Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 16:01   #151
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cześć!

Mam cerę mieszaną: tłustą w strefie T, z rozszerzonymi porami i zaskórniakami lecz bez (już - po kuracji Differinem i Tetrysalem) bez ropnych zmian. Z kolei na policzkach skóra jest sucha i naczyńkowa. Całość jest dość wrażliwa.

Po zimie moja cera jest paskudna - z jednej strony produkuje dużo serum i powinnam ją gruntownie oczyścić (zaskórniaki), z drugiej pokrywa ją warstwa suchej, lekko popękanej skóry; piecze, ściąga się, jest cały czas podrażniona i zcazerwieniona. Wyskoczyło też kilka "nowych" naczynek... Delikatnych, ale jednak...

No i tu pojawiaja mi się dwa pytania:
1. Obawiam się mechanicznego czyszczenia skóry u kosmetyczki. Jakie inne zabiegi mogę zastosować? Mikrodermizację? Peeling kawitacyjny?
2. Jak w ogole pielęgnować taką cerę? Czegu używać? Co wam się sprawdziło. Jestem zrozpaczona i czuję, że poruszam się metoda prób i błębów... Pomocy!!


Dodam, że mam 25 lat, więc nie potrzebuję jeszcze głębokiej kuracji przeciwzmarszckowej..

pozdrawiam
szar
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 17:00   #152
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

jak ja byłam u pani dermatolog to mi powiedziała żeby absolutnie nie iśc na mechaniczne oczyszczanie do kosmetyczki bo te maseczki naciągają skórę itp. i że niby takie oczyszczanie jest stosowane teraz tylko w Polsce
oczywiście wiem ze wiele osób może się ze mnanie zgadzać ale weźcie pod uwagę to że to nie są moje słowa tylko pani dermatolog
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:37   #153
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

mam skóre identyczną tylko ze 17 lat ..
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 08:17   #154
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(


Czy naprawdę nikt nie może mi pomóc? ;(
Bo ja już nie wiem co robić ;(

pozdrawiam
szar
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:08   #155
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Szar, od kiedy znalazłam forum Biochemii diametralnie zmieniłam pielęgnację swojej skóry. Wprawdzie mam 39 lat, ale skórę identyczną jak Twoja (dodam, że nikt mi nie daje tylu lat). Myślę, że na początek powinnaś zacząć używać rano serum Basi z wit. C (na pewno trochę Ci podrażni na początku), na filtr, np. Dermo-Peditrics La Roche (filtr koniecznie!!!), a wieczorem Physiogel. Wewnętrznie wit. A+E lub omega3 lub wiesiołek lub MSM Olimp. Naprawdę pomaga. Żaden dermatolog mi nie pomógł, a chodziłam do wielu. Na policzkach mogłam robić jajka sadzone, takie były czerwone, a środek (strefa T) - smalec i pełno zaskórników. Teraz jest prawie super. Z racji wieku używam Zorac przeciwzmarszczkowo na noc i muszę powiedzieć, że zaskórników juz nie widać, są bialutkie i są dni, że jestem bladziutka. Rewelacja!!!
Pozdrawiam elaj
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:10   #156
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Szar, sama sobie już częściowo odpowiedziałaś już na pytanie o oczyszczanie - mechanicznego lepiej nie ryzykować.
W domu możesz robić peelingi enzymatyczne; jeśli strefa T jest bardzo zanieczyszczona, to np. co 2 dni (wychodzi 3 razy w tygodniu) na samą strefę T, a raz w tygodniu także na policzki. Po peelingu na strefę T możesz nałożyć maskę Salicam (jeśli nie masz uczulenia na kwas salicylowy) - jest przeciwtrądzikowa, ale bardzo łagodna i ie podrażnia naczynek.
Większość dostępnych w Polsce mikrodermabrazji zawiera scrub, czyli peeling mechaniczny, i dlatego nie powinnaś ich raczej stosować. Tym bardziej, że kwasy alfa-hydroksylowe nie są wskazane przy cerze naczynkowej.
Możesz stosować na noc preparat z kwasami BH (np. Effaclar), usunie ten łuszczący się naskórek. Na dzień tylko filtry, ewentualnie jakiś lekki krem nawilżająco-przeciwnaczynkowy na policzki, ale chyba przy skłonności do wyprysków lepiej ograniczyć kosmetyki do minimum.
Oczywiście jeśli będziesz stosować kwasy, to nie rób peelingów.
Może też maski z glinki na strefę T pomogą poprawić sytuację.
Jeśli chodzi o zabiegi u kosmetyczki, to niestety nic konkretnego Ci nie poradzę, bo nie stosowałam. Zdaje się, że Eris miała jakiś zabieg oczyszczający do skóry naczynkowej, ale nie wiem dokładnie. Na pewno w gabinecie kosmetyczka Ci doradzi.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:14   #157
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Elaj,
O jak dobrze, ze ja tu wlazlam...
Mam 32 lata i cere wlasnie taka "popaprana"
Coz to za serum z vit.C Basi???...
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 09:37   #158
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Uważam, że jeśli skóra się łuszczy, to trzeba koniecznie robić peeling. Ja robię z ananasem w kaspułkach Ortis i jogurtem naturalnym, który rozpuszcza naskórek, a nie ściera. A maseczka, to tylko z aspiryny. Na zaskórniki świetna. Wszystkiego dowiedziałam się na Biochemii Urody.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:43   #159
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Już podaję przepis:
5ml Juvit C
dodajemy 3-6 kropli alkoholu (wódki)
1 kapsułka wit. E przy suchej 2 Tokovitu E Hasco Leku
dodajemy kilka kropli lecytyny, np.
Walmarka
za każdym razem mieszamy cały płyn
dodajemy wody destylowanej do 10ml, wytrząsamy buteleczką.
Przechowujemy w lodówce, w ciemnej buteleczce. Używamy na dzień na twarz, szyję, pod oczy, dłonie. Po 10-20min (zależy jak wsiąka) nałożyć 1,5-2ml kremu z filtrem.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:56   #160
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Bardzo dziekuje Elaj...
Takie babki jak tutaj to skarbnica wiedzy...
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:01   #161
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

A jaki krem z filtrami polecicie?
Pani w aptece poleciła Avene do cery normalnej i mieszanej naczyńkowej. Ale on ma filtr 10B i 10A. Ja się kompletnie nie znam na filtrach - nie wiem jaki powinnam stosować.

Ktoś stosował? Dobry ten krem? Wyższy filtr?
Jak nie ten to jaki?
Boję się nowości, bo mogą pozatykać pory

pozdrawiam
i dziękuję za rady
m.

Edytowane przez szar
Czas edycji: 2006-03-31 o 10:28
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 10:39   #162
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Najlepiej stosować jak najwyższe filtry (50+), zwłaszcza, jeśli myślisz o złuszczaniu naskórka. Poniżej faktora 40 bym nie schodziła.
Poczytaj artykuły o ochronie słonecznej tu i na Biochemii Urody, tam jest dokładny spis stabilnych filtrów i przykłady produktów, które je zawierają.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:46   #163
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Dzieki Midi

A czy możesz wkleić listę lub link? Bo nie mogę znaleźć
A wątek o filtrach ma obecnie 1500 postów.... Więc jeśli będę chciała go przejrzeć, to sef już na bank mnie z pracy wywali

pozdrawiam
szar
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:47   #164
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Przerabiałam wszystkie. Najlepszy Anthelios Dermo-Pediatrics LRP 100ml za 50zł w aptece internetowej Hygieia. Dodatkowo najbardziej sie opłaca. Wsiąka, skóra po nim błyszczy, ale po 15min. pudruję skrobią kukurydzianą wymieszaną z cynamonem z Kamisa. Mat na ładnych kilka godzin.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:51   #165
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

aaaaaaaaaaaaa!!!
A nie pozatyka mi porów ta skrobia kukurydziana i cynamon? Poza tym ja mam jaśniutką karnację, więc boję się, zeby cynamon nie wyglądał tu źle...
Co sądzisz o tym elaj?

pozdrawiam
szar
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 12:18   #166
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

A Ty myślisz, że ja jestem mulatką. Jestem blada, jak nie wiem co. Wymieszaj skrobię kukurydzianą z cynamonem (koniecznie z Kamisa), tak żeby zrobiła się beżowa. Buzia też będzie beżowa. Bardzo naturalnie to wygląda i nie zatyka porów. Na pewno.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:59   #167
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez szar
A czy możesz wkleić listę lub link? Bo nie mogę znaleźć
http://www.wizaz.pl/images/menu/_opalanie.php
http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/filtryindex.htm
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:58   #168
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Już nic nie wiem.... Mam używać tych kremów z filtrem zamiast nawilżających?? Czy oprócz??
aaaaaaaaaa!!
Pomocy ;(
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:35   #169
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Nie musisz uzywać juz kremu nawilżającego, bo filtr ją wystArczająco nawilży. Chyba, że masz bardzooooo suchą cerę, wtedy mozesz pod filtr nałozyc krem nawilżający, ale taki , który już nie zawiera filtrów
Mam pytanie, chociaz wiem, że to było już z milion razy. Czytając wątki o wit. C na forum 30+, a trochę tego jest zrozumiałam, ze używa się kremy z nia, aby zwalczyc zmarszczki [??] Z kolei gdzieś indziej przeczytałam, że powinni uzywać je palacze i ludzie chcący poprawić stan swojej cery. Sama nie palę, ale mój ojciec cały czas na mnie chucha i ogólnie mam trochę problemów z pryszczami. Mam 14 lat i też chciałbym używać jakiś krem, czy nawet to serum, tym bardziej, że poprawia wchłanialność filtra, tylko czy mi nie zaszkodzi?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 16:38   #170
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez szar
Cześć!

Mam cerę mieszaną: tłustą w strefie T, z rozszerzonymi porami i zaskórniakami lecz bez (już - po kuracji Differinem i Tetrysalem) bez ropnych zmian. Z kolei na policzkach skóra jest sucha i naczyńkowa. Całość jest dość wrażliwa.

Po zimie moja cera jest paskudna - z jednej strony produkuje dużo serum i powinnam ją gruntownie oczyścić (zaskórniaki), z drugiej pokrywa ją warstwa suchej, lekko popękanej skóry; piecze, ściąga się, jest cały czas podrażniona i zcazerwieniona. Wyskoczyło też kilka "nowych" naczynek... Delikatnych, ale jednak...

No i tu pojawiaja mi się dwa pytania:
1. Obawiam się mechanicznego czyszczenia skóry u kosmetyczki. Jakie inne zabiegi mogę zastosować? Mikrodermizację? Peeling kawitacyjny?
2. Jak w ogole pielęgnować taką cerę? Czegu używać? Co wam się sprawdziło. Jestem zrozpaczona i czuję, że poruszam się metoda prób i błębów... Pomocy!!


Dodam, że mam 25 lat, więc nie potrzebuję jeszcze głębokiej kuracji przeciwzmarszckowej..

pozdrawiam
szar
Ojej , jakbym czytała swój post identyczny problem, identyczna cera i ten sam wiek.....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:47   #171
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Ale do rzeczy, kupiłam ostatnio krem Sensibio AR i jestem naprawę zadowolona. Moja skóra również wymaga oczyszczania, chciałam zrobić PEELING KAWITACYJNY, ale nie mogę znależć żadnego salonu w 3mieście, który ma go w swojej ofercie :-(, może ktoś pomoże ???

Jeśli chodzi o złuszczanie, to używam peelingu enzymatycznego do skóry wrażliwej (soraya).

Mam jeszcze pytanie apropo's serum z witaminą C, czy można je kupić już gotowe ?

I który filrt polecałybyście do cery mieszanej ? Żeby się za bardzo nie świeciła i żeby nie zatykał porów ?
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 18:07   #172
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Juliett, filtr do cery mieszanej to mit - ja mam mieszaną i te do mieszanej (np. mleczko Vichy czy żel Anthelios W) kompletnie się u mnie nie sprawdzają. Musisz po prostu wypróbowac na sobie. Albo przynajmniej zajrzeć do filtromaniackiego wątku
"Suchymi" (tzn. nie tłustymi i nie lepiącymi się) filtrami są preparaty SVR, ale dla mnie się niestety nie nadają z innego powodu. Może Tobie akurat się spodobają.
Serum z wit. C istnieje gotowe w kilku wariantach, ale to dość drogo wychodzi. Jest FlavoC firmy Auriga, gdzieś tu niedawno ktoś podawał linka do serum MediDermy. Są tez kremy z wit. C. Możesz też spróbowac smarować się samym Juvitem, ale jeśli masz cerę mieszaną, to obawiam się, że nie zda to egzaminu (jest tłustawy). Można go za to łatwo rozcieńczyć wodą destylowaną.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 18:14   #173
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Mam 14 lat i też chciałbym używać jakiś krem, czy nawet to serum, tym bardziej, że poprawia wchłanialność filtra, tylko czy mi nie zaszkodzi?
Nie zaszkodzi, wręcz pomoże , uzywaj spokojnie.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 22:00   #174
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez Midi
Juliett, filtr do cery mieszanej to mit - ja mam mieszaną i te do mieszanej (np. mleczko Vichy czy żel Anthelios W) kompletnie się u mnie nie sprawdzają. Musisz po prostu wypróbowac na sobie. Albo przynajmniej zajrzeć do filtromaniackiego wątku
"Suchymi" (tzn. nie tłustymi i nie lepiącymi się) filtrami są preparaty SVR, ale dla mnie się niestety nie nadają z innego powodu. Może Tobie akurat się spodobają.
Serum z wit. C istnieje gotowe w kilku wariantach, ale to dość drogo wychodzi. Jest FlavoC firmy Auriga, gdzieś tu niedawno ktoś podawał linka do serum MediDermy. Są tez kremy z wit. C. Możesz też spróbowac smarować się samym Juvitem, ale jeśli masz cerę mieszaną, to obawiam się, że nie zda to egzaminu (jest tłustawy). Można go za to łatwo rozcieńczyć wodą destylowaną.
Dziękuję
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 06:41   #175
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Ja byłam u kosmetyczki wczoraj. Mam wrażliwa, sucha i naczynkowa cerę. Zrobiła mi oczyszczanie jakims peelingiem (nie mechanicznym), ultradzwiękami i maseczką. Efekty są dobre, choć oczywiście wszystkiego się nie dało oczyścić. Ciężko oczyścić idealnie bardzo delikatną cerę, ale w sumie było warto. Peelingiem enzymatycznym nie osiągnęłabym podobnych rezultatów, a peeling mechaniczny przysporzyłby mi kilka nowych naczynek. Teraz dostępne sa w gabinetach kosmetycznych całkiem dobre i nowoczesnemetody oczyszczania dla nawet bardzo wrazliwych cer.
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:46   #176
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez Szeri
Ja byłam u kosmetyczki wczoraj. Mam wrażliwa, sucha i naczynkowa cerę. Zrobiła mi oczyszczanie jakims peelingiem (nie mechanicznym), ultradzwiękami i maseczką. Efekty są dobre, choć oczywiście wszystkiego się nie dało oczyścić. Ciężko oczyścić idealnie bardzo delikatną cerę, ale w sumie było warto. Peelingiem enzymatycznym nie osiągnęłabym podobnych rezultatów, a peeling mechaniczny przysporzyłby mi kilka nowych naczynek. Teraz dostępne sa w gabinetach kosmetycznych całkiem dobre i nowoczesnemetody oczyszczania dla nawet bardzo wrazliwych cer.
Szeri, a pamietasz moze jak sie nazywal ten peeling ? Kawitacyjny moze ? Ja w 3miescie nie moge nic dla siebie znalezc :-(
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 14:09   #177
kobietka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Cera mieszana, przesuszona ze skłonnością do wyprysków

Witam,


Ostatnio mam kłopoty z moją mieszaną, skłonną do wyprysków cerą.
Jestem 27 -latką i do tej pory używałam żelu, toniku i kremu nawilżającego Lirene (zielona seria). Jednak pojawiły się kłopoty, które opisałam wyżej.

Obecnie jestem w kropce, ponieważ nie wiem jakich kosmetyków używać i jak dbać o moją twarz. Byłabym wdzięczna za rady i może polecenie jakiejś konkretnej linii pasującej do cery z moimi problemami, bo nie chce za bardzo eksperymentować na własną rękę.


Pozdrawiam i dziękuję za rady
kobietka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 15:19   #178
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez Juliettt
chciałam zrobić PEELING KAWITACYJNY, ale nie mogę znależć żadnego salonu w 3mieście, który ma go w swojej ofercie :-(, może ktoś pomoże ???
Peeling kawitacyjny ma w swojej ofercie salon w Gdyni. Nie znam dokładnego adresu, ale wiem, gdzie się mieści: w tym samym budynku, co Dom Towarowy "Chylonia", na dole. Pozdrawiam
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 17:40   #179
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez Miramej
Peeling kawitacyjny ma w swojej ofercie salon w Gdyni. Nie znam dokładnego adresu, ale wiem, gdzie się mieści: w tym samym budynku, co Dom Towarowy "Chylonia", na dole. Pozdrawiam
Dziekuje Miramej. Znalazlam wlasnie na trojmiasto.pl a oprocz tego jeszcze jeden w Gdansku ...........
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:32   #180
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: mieszana, wrażliwa, zaskórniaki i naczyńka ;(

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Znalazlam wlasnie na trojmiasto.pl a oprocz tego jeszcze jeden w Gdansku ...........
A konkretnie gdzie w Gdańsku, jeśli można spytać?
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.