Problem w relacji Buty - Torebka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 20:59   #1
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988

Problem w relacji Buty - Torebka


Kupiłam sobie jakis czas temu takie botki : http://shop.deichmann.com/is-bin/INT...mpTo=OfferList kolor ciemnoszary jak na zdjeciu


teraz chce jeszcze dokupic takie kozaki : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1220448474 ( zdjecie inne wiazanki, mam nadzieje, ze sie nie obrazi ale nie moge butkow odnalezc teraz na stronie deichmanna)


I tu pojawia sie problem : chce kupic sobie jeszcze kurtke a'la skorkowa ( wiecie taka ze sciagaczami itp) i torebke - i nie mam pojecia jaki kolor tych rzeczy wziac ;/ pomozcie, doradzicie cos bo jutro z rana zakupy i nie wiem totalnie co zrobic.


Zeby nie bylo to moje ulubione kolor to : bialy, czarny, szary, rozowy - no brazu nie ma ale w brazowych kozakach sie totalnie zakochalam i ogolnie to jestem otwarta na wszystko co mnie uratuje




Myslalam zeby kupic ciemnobrazowa kurtke i jasniutka brazowe torebke... ale chyba do szarych by to w ogole nie pasowalo ;/
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:52   #2
fresia
Rozeznanie
 
Avatar fresia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 662
Dot.: Problem w relacji Buty - Torebka

brazowa kurtka w kolorze butow, + torebka ciemnoszara
lub czarna kurtka i torebka w kolorze butow z deichmanna, bedziesz mogla nosic z tymi butami to zestawienie i do tamtych tez ok bo czarna kurtka i ciemne buty powinny pasowac , napisalas ze chcialabys kurtke brazowa i torebke jasniejsza i jakos do tych szarych mi tez sie to srednio widzi, a do tych z deichmanna to za duzo brazu chyba by bylo, mam nadzieje ze cos pomoglam chaotycznie jakos pisze dzis
fresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.