Borghese-ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 12:02   #91
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem. Wszystko ukrył Super

A odcień pudru wydaje się byc dla mnie idealny, naprawdę jest jasniejszy od 03 buffa? Bo patrząc na zdjęcie nie wydaje mi się
Dzisiaj jestem wyjatkowo zmaltretowana bo malo spalam,wstalam wczesnie i jak spojrzalam w lustro to przerazona bylam.... i wystarczyla jedna wartswa podkladu,ktory delikatnie wklepalam-pozniej lekko machnelam z sypkim Milano i tyle
Efekt o tyle cieszy poniewaz twarz wyglada bardzo naturalnie,nie ma efektu tapety czy maski.


Wydaje mi sie,ze sypaniec jest posredni odcieniem pomiedzy Clarinsem 01 a 02 i jest o ton jasniejszy o kompaktu 03 Buffa,im wiecej patrze i porownuje tym wiekszy mam metlik
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:21   #92
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dzisiaj jestem wyjatkowo zmaltretowana bo malo spalam,wstalam wczesnie i jak spojrzalam w lustro to przerazona bylam.... i wystarczyla jedna wartswa podkladu,ktory delikatnie wklepalam-pozniej lekko machnelam z sypkim Milano i tyle
Efekt o tyle cieszy poniewaz twarz wyglada bardzo naturalnie,nie ma efektu tapety czy maski.


Wydaje mi sie,ze sypaniec jest posredni odcieniem pomiedzy Clarinsem 01 a 02 i jest o ton jasniejszy o kompaktu 03 Buffa,im wiecej patrze i porownuje tym wiekszy mam metlik
jeśli tak jest to dla mnie ekstra Ja mam ochotę kliknąć 01 i 02 i w razie czego mieszać sobie

Mnie sie juz te wszystkie pudry, kompakty i korektory śnią po nocach
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:33   #93
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
jeśli tak jest to dla mnie ekstra Ja mam ochotę kliknąć 01 i 02 i w razie czego mieszać sobie

Mnie sie juz te wszystkie pudry, kompakty i korektory śnią po nocach
Hexx, a może masz jakieś negatywne wrażenia, wspaniale to wszystko brzmi i kusi strasznie
co robić, co robić jestem strasznie zmeczona truskawką, mam ostatnio same problemy z nimi, laurki, przepychanki, ech

Reese, poważnie rozważasz mieszankę?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:40   #94
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hexx, a może masz jakieś negatywne wrażenia, wspaniale to wszystko brzmi i kusi strasznie
co robić, co robić jestem strasznie zmeczona truskawką, mam ostatnio same problemy z nimi, laurki, przepychanki, ech

Reese, poważnie rozważasz mieszankę?
poważnie ale najpierw klikne ten jasniejszy, a jak sie okaże za jasny to dokupie 02 i będę mieszać
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:42   #95
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hexx, a może masz jakieś negatywne wrażenia, wspaniale to wszystko brzmi i kusi strasznie
co robić, co robić

Reese, poważnie rozważasz mieszankę?

Negatywne wrazenie to opakowanie......ciezko jest mieszac tam pedzlem bo rozsypuje sie puder i nabiera sie go zbyt duzo ale przesypie go do innego pudelka i bedzie ok
Funkcjonalne jest pod katem podrizy czy jakiegokolwiek przemieszczania sie ale ta na co dzien to nie bardzo poza tym to wieczko oddzielajace puder paskudnie sie wyciaga i mozna sobie calkiem puder wysypac

Dolaczony pedzel do pudru jest bajkowy,super miekki i swietnie aplikuje sie nim puder choc ja znajde dla niego zastosowanie do rozu bo do sypancow lubie duuuze pedzle lub kabuki.

Druga sprawa to taka,ze jak ktos lubi mega lekkie i super mialkie pudry to Borghese nie do konca sie spisze a to dlatego,ze min.Titanium Dioxide nadaje pewnej zawiesistosci co jednoczesnie pomaga dobrze kryc.
Kate pisala o tym efekcie przyczepnosci i Ona akurat narzekala na ten efekt-mnie osobiscie to nie przeszkadza,tymbardziej ze to puder na okres jesienno-zimowy.

Zbaczymy jak bedzie sie spisywac w miare uzywania
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:50   #96
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dzięki, Hexx! Szczególnie ta "przyczepność" daje mi do myslenia. Ale masz rację z zimowa porą - nawet lepiej mieć sypaniec bardziej treściwy. Ale czy Twoim zdaniem poprzez stopień krycia i przyczepność moze byc alternatywą dla podkładu? Bo jestem ciekawa jak się będzie z podkładami własnie komponował.

No tak ,ich opakowania to ból, juz na zdjęciach Kate widac ze to dziwna machina pod względem funkcjonalności a i estetycznie mnie to pudło nie zadowala (delikatnie mówiąc) Ale trudno, nie można miec wszystkiego

Ach, zeby tak przecenili
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:55   #97
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dzięki, Hexx! Szczególnie ta "przyczepność" daje mi do myslenia. Ale masz rację z zimowa porą - nawet lepiej mieć sypaniec bardziej treściwy. Ale czy Twoim zdaniem poprzez stopień krycia i przyczepność moze byc alternatywą dla podkładu? Bo jestem ciekawa jak się będzie z podkładami własnie komponował.

No tak ,ich opakowania to ból, juz na zdjęciach Kate widac ze to dziwna machina pod względem funkcjonalności a i estetycznie mnie to pudło nie zadowala (delikatnie mówiąc) Ale trudno, nie można miec wszystkiego

Ach, zeby tak przecenili
ja go przesypię do opakowanie po Clarinsie

Ja mam ochotę go używać bez podkładu A na podkład mieć coś lżejszego i tu sprawdza mi się Clarins
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 13:02   #98
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Mam pytanko co do zastosowania gadżetów przy cura naturale dual effetto powder Makeup jedno to gąbeczka a drugie to takie nie wiem co????
Ja nakładam ten puder jak Hexxana pedzelkiem bo mam ciemną sienne, choć faktycznie na twarzy nie ma absolutnie tak ciemnej barwy. a to drugie cos z futerkiem ma funkcję ? Czy uzywałyście go na mokro? bo ja tylko na sucho i nie mam jakos przekonania do wet .....hmmm choć opis kusi more velety look
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 13:39   #99
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dzięki, Hexx! Szczególnie ta "przyczepność" daje mi do myslenia. Ale masz rację z zimowa porą - nawet lepiej mieć sypaniec bardziej treściwy. Ale czy Twoim zdaniem poprzez stopień krycia i przyczepność moze byc alternatywą dla podkładu? Bo jestem ciekawa jak się będzie z podkładami własnie komponował.

No tak ,ich opakowania to ból, juz na zdjęciach Kate widac ze to dziwna machina pod względem funkcjonalności a i estetycznie mnie to pudło nie zadowala (delikatnie mówiąc) Ale trudno, nie można miec wszystkiego

Ach, zeby tak przecenili
Majade to wlasnie to,ze kazda z Nas lubi inny rodzaj pudru wg mnie moze byc alternatywa dla podkladu,potestuje sobie przez kilka najblizszych dni w ten sposob i napisze jak to wyglada w praktyce.

Moze pojawi sie jakas atrakcyjna oferta,oby

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja go przesypię do opakowanie po Clarinsie

Ja mam ochotę go używać bez podkładu A na podkład mieć coś lżejszego i tu sprawdza mi się Clarins
Mam akurat opakowanie po sypkim Guerlain-mega duza puderniczka i siateczka,ktore ubostwiam a wszyscy robia solniczki

Clarins 02 jest fajny i moze jak wykoncze pudry to bedzie nastepny w kolejce ale to juz zdecydowanie na wiosne,chyba ze wroce do swoich ulubiencow
Pomysle na spokojnie

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Mam pytanko co do zastosowania gadżetów przy cura naturale dual effetto powder Makeup jedno to gąbeczka a drugie to takie nie wiem co????
Ja nakładam ten puder jak Hexxana pedzelkiem bo mam ciemną sienne, choć faktycznie na twarzy nie ma absolutnie tak ciemnej barwy. a to drugie cos z futerkiem ma funkcję ? Czy uzywałyście go na mokro? bo ja tylko na sucho i nie mam jakos przekonania do wet .....hmmm choć opis kusi more velety look

Nie uzywalam go na mokro ale to dlatego ze nie przepadam za taka forma,wole suche kompakty niz kremowe ale wyrobowac mozna
Patrzac na zalaczone akcesoria mozna go uzywac na suchi i na mokro-tak sobie kombinuje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:13   #100
Mieciulabis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 535
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam
Przybylam na watek skuszona opisami kompaktow
Mam pytanie do posiadaczek Cura Naturale Dual Effetto Powder Makeup SPF8 - No. 01 Ivorio - czy on nie jest przypadkiem rozowy? Na moim monitorze zdjecie z Tru uwydatnia rozowa tonacje tego kompaktu. Z gory dzieki za odzew

Ja też proszę o opinię czy ten puder mocno wpada w róż?
Mieciulabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 18:29   #101
Calishanna
Rozeznanie
 
Avatar Calishanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 773
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Moim zdaniem Ivorio to beż, jasny,ale nie róż. Gdy otworzyłam pudełko zdziwiłam się, że jest nawet ciemny, na twarzy jest jednak dość jasny. Dopasowuje się do cery. Kolor, jak dla mnie to herbata z mlekiem.
Myślę, że na Truskawie kolor jest trochę przesadzony.

Edytowane przez Calishanna
Czas edycji: 2008-09-19 o 18:58 Powód: zamiana kawy na herbatę, po bliższym przestudiowaniu pudru
Calishanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 18:43   #102
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Majade to wlasnie to,ze kazda z Nas lubi inny rodzaj pudru wg mnie moze byc alternatywa dla podkladu,potestuje sobie przez kilka najblizszych dni w ten sposob i napisze jak to wyglada w praktyce.

Clarins 02 jest fajny i moze jak wykoncze pudry to bedzie nastepny w kolejce ale to juz zdecydowanie na wiosne,chyba ze wroce do swoich ulubiencow
Pomysle na spokojnie
Hexx, dzięki wielkie! Jesteś nieoceniona! No i oczywiscie czekam na Twoje jak najbardziej subiektywne odczucia Wyłowię, co mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez Calishanna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Ivorio to beż, jasny,ale nie róż. Gdy otworzyłam pudełko zdziwiłam się, że jest nawet ciemny, na twarzy jest jednak dość jasny. Dopasowuje się do cery. Kolor, jak dla mnie to kawa z mlekiem.
Myślę, że na Truskawie kolor jest trochę przesadzony.
Vril halo, halo, chyba po takim opisie nie masz wyjścia
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:14   #103
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Wypróbowałam dzisiaj Cura NAturale, kolor 03 buffa, jest wiele jaśniejszy niż się wydaje. Porcelana to nie jest, ale dla mojej bladej twarzy jest extra.

Próbowałyście już kosmetyków z Borghese do pielęgnacji ciała/twarzy?
http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=B#DETAIL
http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=B#DETAIL
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:25   #104
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dziewczyny, załamka


Nie mogę używać tego kompaktu buffa. Na mojej skórze wyraźnie wybijają się te różowe tony i "gryzą" się z brzoskwiniowo-żółtym odcieniem mojej cery, wyglądam niekorzystnie, i to bardzo A ja go tak uwielbiam Pewnie dlatego mam wrażenie że jest za jasny, bo po prostu ten róż sprawia takie wrażenie. A innych odcieni nie ma Tylko jakieś dla murzynek.

Teraz pytanie za 100 pkt do Hexx: czy sypki 01 nie ma przypadkiem różu?

I kto chce mój kompakt?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:39   #105
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

No to dałam się namówić i zamówiłam najjaśniejszy w kompakcie.
Zobaczymy ten photoshop
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:59   #106
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, załamka
Nie mogę używać tego kompaktu buffa. Na mojej skórze wyraźnie wybijają się te różowe tony i "gryzą" się z brzoskwiniowo-żółtym odcieniem mojej cery, wyglądam niekorzystnie, i to bardzo
Żartujesz? ALe przykro. Ja własnie odwrotnie - jestem w szoku, ze różowość kompaktu w puderniczce się ma nijak do tego, co wychodzi na twarzy. A u mnie różowośc (ale zdecydowanie zimną) podreśla dosłownie byle co
buuu

Ale co do zbyt jasnego odcienia masz rację - ja sie tak wciągnełam w pobladzanie cery niemal na siłę, że chyba popadłam w przesadę. Dziś dodszedł do mnie korektor Heleny Dark 03 i stwierdzam, ze to całkiem intersujący kolor
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:17   #107
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Żartujesz? ALe przykro. Ja własnie odwrotnie - jestem w szoku, ze różowość kompaktu w puderniczce się ma nijak do tego, co wychodzi na twarzy. A u mnie różowośc (ale zdecydowanie zimną) podreśla dosłownie byle co
buuu

Ale co do zbyt jasnego odcienia masz rację - ja sie tak wciągnełam w pobladzanie cery niemal na siłę, że chyba popadłam w przesadę. Dziś dodszedł do mnie korektor Heleny Dark 03 i stwierdzam, ze to całkiem intersujący kolor
no niestety U mnie to wygląda przez to jak tynk Za jasny i za różowy

Dark Dla mnie 02 jest tak w sam raz, 03 to byłby hardcore
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:22   #108
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no niestety U mnie to wygląda przez to jak tynk Za jasny i za różowy

Dark Dla mnie 02 jest tak w sam raz, 03 to byłby hardcore
A delikatny brązer na to? Taki bardzo subtelny?


będe mieszać kolory - jak znalazł na samoopalacz
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-09-19 o 20:46 Powód: popr.
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:56   #109
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, załamka


Nie mogę używać tego kompaktu buffa. Na mojej skórze wyraźnie wybijają się te różowe tony i "gryzą" się z brzoskwiniowo-żółtym odcieniem mojej cery, wyglądam niekorzystnie, i to bardzo A ja go tak uwielbiam Pewnie dlatego mam wrażenie że jest za jasny, bo po prostu ten róż sprawia takie wrażenie. A innych odcieni nie ma Tylko jakieś dla murzynek.

Teraz pytanie za 100 pkt do Hexx: czy sypki 01 nie ma przypadkiem różu?

I kto chce mój kompakt?
Oj. Anusiu, a byłaś z niego taka zadowolona na początku. Szkoda, wielka szkoda.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 21:04   #110
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dubel
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:08   #111
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A delikatny brązer na to? Taki bardzo subtelny?


będe mieszać kolory - jak znalazł na samoopalacz
jest to jakiś pomysł Jutro przetestuję

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Oj. Anusiu, a byłaś z niego taka zadowolona na początku. Szkoda, wielka szkoda.
no szkoda, ale właśnie coś mi kolorystycznie od początku zgrzytało bo ja ten róż widziałam
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:19   #112
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Calishanna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Ivorio to beż, jasny,ale nie róż. Gdy otworzyłam pudełko zdziwiłam się, że jest nawet ciemny, na twarzy jest jednak dość jasny. Dopasowuje się do cery. Kolor, jak dla mnie to herbata z mlekiem.
Myślę, że na Truskawie kolor jest trochę przesadzony.
Ta herbata z mlekiem dziala na moja wyobraznie, prawdopodobnie jest to dokladnie to czego szukam

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Vril halo, halo, chyba po takim opisie nie masz wyjścia
Ano nie mam
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:55   #113
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dziewczyny wracając do szminki borghese to niejestem z niej zadowolona. Cięzko się nią maluje jest "tępa", wysusza usta nie mam wcale poslizgu, można ją użyczc chyba tylko na bazę. Także ja odradzam te szminki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:18   #114
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hexx, dzięki wielkie! Jesteś nieoceniona! No i oczywiscie czekam na Twoje jak najbardziej subiektywne odczucia Wyłowię, co mi potrzebne


Vril halo, halo, chyba po takim opisie nie masz wyjścia
Na pewno zdam relacje



Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, załamka


Nie mogę używać tego kompaktu buffa. Na mojej skórze wyraźnie wybijają się te różowe tony i "gryzą" się z brzoskwiniowo-żółtym odcieniem mojej cery, wyglądam niekorzystnie, i to bardzo A ja go tak uwielbiam Pewnie dlatego mam wrażenie że jest za jasny, bo po prostu ten róż sprawia takie wrażenie. A innych odcieni nie ma Tylko jakieś dla murzynek.

Teraz pytanie za 100 pkt do Hexx: czy sypki 01 nie ma przypadkiem różu?

I kto chce mój kompakt?

Uuuuuuu,Reese a zapowiadalo sie tak dobrze....

Wiesz,jak tak patrze na ten puder to widze w nim domieszke rozu ale nie jest to taki czysty roz i np.u mnie on nie wybija na skorze ale skoro kompakt w Twoim przypadku nie sprawdzil sie to obawiam sie,ze puder tez nie bardzo


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Żartujesz? ALe przykro. Ja własnie odwrotnie - jestem w szoku, ze różowość kompaktu w puderniczce się ma nijak do tego, co wychodzi na twarzy. A u mnie różowośc (ale zdecydowanie zimną) podreśla dosłownie byle co
buuu

Ale co do zbyt jasnego odcienia masz rację - ja sie tak wciągnełam w pobladzanie cery niemal na siłę, że chyba popadłam w przesadę. Dziś dodszedł do mnie korektor Heleny Dark 03 i stwierdzam, ze to całkiem intersujący kolor
Czasami to jest dziwne,jak kolor moze sie zmienic i stopic z cera,by koncowy efekt byl zgola inny niz ten przewidywany.

Uyzwam takze Magika Heleny i w moim przypadku 02 jest bardzo dobry ale zaciekawilas mnie odcieniem 03

Phdwao dzieki za opinie

Vril czekamy na relacje,jak juz bedziesz miala kompakt w swoich rekach.

Calishanno -czy ten bez herbata z mlekiem jest cieply czy zimny?Przyznam sie,ze cale wieki nie widzialam herbaty z mlekiem i musze zobaczyc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:34   #115
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny wracając do szminki borghese to niejestem z niej zadowolona. Cięzko się nią maluje jest "tępa", wysusza usta nie mam wcale poslizgu, można ją użyczc chyba tylko na bazę. Także ja odradzam te szminki
Oh, dzięki, dzięki za opinię, zastanawiałam się nad nimi, teraz problem z głowy
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:42   #116
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czasami to jest dziwne,jak kolor moze sie zmienic i stopic z cera,by koncowy efekt byl zgola inny niz ten przewidywany.

Uyzwam takze Magika Heleny i w moim przypadku 02 jest bardzo dobry ale zaciekawilas mnie odcieniem 03
Po prostu mimo stabilnych 50+ nie dałam rady się nie opalić w czasie wakacji i nagle 02 zaczeła się odcinać zbyt jasno. 03 jest zdecydowanie za ciemna do stosowania solo , ale teraz mam już komplet odcieni Heleny i moge robić cuda kolorystyczne
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-09-20 o 12:02
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:15   #117
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uuuuuuu,Reese a zapowiadalo sie tak dobrze....

Wiesz,jak tak patrze na ten puder to widze w nim domieszke rozu ale nie jest to taki czysty roz i np.u mnie on nie wybija na skorze ale skoro kompakt w Twoim przypadku nie sprawdzil sie to obawiam sie,ze puder tez nie bardzo
a no to kicha Wracam do Clarinsa i koniec

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Po prostu mimo stabilnych 50+ nie dałam rady się nie opalić w czasie wakacji i nagle 02 zaczeła się odcinać zbyt jasno. 03 jest zdecydowanie za ciemna do stosowania solo , ale teraz mam już komplet odcieni Heleny i moge robić cuda kolorystyczne
to się nazywa byc dobrze wyposażonym. Ja wręcz potzrebuje mieć po kilka odcieni, bo kolor cery zmienia się kilka razy w roku Teraz mam w planach zakup 2 odcieni korektora Diora Sculpt
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:51   #118
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Po prostu mimo stabilnych 50+ nie dałam rady się nie opalić w czasie wakacji i nagle 02 zaczeła się odcinać zbyt jasno. 03 jest zdecydowanie za ciemna do stosowania solo , ale teraz mam już komplet odcieni Heleny i moge robić cuda kolorystyczne
Majade jestes w pelni wyposazona ja do tej pory tak robilam z podkladami i pudrami bo ciezko bylo dobrac kolor a na okres wiosenno-letni nalogowo uzywalam po raz kolejny kremu tonujacego Bielendy,ktora uzywany regularnie jednak zmienia odcien skory bo ja od opalania stronie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a no to kicha Wracam do Clarinsa i koniec



to się nazywa byc dobrze wyposażonym. Ja wręcz potzrebuje mieć po kilka odcieni, bo kolor cery zmienia się kilka razy w roku Teraz mam w planach zakup 2 odcieni korektora Diora Sculpt

Skad ja to znam

Bede zagladac na Tru i sledzic produkty Borghese chyba ze trafi sie cos ciekawszego i caly czas chodzi mi po glowie sypaniec T.LeClerc i to cudo http://www.strawberrynet.com/product...oChar=T#DETAIL
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 18:08   #119
Calishanna
Rozeznanie
 
Avatar Calishanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 773
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
NCalishanno -czy ten bez herbata z mlekiem jest cieply czy zimny?Przyznam sie,ze cale wieki nie widzialam herbaty z mlekiem i musze zobaczyc
Hexxano, kolor Ivorio wydaje mi się zimny, ale jak zaczęłyście mówić coś o wybijaniu różu to i może kapka różu też tam może być, ale minimalna.
Podsumowując: herbata z mlekiem /osławiona bawarka dla kobiet karmiących/ z kroplą soku malinowego, ale taką tyci. U mnie na twarzy tego różu nie widać. Najpierw jak go nakładam, to puder jest jasny i lekko odróżnia się, ale po chwili stapia się idealnie z cerą.
Nie wiem, czy moja opinia jest pomocna, ale nie mam aparatu, aby efekt zdokumentować.
Calishanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 18:56   #120
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

A ja dzis experymentowałam od rana z cura 03 i 10.
Nałozyłam na mokro 03 i wyglądałam jakbym sie ziemniaczanką obsypała
T R A G E D I A nawet dla mojej corki za jasna bo one faktycznie jasnieja na twarzy. Ale maźnęłam ja bambuskiem i spoko. Można będzie uzywać. Natomiast bezposrednio na krem ale juz na sucho nałozyłam sobie 10. I spoko fajny efekt pokrycia. Co prawda, przy dzisiejszej pogodzie wyszłam ciut za ciemna ale zauwazyłam, że oczy zrobiły mi sie jakies bardziej niebieskie więc nie trzeba używać podkładu pod niego. Buźka wyglada ładnie.
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.