Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 12:53   #3391
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez nichiren Pokaż wiadomość
Tak też uwielbiam ten cielency wzrok (jak gdybym mówiła po chińsku) gdy pytam o konkretne produkty a one nie wiedzą o co chodzi, powinny sprzedawc w warzywniaku a nie w takim sklepie. Albo jak "hojnie" rozdaja próbki, ostatnio dostałam próbke podkładu za zakupu (450zl).
Coraz częściej kupuje zagranicą :/ cena nizsza, promocje lepsze a o gratisach nie wspomne

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Tak też uwielbiam ten cielency wzrok (jak gdybym mówiła po chińsku) gdy pytam o konkretne produkty a one nie wiedzą o co chodzi, powinny sprzedawc w warzywniaku a nie w takim sklepie. Albo jak "hojnie" rozdaja próbki, ostatnio dostałam próbkę podkładu za zakupu (450zl). Innym razem robie zakupy za 8 stów a babka mi ze im próbek zabrakłopoprostu mnie zatkało...........
Coraz częściej kupuje zagranicą :/ cena nizsza, promocje lepsze a o gratisach nie wspomne
Ja to juz w ogole nie rozumiem sephorowej polityki probek... przy zakupach za 500 zl potrafia mi dac JEDNA probke podkladu Sephory (oczywiscie w kolorze murzyna - gdzie wczesniej rozmawiamy o mojej PORCELANOWEJ cerze), a jakis czas temu kupowalam tusz za 90 zl i dostalam z 10 probek - 3 podkladu (dior, estee lauder). 4 kremow (clinique,estee) , 3 perfum + jedna perfum przeze mnie proszona chyba uznaly, ze jak duzo kupilam to juz nic nie potrzebuje, a jak malo to znaczy, ze jeszcze bede kupowac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 12:56   #3392
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja to juz w ogole nie rozumiem sephorowej polityki probek... przy zakupach za 500 zl potrafia mi dac JEDNA probke podkladu Sephory (oczywiscie w kolorze murzyna - gdzie wczesniej rozmawiamy o mojej PORCELANOWEJ cerze), a jakis czas temu kupowalam tusz za 90 zl i dostalam z 10 probek - 3 podkladu (dior, estee lauder). 4 kremow (clinique,estee) , 3 perfum + jedna perfum przeze mnie proszona chyba uznaly, ze jak duzo kupilam to juz nic nie potrzebuje, a jak malo to znaczy, ze jeszcze bede kupowac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ja rozumiem - jak najwiecej próbek sami biorą, aby opchnac na allegro, albo sameu uzyc za darmo, a klientom byle co i jak najmniej.

A dopiero masakra była na minus 30% po świetach - gdzie sie poszło słyszało się "przepraszamy, ale nie mamy już zadnych próbek" ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 13:41   #3393
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
Jurę mamy od pół roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wcześniej przez 6 lat świetnie służył nam ekspres Saeco (też na ziarna), który dostaliśmy od przyjaciół w prezencie ślubnym. Prezent bardzo fajny, ale uzależnił nas od kawy - dlatego teraz była inwestycja w Jurę

Wczesniej tez byl Saeco ale kolbowy


Wysłane przez Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 13:57   #3394
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja bym może cos chciała tylko nie wiem czy będzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 14:05   #3395
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczynki ze Sląska - polećcie jakis dobry gabinet kosmetyczny w Katowicach lub okolicach - chodzi mi masaz twarzy, regulację brwi i takie tam
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 15:36   #3396
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja to juz w ogole nie rozumiem sephorowej polityki probek... przy zakupach za 500 zl potrafia mi dac JEDNA probke podkladu Sephory (oczywiscie w kolorze murzyna - gdzie wczesniej rozmawiamy o mojej PORCELANOWEJ cerze), a jakis czas temu kupowalam tusz za 90 zl i dostalam z 10 probek - 3 podkladu (dior, estee lauder). 4 kremow (clinique,estee) , 3 perfum + jedna perfum przeze mnie proszona chyba uznaly, ze jak duzo kupilam to juz nic nie potrzebuje, a jak malo to znaczy, ze jeszcze bede kupowac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Wydaje mi się, że to zależy 'od Pani Sephorzanki', jej humoru i czy się jej 'podobasz'. Czasami dostawałam fajne próbki kupując lakier Opi, a próbkę masełka do skórek ( przykładowo) robiąc większe zakupy. Z czego jakość i ilość próbek przeważnie zależała od tego jak się z Panią rozmawiało. Jak czułam się na kilometr, że ma mi ochotę wsadzić prezentowany produkt w rzyć, to wiadomo było, że nic nie da :P Przynajmniej nie sama z siebie.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:14   #3397
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to zależy 'od Pani Sephorzanki', jej humoru i czy się jej 'podobasz'. Czasami dostawałam fajne próbki kupując lakier Opi, a próbkę masełka do skórek ( przykładowo) robiąc większe zakupy. Z czego jakość i ilość próbek przeważnie zależała od tego jak się z Panią rozmawiało. Jak czułam się na kilometr, że ma mi ochotę wsadzić prezentowany produkt w rzyć, to wiadomo było, że nic nie da :P Przynajmniej nie sama z siebie.
Ja kiedyś dostałam dużo próbek od młodej miłej dziewczyny (choć prosiłam o jeden produkt, dostałam całą serię tej marki ), a jak wychodziłam, to słyszałam jak zbiera opieprz od starszej, że za dużo dała...

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wiadomość z marionnaud, że w związku z likwidacją mają rabaty do -50%
a na stronie jest, że to rabaty z okazji zimowej wyprzedaży
Wyprzedadzą co lepsze, a na dobre promo zostanie sam szit, jeśli w ogóle jakieś będzie... Jak likwidowali Mario w Galerii Mokotów to bylo, -20% na dwa produkty, -30% na trzy i tak do -70% na 7.
__________________
Wymiana kosmetyczna
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 16:46   #3398
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cześć, podczytuję was od kilku dni i oczywiście magia wizażu działa-po zajęciach podreptałam prosto do Sephory. Niestety dałam się namówić na kredkę do brwi, która jest dla mnie za brązowa (własne mam praktycznie czarne... Mam nadzieję, że komuś innemu przypasuje i wymienię ją na inny drobiazg ) i z zestawów Benefitu niestety nie została żadna puszka, to na pocieszenie wzięłam taką z bazą rozświetlającą i podkładem w kompakcie. Jutro test w świetle dziennym
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:56   #3399
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Wróciłam!
kupiłam perfumy, dwie szminki Dior i kredkę clinique, ale męczy mnie jeszcze cień chanel illusions d'ombre w odcieniu 82 Emerveille. Ma ktoś? warto? na kwc mało opinii
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:59   #3400
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Wróciłam!
kupiłam perfumy, dwie szminki Dior i kredkę clinique, ale męczy mnie jeszcze cień chanel illusions d'ombre w odcieniu 82 Emerveille. Ma ktoś? warto? na kwc mało opinii
Te cienie sa super. Ten, ktory wybralas to akurat cieplak. Jak pasuja Ci cieplaki to bierz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:04   #3401
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44480919]Te cienie sa super. Ten, ktory wybralas to akurat cieplak. Jak pasuja Ci cieplaki to bierz.[/QUOTE]

na temptalii wyczytałam, że jest praktycznie identyczny jak cień thebalm, który mam, więc chyba sobie daruję, bo tylko ten mi w oko wpadł ale za dużo różu w nim było na mojej skórze jak dla mnie i dlatego go od razu nie wzięłam. Kolor piękny, ale nie byłam przekonana
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:15   #3402
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

mnie pewnie do klubu nie weźmiecie bom obca i za mało się udzielam a tylko czytam. ale.. głupio się tu udzielać jak o 3/4 kosmetykach, których gadacie nie mam pojęcia (a w towarzystwie mają mnie za takie guru kosmetyczne ), głównie z przyczyn finansowych - biedna studentka jestem żeby to wszystko kupować ale baaardzo chciałabym mieć ale spoczko, bez klubu też można walczyć z (nad-)wagą tylko szkoda, że wątek cierpi.


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
spamery

tez chce do klubu o odchudzaniu wprawdzie z silna wola u mnie roznie, ale na bank zaraz tam bedzie 90% offtopu, a off top to ja juz jak najbardziej

no właśnie, podpisuję się pod tym

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja rozumiem - jak najwiecej próbek sami biorą, aby opchnac na allegro, albo sameu uzyc za darmo, a klientom byle co i jak najmniej.

A dopiero masakra była na minus 30% po świetach - gdzie sie poszło słyszało się "przepraszamy, ale nie mamy już zadnych próbek" ...
hitem dla mnie było jak ostatnio na moją prośbę o próbkę perfum pani sephorzanka oznajmiła, że już im się fioleczki skończyły i nie ma jak mi zrobić. taa, aha, jasne
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:23   #3403
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Cześć, podczytuję was od kilku dni i oczywiście magia wizażu działa-po zajęciach podreptałam prosto do Sephory. Niestety dałam się namówić na kredkę do brwi, która jest dla mnie za brązowa (własne mam praktycznie czarne... Mam nadzieję, że komuś innemu przypasuje i wymienię ją na inny drobiazg ) i z zestawów Benefitu niestety nie została żadna puszka, to na pocieszenie wzięłam taką z bazą rozświetlającą i podkładem w kompakcie. Jutro test w świetle dziennym
Działa,działa

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Wróciłam!
kupiłam perfumy, dwie szminki Dior i kredkę clinique, ale męczy mnie jeszcze cień chanel illusions d'ombre w odcieniu 82 Emerveille. Ma ktoś? warto? na kwc mało opinii
No i oszczędzanie wzięło w łeb,a tak ładnie żarło i zdechło
Jednak nie ma co zaszalałaśJaki zapach nabyłaś?O cieniu czytałam chyba na blogu sroczi kiedyś,ale i tu dziewczyny o nim pisały,ja cieniowa nie jestem.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
mnie pewnie do klubu nie weźmiecie bom obca i za mało się udzielam a tylko czytam. ale.. głupio się tu udzielać jak o 3/4 kosmetykach, których gadacie nie mam pojęcia (a w towarzystwie mają mnie za takie guru kosmetyczne ), głównie z przyczyn finansowych - biedna studentka jestem żeby to wszystko kupować ale baaardzo chciałabym mieć ale spoczko, bez klubu też można walczyć z (nad-)wagą tylko szkoda, że wątek cierpi.





no właśnie, podpisuję się pod tym



hitem dla mnie było jak ostatnio na moją prośbę o próbkę perfum pani sephorzanka oznajmiła, że już im się fioleczki skończyły i nie ma jak mi zrobić. taa, aha, jasne
Zaraz wrócą
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:53   #3404
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Wróciłam!
kupiłam perfumy, dwie szminki Dior i kredkę clinique, ale męczy mnie jeszcze cień chanel illusions d'ombre w odcieniu 82 Emerveille. Ma ktoś? warto? na kwc mało opinii
Dimiti, a jak się uzbiera na -40 % to mogę dołączyć? Chciałabym meteoryty Guerlain 02 i podkład Lancome 010 beige porcelaine.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:59   #3405
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
(...) bez klubu też można walczyć z (nad-)wagą tylko szkoda, że wątek cierpi.
No fajnie, ale my chcemy w klubie. Moim skromnym zdaniem watek ucierpi bardziej na marudzeniu "obcych": "ach, uciekly do klubu, skandal, watek cierpi, katastrofa" niz na naszym dietetycznym wsparciu dla wtajemniczonych.

EOT

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dimiti, a jak się uzbiera na -40 % to mogę dołączyć? Chciałabym meteoryty Guerlain 02 i podkład Lancome 010 beige porcelaine.
Pewnie Dymkacz ze dwa razy sie jeszcze do M. kopsnie . Jak to bylo? "Nie bede wydawac wiecej niz 100 zlotych na miesiac"?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:02   #3406
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dimiti, a jak się uzbiera na -40 % to mogę dołączyć? Chciałabym meteoryty Guerlain 02 i podkład Lancome 010 beige porcelaine.
Zapomniałam dodać, że chodzi o teint idole ultra 24h
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44483593]No fajnie, ale my chcemy w klubie. Moim skromnym zdaniem watek ucierpi bardziej na marudzeniu "obcych": "ach, uciekly do klubu, skandal, watek cierpi, katastrofa" niz na naszym dietetycznym wsparciu dla wtajemniczonych.

EOT

-------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Pewnie Dymkacz ze dwa razy sie jeszcze do M. kopsnie . Jak to bylo? "Nie bede wydawac wiecej niz 100 zlotych na miesiac"?[/QUOTE]
To ja pisałam o tych 100 zł ? No way :P. Poza tym nie kupię Superb, bo już wyprzedali więc chce coś w zamian .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:27   #3407
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

kiedyś przytyłam w 2 miesiące 18 kg. i najgorsze jest to, że ze względu na tak szybkie tycie nie widziałam tego w lustrze. dopiero przy kolejnych zbyt małych spodniach coś mnie ruszyło aby sprawdzić wagę. był wielki szok. młoda, naiwna wzięłam tabletki hormonalne bez żadnych badań. dużo ćwiczyłam i dopiero po 2 latach waga zaczęła spadać, ale jojo wróciło ze nawiązką. teraz zdecydowanie rozsądniej podchodzę do kwestii odchudzania. nadam się? ;-)

w Opolu w S. w niedzielę była cała masa puszek benefitowych. Sporo zestawów świątecznych. Ogółem mam wrażenie, że u mnie jakoś Pani nie rzucają się tak bardzo na przecenione produkty.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:29   #3408
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44483593]No fajnie, ale my chcemy w klubie. Moim skromnym zdaniem watek ucierpi bardziej na marudzeniu "obcych": "ach, uciekly do klubu, skandal, watek cierpi, katastrofa" niz na naszym dietetycznym wsparciu dla wtajemniczonych.

EOT
[/QUOTE]

dlatego właśnie moja aktywność tu nie ma sensu. zgryźliwość do "obcych" w Twoim wydaniu czasem jest chyba, aż nadto przesadzona. w sytuacji odwrotnej też widocznie lubisz jak ktoś Ci dogryza. koniec mojego udzielania, wracam tylko podczytywać.
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:33   #3409
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To ja pisałam o tych 100 zł ? No way :P. Poza tym nie kupię Superb, bo już wyprzedali więc chce coś w zamian .
Nie, nie. To autorki pomysl Dim .
----------------------------------------------
Byla ktoras w Hebe? Na stronie jest info o wyprzedazy, ale nie mam pojecia czy jest cos ciekawego. Daleko mam, wiec licze, ze cos wiecie .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-07 o 19:34
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 19:34   #3410
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Działa,działa

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------


No i oszczędzanie wzięło w łeb,a tak ładnie żarło i zdechło
Jednak nie ma co zaszalałaśJaki zapach nabyłaś?O cieniu czytałam chyba na blogu sroczi kiedyś,ale i tu dziewczyny o nim pisały,ja cieniowa nie jestem.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------


Zaraz wrócą
hehe no niestety... Ale jak juz zamkną Mario to nie będzie gdzie tak szalec
Wzielam moje ukochane ysl elle bo dobra cena wyszła
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dimiti, a jak się uzbiera na -40 % to mogę dołączyć? Chciałabym meteoryty Guerlain 02 i podkład Lancome 010 beige porcelaine.
Heh szkoda ze wcześniej nie Dallas znać bo dzisiaj kupowalam kilka rzeczy i wyszło -40% lancome nie będzie bo kobieta chciała dzisiaj kupić i nie ma juz ani jednego podkładu lancome, meteoryty sprawcze jak się uda jutro
W sumie mnie juz nic nie interesu ale jakby co to węzme ci 3 opakowania wacikow
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44483593]No fajnie, ale my chcemy w klubie. Moim skromnym zdaniem watek ucierpi bardziej na marudzeniu "obcych": "ach, uciekly do klubu, skandal, watek cierpi, katastrofa" niz na naszym dietetycznym wsparciu dla wtajemniczonych.

EOT

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------



Pewnie Dymkacz ze dwa razy sie jeszcze do M. kopsnie . Jak to bylo? "Nie bede wydawac wiecej niz 100 zlotych na miesiac"?[/QUOTE]

Gdybym wiedziała ze będą likwidować Mario to bym to napisala w kolejnym miesiącu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:37   #3411
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja też chcę do klubu chcę do swojej wagi sprzed kilku lat, jak sobie przypomnę, że ważąc 46 kilo uważałam, że jestem za gruba to mam ochotę sobie przywalić zaproście mnie
Tyle to ja ważyłam na początku liceum i też uważałam wtedy, że jestem za gruba
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:38   #3412
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tyle to ja ważyłam na początku liceum i też uważałam wtedy, że jestem za gruba
To ja się przyznam, ze pod koniec liceum wazylam wiecje niz obecnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:39   #3413
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
my sobie z TZem na swieta kupilismy play station z movem i wow
w koncu sie ruszamy z kanapy z radoscia
mamy zestaw gier sportowych i po tenisie albo boksie ma sie zakwasy normalnie
a dodatkowo dostalam od niego gre Michael Jackson the experience - jestem totalna faka MJ i kocham go niezmiennie od kiedy skonczylam 5 lat - i teraz to codziennie musze sobie jeszcze potanczyc przed tv z pol h.
tylko, ze nie laczy sie to z zadna dieta, wiec efektow brak

mam zamiar sobie jakas gre fitnesowa kupic tez na mova - moze ktoras ma?
To jest myśl, naprawdę istnieje gra fitnessowa na PS?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:41   #3414
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44484580]Nie, nie. To autorki pomysl Dim .
----------------------------------------------
Byla ktoras w Hebe? Na stronie jest info o wyprzedazy, ale nie mam pojecia czy jest cos ciekawego. Daleko mam, wiec licze, ze cos wiecie .[/QUOTE]

Się ma ten łeb do autorskich tekstów oderwanych od rzeczywistosci

Czytalam ze kiuszka jest i malo jest rzeczy na -40%. Większość na -20%
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:43   #3415
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Się ma ten łeb do autorskich tekstów oderwanych od rzeczywistosci

Czytalam ze kiuszka jest i malo jest rzeczy na -40%. Większość na -20%
Dzieki . Nie bede sie w takim razie fatygowac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:54   #3416
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A propos diety... mecze sie od 1 stycznia, dzis w ramach nagrody za silna wolę polazłam do Burger Kinga z samego rana i potem siedziałam i trawiłam

Jak potem sprawdziłam kalorie na stronie to lekko pobladłam, ale jest git
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:01   #3417
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
dlatego właśnie moja aktywność tu nie ma sensu. zgryźliwość do "obcych" w Twoim wydaniu czasem jest chyba, aż nadto przesadzona. w sytuacji odwrotnej też widocznie lubisz jak ktoś Ci dogryza. koniec mojego udzielania, wracam tylko podczytywać.
Oj tam, oj tam James tylko groźne miny robi, a w głębi serducha milutki z niej kotek. Nie uciekaj, brakuje tu swieżej krwi

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tyle to ja ważyłam na początku liceum i też uważałam wtedy, że jestem za gruba
Toż mówie, ze młode i głupie )

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A propos diety... mecze sie od 1 stycznia, dzis w ramach nagrody za silna wolę polazłam do Burger Kinga z samego rana i potem siedziałam i trawiłam

Jak potem sprawdziłam kalorie na stronie to lekko pobladłam, ale jest git
Mnie na szczęście fastfoody w ogole nie kręcą, zjadliwe są tylko jako tako frytki, no i może grander z kfc. Reszta może dla mnie nie istnieć. Ale wyznaję zasadę, że dla zdrowia psychicznego nie żałuję ani zjedzonych kalorii, ani wydanych pieniędzy

Dymku czy ja też mogę do klubu klusek dostać zaproszenie? Czy reglamentowane są?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:12   #3418
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
mnie pewnie do klubu nie weźmiecie bom obca i za mało się udzielam a tylko czytam. ale.. głupio się tu udzielać jak o 3/4 kosmetykach, których gadacie nie mam pojęcia (a w towarzystwie mają mnie za takie guru kosmetyczne ), głównie z przyczyn finansowych - biedna studentka jestem żeby to wszystko kupować ale baaardzo chciałabym mieć ale spoczko, bez klubu też można walczyć z (nad-)wagą tylko szkoda, że wątek cierpi ...

to niedokładnie tak
wątek jest raczej o kosmetykach i jest publiczny
odchudzanie wiąże się też i czasem z różnymi wynurzeniami, które niekoniecznie chcemy poczyniać publicznie (i nie tylko my - zaręczam że jest srylion prywatnych klubów o odchudzaniu, nie tylko ten nowy) i nie dziwne, że grono jest ograniczone, więc ciut zrozumienia, a mniej urazy

a gwoli jasności - ja też nie kupuję kosmetyków tyle i takich jak moje miłe współwątkowiczki, też mam długie okresy nieudzielania się, a jak się udzielam, to raczej offtopowo, ale ciut się już tu znamy i nie tylko z tego wątku i to cała tajemnica

a wątek jak widać nie cierpi, toczy się dalej swoim torem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:17   #3419
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, czy są jakieś rabaty na sklep internetowy douglas ?? Chciałam kliknąć Lancome Teint Miracle 005
byłam dziś w katowickim douglasie i Panie przy mnie się kłóciły miały w ogóle ten odcień, jedna mówi że oczywiście druga że absolutnie, pierwsza że w ogóle jest wycofywany ten podkład , druga że nic takiego się nie dzieje śmieszna sytuacja to była
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:18   #3420
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a wątek jak widać nie cierpi, toczy się dalej swoim torem
Wszak uzależnienia nie mijają sobie ot tak, z dnia na dzień
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.