Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz.2 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3 25 40,98%
Rosną nam zdrowo i kopią nas mocno maluchy co mają rodzić się WIOSNĄ - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 3 4,92%
Jesień za oknem, liście z drzew spadają, a nasze maluszki się ujawniają - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 2 3,28%
Coraz większe nasze brzuszki, a w nich kopią już maluszki - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 15 24,59%
Z kompletowaniem wyprawki urwanie głowy- czy o tym będzie nasz wątek nowy?- Mamusie III/IV 2014 cz.3 0 0%
Półmetek za nami, wiosną będziemy mamami - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 16 26,23%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-28, 19:07   #3751
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Moja pierwsza rzecz dla dzidziusia
http://allegro.pl/show_item.php?item...658#tabsAnchor
ależ jestem dumna i się cieszę. Chciałam, żeby pierwsza rzecz była nowa, ale ta mi się tak spodobała, że musiałam ją mieć NO MUSIAŁAM! Mam nadzieję, że dziecko większe się nie urodzi. Najwyżej obetnę nóżki Myślę, że na spacerek się zda. No tak mi się podoba
słodki

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie. Mała dalej została małą, więc spokojnie można wpisać imię - EMILIA na pierwsza stronę
śliczne imię

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość

Ja sie zaraz ogarniam i uciekam do krewetologa


Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Witam po wizycie.

Zaraz was nadrobie ale tylko na szybko napisze, że wszystko ok.
Synek jest dalej synkiem. Miałam robione usg i pani doktor sprawdziała wszystkie narzady dziecka i wszystko jest dobrze. Tak długo mi robiła to usg jezdziła po brzuchu ze sie bałam ze cos niepokojacego zobaczyła. A ona na koniec do mnie mówi, że chciała małemu piekne zdjecie buzki zrobic a on za nic nie chciał się ładnie ułozyć, więc zdjecia nie dostałam.
Moje wyniki odnosnie kryształów szczawiamu w moczu okazały się ok, ponieważ jak powiedziała ginka wynikają z mojej diety z tego co akurat jadłam. Na plusie mam 5kg od poczatku ciazy.
Mały waży 550g
toż to duży lokator już, ponad pół torebki cukru
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:28   #3752
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
i w tym śpiworku kładłaś go na prześcieradło w łóżeczku?
Ja też chcę zainwestować w śpiworki, ale chcę mimo wszystko kupić pościel i kłaść dziecko po prostu na kołderce?
Taki maluch nie może mieć zbyt miękko pod plecami więc bezpośrednio na materacu wystarczy
Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Ale co jest najlepsze - dowiedziałam się że on zwolnienia lekarskie wystawia tylko w trakcie prywatnej wizyty a na NFZ zwolnienia nie wystawi Ponieważ chcę iść na zwolnienie od listopada, to muszę przyjść za tydzień, zapłacić za wizytę i dopiero dostać zwolnienie! To po ja chodzę na NFZ do cholery skoro zwolnienia i tak wystawia komercyjnie.

Aha, i wyszly mi dość liczne bakterie w moczu, jednak na moje pytanie o to dowiedziałam się że to się zdarza w czasie ciąży i nic takiego się nie dzieje. Czy Wy macie jakieś zalecenia w przypadku bakterii w moczu?
Okropny z niego naciągacz
Co do bakterii to zależy jak liczne są i czy inne parametry moczu są zmienione. Ja miałam niewiele bakterii i leukocyty i kazał mi brać tylko żurawinę. Po 3 tygodniach miałam już prawidłowe wyniki.
Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
pisałyście, że gin na NFZ mnie chciał dać zwolnienia... ja też się z tym zetknęłam na samym początku ciąży, powiedziałam mu że wymiotuje i od tygodnia do pracy dojść nie mogę, a on mi na to wyjechał z gębą, że co my sobie myślimy, że ledwo test pozytywny a już zwolnienie chcemy itd... więcej do niego nie poszłam, chodzę prywatnie
Moja koleżanka jest obecnie w 6 miesiącu ciąży, ma prace siedzącą i okropne bóle pleców więc poprosiła o zwolnienie i usłyszała dokładnie taki sam tekst od lekarza
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:32   #3753
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Moja koleżanka jest obecnie w 6 miesiącu ciąży, ma prace siedzącą i okropne bóle pleców więc poprosiła o zwolnienie i usłyszała dokładnie taki sam tekst od lekarza
To mnie od drugiej wizyty pytała czy piszemy zwolnienie a ja " a po co?
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:41   #3754
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Gratuluje udanych wizyt i potwierdzenia płci
moja następna wypada na 18.11. godz. 16.00, można śmignąć na I stronę pani założycielko

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Wieksze usg mam za miesiac 2.12.13, teqiba wpisz mi prosze
Jasne ze wpisze

Gratuluje kolejnych udanych wizyt

Dziekuje tez za te historie z wieksza roznica wieku miedzy dzieciaczkami
Mnie tez sie wydaje ze to jak dzieci sie beda dogadywac w ogole od wieku nie zalezy. Tylko czemu tak trudno waczyc ze stereotypami?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
To mnie od drugiej wizyty pytała czy piszemy zwolnienie a ja " a po co?
U mnie tez pierwsze pytanie bylo czy chce zwolnienie, a ja mowie ze dziekuje i ze na urlopie teraz jestem, a lekarz na to "nie szkoda pani urlopu?"
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:42   #3755
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Skąd Wy te wszystkie próbki bierzecie
Ja jeszcze nie nie dostałam nawet tej grzechotki , ale nie narzekam bo mnóstwo rzeczy dostaje na SR
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:58   #3756
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
W sumie to sama już nie wiem obudziłam się o 4rano bo mała tak kopała i nie mogłam spać więc zaczełam myśleć. No i wymyśliłam że teraz będzie krucho z kasą (bo tż w nowej pracy na początek dużo nie zarobi), a tyle rzeczy musimy kupić .No i wpadłam w małą depresję, że nie damy sobie rady finansowo, że samochodu nowego nie mamy, a stary ledwo jeździ i stąd się wziął mój zły dzień Z chęcią bym dorobiła jakoś w domu, ale jak?
Też bym chętnie dorobiła cokolwiek
Załamałam się dzisiaj jak przyszło mi płacić za zakupy spożywcze. Jest nas tylko dwoje a na żarcie idzie jakby było z 5 osób

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Moja pierwsza rzecz dla dzidziusia
http://allegro.pl/show_item.php?item...658#tabsAnchor
ależ jestem dumna i się cieszę. Chciałam, żeby pierwsza rzecz była nowa, ale ta mi się tak spodobała, że musiałam ją mieć NO MUSIAŁAM! Mam nadzieję, że dziecko większe się nie urodzi. Najwyżej obetnę nóżki Myślę, że na spacerek się zda. No tak mi się podoba
Super ten kombinezon. Maleństwu będzie się podobać

Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
w formularzu zaznaczyłam że chcę próbkę mleczka i płynu, a czekałam też jakoś ponad miesiąc
A kazali ci płacić za przesyłkę? Bo czasem się nie opłaca czegoś zamawiać jak chcą kasę za przesyłkę

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
cambria, ja planuję zakup kołyski, łóżeczko już mam, ale bez funkcji bujania, a mam doświadczenie z dzieckiem lubującym się z lulaniu
mój typ, biała, niedroga, ma kółka i łatwo ją można przenieść w inne miejsce, np. do jadalni przy kuchni, gdzie będe robić obiad starszemu potomkowi, a nogą bujać młodsze
http://allegro.pl/baby-raj-kolyska-z...656757934.html

Po wizycie:
dzidziuś rośnie, serducho bije jak dzwon, widzieliśmy nóżki, stopę, kolanka, rączki, kręgosłup, lekarz sprawdzał przepływy krwi, wątrobę, płuca, wszystko dobrze. Z usg młodszy o 3 dni niż z terminu OM. Złapał fajna pozycje malucha i uchwycił jego twarz- uśmialiśmy się wszyscy, bo wygląda jak kosmita jak sobie przeskanuje, to podzielę się z wami, bo na tej fotce wygląda przekomicznie
Mój Marcel zaciekawiony, o wszystko pytał, a gdy lekarz wydrukował zdjęcie małego kosmity powiedział: "podobny do ciebie" I teraz Marcel jest przekonany, że to chłopiec, bo skoro podobny do niego, to musi być brat, przecież siostra wyglądałaby inaczej
Mąż jak zwykle oaza spokoju, zadowolony, że wszystko dobrze, ale zero entuzjazmu, bo ja jak nakręcona jestem

Dostałam próbki, pieluszkę, sudocrem, poradniki, gazetki w stylu mamo to ja i zaproszenie do www.familyservice.pl, zachęcają, aby się zarejestrować na tej stronie, można zamówić próbki produktów i materiały informacyjne
Ale super ta kołyska! Szkoda, że u mnie nie ma miejsca na łóżeczko i kołyskę

bebe, kicia, asienka gratuluje udanych wizyt

A mnie dopadł jakiś łupież. Cała głowa mnie swędzi. Ostatnio miałam w podstawówce i nie wiem nawet co z tym zrobić
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:01   #3757
amelka2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 247
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

U nas też będzie 8 lat różnicy. Ale mnie to nie przeraża. Myślę, że Amelka będzie chciała mi pomagać przy dzidziusiu. Ja w poniedziałek jadę do Wrocławia do Poradni Genetycznej, a potem na usg 3d bo chcę nareszcie poznać płeć mojego dziecka i to bez komentarza dotyczącego mojego miejsca zamieszkania. To będzie 17 tydzień i myślę że już będzie widać. A jeśli nie to chyba osiwieję już do reszty Gratuluję Wam odkryć płci. Jakoś ostatnio prawie same dziewczynki. Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma do mojej wizyty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amelka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 20:26   #3758
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia, za to że masz swoje zdanie i dokonalaś swojego wyboru. Nie znoszę czegoś takiego - dołożę Ci, ale kup to co ja chcę często przy ślubach też są takie problemy z rodzicami
A nie, to mi chodzi o pieniądze, nie jemu On po prostu lubi, jak jest na jego

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Rewelacyjnie Ci idzie - kombinezon jest jak najbardziej unisex
Ja uwazam ze unisex jest wszystko co nie jest konkretnie rozowe lub niebieskie i nie ma konkretnych wzorow typu kwiatki lub auta
Ja tam mam dla Małej kilka błękitnych rzeczy

bebe97
czekamy na zdjęcie

111kicia111

Super! 550g ale smok!

asienka213

poza tym... 1/2 kg od początku?


Ale się cieszę, że wszytskie wizyty dzisiaj takie udane
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:33   #3759
headzik
Raczkowanie
 
Avatar headzik
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

hej milczałam przez weekend ale na bieżąco nadrabiałam. w sobotę teściu miał imieniny, a w niedzielę byliśmy u moich rodziców. w tym tygodniu na pewno będzie mnie tu mniej bo mąż ma na 1 zmianę w pracy.

witam nowe mamusie na wątku.
za dzisiejsze wizyty, a za wszystkie kolejne w tym tygodniu

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
No i zapomniałam już napisać przedwczoraj, że mi siara z cyca poleciała Fuj
ja wczoraj rano się obudziłam i czuję, że mi coś na rękę kapło i mówię do męża, że chyba się oślinił, on wielce oburzony, więc sprawdzam, że faktycznie mu z buzi nie cieknie. śpimy nago więc sprawdzam pierś a ona mokra, zdusiłam sutek a tu biała kropla.

co do różnicy wieku to mam siostrę młodszą o rok, kolejną o 12 lat i najmłodszą o 15. Wszystkie się dogadujemy oczywiście, młode walą tekstami jak stare baby, strasznie jesteśmy do siebie przywiązane. kiedy byłam mała to wszyscy mnie i siostrę brali za bliźniaczki i byłyśmy praktycznie nierozłączne, trzymałyśmy się za rączki itp a teraz te 2 młode to dla mnie prawie jak córki.

AAA! i jeszcze bardzo chciałabym podziękować za pomysł na pizzerki, nie pamiętam już która z Was o tym pisała, ale strasznie Ci dziękuję. Dzisiaj zrobiliśmy pierwszą partię dla męża do pracy na drugie śniadania. MEGA POMYSŁ

jutro jadę zrobić wyniki: mocz, morfologia, przeciwciała i hiv


Dobranoc
__________________
Wirtualne poznanie 25.05.2012
Pierwsze spotkanie 06.06.2012
Razem od 18.08.2012
Zaręczyny 09.11.2012
Dwie kreseczki 01.07.2013
Nasz ślub 21.09.2013
Piotruś 26.02.2014

headzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:40   #3760
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Też bym chętnie dorobiła cokolwiek
Załamałam się dzisiaj jak przyszło mi płacić za zakupy spożywcze. Jest nas tylko dwoje a na żarcie idzie jakby było z 5 osób
:
Dokładnie na zakupy idzie kupa kasy
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:50   #3761
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
i w tym śpiworku kładłaś go na prześcieradło w łóżeczku?
Ja też chcę zainwestować w śpiworki, ale chcę mimo wszystko kupić pościel i kłaść dziecko po prostu na kołderce?
tak, kładłam w śpiworku na prześcieradle (polecam mieć kilka zmian, bo a to pielucha przecieknie, a to się uleje...). pod głową rozkładałam pieluchę tetrową, na całą jej szerokość (żeby w razie czego chronić prześcieradło )

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od położnej, myślę, że przez wiele lat pracy tyle się naoglądały, że pampersy na podłodze i mama z brudną koszulą jej nie zdziwią
moja przyszła do mnie po pierwszej (koszmarnej zresztą) nocce z dzieckiem w domu. i to z rana jakoś. ja zombie, narzuciłam coś na siebie, a ona mi do krocza się rwie, gdzie ja kompletnie jeszcze nieświeża i nieprzygotowana. zabiła mnie wzrokiem, a ja się poczułam jak ostatni brudas...

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość


Nadrobilam, ale nie mam sily pisac. Mialam trzy ciezkie dyzury, musze odpoczac i sie zregenerowac.

Jutro mam usg polowkowe, a wieczorem wywiadowke w szkole, ale wpadne na pewno, bo w srode zaczynam kolejna serie dyzurow
a Ty nie miałaś przypadkiem już iść na zwolnienie??

chyba moja córcia zaczęła lubić przedszkole. (tu spluwam przez lewe ramię, żeby nie zapeszyć ).
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 21:44   #3762
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość

Dzięki też za rady - muszę zwiększyć ilość wypijanej wody. Powinna być jakaś specjalna (niskozmineralizowana) czy nie ma to znaczenia?
Czytałam że najlepiej pić wodę z certyfkatem Instytutu Matki i Dziecka oraz Izby Położnych czy Stowarzyszenia Położnych oraz z niską zawartością sodu.
Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
muszę pobuszować jeszcze gdzie można się zapisać żeby dostać jakieś gratisy
Jakbyś coś znalazła to podziel się
Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie wiem że damy radę, ale normalnie to co z mózgiem robią hormony to jest jakaś masakra
Nie martw się. Każda z nas przez to przechodzi
Cytat:
Napisane przez vivien39 Pokaż wiadomość
mam 32 lata, i mieszkam pod Wrocławiem, byłam dziś u lekarza i okazało się, że mam dalej krwiaka, troszkę sie zmnieszył, ale jest dalej...liczyłam, że jednak się wchłonął....
najważniejsze że idzie to w dobrym kierunku

elunka dziękuję za informację o warsztatach
asienka jeśli chodzi o lekturę to również polecam " W oczekiwaniu na dziecko". W bardzo fajny sposób napisana książka.

Padam dzisiaj. Gratuluję wszystkim wizyt i życzę słodkich snów.
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 22:25   #3763
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

a Ty nie miałaś przypadkiem już iść na zwolnienie??

chyba moja córcia zaczęła lubić przedszkole. (tu spluwam przez lewe ramię, żeby nie zapeszyć ).
ja w ogole nie mialam jakis planow zwolnieniowych, chyba, ze zle sie bede czula i nie dam rady pracowac

brawa dla Corki
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 23:48   #3764
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość



edzia a co to za dol
jakis ogółowy .. chyba hormony mi szaleja ... mam nadzieje ze juz znasz płec

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A sio, a sio! Wypędzamy doła


Powodzenia Dziewczyny

Ja mam jutro wizytę
dziekuje
no i trzymam kciuki za wizyte

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
dziewczyny nie jest "jeszcze" z nami tak źle
http://www.wiocha.pl/1010752,Depresja


---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Kolega opowiadal ze zona wyjechala do rodzicow z dzieckiem i jak wrocil z pracy na drzwiach mial przyklejona kartke ze polozna byla, nikogo nie zastala i prosi o pilny kontakt. Nie wiem czy potem jakiegos MOPSu czy cos by nie zawiadomila Ale tylko tak sobie gdybam...




To juz 3 tydzien trwa dlatego sie martwie Ale obys miala dar proroctwa
do mnie zadzwonila i pyta gdzie jetesmy tz nie wiedział ze to polozna i mówi w katowicach a ona z takim małym dzieckiem co Panstwo tam robią dopiero tż sie zoorientowal z kim rozmawia i wytłumaczył ze jestescy w CZD w katowicach i nie wiemy sami kiedy wyjdziemy ale ze damy znać .... po powrocie tylko zadz i do 20 min byla u nas

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość



A no o ty, to ja nie pomyślałam Ale przecież zaleca się zmiany pozycji leżakowania - najwięcej na pleckach, ale też na obu bokach i po odpadnięciu pępuszka na brzuszku... Sama nie wiem. :no nie wiem:
Może ktoś kompetentny się wypowie

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

dziec czesto powinnien lezec na brzuszku cwiczy wtedy swoje mięsnie podnoszenie główki po jedzeniu lepiej gazy w takiej pozycji odchodza no i w razie ulania sie młode nie zakrztusi czesto kaza tez kłasc na boku ...
łozeczko powinno być puste bez przytulanek i innych gadżetów tylko przescieradło ... ja miałam pod materacem poduszke taka płaską która spowodowała minimalny uskok i tak młoda zasypiała do dzis poduszka idzie wekk a młoda zasypia bez poduch

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość


Aha, i wyszly mi dość liczne bakterie w moczu, jednak na moje pytanie o to dowiedziałam się że to się zdarza w czasie ciąży i nic takiego się nie dzieje. Czy Wy macie jakieś zalecenia w przypadku bakterii w moczu?
ja mam nieliczne i lekarz proponował zurawine i duzo pić zeby duzo sikać , i tez jak tobie powiedział ze w ciazy to normalka ze wazniejsze sa te wyniki wyzej listy białko krew itp
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 06:13   #3765
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Witam się z rana
Przez tą zmianę czasu godzinę szybciej się budzę i spać nie mogę

W ogóle to ostatnio w nocy zaczyna mi drętwieć ręka, zawsze prawa. Spotkał się ktoś z czymś takim Nie uciskam jej ani nic, bo śpię na lewym boku.
Cytat:
Napisane przez headzik Pokaż wiadomość
ja wczoraj rano się obudziłam i czuję, że mi coś na rękę kapło i mówię do męża, że chyba się oślinił, on wielce oburzony, więc sprawdzam, że faktycznie mu z buzi nie cieknie. śpimy nago więc sprawdzam pierś a ona mokra, zdusiłam sutek a tu biała kropla.
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:15   #3766
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Dzień dobry. Tez wstaje dużo wcześniej, ale akurat mi się to podoba.

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Witam się z rana
Przez tą zmianę czasu godzinę szybciej się budzę i spać nie mogę

W ogóle to ostatnio w nocy zaczyna mi drętwieć ręka, zawsze prawa. Spotkał się ktoś z czymś takim Nie uciskam jej ani nic, bo śpię na lewym boku.
Mnie dziś lewe ramię bolało, ale to od szczepionki na grypę.
Tż dzisiaj chory w dalszym ciagu nie poszedł do pracy, więc wywnętrzniam się lekarsko-pielęgniarsko w domu.
Z chorymi facetami czasem gorzej niż z chorymi dziećmi
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:24   #3767
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201


Milego dnia Wam zycze

To, co piszecie o oplacaniu poloznej itp wydaje mi sie megaobrzydliwe , nie powinny takie rzeczy miec miejsca
Tam, gdzie pracowalam, nigdy tak sie nie dzialo. Pacjentki czasami po porodzie przynosily jakas kawe czy czekoladki, ale to do dyzurki, zazwyczaj dla wszystkich i nikt tego nie oczekiwal.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:49   #3768
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez headzik Pokaż wiadomość
ja wczoraj rano się obudziłam i czuję, że mi coś na rękę kapło i mówię do męża, że chyba się oślinił, on wielce oburzony, więc sprawdzam, że faktycznie mu z buzi nie cieknie. śpimy nago więc sprawdzam pierś a ona mokra, zdusiłam sutek a tu biała kropla.
No u mnie było przeźroczyste, ale już spokój przez dwa dni. Nie ma to jak zwalić na tżta, że się ślini

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
moja przyszła do mnie po pierwszej (koszmarnej zresztą) nocce z dzieckiem w domu. i to z rana jakoś. ja zombie, narzuciłam coś na siebie, a ona mi do krocza się rwie, gdzie ja kompletnie jeszcze nieświeża i nieprzygotowana. zabiła mnie wzrokiem, a ja się poczułam jak ostatni brudas...
No i właśnie nie wiadomo na kogo się trafi. Ja bym się nie zdziwiła, przecież każdy ma dzień taki czasami, że się nie wyśpi, nie posprząta

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
do mnie zadzwonila i pyta gdzie jetesmy tz nie wiedział ze to polozna i mówi w katowicach a ona z takim małym dzieckiem co Panstwo tam robią dopiero tż sie zoorientowal z kim rozmawia i wytłumaczył ze jestescy w CZD w katowicach i nie wiemy sami kiedy wyjdziemy ale ze damy znać .... po powrocie tylko zadz i do 20 min byla u nas
Chyba właśnie dlatego nie będę chciała położnej. Chociaż moje są fajne, ale nawet jakbyście gdzies jechali z dzieckiem, to co ją obchodzi gdzie

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Z chorymi facetami czasem gorzej niż z chorymi dziećmi
co tu dużo mówić...
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:51   #3769
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

O mój Boże ale Was dużo, wątek drugi ledwo Was znalazła. Do pierwszej strony możecie dopisać, że będzie chłopiec mąż się uparł że Aleksander Olek Alek Oli ale ja kurcze coś lubię bardziej takie normalne imiona typu Dawid Wiktorek, stwierdziliśmy, że jak go ujrzymy to wtedy nazwiemy ja już mam 7 szt. ubranek 4 szt. nowe a troszkę z lumpa jakie cudeńka wisiały a byłam w piątek gdzie dostawa jest w poniedziałki, tak myśle jeździć co poniedziałek od następnego tygodnia rodzina mówi, że oszalałam,że tak wcześnie się nic nie kupuje żeby nie zapeszyć ale kurcze już za połówką jestem a strasznie nie lubię wszystkiego na ostatnią chwilę zostawiać. Przeraża mnie to wszystko trochę zupełnie jestem zielona, w rodzinie są sami starsi ludzie, żadnych dzieci, nigdy nie miałam do czynienia z maleństwami dlatego też myślę wybrac się do szkoły rodzenia, u nas jest 8 spotkań i kosztuje to tylko 120zł ale nie wiem w jak zaawansowanej ciąży trzeba być? podpowiedzcie? brzuszek już mi powoli widać bo czuje że macica jest na wysokości pępka wcześniej nie było widać, 4,5kg do przodu aż się przeraziłam niektóre z was albo wcale albo 1kg.Zapisywałam się wszędzie na te darmowe próbki jeszcze nic nie dostałam oszukaństwo to chyba, bo to było dobry miesiąc temu. Usg następne mam za tydzień będzie wtedy 22 tydzień. A i od jakichś 3-4 dni "coś" czuje na dole w brzuchu, np teraz jak siedzę takie pulsowanie, jeden puls, za 15sekund drugi i tak parę razy dnia mniej więcej po 5 pulsów. Czy to są pierwsze ruchy czy np wyczuwam tętno dziecka?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014

Edytowane przez asialll
Czas edycji: 2013-10-29 o 07:55
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 07:55   #3770
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201



Wy wstajecie wczesniej, a ja sie codzinnie zwlec z lozka nie umiem

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
No to pewnie będzie dziewczynka.

Asienka- wózek z ABC design Viper 4s, fotelik maxi cosi
kurcze a u nas polikwidowali wszystkie ABC a tam mozna bylo czasem fajne rzeczy wychaczyc Wygoglowalam sobie ten wozek, bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Jutro mam usg polowkowe, a wieczorem wywiadowke w szkole, ale wpadne na pewno, bo w srode zaczynam kolejna serie dyzurow
to trzymamy kciuki za dzisiejsza wizyte

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A mnie dopadł jakiś łupież. Cała głowa mnie swędzi. Ostatnio miałam w podstawówce i nie wiem nawet co z tym zrobić
tez mnie ten problem czasem dopada Myje wtedy wlosy kilka razy szamponem przeciwlupiezowym z fructisa i przechodzi

Cytat:
Napisane przez amelka2006 Pokaż wiadomość
U nas też będzie 8 lat różnicy. Ale mnie to nie przeraża. Myślę, że Amelka będzie chciała mi pomagać przy dzidziusiu. Ja w poniedziałek jadę do Wrocławia do Poradni Genetycznej, a potem na usg 3d bo chcę nareszcie poznać płeć mojego dziecka i to bez komentarza dotyczącego mojego miejsca zamieszkania. To będzie 17 tydzień i myślę że już będzie widać. A jeśli nie to chyba osiwieję już do reszty Gratuluję Wam odkryć płci. Jakoś ostatnio prawie same dziewczynki. Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma do mojej wizyty
ja tez jestem tak optymistycznie nastawiona jesli chodzi o ta roznice wieku

mi juz siwe wlosy wyskakuja z tej niewiedzy

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
asienka213

poza tym... 1/2 kg od początku?
tak, od poczatku
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:00   #3771
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Mamusie majowo czerwcowe mają 3 pary bliźniąt
A gdzie nasza jedna mamusia bliźniaków?

Cytat:
Napisane przez asialll Pokaż wiadomość
O mój Boże ale Was dużo, wątek drugi ledwo Was znalazła. Do pierwszej strony możecie dopisać, że będzie chłopiec mąż się uparł że Aleksander Olek Alek Oli ale ja kurcze coś lubię bardziej takie normalne imiona typu Dawid Wiktorek, stwierdziliśmy, że jak go ujrzymy to wtedy nazwiemy ja już mam 7 szt. ubranek 4 szt. nowe a troszkę z lumpa jakie cudeńka wisiały a byłam w piątek gdzie dostawa jest w poniedziałki, tak myśle jeździć co poniedziałek od następnego tygodnia rodzina mówi, że oszalałam,że tak wcześnie się nic nie kupuje żeby nie zapeszyć ale kurcze już za połówką jestem a strasznie nie lubię wszystkiego na ostatnią chwilę zostawiać. Przeraża mnie to wszystko trochę zupełnie jestem zielona, w rodzinie są sami starsi ludzie, żadnych dzieci, nigdy nie miałam do czynienia z maleństwami dlatego też myślę wybrac się do szkoły rodzenia, u nas jest 8 spotkań i kosztuje to tylko 120zł ale nie wiem w jak zaawansowanej ciąży trzeba być? podpowiedzcie? brzuszek już mi powoli widać bo czuje że macica jest na wysokości pępka wcześniej nie było widać, 4,5kg do przodu aż się przeraziłam niektóre z was albo wcale albo 1kg.Zapisywałam się wszędzie na te darmowe próbki jeszcze nic nie dostałam oszukaństwo to chyba, bo to było dobry miesiąc temu. Usg następne mam za tydzień będzie wtedy 22 tydzień. A i od jakichś 3-4 dni "coś" czuje na dole w brzuchu, np teraz jak siedzę takie pulsowanie, jeden puls, za 15sekund drugi i tak parę razy dnia mniej więcej po 5 pulsów. Czy to są pierwsze ruchy czy np wyczuwam tętno dziecka?
Gratuluję chłopaka
Co do SR to najlepiej zadzwoń i się dowiedz, niektóre już tutaj chodzą do szkoły a są w podobnym tygodniu co Ty
Nie słuchaj rodziny, lepiej spokojniej, taniej, niż później biegać po sklepach na szybciocha i kupować pierwsze lepsze
Puls dziecka to raczej nie jest, bardziej stawiałabym na ruchy
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:03   #3772
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

http://www.blizejciebie.pl/promocje....FUjA3godNh0AUA luknijcie to czy ceny dobre? bo ja się nie orientuje, transport gratis powyżej 115zł

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

wózek oglądałam na allegro z tej serii baby merc 3w1 wy też kupujecie wielokunkcyjne?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:25   #3773
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Witam

Ja już tak samo od rana na nogach . Zdążyłam zrobić mężowi śniadanie, wyszykować go do pracy i poprasować .Sama jestem w szoku że tyle zrobiłam, a jest dopiero 9:30
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:26   #3774
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201



mnie też drażni ta zmiana czasu, wstaję mega wcześnie, a później nie wiem co robić przez cały dzień...

chorego męża współczuję, mój jest straszny jak jest chory

aaa i dostałam pudełko z BebiProgramu z płytką z kołysankami na przesyłkę czeka się około miesiąca, tak samo jak z fisher price, znalazłam wczoraj maile w skrzynce dotyczące mojego zarejestrowania i są właśnie sprzed miesiąca także cierpliwości dziewczyny, które się niedawno zarejestrowały
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:30   #3775
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

bebe, kicia, asienka gratuluje udanych wizyt

koziemleko ty się nie martw, ja mam prawdziwy łojotok od samego początku, a śnieżyca jak w grudniu już nie wiem ile razy się popłakałam z tego powodu wstyd mi do ludzi wychodzić...
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:33   #3776
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Dzień dobry w 21t0d

asialll
Od końca: wózki chyba większość kupuje 2w1 i osobno fotelik, żeby kupić dobry, bezpieczny, z atestami, a nie zawsze takie są w zestawie.
Ja kosmetyki będę kupować w drogeriach albo na allegro, bo tam łatwiej porównać ceny... Możesz sobie tu zaglądać: www.promobaby.pl
Ruchy na 100% - ja też czułam właśnie pulsowanie
A SR to chyba zwykle najchętniej zapisują koło 24-26 tygodnia, ale pewnie jak będziesz chciała, to Cię wezmą kiedy bądź
I dobrze, że gadkami rodziny się nie przejmujesz - przecież zostały tylko 4 miesiące do ostatniego terminu... a jak będzie trochę wczesniej? Trzeba być gotowym



Ja dzisiaj byłam na badaniach z rana i szukałam, ale u mnie nigdzie w labku nie jest napisane, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki Po moim badaniu przyszła dziewczyna, brzuch miała jak w 12 miesiącu ciązy, ale siedziała i czekała - fakt faktem, kolejki u mnie nigdy nie ma, maks 3-4 osoby.
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:34   #3777
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość

Wy wstajecie wczesniej, a ja sie codzinnie zwlec z lozka nie umiem

tez mnie ten problem czasem dopada Myje wtedy wlosy kilka razy szamponem przeciwlupiezowym z fructisa i przechodzi
Ja też normalnie ledwo się zwlekam z łóżka
Co do szamponu przeciwłupieżowego to ja wyczytałam że w ciąży nie powinno się go używać bo ma jakieś substancje aktywne.

Poniżej znalazłam jakieś sposoby domowe, ale sama nie próbowałam jeszcze:
http://portal.abczdrowie.pl/domowe-sposoby-na-lupiez
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:34   #3778
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
koziemleko ty się nie martw, ja mam prawdziwy łojotok od samego początku, a śnieżyca jak w grudniu już nie wiem ile razy się popłakałam z tego powodu wstyd mi do ludzi wychodzić...
A Nizoral? Najlepsze co może być i wolno w ciąży 3-4 mycia i problem z głowy
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:40   #3779
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość


tez mnie ten problem czasem dopada Myje wtedy wlosy kilka razy szamponem przeciwlupiezowym z fructisa i przechodzi
Też będę musiała spróbować. Najlepiej jeszcze dzisiaj skoczę po ten szampon, albo ewentualnie zabiorę tż, bo on ma przeciwłupieżowy

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
bebe, kicia, asienka gratuluje udanych wizyt

koziemleko ty się nie martw, ja mam prawdziwy łojotok od samego początku, a śnieżyca jak w grudniu już nie wiem ile razy się popłakałam z tego powodu wstyd mi do ludzi wychodzić...
Bez kitu. Ja właśnie nie wiem co z tym robić. Głowa swędzi więc to nie jest tylko problem kosmetyczny

Wstałam wcześnie i nie wiem co ze sobą zrobić, a jednocześnie nie chce mi się prasować
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:41   #3780
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Ja też normalnie ledwo się zwlekam z łóżka
Co do szamponu przeciwłupieżowego to ja wyczytałam że w ciąży nie powinno się go używać bo ma jakieś substancje aktywne.

Poniżej znalazłam jakieś sposoby domowe, ale sama nie próbowałam jeszcze:
http://portal.abczdrowie.pl/domowe-sposoby-na-lupiez
matko jedyna a co w tej ciazy w ogole mozna, ja sie pytam zreszta w dzisiejszych czasach chyba wszystko cos zawiera, wszedzie pelno chemii pieknie, jeszcze musze szampon zmienic, a moje wlosy na to nie reaguja zbyt dobrze
__________________
N&L&F


Edytowane przez asienka213
Czas edycji: 2013-10-29 o 08:42
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.