Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 09:56   #451
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Miałam Wam wczoraj powiedziec, ale nie miałam odwagi

Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
[*]
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:04   #452
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Chyba będzie Aleksandra
Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
5

Slicznie
pewnie że ślicznie Nie powiem kto tak ma na imię i zawsze uwielbiał swoje imię i wszystkie jego odmiany poza obrzydliwą moim zdaniem olesią

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Side - bijesz rekordy w długości postów
co do tych koszul- też mi corcie kładli pod koszule, ale wcale przez to się nie zniszczyła. Małż ja wziął do domu z zadaniem zamoczenia w zimnej wodzie przed praniem i mam ja do dzisiaj. Razem z druga czekają aż znów będą potrzebne.
co do koszul zamówię dwie. Cod o długości postów zadrobiłam tylko dwa dni :/ Jesteście szalone

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
ale robisz smaka
ja juz dawno nie robilam pierogow, z tym jest tyle roboty a mnie juz plecy zaczynaja bolec wiec chyba poczekaja az urodze

Dzis wybieramy sie do ikei znowu wydam za duzo pieniedzy
pierogi...teraz ja mam smaka!
Mnie właśnie brzuch rozbolał, poszłam na malutki targ w pobliżu mojego domu po świeże warzywka i przegięłam z siatkami. Niby nic, bo nie miałam więcej niż 5kg a teraz umieram. Już więcej tego nie zrobię
Też muszę wybrać się do Ikei w celach zakupu stołu do przewijania, pościeli i kilku drobiazgów związanych z maleńtwem ale chyba jeszcze z miesiąc się wstrzymam. Mają już ozdoby świąteczne i akcesoria związane z Bożym Narodzeniem Są na stronie.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Miałam Wam wczoraj powiedziec, ale nie miałam odwagi

Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość

[/COLOR]O mamo, a ja tu z głupimi wahadelkami wyskakuje...
Jaka dzielna... Pozwoliła dzidziusiowi wybrać... Brak słów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też nie chciałam pisać a wiedziałam cobra była jedną z nas. Jest niesamowicie silna że tak wybrała. Z pewnością będzie w moich myślach i modlitwach.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:17   #453
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Witam
Niesamowicie mi szkoda Cobry byle jak najszybciej spotkało Ją wielkie szczeście w życiu[*]

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o stan ciazy to ja z jednej strony lubie byc w ciazy i jest mi to bardzo potrzebne, zeby przygotowac sie do roli mamy - ale z drugiej nie jest to tak radosny stan jak sie spodziewalam, gdzies podswiadomie ciagle sie martwie
Ja do 6 miesiąca znosiłam całkiem dobrze ciąże niestety teraz z każdym dniem jest gorzej Kocham kopniaki Majki i moje małe szczęście, ale bardzo męczy mnie moja waga i wielkość oraz to że jestem w kondycji 80letniej babci .Zawsze uwielbiałam ruch i utrzymywanie perfekcyjnego ciała i może to samolubne, ale przez mój aktualny wygląd źle się czuje i już odliczam dni w których będe mogła wskoczyć w dres i iść pobiegać i poćwiczyć. Zamartwiam się też non stop że moja figura nie wróci do tej sprzed ciąży Wiem to mocno egoistyczne no ale jakoś tak nie umiem się cieszyć dużym brzuchem
Dobra ponarzekałam

Dzisiaj robmy kolejne podejście do hurtowni oby była otwarta
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:17   #454
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

cześć, wchodzę a tu takie wiadomości

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Miałam Wam wczoraj powiedziec, ale nie miałam odwagi

Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
tak bardzo mi przykro....nawet nie wiem co napisać
[*]
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:19   #455
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

matko, przeczytałam te posty cobry i ryczę
to straszne [*]
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:35   #456
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Wróciłam w końcu do domu
Wiecie co w tym Tesco to dlatego taka promocja bo pozbywają się wszystkich starych zabawek by pewnie w grudniu więcej miejsca mieć. Takie gówniane lalki i samochodziki zostały, że nic nie kupiliśmy

No ale małej kupiliśmy na obniżkach spodnie, kocyk i taką kurteczko-bluzę



Trzymam kciuki byś wytrzymała jak najdłużej



Specjalnie dla ciebie sprawdziłam i mi się zgadza mam wahadełko czyli dziewczynkę



Bo Ty kochana masz bliźniaki chłopca i dziewczynkę



Gratulacje

No dobra zmykam spać bo już mega późno jak dla mnie

Ooooo już po północy czyli oficjalnie zaczełam III trymestr i 7 miesiąc
Gratuluję III trymestru (mamo jak to brzmi)
A co do Tesco powiem jedno - chamstwo! Dlatego też zabawki zawsze kupuję na hurtowni, a nie w supermarketach

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie czasami mocniej, czasami słabiej, ale jeszcze mocnego kopniaka nie dostałam



Mi była płeć obojętna, ale bardzo chciałam ją poznać, jak ją poznałam, to ani się ucieszyłam, ani zasmuciłam zaspokoiłam tylko moją ciekawość. Teraz się cieszę, że dziewczynka a jakby był chłopak, to też bym się cieszyła.
Fajnie nie nastawiać się na płeć, bo wtedy każda cieszy

Mój zestaw ciążowy to warzywa szaleństwo



Z pustymi rękoma nie wróciliście, więc zakupy udane





Ja od 5 nie śpię. Tż już ponad miesiąc ma zmiany na 6 rano i teraz w weekend się budze o 5. Zjadłam, poczytałam książkę, obudziłam tzta bo mi sie nudziło teraz on siedzi na kompie, ja na kompie. Wspólny poranek

Dzisiaj idziemy do teściowej na urodziny. Okrągła 60. Powiemy jej, że będzie miała wnuczkę drugą


Hmm tak w ogóle to się zastanawiam, czy nie mówić do brzucha już po imieniu
Chyba podjęliśmy decyzję i raczej się nie zmieni
Poczekam jeszcze
Aleksandra to piękne imię, zdrobnienia Ola, Oleńka, Olka, Olcia też super
Słabymi ruchami się nie przejmuj, ja uważam że dziewczynki sa po prostu delikatniejsze
No i udanej imprezy życzę, ale teściowa będzie miała supr prezent

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cobra kochana [*]
__________________
bąbelek

Edytowane przez mona1
Czas edycji: 2013-11-09 o 10:36
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:38   #457
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Witam
Niesamowicie mi szkoda Cobry byle jak najszybciej spotkało Ją wielkie szczeście w życiu [*]



Ja do 6 miesiąca znosiłam całkiem dobrze ciąże niestety teraz z każdym dniem jest gorzej Kocham kopniaki Majki i moje małe szczęście, ale bardzo męczy mnie moja waga i wielkość oraz to że jestem w kondycji 80letniej babci .Zawsze uwielbiałam ruch i utrzymywanie perfekcyjnego ciała i może to samolubne, ale przez mój aktualny wygląd źle się czuje i już odliczam dni w których będe mogła wskoczyć w dres i iść pobiegać i poćwiczyć. Zamartwiam się też non stop że moja figura nie wróci do tej sprzed ciąży Wiem to mocno egoistyczne no ale jakoś tak nie umiem się cieszyć dużym brzuchem
Dobra ponarzekałam

Dzisiaj robmy kolejne podejście do hurtowni oby była otwarta
Kate nawet sobie nie wyobrażasz jak ja sie boję, że nie wrócę do wagi sprzed ciąży strasznie się tego obawiam. Kondycje też mam fatalną całe życie żyłam w ruchu, około 8 godzin dziennie treningów, potu, na nastepny dzień zakwasy... a teraz. Jest to dla mojego organizmu i dla mnie okropny szok. Chociaż dzieciątko jest zaplanowane i myślałam że łatwiej bedzie q ciąży, a jest mi ciężko. A kopniaki sa najwspanialsze, daja ogromną dawkę radości i sił na kolejne dni.

Tak mi przykro z powodu Cobry.
Nic nie wiedzialam,

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 10:43   #458
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny to ile tyh koszul do szpitala i na przyszłość nam się przyda, bo jak już zamówię to może hurtem... 2, 3? Jedną podobno masakrują już na wstępie jak dziecię ci położą po porodzie więć jedna na total zniszczenie i to jakie przyjemne Już kilka koleżanek mi tak mówiło. U nas w szpitalu swoja koszulka obowiązuje. Nie wiem macie jakieś typy allegrowe?
Ja do porodu miałam taką rozpinaną z przodu więc jak mi małą położyli to praktycznie nic się nie pobrudziło. Podczas porodu masz koszulę podwiniętą na plecy więc też nie bardzo jest się co pobrudzić. Gorzej po porodzie. Na początku krwawienie u mnie było bardzo silne więc łatwo o zabrudzenie ale też nie są to sceny niczym z rzeźni ja miałam przygotowane 3 i na 2 dni w zupełności wystarczyło.
Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o stan ciazy to ja z jednej strony lubie byc w ciazy i jest mi to bardzo potrzebne, zeby przygotowac sie do roli mamy - ale z drugiej nie jest to tak radosny stan jak sie spodziewalam, gdzies podswiadomie ciagle sie martwie
Tak już zostanie Każdy katar, kaszel, biegunka. Każde pozostawienie dziecka np. z dziadkami. Jak w tym roku moi rodzice zabrali małą sami na plażę to dzwoniłam chyba ze 3 razy, żeby się upewnić że mi dziecka nie utopią Nie mówiąc już o dorastaniu, wychodzeniu na imprezy, wyjazdach itp. Ja wyląduję chyba w wariatkowie
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
jestem pewna, że jak będziesz odpoczywać to szyjka się wydłuży i wytrzymasz, ba znam przypadki podobne do twojego i malenstwo urodziło się w terminie, albo nawet po. będzie dobrze
W pierwszej ciąży szyjka skracała mi się znacznie, nawet miałam w karcie ciąży na pierwszej stronie wielkimi literami 'poród przedwczesny zagrażający" czy jakoś tak, a urodziłam 9 dni po terminie
Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
Ogromna tragedia. Nie wiem co napisać. Współczuję
Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Aleksandra to piękne imię, zdrobnienia Ola, Oleńka, Olka, Olcia też super
Też mi się bardzo podoba ale poprzednia dziewczyna mojego męża miała tak na imię. Teściowa wręcz ją uwielbiała (w przeciwieństwie do mnie ) i jakoś tak sama nie wiem :P
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:02   #459
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość


Ooooo już po północy czyli oficjalnie zaczełam III trymestr i 7 miesiąc
Wooow!!! Mega gratulacje
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:04   #460
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

ojj biedna Cobra cały czas mi siedzi w głowie..... co oni teraz czują..nawet nie umiem sobie tego wyobrazić

poczytałam co u was no i tak ogólnie napiszę bo wybiła mnie ta wiadomość z rytmu

gratuluję każdej mamusi poznania płci - córeczek i syneczków!


Paula
leż, leż, leż!!!!! nie możesz nic robić. kompletnie nic! jedyne twoje wstanie z łóżka może być do WC.
wiem że to trudne ale wykonalne. będzie dobrze

Kate a ja tam jestem zadowolona z promocji w tesco to fakt większosc zabawek z zeszłego roku ale koleżanka tam pracująca mówi że już zadnej innej wyprzedazy przed swietami nie planują poza zwykłymi cenami promocyjnymi na zabawki wiec pojechalismy i kupilismy dzieciakom co było
no i bony za zakupy się przydadzą
dla mojej małej upolowałam drewniany domek dla lalek
cena pierwotna 289 zł!!!!! potem jakaś promocja i tak naprawdę zapłaciłam za niego 36 zł!!!! a jest cudny

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kate1623


Ooooo już po północy czyli oficjalnie zaczełam III trymestr i 7 miesiąc
łałłłł pędzisz jak szalona gratki!!!!

Edytowane przez Castia
Czas edycji: 2013-11-09 o 11:10
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:11   #461
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Chyba jeszcze śpicie a ja już szykuję się do pracy, wpadłam tylko na chwilę Was podczytać, bo potem znowu z postami nie nadążę .

Czyli jak często farbujesz? A mi wyszły czerwone włosy! Olaboga! Mam tylko nadzieję, że za kilka dni kolor choć trochę się zmyje i straci na intensywności.

\hehe. tez wstałam ok 7... z głodu
A farbuję teraz hmmm... nie potrafię odp....raz w ciąży mi się zdarzyło, jak 1 trymest skończyłam.. A teraz chce do świat wytrzymać. Ost robilam pod naturalne wiec odrosta nei widac jakos strasznie A wczesn ej srednio co 2 miechy musiałam
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 11:19   #462
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Wasze dzieci tez tak rosną ale akurat miałam 2 usg w ciągu tyg. dlatego zobaczyłam jakie to niesamowite.
Lekarz tylko wysłał mnie do poradni, oni tam już wezma mnie w obroty, niektóre szpitale wypozyczają glukometr, ale to za 30zł można kupić, więc nie ma źle.
Rosną naprawdę szybko
To niech cię biorą w obroty Najważniejsze żeby maleństwu nic nie zagrażało.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Miałam Wam wczoraj powiedziec, ale nie miałam odwagi

Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
Ale mnie zestresowałaś. Po pierwszych dwóch zdaniach myślałam, że u twojego maleństwa coś nie tak

O cobrze wiedziałam szybciej i nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Aczkolwiek ciężko mi wyobrazić sobie co ona przeżywa. Jednak już po wszystkim. Urodziła.
Chce mi się płakać

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Ja do 6 miesiąca znosiłam całkiem dobrze ciąże niestety teraz z każdym dniem jest gorzej Kocham kopniaki Majki i moje małe szczęście, ale bardzo męczy mnie moja waga i wielkość oraz to że jestem w kondycji 80letniej babci .Zawsze uwielbiałam ruch i utrzymywanie perfekcyjnego ciała i może to samolubne, ale przez mój aktualny wygląd źle się czuje i już odliczam dni w których będe mogła wskoczyć w dres i iść pobiegać i poćwiczyć. Zamartwiam się też non stop że moja figura nie wróci do tej sprzed ciąży Wiem to mocno egoistyczne no ale jakoś tak nie umiem się cieszyć dużym brzuchem
Dobra ponarzekałam
A ja lubię być w ciąży. Jak mi się nic nie chce to zganiam na ciążę i mogę leżeć czy siedzieć na wizażu Mogę jeść co chcę i ile chcę


Moja mama jest kochana
Dostałam od niej śliniaczek, który uszyła własnoręcznie dla swojego wnuczęcia
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:31   #463
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM

dla mnie sytuacja cobry tez nie jest zaskoczeniem Bardzo mi przykro i ogromnie im wspolczuje
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:44   #464
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

A ja nic nie wiedziałam i nie mogę się uspokoić...myślę o niej..ale też o naszych ciazach.. 17.tydzień, przecież ona już czuła ruchy...

A tak w ogóle to skąd wiedzialyscie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:47   #465
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
A ja nic nie wiedziałam i nie mogę się uspokoić...myślę o niej..ale też o naszych ciazach.. 17.tydzień, przecież ona już czuła ruchy...

A tak w ogóle to skąd wiedzialyscie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cobra nam napisala w klubie. Potem zniknęła. Mnie informowała na bieżąco, ponieważ znamy się jeszcze z wątku ślubnego i ostatnio poprosiła o przekazanie Wam informacji
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:00   #466
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

[*] dla dzidziusia Cobry.
Ja czytałam jej posty w wątku o terminacji. :/

Dziękuję za komplementy do imienia mojej córki
Rany jak to brzmi MOJEJ CÓRKI! Dalej nie wierzę, że będę mamą
Ja znam kilka Ol niektóre nie fajne, ale jakbym miała się tym kierować, to nie znalazłabym imienia. Mój brat powiedział, że zna dużo Ol i one są fajne, to możemy tak nazwać jego siostrzenicę

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
pewnie że ślicznie Nie powiem kto tak ma na imię i zawsze uwielbiał swoje imię i wszystkie jego odmiany poza obrzydliwą moim zdaniem olesią


Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Ja do 6 miesiąca znosiłam całkiem dobrze ciąże niestety teraz z każdym dniem jest gorzej Kocham kopniaki Majki i moje małe szczęście, ale bardzo męczy mnie moja waga i wielkość oraz to że jestem w kondycji 80letniej babci .Zawsze uwielbiałam ruch i utrzymywanie perfekcyjnego ciała i może to samolubne, ale przez mój aktualny wygląd źle się czuje i już odliczam dni w których będe mogła wskoczyć w dres i iść pobiegać i poćwiczyć. Zamartwiam się też non stop że moja figura nie wróci do tej sprzed ciąży Wiem to mocno egoistyczne no ale jakoś tak nie umiem się cieszyć dużym brzuchem
Dobra ponarzekałam

Dzisiaj robmy kolejne podejście do hurtowni oby była otwarta
Mnie dochodzenie do siebie po ciąży też przeraża. Ale już staram pogodzić się z tym, że moje ciało nie będzie takie, jakie powinno. No nic. I tak na basen nie chodzę, to ciuchami można wiele zatuszować

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Tak już zostanie Każdy katar, kaszel, biegunka. Każde pozostawienie dziecka np. z dziadkami. Jak w tym roku moi rodzice zabrali małą sami na plażę to dzwoniłam chyba ze 3 razy, żeby się upewnić że mi dziecka nie utopią Nie mówiąc już o dorastaniu, wychodzeniu na imprezy, wyjazdach itp. Ja wyląduję chyba w wariatkowie
Ja tak samo o tym myślę. Cały czas nerwy

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A ja lubię być w ciąży. Jak mi się nic nie chce to zganiam na ciążę i mogę leżeć czy siedzieć na wizażu Mogę jeść co chcę i ile chcę
Dobrze, że mówisz za siebie też bym tak chciała
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.


Edytowane przez Ela87
Czas edycji: 2013-11-09 o 12:10
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:06   #467
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Hej,
Wpadłam się tylko przywitać weekendowo Dzisiaj mam ślub więc 3majcie kciuki żebym o niczym nie zapomniała I jak tu się w takim dniu nie stresować?
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:11   #468
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Hej,
Wpadłam się tylko przywitać weekendowo Dzisiaj mam ślub więc 3majcie kciuki żebym o niczym nie zapomniała I jak tu się w takim dniu nie stresować?




I jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!


---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

AHA

TeQiba następna wizyta 9.12 godzina 16:15
To już będzie grudzień
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:20   #469
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Sfinks,kciuki i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 12:22   #470
uparta8210
Raczkowanie
 
Avatar uparta8210
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: cztery ściany i nic więcej
Wiadomości: 332
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bebe97
Ja w ciąży z synkiem jadłam mandarynki kilogramami, więc może te 5% to jednak chłopak
może zrób sobie jednak to wahadełko z obrączki co by się upewnić
z tym wahadełkiem to ja nie na poważnie, ale z ciekawości. A widzę że kilka osób mnie wyśmiaało

Cytat:
Napisane przez Ela87
Dzisiaj idziemy do teściowej na urodziny. Okrągła 60. Powiemy jej, że będzie miała wnuczkę drugą
no to będzie miała prezent, chyba że chciała wnuczka

Cytat:
Napisane przez Side85
O mamuniu jak lekarz spyta dlaczego przechodzę na L4 powiem że to po to żeby nadrabiać wizaż
dobre

Cytat:
Napisane przez kate1623
oficjalnie zaczełam III trymestr i 7 miesiąc
super, ale leci

Cytat:
Napisane przez Edzia400
ja po porodzie sie tak trzesłam , połozna mnie 2 kołdrami okryła jesuu ale ja głodna byłam ... dobrze ze mi zachomikowały obiad tak szybko to ja w zyciu nie jadłam jak po porodzie
a mi sie tak nogi trzęsły jak rodziłam małą jak galareta, a położna mnie po jakimś czasie przykryła - prześcieradłem. Teraz weżmę sobie z domu taki kocyk, co by go szkoda nie było ale w razie czego się przykryję i obowiązkowo jakieś porządne skarpety do kolan
uparta8210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:22   #471
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

TeQiba, też bym poprosiła termin, 3.12, godz. 17.20
Ciekawe jakie duże mi znowu dziecko urośnie... az się boję...no ale moze sie nie przekręcić i nie będę się nawet nad porodem sn zastanawiać :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Kciuki miały być oczywiście dla Agi, tak to jest jak się pisze z komory

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:43   #472
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez uparta8210 Pokaż wiadomość

no to będzie miała prezent, chyba że chciała wnuczka
Moja teściowa ma wnuczkę jedną i dwoje wnuków, więc się wyrówna u nich
Moja mama się cieszy, bo ma dwoje wnuków tylko, ale powiedziała, że ona i tak woli dziewczyny
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:48   #473
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

czbasia tort niesamowity a tz się zapytał, dlaczego ten tort jest bez brzuszka? duży brzuszek

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Mój mąż dzisiaj wrócił z zakupów i dumny z siebie oznajmił że kupił mi zestaw ciążowy - ptasie mleczko, belgijką czekoladę w biedry i rurki z kremem czekoladowym I weź tu nie tyj.



Ela87 powiem Ci tak, nie patrz aż tak na wagę, bo córa mogła się jakoś inaczej obrucić i ta główka mogła w pomiarach wyjść większa i dlatego taki nagły skok, po za tym może to być też jakiś błąd pomiarowy/ dwa różna komputery bo mi się raczej nie wydaje żebyw kilka dni aż tyle przybrała

kate1623

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Miałam Wam wczoraj powiedziec, ale nie miałam odwagi

Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
a ja nic o tym nie wiedziałam


Ale piszecie
ja po wizycie, chłopczyk się nie zmienił, wszystko dobrze usg nie wykazało żadnych wad waga małego 399g ogólnie ułożony jest pośladkowo ale wiem że to wczoraj się przemieścił bo mnie po pupci kopie od tego czasu
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:48   #474
uparta8210
Raczkowanie
 
Avatar uparta8210
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: cztery ściany i nic więcej
Wiadomości: 332
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kate1623
Kocham kopniaki Majki i moje małe szczęście, ale bardzo męczy mnie moja waga i wielkość oraz to że jestem w kondycji 80letniej babci .Zawsze uwielbiałam ruch i utrzymywanie perfekcyjnego ciała i może to samolubne, ale przez mój aktualny wygląd źle się czuje i już odliczam dni w których będe mogła wskoczyć w dres i iść pobiegać i poćwiczyć. Zamartwiam się też non stop że moja figura nie wróci do tej sprzed ciąży Wiem to mocno egoistyczne no ale jakoś tak nie umiem się cieszyć dużym brzuchem
nie przejmuj się teraz rosnącym brzuchem, wrócisz do figury sprzed ciąży (czyt.teraz pogrubione i podkreślone) nie będziesz miała zatem problemów i nie będziesz musiała się zmuszać do ruchu

Cytat:
Napisane przez agunia4ever
Dzisiaj mam ślub
Wszystkiego naj naj i kciukasy za WAS kochana : roza::r oza:
uparta8210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:59   #475
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzień dobry sobotnio

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Wróciłam w końcu do domu
Wiecie co w tym Tesco to dlatego taka promocja bo pozbywają się wszystkich starych zabawek by pewnie w grudniu więcej miejsca mieć. Takie gówniane lalki i samochodziki zostały, że nic nie kupiliśmy

Ooooo już po północy czyli oficjalnie zaczełam III trymestr i 7 miesiąc
wow, ale leci
I ja tez zadowolona z tesco, 2 zabawki kupiliśmy: dla chrześniaka i na pierwsze urodziny dla bratanka Ale rezczywiście z tym "małych prezentów" był średni wybór...

Ela87 Bardzo ładne imię wybraliście I też tak mam, że jakoś nie mogę sobie uświadomić tego faktu, że ja będę mamą... dziwy

koziemleko, Trosdom za takie ładne okrągłe tygodnie

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
tez tak wcianam mandarynki i pomarancze
Dla mnie też owoce mogłyby być tylko moją dietą

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
Jezu.. Takie traumatyczne przeżycie...

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Hej,
Wpadłam się tylko przywitać weekendowo Dzisiaj mam ślub więc 3majcie kciuki żebym o niczym nie zapomniała I jak tu się w takim dniu nie stresować?
Trzymamy kciuki i jeszcze raz najlepsze życzenia jak najcudowniejszego wspólnego życia


Ja w ciązy nawet być lubię - I trymestr przeszedł w sumie dobrze, żadnych sytuacji mocno stresowych, plecy nawet przestały mnie boleć. Jedynie, to co u niektórych z Was. Zaczęłam za dużo tyć - nie mogę zawalczyć ze swoim apetytem. A miałam chodzić na basen, żeby chociaż troszkę ćwiczeń mieć, ale infekcje mnie dobijają. No i widzę te zbędne kilogramy nie tylko na brzuchu, ale nogi mi się takie brzydkie zrobiły.
No ale to kosmetyka - staram sie tym nie przejmować

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
ja po wizycie, chłopczyk się nie zmienił, wszystko dobrze usg nie wykazało żadnych wad waga małego 399g ogólnie ułożony jest pośladkowo ale wiem że to wczoraj się przemieścił bo mnie po pupci kopie od tego czasu
To super, że wizyta udana waga wpisana Mi też lekarka mówiła, żeby ułożeniem to się na razie wcale nie przejmować
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:59   #476
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Ja w ciązy nawet być lubię - I trymestr przeszedł w sumie dobrze, żadnych sytuacji mocno stresowych, plecy nawet przestały mnie boleć. Jedynie, to co u niektórych z Was. Zaczęłam za dużo tyć - nie mogę zawalczyć ze swoim apetytem. A miałam chodzić na basen, żeby chociaż troszkę ćwiczeń mieć, ale infekcje mnie dobijają. No i widzę te zbędne kilogramy nie tylko na brzuchu, ale nogi mi się takie brzydkie zrobiły.
No ale to kosmetyka - staram sie tym nie przejmować
Ja też się zrobiłam na całym ciele taka rozlazła galareta

Dziewczyny w III trymestrze tyje się jeszcze szybciej czy już mniej? Bo nie wiem jak się nastawiać


A mój tż dzisiaj do późna ma być w pracy
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:08   #477
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
Ela87 powiem Ci tak, nie patrz aż tak na wagę, bo córa mogła się jakoś inaczej obrucić i ta główka mogła w pomiarach wyjść większa i dlatego taki nagły skok, po za tym może to być też jakiś błąd pomiarowy/ dwa różna komputery bo mi się raczej nie wydaje żebyw kilka dni aż tyle przybrała
No patrzałam dzisiaj własnie na kartke od lekarza, a tam tolerancja błędu 80 gram także moja córka nie urosła
A sprzęt był ten sam, tylko lekarz inny

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja też się zrobiłam na całym ciele taka rozlazła galareta

Dziewczyny w III trymestrze tyje się jeszcze szybciej czy już mniej? Bo nie wiem jak się nastawiać


A mój tż dzisiaj do późna ma być w pracy
Mnie mama ciągle straszy, że ja dopiero zacznę tyć
Ale to też chyba od kobiety zalezy.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:11   #478
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Gratuluję każdej mamusi poznania płci - córeczek i syneczków


Sliczne macie brzuszki

Nawet nie jestem w stanie napisac, jak bardzo mi przykro z powodu Cobry, czytalam jej posty na biezaco
[*]

Cobra, przesylam mnostwo wirtualnych usciskow i zycze duzo sil
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2013-11-09 o 13:16
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:13   #479
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Miałam Wam wczoraj powiedziec, ale nie miałam odwagi

Dzieciatko zatrzymało się w rozwoju na 17 tyg... Cobra nie poddała sie terminacji, czekała aż samo odejdzie urodziła 06.11....
prosiła o przeniesienie do AM
Ja też o Cobrze wiedziałam... podziwiam za decyzję i czekanie na najgorsze... nie wiem czy sama miałabym tyle siły. Ale mocno wierzę w to, że podniesie się z tego, a los jej to wynagrodzi i zostanie szczęśliwą mamusią. Cobra

agunia wszystkiego naj naj, powodzenia, niech się wszystko uda tak jak zaplanowałaś
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:15   #480
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

agunia4ever


wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012_wedding_trends_Lace_Wedding_Cakes.jpg (59,8 KB, 3 załadowań)
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.