smieszne szkraby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-19, 11:29   #1
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Talking

smieszne szkraby


Smieszne teksty i histroryjki historyjkam naszych (i nie naszych) malenstw !
Zapraszam !


Ja napisze o maluszku kolegi TZ, maly ma ok 4 miesiecy i nauczyl sie obracac z pleckow na brzuszek i odwrotnie. I wykombinowal ze to niezly sposob lokomocji ! Rodzice zosrawiaja go w sypialni, a chwile pozniej znajduja w kuchni czy gdzies. Normalnie turla sie po calym mieszkaniu !
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2008-03-17 o 11:39
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 11:37   #2
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Zapraszam by dzielic sie smiesznymi historyjkami o naszych malenstwach !

Ja napisze o maluszku kolegi TZ, maly ma ok 4 miesiecy i nauczyl sie obracac z pleckow na brzuszek i odwrotnie. I wykombinowal ze to niezly sposob lokomocji ! Rodzice zosrawiaja go w sypialni, a chwile pozniej znajduja w kuchni czy gdzies. Normalnie turla sie po calym mieszkaniu !

o jeny i tylko 4 miesiace?tosz to wandalek maly rosnie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:05   #3
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

O to super watek i pewnie czesto bede pisac o wyczynac mojego synka bo jest w tym naprawde dobry
mial jakies 8-9 miesiecy i juz sobie raczkowal ale nie wspinal sie nigdy wczesniej na nic. no wiec zmienialam mu pieluszke na kocu na podlodze, a ze ja zafajdal to tylko umylam mu pupe i pobieglam zawinac pampersa w worek i wyrzucic do smieci. maly zostal na podlodze z gola pupa.
gdy wrócilam (a trwalo to dolownie minutke) ku mojemu zaskoczeniu malego na kocyku nie bylo. rozgladam sie a on siedzi ta gola pupa na srodku malego okraglego stolika do kawyi wyjada cukierki z porcelanowej miseczki. az mi dech zaparlo bo zeby sie dostac na ten stolik i dorwac do czekoladek musial sie najpierw wspiac na fotel i dopiero na stolik. to byl widok
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 14:47   #4
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: smieszne szkraby

Goha, jedno mi się ciśnie na usta - o żesz ty!!! Szok normalnie, pewnie ciśnienie miałaś bliskie zawałowemu
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 14:50   #5
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

Dokladnie!!! gdziez bym przypuszczala ze mój poruszajacy sie na kolanach szkrab wlezie na stól. Najpierw stanelam jak wryta i o malo nie dostalam zawalu a potem jak juz go przetransportowalam w bezpieczne miejsce zaczelam sie tak smiac i dziwic na zmiane i oczywiscie od razu zadzwonilam do meza i mamy zeby im powiedziec co Sami wykombinowal!!!
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 22:44   #6
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

Czemu kochane mamusie nie piszecie?? uwielbiam historyjki o dzieciatkach.ale jak nie chcecie to ja napisze kolejna:
Sami nie chcial spac. krecil sie i krecil i kombinowal, a to cos nie tak z poduszka, a to to , a to tamto.w koncu sie zdenerwowalam i mówie mu: spij grzecznie bo mama sobie pojdzie i nie wróci. ale Sami zbagatelizowal moje pogrózki i dokazywal dalej. wiec bez slowa wyszlam z jego pokoiku i poszlam sie polozyc do siebie. Leze sobie leze... w pokoiku ucichlo wiec pomyslalam, ze Sami zasnal , ale nagle slysze: mama niooooo.....i cisza. drugi raz: mama nioooo.....a ja nic. slysze po chwili jak maly drepcze po kuchni, zaglada w kazdy kat - nawet do lazienki i mruczy pod nosem w konsternacji: gdzie ta mama? i zdziwionym gloskiem: gdzie ta mama? wszedl do mnie do pokoju ale w pokoju bylo bardzo ciemno bo zaslony zasloniete i nic nie bylo widac. maly dostal pietra i bal sie sprawdzic czy w najdajszym kacie duzego loza jest mama. podchodzil dwa razy do polowy pokoju stal cicho i wychodzil do swiatla i znów mruczal: gdzie ta mama. w koncu sie poddal. poszedl do siebie polozyl w lozku, nakryl sie kocem po same uszy i wola znów blagalnie:" mama niooo.... ja juz...." na to juz nie moglam wytrzymac i parsknelam dlugo powstrzymywanym smiechem. jak przyszlam do niego to sie wtulil jakby mnie nie widzial sto lat i zasnal w 5 minut.....
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 15:47   #7
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Znowu sie usmialam, Goha !
Ja nie mam wlasnych historyjek bo moja dzidzia jest malenka, ale widac po niej ze bedzie ziolko.

Wklej tutaj prosze tez te historyjki z maseczka i parodia cwiczen !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 11:13   #8
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

a prosze bardzo
Gdy Sami byl malutki i wpadl w przerazenie jak wyszlam z lazienki z maseczka na twarzy bo mnie nie poznal. musialam dlugo do niego mówic zeby po glosie uwierzyl ze to cos z zielonym na twarzy to mama. patrzyl podejzliwie oczami wielkimi jak spodki z glowa przekrzywiona na bok nie dowierzajac...
duzo by opowiadac

Najlepiej mu wychodzi parodiowanie moich cwiczen. wystarczy sie go spytac jak mama cwiczy to zaraz pokazuje jak robie przysiady czy rowerek. a ze taki malutki to po prosu parodia dlatego moje cwiczenia konczyly sie bardzo szybko bo umieralam ze smiechu jak póltoraroczny szkrab nasladowal co robie i przewracalam sie ze smiechu i jeszcze przesadnie sapal ze niby ja tak sapie ze zmeczenia i liczyl te przysiady "trzy szesc, dziesiec" komedia po prostu.teraz to jeszcze doszlo nasladowanie mnie podczas skakania na skakance. ja skacze i on obok
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:23   #9
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Moja dzidzia sie zaczela bardzo slinic. Ma 4 miesiace, ale to chyba za wczesnie na zabki, chociaz caly czas ma paluszki w buzi. Jedna pani w sklepie jak to zobaczyla to powiedziala ze malutka szuka zabkow
A wiec wczoraj po raz pierwszy nalozylam jej sliniaczek, i xaly dzien wycieralam nim jej buzie. Wieczorwm TZ siedzial u nia na kilanach, i nagle mnie zawolal. Ja przyszlam i patrze, a dzidzia czyma sliniaczek w obu lapkach, i jak slona zaczyna jej leciec z ust to sie wyciera !!!!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 13:58   #10
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

No prosze jaka madrala!!! dzieciaczki ucza sie szybko - czasem tego co nie trzeba. mój synusiek kolo roczku podpatrzyl jak ktos kaszlal i potem chodzil po domu z dlonia zwinieta w piesc przy ustach i "kaszlal" na niby oczywiscie. strasznie mu sie to podobalo. zreszta malpuje tak do tej pory co ktos kaszlnie czy kichnie to od zaraz to odtwarza
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 23:04   #11
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

mój synek jest bardzo towarzyski, nawet tutaj w irlandii nie rozumie co do neigo mówia ale zawsze cos tam belkocze i udaje ze rozmawia albo zaczepia ludzi i dosiada sie na lawke. aleeee.... jak mial póltora roku pojechalismy z nim na wycieczke do ruin zamku w Rudnie - pociagiem. bylismy z wózkiem wiec wsiedlismy do wagonu na koncu gdzie sie przewozi wiekszy bagaz. niedlugo po nas wsiedli jacych panstwo na oko okolo 60tki ubrani na sportowo z rowerami. a nasz Sami co??? siup gramoli sie z wózka ale nie po to zeby posiedziec u mamy czy taty na kolanach. tylko wypalil: baba!!!! dziadzia!!!! i dalej gramolic sie im na kolana. wepchnal sie i caly zadowolony dobrze ze byli mili i powiedzieli ze im nie przeszkadza, a on dalej: oooo, ammm!!!!! jak wyciagneli kanapki i zaczal beztrosko wcinac chleb, potem grzebac w torbach i odrywac naklejki z rowerów kazda nasza interwencja konczyla sie jego dzikim wrzaskiem no a skoro starsi panstwo mieli ubaw i mu na to pozwolili to go w koncu zostawilismy w spokoju. ale wstyd to mi troche za mojego lobuza bylo
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 09:17   #12
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: smieszne szkraby

Boskie te opowieści
Voyageur, świetny pomysł na wątek Muszę pomyśleć co moja mała robi śmiesznegochyba na razie to nic specjalnego. Ale z jej osiągnięć ja mam ubaw po pachy... jak to każda mama ze swoim maluchem

Jakiś czas temu obczaiła telefon taty i włącza sobie walkmana i podryguje do muzyczki co dziwne Metallica i te klimaty jej odpowiadają
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 10:57   #13
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby

No to ja dzień dobry napiszę co kiedyś wykombonowała moja Kamilka .
Miała ponad roczek jak nastała wiosna i zaczęła sobie wychodzić na balkon. Pewnego dnia przyszła mi z niego i cos przezuwa. Pomyślałam "jakiś żywe mięsko?". Goniłam ja po całym domu, żeby to coś oddała. Wypluła wkońcu cosik czarnego i twardego. Po dłuższej eskertyzie okazało się, że był to jakiś kawałek chlebka który naszemu piesowi przezimował na balkonie. Kamila twierdziła, że do "badzio dobe" no i trzebabyło jej od tej pory strasznie pilnować kiedy psu się nakładało do miski.
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 11:00   #14
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby

Kamilka od ukończenia roczku była już nauczona siusiać do nocniczka. Gorzej z konkretami . Często jakszła spać w południe to wymiatała mi co nieco z pampersa wprost do pościeli.
tak zmieniając codziennie pościel raz nie wytrzymałam i nakrzyczałam na nią że ma wtchodzić z łóżeczka żeby wytrzeć pupe. No i mnie posłuchała. Tylko, że przy wychodzeniu z łóżeczka częśc wytarła w prześcieradło, a drugą część (jak mama kazała) wytarła do swojej bluzeczki, którą zdjęto jej do spania .
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 11:18   #15
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Kamilka od ukończenia roczku była już nauczona siusiać do nocniczka. Gorzej z konkretami . Często jakszła spać w południe to wymiatała mi co nieco z pampersa wprost do pościeli.
tak zmieniając codziennie pościel raz nie wytrzymałam i nakrzyczałam na nią że ma wtchodzić z łóżeczka żeby wytrzeć pupe. No i mnie posłuchała. Tylko, że przy wychodzeniu z łóżeczka częśc wytarła w prześcieradło, a drugą część (jak mama kazała) wytarła do swojej bluzeczki, którą zdjęto jej do spania .



Carya dzieki !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 13:44   #16
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

To mój Sami jest trudnym zawodnikiem jesli chodzi o nauke korzystania z nocnika, moze dlatego ze nie usiedzi sekundy... próbowalam juz wszystkiego: sadzania go razem z misiem kazdy na innym nocniku, ale on zaraz wstawal i pilnowal misia. i mruczal mis sisi tu!!! a sam biegal i sikal po dywanie, no wiec kombinowalam dalej, powiedzialm ze jak zrobi kupke to bedzie mógl sam spuscic wode i pozegnac sie z kupka a on co? jak juz cosik z siebie wycisnal to zlazil z kibelka spuszczal wode i machal kupie na pozegnanie: papa siii, papa eee. tak mu sie to utrwalilo ze teraz kto by nie wychodzil z ubikacji to maly zawsze wola papa sisi a jak wychodzi z wody i wyciaga korek to tez macha raczka i wola: papa wodo
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:16   #17
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
mama daj ajajaj wody!!!!

z braku wanny w Irlandzkim mieszkanku Sami kapie sie w brodziku zatykanym korkiem. brodzik wiadomo - plytki wiec woda szybko stygnie. wtedy wlewam mu goracej wody z czajnika bo z prysznica zaraz po wlaczeniu przez dluzszy czas leci zimna. pewnego razu slysze jak maly wola: mama!!!! daj mi ajajaj wody!!!! i teraz juz standard jak woda stygnie to sam sie upomina wciskajac w najdalszy kat brodzika mama, ajajaj wody!!!! ))
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 06:41   #18
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: smieszne szkraby

goha, oj ty to nudno nie masz z Samim "ajajaj woda" jutro powiem mężowi żeby mi dolał ajajaj wody do kubka, ciekawe czy zakuma o co chodzi
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:02   #19
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

"mis sisi tu!!! " "papa siii, papa eee"

ale sie usmialam !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 12:12   #20
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

no co to to nie . z nim nigdy nie jest nudno jest urodzonym komediantem i dusza towarzystwa. im wiecej ludzi tym bardziej sie popisuje. dac mu publicznosc a on juz sie nia zajmie tak ze nikt z niego oka nie spuszcza
dlatego mam tyle historyjek ze moge sypac jak z rekawa.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 12:28   #21
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Syp, syp prosze Cie !!!
Ten watek strasznie mi popwrawia humor !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:01   #22
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

a pisalam juz jak sie przedstawia mój syn jak sie go zapytac o imie?
przekreca bo S nie wymawia i zamiast Sam (od Samuel) mówi cham w Polsce wiadomo kazdy sie smieje ze cham a w irlandii tez bo po angielsku ham to szynka
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:00   #23
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

po prostu smieje sie i smieje !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:34   #24
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

buhaha wlasnie maly przyszedl do mnie siedzacej przy komputerze i mówi : mama patrz nio!!! ja sie odwracam a on stoi machajac rozcapirzonymi lapkami z pomalowanymi na ciemnoczerwony kolor koncówkami paluszków
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:37   #25
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Przypomnialy mi sie historyjki z mlodszym bratem (11 lat mlodszym ode mnie)

Raz starszy brat wparowal do pokoju, i wsciekly sie zapytal : "Kto wyzarl moja czekolade ?!?"
A maly na to odwaznie: "Ja wyzarl !"

Mial tez mani filmow... i jak zpodobala mu sie jakas postac, to sie z nia calkiem utozsamial. Mama musiala mu zrobic taki stroj, i normalnie chodzil i zachowywal sie zupelnie tak jak ta postac. A kostiumu nie chcial zdiac nawet na miasto. Pamietam jak mama szla na zakupy z miniaturowym Zorro, i starala sie mu wytlumaczyc ze maske i plaszcz moze miec na sobie, ale szpade niech zostawi w domu ... i swoja szpada atakowal kolegow. raz byl aniolkiem, a jak mama mu zrobila skrzydla z papieru, to sie wdrapal na parapet i chcial pofrunac na luzko... Przez jakis czas byl Indyjskim bogiem, i nic, tylko caly dzien medytowal ! Ale sasiedzi mieli ubaw, tylko czekali na jego nastepna metamorfoze. Pamietam ze byl zajaczkiem, Harry Potter, Flash Gordon...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 11:02   #26
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby

No to ja się znowu dokładam . W sobotę mama sprząta i zauważa że cosik cicho się zrobiło (czyli niebezpiecznie). Szukam Emilki i nic. Wkońcu znalazłam ją z łapkami w misce psa . Resztki zupki (a raczej kaszy z dnia poprzedniego wcinała). Jak mnie zobaczyła to szybko pchała ile się dało do pycholka. Widać mama lepiej pieskowi gotuje niz dziecku
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 11:06   #27
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: smieszne szkraby

Ja raz zapytalam sie braciszka " czym chcesz byc jak urosniesz ?"
A on na to: "Zajaczkiem !"
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 18:45   #28
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
No to ja się znowu dokładam . W sobotę mama sprząta i zauważa że cosik cicho się zrobiło (czyli niebezpiecznie).
haha dokladnie jak robi sie cicho to moja ciekawosc i niepokój wzrasta
ostatnim razem tak sie zagapilismy z mezem na film ze dopiero po dluzszym czasie mówie do niego:ej cos za cicho nie? my patrzymy a Sami wysmarowal czarnym grubym markerem doslownie wszystko sciany kaloryfery, lodówke, pralke telewizor...wszystko co bylo na jego trasie. nawet zamalowal dokladnie wszystkie guziczki w pilocie. a przypomnialo mi sie teraz bo wyprowadzamy sie z mieszkania i musimy teraz te jego freski zamalowac bo nam kaucji nie oddadza....
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:31   #29
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: smieszne szkraby

Marker tez już przerabialiśmy z Kamilką. Tylko u nas dodatkowo to on był taki niezmywalny . Taki co to się nim np sloiki opisuje. Kamila rąbnęła nam fresk na komplecie wypoczynkowym. Mało tego za kilka godzin miał przyjść ksiądz z kolędą .
No i szukałam na szybko jakis porządnych koców żeby to pozakrywac
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:00   #30
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: smieszne szkraby

On tez dorwal niezmywalnego i np z drzwi lodówki nie zeszlo calkiem tylko zostaly szare rozmazane smugi. modlimy sie zeby bylo brzydko i szaro jak wlasciciele przyjda na odbiór mieszkania bo wtedy nie widac , zeby nie kazali tej lodówki odkupywac

wogóle ja go pytam na drugi dzien kto tak pobazgral sciany a on: mama!!!! ale jak sie na niego krzywo spojrzalam to zmienil zdanie i walnal: tata??
__________________
#klubrecenzentki

Edytowane przez goha80
Czas edycji: 2007-08-21 o 10:02 Powód: dopisek
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 21:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.