Zara, NK, wyprzedaże + OT - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-11, 08:08   #1201
kenzie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

W aplikacji nie można sprawdzić dostępności w sklepie, chyba ze ja nie umiem
kenzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 08:29   #1202
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez kenzie Pokaż wiadomość
W aplikacji nie można sprawdzić dostępności w sklepie, chyba ze ja nie umiem
Nie umiem wrzucić print screena ale pod zdjęciami produktu, opisem itp tam gdzie jest skład itp u mnie w app jest napisane sprawdź dostępność w sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 09:15   #1203
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez kenzie Pokaż wiadomość
W aplikacji nie można sprawdzić dostępności w sklepie, chyba ze ja nie umiem
trzeba zejść na sam dół strony, pod "uzupełnij stylizacje - zdjęcia" oraz "podobne artykuły" i tam jest sprawdź dostepnośc . Też za pierwszym razem tego szukałam
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 09:31   #1204
kenzie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Dziękuje wam dziewczyny! Już widzę
kenzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 09:50   #1205
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
trzeba zejść na sam dół strony, pod "uzupełnij stylizacje - zdjęcia" oraz "podobne artykuły" i tam jest sprawdź dostepnośc . Też za pierwszym razem tego szukałam
Goniu ta sukienka w kropki, którą kupiłaś jak wypada rozmiarowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 09:57   #1206
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy również macie problem z wybraniem opcji odbioru zamówienia w sklepie?
W ogóle to u mnie nie działa, miasto Poznań.
U mnie też Wrocław cały zajęty. Czekam aż się zwolni. Opole mi tylko pokazuje

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. No właśnie ja nie chce online, bo chce dostać zwrot na kartę podarunkową i nią tez zapłacić

Trzymam kciuki żebyś jeszcze złapała koszule. Jaki rozmiar potrzebujesz? Dziś ją miałam na sobie i jest super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------





Tez od jakiegoś czasu nie mogę zrobić odbioru w Poznaniu. Na początku wyprzedaży można było, a od kilku dni nie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja koszule noszę 32. Wiec XS. Jak ona wypada?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Zeberkaa88 Pokaż wiadomość
W Krakowie w Bonarce mamy paczkomat w Zarze . Skanuje się QR i paczuszka wyjeżdża. Wszystko traw kilka sekund.
Wow serio? Super opcja
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 10:00   #1207
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Mam 3 różne paczki. Z każdej coś będę chciała zwrócić. Czy mogę zwrócić rzeczy z 3 zamówień w jednym opakowaniu? Czy trzeba rozdzielac tak jak przy dostawie?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 10:09   #1208
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Mam 3 różne paczki. Z każdej coś będę chciała zwrócić. Czy mogę zwrócić rzeczy z 3 zamówień w jednym opakowaniu? Czy trzeba rozdzielac tak jak przy dostawie?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Lepiej rozdzielić, bo potem same kłopoty...

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie też Wrocław cały zajęty. Czekam aż się zwolni. Opole mi tylko pokazuje

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------




Ja koszule noszę 32. Wiec XS. Jak ona wypada?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



Wow serio? Super opcja
Ale w sumie co to za różnica? Jak jadę do sklepu to mogę odebrać ze sklepu. Paczkomat jest dla mnie atrakcyjny jak go mam pod domem
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 10:28   #1209
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Lepiej rozdzielić, bo potem same kłopoty...

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------



Ale w sumie co to za różnica? Jak jadę do sklepu to mogę odebrać ze sklepu. Paczkomat jest dla mnie atrakcyjny jak go mam pod domem
Ja zrozumiałam że to taki paczkomat do paczek sklepowych, zamówionych za free do sklepu ;D chyba że popłynęłam za daleko w rozważaniach hehe że nie stoi się w kolejce aż Pani na przymierzalni znajdzie, wyniesie, wyda itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 11:33   #1210
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie też Wrocław cały zajęty. Czekam aż się zwolni. Opole mi tylko pokazuje

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------




Ja koszule noszę 32. Wiec XS. Jak ona wypada?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------





Wow serio? Super opcja


Koszula standardowo - nosze S i kupiłam S. Jak byłam w Starym Browarze tydzień temu to była XS. Będę tam w przyszłym tygodniu to mogę wziąć jesli jeszcze będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 11:44   #1211
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Nie wiem co mnie naszło, ale zamówiłam 2 pierścionki z limited edition... Tylko, że ja mam paluszki jak serdelki... No dobra, może nie takie grube, ale krótkie napewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 13:06   #1212
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Tak potwierdzam jest paczkomat, tylko tam na męskim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ciekawe muszę go obadać


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale w sumie co to za różnica? Jak jadę do sklepu to mogę odebrać ze sklepu. Paczkomat jest dla mnie atrakcyjny jak go mam pod domem
Wczoraj stałam w kolejce żeby odebrać paczkę ok.20 minut może z paczkomatem będzie szybciej Bo jednak pani musi spisać kilka osób, pójść na magazyn i wrócić.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 13:09   #1213
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Jak oni mierzą rozmiary pierścionków? Możliwe że s ma 16,5 mm? Trochę dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 13:56   #1214
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Jak oni mierzą rozmiary pierścionków? Możliwe że s ma 16,5 mm? Trochę dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z tego, co rozumiem to napisali, że maja rozmiar jubilerski 12 i 15. Dla porównania ja na kciuku noszę 10/11, a na serdecznym 9 przy małych, szczupłych dłoniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 14:04   #1215
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale w sumie co to za różnica? Jak jadę do sklepu to mogę odebrać ze sklepu. Paczkomat jest dla mnie atrakcyjny jak go mam pod domem
szybciej idzie i kolejki mniejsze plus pracownicy nie muszą chodzić po paczki, ale apropos pracowników miałam ostatnio historię w zarze właśnie w bonarce, aplikacja pokazała że są tam moje kozaki, zwiedziłam cały sklep, nie znalazłam, więc pytam panią czy na pewno są, ona mówi że są, ale na magazynie i mi ich nie przyniosą i nie sprzedadzą, bo w trakcie wyprzedaży nie chodzą po pojedyncze sztuki na magazyn i będą one wyłożone na sklep, ale niewiadomo kiedy i mogę sobie zaglądać do zary i sprawdzać... próbowałam wytłumaczyć pani że ja je chcę kupić na 100% a nie pooglądać i że nie będę jeździć codziennie do zary szukać butów, ale nie dała się przekonac, spotkałyście się z tym u siebie?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 14:15   #1216
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
szybciej idzie i kolejki mniejsze plus pracownicy nie muszą chodzić po paczki, ale apropos pracowników miałam ostatnio historię w zarze właśnie w bonarce, aplikacja pokazała że są tam moje kozaki, zwiedziłam cały sklep, nie znalazłam, więc pytam panią czy na pewno są, ona mówi że są, ale na magazynie i mi ich nie przyniosą i nie sprzedadzą, bo w trakcie wyprzedaży nie chodzą po pojedyncze sztuki na magazyn i będą one wyłożone na sklep, ale niewiadomo kiedy i mogę sobie zaglądać do zary i sprawdzać... próbowałam wytłumaczyć pani że ja je chcę kupić na 100% a nie pooglądać i że nie będę jeździć codziennie do zary szukać butów, ale nie dała się przekonac, spotkałyście się z tym u siebie?


Moim zdaniem to tylko i wyłącznie zależy od woli sprzedawcy... czasem nawet im się sprawdzać nie chce i z góry odpowiadają ‚na pewno nie ma’ :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 14:39   #1217
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Z tego, co rozumiem to napisali, że maja rozmiar jubilerski 12 i 15. Dla porównania ja na kciuku noszę 10/11, a na serdecznym 9 przy małych, szczupłych dłoniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak teraz zobaczyłam. Ja mam 9/10 więc mogę pomarzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 14:41   #1218
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
O ciekawe muszę go obadać




Wczoraj stałam w kolejce żeby odebrać paczkę ok.20 minut może z paczkomatem będzie szybciej Bo jednak pani musi spisać kilka osób, pójść na magazyn i wrócić.
No ale pomiajac okres wyprzedaży, gdzie przy kasie stoi x osób czekających jak sepy na swoje paczuchy to raczej taki gadżet. Żeby nie było sama tez stoje jak sęp heheh ale wczoraj akurat bylam w zarze i od razu widać, kto czeka na paczki

Kolekcja wtórna i droga, wszystko widzialam, nic nie kupuje. Mam dosc futerek, kozakow, kwiecistych kiecek, cekinow i militarnych butow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 14:41   #1219
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do poludnia Katowice wyskakiwaly
A no nie załapałam się, z rana nie wchodziłam nawet sprawdzać czy były obniżki bo tydzień temu w sobotę były
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 14:44   #1220
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
szybciej idzie i kolejki mniejsze plus pracownicy nie muszą chodzić po paczki, ale apropos pracowników miałam ostatnio historię w zarze właśnie w bonarce, aplikacja pokazała że są tam moje kozaki, zwiedziłam cały sklep, nie znalazłam, więc pytam panią czy na pewno są, ona mówi że są, ale na magazynie i mi ich nie przyniosą i nie sprzedadzą, bo w trakcie wyprzedaży nie chodzą po pojedyncze sztuki na magazyn i będą one wyłożone na sklep, ale niewiadomo kiedy i mogę sobie zaglądać do zary i sprawdzać... próbowałam wytłumaczyć pani że ja je chcę kupić na 100% a nie pooglądać i że nie będę jeździć codziennie do zary szukać butów, ale nie dała się przekonac, spotkałyście się z tym u siebie?
Tak w łodzi usłyszałam kiedyś, że jak coś chcę to muszę się zapisać w zeszycie na dany dzień i przyniosą bo mają jakiś oddzielny magazyn i chodzą raz czy dwa na dzień.

A jak poszłam 27.12 w poszukiwaniu swetra, nie było nigdzie to poszłam do pani, a ta mi mówi, że w ogóle takiego produktu jej nie znajduje.... nosz k...
A w poniedziałek przychodzę i jest cały wieszak swetrów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 14:47   #1221
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
szybciej idzie i kolejki mniejsze plus pracownicy nie muszą chodzić po paczki, ale apropos pracowników miałam ostatnio historię w zarze właśnie w bonarce, aplikacja pokazała że są tam moje kozaki, zwiedziłam cały sklep, nie znalazłam, więc pytam panią czy na pewno są, ona mówi że są, ale na magazynie i mi ich nie przyniosą i nie sprzedadzą, bo w trakcie wyprzedaży nie chodzą po pojedyncze sztuki na magazyn i będą one wyłożone na sklep, ale niewiadomo kiedy i mogę sobie zaglądać do zary i sprawdzać... próbowałam wytłumaczyć pani że ja je chcę kupić na 100% a nie pooglądać i że nie będę jeździć codziennie do zary szukać butów, ale nie dała się przekonac, spotkałyście się z tym u siebie?
Fiu, fiu.... się porobiło... chyba trafiłaś na zły humor pani
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 14:58   #1222
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

dziewczyny, powiedzcie proszę czy tylko ja mam taki problem czy wy też to widzicie.
nie jestem jakoś szczególnie wysoka, mam ok. 170-172 cm i szukam spotkani CHOCIAŻBY do kostki. kupiłam na tej wyprzy trzy pary, które na modelach, które są znacznie wyższe, właśnie tak wyglądały. po założeniu okazje się, że mam je do połowy łydki!!! oni retuszują te zdjęcia czy zakładają modelkom dłuższe egzemplarze... ręce opadają.
może znacie jakiś model z prostymi nogawkami, może być coś w stylu mom jeans, ale ciut dłuższe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 15:06   #1223
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie proszę czy tylko ja mam taki problem czy wy też to widzicie.
nie jestem jakoś szczególnie wysoka, mam ok. 170-172 cm i szukam spotkani CHOCIAŻBY do kostki. kupiłam na tej wyprzy trzy pary, które na modelach, które są znacznie wyższe, właśnie tak wyglądały. po założeniu okazje się, że mam je do połowy łydki!!! oni retuszują te zdjęcia czy zakładają modelkom dłuższe egzemplarze... ręce opadają.
może znacie jakiś model z prostymi nogawkami, może być coś w stylu mom jeans, ale ciut dłuższe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kolekcja dla modelek jest dla nich specjalnie szyta.
Wielokrotnie spodnie które kupuję na modelce są w tej samej długości niż ja mam. Tylko że modelka ma ok. 178-180 cm wzrostu a ja mam 20 cm mniej
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 15:11   #1224
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
szybciej idzie i kolejki mniejsze plus pracownicy nie muszą chodzić po paczki, ale apropos pracowników miałam ostatnio historię w zarze właśnie w bonarce, aplikacja pokazała że są tam moje kozaki, zwiedziłam cały sklep, nie znalazłam, więc pytam panią czy na pewno są, ona mówi że są, ale na magazynie i mi ich nie przyniosą i nie sprzedadzą, bo w trakcie wyprzedaży nie chodzą po pojedyncze sztuki na magazyn i będą one wyłożone na sklep, ale niewiadomo kiedy i mogę sobie zaglądać do zary i sprawdzać... próbowałam wytłumaczyć pani że ja je chcę kupić na 100% a nie pooglądać i że nie będę jeździć codziennie do zary szukać butów, ale nie dała się przekonac, spotkałyście się z tym u siebie?
Miałam tak latem. Ta budyniowa maxi była tak słabo uszyta, że zamówiłam jedną czy dwie, dwie mierzyłam na sklepie i wszystkie miały coś nie tak. Dlatego jak mi w apce wyskoczyło, że są rozmiary to pojechałam do Portu u nas i mówię do pani, że w pace jest S i czy może przynieść, bo nie ma na sklepie. Oczywiście bez sprawdzenia pani powiedziała, że nie ma. Ale ja byłam wtedy tym ich szyciem tak wkurzona i zdeterminowana, że mówię, żeby przyniosła jakiś inny rozmiar, bo wszystkie są na magazynie, a ja chcę ją zobaczyć. Chyba nie miała wyjścia, bo co miała mi powiedzieć jak przed nos jej podstawiłam apkę z wszystkimi rozmiarami. Pani przyniosła wszystko z magazynu, oczywiście mówiąc najpierw, że to potrwa ok.10 minut, a ja, że poczekam oczywiście było kilka sztuk S, których przecież miało tam nie być. I sobie z nich wybrałam. Jak jestem zdeterminowana to bym poszła do menadżerki. Powiedziałabym, że jak im się nie chce przynosić to napisze skargę, bo po co jest apka? Ale myślę, że menadżerka kazałabym przynieść.

Ale pamiętam jak kiedyś kupowałam z mamą zimowy puchowy płaszcz, z dużym kapturem obszytym futerkiem, ciężki, duży, na sklepie były ze dwa moje rozmiary, ale walające się i błagam panią w Manu żeby przyniosła mi wszystkie jakie są w moim rozmiarze na magazynie. Z 5 chyba było. A płaszcz drogawy. Pani nie chciała się zgodzić, bo są na sklepie. Łaziłam za nią i nawet jeden ze sklepu jej przyniosłam żeby zobaczyła jak wygląda. W końcu pani chyba miała dosyć i poszła z 30 minut jej nie było! Przyniosła mi, ledwo to niosąc, wszystkie 5 i powiedziała, że popsuł się im skaner i szukała ich ręcznie, na szczęście były jakoś w miarę nowe i szybko znalazła wybrałam z nich najlepszy płaszcz, bo każdy się rzecz jasna różnił długością, a po zakupach kupiłam pani czekoladę
Zazwyczaj taka nie jestem, bo wchodzę i kupuję, ale czasem człowiek musie te pani docisnąć
Ania Unikalna to ten płaszcz z futerkiem, co go mam dzięki Tobie


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ale pomiajac okres wyprzedaży, gdzie przy kasie stoi x osób czekających jak sepy na swoje paczuchy to raczej taki gadżet. Żeby nie było sama tez stoje jak sęp heheh ale wczoraj akurat bylam w zarze i od razu widać, kto czeka na paczki
Nie jesteś uzależniona od pań wchodzisz, skanujesz i masz paczkę Mnie to pasuje. Musze obadać to w Manu


Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Tak w łodzi usłyszałam kiedyś, że jak coś chcę to muszę się zapisać w zeszycie na dany dzień i przyniosą bo mają jakiś oddzielny magazyn i chodzą raz czy dwa na dzień.

A jak poszłam 27.12 w poszukiwaniu swetra, nie było nigdzie to poszłam do pani, a ta mi mówi, że w ogóle takiego produktu jej nie znajduje.... nosz k...
A w poniedziałek przychodzę i jest cały wieszak swetrów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio?? Przed remontem faktycznie długo się czekało aż panie przyniosą, bo mają magazyn w innym budynku i pani mówiła, że 10 minut mają do niego. Pewnie mają gdzieś na tyłach budynku? Ale przynosiły bez problemu

Często tak mówią po prostu im się nie chce.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;87493996]Kolekcja dla modelek jest dla nich specjalnie szyta.
Wielokrotnie spodnie które kupuję na modelce są w tej samej długości niż ja mam. Tylko że modelka ma ok. 178-180 cm wzrostu a ja mam 20 cm mniej [/QUOTE]

Coś w tym jest bo przeważnie maxi na modelce jest też maxi na mnie, a ja mam 163 cm
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-01-11 o 15:14
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 15:20   #1225
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Miałam tak latem. Ta budyniowa maxi była tak słabo uszyta, że zamówiłam jedną czy dwie, dwie mierzyłam na sklepie i wszystkie miały coś nie tak. Dlatego jak mi w apce wyskoczyło, że są rozmiary to pojechałam do Portu u nas i mówię do pani, że w pace jest S i czy może przynieść, bo nie ma na sklepie. Oczywiście bez sprawdzenia pani powiedziała, że nie ma. Ale ja byłam wtedy tym ich szyciem tak wkurzona i zdeterminowana, że mówię, żeby przyniosła jakiś inny rozmiar, bo wszystkie są na magazynie, a ja chcę ją zobaczyć. Chyba nie miała wyjścia, bo co miała mi powiedzieć jak przed nos jej podstawiłam apkę z wszystkimi rozmiarami. Pani przyniosła wszystko z magazynu, oczywiście mówiąc najpierw, że to potrwa ok.10 minut, a ja, że poczekam oczywiście było kilka sztuk S, których przecież miało tam nie być. I sobie z nich wybrałam. Jak jestem zdeterminowana to bym poszła do menadżerki. Powiedziałabym, że jak im się nie chce przynosić to napisze skargę, bo po co jest apka? Ale myślę, że menadżerka kazałabym przynieść.

Ale pamiętam jak kiedyś kupowałam z mamą zimowy puchowy płaszcz, z dużym kapturem obszytym futerkiem, ciężki, duży, na sklepie były ze dwa moje rozmiary, ale walające się i błagam panią w Manu żeby przyniosła mi wszystkie jakie są w moim rozmiarze na magazynie. Z 5 chyba było. A płaszcz drogawy. Pani nie chciała się zgodzić, bo są na sklepie. Łaziłam za nią i nawet jeden ze sklepu jej przyniosłam żeby zobaczyła jak wygląda. W końcu pani chyba miała dosyć i poszła z 30 minut jej nie było! Przyniosła mi, ledwo to niosąc, wszystkie 5 i powiedziała, że popsuł się im skaner i szukała ich ręcznie, na szczęście były jakoś w miarę nowe i szybko znalazła wybrałam z nich najlepszy płaszcz, bo każdy się rzecz jasna różnił długością, a po zakupach kupiłam pani czekoladę
Zazwyczaj taka nie jestem, bo wchodzę i kupuję, ale czasem człowiek musie te pani docisnąć
Ania Unikalna to ten płaszcz z futerkiem, co go mam dzięki Tobie




Nie jesteś uzależniona od pań wchodzisz, skanujesz i masz paczkę Mnie to pasuje. Musze obadać to w Manu




Serio?? Przed remontem faktycznie długo się czekało aż panie przyniosą, bo mają magazyn w innym budynku i pani mówiła, że 10 minut mają do niego. Pewnie mają gdzieś na tyłach budynku? Ale przynosiły bez problemu

Często tak mówią po prostu im się nie chce.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



Coś w tym jest bo przeważnie maxi na modelce jest też maxi na mnie, a ja mam 163 cm
W Mango mam tak samo z długością
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 15:20   #1226
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

eh to widzę, że takie historie to nic nowego, nie będą mi dane te buty jednak
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 15:40   #1227
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
eh to widzę, że takie historie to nic nowego, nie będą mi dane te buty jednak
Czemu nie stanęłaś do kolejki po odbiór paczek? podałabyś pani numer do butów i by przyniosła z paczkami ja bym tak zrobiła. Jakby ta pani nie chciała przynieść to bym uderzała do menadżerki.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 16:40   #1228
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Czemu nie stanęłaś do kolejki po odbiór paczek? podałabyś pani numer do butów i by przyniosła z paczkami ja bym tak zrobiła. Jakby ta pani nie chciała przynieść to bym uderzała do menadżerki.
z racji paczkomatu u nas w zarze, nie ma kolejek po odbiór paczek i nie ma osoby od paczek, wszystko robi się samemu
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 16:53   #1229
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
z racji paczkomatu u nas w zarze, nie ma kolejek po odbiór paczek i nie ma osoby od paczek, wszystko robi się samemu
Ups no to trzeba było do menadżerki i prosić, prosić, prosić
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:08   #1230
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie proszę czy tylko ja mam taki problem czy wy też to widzicie.
nie jestem jakoś szczególnie wysoka, mam ok. 170-172 cm i szukam spotkani CHOCIAŻBY do kostki. kupiłam na tej wyprzy trzy pary, które na modelach, które są znacznie wyższe, właśnie tak wyglądały. po założeniu okazje się, że mam je do połowy łydki!!! oni retuszują te zdjęcia czy zakładają modelkom dłuższe egzemplarze... ręce opadają.
może znacie jakiś model z prostymi nogawkami, może być coś w stylu mom jeans, ale ciut dłuższe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na moje 179 nie ma żadnych jeansów więc odpuściłam juz mierzenie bo wszystko jest do połowy łydki.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

wiecię może jak to jest z wyprzedażami w oysho ? nic nie spada od 26 grudnia
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-08 19:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.