Odżywka do rzęs XLASH - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 10:39   #361
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny odżywkę użyłam 1 raz 25 lipca jest 10 sierpnia a ja już widzę minimalny efekt który nawet zauważyła moja koleżanka z pracy, może nie urosły dużo ale są zregenerowane przez co wyglądają pięknie z tuszem , nie mogę się doczekać co będzie dalej
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:10   #362
HastaLaVistaBejbE
Raczkowanie
 
Avatar HastaLaVistaBejbE
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: nad Morzem :)
Wiadomości: 79
GG do HastaLaVistaBejbE
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja moją stosuję już ponad 10 dni a rzęsy ani drgnęły , myślałam , że chociaż trochę urosną nowe bo mam gołe placki a tu nic
HastaLaVistaBejbE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 08:43   #363
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Jola 24 Pokaż wiadomość

A wiesz może w jakiej cenie? Ciekawe co jest w tym zestawie - hmmm
Przepraszam, że tak późno. Z tego co mi właścicielka Blush Atelier mówiła to jest tusz do rzęs ta odżywka i coś jeszcze....
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 16:41   #364
Lena11111
Przyczajenie
 
Avatar Lena11111
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

I jak tam dziewczyny efekty?
Mi zostały jeszcze 3 tygodnie do pełnych 3 miesięcy kuracji, rzęsy są dłuższe, ale nie jest to jakaś spektakularna różnica - żadna z moich znajomych tego nie zauważyła. Ilość włosów czy ich grubość jest taka sama.
Po ilu tygodniach stosowania byłyście zadowolone z efektu?
Lena11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:10   #365
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Patrzę cisza zapadła na wątku o Xlashu. Ja chyba się na niego zdecyduje. Nurtuje mnie tylko jedna sprawa- te 'ukrywanie' składu Xlasha. Nie podają normalnego INCI tylko wymieniają te niby naturalne ekstrakty....
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 09:20   #366
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Patrzę cisza zapadła na wątku o Xlashu. Ja chyba się na niego zdecyduje. Nurtuje mnie tylko jedna sprawa- te 'ukrywanie' składu Xlasha. Nie podają normalnego INCI tylko wymieniają te niby naturalne ekstrakty....
Ja polecam moje rzeski ladnie sie zregenerowaly troszeczke podrosly zauwazylam ze zawijaja sie jak po zalotce i od nasady robia sie ciemniejsze. Ciekawe jak bedzie dalej juz nie moge sie doczekac. Ja sie skladem nie martwie dla mnie najwazniejsze jest ze dziala i ze kasy nie wyrzucilam w bloto
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 13:44   #367
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Patrzę cisza zapadła na wątku o Xlashu. Ja chyba się na niego zdecyduje. Nurtuje mnie tylko jedna sprawa- te 'ukrywanie' składu Xlasha. Nie podają normalnego INCI tylko wymieniają te niby naturalne ekstrakty....

Dobrze rozumiem, że skład który jest podawany nie jest pełny? Zaciekawiłaś mnie bardzo. Możesz rozwinąć myśl

Sama padłam ofiarą własnej prózności i kupiłam RapidLash, o którym napisała na blogu http://www.1001pasji.com/2013/08/krz...h-eyelash.html
Kilka osób podało alternatywę jako Xlash, ale nie mogłam dopatrzeć się tradycyjnego składu INCI. Przeszperalam trochę sieć, ale nie znalazłam nic poza tym. Jakoś mój entuzjam osłabł a teraz to, co przeczytałam w tym wątku na nowo ostudziło mój zapał.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 14:08   #368
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dobrze rozumiem, że skład który jest podawany nie jest pełny? Zaciekawiłaś mnie bardzo. Możesz rozwinąć myśl

Sama padłam ofiarą własnej prózności i kupiłam RapidLash, o którym napisała na blogu http://www.1001pasji.com/2013/08/krz...h-eyelash.html
Kilka osób podało alternatywę jako Xlash, ale nie mogłam dopatrzeć się tradycyjnego składu INCI. Przeszperalam trochę sieć, ale nie znalazłam nic poza tym. Jakoś mój entuzjam osłabł a teraz to, co przeczytałam w tym wątku na nowo ostudziło mój zapał.

Pozdrawiam

Przed zakupem chciałam sprawdzić caly sklad i nigdzie nie moglam go znalezc. Nawet na naturmedicin na facebooku jKas kobietka poprosila o pelen sklad i dostaka odpowiedz,ze...to jest pelny sklad. Ale nie jest to przeciez INCI do czego producenci za bardzo sie nie odniesli. Stad moje podejrzenia. Na ostatnich stronach watku jakas wizazanka pisala, ze xlash zawiera pochodne tego lumiganu, ktory moze byc szkodliwy na oczy. Mi tez sie wydaje, ze producenylt cos ukrywa, to nie jest normalne, ze nie mozna znalezcskladu INCI.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:18   #369
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Przed zakupem chciałam sprawdzić caly sklad i nigdzie nie moglam go znalezc. Nawet na naturmedicin na facebooku jKas kobietka poprosila o pelen sklad i dostaka odpowiedz,ze...to jest pelny sklad. Ale nie jest to przeciez INCI do czego producenci za bardzo sie nie odniesli. Stad moje podejrzenia. Na ostatnich stronach watku jakas wizazanka pisala, ze xlash zawiera pochodne tego lumiganu, ktory moze byc szkodliwy na oczy. Mi tez sie wydaje, ze producenylt cos ukrywa, to nie jest normalne, ze nie mozna znalezcskladu INCI.
Czyli jednak moje podejrzenia są słuszne bo już myślałam, że popadam w paranoję.
Trochę dziwne z tym brakiem INCI, bo powinno się znaleźć ale jakiś czas temu kupowałam jakiś drobny kosmetyk i sutuacja z opisem była indetyczna, za to INCI znajdowało się na małej karteczcze w środku opakowania...

Dziękuje Chyba jednak odpuszczę sobie tego typu produkty, bo choć RevitaLash jest broniony przez wiele osób to dla mnie skład INCI mówi jedno.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:39   #370
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Revitalash totalnie dla mnie odpada, jego sklad jest zbyt hardcorowy. Xlash bylby ok, gdyby nie te ukrywanie INCI...jednak boje sie aplikowac na oczy czegos, co ma 'strzezony' przed konsumentem sklad. Ale jeszcze sie zastanawiam mimo wszystko, dlugie rzesy kusza

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Na fb trzeba zasypac ich pytaniami o inci, ciekawe jak sie beda pokretnie tlumaczyc
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 08:29   #371
Jola 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak późno. Z tego co mi właścicielka Blush Atelier mówiła to jest tusz do rzęs ta odżywka i coś jeszcze....
Hmmm, coś jeszcze? Ciekawe może bym się skusiła

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Edytowane przez Jola 24
Czas edycji: 2013-08-20 o 08:36
Jola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 10:10   #372
Xmima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Jola 24 Pokaż wiadomość
Hmmm, coś jeszcze? Ciekawe może bym się skusiła

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------
W takim razie ja również chciałabym jakieś info o tym "czymś jeszcze" odżywka jest super więc chętnie sprawdzę "inne" produkty producenta
Xmima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:52   #373
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Na fb trzeba zasypac ich pytaniami o inci, ciekawe jak sie beda pokretnie tlumaczyc
Usuną wszystkie komentarze i posty, które nie są przychylne dla nich. Tak właśnie robią z negatywnymi komentarzami o działaniu Xlash i niewygodnymi pytaniami, a konta osób, które to napisały, są blokowane. Już tego próbowałam.
Cytat:
Napisane przez Lena11111 Pokaż wiadomość
I jak tam dziewczyny efekty?
Mi zostały jeszcze 3 tygodnie do pełnych 3 miesięcy kuracji, rzęsy są dłuższe, ale nie jest to jakaś spektakularna różnica - żadna z moich znajomych tego nie zauważyła. Ilość włosów czy ich grubość jest taka sama.
Po ilu tygodniach stosowania byłyście zadowolone z efektu?
Ja stosuję już 5 m-cy i nadal nie jestem zadowolona. Mam pojedyncze długie rzęsy, reszta urosła tyle co nic. Na grubości czy kolorze nie ma także najmniejszego znaku. Różnica nie jest zauważalna w ogóle. Jak miałam dupowate rzęsy tak mam dalej.
Cytat:
Napisane przez HastaLaVistaBejbE Pokaż wiadomość
Ja moją stosuję już ponad 10 dni a rzęsy ani drgnęły , myślałam , że chociaż trochę urosną nowe bo mam gołe placki a tu nic
Ja pierwsze efekty widziałam właśnie po ok 10 dniach. Jak zaczynałam używać Xlash miałam akurat taki moment, że wypadło mi sporo rzęs i miałam właśnie takie gołe placki i nowe rzęski bardzo krótkie, jakieś 2 mm. Po odżywce rzęsy odrosły w mniej więcej tydzień, gdzie normalnie zajmowało im to ze 3 tyg. I to by było na tyle jeśli chodzi o spektakularne działanie Xlash.

Co do składu to jestem bardzo ciekawa jak to jest w rzeczywistości. Jak będę miała chwilę to aż sprawdzę co jest podane na ulotce.
Dziewczyny wspominały o skutkach ubocznych. Kiedy zaczynałam używać odżywki, w pierwszych dniach, miałam napuchnięte powieki w tych miejscach gdzie smarowałam odżywką, trochę piekły, potem to ustało. Jakiś miesiąc temu zaczęłam używać odżywki rzadziej, co 2-3 dni. Tak jak zaleca producent. Jakie było moje zdziwienie jak rzęsy zaczęły mi wypadać "garściami". Mam je teraz tak przerzedzone, że za bardzo nie mam co malować. Wypadła mi jakaś 1/3 rzęs. Doszłam do wniosku, że w takim razie trzeba mi odżywki używać codziennie. Od kilku dni smaruję rzęsy co wieczór. I znów powtórzyło się to co na początku, napuchnięte powieki i czerwone, piekące oczy. Do tego stopnia, że po posmarowaniu nie mogę się do nich dotknąć. Dlatego mi tez się nie chce wierzyć w super naturalny skład. Gdyby jeszcze takie skutki uboczne były po odżywce z bimatoprostem, po której miałabym piękne rzęsy, przeżyłabym. Ale nie po czymś co jest niby naturalne, a efektów nie ma prawie wcale.

Edytowane przez itomaszek
Czas edycji: 2013-08-21 o 20:54
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 08:20   #374
HastaLaVistaBejbE
Raczkowanie
 
Avatar HastaLaVistaBejbE
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: nad Morzem :)
Wiadomości: 79
GG do HastaLaVistaBejbE
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

30go sierpnia mija miesiąc od pierwszego użycia odżywki . Efekty zauważyłam , ale nie są oszałamiające . Przed stosowaniem specyfiku wypadły mi rzęsy , miałam kilka gołych placków , teraz odrosły nowe jednak wydaje mi się , że to nie za sprawą xlash a po prostu organizmu który stymuluje nowe rzęsy do wzrostu.. Wrzucę za jakiś czas zdjęcia tak dla porównania. Co do innych reakcji mojego organizmu na ten produkt to nie mam zastrzeżeń - jak na bardzo wrażliwą skórę ta odżywka mnie nie uczula , czasami odczuwam jedynie lekkie swędzenie przy samych rzęsach ale szybko ustaje .
HastaLaVistaBejbE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:01   #375
psieka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny na jakiej stronce jest ta znizka i z jakim kodem? Chodzi mi oczywiscie o hlash

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Dziewczyny na jakiej stronce jest ta znizka i z jakim kodem? Chodzi mi oczywiscie o xlash
psieka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:37   #376
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez psieka92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na jakiej stronce jest ta znizka i z jakim kodem? Chodzi mi oczywiscie o hlash

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Dziewczyny na jakiej stronce jest ta znizka i z jakim kodem? Chodzi mi oczywiscie o xlash
Ostatni (z końcówki lipca), znany mi kod to MLEPRO, do wpisania na stronie sklepu Naturmedicin (pojemność 6 ml za 220 zł). Obawiam się jednak, że kod już nie działa, ale sprawdź.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 15:11   #377
psieka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Hmmm... niestety nie dziala
psieka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:26   #378
Jola 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez psieka92 Pokaż wiadomość
Hmmm... niestety nie dziala
Kod MLEPRO na XlashPRO nadal działa Sprawdziłam
Jola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 10:56   #379
HastaLaVistaBejbE
Raczkowanie
 
Avatar HastaLaVistaBejbE
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: nad Morzem :)
Wiadomości: 79
GG do HastaLaVistaBejbE
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Jak już wspomniałam przesyłam zdjęcia moich rzęsek przed kuracją oraz po miesięcznej kuracji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02639.jpg (61,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02638.jpg (58,4 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02682.jpg (31,7 KB, 121 załadowań)

Edytowane przez HastaLaVistaBejbE
Czas edycji: 2013-08-29 o 10:58
HastaLaVistaBejbE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 16:20   #380
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Taki sam efekt, a może nawet trochę lepszy przy podobnym wyjściowym stanie rzęs(rzadkie!) otrzymałam przy nakładaniu na rzęsy pomadki Alterra z Rossmana za 5 zł.

Zagęściła mi rzęsy, a jeżeli chodzi o wydłużenie, to cięzko powiedzieć. Trochę dłuższe są, zobaczmy jak będzie potem.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:02   #381
HastaLaVistaBejbE
Raczkowanie
 
Avatar HastaLaVistaBejbE
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: nad Morzem :)
Wiadomości: 79
GG do HastaLaVistaBejbE
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Na mnie niestety Alterra nie działa.. Używam jej też około miesiąc ale na brwi - z marnym skutkiem :/
HastaLaVistaBejbE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 07:38   #382
Lena11111
Przyczajenie
 
Avatar Lena11111
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja jestem coraz bardziej przekonana o obecności Bimatoprostu w tej odżywce.
Podobno ten czerwony pasek, który u mnie wystąpił przy stosowaniu Xlasha, to właśnie efekt działania tego składnika.
5 września kończę 3 miesiące używania Xlasha - wtedy też wstawię zdjęcia. Niestety mam buteleczkę 6ml, ale gdy mi się skończy, kupię NewVitaLash - ten podobno daje dobre efekty a nie ma tego Bimatoprostu (z drugiej strony Xlash też nie miał mieć...)
Lena11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 08:14   #383
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Lena11111 Pokaż wiadomość
Ja jestem coraz bardziej przekonana o obecności Bimatoprostu w tej odżywce.
Podobno ten czerwony pasek, który u mnie wystąpił przy stosowaniu Xlasha, to właśnie efekt działania tego składnika.
5 września kończę 3 miesiące używania Xlasha - wtedy też wstawię zdjęcia. Niestety mam buteleczkę 6ml, ale gdy mi się skończy, kupię NewVitaLash - ten podobno daje dobre efekty a nie ma tego Bimatoprostu (z drugiej strony Xlash też nie miał mieć...)

Zaraz będe obczaiać czy ten NewVitaLash ma INCI. Bo jego brak w Xlashu jest naprawdę baaardzo podejrzany.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 14:39   #384
Jola 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez HastaLaVistaBejbE Pokaż wiadomość
30go sierpnia mija miesiąc od pierwszego użycia odżywki . Efekty zauważyłam , ale nie są oszałamiające . Przed stosowaniem specyfiku wypadły mi rzęsy , miałam kilka gołych placków , teraz odrosły nowe jednak wydaje mi się , że to nie za sprawą xlash a po prostu organizmu który stymuluje nowe rzęsy do wzrostu.. Wrzucę za jakiś czas zdjęcia tak dla porównania. Co do innych reakcji mojego organizmu na ten produkt to nie mam zastrzeżeń - jak na bardzo wrażliwą skórę ta odżywka mnie nie uczula , czasami odczuwam jedynie lekkie swędzenie przy samych rzęsach ale szybko ustaje .
Mnie też nic nie podrażniało i ja jestem z efektów bardzo zadowolona. Różnice widziałam już po 6 tygodniach a po 4 czułam że coś już zaczyna się dziać z moimi rzęskami.
Tak czy inaczej wystarczy poczytać inne fora żeby zauważyć że generalnie Xlash chyba najmniej podrażnia. Zostanę przy swoim, jestem bardzo zadowolona.
Jola 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 15:14   #385
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Podrażnienie to chyba jednak kwestia indywidualna. Ja używam Xlash od marca i ani razu nie wystąpiło u mnie szczypanie/podrażnienie/pieczenie. Nie mam też żadnego zaczerwienienia powieki czy ciemniejszej kreski.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 14:10   #386
Lena11111
Przyczajenie
 
Avatar Lena11111
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Oto moje efekty.
KinkyGirl, gdybyś znalazła pełny skład tego produktu, to byłoby super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzesy.jpg (110,5 KB, 164 załadowań)
Lena11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 10:37   #387
psieka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziekuje juz mam

Edytowane przez psieka92
Czas edycji: 2013-09-03 o 10:40
psieka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:08   #388
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Używam Xlash od maja.
Swoje rzęsy zawsze miałam długie, a teraz pięknie się zagęściły.
Niestety nie mam zdjęcia "przed", ale załączam zdjęcie rzęs - tak wyglądają teraz.

Moja mama używa od połowy kwietnia, rzęsy się widocznie wydłużyły, pogrubiły i ściemniały. Zauważają to nawet zazdrosne ciotki, które też już mają w planach zakup Xlasha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4525.jpg (110,8 KB, 170 załadowań)
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 16:26   #389
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Kod urodzinowy Naturmedicin na Xlash uprawniający do zakupu za 150 PLN: NAT10LAT
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 16:56   #390
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Kod urodzinowy Naturmedicin na Xlash uprawniający do zakupu za 150 PLN: NAT10LAT
Do kiedy jest wazny ?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 15:00:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.