Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 11:49   #2191
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Owszem, ja rocznik 77. Używam teraz filtra Iwostin solecrin i iwostin sensitia nawilżajacy (musze sobie tez kupic avene cicalfate bo dla mnie rewelacja a czasem by sie przydał) i dermablend vichy to wszystko.



Z cosmelanem nie wolno stosować innych środków o własciwościach wybielajacych i złuszczajacych tak pisze na ulotce, bo w przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne moga zostać nieosiągniete.
Kremy pielegnacyjne jak najbardziej.



Witaj nissan, Lucy77 miała problemy ze skóra trądzikowa i ona robiła cosmelan inny niz pozostałe to był specjalny do skóry z problemami tradzikowymi, była zadowolona z efektów, to była chyba 4 albo 5 część pamietnika, poczytaj jej posty.



Chyba po fakcie to napisze ale ja tego vichy dermablend używam, jestem bledzioch i mieszam nr 15(opal) bardzo jasny i 35 (sand) ciemniejszy. Tworzy troche maske ale jest dość dobrze kryjacy. Z tego co sie naczytałam to jest jakiś covermark fundation lub face magic i on jest superkryjący, podobno najlepszy ale nie miałam go.
Hej Agi ja mam i magic i foudation i perfekt face covermark..sa fajne..skora oddycha,bo nie zapychaja,ale mnie bardziej jako korektory pasuja niz podklady..trzeba nauczyc sie to nakladac zamowilam ten vichy..zobaczymy teraz mam na papie EL Winni i całkiem,całkiem nie tworzy maski
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:13   #2192
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szukałam postów Lucy77, natknęłam sie na jakiś w 3 części i potem go zgubiłam a innych nie znalazłam, moze któraś znajdzie...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:41   #2193
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Agi ja mam i magic i foudation i perfekt face covermark..sa fajne..skora oddycha,bo nie zapychaja,ale mnie bardziej jako korektory pasuja niz podklady..trzeba nauczyc sie to nakladac zamowilam ten vichy..zobaczymy teraz mam na papie EL Winni i całkiem,całkiem nie tworzy maski
hej hej
małemu zmienili na sumamed z augumentinu

ja mam dw estelauder alenei ten ligdt tylko zwykły i kolor 04
uzywam juz go od 7 miesiecy
wczesniej tylko revlon

chanel mam rozświetlający i w kamieniu

oba rewelacyjne

na podkład este lauder dw o4 nakładam krzemionke ktora matuje
potem w kamieniu chanel potem rozswietlajacy i bronzer este lauder na poliki
uff ale tapeciara ze mnie co?
ale lekko i swiezo to wyglada.

pozdrow molly ode mnie
jak cos nowego obie zaproponuje to napisz nam ty

ja lrp nie moge cos mi wysakakuje po tym zato kremy i serum z clareny sa rewelacja
teraz mam juz ktorys z kolei serum z wit c rozjasniajace
byłam ten przedwczoraj na peelingu kawitacyjnym i potem maska z clareny z wit c i złotem
rewelacja , buzka blada rozswietlona i oczyszczona

mysle ze cosmelan jest za drogi i plamy wracaja wracaja wracaja
a co sie człowiek z nim nameczy
to ja dziekuje
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:02   #2194
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
hej hej
małemu zmienili na sumamed z augumentinu

ja mam dw estelauder alenei ten ligdt tylko zwykły i kolor 04
uzywam juz go od 7 miesiecy
wczesniej tylko revlon

chanel mam rozświetlający i w kamieniu

oba rewelacyjne

na podkład este lauder dw o4 nakładam krzemionke ktora matuje
potem w kamieniu chanel potem rozswietlajacy i bronzer este lauder na poliki
uff ale tapeciara ze mnie co?
ale lekko i swiezo to wyglada.

pozdrow molly ode mnie
jak cos nowego obie zaproponuje to napisz nam ty

ja lrp nie moge cos mi wysakakuje po tym zato kremy i serum z clareny sa rewelacja
teraz mam juz ktorys z kolei serum z wit c rozjasniajace
byłam ten przedwczoraj na peelingu kawitacyjnym i potem maska z clareny z wit c i złotem
rewelacja , buzka blada rozswietlona i oczyszczona

mysle ze cosmelan jest za drogi i plamy wracaja wracaja wracaja
a co sie człowiek z nim nameczy
to ja dziekuje
toTy masz ten EL light tak?narazie przetestowalam ten drugi,cięższą wersjęMatuje clarinsem 02,na polika nuxe pociagam rozswietlajacym..Musze sprawdzic podklad MACA ze zlotymi drobinkami NC 400..zobacze co uda mi sie kupic teraz na allegro,licytuje chyba wszystkie firmy i napewno podziele sie opinia..nie lubie suchych podkladow..co na starcie ciezko sie rozsmarowywuja i od razu efekt maski..brr..juz wole tlusciejsze,wole sie swiecic..od tego sa pudry by zmatowic..PozdrowięDzie kuję!!!

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Szukałam postów Lucy77, natknęłam sie na jakiś w 3 części i potem go zgubiłam a innych nie znalazłam, moze któraś znajdzie...
w pierwszej tez cos bylo o roznych cosm 2..ze jedne na przebarwienia drugie na tradzik..Dziewczyny sprawdzały nr i serie aby napewno miec wersje na plamkiKto by to spamietał..tyle tego..do czytania..

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Nerwi mnie to czoło..pothahontas w podwojnej dawce naloze na noc dzis Advanced Night Repair EL..moze naprawi szkody jutro do ludzi musze iśc nie wiem jak przetrwalabym cosmelan..wole nie myslec
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:42   #2195
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kurczę, zazdroszczę, że możecie używać fluidów! Ja po cos2 łuszczę się nieustająco, w dodatku ta rozkoszna czerwień sprawia, że jakoś te fluidy dziwnie wyglądają Poza tym Iwostin 50 jakoś te odstające skórki wyciąga, więc jedynie odrobina pudru...W święta miałam dobry dzień, nic się nie łuszczyło to zaszalałam Bardzo sobie chwalę Lancome color ideal, 03. Świetnie kryje, nawet popękane naczynka wokoł nosa. I te jaśniejące przebarwienia teżChociaz co do tego rozjaśniania, chwilami mam watpliwości...Albo obsesję, ze wieczorem czoło jakby ciemniejsze...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:25   #2196
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906 Kurczę, zazdroszczę, że możecie używać fluidów! Ja po cos2 łuszczę się nieustająco, w dodatku ta rozkoszna czerwień sprawia, że jakoś te fluidy dziwnie wyglądają

WITAM W KLUBIE LUSZCZACYCH SIE NO I NIE MALUJACYCH SIE ....JA TAM NAWET NIE PROBUJE SIE MALNAC ...PODKLADY STOJA GRZECZNIE W LODOWCE I CZEKAJA ....
MASKE TEZ ROBILAS CZY TYLKO COS 2 ????
POZDRAWIAM
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:39   #2197
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

WITAM W KLUBIE LUSZCZACYCH SIE NO I NIE MALUJACYCH SIE ....JA TAM NAWET NIE PROBUJE SIE MALNAC ...PODKLADY STOJA GRZECZNIE W LODOWCE I CZEKAJA ....
MASKE TEZ ROBILAS CZY TYLKO COS 2 ????
POZDRAWIAM
Tylko cosmelan 2. Od jakiś trzech tygodni smaruję, nie wiem na ile ten słoik starczy i czy to już tak do końca będę czerwono-łuszcząca...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 15:50   #2198
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906Tylko cosmelan 2. Od jakiś trzech tygodni smaruję, nie wiem na ile ten słoik starczy i czy to już tak do końca będę czerwono-łuszcząca...

A JA DOBRE 2 TYG PO MASCE ...COS 2 SMARUJE TYLKO POPOLUDNIU I WYTRZYMUJE 2-3 GODZ PO CZYM ZMYWAM A I TAK JAK ZMYJE TO BURACZE DO POZNEGO WIECZORA ... Z TEGO CO PAMIETAM SLOIK NA 2-3 MIES POWINIEN WYSTARCZYC , ZALEZY ILE RAZY DZIENNIE I JAK GRUBO SMARUJESZ

WIESZ CZYM JA OPROCZ FILTERKA SMARUJE TWARZ RANO - BAZA ROZSW-BRAZUJACA Z SEPHORY , BUZKA LADNIE PO NIEJ WSYGLADA , MAM DOSC CIEMNA KARNACJE TO DLA MNIE TA BAZA IDELNA , JEST DOSC TLUSTA , TAKA SILIKONOWA I TEGO LUSZCZENIA NIE WIDAC , JAKOS POSKLEJA TE STERCZACE SKORKI ....MOZE KUP SOBIE I SPROBUJ , NIE JEST DROGA A MOZE POPRAWI CI SAMOPOCZUCIE ....ZAWSZE MOZNA COSMELANEM NA CALY DZIEN SIE MACHNAC .... NA MOJEJ TWARZY COSMELAN JAK PODKLAD WYGLADA ...ALE JA CALY DZIEN Z TYM NA DZIOBIE NIE WYDOLE ....

CO DO TEGO CZERWIENIENIA I LUSZCZENIA TO KAZDA BUZIA INACZEJ NA COSMELAN REAGUJE ....MOJA SKORA COS SIE NIE PRZYZWYCZAJA A INNE DZIEWCZYNY PISALY ,ZE PO JAKIMS CZASIE JUZ SIE NIE CZERWIENIA I NIE LUSZCZA ...MADRYCH CHYBA NIE MA

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-17 o 15:53
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:54   #2199
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Beata2906 Kurczę, zazdroszczę, że możecie używać fluidów! Ja po cos2 łuszczę się nieustająco, w dodatku ta rozkoszna czerwień sprawia, że jakoś te fluidy dziwnie wyglądają

WITAM W KLUBIE LUSZCZACYCH SIE NO I NIE MALUJACYCH SIE ....JA TAM NAWET NIE PROBUJE SIE MALNAC ...PODKLADY STOJA GRZECZNIE W LODOWCE I CZEKAJA ....
MASKE TEZ ROBILAS CZY TYLKO COS 2 ????
POZDRAWIAM
Lapi tak siem wnerwilam,ze poszalłam i zalicytowałam chyba wszystkie marki podkladów hi hi..TZ zrobił takie oczy jak mu pokazałam o powtórze bo tak słodko wygladał Łuszczenie jest do bani..Tez trzymam w lodówce perfumy obok...zawsze sie wsciekam jak ktos mi jajka polozy na mojej półeczce

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Tylko cosmelan 2. Od jakiś trzech tygodni smaruję, nie wiem na ile ten słoik starczy i czy to już tak do końca będę czerwono-łuszcząca...
Beata ale schodza plamy??widzisz efekty??masz pewnie delikatna buzie stad ta reakcja nadwrazliwa..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:40   #2200
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Gratulation michellko

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-17 o 17:41
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:41   #2201
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No ..mówie dzien dobry..tylko komu...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 18:14   #2202
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dobry dobry milego wieczorku
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:08   #2203
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Beata ale schodza plamy??widzisz efekty??masz pewnie delikatna buzie stad ta reakcja nadwrazliwa..
Mam wrażliwą skórę, bardzo jasną karnację. Spora plama z policzka niknie, jest bardziej różowa niż brązowa, z drugiego policzka - chyba też. Czoło-szczególnych efektów na razie nie widzę. Nie smaruje całej twarzy, daję cieniutką warstwę na plamy. Nie smaruję np. nad ustami-paprze mi się tam cały czas od początku (opryszczka?!?). Kąciki ust też odpadają -0 chyba je poparzyłam na samym początku. Dopiero parę dni temu zeszła mi z nich "kaszka: i przestało piec. A, na nos też nie daję, bo mam naczynka wrażliwe. Przejęłam się, że cos2 może mi rozwalić naczynka Ale np. pod oczami nic się nie stalo, plamy - niewielkie - schodzą - nic nie piecze ani się nie łuszczy...Miłego wieczoru.
Ja mam weekend z Generałami w kinie - dziś byłam na Sikorskim, jutro ide na Nila W kinie ciemno, łuszcących się skórek nie widać
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:17   #2204
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

milego seansu w kinie Beatko ,Ty chyba taka "kiniara' jak ja jutro ide na "Vicky Cristina Barcelona

".....ale najpierw zakupy , dzis robilam porzadki w szafach i 3/4 ciuchow wyrzucilam , szafa prawie pusta , trzeba nakupowac cosik....jak wiosenne porzadki to na calego ....

a co do luszczenia i czerwienienia to wiesz ,ze lacze sie w bolu. ...i nerwach kurka wciaz sie tre po twarzy tak mnie swedzi wrrrr....a od tarcia robie sie czerowna ....i tak w kolko .....

milego weekendu wszystkim wam zycze , pa

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-18 o 19:21
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:59   #2205
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski..Boze Magda..jechałam dzis do Łodzi z TZ..i całą drogę marudziłam.Jak sie rano,zobaczylam w świetle dziennym czolo to tam pikus,ale pod nosem..sterczące skórki,czerwona,podraznio na skora..jak nałożyłam podkład to skojarzyla mi sie scena z filmu Ze śmiercią jej do twarzy jak ten tynk przyklejały porażka!!!! Wiec tak jechałam,nacierajac sie rociem tylko,a pod nosem miałam go tak grubo ze TZ sie smiał ze wyglądam jak kot,co lizał śmietanke...No mnie do śmiechu nie było..tak mnie jeszcze nie podraznilo..tu wrażliwe miejsce..czolo idzie zakryć grzywą a tak.. chcesz zakryć efekt jeszcze gorszy,dotkniesz to zaraz czerwienieje.....Jak ja przeżyje to cosmelanienie to sama sobie order wręczę....Nuska pigmanormisz sie???gdzie Ty w ogóle jesteś?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 09:56   #2206
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynki kurczę, kiedy ja tu byłam tyle roboty mam i innych ceregieli, że mam teraz spore zaległości Miszelko - a po czym Ty jak ten kotek wyglądasz?cosmelanujesz się czy ten pigmanorm tak działa?a efekty jakieś są? a jaki teraz filtr stosujesz?tego roca?a napiszesz dokładną nazwę??kupię go w PL?
Chyba muszę coś zjeść, bo po wczorajszej imprezce wieczornej kiepściutko się czuję Ale najpierw kawka - zapraszam

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-04-19 o 10:03
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 11:00   #2207
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki kurczę, kiedy ja tu byłam tyle roboty mam i innych ceregieli, że mam teraz spore zaległości Miszelko - a po czym Ty jak ten kotek wyglądasz?cosmelanujesz się czy ten pigmanorm tak działa?a efekty jakieś są? a jaki teraz filtr stosujesz?tego roca?a napiszesz dokładną nazwę??kupię go w PL?
Chyba muszę coś zjeść, bo po wczorajszej imprezce wieczornej kiepściutko się czuję Ale najpierw kawka - zapraszam
hello
Maallaa poszalała
Miszelko nie pigma.... bo napoczątku maja mam komunie dziecka i wolałabym nie straszyć, smaruje tylko celeritem na noc ale to działa jak zwykły krem, albo i nie działa
ale po komunii bede pig....,tylko nie wiem czy w takim słońcu można?
Maallaa rosołek przy niedzieli robisz?
ja właśnie kończe
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 11:36   #2208
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello
Maallaa poszalała
Miszelko nie pigma.... bo napoczątku maja mam komunie dziecka i wolałabym nie straszyć, smaruje tylko celeritem na noc ale to działa jak zwykły krem, albo i nie działa
ale po komunii bede pig....,tylko nie wiem czy w takim słońcu można?
Maallaa rosołek przy niedzieli robisz?
ja właśnie kończe
Nuśka - nie przesadzasz trochę? raz na miesiąc wystarczy - jeszcze mi się TZ przyzwyczai Właśnie śniadanko było - oj lubię te nowalijki A teraz to się zbieram na dwór, bo pogoda taka ładna, że grzech w domu siedzieć. Idę myć rowerek a potem w trasę trza rozruszać ciało troszki
Nuśka - a Ty z filtrów to iwostin używasz?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 19:50   #2209
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Nuśka - nie przesadzasz trochę? raz na miesiąc wystarczy - jeszcze mi się TZ przyzwyczai Właśnie śniadanko było - oj lubię te nowalijki A teraz to się zbieram na dwór, bo pogoda taka ładna, że grzech w domu siedzieć. Idę myć rowerek a potem w trasę trza rozruszać ciało troszki
Nuśka - a Ty z filtrów to iwostin używasz?
Maallaa wrócilaś już?
ja iwostin, jak już w końcu przeżyje komunie ( finansowa masakra )to zakupie roca, na allegro był,dziewczyny chwalą
co tu taka cisza?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 07:35   #2210
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Maallaa wrócilaś już?
ja iwostin, jak już w końcu przeżyje komunie ( finansowa masakra )to zakupie roca, na allegro był,dziewczyny chwalą
co tu taka cisza?
halo śpioszki wstajemy, gdzie się wszyscy przenieśli?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 08:48   #2211
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A dzien doberek milego dnia
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 11:32   #2212
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
halo śpioszki wstajemy, gdzie się wszyscy przenieśli?
Hej hej Kawe pijemy???Zbiorke oglaszam na babskie ploty

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

No gdzie jestescie?Południe---przerwaMalla taki efekt miałam po pigmanormie!!! Działa tylko jak...Cosm elanki napewno rozumieja ból skórek,łuszczenia..bezrad nosci...Teraz nawilzam!!!

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Dostałam pierwsza paczke z Dermablendem i kosm La roche posay+ nareszcie probke kremu SVR hydracid C20Kupiłam i bede testowac AnnaYake fond teint Creme 45 ,Christian Dior, Diorskin Fluide 303 ,Christian Dior Diorskin Pure Light 200 oraz SHISEIDO KORYGUJACY DO TWARZY.MEDIUM NATUREL! 02...Czekam na przesyłki!!! ..Cos mnie glowa boli...Dziewczyny a korektor La roche posay?miała ktoras z Was? La Roche Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący)

Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 11:47   #2213
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej hej Kawe pijemy???Zbiorke oglaszam na babskie ploty

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

No gdzie jestescie?Południe---przerwaMalla taki efekt miałam po pigmanormie!!! Działa tylko jak...Cosm elanki napewno rozumieja ból skórek,łuszczenia..bezrad nosci...Teraz nawilzam!!!

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Dostałam pierwsza paczke z Dermablendem i kosm La roche posay+ nareszcie probke kremu SVR hydracid C20Kupiłam i bede testowac AnnaYake fond teint Creme 45 ,Christian Dior, Diorskin Fluide 303 ,Christian Dior Diorskin Pure Light 200 oraz SHISEIDO KORYGUJACY DO TWARZY.MEDIUM NATUREL! 02...Czekam na przesyłki!!! ..Cos mnie glowa boli...Dziewczyny a korektor La roche posay?miała ktoras z Was? La Roche Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący)

O jeżuuuuu Michelko zaszalałaś
No ja uprzedzałam spalony, łuszczący sie burak - mnie jeszcze swędziało - ale póki co cienie jakie były takie są nic nie ciemnieją uffffff

Ja miałam ten podkład fajny tylko cięzki za ciężki - jest wersja lżejsza dla skóry tłustej mieszanej - w czwartek będę w aptece i ci próbki wezmę - juz nie kupuj i wiem jaka tonacja dla ciebie odpowiednia
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:08   #2214
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
O jeżuuuuu Michelko zaszalałaś
No ja uprzedzałam spalony, łuszczący sie burak - mnie jeszcze swędziało - ale póki co cienie jakie były takie są nic nie ciemnieją uffffff

Ja miałam ten podkład fajny tylko cięzki za ciężki - jest wersja lżejsza dla skóry tłustej mieszanej - w czwartek będę w aptece i ci próbki wezmę - juz nie kupuj i wiem jaka tonacja dla ciebie odpowiednia
nio czarnulko sliczna..Magda kupilam Shiseido bo mial 5 gwiazdek mozna mieszac 3 kolory...Diora tez chwalono..zobaczymy Ten z la roche jest jak puder..nie plynny. ten miałas?na wizazu chwala ze jako korektor jest fantasiko no i te ta ochrona 60!!!???.Swedzenie..no wlasnie..szalu dostaje..wszystko mnie swedzi w krew mi pigma poszedl czy co? Dzieciaki mam w dodatku chore i cos czuje ze mnie tez gardlo zaczyna pobolewac wrrrr
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:10   #2215
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
toTy masz ten EL light tak?narazie przetestowalam ten drugi,cięższą wersjęMatuje clarinsem 02,na polika nuxe pociagam rozswietlajacym..Musze sprawdzic podklad MACA ze zlotymi drobinkami NC 400..zobacze co uda mi sie kupic teraz na allegro,licytuje chyba wszystkie firmy i napewno podziele sie opinia..nie lubie suchych podkladow..co na starcie ciezko sie rozsmarowywuja i od razu efekt maski..brr..juz wole tlusciejsze,wole sie swiecic..od tego sa pudry by zmatowic..PozdrowięDzie kuję!!!

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

w pierwszej tez cos bylo o roznych cosm 2..ze jedne na przebarwienia drugie na tradzik..Dziewczyny sprawdzały nr i serie aby napewno miec wersje na plamkiKto by to spamietał..tyle tego..do czytania..

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Nerwi mnie to czoło..pothahontas w podwojnej dawce naloze na noc dzis Advanced Night Repair EL..moze naprawi szkody jutro do ludzi musze iśc nie wiem jak przetrwalabym cosmelan..wole nie myslec

hej hej witam Was

Miszelka ja mam e l dw nie light
ten cięższy i go wole

Miszelko jak Twoje dzieci? co im jest?
a ty Gardło płukałas sola?
wracajcie do zdrówka
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-04-20 o 12:17
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:14   #2216
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
nio czarnulko sliczna..Magda kupilam Shiseido bo mial 5 gwiazdek mozna mieszac 3 kolory...Diora tez chwalono..zobaczymy Ten z la roche jest jak puder..nie plynny. ten miałas?na wizazu chwala ze jako korektor jest fantasiko no i te ta ochrona 60!!!???.Swedzenie..no wlasnie..szalu dostaje..wszystko mnie swedzi w krew mi pigma poszedl czy co? Dzieciaki mam w dodatku chore i cos czuje ze mnie tez gardlo zaczyna pobolewac wrrrr
Anie ja miałam jako fluid i ten drugi też.... pudrowego nie miałam, ale bedę w tej wypasionej aptece to ci wezmę i rozeznam co mają

Jak cię swędzi to już masz wszystkie objawy - powinny minąć i potem już sie tak nie buraczeje ani łuszczy tylko swędzenie zostaje - trwaj dzielnie

Lęcę do roboty bo jeszcze nic nie zrobiłam sensownego
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 13:09   #2217
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Anie ja miałam jako fluid i ten drugi też.... pudrowego nie miałam, ale bedę w tej wypasionej aptece to ci wezmę i rozeznam co mają

Jak cię swędzi to już masz wszystkie objawy - powinny minąć i potem już sie tak nie buraczeje ani łuszczy tylko swędzenie zostaje - trwaj dzielnie

Lęcę do roboty bo jeszcze nic nie zrobiłam sensownego
Magda a można pig,.... jak słoneczko świeci?
Miszelko wiesz kochana co na gardełko pomaga ?

ale się zakopałam w robocie wrrrrrr
zaszalałam w sobotę, kupiłam ubranko na komunie dziecka za pół pensji
a za drugie pół kupie buty hi hi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 14:59   #2218
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No kochane moje po koleji...Madzia ,rozeznaj sie i rzuc fachowym okiem na ten produkt bo zabezpieczenie 60 do mnie przemawia:. ) Popatrz tak on wyglada.La Roche Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący).Winni -..maly ma augmentin(angina)+nystaty ne,corka to samo..Sola nie moge bo mam odruchy ble..ale azulanem płukam i jak dla mnie lepszy niz te wszystkie tabsy do ssania...Z EL faktycznie lepszy jest ten DW..ciezszy,ale lepiej kryje i dluzej sie trzyma na buzi..Ten light nie ma moja teraz czerwona buzięNusia komunijna mamusiu..oj wydatki...Nie mozna,nie powinno sie w ostrym sloncu,okresie letnim uzywac pigma i innych..jedynie cosm 2 mozna..Ale czekanie do jesieni???mam przeczucie ze to sie zle skonczy..cienie mi sciemnieja i wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Sadze kwiatki przed domem...ooo...ładnie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:26   #2219
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
nio czarnulko sliczna..Magda kupilam Shiseido bo mial 5 gwiazdek mozna mieszac 3 kolory...Diora tez chwalono..zobaczymy Ten z la roche jest jak puder..nie plynny. ten miałas?na wizazu chwala ze jako korektor jest fantasiko no i te ta ochrona 60!!!???.Swedzenie..no wlasnie..szalu dostaje..wszystko mnie swedzi w krew mi pigma poszedl czy co? Dzieciaki mam w dodatku chore i cos czuje ze mnie tez gardlo zaczyna pobolewac wrrrr
Michellka ten preparat o ktorym piszesz z la roche to jest jakis puder czy krem z filtrem poszukuje jakiegos dobrego pudru oby sie tak nie swiecic po filtrach
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:48   #2220
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Aniu kliknij w ten różowy napis i poczytaj ..sa opinie na wizazu,dosc dobre!!! no i ta ochrona 60!! warta uwagi...i niby to podklad kamuflujacy ale jak dziewczyny opisuja sprawdza genialnie jako korektor!!! beige champagne-kolor to napewno odpowiedni dla biadolicy takiej jak ja Zamowilam Shiseido i jezeli mi nie spasi,chodz mial az 5 gwiazdek..wiec powinien..to kupie wlasnie ten,ze wzgledu chodzby na filtry!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.