Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 00:39   #1141
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Question Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam do Was pytanko i bardzo prosze o pomoc wszystkie dziewczyny, które farbowały włosy Castingiem w odcieniu 535 - CZEKOLADA.
Czy kolor, jaki Wam wychodził miał cokolwiek wspólnego z brązem, czy raczej jest to odcień z gamy typowych rudości?
Spotykam się z różnymi opiniami o tym kolorku i już sama nie wiem co myśleć.
Widziałam też zdjęcia włosów zafarbowanych czekoladką, zamieszczone w tym temacie przez dwie Wizażanki i mam wrażenie, że u każdej z nich efekt jest inny.Być może dlatego, że zdjęcia są robione jak mi się wydaje w sztucznym świetle, comoże lekko przekłamywać efekt.
Interesuje mnie głównie w jakiej tonacji utrzymany jest kolor - czy wpada raczej w tony wiśniowo-czerwone czy bardziej miedziano-rude?
Kolor włosów w świetle dziennym przypomina bardziej ten, który uzyskała
gabisia88(zdjęcie pierwsze od lewej) czy może Deborah100?(druga fotka)
Jestem w tej chwili 2 tygodnie pofarbowaniu mroznym kasztanem - kolor jest ładny, ale dla mnie za ciemny(pasma z przodu głowy nadal są praktycznie czarne. Efekt kolorystyczny o jaki mniej więcej mi chodziło widoczny jest tylko w sztucznym świetlewięc chciałabym uzyskać jaśniejszy odcień brązu, było by miło gdyby przy okazji miał wiśniowe lub mahoniowe refleksy

Z góry Serdecznie dziękuję za pomoc

Aha, a czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia z odcieniem 550 Castinga? (mahoń). Jesli tak, to jak ten kolor wychodzi na włosach? Czy jest to jasny brąz z mahoniowymi refleksami, jak obiecuje producent, średni brąz o wiśniowym odcieniu (jak sugeruje tester ze sztucznych włosków)czy raczej intensywna czerwień(bo i z takimi recenzjami się spotkałam)? Podobają mi się wszelkie brązy z odcieniem mahoniu,pod warunkiem jednak, że faktycznie są to brązy, a efekt jest w miarę naturalny - nie chcę wyglądać jak Michał Wiśniewski

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030041.JPG (52,3 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (38,1 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2008-07-15 o 07:50
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 07:41   #1142
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

temil1986 - bardzo ładnie wyszedł ci ten perłowy blond - faktycznie jest perłowy kolor i ładnie się komponuje z ciemnym odrostem. Całość wygląda jak od dobrego fryzjera!Spróbuj e jeszcze raz nałożyć u siebie Dzięki za fotkę!
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:54   #1143
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć
Farbowałam dzisiaj włosy farbą garnier 100% color, ale wyszedł trochę za jasny i chciałabym położyć na to 'jasny brąz' castinga, jak myślicie, mogę czy raczej powinnam odczekać jakiś czas?
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:47   #1144
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja zafarbowałam Castingiem na następny dzień po nieudanym farbowaniu Safirą z Welli(mój problem był podobny do Twojego - włoski wyszły za jasne, zwłaszcza te przy samej głowie) - nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie zle to wpłynęło na moje włosy Jeśli poświęcisz im potem dużo uwagi, będziesz o nie dbać, nakładać odpowiednie odżywki to wszystko powinno być ok Jęsli jednak bardzo Ci się nie spieszy, to odczekaj jakieś 2 tygodnie, bo Casting jak wiadomo to też farba, tylko łagodniejsza niż inne No i zastanów się, czy jasny brąz z Castinga da Ci wymarzony efekt kolorystyczny - o ile mi wiadomo wychodzi naprawdę baaaardzo ciemy - na początku nawet czarny :P Ja farbowałam wtedy "brązem" Castinga - wyszedł czarny jak smoła i trochę czasu musiałam z tą czernią zmagać
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:56   #1145
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hmm dzięki

W sumie to poczekam jeszcze trochę, jak mi się nie spodoba nowy kolor to dopiero zawryzykuję z castingiem
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:39   #1146
tuska85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam
Mam pytanko Czy któraś próbowała farbować Karmelem? Mam włosy do połowy głowy ciemno-średni blond a dalej jasne (efekt zapuszczania swoich włosów). Już mi się to znudziło okropnie i właśnie znalazłam Karmel Tylko nie wiem co mi z tego wyjdzie... :P proszę o radę
buzka
tuska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:53   #1147
agatuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Moje Drogie specjalistki

Mam mały problem. Mianowicie zawsze mialam wlosy ciemny braz(naturalne) i zachcialo mi sie malej zmiany. poszlam do fryzjera (l'oreala) i poprosilam o delikatne rozjasnienie tez w brazach, jakies delikatne pasemka. Pierw w ogole nic nie chycilo!! Bylam w szoku, a fryzjerka chyba razem ze mna....Potem wziela od nasady czyms mocniejszym na probe, i wyszly cos w odcieniu rudego. Potem przyszlam na domakijaz. Nie znam sie na tym w ogole, ale na zasadzie jakiegos tonera rozjasnila troszke kosmykow i pokryla wlosy takim niby brazem, slomianym blondem...ogolnie dziwny kolorek ;/ i nie jestem zbytnio zadowolona!! Nie dosc ze te dziwne kolory to jeszcze z poprzedniej nieudanej proby pare pasemek dziwnego borda zostalo. Masakra!! W zwiazku z tym czy ktos mi moze powiedziec czy jakbym na wlosy nalozyla teraz jakis castong np braz to kolor by sie w miare wyrownal?? I jakby on sie zmywal? Czy te blondy by zostawaly? Czy jak?? Czy bede sie meczyc z odrostami?

Bede wdzieczna za kazda wskazowke i podpowiedz!!

Pozdrawiam
agatuss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 21:02   #1148
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

tuska85- Ja mam wlosy ciemny- sredni blond (po farbowaniu Castingami juz nieco zjasnialy). Zrobilam je Karmelem i efekt jest taki jak tej dziewczynie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1214675185 (fotka z watku o karmelowych wlosach). W rzeczywistosci jest troche bardziej brazowy, ale na fotkach wychodzi identycznie. Nikt nie zagwarantuje ci, czy Casting pokryje rowno wlosy. Mi pokrywa zawsze, nawet jak mam odrosty.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:15   #1149
tuska85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

oj.. kolorek sliczny, ale nie dla mnie .. w rudych bede koszmarnie wygladac a moze ktos te wloski srednio-ciemny blond i od polowy jasne robil mroznym brazem? bo ten kolorek tez mnie kusi ale wlasnie boje sie wyjsc ruda...
pozdrawiam
tuska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 23:32   #1150
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ruda w Karmelu jest glownie poswiata. Sam kolor u mnie to wlasciwie jasny braz. Liczylam, ze bedzie bardziej rudy.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 08:06   #1151
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

agatuss - ja właśnie miałam podobny dylemat - włoski (z natury jasny - średni brąz) miałam rozjaśniane kremem do pasemek z AVONU. Efekt mi się nie podobał(zbyt rudy), ale podkusiło mnie, żeby wyrównać kolor superrozjaśniającym blondem Recitala. Efekt opłakany - pomarańczowe włosy przy samej głowie, reszta praktycznie ogole nie zmieniła koloru. Próbowałam potem nałożyć na to Safirę Welli w kolorze zbliżonym do mojego naturalnego, ale pomarańczowych odrostów niemal w ogole nie chwycila, wiec zdecydowalam się na "BRĄZ" (400) Castinga. Owszem, włosy "chwycił" bez problemu,pomógł mi wyrównać kolor, z tym, że włosy wyszły czarne jak u Indianki Po jakimś czasie kolor zjaśniał,(po miesiącu był to już faktycznie brązik) jednak pasma na samym przodzie włosów nadal pozostały ciemniejsze od innych (co przy brązie tak bardzo nie rzuca się w oczy).Po miesiącu spróbowałam już z jasniejszym odcieniem - wybrałam MROŹNY KASZTAN. Wyszedł bardzo,bardzo ciemny - na początku prawie czarny. Po kilku myciach zjaśniał, a po 2 tygodniach uzyskał kolor naprawdę ładnego, czekoladowego brązu. Pasma z przodu głowy, mimo, że nadal troche ciemniejsze i tak się już się rozjasnily, ale generalnie włosy mają ładny, równy kolor i przyznam, że nie muszę walczyć z tymi okropnymi rozjaśnianymi pasmami, bo Casting nie spiera mi się zupełnie(przynajmniej w ciągu jednego miesiąca - a włosy myje codziennie, czasem nawet 2 razy na dzień), powodując ich uwidocznienie- przy wypłukiwaniu farby włosy nadal mają jednolitą, naturalną barwę Być może teraz nie będę farbować i poczekam jak długo Casting trzyma się na włosach na tyle, żeby efekt był zadowalający
Tak więc gdybyś myślała o wyrównaniu kolorku, to ciemny odcień ujednolici Ci je najlepiej, ale radzę wybrać na początku np. mrozny kasztan i trzymać go na głowie krócej niż zalecają. Brązy z gamy Castinga wychodzą na czarno(zwłaszcza na rozjasnianych pasmach!) (oprócz serii glossy chocolates - te z kolei często wychodzą za jasne w dodatku mają tendencje do rozjaśniania obecnego odcienia ,więc Ci nie polecam, bo teraz mógłby wyjść rudy) i trzymaj farbkę krócej niż zalecają - ja trzymalam brąz tyle ile trzeba i miałam naprawdę duzy problem, żeby pozbyć się potem tej czerni. Mrozny kasztan trzymalam 12 min i i tak chwycil zbyt ciemny, ale latwiej już rozjaśniał się w trakcie myć włosów.Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 20:15   #1152
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja wlasnie na wlosach trzymam praline, zobaczymy, jak wyjdzie -mam nadzieje,ze nie za ciemny, ale tez nie rudy!

Moje starcia z castingiem do tej pory wygladaly tak:
- jasny brąz-praktycznie niczym sie nie odroznil od mojego naturalnego koloru wlosow, jedynie dodal im ciut charakteru; w ogole nie bylo widac, kiedy sie sprał, bo zmywal sie bardzo rownomiernie i bez jakichkolwiek niespodzianek w postaci rudnosci itd. odrosty byly naprawde minimalne. jasnym brazem farbowalam 2 razy.
-ciemny brąz- matko!! moja trauma! ten kolor jest straszny!ja, wersja szatynka, postanowilam wyprobowac ciemnego brazu myslac, ze jednak z brazem cos wspolnego ten kolor bedzie mial...niestety-wlosy wyszly mi praktycznie czarne. nawet w sloncu nie bylo widac jakis przeblyskow brazu, dopiero po kilkunastu myciach..no wlasnie...teraz kwestia numer 2- ta wersja koloru jest chyba jakas wersją hardcore, bo kolor mi sie trzymal pol roku przy codziennym mysciu wlosow! masakra. probowalam dekoloryzacji-nawet nic go nie tknelo. wiec tak chodzilam sobie w ciemnym brazie, dopoki mi wlosy nie odrosly, kolor sie nie spral i klęłam w duchu, ze mnie naszlo na eksperymenty. nigdy, nigdy wiecej.


oo..juz wlasnie zrobilam praline i jest ok taki ciepły brąz wyszedl z czekoladową poświatą. podoba mi sie, ale musze go zobaczyc w swietle dziennym jeszcze.
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:04   #1153
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Aneczka - jak będziesz mogła to wklej fotki bo czeka mnie farbowanie i waham się między pralina a czekoladą
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:06   #1154
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania*aneczka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie na wlosach trzymam praline, zobaczymy, jak wyjdzie -mam nadzieje,ze nie za ciemny, ale tez nie rudy!

Moje starcia z castingiem do tej pory wygladaly tak:
- jasny brąz-praktycznie niczym sie nie odroznil od mojego naturalnego koloru wlosow, jedynie dodal im ciut charakteru; w ogole nie bylo widac, kiedy sie sprał, bo zmywal sie bardzo rownomiernie i bez jakichkolwiek niespodzianek w postaci rudnosci itd. odrosty byly naprawde minimalne. jasnym brazem farbowalam 2 razy.
-ciemny brąz- matko!! moja trauma! ten kolor jest straszny!ja, wersja szatynka, postanowilam wyprobowac ciemnego brazu myslac, ze jednak z brazem cos wspolnego ten kolor bedzie mial...niestety-wlosy wyszly mi praktycznie czarne. nawet w sloncu nie bylo widac jakis przeblyskow brazu, dopiero po kilkunastu myciach..no wlasnie...teraz kwestia numer 2- ta wersja koloru jest chyba jakas wersją hardcore, bo kolor mi sie trzymal pol roku przy codziennym mysciu wlosow! masakra. probowalam dekoloryzacji-nawet nic go nie tknelo. wiec tak chodzilam sobie w ciemnym brazie, dopoki mi wlosy nie odrosly, kolor sie nie spral i klęłam w duchu, ze mnie naszlo na eksperymenty. nigdy, nigdy wiecej.


oo..juz wlasnie zrobilam praline i jest ok taki ciepły brąz wyszedl z czekoladową poświatą. podoba mi sie, ale musze go zobaczyc w swietle dziennym jeszcze.

A jaki masz naturalny kolor mniej wiecej? Masz moze fotke? <prosi>. Bo chciala bym uzyc jasnego brazu i oczekuje efektu jaki opisalas.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:11   #1155
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania*aneczka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie na wlosach trzymam praline, zobaczymy, jak wyjdzie -mam nadzieje,ze nie za ciemny, ale tez nie rudy!

Moje starcia z castingiem do tej pory wygladaly tak:
- jasny brąz-praktycznie niczym sie nie odroznil od mojego naturalnego koloru wlosow, jedynie dodal im ciut charakteru; w ogole nie bylo widac, kiedy sie sprał, bo zmywal sie bardzo rownomiernie i bez jakichkolwiek niespodzianek w postaci rudnosci itd. odrosty byly naprawde minimalne. jasnym brazem farbowalam 2 razy.
-ciemny brąz- matko!! moja trauma! ten kolor jest straszny!ja, wersja szatynka, postanowilam wyprobowac ciemnego brazu myslac, ze jednak z brazem cos wspolnego ten kolor bedzie mial...niestety-wlosy wyszly mi praktycznie czarne. nawet w sloncu nie bylo widac jakis przeblyskow brazu, dopiero po kilkunastu myciach..no wlasnie...teraz kwestia numer 2- ta wersja koloru jest chyba jakas wersją hardcore, bo kolor mi sie trzymal pol roku przy codziennym mysciu wlosow! masakra. probowalam dekoloryzacji-nawet nic go nie tknelo. wiec tak chodzilam sobie w ciemnym brazie, dopoki mi wlosy nie odrosly, kolor sie nie spral i klęłam w duchu, ze mnie naszlo na eksperymenty. nigdy, nigdy wiecej.


oo..juz wlasnie zrobilam praline i jest ok taki ciepły brąz wyszedl z czekoladową poświatą. podoba mi sie, ale musze go zobaczyc w swietle dziennym jeszcze.
Mozesz zalaczyć zdjęcie? Ja mam ciemny brąz i zastanawiam sie czy on sie wogole zmyl, mimo ze go mam juz dlugo
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:24   #1156
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny ja mam pytanie .
Kupiłam Loreal casting creme glos kolor blond ponieważ to taki troche ciemniejszy niż naturalny kolor moich włosów.Kiedyś jak nim zafarbowałam to zmywał się i nie było widać odrostów.No ale na opakowaniu jest porównanie Casting czy Casting creme glos tylko ja nigdzie nie widziałam tego samego Castinguten delikatniejszy w zupełności by mi wystarczył wiecie może gdzie można go kupić? Wkleje link z allegro jak wygląda opakowanie tej farby-szamponu http://www.allegro.pl/item391675832_..._od_ss_fv.html

chodzi mi o kolor blond
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:36   #1157
agatuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Lola20 bardzo Ci dziekuje za podpowiedz. Wkrotce sprobuje pokryc te moje 'cudne' pasemka jakims castingiem. I niech sie dzieje co chce
Powiem szczerze, ze nie ma jak jednolite ciemne wloski. Juz tak tesknie za nimi..

...i przyrzekam sobie! Nigdy wiecej zachcianek i jasnych pasemek!!

Pozdrawiam
agatuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:12   #1158
beti666
Raczkowanie
 
Avatar beti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 46
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam Was jestem tu nowa mam nadzieje ze mi pomożecie. Postanowilam kupic sobie ten szampon casting w kolorze bursztynowy blond. Ide w poniedzialek do znajomej fryzjerki i zastanawiam sie teraz czy ten kolor dobrze wyjdzie na moich wlosach( doradzal pan stylista na festiwalu rossmana). Wydaje mi sie ze ten kolor bedzie za ciemny jednak. Tu pare moich zdjec. Wlosy raczej brazowe z jasniejszymi pasemkami. https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=886. Chciałabym mieć włosy blond, może nawet bardziej lekko rudawe. Jaki kolor byscie doradzily?
beti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:14   #1159
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Aneczka - jak będziesz mogła to wklej fotki bo czeka mnie farbowanie i waham się między pralina a czekoladą
jutro będę farbować czekoladą, więc będą kolejne fotki a pralina też gdzieś wcześniej się pokazała
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 07:43   #1160
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
jutro będę farbować czekoladą, więc będą kolejne fotki a pralina też gdzieś wcześniej się pokazała
O to super. Czekam z niecierpliwością
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 13:08   #1161
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość

Aha, a czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia z odcieniem 550 Castinga? (mahoń). Jesli tak, to jak ten kolor wychodzi na włosach? Czy jest to jasny brąz z mahoniowymi refleksami, jak obiecuje producent, średni brąz o wiśniowym odcieniu (jak sugeruje tester ze sztucznych włosków)czy raczej intensywna czerwień(bo i z takimi recenzjami się spotkałam)? Podobają mi się wszelkie brązy z odcieniem mahoniu,pod warunkiem jednak, że faktycznie są to brązy, a efekt jest w miarę naturalny - nie chcę wyglądać jak Michał Wiśniewski

Pozdrawiam!

Ja w niedzielę farbowałam tym 550. Kupowałam go trochę w ciemno, bo w Grecji, i za żadne skarby nie wiedziałam co to za kolor. Patrzyłam tylko na obrazek, wyglądał bardzo ciekawie. Nakładałam na sprany i wypłowiały od słońca i morskiej wody brąz i wyszedł mi wiśniowy z nutą czekolady. Dla mnie cudny, świetnie się w nim czuję, do opalenizny i piwnych oczu rewelacyjny. Nie jest ostry jak u Michała Wiśniewskiego, absolutnie. Na pewno kupię ten odcień ponownie.
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:52   #1162
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hmm to może ja pokaże swoje efekty
Kupiłam kolor CIEMNY BRĄZ a otrzymałam KRUCZO CZARNY
mimo to jestem zadowolona bo okazało się ze kolorek do mnie pasuje, ale mimo to ostrzegam inne dziewczyny
Wlosy sa miękkie blyszczące a odzywka jest geniealna (przestaly mi sie plątać !)
dodaje fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (8,9 KB, 337 załadowań)
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:29   #1163
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Hmm to może ja pokaże swoje efekty
Kupiłam kolor CIEMNY BRĄZ a otrzymałam KRUCZO CZARNY
mimo to jestem zadowolona bo okazało się ze kolorek do mnie pasuje, ale mimo to ostrzegam inne dziewczyny
Wlosy sa miękkie blyszczące a odzywka jest geniealna (przestaly mi sie plątać !)
dodaje fotki

To ja mialam tak samo, kilka stro wczesniej nawet wkleiłam fotkę. czarny jak nic
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 00:32   #1164
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Serdecznie dziękuję Giga10 Bardzo mi pomogłaś, bo mało kto recenzuje ten odcień - z tego co widzę, dziewczyny wybierają głównie klasyczne brązy i blondy a ja właśnie miałam ochotę na coś oryginalnego dla odmiany, ale też nie chciałam, żeby ta odmiana była zbyt radykalna Z tego co piszesz kolor jest bardzo atrakcyjny i na pewno wypróbuję go niedługo

malwinac - kolorek faktycznie czarny, ale wygląda ślicznie Po kilku myciach pewnie i tak się rozjaśni po farbowaniu "BRĄZEM" też wyszedł mi zupełnie czarny - niby w słońcu czy sztucznym świetle dawał tam jakieś przebłyski ciemnego brązu (fotki na gorze - po niecalym tygodniu od farbowania i kilkunastu myciach włosów, żeby jakoś rozjaśnić ten kolor - w rzeczywistości te przebłyski były trochę bardziej widoczne niż na fotkach),ale na oko był to po prostu czarny (fotki na dole) A jeśli mogę spytać, jaki kolorek miałaś na zdjęciu przed farbowaniem ciemnym brązem Castinga?Jest świetny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy_braz.jpg (63,5 KB, 656 załadowań)
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 07:37   #1165
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Oh dziękuje
To była z tego co pamiętam szamponetka Joanny czekoladowy brąz
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:44   #1166
felina91
Przyczajenie
 
Avatar felina91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć Tak sobie wymysliłam żeby sobie zafarfowac włoski ale własnie nie moge sie zcdecydować ale koniecznie chce zeby to był jakis szampon aby nie było odrostów robilam juz szapomnetke joanny multi color efect ale nic mi nie złapałao i wymyśliłam żeby zrobić czyms mocniejszum i chyba sie zcedydowlam na Loreala o którym tu mowa :P i Mam do was taką ogroma prosbe mogły byscie mi powiedziec jeśli sie orientujecie czy wyszedł by mi miowodowy lub perłowy blond moje włosy sa na pograniczu ni to braz ni to blond (jasny brąz ciemny blond) a tak bardzomi sie podoba ten miodowy blond że nie moge sie mu oprzec dzieki z góry i pozdrawiam
__________________
FeElInA =)
felina91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:50   #1167
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez felina91 Pokaż wiadomość
Cześć Tak sobie wymysliłam żeby sobie zafarfowac włoski ale własnie nie moge sie zcdecydować ale koniecznie chce zeby to był jakis szampon aby nie było odrostów robilam juz szapomnetke joanny multi color efect ale nic mi nie złapałao i wymyśliłam żeby zrobić czyms mocniejszum i chyba sie zcedydowlam na Loreala o którym tu mowa :P i Mam do was taką ogroma prosbe mogły byscie mi powiedziec jeśli sie orientujecie czy wyszedł by mi miowodowy lub perłowy blond moje włosy sa na pograniczu ni to braz ni to blond (jasny brąz ciemny blond) a tak bardzomi sie podoba ten miodowy blond że nie moge sie mu oprzec dzieki z góry i pozdrawiam
hmmm ja bym Ci radziła uważać
kiedyś też z takich włosków zrobiłam sobie miodowy kolor on wygląda tylko ładnie na opakowaniu a u mnie był żółty i syfiasto to wygląda że tak powiem
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:12   #1168
felina91
Przyczajenie
 
Avatar felina91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dzieki ze mówisz a jak bym zrobiła perłowy blond bo tez ładnie wyglada ja sie bałam ze ten miodowy wyjdzie jakis rudawy bo jakis tam ma połysk taki ale nie wiem w kazym razie chciłam miec jasniejsze włosy tak o 1-2 ton co mi radzisz??? pozdrawiam
__________________
FeElInA =)
felina91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:31   #1169
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

chętnie bym Ci pomogła ale nie mam pojęcia bo tylko raz w życiu farbowałam na blond a żeby uzyskać perłowy odcień non stop musiałam stosować płukanki Niestety to nie jest moja dziedzina,ale Dziewczyny na pewno Ci pomogą
Buziaki
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:33   #1170
felina91
Przyczajenie
 
Avatar felina91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

w kazym razie dzieki bardzo ale jeszcze malenkie pytanie:P po nim nie ma odrostów ??? tylko sie "spiera" z włosów ???? pozdrawiam
__________________
FeElInA =)
felina91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.