Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-19, 13:48   #421
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Dziękujemy za życzenia

Aranko my wszystkie 3 jesteśmy asymetryczne i w lustrze dopiero to widzę

U mnie Helenka bardzo łatwo załapała picie ze słomki i z butelki z taką końcówką jak bidon a ostatnio z rozpędu Miśce tez dałam mineralkę i też sie napiła
Mimo, że generalnie pije z kubka, szklanki, czy przez słomkę to nawet teraz dostaje czasem jakiś czerwony sok z butelki albo podpija mleko którego Miśka nie zjadła.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:58   #422
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko ,ja mam pytanie do ciebie bo wiem ze twoja Laurka ma wade serca ,a mianowicie u mojej Kseni ja miała pierwsza dobę życie wykryto szmery nad sercem .Byłam wczoraj na echu serca aparatem dobblerowskim bo chciałam sprawdzić dla pewności czy ten szmer sie utrzymuje ,chociaz pediatra nasza mówiła ze nic juz nie słuchac ale wiecie lepiej sprawdzić .Otóż usg wyszło ok ,ale lekarka powiedziała że było robione 'w niepokoju 'bo mała sie ruszała chciała się bawić tą głowicą od aparatury ..ale wyszło dobrze ,i mamy badanie powtórzyć jak mała skończy rok lub dwa lata ,ale dziwi mnie to strasznie ponieważ niemowleta tak mają że sie ruszają ,a u mojej Kseni te ruchy nazwałabyn życiowe bo ruszała tylko rączkami .Przed nami była babeczka z noworodkiem i miała robione tego dnia juą drugie badanie ponieważ noworodek zbytnio sie ruszał ,no ale kużwa jak nie ma sie ruszac skoro żyje ,no nie ?i to mnie zszokowało i lekarka nadmieniła że kolejne badanie jak bedzie za te dwa lata to mamy 'WYCZUć TAKI MOMENT KIEDY DZIECKO BęDZIE SPOKOJNE ,A NAJLEPIEJ żEBY SPAłO ,no kużwa jak mam zczaić że moje dziecko jest spokojne i nie wykona żADNEGO NAWET MINIMALNEGO RUCHU PRZY BADANIU ??może twoja Laurka miała takie usg robione i jak to wyglądało bo jakoś nie przekonana wyszłam o umiejętnościach tej lekarki ,chociaż opis usg jest jak najbardziej prawidłowy a szmery okołoserduszkowe tylko i wyłącznie czynnosciowe .dziwne to dla mnie prostej baby ze wsi ,że noworodek badż niemowle musi leżec bez najmniejszego ruchu ,toc to kużwa nierealne .
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 15:12   #423
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Laura jak miała robione echo - to mnie przy tym nie było! bo do tej pory roniono jej to echo tylko raz w szpitalu po porodzie... teraz ma mieć dopiero we wrześniu (czekam na nie od lutego takie sa kolejki...). Ale dostałam z Polskiego Rejestru Wad Wrodzonych skierowanie jej wady na konsultację w poradni Genetycznej w Bydgoszczy u pewnej pani doktor i być może uda się zrobić te kompleksowe badania szybciej. Jak powiedziałam ostatnio o tym skierowniu mojej pediatrze, to była bardzo zdziwiona ale zarazem zadowolona. Laura jest pierszym jej pacjentem, który takie skierowanie samoczynnie dostał. Jej wadę do tego rejestru zgłosił szpital. Przy mnie miała 2 krotnie robione EKG. Dziecku podłączono te wszytskie kabelki do klatki piersiowej i do nóżek oraz rączek. Rzeczywiście wymagane tu było nieruszanie się dziecka. Lekarka sprawnie to załatwiła nawaljąc jak oszlała grzechotka w stolik obok. Laura za każdym razem dębiała i zapis był wzorowy.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 16:37   #424
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

  • Aranko rzeczywiście widac taki "wałeczek" u Laury jak się schyla, za to siedzi idealnie i wcale nie wygląda na chudzinkę, mój Olaf waży więcej a jakoś szczuplej wygląda-a to przecież facet!Co do budowy to trochę zazdroszczę bo u nas narazie same plany
  • Kasiu Nina szybciutko załapała picie ze słomki- zdolniacha z niej. z reguły dzieci na początku nie umieją z niej pić tylko tak jak pisała Aranka dmuchają zamiast wciągać
  • Cleo ja Olafowi w Polsce za ok 2 tygodnie zacznę podawac picie albo z niekapka albo przez słomkę i zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 17:13   #425
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia

Aranko dzisiaj przyglądałam się Asi jak leżąc podnosi główkę, no i nie robi jej się coś takiego. A pępek to faktycznie torchę jak z Channel

Kamilko Asia też jeszcze stabilnie nie siedzi, dopiero próbuje, ale miałam kasę więc kupiłam, inaczej chyba nigdy nie uskładałabym na to krzesełko, bo zawsze są inne ważniejsze wydatki

Kasiu a twoja Nina to zdolniacha, szybko załapała z tym piciem
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 18:52   #426
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

no u mnie dzięki Bogu nie wykryto żadnych uchyleń od normy w pracy serduszka no ale sam fakt ze musiałam trzymać jej nieruchomo rączki a lekarka ciągle powtarzała ;no niech pani coś zrobi żeby dziecko lezało nieruchomo ' a do meża ;no niech pan weżmie komórkę i włączy dziecku melodyjkę ',no ale jak na złość telefon został w samochodzie i wyszliśmy od nie podminowani na siebie że żadne z nas nie potrafiło zajać czymś małej ,no ale dobrze ze wszystko w porządku i mi to zwisa jak ona to robiła najważniejsze że moje dziecko jest zdrowe .Wogóle to lubię bardzo tą panią doktor ,ale odniosłam takie wrażenie że ona niebardzo wiedziała jak ma to badanie zrobić ,jakaś taka poddenerwowana była no i to udzielało się rownież rodzicom ,jak i oczywiście małym pacjentom .
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 19:05   #427
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

http://i18.tinypic.com/54np06r.jpg
wkleje jeczcze pare fotek ,a raczej linków a co mi tam ...
http://i7.tinypic.com/6blxnj6.jpg
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 19:09   #428
gajka29
Raczkowanie
 
Avatar gajka29
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 110
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

No my dzisiaj po szczepieniu i ważeniu. Jakiś mały kleptoman mi rośnie, pielęgniarce zabrał centymetr i się rozpłakał jak musiał oddać a lekarce próbował podczas badania wyszarpnąć stetoskop a jak chciała mu zajrzeć do buzi to kazała przytrzymać rączki. Patryk waży 7815 g, myślałam że więcej- chyba u niego się sprawdza to, że kamera dodaje 5 kilo
gajka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 19:37   #429
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

gajka - na kleptomanię to raczej nie wygląda prędzej na to, że mały pewnie trafi do białej mafii

Laura właśnie na zdjęciach wygląda krąglej niż w rzeczywistości. Mam sąsiadkę z domu obok z Roksaną młodszą o prawie 3 miesiące i jak razem jedziemy wózkami to wszyscy zwracają uwagę, że "ta taka malutka" i już siedzi! Jak są obok siebie to widać dużą różnicę. Bo Laura chuda ale długa jest, taki szczypior. Nie mam się tu co cieszyć, że ona taka szczupła. Jakby miała z 18 lat to i owszem ale teraz jako niemowlę powinna mieć wałeczki, dziureczki i inne atrybuty posiadania tłuszczyku...Z 25 centyla wylądowała na najniższym 3 centylu...a obwód główki ma 42cm i jest to dokładnie na 35 centylu.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 20:30   #430
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Dzięki dziewczyny za pocieszaczki na moje smuteczki i za mądre słowa (Aranko)

Wczoraj pisałam, ze mi smutno i albo Wikunia ode mnie złapała zły humor albo też miała zły dzień bo całą noc marudziła mi jak nigdy. A może to dlatego, że pochwaliłam ją wczoraj, że pod tym względem jest wzorcowym dzieckiem
W dzień na szczęscie było już lepiej i moja córcia czarowała dzisiaj wszystkich uśmiechem .Niestety upały dają się we znaki. Potówki pojawiają sie, zwalczamy je i zaraz pojawiają się nowe. Jak ubieracie w taką pogodę dzieciaczki na noc? Moja Niunia całą noc śpi rozkopana, ale teraz to nawet nie bardzo próbuję ją przykrywać.

Wiecie, trafił do mnie dzisiaj klient, który mocno nalegał żeby umówić się ze mną na kawę (Wiktoria leżała w łóżeczku obok a więc albo odważny albo wariat). Bez mrugnięcia okiem powiedziałam "nie" ale poczułam się jak nastolatka. Dość zabawne uczucie po tym wszystkim Jestem skazana na bycie singlem bo facetów nienawidzę a kobiety mnie nie pociągają . Często jest mi smutno, ale chyba przyzwyczaiłam się do bycia samej bo samotnością to raczej tego nie nazwę.
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 20:41   #431
gajka29
Raczkowanie
 
Avatar gajka29
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 110
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
gajka - na kleptomanię to raczej nie wygląda prędzej na to, że mały pewnie trafi do białej mafii

To już chyba zacznę odkładać na studia skoro Mały wybrał już kierunek.

Ja Patryka ubieram w cieniutkiego rampersa i przykrywam lekkim kocykiem ale dopiero jak mocno zaśnie. Wcześniej nie ma sensu bo on przy zasypianiu strasznie sie wierci i kocyk jest strasznie zmemłany.
gajka29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 20:49   #432
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Maszko jesteś samodzielna i samowystarczalna ale nie samotna bo masz Nasze wizażowe uśmiechnięte Słoneczko
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 21:26   #433
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

czesc kobietki

na poczatek chcialabym zlozycz najszczersze i najgoretsze zyczonka dla wszystkich solenizantow ktorzy obchodzili swoje "swieta"podczas mojej nieobecnosci-duzo zdrowka dla Was radosci i bezbolesnego zabkowania!!

no igratuluje kolejnym zabalom
niestety nie zdarzylam przeczytac co naskrobalyscie.sporo czasu zajelo mi ogladanie zdjec-wszytskie dzieci przecudne
Aranko a jak zobaczylam zdjecie siedzacej LAury to bylam wniebowzieta-ona jest przeurocza!!

Malgogaj Olafek to typowy bobotaki reklamowyi super ma poze do raczkowania-u nas niestety raczki dalej nie sa na tyle sprawne zeby Laura mogla przeniesc na nie ciezar cialamoze nie tyle raczki co brak sygnalu z mozgu ze tak ma byc,jakby nie bylo w/o/a napiecia miesniowego to swego rodzaju uposledzenie mozgowe.Laura podciaga sie jedna raczka adruga lezy jakby byla bezwladnana codzien jej uzywa jednak nie w takim stopniu jak powinna.wlasnie kilka dni temu dowiedzialam sie ze bezposrednia przyczyna na 99%bylo to pie*****e Vaccum przy porodziea najgorsze jest to ze zadn sukinkot w szpitalu mi nie powiedzial o powiklaniach kore moga wystapic u dziecka urodzonego przy uzyciu tej metodymoze uda mi sie zalatwic sanatorium dla niej to bylaby odpiowiednio zrechabilitowana chociaz przez ten tydzien czy dwa no i ja bym nabrala wprawy.nie chce zeby w przyszlosci moje dziecko mialo problemy.a jak nie to od 8 sierpnia mamy rehabilitacje juz w szpitalu.

Anitko Macius jest rewelacyjny-taki chlopiecy,bardzo delikatny i na jednym ze zdjec bardzo przypomina mi mojego brata jak byl maly.jak mi sie uda zeskanowac to pokaze Ci kiedys

Fibian Anielka rowniez uroczaslicznie sie usmiecha.cudna

Gajka Patryk to tez niezly boboa nie protestuje Ci w tej misce ze za mala miejsca??

Kamilko dawno nie widzialam Twojej pieknosci i musze przyznac ze jest jeszcze ladniejsza niz byla no i Ty wygladasz bardzo ladnie.kurcze ja jakos nie moge zrobic zdjecia z widocznymi krzywymi zabkami Laury.ona musi niezle rozdziawic gebulke zeby je bylo widac.te zdjecie co lezy na panelach ze smycza od smoka w buzce jest boskie

Kasiu Nina jak zwykle zachwyca sobasuperasne te foteczki co siedzi oparta w koncie-taka madralinkaa te z kotem w tle jest przepiekne

Sohf Kubeleki jakie wloski ma fajowe0jak murzynek

Rzabbo Helenka to modelka pierwsza klasa nie ma co!!

Simona bardzo ladna sukienka.ja mam torebke ktora idelanie by Ci do niej pasowala

Zabko ale Asia to jest wypasiona babka

Maszko Wikunia jest przekochana!!wogole po niej nie widac co przeszla-taka radosna iskierka.sliczna

Taiko Marysia niezle urosla-slicznie wyglada w tej sukienusi.

wracajac do moich spraw to narazie jakos sie dogadalismywszy stko idzie po mojej mysli.postawilam warunki na ktore on przystal i narazie zachowuje sie nienagannie.jezeli przegnie to pozegnamy sie na dobre bo ja nie mam zamiaru spedzic zycia placzac w rekaw:/nie jestem "kulawa"i mysle ze poradzilabym sobie bez niego.dziekuje Wam kochane za wsparcie,za to ze zawsze stoicie na strazy,potraficie czlowieka podniesc na duchu-jestescie kochane

jak znajde jakis programik do zmniejszania zdjec to wkleje kilka.

Wszytskiego najlepszego dla Jasia ktory dzis konczy 7 miesiecyrosnij zdrowo pieknooki chlopczyku
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 21:44   #434
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

!!!!!a Tak Wogole To Bardzo Sie Za Wami Stesknilam!!!!!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 21:49   #435
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Marti - tylko tyle pokażę co czuję na Twój widok!: jupi::j upi::ju pi::jup i::jupi :
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 22:43   #436
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wrócilismy, jesteśmy juz u siebie w domku
Ochrzcimy sie i pewnie wyskoczymy jeszcze na wieś ale tym razem blizej, do znajomych. Jasiowi wies słuzyła babcia gotowała zupki, apetyt był ze ho ho, dziadek nosił na rekach
Wyjechalismy z dwoma zebami, wrócilismy z czterema!!! Górna jedynka wyszła w rocznice slubu-to pisałam, a druga tydzn później

Kolejna rzecz w rozwoju to tupanie Jasiko uwlielbia prowadzanie go pod pachami. Buzia uhahana od ucha do ucha, gorzej z plecami prowadzącego

Dziś Jasio skończył 7 miesięcy, i z tej okazji dostał od dziadków chodzącego i spiewajacego Kubusia Puchatka Moja siostra wrzuciła nam do samochodu juz prezent chrzcielny: chustawke pokojową. Dziękujęmy cicoci Marcie za pamięc i zyczenia i fajnie ze sie jednak pojawilas

Byłam dzis w kilku sklepach za jakims ciuchem na imprezę niedzielną, ale mimo ze troche brzuszka mi jeszcze zostało, to w swój rozmiar się mieszczę cała oprócz cyców! Jutro szukam dalej czegoś. Musze jeszcze upiec jakieś ciacho... Od was tez ksiądz chciał zaświadczenia o odbytej spowiedzi?? Kurcze musze jutro pójść sie wyspowiadać... A chrzestną ksiądz wygonił od konfesjonału Powiedział że zyje w grzechu i nie da jej rozgrzeszenia no i tego zaświadczenia. Ale kołomyja z tymi chrzcinami! Wkurzła mnie moja przyjaciólka (ślubna świadkowa), która zaprosilismy a ta nam wyskakuje z pretensjami że my robimy chrzciny wtedy kiedy jej nie pasuje i najlepiej to jakbysmy jej nie prosili to nie miałaby problemu.... Dzis jednak przysłala smsa ze jednak nie przyjedzie. Za to ku naszemu zdziwieniu, przyjedzie męza brat z konkubiną i dzieckiem - 2 lata sie nie odzywamy. Ciekawa jestem ich zachowania w niedzielę...

Aranko, laura miała juz WZW? chyba tak, co? Bo nam wyznaczyli szczepienie na 11 sierpnia!!
Pisłaś kiedys o pieluchach z Biedronki... Kupiłam i nie jestem zadowolona Cena jak za Pampki bez promocji, czyli 62gr./szt! Przeciekają szybciej niz pampki i są sztywne
Kasiu, a co ty za sny masz z moim Jankiem?
malgogaj, Olafek extra gość! zresztą ... wszystkie dzieci fajne! Własnie pooggladałam zaległe zdjecia i wszystko śliczne!
Zdjecia ze wsi wrzucimy niebawem

Najlepsze życzenia dla dzieciaczków, które ostatnio swiętowały, a nie zdążylismy w odpowiedznim czasie ich wirtualnie wyściskać!!!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 22:45   #437
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Marti i tak trzymaj!! fajnie, że znowu jesteś!!

Kasiu dzięki za odpowiedz co do kubków.
...a co do picia z niekapka to Wiktor nie bardzo polubił ten sposób... kubek jest fajny do zabawy ale do picia o nieee krzyk, płacz i w ruch idzie butla, Wiktor bardzo dużo pije, pół litra to minimum

ide spac bo mały zasnął dzisiaj ok 20 wiec pewnie będę miała podudkę o 4 brrrrrrrrrr
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 23:11   #438
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Elu Sto lat dla Jasia

Helena też nie lubiła niekapka miała z aventu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 05:34   #439
gajka29
Raczkowanie
 
Avatar gajka29
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 110
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Marti witaj z powrotem. Życzę Ci żeby wszystko się ułożyło po Twojej myśli.

Bączek na co dzień kąpie się w swojej wanience. Ta miseczka to tylko jak jesteśmy u cioci w odwiedzinach. Poza tym miał wtedy taką widownię, oprócz mnie jeszcze trzy babki, więc nie wypadało mu marudzić.
gajka29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 09:31   #440
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Marti

a u mnie dizś ponury dzień. jeden z moich kotków, wczoraj w nocy (w sumie to dziś) wypadł nam z balkonu i jak mąż po niego poszedł, to taki przestraszony gdzieś mu uciekł. i nie możemy go znaleść (((( jak tylko się rozwidniło zrobiliśmy rekonesans, ja z Kubą koło 8 obeszłam całą okolicę, ale nigdize go nie ma. a raczej moze być wszędzie tylko ja niestety nie wiem gdzie. kurcze jak sobie pomyslę że taki upał a on ani wody nie ma, ani nic do jedzenia. on nawet nigdy się nie załatwił poza kuwetą i w ogóle na dwór to tylko do weterunarza a i tak siłą go było trzeba ciągnąć. a teraz siedzi przerażony gdzieś (((((((( normalnie już nie wiem co robić
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 09:37   #441
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Marti fanie że znowu jesteś i że powoli zaczyna Wam się układać oby tak dalej!

Wszystkiego Najlepszego dla Jasia
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 09:48   #442
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

a jeszcze to jest taki dzikus, on się boi obcych, nie podejdzie. nawet jakby go ktoś chciał wziąść to pewnie się nie uda. normalnie mam takiego doła. moj pieszczoszek, którego bym nawet nikomu nie oddała bo bym się bała ze bedzie tęsknił, że mu bedzie źle teraz siedzi w jakimś kącie. głodny spragniony i przestraszony. a ja go nie umiem znaleść (((((((((
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:06   #443
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Sohf, głód go wygoni z kryjowki o ile nikt sie nim juz nie zaopiekował...

A ja nadal ogruzowuje mieszkanie po powrocie, na chwilę klapnęłam przed wizażem, Jasko usnął. Jedno pranie zrobione, zaraz nastwię drugie. Nie wiem co z obiadem dziś... najchętniej zjadłabym ziemniaki z koperkiem i popiła kefirem, nie wiem co mąż na to...
Jeszcze dzis mam w planach szukanie ciucha na chrzest, spowiedź, zrobienie ciasta, powieszenie firanek. Nie wiem czy wykonam plan.

A jutro jedziemy na basen
Na niedzielę w interii podają pogoe że będzie 30st i deszcz.... co to za pogoda???
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:48   #444
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez sohf Pokaż wiadomość
Marti

a u mnie dizś ponury dzień. jeden z moich kotków, wczoraj w nocy (w sumie to dziś) wypadł nam z balkonu i jak mąż po niego poszedł, to taki przestraszony gdzieś mu uciekł. i nie możemy go znaleść (((( jak tylko się rozwidniło zrobiliśmy rekonesans, ja z Kubą koło 8 obeszłam całą okolicę, ale nigdize go nie ma. a raczej moze być wszędzie tylko ja niestety nie wiem gdzie. kurcze jak sobie pomyslę że taki upał a on ani wody nie ma, ani nic do jedzenia. on nawet nigdy się nie załatwił poza kuwetą i w ogóle na dwór to tylko do weterunarza a i tak siłą go było trzeba ciągnąć. a teraz siedzi przerażony gdzieś (((((((( normalnie już nie wiem co robić
sohf, strasznie Ci współczuję! Oby kot jak najszybciej się znalazł. Musi! Miał obrożę z adresem?

Przeżyłam raz ucieczkę kota, poprzedniego mojego w PL, niestety nic, nawet głód, go nie wygonił z kryjówki raczej;( Też był dzikus, na dworze wpadał w panikę, podejrzewam, że na widok ludzi i samochodów uciekał przed siebie, a potem nijak wrócić. Mimo poszukiwań i całej akcji na osiedlu, nigdy się nie odnalazł. Mam nadzieję, że Twój się znajdzie. Wywieście jak najszybciej ogłoszenia na drzwiach klatek schodowych w okolicy. Może nawet z obietnicą nagrody. Kot jest charakterystyczny, większa szansa na znalezienie go. Trzymam kciuki!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 11:12   #445
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wszystkiego Naj j buziaczki dla Jaśka!!!

Marti - fajnie ,że się pojawiłaś. Chciałabym,żeby jak najszybciej Ci się ułożyło.

Sohf - kurcze, mam nadzieję,że kotek szybko się znajdzie. Wiem co czujesz. Kasia ma rację, wywieś ogłoszenie i daj jakąś nagrodę (wtedy pewnie szybciej się znajdzie)

Maszka - a trzeba było się umówić na tą kawę. W akcie zemsty na facetach mozna by było jeszcze chłopowinę na jakiś lepszy obiad naciągnąć

A ja dziś wyjeżdżam na weekend nad wodę , wrócę pewnie w niedzielę. To nasz pierwszy wspolny większy wypad - trochę mam stracha .
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 17:13   #446
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

nie miał oboży bo nigdy nie wychodził na dwór. jedyne co to ma czipa pod skórą, ale to raczej niewiele pomoże. no właśnie Kasiu boje się, że przestraszony będzie uciekał coraz dalej. jak się troche ochłodzi i będzie mniej ludzi to jeszcze obejde całą okolicę, ale coraz bardziej powątpiewam w sukces tych poszukiwań. a mój drugi kotek cały dzień osowiały. rano szukał Kropusia a teraz tylko leży ze smutną minką i tak na mnie spogląda jakby pytał gdzie jego kolega. strasznie mi źle.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 18:07   #447
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Sohfmam nadzieje ze kotek sie odnajdziebardzo mi przykro gdybym byla w poblizu pomoglabym zorganizowac Ci grupe poszukkiwaczynapewno kotek wroci

troszke fotek czesc na linkach czesc dolaczam nameczylam sie ostro zeby je pozmniejszac niektorych sie nie udalo dlatego podaje linki

dziekuje za wspaniale powitanko

tu widac krzywe zabki
http://img489.imageshack.us/my.php?image=cam2419bk4.jpg

http://img254.imageshack.us/my.php?image=cam2449uv0.jpg

http://img443.imageshack.us/my.php?image=cam2473wm8.jpg

http://img470.imageshack.us/my.php?image=cam2470da5.jpg

gryze jabuszko
http://img470.imageshack.us/my.php?image=cam2463sr5.jpg

http://img410.imageshack.us/my.php?image=cam2450ne6.jpg

zalaczniki
1)pyszne malinki
6)"rasowy zajac"ma na nazwisko zajac i jeszcze wpiernicza marchewke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cam2354ou7.jpg (113,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cam2343dq8.jpg (121,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cam2382xn8.jpg (80,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cam2417gm2.jpg (115,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cam2442ma0.jpg (103,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cam2406ta2.jpg (114,3 KB, 41 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 19:52   #448
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Marti ciesze sie że jestes z nami z powrotem:jupi :ide sie szykowac do snu bo jutro o 4,30 pobudka do pracy ,i niestety w niedziele też:m ur::m ur:
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 20:16   #449
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Sto lat dla Jasia!!!

Marti, ależ się cieszę, że jesteś


Cytat:
Napisane przez fibian Pokaż wiadomość
Maszka - a trzeba było się umówić na tą kawę. W akcie zemsty na facetach mozna by było jeszcze chłopowinę na jakiś lepszy obiad naciągnąć
Nauczyłam się żeby nigdy nie mówić nigdy, ale na dzień dzisiejszy i chyba długo jeszcze mówie zdecydowane "nie". Boję się, że nawet jeśli już w przyszłości zamarzy mi sie bycie z kimś to będzie na zasadzie czy nadaje się na ojca i potrafi zapewnić nam byt, ale to jest o milion lat świetlnych ode mnie, a marzyłam kiedyś o romantycznej miłości... Już jestem na ziemi. Od dość dawna.

Rzabbo, bardzo ładnie powiedziane, moje Słoneczko jest dla mnie wszystkim.
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 08:32   #450
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

sohf mam nadzieję, że dziś dasz sygnał, że Kot się znalazł! Mój też ma chipa, ale mimo to nosi obróżkę z adresem, choć nie wychodzący. Ten polski nie miał i do dziś nie mogę sobie darować, bo być może dzięki temu by się znalazł. Daliście ogłoszenia?

Trzymam kciuki!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.