Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 09:15   #2791
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Sweet Cake no to się cieszę że udała się wizyta u fryzjera i jesteś zadowolona

mi się humor poprawił i bez scinania włosów chyba dołek mi przeszedł
ogólnie to planuję sobie zamówić jakiś olejek na Helfy - może Sesę albo Amle, bo niedługo nie będę miała czym olejować.... zrobiłam sobie mieszankę resztę oleju kokosowego i z pestek moreli zmieszałam i tak zużyję to do końca

a za tym Seboradinem się też muszę rozejrzeć, może na moje włoski też podziała i szybciej urosną?
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:06   #2792
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
A teraz offtopowo bo komuś no muszę się pochwalić ^_^ właśnie wróciłam z jazdy motocyklem (uczę się). Cudowne uczucie! Nie ważne że zmarzłam tak że półgodziny siedziałam w wannie ciepłej wody i nie ważne że wyrznęłam hahahah (przypadek na zakręcie przy stawaniu trochu mi się zbytnio skręciło kierownicą) Jestem Szczęśliwa że w końcu spełniam swoje marzenie! POLECAM!
super! kurcze,zazdroszcze jak cholera


ciemne włosy postarza, jesli nie pasują do karnacji, koloru oczu, stanu cery itp

u mnie jutro mijają 2 miesiące

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-15 o 21:25 Powód: post pod postem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:20   #2793
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Też przymierzam się na wizyte u fryzjera Póki co to chce wyrównać kolor ale boje się jak cholera że coś zepsuje! Chcę tylko te farbowańce pomalować na bardziej zbliżony do naturalek. Już nawet zakupiłam farbę ale jeszcze odwlekam...
Macie zdjęcia moich odrostów, może dla motywacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0886.jpg (42,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0890.jpg (63,1 KB, 69 załadowań)
__________________
Dbam o włosy!
Odrost!
13.10 - 5cm
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:54   #2794
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Hej kobietki jestem juz po wizycie u fryzjera i jestem so happy
pokochałam swoje włosy na nowo - ściełam jakieś 15 cm ale wcale nie żałuję żałuję tylko że nie zrobiłam zdjęcia "przed" bo mogłabym Wam pokazać jaka niesamowita różnica! Miałam suche i przerzedzone na końcach włosy sięgające za stanik obcięłam do ramion i są NIESAMOWICIE miękkie sprężyste.... Nigdy się tak krótko nie ścinałam i to był mój bład bo czuję się o niebo lepiej nie musze włosów wiązać w kite bo pięknie sie układaja dodam że ściełam na prosto bez stopniowania i cieniowania

A teraz siedzę sobie z głową opartą o kaloryfer bo próbuję dogrzać waxa na głowie - ale z marnym skutkiem folia pod ręcznikiem jest ledwo letnia buuuuu
Czy któraś z Was wie czy WAX będzie działał jeżeli nie będzie dobrze ogrzany?

Zamówiłam sobie seboradin lotion na allegro i jestem zła bo widziałąm że jest w każdej aptece - przepłaciłam za przesyłkę na którą z resztą czekam już tydzien bez skutku...
No ja też seboradin widzę w każdej aptece, na allegro się nie opłaca
Też często stosuję bez podgrzewania, czepek z biovaxu albo taki zwykły jak do pasemek dają czasami i ręcznik. Ale jak chcesz podgrzać, to lepszy efekt i szybszy na pewno da suszarka z ciepłym i najmocniejszym nawiewem i potem zawinąć w ręcznik i czekamy

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
A podziel się jak dbasz o włoski
Ja wróciłam do naturalnych włosów, ale też jestem na etapie intensywnego zapuszczania, więc może coś podpatrzę

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------


Nie wiem jak u Was, ale ja moje włoski obserwuję od jakiegoś roku, może dłużej i zauważyłam, że najszybciej mi rosły w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny, więc może do wiosny wszystkim nam urosną więcej niż się spodziewamy
Chciałabym żeby tak było, bo moje jednak odwrotnie... w chłodnych porach roku zawsze rosły tak przeciętnie, ewentualnie te 1,5 cm.
Na wiosnę co raz lepiej, a w lipcu i sierpniu a i czasami we wrześniu zaobserwowałam, że nawet do 3 cm. Ale mam nadzieję, że jak już przestaję farbować, dbam, wcierek używam i bogatej suplementacji, to że osiągnę w zime te 2 cm/ msc

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
no a nie mówiłam że zmiana fryzury poprawi humory!
^_^

obyście były małym natchnieniem dla tych leniwców:P

Witamy nowe osoby!

Sama wczoraj kupiłam Seboradin ale balsam :P no i rozwalił mnie ten zapach! Zapach z dzieciństwa (nie wiem dlaczego akurat tak) jest mi totalnie z tym dobrze! A włoski hmm.. się sprawdzi po miesiącu;p

Co do Waxa, ja nakładałam folie a potem dwa ręczniki na głowę :P
Zawsze miałam wrażenie że się nie nagrzewa bo zimne włoski były, ale czerep ciepły od tego wszystkiego. Mnie to nic nie przeszkadzało i działało.

^_^

A moje włoski dalej rosną, tylko cholery zaczęły się elektryzować :/
Ale i tak Je Kofam!

A teraz offtopowo bo komuś no muszę się pochwalić ^_^ właśnie wróciłam z jazdy motocyklem (uczę się). Cudowne uczucie! Nie ważne że zmarzłam tak że półgodziny siedziałam w wannie ciepłej wody i nie ważne że wyrznęłam hahahah (przypadek na zakręcie przy stawaniu trochu mi się zbytnio skręciło kierownicą) Jestem Szczęśliwa że w końcu spełniam swoje marzenie! POLECAM!
Gratulacje też zazdroszczę trochę. Moje też dzisiaj się tak elektryzowały od rana idę je zaraz umyć.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Też przymierzam się na wizyte u fryzjera Póki co to chce wyrównać kolor ale boje się jak cholera że coś zepsuje! Chcę tylko te farbowańce pomalować na bardziej zbliżony do naturalek. Już nawet zakupiłam farbę ale jeszcze odwlekam...
Macie zdjęcia moich odrostów, może dla motywacji
Ja bym się trochę bała i szkoda by mi było, bo niby kontrast może niektóre osoby drażnić, ale ja bym się cieszyła, bo łatwiej obserwować te piękne naturalki i porost więc jest i dobra strona medalu.
Prędzej bym się odważyła na szamponetkę, chociaż wiadomo - jak nie potrzeba to się nie zmywają do końca, a jak potrzeba - to się zmywają w ciągu 3 umyć głowy dlatego nie ruszam niczym już tych włosów.
Ewentualnie mam w szafce 2 pudełka jeszcze płukanki przyciemniającej z Herbapolu, może zaczę stosować regularniej, a nie tak jak teraz raz-dwa w miesiącu jak mi się przypomni
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:21   #2795
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

najważniejsze,żeby kontrast nas samych nie draznił
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:34   #2796
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Też przymierzam się na wizyte u fryzjera Póki co to chce wyrównać kolor ale boje się jak cholera że coś zepsuje! Chcę tylko te farbowańce pomalować na bardziej zbliżony do naturalek. Już nawet zakupiłam farbę ale jeszcze odwlekam...
Macie zdjęcia moich odrostów, może dla motywacji
beauty
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:45   #2797
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
najważniejsze,żeby kontrast nas samych nie draznił
dokładnie bo o ile jeszcze innych ludzi to można nie słuchać, ale jak nam samym nie pasi to już jest ciężko



ania0408 ładny kolor odrostu
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 11:54   #2798
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Też przymierzam się na wizyte u fryzjera Póki co to chce wyrównać kolor ale boje się jak cholera że coś zepsuje! Chcę tylko te farbowańce pomalować na bardziej zbliżony do naturalek. Już nawet zakupiłam farbę ale jeszcze odwlekam...
Macie zdjęcia moich odrostów, może dla motywacji
bardzo ładny kolor naturalek
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 12:15   #2799
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
najważniejsze,żeby kontrast nas samych nie draznił
Pisząc "niektórych" miałam na myśli właśnie osoby noszące spory odrost i resztę w kontrastowym kolorku bo znam dziewczyny które przesadnie co 2 tyg. farbują odrost a potem płaczą, że mają poniszczone włosy, jak i osoby które zapuszczają i dzielnie noszą kontrast na głowie Ja należę raczej do tych drugich. Zwłaszcza, że tyle fajny upięć teraz modnych, skośne warkocze, wymyślne kłosy, wysokie koki, czy jakieś niedbałe kitki. Więc jak kontrast w pewnych momentach dobije (a przychodzą takie chwilę) to jeśli nie chcemy/nie możemy obciąć wystarczy się jakoś uczesać i po sprawie. Dodatkowo teraz przychodzą czapki i kaptury więc przynajmniej ukryć można będąc na zewnątrz
Bo kto by się przejmował tym co mówią inni... pfff. Szczerze mam głęboko w d.... co ktoś będzie sądził na temat mojego ewentualnego kontrastu. Z resztą poza Wami, o moim zapuszczaniu naturalnych wie tylko TŻ i mama, (bo tata słucha jednym uchem, drugim wypuszcza i zapomina ) bo jak już pisałam, nie chcę słuchać od nikogo, że nie dam rady, że bez sensu, że tyle fajnych kolorków na pudełkach...
Ta, szkoda że nie zawsze sa one odzwierciedleniem tego co wychodzi na głowie, często niszczą i wypłukują się na nieładne odcienie, bądź nie wypłukują się wcale mimo, że miały być delikatne i do 20paru zmyć...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:31   #2800
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wiesz, fajnie,że masz długie włosy, ja mam krótkie, mocny kontrast i niestety nie ukryje tego
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:37   #2801
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

anngeli - mi też trochę szkoda ich ruszać. i masz rację- doskonale mierzy się teraz ich przyrost

judge, Hazel_Eyed, xyolax - dzięki za pochwałę

Miło jak ktoś docenia to co nam się również podoba, nie nie tylko narzeka że w farbowanych nam ładniej
__________________
Dbam o włosy!
Odrost!
13.10 - 5cm
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 13:49   #2802
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
wrzucam fotki ,bo jednak przyuważyłam malutki odrost...z czego siębardzo cieszę, od czegoś trzeba zacząć,przy czole jakos go nie widać.albo włosy mi nie równo rosna albo fryzjerka mi nierówno pofarbowała ostatnim razem...
-------------------------------
od 7 października 2011 nie farbuję włosów!!
Może nierówno ufarbowane były ostatnim razem, albo ja czytałam gdzieś, że włosy na czubku głowy, skroniach i tuż przy karku rosną szybciej niż reszta, nie wiem czy to prawda - ale u mnie to się sprawdza Mamy w zasadzie tak samo duży odrost, ja nie farbuję od 15 października 2011 więc witaj w klubie "październikowców 2011"

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
w jednym poście sama sobie zaprzeczasz
podobają Ci się włosy po odstawieniu farby, wyrzuciłaś kosmetyki ale chcesz iść do fryzjera pofarbować włosy na kolor zbliżony typowe objawy "delirki farbowania"

czy Ci odbierze? skąd masz to wiedzieć skoro nie masz tych naturalnych? Może spodoba Ci się twoja inna wersja? tego nie wiesz dopóki nie spróbujesz!!
Poza tym naturalki tak naprawdę każdego dnia mają inny odcień. Dowód 3 moje zdjęcia. Może nie różnią się jakoś diametralnie ale naturalne włosy nie są tak nudne jak je opisują )

Zacznijta lepiej odkładać kasę na prezenty świąteczne a nie na fryzjerów
Właśnie, zgadzam się, naturalne włosy wcale nie są nudne. U mnie kiedyś powodem sięgnięcia po farbę, nie był fakt, że nie lubię naturalnego koloru, tylko głupota i ciekawość, jak to będzie i chęć by zaszaleć na wakacje i tak to już potem poleciało... Zrozumiałam jednak, że kolor taki jak mam naturalny to kolor który najbardziej mi się podoba i próbuję dążyć do niego farbami, jednak żadna nie będzie tak ładna jak wiadomo naturalne włosy. Więc pozostaje mi zapuszczać i cieszyć się tym co natura dała
A tak w ogóle to Twoje są bardzo ładne
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:47   #2803
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

"Może nierówno ufarbowane były ostatnim razem, albo ja czytałam gdzieś, że włosy na czubku głowy, skroniach i tuż przy karku rosną szybciej niż reszta, nie wiem czy to prawda - ale u mnie to się sprawdza Mamy w zasadzie tak samo duży odrost, ja nie farbuję od 15 października 2011 więc witaj w klubie "październikowców 2011"

O super! będziemy mogła porównywać nasze odrościki... mam nadzieję że szybciutko będą rosły, nie mogę na siebie patrzec juz w tym tlenionym blondzie...
mam nadzieje ze do wiosny będe miała choć grzywkę całą naturalną... bo mam grzywkę na prosto ciętą i najgorzej jak będzie dwukolorowa.... a bez grzywki siebie nie wyobrazam sobie... mam ja od dziecka. na razie na grzywce nie widac odrostu ...
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:15   #2804
Mysia..pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dziewczyny a powiedzcie mi czy taki kolorek jaki mam na odrostach jest później na całości , pytam bo nie przypominam sobie abym miała takie ciemne włosy z natury. A może to taki efekt daje odrost przy tych blondach , kontrast ciemny-jasnych.

Ps: Jak Ja bym już chciała swoje naturalne włoski ..odrost 2,5 -3 cm

Edytowane przez Mysia..pysia
Czas edycji: 2011-10-27 o 19:22
Mysia..pysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:16   #2805
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Bayka niestety nie mam bliżej niż dalej bo moje odrosciki są jeszcze malutkie ale teraz przynajmniej nie obawiam radykalnego ściecia gdy odrosty będa już do ramion bo dobrze się czuję w takiej długości - moja koleżanka nie obciela choc ma już odrost do łopatek - bo szkoda jej włosów mi nie będzie

Najbardziej boje sie tylko wiosny - czeka mnie obrona pracy licencjackiej i chciałabym wtedy wyglądać pięknie a to niestety będzie czas gdy mój odrost będzie miał ok 5 cm więc same wiecie (czarne farbowańce i średni blond odrost) ale z każdym dniem mniej się tym przejmuję póki co
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:26   #2806
Mysia..pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dorzucam fotkę moich naturalek, co myślicie - jak wam się podoba kolor . Proszę o opinie jaki wg. was jest to kolorek ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16859.jpg (38,7 KB, 71 załadowań)
Mysia..pysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:27   #2807
jaga23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Hej dziewczyny, ja nie farbuję od 22 kwietnia w załączeniu mój odrościk, w rzeczywistości jest jaśniejszy, z rudą poświatą. Tak bym chciała już mieć swoje naturalki. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i wytrwać w tym postanowieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15967.jpg (78,9 KB, 112 załadowań)
jaga23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:45   #2808
Mysia..pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Jeszcze jedna fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1874.jpg (30,9 KB, 70 załadowań)
Mysia..pysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 21:14   #2809
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez jaga23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja nie farbuję od 22 kwietnia w załączeniu mój odrościk, w rzeczywistości jest jaśniejszy, z rudą poświatą. Tak bym chciała już mieć swoje naturalki. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i wytrwać w tym postanowieniu
stosunkowo mały odrost, jak na pół roku zapuszczania ;p
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 21:56   #2810
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Co do oleju Amla to tez się zastanawiam - fryzjerka bardzo mi go zachwalała z własnego doświadczenia. Mówiła też żebym nie czesała włosów szczotką tylko rzadkim grzebieniem bo to szczotka wg niej jest powodem spustoszenia wśród moich końcówek (była - po cięciu problem póki co mam zażegnany)

Ivonea - tylko pozazdrościć trzeba robić coś dla samej siebie, spełniać marzenia - życie jest piękne trzeba umieć z niego jak najwięcej wycisnąć dla siebie
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 22:15   #2811
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
"Może nierówno ufarbowane były ostatnim razem, albo ja czytałam gdzieś, że włosy na czubku głowy, skroniach i tuż przy karku rosną szybciej niż reszta, nie wiem czy to prawda - ale u mnie to się sprawdza Mamy w zasadzie tak samo duży odrost, ja nie farbuję od 15 października 2011 więc witaj w klubie "październikowców 2011"

O super! będziemy mogła porównywać nasze odrościki... mam nadzieję że szybciutko będą rosły, nie mogę na siebie patrzec juz w tym tlenionym blondzie...
mam nadzieje ze do wiosny będe miała choć grzywkę całą naturalną... bo mam grzywkę na prosto ciętą i najgorzej jak będzie dwukolorowa.... a bez grzywki siebie nie wyobrazam sobie... mam ja od dziecka. na razie na grzywce nie widac odrostu ...
Też już bym chciała mieć całe swoje, nie mogę uwierzyć czemu wcześniej nie potrafiłam ich docenić... Ale razem damy radę! Mi zawsze grzywka szybko rośnie, może Twoja jak już ruszy to też szybko odrośnie, wspomagasz jakoś porost?

Cytat:
Napisane przez Mysia..pysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi czy taki kolorek jaki mam na odrostach jest później na całości , pytam bo nie przypominam sobie abym miała takie ciemne włosy z natury. A może to taki efekt daje odrost przy tych blondach , kontrast ciemny-jasnych.

Ps: Jak Ja bym już chciała swoje naturalne włoski ..odrost 2,5 -3 cm
Może to taki kontrast, przy jasnych nasze zawsze wydają się bardzo ciemne, raz mi się przy jasnym blondzie wydawało że mam czarne odrosty Na szczęście widzę po zdjęciach na których raz mi się udało większy odrost zapuścić, że to jednak taki ciemny stalowy blond? nie umiem określić.

Cytat:
Napisane przez jaga23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja nie farbuję od 22 kwietnia w załączeniu mój odrościk, w rzeczywistości jest jaśniejszy, z rudą poświatą. Tak bym chciała już mieć swoje naturalki. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i wytrwać w tym postanowieniu
Razem będzie nam raźniej
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 06:10   #2812
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
stosunkowo mały odrost, jak na pół roku zapuszczania ;p
Ja bym chciała mieć taki już, może koleżance wolno rosną włosy?
Mi przed senoradinem rosły 0,7-0,8cm na miesiąc teraz troszkę więcej i mój odrost zaczyna mi się bardzo podobać
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 07:08   #2813
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
wrzucam fotki ,bo jednak przyuważyłam malutki odrost...z czego siębardzo cieszę, od czegoś trzeba zacząć,przy czole jakos go nie widać.albo włosy mi nie równo rosna albo fryzjerka mi nierówno pofarbowała ostatnim razem...
-------------------------------
od 7 października 2011 nie farbuję włosów!!
O, masz taki sam odrost jak ja tylko mojego na zdjęciach w ogóle nie widac, nie wiem czemu. Też od października nie farbuję.


Mam wrażenie, że moje włosy odkąd zrobiło się zimno wolniej rosną. Do tego nienawidzę mojego obecnego koloru, przez co cały czas mam ochotę się przefarbowac. Chyba mam kryzys

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Też przymierzam się na wizyte u fryzjera Póki co to chce wyrównać kolor ale boje się jak cholera że coś zepsuje! Chcę tylko te farbowańce pomalować na bardziej zbliżony do naturalek. Już nawet zakupiłam farbę ale jeszcze odwlekam...
Macie zdjęcia moich odrostów, może dla motywacji
Kurcze, ciemne odrosty na blond włosach to mimo wszystko jest chyba najlepsza opcja. Jasne na ciemnych wyglądają już gorzej, a nawet nie chcę myślec co będzie przy moich rudo-czerwonych farbowańcach
Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Co do oleju Amla to tez się zastanawiam - fryzjerka bardzo mi go zachwalała z własnego doświadczenia. Mówiła też żebym nie czesała włosów szczotką tylko rzadkim grzebieniem bo to szczotka wg niej jest powodem spustoszenia wśród moich końcówek (była - po cięciu problem póki co mam zażegnany)
Amla jest na parafinie, także uważaj na przeciążenie włosów, chociaż ja osobiście polecam raz na jakiś czas, ładnie wygładza
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-15 o 21:26 Powód: post pod postem
Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:15   #2814
jaga23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
stosunkowo mały odrost, jak na pół roku zapuszczania ;p
Troszkę mnie tym podłamałaś ale zmierzyłam odrost i wyszło 6-7 cm, więc chyba nie jest najgorzej, zakładając, że włosy rosną ok.1cm na miesiąc, może na tym zdjęciu tak dziwnie wyszło, ale na pewno chciałabym, żeby rosły mi szybciej, zwłaszcza teraz jak zapuszczam swoje. A czytając wasze wypowiedzi dziewczyny, jakoś tak lżej robi się na serduchu, bo chyba wspierając się nawzajem łatwiej nam będzie osiągnąć upragniony cel pzdr.
jaga23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:47   #2815
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Też przymierzam się na wizyte u fryzjera Póki co to chce wyrównać kolor ale boje się jak cholera że coś zepsuje! Chcę tylko te farbowańce pomalować na bardziej zbliżony do naturalek. Już nawet zakupiłam farbę ale jeszcze odwlekam...
Macie zdjęcia moich odrostów, może dla motywacji
bardzo ładny odrost!

nie ma co zazdrościć kochane, tylko robić trzeba!
samo się nie zrobi;p
mnie obiecali to rodzice, za co wdzięczna jestem im niezmiernie! Jeszcze własnego motocykla, konia i pojechać do Japonii i będę spełniona :P(<-- to to już sama muszę zrobić)

Saboradin dzień drugi
Włoski się nie elektryzują! ^_^ Są przemiłe w dotyku. Ciągle żałuje że ten zapach mija po ich wyschnięciu , wydają mi się grubsze, ale wiadomo pewnie mi się to tylko wydaje.

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-10-28 o 08:51
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:52   #2816
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

nie wspomagam niczym porostu włosów, bo nie wiem czy cokolwiek ma wpływ na ich porost, jedyne czego uzywam to maska z jedwabiu ,zeby latwiej się rozczesywały, i zamierzam zaczac pic pokrzywę, podobno dziala dobrze na włoski i cerę.
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:12   #2817
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

jaga23- piękny odrost! Nie martw się, ważne że w ogóle rosną. Mi też rosną centymetr na miesiąc ale ja się akurat z tego ciesze. Wiadomo, że lepiej by było aby rosły po 3 cm tak jak niektórym dziewczynom ale tak też jest dobrze

Mysia..pysia- wiesz, mi jak zaczęły tylko odrastać też wydawało się, ze naturalne są wręcz czarne! Ale w rzeczywistości tak nie jest. Im większy odrost tym bardziej się w tym upewniam
__________________
Dbam o włosy!
Odrost!
13.10 - 5cm
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:21   #2818
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Sweet Cake - heh ja też mam obronę licencjacką, tyle że pewnie w maju/czerwcu. I też będę świeciła odrostem Także się nie martw, może nie zdyskwalifikują nas na wygląd Zrobi się jakieś upięcie i może będzie dobrze.
__________________
Dbam o włosy!
Odrost!
13.10 - 5cm
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:22   #2819
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ot dziewczyny:coo l:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:26   #2820
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

piekne odrosty!!!!


a oto moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nnn.jpg (84,3 KB, 70 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.