Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 21:15   #2371
fafii
Raczkowanie
 
Avatar fafii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez redddevil666 Pokaż wiadomość
niby ponad 80% kobiet ma rozstepy.., ale ja np. u zadnej z kolezanek, gdy przebieramy sie na wf - nie widzialam rozstepow. widac, ja nadrabiam za wszystkie tymi niteczkami od kolan az po biodra .
na w-fie? chodzi ci o aerobik czy o szkolny w-f? jeśli o szkolny, to koleżanki jeszcze nie taki kobietki, raczej nastolatki piszę, bo u mnie pojawiły się w czasie dojrzewania, ale u większości moich (bezdzietnych!) koleżanek dopiero po 20 roku życia, co potwierdza wg. mnie , że bardzo duży wpływ na powstawanie rozstępów ma styl życia, stres itp. A stres w szkole a ten na studiach i na własny rachunek - bez porównania.


Dziewczyny, którą robią mikro - jak tam efekty ?? )
fafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 21:46   #2372
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez fafii Pokaż wiadomość
na w-fie? chodzi ci o aerobik czy o szkolny w-f? jeśli o szkolny, to koleżanki jeszcze nie taki kobietki, raczej nastolatki piszę, bo u mnie pojawiły się w czasie dojrzewania, ale u większości moich (bezdzietnych!) koleżanek dopiero po 20 roku życia, co potwierdza wg. mnie , że bardzo duży wpływ na powstawanie rozstępów ma styl życia, stres itp. A stres w szkole a ten na studiach i na własny rachunek - bez porównania.


Dziewczyny, którą robią mikro - jak tam efekty ?? )
mikrodermobrazje ci chodzi ale na ciałku i ta mechaniczna czy w kremiku? Ja robie na bużkę w kremiku z ziaji i jest super buzka jak popcia niemowlaka a i koszt mały bo z 8 złociszy

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dziewczyny któras z was pisala o jakim kremie za 150zł ale nie moge znaleźć....wiecie jak sie nazywa?stretch cos tam
150 zł to duzo ale jak ma zdziałać cuda
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 21:56   #2373
Emilia8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

i ja też mam problem zwany 'rozstępami'. szukam naprawdę DOBREGO kremu, który mi choć troszkę pomoże. cena nie gra roli, musi działać. chcę ubrać we wakacje krótkie jeansowe spodenki. <33
Emilia8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 06:42   #2374
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja również się przyłączam do Was. Mam rozstępy na udach ale takie już w późniejszym stadium rozwoju - czyli białe. Podobno nie da się ich już niczym zlikwidować, ale ja wierzę, że osiągnę sukces. Najważniejszy jest masaż miejsc, na których pojawiły się rozstępy 2 razy dziennie + wklepanie odpowiedniego kremu. Ja od dzisiaj zaczynam walkę z tym dziadostwem - masaż robię szczotką do włosów z plastikowymi wypustkami i po nim stosuję Serum przeciw rozstępom Eveline (podobno bardzo zachwalane). Zobaczymy jakie to z czasem przyniesie efekty, ale jestem przygotowana na długą walkę. Niektórym to zajęło nawet 2 lata, a ja myślę, że warto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 270198.jpg (15,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f1c79ef16f76d3cbb9d5dc656c604a0d.jpg (16,0 KB, 32 załadowań)
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:15   #2375
KarolaaM
Raczkowanie
 
Avatar KarolaaM
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 38
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hej
Czy ktoras z was moglaby mi polecic jakis salon kosmetyczny w stalowej woli tarnobrzegu lub sandomierzu gdzie wykonuja ten zabieg mikrodermabrazji
Z gory dziekuje
KarolaaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:07   #2376
redddevil666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
mysle, ze mam podobnie..
ale wolalabym pupke bez kocich pregow - to bylaby jedyna podobajaca mi sie czesc mojego ciala , bo ksztalt to nawet nawet haha - nie chwala sie, co kto lubi .
tylko stosujesz cwiczenia, czy tez moze jakies kremiki na te partie cialka ?
ja już wcześniej pisałam co robie to zobacz sobie stronę lub dwie bliżej
według mnie wiąże się z tym wiele czynników jeżeli chodzi o kremy to zależy raczej patrze na sład niż firmę nie mam zamiaru płacić za ładne opakowanie... masaż, peeling,krem, ćwiczenia no i odżywianie skóry od wewnątrz.Żeby skóra mogła lepiej wchłaniać składniki trzeba ją do tego przygotować ponieważ naskórek nie jest ukrwiony a pozatym bariera reina przeszkadza w wchłanianiu No i ważne są godziny najlepiej wchłaniają się rano od 8 do 9 a potem wieczorem od 18 do 20
redddevil666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 13:49   #2377
crazyy56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

http://www.youtube.com/watch?v=-F8rZJUDMWY&N R=1

ten filmik wydaje się ciakawy, choć wszystkiego nie łapie.
Film mowi o terapii laserowej na biale/srebrne rozstepy. Kobieta dermatolog mowi o zmniejszaniu rozstepow, czyli maja byc krotsze, wezsze i ogolnie mniej widoczne.
crazyy56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 14:59   #2378
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

A sino-fioletowe rozstępy to jakie stadium? Wczesniej ich nie zauwazylam :/ Czy kremy antycellulitowe redukuja rozstepy czy nie za bardzo? Bo mam i cellulit i rozstepy i nie wiem jakiego kremu uzywac... Pomozecie?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:20   #2379
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A sino-fioletowe rozstępy to jakie stadium? Wczesniej ich nie zauwazylam :/ Czy kremy antycellulitowe redukuja rozstepy czy nie za bardzo? Bo mam i cellulit i rozstepy i nie wiem jakiego kremu uzywac... Pomozecie?
celulit i rozstępy to 2 rozne sprawy i rzeczy do zwalczenia smaruje sie jedmym i 2 kremem na przemian
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:25   #2380
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A sino-fioletowe rozstępy to jakie stadium? Wczesniej ich nie zauwazylam :/ Czy kremy antycellulitowe redukuja rozstepy czy nie za bardzo? Bo mam i cellulit i rozstepy i nie wiem jakiego kremu uzywac... Pomozecie?
Eveline jest niedrogi i pozytywne opinie ma
dodatkowo rób peelingi koniecznie i masaż rękawicą sizalową...jakies masaze
jakoś sie pozbędziesz tego
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 19:25   #2381
Kag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cześć dziewczyny mam podobny problem... mam 16 lat i niedawno pojawiły mi się rozstepy na biodrach i pod kolanami nie wiem co mam z tym zrobić???? chciałabym do wkacji żeby trochę zbladły... proszę pomóżcie!!!
Kag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 23:37   #2382
redddevil666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Kag Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam podobny problem... mam 16 lat i niedawno pojawiły mi się rozstepy na biodrach i pod kolanami nie wiem co mam z tym zrobić???? chciałabym do wkacji żeby trochę zbladły... proszę pomóżcie!!!
Hej kup sobie jakiś kremik na rozstępy, rób peelingi i masaże jeżeli są świerze to szybka interwencja sprawi że śladu po nich nie będzie
redddevil666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:12   #2383
Kag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

możecie poradzić mi jakiś krem??? tylko żeby był nie drogi.... a i jakie peelingi stosować???
Kag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:27   #2384
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja narazie krem mam tylko antycellulitowy. W najblizszym czasie musze kupic i cos na rozstepy. Podobno te z serii Eveline jest dobry A peelingu uzywam tego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8010

Myslicie, ze moze byc i spelni swoje zadanie?

Posiadam w domu jeszcze taki (aktualnie pomaranczowy i truskawkowy)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18483

Jak myslicie ktory bedzie lepszy? I czy peelingu uzywac codziennie?

Edytowane przez MadameButterfly6
Czas edycji: 2009-06-02 o 13:30
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:28   #2385
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Kag Pokaż wiadomość
możecie poradzić mi jakiś krem??? tylko żeby był nie drogi.... a i jakie peelingi stosować???
peeling możesz zrobic sama w domku powiem ze jest fajna skóra po nim i tak 2 lyzki oliwy i 2 cukru wymieszaj i wcieraj w skóre potem spółcz wodą letnią po tym wsmaruj kre eveline (chyba zle nazwe napisałam ) jest nie drogi a chwalą sobie , ja uzywam ziaji reduktor rzostępów i jest ok a i nie drogi z 15 zł taki w czarnym opakowaniu
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:32   #2386
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez tadex Pokaż wiadomość
peeling możesz zrobic sama w domku powiem ze jest fajna skóra po nim i tak 2 lyzki oliwy i 2 cukru wymieszaj i wcieraj w skóre potem spółcz wodą letnią po tym wsmaruj kre eveline (chyba zle nazwe napisałam ) jest nie drogi a chwalą sobie , ja uzywam ziaji reduktor rzostępów i jest ok a i nie drogi z 15 zł taki w czarnym opakowaniu
ja nie polecam ziaji najwięcej osób chwali eveline i radziłabym Ci jednak eveline
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 14:00   #2387
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
ja nie polecam ziaji najwięcej osób chwali eveline i radziłabym Ci jednak eveline
mozliwe nie próbowałam wiec nie neguje jednak ziaja jest ok czerwone pregi zrobiły mi sie białe oczywiście o ich usunięciu całkiem nie ma mowy ale sa mniej widoczne.
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 14:48   #2388
Kag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

dzięki za rady

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

a mam jeszcze jedno pytanie... czy ten peeling moge stosować???
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18483
czytałam wiele komentarzy na jego trmat i podobno jest rewelacyjny tylko nie wiem czy odpowiedni dla mnie...
Kag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:26   #2389
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Kag Pokaż wiadomość
dzięki za rady

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

a mam jeszcze jedno pytanie... czy ten peeling moge stosować???
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18483
czytałam wiele komentarzy na jego trmat i podobno jest rewelacyjny tylko nie wiem czy odpowiedni dla mnie...
wypróbujesz to sie przekonasz
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 10:53   #2390
pydzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Sephinrot mam do Ciebie wielka prosbe czy moglabys mi powiedziec czy na opakowaniu tego lotionu jest jakas data waznosci albo kod?ja wlasnie chcialam zamowic na allegro i tam mi udzielono inf ze na kosmetykach Palmersa nie ma daty waznosci Nie chce mi sie w to wierzyc Bede wdzieczna za szybka odp Pozdrowionka
pydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 11:53   #2391
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

dzisiaj bylam w sklepie i kupiłam dwa produkty Eveline z serii Slim extreme 3D- aktywne serum przeciw rozstępom i serum modelujące brzuch i posladki oraz z baby dream oliwke przeciw rozstępom.

jezeli chodzi o serum przeciw rozstepom to napisane jest na nim, aby stosowac je po uprzednim zastosowaniu peelingu badz scrubu z tej serii, czy własnie tak mam zrobic? czy moze zaproponujecie mi jakis dobry peeling na rozstepy? czy mam po prostu z tej serii kupic?

moj kolejny problem to taki, ze nie wiem czego po kolei uzywac mam te produkty ktore wyzej wymienilam i nie wiem, co na co nakladac. ćwicze i chce zmniejszyc brzuszek ale rowniez chce sie pozbyc rozstepow, pomozcie jak to pogodzic w praktyce
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:08   #2392
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Tiili Pokaż wiadomość
moj kolejny problem to taki, ze nie wiem czego po kolei uzywac mam te produkty ktore wyzej wymienilam i nie wiem, co na co nakladac. ćwicze i chce zmniejszyc brzuszek ale rowniez chce sie pozbyc rozstepow, pomozcie jak to pogodzic w praktyce
Przylaczam sie do pytania Ja tez mam antycellulit i zamierzam kupic krem na rozstepy i zastanawiam sie jak mam ich uzywac. Ja ponadtwo uzywam jeszcze balsamu nawizlajacego i brazujacego wiec zazwyczaj rozwiazywalam to tak: najpierw masaz, pozniej antycellulit, nawizlajacy na lydki i kolana i pozniej brazujacy. Ale to tylko wieczorem, rano stosuje tylko masaz + antycellulit. Ale nie wiem gdzie by ten na rozstepy wcisnac
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:32   #2393
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Przylaczam sie do pytania Ja tez mam antycellulit i zamierzam kupic krem na rozstepy i zastanawiam sie jak mam ich uzywac. Ja ponadtwo uzywam jeszcze balsamu nawizlajacego i brazujacego wiec zazwyczaj rozwiazywalam to tak: najpierw masaz, pozniej antycellulit, nawizlajacy na lydki i kolana i pozniej brazujacy. Ale to tylko wieczorem, rano stosuje tylko masaz + antycellulit. Ale nie wiem gdzie by ten na rozstepy wcisnac
ten na rozstępy wcieraj w rozstepy chyba ze chcesz robić to profilkatycznie to w odopwiednie partie ciała o ktore sie martwisz.
ja byn podczas kompieli robiła peeling a po wyjsciu poprstu wleppywała krem i tyle podczas wcierania kremów masujcie ciało
ja na celulit polecam nivea anty celulit bey (nie wiem czy poprawnie napsiałam nazwe) to jest w niebieskiej tubie i ja po 1 tybie tak chyba jest ze 200ml nie mam celulitu wogule nawet moj M powiedział ze mam mięciutka pupcię
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 10:47   #2394
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez pydzia Pokaż wiadomość
Sephinrot mam do Ciebie wielka prosbe czy moglabys mi powiedziec czy na opakowaniu tego lotionu jest jakas data waznosci albo kod?ja wlasnie chcialam zamowic na allegro i tam mi udzielono inf ze na kosmetykach Palmersa nie ma daty waznosci Nie chce mi sie w to wierzyc Bede wdzieczna za szybka odp Pozdrowionka
Faktycznie daty waznosci to na nich nie ma,ale jest jakiś kod literkowo-cyfrowy nabity pod spodem.Dodam,że buteleczka z allegro trochę sie różni od tej,która ostatnio przywiozła mi koleżanka z Londynu,dziwne,bo przecież te z allegro też są z UK.Ale,wiesz póki działa,to sie nie przejmuje !POZDRAWIAM!
Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 14:46   #2395
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Oooo,sorrki,ten z allegro jest z USA(prześwietliłam obie buteleczki) i nie ma na nim tego kodu.Pozdrowionka
Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 14:51   #2396
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Przylaczam sie do pytania Ja tez mam antycellulit i zamierzam kupic krem na rozstepy i zastanawiam sie jak mam ich uzywac. Ja ponadtwo uzywam jeszcze balsamu nawizlajacego i brazujacego wiec zazwyczaj rozwiazywalam to tak: najpierw masaz, pozniej antycellulit, nawizlajacy na lydki i kolana i pozniej brazujacy. Ale to tylko wieczorem, rano stosuje tylko masaz + antycellulit. Ale nie wiem gdzie by ten na rozstepy wcisnac
ciekawe że jeszcze nikt nie wymyslił jakiegoś balsamiku 4 w 1 , a może wymyślił..... hmmm
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:55   #2397
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

EVELINE zdaje sie ma balsam na rozstepy i celulit, do tego produkt ten nawilza skore- a wiec 3w1 W Anglii spotkalam sie z taka marka-Palmers. Ostatnio kupilam balsam brazujacy z ich serii i ma taki sam sklad jak balsam na rozstepy, do tego dobrze nawilza, wiec znow 3w1. Tutaj tylko na celulit balsam dorzucic trzeba. Poza tym te brazujace balsamy chyba i dobrze nawilzaja(?).
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:30   #2398
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
EVELINE zdaje sie ma balsam na rozstepy i celulit, do tego produkt ten nawilza skore- a wiec 3w1 W Anglii spotkalam sie z taka marka-Palmers. Ostatnio kupilam balsam brazujacy z ich serii i ma taki sam sklad jak balsam na rozstepy, do tego dobrze nawilza, wiec znow 3w1. Tutaj tylko na celulit balsam dorzucic trzeba. Poza tym te brazujace balsamy chyba i dobrze nawilzaja(?).
Wiesz co, roznie to bywa.... Samoopalacze bardzo wysuszaja skore, tak jak i balsamy antycellulitowe. Brazujace powinno teoretycznie nawilzac skore, ale co to za nawilzenie. Tym bardziej, ze mam skore sklonna do podraznien i tak nawilzenie w balsamie brazujacym to dla mnie za malo.... Moglabys podac link do tych produktow Eveline i Palmers? Chetnie bym sie skusila jesli by to zdalo egzamin
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 22:37   #2399
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

http://www.etbrowne.com/products/Default.aspx Tutaj masz stronke z produktami Palmers. Ja mam bardzo pzresuszona skore i one dobrze ja nawilzaja. Maja w skladzie maslo shea i kokosowe.
A EVELINE kupuje na www.twojekosmetyki.co.uk, ale pewnie w kazdej drogerii w Polsce mozna je spotkac. Ostatnio widzialam ulotke zRossmana i tam jakis balsam z tej serii byl nawet w pzrecenie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 23:04   #2400
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
http://www.etbrowne.com/products/Default.aspx Tutaj masz stronke z produktami Palmers. Ja mam bardzo pzresuszona skore i one dobrze ja nawilzaja. Maja w skladzie maslo shea i kokosowe.
A EVELINE kupuje na www.twojekosmetyki.co.uk, ale pewnie w kazdej drogerii w Polsce mozna je spotkac. Ostatnio widzialam ulotke zRossmana i tam jakis balsam z tej serii byl nawet w pzrecenie.
Ok thx Tylko chodzilo mi ktory konkretnie z Eveline jest zarowno na rozstepy i na cellulit i do tego jeszcze dobrze nawilza? Bo bylam na ich stronie ale nie moglam znalezc ktory to jest...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.