Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 14:31   #3361
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

adzi dla takich oczu warto stracic miliony w kasynie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:37   #3362
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
adzi dla takich oczu warto stracic miliony w kasynie
Ale się uśmiałam.Dzieki kochana
Niestety jak każdy widzę wadę w nich.Denerwują mnie opadające powieki.Ale nikt nie jest idealny.

Dobra dziewczynki uciekam .Do miłego paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-10 o 14:40
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:52   #3363
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny muszę już wychodzić do pracy ale strzeliłam wam jeszcze foto mojego makijażu na dziś.Niestety w unifonie zawodowym ale trudno.Nie bardzo sie przylozylam dzis bo spedzilam z wami caly moj wolny czas Ale opłacało się.Blondasy miłego dnia i do jutra.Jutro na szczęście mam WOLNE!!!!
super makijaz w ogole sliczna kobieta z Ciebie


Ewcia farbujesz jutro?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 17:29   #3364
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A jeszcze chciałam Wam dziewczyny napisać, że użyłam wczoraj tej Glorii i dla mnie ona z szyszkami nie ma nic wspólnego, raczej duszące mydliny Okrutnie śmierdzi, ale efekt jak dla mnie super! Bardzo miękkie włosy, zwłaszcza końcówki, które już miałam jak miotełka, zapach przeboleję i zakamufluję perfumami.
ale sie uczepilyscie tych moich szyszek tak tak to ja o nich pisalam i zdania nie zmienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie kochana ost.robiłam 8.13.Tak chce wrócić do jaśniejszych włosów.Moze nie takich białych jak miałam ale taki poziom 9 -10.Zobaczymy co z tego wyjdzie.No i podoba mi się efekt Bunny po c12 i to ze robi ta farbka bez podkładu.Tez tak chce.Nie można było tak wcześniej
Zdjęcia wstawię później jak doprowadzę się do ładu.


Snow ode mnie również 5-Czka poleciała.Niech Ci służy kochana.


A co do syossa 9-5 mi tez nie pokrył zol tka po skandynawskim no i jak się nie mylę to Yattamanka tez nie.Wiedz lipa.A i Ewci tez raz nie pokrył.
dziekuje kochana

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to wszystko tylko mnie utwierdza w tym ze nigdy sama sie nie zafarbuje w domu
same problemy jak widze sa z tego czyzby farby sklepowe byly gorsze od profesjonalnych czyzby sa jakas podroba profesjonalnych
moze lepiej kupywac profesjonalne? czy nie lepiej wydac wiecej i zrobic za raz niz wydawac ta samo cene i robic po 3 razy
nie zawsze sa problemy jak juz sie znajdzie swoja farbe to sie jedzie jak po masle i za jakie grosze poza tym jest sie niezaleznym, polegasz na sobie, robisz wlosy kiedy sama masz na to ochote a nie kiedy Pani fryzjerka bedzie miala czas w swoim notesiku Ja chodzilam do jednej fryzjerki od poczatku ktora byla rewelacyjna ale tez bardzo droga kazdorazowo zostawialam u niej 250zl a chodzilam co ok 2 miesiace.. Chcodzilabym czesciej bo nie znosze odrostow ale po prostu nie bylo mnie stac W koncu weszlam na to forum, odwazylam sie na samodzielne farbowanie i udalo sie z czego sie bardzo ciesze, bo ile zaoszczedzam to wiem tylko ja

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Bunny dziękuję za odpowiedz , moze sprobuje kiedys tym stokholmem z woda 12%.. tylko troche sie boje tej wody. a moze udaloby mi sie uzyskac zblizony odcien do snowi jesli bym uzyla jakiegos innego odcienia z matrixa? jak sadzisz? jakos zaczelam ufac tym farbkom..
Blondaski, jak sadzicie jaki ja mam wlasciwie odcien obecnie? bo ja juz nie mam pojecia, na kazdym zdjeciu kolor jest inny. Rozne oswietlenie swoje robi ale zeby az tak bardzo sie to roznilo?? Na dowod wklejam Wam fotki robione wczoraj. Moze ktos jest w stanie okreslic jaki to kolor..?

Pierwsze dwa foto przy oknie dachowym, bez lampy.
Trzecie foto w pokoju z lampa
czwarte w pokoju, bez lampy
jak dla mnie popielaty blond jak nic bardzo bardzo ladnie Ci w tym kolorze naprawde nie kombinuj nic, wygladasz przeslicznie!!

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do was pytanko i prosiłabym o ocenę Waszym fachowym, blond okiem W załączniku dodaję zdjęcia mojego koloru (przechodziłam domowo z czarnego na blond) i chciałabym się dowiedzieć, co to może być za poziom. I przy okazji: czy blond pasuje do mojej karnacji, oczu, ogólnie urody, bo słyszę różne opinie a, chciałabym zrobić jaśniejszy odcień farbą Majiblond 900s (w załączniku) i pytanie, czy by mi pasował. Pomożecie ?
super pasuje Ci blond

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yata
no teraz to ja już nie wiem czy w ogóle ta kąpiel będzie potrzebna bo zrobiłam sesje i zaraz Wam pokarze.A no i nawet na jednym mi się udało pokazać jak i tobie odstają te pocieniowane wredne mendy.

Mysiu no taki biszkopcik jaśniutki by mnie usatysfakcjonował ale z chłodnym błyskiem.

Bunny
możesz zerknąć i powiedzieć czy kąpiel będzie potrzebna.Moze tylko c12 wystarczy co ty na to.

1-2 najbardziej oddają rzeczywisty kolor.Przy oknie bez lampy
3-4 Yatta to dla Ciebie widzisz te sterczące anteny?
5 foto z lampa widac jak oszukuje co? Ale podoba mi sie ten kolor
o rany nie zdawalam sobie sprawy ze tak ciemne masz te wloski Ale juz niedlugo blondina bedziesz z powrotem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Ale ty masz pasemka i do tego bazę stanowi rozjaśniacz a nie sama farba. To kolosalna różnica. A poza tym każdy jest inaczej wrażliwy na punkcie odrostu. ja bym nie mogła nosić balejażu bo widząc od razu odrost po zabiegu, nawet na pół cm, bym chyba z okna skoczyła.

mam tak samo

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny mnie tak juz wzielo swiatecznie jakie choinki u was kroluja w swieta sztuczne czy prawdziwe ????i czy dan jest u was na stole 12
bo my w niedziele zamierzamy kupic taka naturalna w doniczce zeby pachnialo ...
ja zawsze zywa mam a potraw to nawet nie wiem ile ale mozliwe ze wiecej nawet no i ja jezdze w Wigilie pomiedzy moja rodzina a TZ'ta takze najesc sie mozna do syta

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny muszę już wychodzić do pracy ale strzeliłam wam jeszcze foto mojego makijażu na dziś.Niestety w unifonie zawodowym ale trudno.Nie bardzo sie przylozylam dzis bo spedzilam z wami caly moj wolny czas Ale opłacało się.Blondasy miłego dnia i do jutra.Jutro na szczęście mam WOLNE!!!!
sliczny kobiecy makijaz sexi wygladasz w tym uniformie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mały juz nie moze się doczekac mikołaja pod choinką, choinki w ogóle wyjazdu do dziadków. Codziennie po kilkanascie razy mnie pyta czy to już niedługo
od razu skojarzylo mi sie ze Shrekiem a dokladnie oslem i jego "daleko jeszcze? " dzieciaki sa slodkie

Rabbitka dziekuje za glosik

Ewcia matko to jaki Ty odrost wychodowalas?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 18:42   #3365
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, dziękuję No i własnie taki bym chciała kolorek na takim poziomie jak na zdjeciu z wakacji - nie wyżej niz 9, ale nie nizej niż 8. Tylko nie zrozumiałam do konca, czy po kąpieli rozjasniającej mam nakładac 9.3? Czy mieszać jednak 9.3 z 8? A moze po kąpieli nic nie nakładac? Albo tylko szampon koloryzujący? Boje się że zniszcze włosy..

snowhite, ale szukanie bywa okupione cierpieniem.. a jak już się znajdzie - ja miałam garniera- to nagle coś zmienią w składzie i kiszka na całej linii (normalnie powinnam chyba żadac odszkodowania ). Ale fakt, jak juz sie znajdzie, to tylko myk myk co miesiac i po kłopocie Za grosze.

a dzieci to ja nawte nie wiedziałam, że sa takie fajne, dopóki mój mi nie zaczał gadac.. a gada bez przerwy np wczoraj sie przewrócił i pytam go, czy nic mu się nie stało, a on na to:'nic nic, nie zniszczyłem się nigdzie' Albo uderzył się podczas harców w łopatkę, ale nie wiedział, ze to się tak nazywa a ja sie dopytuję co go boli, a on:'boli bardzo, uderzenie mnie boli'
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 18:50   #3366
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No i moje pytanie nieaktualne,6 cm odrosty też.
Mama próbowała mi tak jak pisałam pomalować włosy ,ale jakoś nie dałyśmy rady i ostatecznie siedzę z wellatonem na całej głowie ...

za 25 minut zmywam

Moja Majka też się doczekać świąt nie może ,a ja uwielbiam patrzec na jej radość z prezentów no i nie ukrywam ,że też się Świąt nie mogę doczekać.
To nasze pierwsze Święta w Naszym Własnym Domku
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 18:52   #3367
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia na razie zaczekaj. Zobaczymy jak kolor się spierze.
Potem zdecydujemy czy kąpiel czy nie. Na święta możesz nałożyć szamponetkę bo już wiesz że efekt po niej ci się podoba.
A po nowym roku możemy pokombinowac z farbą.
Albo jutro jak już obejrzę farby to napisze swoje zdanie i wtedy przemyślimy jeszcze raz kiedy co położyć.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 19:02   #3368
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yata
no teraz to ja już nie wiem czy w ogóle ta kąpiel będzie potrzebna bo zrobiłam sesje i zaraz Wam pokarze.A no i nawet na jednym mi się udało pokazać jak i tobie odstają te pocieniowane wredne mendy.
No widzę właśnie - u mnie dokładnie to samo - przydałoby się uciąć to co było pocieniowane, ale jeszcze za wcześnie jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta jest jeszcze jedna szansa dla ciebie. Ale wymaga zaparcia. Trzeba ci zapigmentowac włosy i kolor będzie sie trzymal. I będzie ciemniejszy.
tylko muszę wiedzieć jaki potem chcesz osiągnąć kolor.
Polega to na tym że kładzie sie naturę na wlosy w kolorze jaki chcemy czyli np. podoba ci się8.3. Kładziesz farbę z tubki bez utleniacza 8.0. Następnie kładziesz na to jeszcze swoje wymarzone 8.3 już z utleniaczem. Dwie farby+ jeden utleniacz i trzymasz normalnie. Kolor będzie ciemniejszy taki jak chcesz. I nie będzie sie zmywal- pigmentujemy wlosy rozjaśniane i siwe zawsze przed położeniem wybranej farby.
Olaboga - strasznie skomplikowane mi się to wydaje
No cóż będę musiała się porządnie zastanowić - bo faktycznie nie chcę niszczyć włosów, może dam szansę fryzjerce, nie wiem.. zobaczę. Ale dziękuję za propozycję

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
dziękuję ale czasami dla mnie to jest koszmar, nie chcę ich prostować żeby nie niszczyć i póki długość jest taka nijaka dziwnie wyglądają takie grube, poskręcane włosy, same z siebie za cholerę się nie chcą ułożyć. Marzę o cienkich, delikatnych włosach ale niestety nic z tego, nawet jak pocieniuję żeby były lżejsze to i tak .. pfff.
Miałam takie same - i też mnie wkurzały bo ciężkie i ani loków zakręcić ani nic bo zaraz się prostowały pod ciężarem
A teraz mam takie króciuteńkie i w dodatku pocieniowane i już tęsknie i nie mogę się doczekać kiedy znów będę mogła się powkurzać na włosy

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jaaa... a pisze złocisty blond... a sprawdzałaś na próbniku jak wychodzi?
Dziś byłam w superpharmie i spojrzałam na kolor z próbnika - chyba naprawdę ktoś pomylił tubki z pianką, albo w połączeniu z poprzednią farbą pianka weszła w jakąś reakcję.. No bo nie wiem co się stało.. Na próbniku kolor jest odrobinkę ciemniejszy od babki na pudle - ale minimalnie, praktycznie jest identyczny.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny mnie tak juz wzielo swiatecznie jakie choinki u was kroluja w swieta sztuczne czy prawdziwe ????i czy dan jest u was na stole 12
bo my w niedziele zamierzamy kupic taka naturalna w doniczce zeby pachnialo ...
U nas sztuczna Teściowa w zeszłym roku uparła się na żywą to potem chodziła zła bo co i rusz z tej choinki leciało i trzeba było sprzątać Poza tym ta choinka prawdziwa jakaś taka była (nie wiem jakiego słowa użyć).. biedna taka te badyle takie grube a igiełki maciupkie, wolę jednak sztuczną - bardziej przypomina choinkę

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny dziękuję zdam relacje prawdopodobnie jutro

Yatta czemu poszczułam??
A bo wypytywałaś o wodę i myślałam, że to już i czekałam na fotki




A no i widziałam tą excelkę 10 minutową. Ni epamiętam nazwy ale numerek był 9.0 śliczny kolor - już chciałam wziąć, ale casting też był z 9 i miał przyciemnić i nie wyszło - więc się powstyrzymałam


No i byłam też w C&A ale niestety wybór żaden bo biustonosze jakieś takie brzydkie no i nie było obwodów 65..
Za to w manufakturze (jakby ktoś był w Łodzi pzrejazdem ) jest sklep który się nazywa "Etam" (francuski chyba) i tam to dopiero jest wybór...
Mają nawet takie maleństwa 65A !! A w tak pięknych fasonach. Naprawdę niektóre delikatniejsze inne bardziej sexi, czy eleganckie. Po prostu się czułam jak dziecko w sklepie z lizakami - do wyboru do koloru i nie ma, że nie będzie rozmiaru ;P
No tyle tylko, że ceny tam się zaczynają od 100 zł w zwyż

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-10 o 19:09
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 19:38   #3369
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, dziękuję No i własnie taki bym chciała kolorek na takim poziomie jak na zdjeciu z wakacji - nie wyżej niz 9, ale nie nizej niż 8. Tylko nie zrozumiałam do konca, czy po kąpieli rozjasniającej mam nakładac 9.3? Czy mieszać jednak 9.3 z 8? A moze po kąpieli nic nie nakładac? Albo tylko szampon koloryzujący? Boje się że zniszcze włosy..

snowhite, ale szukanie bywa okupione cierpieniem.. a jak już się znajdzie - ja miałam garniera- to nagle coś zmienią w składzie i kiszka na całej linii (normalnie powinnam chyba żadac odszkodowania ). Ale fakt, jak juz sie znajdzie, to tylko myk myk co miesiac i po kłopocie Za grosze.

a dzieci to ja nawte nie wiedziałam, że sa takie fajne, dopóki mój mi nie zaczał gadac.. a gada bez przerwy np wczoraj sie przewrócił i pytam go, czy nic mu się nie stało, a on na to:'nic nic, nie zniszczyłem się nigdzie' Albo uderzył się podczas harców w łopatkę, ale nie wiedział, ze to się tak nazywa a ja sie dopytuję co go boli, a on:'boli bardzo, uderzenie mnie boli'
no tak masz racje czasem trzeba sie nameczyc zeby znalezc ta jedyna ale sadze, ze warto

too slodziak z Twojego synka uderzenie go boli heheheh ale moja siostra tez nie lepsza

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
No i moje pytanie nieaktualne,6 cm odrosty też.
Mama próbowała mi tak jak pisałam pomalować włosy ,ale jakoś nie dałyśmy rady i ostatecznie siedzę z wellatonem na całej głowie ...

za 25 minut zmywam

Moja Majka też się doczekać świąt nie może ,a ja uwielbiam patrzec na jej radość z prezentów no i nie ukrywam ,że też się Świąt nie mogę doczekać.
To nasze pierwsze Święta w Naszym Własnym Domku
looo to od razu po calosci poszlas daj znac jak wyszlo koniecznie a ktorym wellatonem robilas?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No widzę właśnie - u mnie dokładnie to samo - przydałoby się uciąć to co było pocieniowane, ale jeszcze za wcześnie jak dla mnie



Olaboga - strasznie skomplikowane mi się to wydaje
No cóż będę musiała się porządnie zastanowić - bo faktycznie nie chcę niszczyć włosów, może dam szansę fryzjerce, nie wiem.. zobaczę. Ale dziękuję za propozycję



Miałam takie same - i też mnie wkurzały bo ciężkie i ani loków zakręcić ani nic bo zaraz się prostowały pod ciężarem
A teraz mam takie króciuteńkie i w dodatku pocieniowane i już tęsknie i nie mogę się doczekać kiedy znów będę mogła się powkurzać na włosy



Dziś byłam w superpharmie i spojrzałam na kolor z próbnika - chyba naprawdę ktoś pomylił tubki z pianką, albo w połączeniu z poprzednią farbą pianka weszła w jakąś reakcję.. No bo nie wiem co się stało.. Na próbniku kolor jest odrobinkę ciemniejszy od babki na pudle - ale minimalnie, praktycznie jest identyczny.



U nas sztuczna Teściowa w zeszłym roku uparła się na żywą to potem chodziła zła bo co i rusz z tej choinki leciało i trzeba było sprzątać Poza tym ta choinka prawdziwa jakaś taka była (nie wiem jakiego słowa użyć).. biedna taka te badyle takie grube a igiełki maciupkie, wolę jednak sztuczną - bardziej przypomina choinkę



A bo wypytywałaś o wodę i myślałam, że to już i czekałam na fotki




A no i widziałam tą excelkę 10 minutową. Ni epamiętam nazwy ale numerek był 9.0 śliczny kolor - już chciałam wziąć, ale casting też był z 9 i miał przyciemnić i nie wyszło - więc się powstyrzymałam


No i byłam też w C&A ale niestety wybór żaden bo biustonosze jakieś takie brzydkie no i nie było obwodów 65..
Za to w manufakturze (jakby ktoś był w Łodzi pzrejazdem ) jest sklep który się nazywa "Etam" (francuski chyba) i tam to dopiero jest wybór...
Mają nawet takie maleństwa 65A !! A w tak pięknych fasonach. Naprawdę niektóre delikatniejsze inne bardziej sexi, czy eleganckie. Po prostu się czułam jak dziecko w sklepie z lizakami - do wyboru do koloru i nie ma, że nie będzie rozmiaru ;P
No tyle tylko, że ceny tam się zaczynają od 100 zł w zwyż
no widzisz a w moim C&A do wyboru do koloru
moglas brac ta excellke mysle ze by przyciemnila odbrobine mi przyciemnila stockholm tak o pol tonu jak chcialam

Wstawiam Wam fotke po tyg od farbowania a juz jaki odrost jak tak dalej bedzie to co 2 tyg zaczne farbowac slaba jakosc ale odrost widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8784.jpg (46,5 KB, 68 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:20   #3370
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Rabbitka, Snowhitee dziękuję Bunny Tobie również za rady.

Yattamanka hehe tak to jest, chce się tego, czego się nie ma i nie docenia tego, co się ma
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:29   #3371
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no widzisz a w moim C&A do wyboru do koloru
moglas brac ta excellke mysle ze by przyciemnila odbrobine mi przyciemnila stockholm tak o pol tonu jak chcialam

Wstawiam Wam fotke po tyg od farbowania a juz jaki odrost jak tak dalej bedzie to co 2 tyg zaczne farbowac slaba jakosc ale odrost widac
Nie załamuj mnie nawet Teraz po przeczytaniu tego żałuję, że nie wziełam
Ale Ty chyba nie farbowałaś 9.0? Tylko 9 z czymś po kropce?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 20:37   #3372
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie załamuj mnie nawet Teraz po przeczytaniu tego żałuję, że nie wziełam
Ale Ty chyba nie farbowałaś 9.0? Tylko 9 z czymś po kropce?
Yatamanka kiedy idziesz do fryzjera?

Ewcia jak dawno nie zaglądałas na forum. Jak odrost? Pewnie wielki

Mysia tak sobie mysle, koloru nie masz zlego, wiele z nas o takim popielu marzy, ale ciemno Ci wyszło.
Powinnaś reklamować czy cos, moze napisac maila do Shwarzkopfa?
Bo to ani jasny, ani złoty kolor.
Ale na pewno sie spierze-to pewne.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-10 o 21:08
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:50   #3373
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie załamuj mnie nawet Teraz po przeczytaniu tego żałuję, że nie wziełam
Ale Ty chyba nie farbowałaś 9.0? Tylko 9 z czymś po kropce?
kochana ja robie 10.13 i przyciemnilo troszke zreszta widac na fotkach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:09   #3374
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kochana ja robie 10.13 i przyciemnilo troszke zreszta widac na fotkach
Ten Excell Ci przyciemnil?
Teraz mi sie wydaje ze on się lepiej u Ciebie sprawdza niz Stockholm.
Kolor wydaje się naturalniejszy i taki mieniacy sie odcieniami
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:13   #3375
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka kiedy idziesz na fryzjera?
No właśnie nie wiem.. Teraz jak zobaczyłam tą 9.0 to mam ochotę jeszcze jej jednej dać szansę i dopiero jak ona nie wypali to fryzjera zostawić na ostateczność. Ale biję się z myślami :/

Bo z jednej strony jak pójdę do fryzjera - to już będę skazana na robienie koloru u fryzjera - zresztą nie mam gwarancji, że wyjdzie mi kolor taki jakbym chciała
Gdybym zrobiła Excelką i by wyszło ładnie - to super - miałabym swoją farbkę namber łan - ale jeśli nie.. to będzie to jakby nie było kolejne farbowanie i kolejne zniszczenia - być może mikre (skoro mówicie, że łagodna) ale jednak, a moje włosy już sporo przeszły no i minus jeszcze - ta aplikacja w 10 minut mnie przeraża, ja normalnie nakładam farbę na same odrosty przez 15 minut :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:13   #3376
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ten Excell Ci przyciemnil?
Teraz mi sie wydaje ze on się lepiej u Ciebie sprawdza niz Stockholm.
Kolor wydaje się naturalniejszy i taki mieniacy sie odcieniami
no kurde a to nie widac? przeciez mam ciut ciemniejsze na pewno przy stockholmie juz bialawe sie robily po trochu I rzeczywiscie po excell'ce kolor jest naturalniejszy na pewno

Yatta nie przerazaj sie ja teraz jak robilam odrosty tydzien temu podzielilam farbe na polowe i z koniecznosci czy bym chciala czy nie musialam ja rozrobic w miseczce i nakladac pedzelkiem. Poszlo duuuuzo szybciej niz przy uzyciu tej koszmarnej tubki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-10 o 21:15
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:16   #3377
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem.. Teraz jak zobaczyłam tą 9.0 to mam ochotę jeszcze jej jednej dać szansę i dopiero jak ona nie wypali to fryzjera zostawić na ostateczność. Ale biję się z myślami :/

Bo z jednej strony jak pójdę do fryzjera - to już będę skazana na robienie koloru u fryzjera - zresztą nie mam gwarancji, że wyjdzie mi kolor taki jakbym chciała
Gdybym zrobiła Excelką i by wyszło ładnie - to super - miałabym swoją farbkę namber łan - ale jeśli nie.. to będzie to jakby nie było kolejne farbowanie i kolejne zniszczenia - być może mikre (skoro mówicie, że łagodna) ale jednak, a moje włosy już sporo przeszły no i minus jeszcze - ta aplikacja w 10 minut mnie przeraża, ja normalnie nakładam farbę na same odrosty przez 15 minut :/
Zawsze jesr ryzyko, jak wyjdzie Ci np. zielonono po naturze to wtedy byłaby masakra.
A dobry fryzjer wie co i jak-ale musi byc dobry

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no kurde a to nie widac? przeciez mam ciut ciemniejsze na pewno przy stockholmie juz bialawe sie robily po trochu I rzeczywiscie po excell'ce kolor jest naturalniejszy na pewno
Bardzo nie widać. Ale jest ładniej niz było po Stockholmie
Mi sie białe włosy całkiem już przejadły.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:18   #3378
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zawsze jesr ryzyko, jak wyjdzie Ci np. zielonono po naturze to wtedy byłaby masakra.
A dobry fryzjer wie co i jak-ale musi byc dobry



Bardzo nie widać. Ale jest ładniej niz było po Stockholmie
Mi sie białe włosy całkiem już przejadły.
To dziekuje w takim razie sie ciesze
A co do Yatty to przeciez jesli polozy nature na swoje wlosy to wlasnie nie powinno jej wyjsc nic zielonego ani nic
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:26   #3379
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To dziekuje w takim razie sie ciesze
A co do Yatty to przeciez jesli polozy nature na swoje wlosy to wlasnie nie powinno jej wyjsc nic zielonego ani nic
Mi sie wydaje ze "goła" natura moze dac zielen.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 21:29   #3380
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze "goła" natura moze dac zielen.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:32   #3381
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zawsze najgorszy jest ten poblask glonowaty.
Ale jak sie już na pewno zdecydujesz zapytaj blond bunny, na pewno Ci pomoze, tylko wklej swoje zdjecie i zdjecie jakie chcesz miec włosy.
Wtedy na 100% coś dobierzemy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:32   #3382
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze "goła" natura moze dac zielen.
no to nie wiem, zawsze mi sie zdawalo ze jak chce sie zmienic odcien to najpierw trzeba nature polozyc chyba Bunny tez tak zawsze kazdemu pisze, tak mi sie kojarzy, jesli sie myle to sorki

Dobra blondyny lece do TZ'ta bo juz mi marudzi i odpalamy film + piwko + chipsy czyli weekendowy zestaw
Dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:35   #3383
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Co to za kombinacje??

Yata spróbuj, pozniej bedziesz zalowala i i tak po nia siegniesz

Ja dzis bylam w tym sklepie fryzjerskim i za 100 ml wody utlenionej zaplacilam 6 zl

a pytalam o te farby Majiblonda to nawet nie maja
ale juz zostal zamowiony na allegro

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no to nie wiem, zawsze mi sie zdawalo ze jak chce sie zmienic odcien to najpierw trzeba nature polozyc chyba Bunny tez tak zawsze kazdemu pisze, tak mi sie kojarzy, jesli sie myle to sorki

Dobra blondyny lece do TZ'ta bo juz mi marudzi i odpalamy film + piwko + chipsy czyli weekendowy zestaw
Dobranoc
ale macie fajnie
a ja zaraz luli,bo na 8 do szkoły
Snow tylko tam nie baraszkować za bardzo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:44   #3384
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a ja daje jeszcze jedna szanse tej londzie, robie pasemko troche gescierjsze i złapie odrost :P za 60 min sie okaze :P

Jak nie złapie kupie nowa wode 12% i znowu bede probowala:P


ależ snow masz piekny kolor, marzenie
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:57   #3385
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witajcie.
Przychodze do was z problemem Podczytuje was od dluzszego czasu i widze ze znacie sie na rzeczy wiec mam nadzieje ze mi pomozecie
Generalnie sprawa ma sie tak ze chcialam zejsc z czerni do srednio-jasnego blondu. Ale w miedzyczasie stwierdzilam ze szkoda mi wlosow i zatrzymam sie na takim srednio-ciemnym blondzie, ale w chlodnej tonacji, a pozniej bede myslec ewentualnie dalej jak włoski dojdą troche do siebie.

Narazie jestem po 1 wizycie u fryzjera - i ostatniej. Zawsze robilam wszystko sama, teraz stwierdzilam ze porzadnie pojde do fryzjera i mam. Generalnie wlosy cholernie nierówne. U gory blond na jakies 6-7 cm, taki jak łapie rozjasniacz na "mysie" wlosy. A potem taki rudawy ciemny blond - chyba? Fryzjerka probowala mnie uratowac i genialnym pomyslem nalozyla mi rozjasniacz po raz drugi Ale nic to nie dało - tyle o ile pieniedzy nie wziela a ja w domu poratowalam sie jakas farba. Ledwo co sie przyjela, delikatnie dol przyciemnila i tyle :/ Włosy po prostu nawet nie chciały zlapac koloru. Ale to co sie złapało caly czas wypłukuje.

Włosy kameleon w kazdym swietle, w kazdym lustre inaczej wygladaja. Na uczelni swiece pomaranza w łazience slicznym bezowym blondem a na zdjeciach z lampa w sztucznym oswietleniu jestem ciemno ruda Ale co sie nachodzilam do okna i wgapialam w te włosy to jest to zdecydowanie lekko miedziany srednio-ciemny blond.

Teraz mysle jaka farbe na to nalozyc zeby to ochlodzic. Myslałam nad 8.1 Copenhauge z Preference albo Island - 7.1. Jak ogladalam w internecie farby to bylam zdecydowana na 8.1. Ale w drogerii jak zobaczylam opakowania to ten 8.1 jest cholernie jasny. I nie wiem czy wogole jest mi wstanie jakkolwiek złapac te wlosy i wogole wyrownac gore z dołem. Znowu boje sie ze 7.1 wyjdzie za ciemno A zdecydowaine nie chce brązu tylko po prostu ciemny blond. I teraz nie wiem czy zaryzykowac 8.1 i wyrzucic w razie co 30 zl do kosza i musiec farbowac jeszcze raz, czy z 7.1 i liczyc na to ze wrazie co sie wyplucze do jasniejszego odcienia.

No i kwestia zieleni... niby na rudy mozna klasc popiel, wiem ze na zoltko nie ma mozliwosci bo bedzie zielony. Kiedys na zoltko polozylam czysta 7'ke z garniera a zielen i tak sie przebijala - zmyla sie po 2-3 myciach.

Takze podsumowując - pomocy! Wiem ze to nie blond jak wiekszosci z was Ale w sumie tez rozjasniane Marze o takich wloskach jasnych ale narazie musza te wlosy troche odetchnac...

Zalaczam pogladowe zdjecie z odcieniem. Cos tam powycinałam - nie bardzo chcialabym wklejac swoje zdjecia tu na forum. Ewentualnie moge jeszcze jutro pokombinowac same wlosy obfotografowac ale probowalam i wogole nie moge ujac koloru Chodzi generalnie o ciemnosc tych wlosow i czy 8.1 ma szanse złapac wogole czy lepiej to 7.1 kłaść...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (18,3 KB, 40 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 23:15   #3386
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

znalazlam jakas niby naturalna farbke http://allegro.pl/sanotint-clas-bezp...362379262.html
troche droga
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 23:44   #3387
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Teraz mysle jaka farbe na to nalozyc zeby to ochlodzic. Myslałam nad 8.1 Copenhauge z Preference albo Island - 7.1. Chodzi generalnie o ciemnosc tych wlosow i czy 8.1 ma szanse złapac wogole czy lepiej to 7.1 kłaść...
O mój Boziu co ona Ci na głowie zafundowała. Współczuje

Kopenhaga bardzo ładny kolor - ale niestety jak na moje oko nie poradzi sobie z tym misz maszem na głowie - z kolei Island wychodzi ciemno (chłodnie) - nasza infatuated nim robiła - jakbyś się cofnęła do stron około 5-6 grudnia to gdzieś tam (po awarii serwera) wrzucałyśmy historię naszych farbowań.
Ja to myślę, że możnaby zrobić kąpiel rozjaśniającą by w miarę to jakoś wyrównać i dopiero potem coś na to położyć Ale to później dziewczynki przyjdą to swoje zdanie do kompletu napiszą.

Póki co regeneruj - olejuj, kładź dobre maski

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
a ja daje jeszcze jedna szanse tej londzie, robie pasemko troche gescierjsze i złapie odrost :P za 60 min sie okaze :P

Jak nie złapie kupie nowa wode 12% i znowu bede probowala:P


ależ snow masz piekny kolor, marzenie
I jak ????
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 23:51   #3388
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yattamanka widze ze Ty nocny marek jestesja tez albo rano albo wieczorami mam czas zeby was czytac
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 08:32   #3389
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

melduje sie pierwsza o poranku
zaraz zobacze o czym pisaliscie noca
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 08:37   #3390
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dzieńdoberek blondyny
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.