskutuje bo ja płace o wieeeeele drożej za kremy i mimo że to pojemności 150 lub 200 ml to i tak po przeliczeniu na 50 ml wychodzi drożej niż 40 zł
Musze sie wybrac do apteki i poprosic o probki chocaz wiem ze panie nie zawsze sa chetne,
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:55   #1109
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

droga kosmetyczko polec mi co wtłaczać sonoforeza po kawitacyjnym?kupilam sobie maszyne cala ale nie wiem jakie ampulki,maski wtałaczac..mam skóre mieszana..
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 20:53   #1110
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witajcie kochane wizażanki,
w sobotę byłam u kosmetyczki, robiłam sobie peeling kawitacyjny , depilację twarzy woskiem ( wąsik, policzki, podbródek ), maseczkę, masaż. Po zabiegu moja skóra jest cała krotkach, pryszczach, wykwitach, co chwilę wyskakują mi małe białe krosteczki. Zmiany te mam na policzkach i delikatnie na brodzie. Niektóre krostki są mocno zaczerwienione , na niektórych są ropne strupki ( czasami je rozdrapie przypadkowo ), jedne krostki są mniejsze drugie większe. Czy to normalne po takim zabiegu ? co mogę stosować aby szybciej się zagoiły? kiedy zrobić następny zabieg? kiedy twarz mi się zagoi ?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.