Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 23:56   #1
Tania2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7

Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop


Witam, prosze was drogie dziewczyny o pomoc. pewnie to już gdzies było, ale ja naprawde nie mam czasu szukac, wiec prosze o pomoc. jak obrobić zdjęcia- krok po kroku, zeby były piękne, takie jak Wasze. Chodzi mi o jasne, białe tło, wymazanie cieni i tak w ogóle co tam robicie. ja dopiero zaczynam wiec nie bardzo sie orietuje. Nic nigdy nie pisze, tylko czytam Wasze posty, bo nie mam na nic wiecej czasu przy moim małym łobuziaku. Pozdrawiam WAs serdecznie i z góry dziękuję, Natalia
Tania2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 00:14   #2
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

W takich programach sa samouczki mysle ze tam najlepiej bedzie wytlumaczone krok po kroku jak robi sie to czy tamto. Ja znam Photoshopa bardzo dobrze i chetnie bym Ci pomoga tyle ze byloby mi trudno tlumaczyc to tutaj na forum. Najpierw sprobuj z samouczkiem, zacznij od podstaw a pozniej zaglebiaj sie w to coraz bardziejTylko uwaga photoshop bardzo wciaga, przynajmniej mnie Kocham fotografie i edytowanie zdjec posiadam tez mnostwo kolazy robionych przeze mnie w photoshopie. Uczylam sie sama metoda prob i bledow oraz z samouczkiem.
Jest tez duzo ksiazek o photoshopie moze bys pomyslala tez o tym. Zycze milej zabawy
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 00:18   #3
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Jesli chcesz zebym wyczarowala cos z Twojego zdjecia chetnie to zrobie tylko musisz je zalaczyc tutaj postaram sie tez opisac krok po kroku jak to zrobilam i nastepne sprobujesz juz sama...
Pozdrawiam
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 06:17   #4
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Angry Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez Tania2
Witam, prosze was drogie dziewczyny o pomoc. pewnie to już gdzies było, ale ja naprawde nie mam czasu szukac, wiec prosze o pomoc. jak obrobić zdjęcia- krok po kroku, zeby były piękne, takie jak Wasze. Chodzi mi o jasne, białe tło, wymazanie cieni i tak w ogóle co tam robicie. ja dopiero zaczynam wiec nie bardzo sie orietuje. Nic nigdy nie pisze, tylko czytam Wasze posty, bo nie mam na nic wiecej czasu przy moim małym łobuziaku. Pozdrawiam WAs serdecznie i z góry dziękuję, Natalia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=82959
czasami naprawde rozumiem bardziej nerwowe koleżanki....
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 08:30   #5
Tania2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez redpanda
Jesli chcesz zebym wyczarowala cos z Twojego zdjecia chetnie to zrobie tylko musisz je zalaczyc tutaj postaram sie tez opisac krok po kroku jak to zrobilam i nastepne sprobujesz juz sama...
Pozdrawiam
Witam Redpando,dziękuję Ci bardzo za okazaną pomoc, bo jak niżej można czytac, koleżanka jest troche złośliwa. No ale nic, tak już bywa (naie każdy jak ona ma mnóstwo czasu i zna dobrze angielski).
Redpando, czy mogłabym Ci przesłać zdjecie na Twojego maila i potem byś mi podesłała przerobione i opisane krok po kroku.Przepraszam za kłopot, al;e praktycznie siedze cały dzien z moim malenstwem, ktory zaczyna chodzic i na;prawde nie mam kiedy siedziec długo przed monitorem.Byłabym Ci naprawde wdzieczna.Jeśli to nie problem oczywiście??Pozdrawiam Cie serdecznie, Natalia
Tania2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 08:31   #6
Tania2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez RudaAB
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=82959
czasami naprawde rozumiem bardziej nerwowe koleżanki....
Ja nikogo na siłe nie prosze o pomoc, a nie kazdy rozumie program w jezyku obcym
Tania2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 08:36   #7
Tania2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez redpanda
Jesli chcesz zebym wyczarowala cos z Twojego zdjecia chetnie to zrobie tylko musisz je zalaczyc tutaj postaram sie tez opisac krok po kroku jak to zrobilam i nastepne sprobujesz juz sama...
Pozdrawiam
Redpando, mój mail to :ginek42@interia.pl. Moze przeslij mi, jak możesz ,swoj adres, zebys nie musiala podawac go na forum.pozdawiam jeszcze raz, tania
Tania2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 09:34   #8
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez Tania2
bo jak niżej można czytac, koleżanka jest troche złośliwa. No ale nic, tak już bywa (naie każdy jak ona ma mnóstwo czasu i zna dobrze angielski).
Natalio, nie przesadzasz trochę? RudaAB podała Ci link do wątku, w którym wszystko jest dokładnie opisane - tam się udzielały wszystkie biżuteryjki i powstało kilka bardzo dobrych i doskonale wytłumaczonych szybkich kursów - co i jak zrobić by było doskonale. Przeczytaj całość i potem się wypowiedz, a nie tylko pierwszy post!

Każdy by chciał mieć podane na tacy, a w tym linku to właśnie masz!

A na czas obróbki zdjęć włącz dziecku Teletubisie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:04   #9
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

RudejAB chodzilo o to ze kurs jest przyklejony na gorze stony, w watkach redakcyjnych. Naprawde trzeba nie chciec szukac zeby go nie zauwazyc
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:16   #10
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Ale skoro chcesz cos zrobić, to musisz temu poświęcić czas. Dostałaś kurs- takk jak prosiłaś- uszanuj ze inne wizazanki w tym watku sie meczyły i starały siię pomóc każdemu. I zastanów się kto tu jest złośliwy
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:35   #11
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Teraz to chyba mamy byc prawo wkurzone:/ Wiele z nas się naprodukowało i stworzyło coś takiego jak "kurs obróbki zdjęć", który specjalnie został przypiety na górze, żeby każdy mógł z niego korzystać i nie zadawać milona razy tych samych pytań. Widocznie, tak jak Naila napisała, niektórzy chcą mieć wszystko podane na tacy, najlepiej, zeby ktoś inny za nich to zrobił Grrrr....
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 14:14   #12
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez aniielica
Teraz to chyba mamy byc prawo wkurzone:/ Wiele z nas się naprodukowało i stworzyło coś takiego jak "kurs obróbki zdjęć", który specjalnie został przypiety na górze, żeby każdy mógł z niego korzystać i nie zadawać milona razy tych samych pytań. Widocznie, tak jak Naila napisała, niektórzy chcą mieć wszystko podane na tacy, najlepiej, zeby ktoś inny za nich to zrobił Grrrr....
Czy na tej stronie mial byc jakis kurs ?? http://forum.mehehe.net/kurs/ Nie widze tam zadnego kursu...
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 14:20   #13
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Kurs jest w całym wątku. Sama przez ponad godzinę pisałam i obrabiałam zdjecia, żeby zrobic kurs obróbki właśnie w PSie. Radzę przeglądnać cały wątek...
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 16:29   #14
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
naie każdy jak ona ma mnóstwo czasu
nie obrażaj to sobie innych użytkowników, bo Ty jesteś Ty .

Cytat:
Napisane przez aniielica
Kurs jest w całym wątku. Sama przez ponad godzinę pisałam i obrabiałam zdjecia, żeby zrobic kurs obróbki właśnie w PSie. Radzę przeglądnać cały wątek...
No co Ty Aniielico, przecież tylko mając małego łobuza nie ma się na nic czasu.

Ty, czy Ruda, przecież możecie, co to dla Was.

Samo to się, Taniu nic nie zrobi, i właśnie ten czas, którego tak Ci brakuje, ma tu najwięcej do rzeczy.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 17:48   #15
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Oczywiście ja przecież nic nie robię, tylko siedzę przed komputrem. Nie żebym np. w tym słońcu musiała narwać po 18 czy 20 kilo fasolki albo jeszcze coś innego. Poza tym skoro link do kursu naszej TANI nie wystarczyl, to myślę, ze oznacza to tylko jedno- że chciała, aby ktoś zrobił to za nia dlatego, ze ona musi się zajac dzieckiem. Jeżeli aż tak poswieca się dziecku, to niech nie prosi o kurs, bo nie bedzie miala kiedy obrobic tego zdjecia. W koncu dziecko raczkuje...
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 18:11   #16
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Jeszcze moje 3 grosze! Ja też mam Juniora Chyba wiele z nas ma swojego Juniora, albo pracę, albo inne absorbujące zajęcia! Ja siedzę po nocach i czytam! Fotografuję na ogrodzie z Juniorem, który stale mi pomaga... Na szczęście mam wakacje i dopiero 20 sierpnia do pracy! Ale hobby jest dla mnie ważne i rozwijające, dlatego niedosypiam i coś robię
Powodzenia Tania2 w swojej pasji!
redpanda skoro masz mnóstwo czasu, żeby w ten sposób pomagać innym to jest opcja PW z której można skorzystać! I chyba jednak ciut się czuję urażona Twoimi wypowiedziami! I mam do tego prawo!
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 19:22   #17
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez RudaAB
Jeszcze moje 3 grosze! Ja też mam Juniora Chyba wiele z nas ma swojego Juniora, albo pracę, albo inne absorbujące zajęcia! Ja siedzę po nocach i czytam! Fotografuję na ogrodzie z Juniorem, który stale mi pomaga... Na szczęście mam wakacje i dopiero 20 sierpnia do pracy! Ale hobby jest dla mnie ważne i rozwijające, dlatego niedosypiam i coś robię
Powodzenia Tania2 w swojej pasji!
redpanda skoro masz mnóstwo czasu, żeby w ten sposób pomagać innym to jest opcja PW z której można skorzystać! I chyba jednak ciut się czuję urażona Twoimi wypowiedziami! I mam do tego prawo!

RudaAB po pierwsze nie masz powodow zeby czuc sie urazona bo nie wypowiadalam sie w ogole na Twoj temat, ani nikogo nie obrazilam.

Po drugie zgadza sie, mam czas bo jestem teraz w domu (a dziecka nie mam) i nie mam problemu zeby pomoc milej osobie przeedytowac jedno zdjecie tym bardziej ze znam photoshopa jak wlasna kieszen i zajeloby mi to chwilke.

Tania mogla nie zauwazyc tego watku w ktorym juz bylo pokazywane jak edytowac zdjecia i nie widze w tym nic zlego - jest nowa na forum.

I nie, nie jestem osoba ktora daje sie wykorzystywac jak to wywnioskowalam z Twojej wypowiedzi.
Nie mam zamiaru siedziec w photoshopie calymi dniami edytujac ludziom zdjecia - mam wiele innych ciekawych rzeczy do robienia - moge tylko ewentualnie pomoc, pokazac raz jak robi sie to czy tamto.

Wiesz, jezeli moje wypowiedzi Ci nie pasuja i czujesz sie urazona to nie wchodz tutaj i nie czytaj - proste
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 07:53   #18
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez redpanda

...
I nie, nie jestem osoba ktora daje sie wykorzystywac jak to wywnioskowalam z Twojej wypowiedzi.
Nie mam zamiaru siedziec w photoshopie calymi dniami edytujac ludziom zdjecia - mam wiele innych ciekawych rzeczy do robienia - moge tylko ewentualnie pomoc, pokazac raz jak robi sie to czy tamto.
...
Pomożesz tylko jednej osobie z jednym zdjęciem, (bo "nie masz zamiaru siedziec w photoshopie całymi dniami edytujac ludziom zdjecia"), ale inne o tym przecztają i też będą się domagały takiej pomocy zaśmiecając forum i obrażając się. Pewnie, po co czytać jakiś długi wątek, jak można mieć "indywidualne korepetycje" z obróbki zdjęć.

Myślę, że najlepszym rozwiazaniem byłoby podzielenie się swoją wiedzą ze wszystkimi. (Możesz też wkleić swój sposób "obrabiania" zdjęć we wspomnianym wątku, jednocześnie pomagając Tani i innym).
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 09:33   #19
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

To teraz ja wtrące swoje 3 grosze.Niestety nowe osoby zamiast najpierw rozglądnąć się po forum (choćby po pierwszej stronie) lub skorzystać z wyszukiwarki zakładają od razu nowy wątek.Nie wiem dlaczego te osoby nie chcą zrozumieć,że dla nas-stałych bywalczyń tego forum, jest to delikatnie mówiąc denerwujące.Jeśli wszystko jest opisane na pierwszej stronie forum,a mimo to pojawiają się posty-nauczcie mnie robić kolczyki,zdjęcia itp. to nie dziwcie się,że reakcja jest taka a nie inna .Na koniec napiszę jeszcze,że choć teraz się denerwujecie,że nikt nie chce Wam pomóc lub odpowada na Wasze wątki w taki właśnie sposób,to gdy spędzicie tu więcej czasu,same będziecie tak reagować.I nie mówcie,że ja na pewno tak nie będę,bo będziecie .Kilka z nas jawnie się przyznaje, że nie rozumiały na początku naszego "oburzenia".Inne otwarcie tego nie mówią,ale kto jest tu dłuższy czas, to widzi komu w końcu puszczają nerwy i zabiera głos.
Podsumowując.Znowu mam twardy orzech do zgryzienia-co zrobić z tym wątkiem?Jak już kiedyś pisałam,takie rzeczy zostawiam Wam pod dyskusję,a kiedy decyzja zapadnie,zostanie ona wykonana .Choć, jak to juz kilka razy się przekonałam,nie da się wszystkich zadowolić.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 09:56   #20
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

hmm... a wiecie ze za granica mamy opinie , ze jestesmy narodem nie toletancyjnym?????

i zaczynam rozumiec dlaczego.......
a co wam dziewczyny szkodzi pomagac komus jak o to prosi?nie kazdy ma duzo czasu na siedzenie przed kompem i czytanie dlugasnych watkow na interesujacy go temat
ja osobiscie wolalabym zadac pytanie i otrzymac odpowiedz[jesli ktos moze czy zechce odpowiedziec] no ale tu az strach pytac.......

a przeciez "kto pyta nie bladzi" -takie madre powiedzenie....
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:06   #21
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Jest tez mądre powiedzenie "czego jas sie nie nauczy, tego jan nie bedzie umial" lub tez "madry Polak po szkodzie". Jeżeli każdy chce przeżyć zycie schodzac za każym razem na latwizne, niczego nie szukajac, nie starajac sie dociec, to jaki to ma sens. a gdybysmy wszystkie takie byly? wtedy byly by watki tylko i wylacznie z pytaniami, bez odpowiedzi

nawet JP II napisał "Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj, wiesz, że ono musi tu gdzieś być"
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:09   #22
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez lucyAS
hmm... a wiecie ze za granica mamy opinie , ze jestesmy narodem nie toletancyjnym?????
...
Jesteśmy nietolerancyjni, bo osoby, które chcą podzielić się swoją wiedzą robią to w jednym wspólnym wątku tak, aby inni też mogli z tej wiedzy skorzystać?
Tam są dokładne kursy obrazkowe "krok po kroku" dla różnych programów. Strasznie łatwo je odnaleźć właśnie po tych obrazkach.

Gdyby Tania zadała sobie trud przeczytania tego i w tamtym wątku napisała, że jej to nie wychdzi, i np. wkleiła efekt swojej pracy, to pewnie z 10 osób rzuciło by się do pomocy.

Osobom, które poświęciły czas na przygotowanie kursów może zrobić się przykro, że one się męczą, a innym, którzy chcą poznać tą wiedzę nie chce się nawet odszukać i przeczytać.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:38   #23
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez Justin_14
"czego jas sie nie nauczy, tego jan nie bedzie umial"
justin ucz sie ucz , a za 15 lat podyskutujemy o dzieciach i innych rzeczach bo do niektorych to rzeczywiscie trzeba dorosnac

co do Tanii to widze ze jest tu nowa a nowi nie zawsze wiedza co i jak ,no a jak ma brzdaca co chodzic zaczyna to wcale sie jej nie dziwie ze nie znalazla lub nawet nie pomyslala zeby poszukac ,wychowywanie dziecka to zajmujace zajecie

eklerka ty chyba nie masz jeszcze dzieci?


nie chce nikogo obrazac ale widze tu na tym forum duzo mlodych dziewczyn ktore z racji wieku nie mogo miec duzo doswiadczen zyciowych i prawdziwych doroslych problemow typu dzieci dom praca itd. wiec sprobujcie sobie wyobrazic ze czytacie dlugasny watek zeby znalezc to co chcecie wiedziec a za waszymi plecami wrzeszczy dziecko, [albo i dwoje]na kuchni obiad sie przypala,trzeba zrobic pranie ,prasowanie ,sprzatanie i jeszcze znalezc chwile dla siebie.....,
wierzcie na slowo ze 24 godz to czasem jest za malo....


dla wszystkich zapracowanych
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:42   #24
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Umiejetnosc wyszukiwania informacji jest potrzebna. Zwlaszcza jak sie kozysta z internetu. To nie jest jedyne forum na ktorum spotkalam sie z taka odpowiedzia na pytania.

Proste, watek byl na gorze, widoczny, zaden problem do niego zajzec. A jak sie nie ma czasu przczytac to juz co innego. Przeiez dziewczyny maga podac linki o starszych watkow, zagdzebanych gdzies tam. I chcac nie chcac trzeba to przeczytac, wyszukac w tym potrzebnych wiadomosci.

I tu nie chodzi o niechec wizazanek do pomocy, bo te kursy sa, robione przez te co sie tu buntuja. Po co robily? Zeby nowym bylo latwiej. Nawet tutoriale sa przyklejone w redakcyjnych, zeby nowe NIE MUSIALY SZUKAC. I kto tu ma prawo byc zly? Co innego jak powstaje watek na rzadko poruszany temat, gdzie moze raz czy dwa sie o tym wypowiadano, ale pod roznymi nazwami.

I nie wiem, moze ja jakas dziwna jestem, ale jak swego czasu dostalam kopa od ludzi ze od WSZYSTKIEGO jest wyszukiwarka, najpierw z niej skozystam, potem zadam pytanie. I zazwyczaj okazuje sie ze nie jest to konieczne, bo na wiekszosc moich pytan padly juz wczesniej odpowiedzi (nie tylko tu). Jesli chcesz sie czegos nauczyc i tak czy siak musisz poswiecic na to troche czasu.
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 11:49   #25
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez lucyAS
nie chce nikogo obrazac ale widze tu na tym forum duzo mlodych dziewczyn ktore z racji wieku nie mogo miec duzo doswiadczen zyciowych i prawdziwych doroslych problemow typu dzieci dom praca itd. wiec sprobujcie sobie wyobrazic ze czytacie dlugasny watek zeby znalezc to co chcecie wiedziec a za waszymi plecami wrzeszczy dziecko, [albo i dwoje]na kuchni obiad sie przypala,trzeba zrobic pranie ,prasowanie ,sprzatanie i jeszcze znalezc chwile dla siebie.....,
wierzcie na slowo ze 24 godz to czasem jest za malo....
Nie no super.
Apel zapracowanej matki Polki .

Ktoś sobie wybiera określoną drogę życiową, czego skutkiem jest także i brak czasu, a ktoś inny ma w imię litości; życzliwości odwalać za kogoś końską robotę (czy robótkę).

To jest tak samo niesprawiedliwa sytuacja, jak ta, jaką zdarzało mi się obserwować patrząc na moją ciotkę - nierzadko odwalała czarną robotę, bo przecież nie mając dzieci mogła zostawać w biurze po godzinach do późna, no bo reszta usprawiedliwiona leciała do swojej rodzinki, by się nią zajmować.

Możesz mieć i nawet 6 dzieci. Zdecydowałaś urodzić i się nimi zajmować, ok, ale należy także czytać to, co inni już napisali.
Ich praca nie jest gorsza ani lepsza od niczyjej innej, i trzeba zrozumieć, że skoro już coś raz jest, to wystarczy, aby dalej tak właśnie pozostało.
Bo niektórzy np. nie mają jeszcze dzieci, ale studiują 2 kierunki, pracują, mają życie prywatne i też pragną znaleźć czas na hobby. My do tego ''nie sprzątamy'', rzecz jasna.

Nie rozumiesz do końca, o co chodzi tym osobom, które się wkurzyły i tyle, z racji tego najwidoczniej, ze rzadko być może przebywasz na forum.
Jak napisała Joasia - pobyłabyś tu częściej, to także Ty byś może bardziej rozumiała.


Wredna Aete, która też parę razy się ulitowała mając czas, nad jakimś uczniakiem, i odwalała mu znaczną część roboty z wypracowankiem np.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2006-08-05 o 12:48 Powód: błąd
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 12:01   #26
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Nie no bez jaj, Panie Drogie, doswiadczone zyciowo? Jesli tak, uszanujcie zesz wreszcie prace innych, stworzona po to, zeby Wam bylo latwiej!
Tak, tak, nie mam dzieci, i jak sobie pomysle, ze przy nich sie taka zmierzla i leniwa zrobie, to sie odechciewa
maghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 12:31   #27
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

no dobra już cicho sza.Nie denerwujmy się."Pis end low" .Zaraz przejrzę cały wątek z kuresm obróbki zdjęć i wypiszę gdzie co jest w wątku "Linki".Poświęcę się
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 12:45   #28
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Mam do Tani (i do Lucy także) dużo życzliwości, bo dlaczego by nie - ale nie spodobało mi się pogrywanie - i tutaj Tania zaczęła: '' ja to nie mam czasu; nie każdy ma czas tak jak ona''.
.....................
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 13:19   #29
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

Cytat:
Napisane przez Aeterna
ja to nie mam czasu; nie każdy ma czas tak jak ona''.
.....................

ja też nie mam,no ale cóż.Przejrzenie całego wątku zajęło mi niewiele czasu,wystarczyło skupić się na postach z załącznikami.Trochę czasu zeszło mi żeby to wszystko wypisać.Zrobiłam ściągę,a teraz idę wyprowadzić psa,bo już patrzy na mnie jakoś tak dziwnie
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 13:54   #30
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Obróbka zdjeć-Adobe Photoshop

A moje dzieci, bądź ich brak, to moja prywatna sprawa. Jakbym chciała o dzieciach gadać, to bym siedziała na "mama z klasą" a nie na "zrób to sama"
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.