Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 08:42   #3091
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Hurra Dzisiaj wychodzę
Super Czyli wszystko ok?
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 08:48   #3092
BeautifulLie
Zadomowienie
 
Avatar BeautifulLie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Siemianowice Śl
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Koziemleko super!!!!



Ja gnije na glukozie na szczęście zaraz koniec tego oczekiwania


Wysłano za pomocą Tapatalk
BeautifulLie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:10   #3093
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Powiem ci tak, rozwieszałam pranie (nie dźwigałam, tż przyniósł mi miskę, schylałam się tylko i nie wieszałam do góry tylko na taką stojącą suszarkę). Rozwiesiłam te pranie i po chwili zaczął mnie lekko boleć brzuch na samym dole - nad łonem. Położyłam się więc, ale wcale nie przeszło, a wręcz przeciwnie - przeniosło się na cały dół brzucha, a potem na cały brzuch (cała ta okrągła część )
Wziełam więc nospę i położyłam się dalej. Czekałam godzinę - w tym czasie ból przeniósł się jeszcze na plecy i nie mogłam już wykonać żadnej czynności
Pojechaliśmy do szpitala, dostałam zastrzyk i baaardzo mi ulżyło. Ale ból został na wysokości pępka? To mnie właśnie dziwi, bo zaczął się od dołu a potem został tylko u góry, więc ciężko określić źródło.
Cały następny dzień też mnie lekko bolał, dzisiaj już nie

Lekarze sugerowali nerki, ale w badaniach moczu i krwi nic nie wyszło
Mi przy kolce wyniki moczu wychodziły dobre, urolog i ginekolog swierdzili, że kolka to efekt ucisku powiększającej się macicy. U ciebie wygląda mi to raczej na jakieś rozciągnięcie bolesne Najważniejsze, że dziś do domu cię puszczą

Trzymam kciuki za wasze glukozy.
Ja już oswoiłam się z dietą bez cukru, idzie się przyzwyczaić Pomiary glukometrem mam w normach, skrupulatnie notuje co jem, mam nadzieję że na takich wynikach poprzestanę.
Nie wiem jeszcze jak przeżyje święta-oj będzie szkoda pierników domowych i innych słodkości, ale dla Jasia wytrzymam. Będzie mi też brakować grzańca-no ale to jak każdej ciężarnej
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:16   #3094
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzien dobry
Widze, ze Was nie zaskocze tym ze za oknem widze snieg?

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Hej.
Tez bylam madra i na glukoze wzielam internet.
No i slusznie


Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Hurra Dzisiaj wychodzę



Cytat:
Napisane przez uparta8210
koziemleko super że wychodzisz do domku. odpoczywaj jak się da. Mi razem z katarem też pojawia się krew, ale wyczytałam gdzieś na forum że w ciąży to normalne ponieważ jest więcej krwi w organizmie, tak samo może pojawić się przy szczotkowaniu zębów.
No ja przy szczotkowaniu ciagle mam jakies slady krwi - ale tez czytalam ze to normalne.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:21   #3095
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A mam pytanie. Orientujecie się czy to normalne teraz w ciąży żeby mieć ciągle krew w nosie? Bo ona mi nie wypływa z nosa, tylko katar mam taki zabarwiony cały czas od kilku dni. Nie chcę mówić o tym lekarzom, bo mnie nigdy nie wypuszczą
To normalne, tak samo jak krwawienie z dziąseł
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Generalnie nastroju nie mam. Nie wysypiam sie jakos, chociaz do toalety wstaje tylko raz, ale i tak budze sie co chwile, jest mi goraco, duszno, mam jakies glupie sny
Też mi ostatnio wszystko dolega w nocy. Jest mi niewygodnie, plecy mnie bolą, rozmyślam o głupotach i głupoty mi się śnią Dzisiaj np. śniło mi się, że mam stalkera

I upadłam już na samo dno ciążowej egzystencji... Tak mi się zachciało słodyczy, że zjadłam córce Kinder jajko nie było nic innego
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:29   #3096
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
I upadłam już na samo dno ciążowej egzystencji... Tak mi się zachciało słodyczy, że zjadłam córce Kinder jajko nie było nic innego
faktycznie jest to swego rodzaju upadek bardzo się ubawiłam
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:30   #3097
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

To i ja się witam!
Jeszcze resztka śniegu jest Ja się baaardzo ucieszyłam. Lubię śnieg

Koziemleko super, super, super

meluzyna No niemiła sytuacja. Ja własnie przestałam się ludzi pytać czy się starają, bo niektórzy np chcą, a nie mogą i nie chce by im głupio było sama kiedyś zapytałam znajomego, to powiedział, że chcą i nic więcej i wiedziałam już o co chodzi.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 09:36   #3098
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
mariola trzymam za L4
dzieki
ten moj wisielczy humor to czesciowo wlasnie z teog powodu
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
córka znów zakatarzona, wbiłam się dzisiaj sama do lekarki przyjmującej zdrowe dzieci i wydębiłam receptę na krople do nosa i syropy.
zdrowia dla corki
Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Też mi ostatnio wszystko dolega w nocy. Jest mi niewygodnie, plecy mnie bolą, rozmyślam o głupotach i głupoty mi się śnią Dzisiaj np. śniło mi się, że mam stalkera

I upadłam już na samo dno ciążowej egzystencji... Tak mi się zachciało słodyczy, że zjadłam córce Kinder jajko nie było nic innego
mam nadzieje, ze jeszcze mi sie troche polepszy, a nie ze juz bede kiepsko spac do konca ciazy


e tam , kupisz jej kolejne
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:43   #3099
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzień dobry
Zerkam do Was przed wyjściem do pracy, dziś pracuję do prawie 20 z małą przerwą ok.15.

Ag9, TeQiba, koziemleko, bebe97, mona1 - tak to był mandat od policji, za szybą . Pojechałam od razu do komendy, i prosiłam o pouczenie choć nie wspomniałam o ciąży, tam jest parking podziemny ale wyjazd z niego jest tak beznadziejny - stromy i jeszcze z zakrętem - kiedyś myślałam, że się stoczę - że od tamtej pory tam już nie parkuję, mówiłam o tym policjantowi ale był nieprzejednany, powiedział, że nie może jednego traktować tak, innego inaczej, zresztą zaraz przyjechała inna kobietka, ukarana za to samo, więc jak darowałby mi, musiałby darować i jej. Na samych służbistów trafiam .
Ale ciąży i tak nie uważam za kartę przetargową. Ciąża to nie choroba. Zresztą ja nigdy w życiu nie korzystałam z żadnej taryfy ulgowej (choć pewnie bym mogła bo jestem po 2 operacjach kręgosłupa). Nic mi w życiu łatwo nie przyszło.

Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
Virginia, staram się nie panikować. Niestety, mój lekarz mi w tym nie pomaga. Na pierwszej wizycie stwierdzil ze czasy świetności to ja już mam daleko za sobą, i od tamtego czasu lepiej się nie zrobiło jedyne źródło informacji to net i książki. A wiadomo jak to z netem jest ... spokojowi umysłu nie służy ale dajemy rade w każdym razie ciesze się ze tu trafilam.
To rzeczywiście lekarz-podpora . Co do netu masz rację, ja też wolę za dużo nie czytać, a jedna koleżanka to w ogóle przestrzegała, żebym nic nie czytała i nie dała się zwariować.
Ja też się cieszę, że tu trafiłam, zwłaszcza, że moją ciążą niestety nikt się nie cieszy i tak na dobrą sprawę nie mam z kim o tym pogadać (poza tą koleżanką).

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
O chyba jestem dziś pierwsza DZIEŃ DOBRY wszystkim z zaśnieżonej malopolski
Cytat:
Napisane przez mara86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Na parapecie już śnieg leży
Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Dzień dobry z lekko zaśnieżonej Łodzi
Wszystko fajnie tylko żeby mój samochodzik sam się odśnieżał
Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Dzien dobry z zaśnieżonego Śląska
A właśnie miałam Was spytać, czy u Was już pada . A na moim biegunie jeszcze nie. Ale jest już wyraźnie chłodniej ale chociaż słonecznie a nie tak smętnie jak ostatnio.

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Hurra Dzisiaj wychodzę
Tylko dbaj o siebie i odpoczywaj!!!

Zmykam, bo zaraz się spóźnię,
miłego dnia dla Was
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:44   #3100
marima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cześć

Ela87 ja też odkąd zaczęłam się starać o dzidziusia nikogo już nie pytam się o plany dzieciowe, sami staraliśmy się 13 cykli i wiem jak bardzo krępujące i przykre mogą być takie pytania, a jest wiele par które chcą mieć dzieciątka, a mimo starań nie mogą zajść w ciążę ..

Zapomniałam wam napisać, że muszę brać żelazo bo mam początki anemii
co do dna ciążowej egzystencji to ostatnio pożarłam całą czekoladę kasztanki z wawela a potem się dziwić że mam 7,5 kg od początku ciązy więcej a jestem w 26 tc

byłam w piątek u rodziców i był tam ich znajomy, mówił ze jego kolega ginekolog kazał swojej ciężarnej żonie chodzić codziennie na szybkie 1,5 godzinne spacery, wręcz marszobiegi i urodziła 2,5 godziny po pierwszych odczuwalnych skurczach byli sobie na spacerze, nagle ją ścięło, pojechali do szpitala i babka mówi że niedługo będzie rodzić, a połóżne taaa będzie Pani rodzić ale albo jutro albo pojutrze a maleństwo było niecałe 2 godziny potem na świecie więc chyba czas ćwiczyć
marima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:46   #3101
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wasze glukozy.
Ja już oswoiłam się z dietą bez cukru, idzie się przyzwyczaić Pomiary glukometrem mam w normach, skrupulatnie notuje co jem, mam nadzieję że na takich wynikach poprzestanę.
Nie wiem jeszcze jak przeżyje święta-oj będzie szkoda pierników domowych i innych słodkości, ale dla Jasia wytrzymam. Będzie mi też brakować grzańca-no ale to jak każdej ciężarnej
wlasnie mi uswiadomilas, ze na cukier ide dopiero w styczniu

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość

I upadłam już na samo dno ciążowej egzystencji... Tak mi się zachciało słodyczy, że zjadłam córce Kinder jajko nie było nic innego
to ja zdazylam juz upasc zaraz na poczatku ciazy

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
meluzyna No niemiła sytuacja. Ja własnie przestałam się ludzi pytać czy się starają, bo niektórzy np chcą, a nie mogą i nie chce by im głupio było sama kiedyś zapytałam znajomego, to powiedział, że chcą i nic więcej i wiedziałam już o co chodzi.
Moja kuzynka z mezem staraja sie juz od 2008 roku nigdy nie powiedziala wprost jaka jest przyczyna a ja nie pytam Wiem, ze to dla niej ciezki temat, wiec nie mialabym sumienia byc taka wscibska Kiedys bylysmy blisko, ale teraz nasze kontakty sa mocno ograniczone, chyba nawet nie wie, ze jestem w 2 ciazy, pewnie bedzie jej przykro
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 10:02   #3102
paulina_radom
Raczkowanie
 
Avatar paulina_radom
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 284
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
Cześć



byłam w piątek u rodziców i był tam ich znajomy, mówił ze jego kolega ginekolog kazał swojej ciężarnej żonie chodzić codziennie na szybkie 1,5 godzinne spacery, wręcz marszobiegi i urodziła 2,5 godziny po pierwszych odczuwalnych skurczach byli sobie na spacerze, nagle ją ścięło, pojechali do szpitala i babka mówi że niedługo będzie rodzić, a połóżne taaa będzie Pani rodzić ale albo jutro albo pojutrze a maleństwo było niecałe 2 godziny potem na świecie więc chyba czas ćwiczyć
Ja w 1 ciąży bardzo dużo chodziłam aż się znajomi pytali czy napewno tak mogę i poród miałam lekki ale teraz mam jakiegoś lenia strasznego z resztą jak dłużej pochodzę to później choruje bardzo nogi mi puchną i w ogóle a w 1 ciąży zaczeły mi puchnąć dopiero tydzień przed porodem a teraz obrączki nie noszę od 8 tygodnia mówią że 2 poród jest lżejszy zobaczymy myślę że samo pójscie na porodówkę z odpowiednim nastawieniem to połowa sukcesu

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
wlasnie mi uswiadomilas, ze na cukier ide dopiero w styczniu



to ja zdazylam juz upasc zaraz na poczatku ciazy



Moja kuzynka z mezem staraja sie juz od 2008 roku nigdy nie powiedziala wprost jaka jest przyczyna a ja nie pytam Wiem, ze to dla niej ciezki temat, wiec nie mialabym sumienia byc taka wscibska Kiedys bylysmy blisko, ale teraz nasze kontakty sa mocno ograniczone, chyba nawet nie wie, ze jestem w 2 ciazy, pewnie bedzie jej przykro
Ja też mam dopiero w styczniu bo w 1 ciąży nie miałąm problemów w ogóle chodzę do innego lekarza i mam dużo więcej badań i jest ogólnie dużo lepszy niż mój poprzedni ale przestałam do niego chodzić jak z łaską mi zdjoł szwy jeszcze jeden mi zostawił
Co do ludzi starających się no przykre to jest brat rodzony tżt z żoną starają się od ślubu już 2 i pół roku a my tak bez żadnych większych starań tak naprawdę no 1 ciąża nie powiem wpadka miałam 18 lat a teraz mąż stwierdził że młodemu należy się już rodzeństwo bo wyrośnie na samoluba różnica wieku moim zdaniem idealna odstawiłam tabletki 2 miesiące się zabezpieczaliśmy bo tyle nam poradził lekarz żeby odczekać no i bez żadnego ciśnienia za 1 razem się udało nawet byłam zdziwiona że tak szybko nie nastawiałam się że pójdzie gładko no i jak powiedzieliśmy rodzinie to w większości wypadków było stwierdzenie nareszcie no właśnie po za bratem tżta i jego mamą którzy nie chcieli uwierzyć i dalej się zastanawiam czy on z żoną się cieszą czy raczej nam zazdroszczą no i moja tesciowa ech.. temat rzeka no ale nie wszyscy są idealni ostatnio tżtowi powiedziała że na żadnej imprezie rodzinnej nie chcę żeby był poruszany temat naszego drugiego dziecka bo nie wszyscy zachodzą w ciąże od tak na zawołanie masakra.. nawet nie pyta jak się czuje czy coś a mieszkamy z nią.. przykre ale co zrobić trzeba olać i żyć dalej dobrze że nie wszyscy do tego tak podchodzą
__________________
Moi faceci Adaś Jaś
paulina_radom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 10:04   #3103
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dzień Dobry, w Monachium też za oknem śnieg, właściwie ślad po śniegu ach, jak ja na niego czekam Weihnachtsmarkt już rozstawiony, za tydzień wszystko się zacznie, huurrraaa!!!

Idę dziś do diebetologa, ale nie muszę na czczo, bo mam termin na 9.40, potem 2 h czekania, więc zrobią mi inny termin ba tzw duży test..

Kozie, ja mam tak z nosem bardzo często, lekarz mi powiedział, że są są różne przyczyny, m in to, że po prostu teraz produkujesz więcej krwi, ale może też to być sprawa ciśnienia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To jeszcze czekasz u tego lekrarza. Współczuję. Ale ja czekam na wypis i nie wiem czy się doczekam

A co do krwawień to dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi. Już się tym nie bedę przejmować skoro to normalne. Tu jest bardzo suche powietrze, bo ciągle grzeją więc może to od tego.

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
koziemleko - to teraz leniuchowanie w domku a ja biorę się za prace
u mnie tam śniegu nie ma ale zimno. 0,5 stopnia pokazywało w aucie mi przed 7 jak jechałam, brr
W domu się nie da leniuchować. Ja nie umiem. Jak jest coś do zrobienia to mi to przeszkadza i nie umiem wtedy odpoczywać. Nie było mnie cały weekend więc pewnie mam cały dom do sprzątania.

Poza tym nie wiem czy tż da radę mnie odebrać ze szpitala więc chyba czeka mnie targanie torby i laptopa

Cytat:
Napisane przez uparta8210 Pokaż wiadomość
Witajcie


koziemleko super że wychodzisz do domku. odpoczywaj jak się da. Mi razem z katarem też pojawia się krew, ale wyczytałam gdzieś na forum że w ciąży to normalne ponieważ jest więcej krwi w organizmie, tak samo może pojawić się przy szczotkowaniu zębów.

A u mnie szaro i buro za oknem, aż się nie chce nigdzie wychodzić.

miłego dnia Wam życzę
U mnie też szaro i zimno. Jakiś grad padał, że też akurat w taką pogodę muszą mnie wypuszczać.

Przy szczotkowaniu zębów od dawna pojawia mi się krew. Wiem, że to normalne, ale o nosie nie słyszałam. Ale już wiem

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Eh, siedzę Dziewczęta w pracy i przyszła taka Pani-koleżanka, i do mnie mówi, że słyszała że w ciąży jestem, to mówię że tak i pytam kiedy u nich (z jej mężem do klasy chodziłam) a ona mi mówi, że była już dwa razy w ciąży tylko ona jest mała a grubiutka więc mówi, że nikt nie widział. Jedno poroniła w zeszłym roku ok 4 miesiąca a drugie w marcu tego roku w piątym miesiącu. Jezu, to jest dopiero tragedia. Jedni jej mówią, że to konflikt krwi "+ i -" a ost jakaś lekarka jej powiedziała, że miała Zawał łożyska. Nie wiem, może i faktycznie coś takiego jest. Okropnie mi jej szkoda.

A co do krwi to tak, ja mam przy czyszczeniu nosa i z dziąseł też mi leci. Czyli nie martwimy się
To przykre. Sama starałam się 9 cykli o maleństwo. W porównaniu z innymi to nie dużo, ale znam ten ból. A poronienie w 5 miesiącu to w ogóle masakra Bardzo im współczuje

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Koziemleko super!!!!



Ja gnije na glukozie na szczęście zaraz koniec tego oczekiwania


Wysłano za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki, żeby szybko zleciało i za dobre wyniki.

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Mi przy kolce wyniki moczu wychodziły dobre, urolog i ginekolog swierdzili, że kolka to efekt ucisku powiększającej się macicy. U ciebie wygląda mi to raczej na jakieś rozciągnięcie bolesne Najważniejsze, że dziś do domu cię puszczą

Trzymam kciuki za wasze glukozy.
Ja już oswoiłam się z dietą bez cukru, idzie się przyzwyczaić Pomiary glukometrem mam w normach, skrupulatnie notuje co jem, mam nadzieję że na takich wynikach poprzestanę.
Nie wiem jeszcze jak przeżyje święta-oj będzie szkoda pierników domowych i innych słodkości, ale dla Jasia wytrzymam. Będzie mi też brakować grzańca-no ale to jak każdej ciężarnej
Aż tak może się rozciągać, że nospa nie pomaga? Chociaż wolałabym to niż coś poważnego
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 10:18   #3104
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
ostatnio pożarłam całą czekoladę kasztanki z wawela
Uwielbiam ta czekolade
Tylko ja dosyc czesto pozeram cala tabliczke
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 10:28   #3105
marima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Uwielbiam ta czekolade
Tylko ja dosyc czesto pozeram cala tabliczke
ja niestety też i to się tyczy również innych słodkości, wczoraj np dojadłam do końca 3/4 paczki cioastek z galaretką, bo TŻ wyjechał, na tydzień, a ja mam postanowienie w tygodniu nie jeść słodyczy to zjadłam wczoraj żeby mnie dzisiaj nie kusiło
marima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 10:32   #3106
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

virginia, ja cie rozumiem, tez nie potrafie tak zagadywac i prosic
zreszta u mnie ciaza w ogole nie jest traktowana lightowo ani w kolejkach ani nigdzie indziej, wiec wprawe mam

Cytat:
Napisane przez paulina_radom Pokaż wiadomość
no i moja tesciowa ech.. temat rzeka no ale nie wszyscy są idealni ostatnio tżtowi powiedziała że na żadnej imprezie rodzinnej nie chcę żeby był poruszany temat naszego drugiego dziecka bo nie wszyscy zachodzą w ciąże od tak na zawołanie masakra.. nawet nie pyta jak się czuje czy coś a mieszkamy z nią.. przykre ale co zrobić trzeba olać i żyć dalej dobrze że nie wszyscy do tego tak podchodzą
doskonale cie rozumiem, to samo miala moja mam z moja babcia
jak tylko powiedziala cos na temat mojego synka, a swojego wnuczka, to moja babcia mowila jej, aby sie juz tak nie chwalila, bo jej synowa nie jest jeszcze babcia i jest jej przykro
wiem jak mojej mamie bylo przykro
4 lata pozniej moja mama widuje swego jedynego wnuka sporadycznie, a tamta synowa ma 3 wnukow na miejscu
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 10:47   #3107
teklaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 62
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Witam sie po kilki dniowej nieobecności

muszę koniecznie was nadrobic

u mnie (100km od warszawy) śniegu nie widać a dziś nawet słońce świeci jak dla mnie może spaść dopiero przed świetami

pobolewa mnie czasem brzuch :/ czasem jakby bole przed i podczas miesiaczki.. ale jest znosnie. i zgaga czasem pomeczy troche, a tak to ogólnie wszystko u mnie okej do 5 grudnia czekam na wizyte.
teklaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:09   #3108
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Hurra Dzisiaj wychodzę
fajnie, nie przemęczaj się w domu i dużo odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Generalnie nastroju nie mam. Nie wysypiam sie jakos, chociaz do toalety wstaje tylko raz, ale i tak budze sie co chwile, jest mi goraco, duszno, mam jakies glupie sny
podobno na naszym etapie ciąży glupie sny to norma, a odpowiadają za nie szalejące hormony

Cytat:
Napisane przez uparta8210 Pokaż wiadomość
mona1 coś ty za link wkleiła, aż się poryczałam z samego rana, a córcia patrzyła się na mnie jak na wariatkę i nie wiedziała o co chodzi
też się wczoraj zryczałam jak głupia

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Eh, siedzę Dziewczęta w pracy i przyszła taka Pani-koleżanka, i do mnie mówi, że słyszała że w ciąży jestem, to mówię że tak i pytam kiedy u nich (z jej mężem do klasy chodziłam) a ona mi mówi, że była już dwa razy w ciąży tylko ona jest mała a grubiutka więc mówi, że nikt nie widział. Jedno poroniła w zeszłym roku ok 4 miesiąca a drugie w marcu tego roku w piątym miesiącu. Jezu, to jest dopiero tragedia. Jedni jej mówią, że to konflikt krwi "+ i -" a ost jakaś lekarka jej powiedziała, że miała Zawał łożyska. Nie wiem, może i faktycznie coś takiego jest. Okropnie mi jej szkoda.
oj bardzo przykra historia, dlatego ja staram się unikać tego typu pytań.

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Ja gnije na glukozie na szczęście zaraz koniec tego oczekiwania
kciuki za wyniki

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość

Ag9, TeQiba, koziemleko, bebe97, mona1 - tak to był mandat od policji, za szybą . Pojechałam od razu do komendy, i prosiłam o pouczenie choć nie wspomniałam o ciąży, tam jest parking podziemny ale wyjazd z niego jest tak beznadziejny - stromy i jeszcze z zakrętem - kiedyś myślałam, że się stoczę - że od tamtej pory tam już nie parkuję, mówiłam o tym policjantowi ale był nieprzejednany, powiedział, że nie może jednego traktować tak, innego inaczej, zresztą zaraz przyjechała inna kobietka, ukarana za to samo, więc jak darowałby mi, musiałby darować i jej. Na samych służbistów trafiam .
Ale ciąży i tak nie uważam za kartę przetargową. Ciąża to nie choroba. Zresztą ja nigdy w życiu nie korzystałam z żadnej taryfy ulgowej (choć pewnie bym mogła bo jestem po 2 operacjach kręgosłupa). Nic mi w życiu łatwo nie przyszło.
czyli nic się już nie da z tym niestety zrobić... mam nadzieję że limit nieszczęść już wyczerpałaś i teraz Cię będą spotykać same przyjemności

Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
byłam w piątek u rodziców i był tam ich znajomy, mówił ze jego kolega ginekolog kazał swojej ciężarnej żonie chodzić codziennie na szybkie 1,5 godzinne spacery, wręcz marszobiegi i urodziła 2,5 godziny po pierwszych odczuwalnych skurczach byli sobie na spacerze, nagle ją ścięło, pojechali do szpitala i babka mówi że niedługo będzie rodzić, a połóżne taaa będzie Pani rodzić ale albo jutro albo pojutrze a maleństwo było niecałe 2 godziny potem na świecie więc chyba czas ćwiczyć
ja staram się naprawdę dużo chodzić, codziennie wychodzę na spacer, ale samo słowo marszobieg mnie przeraża ja chodzę raczej jak stara babcia, jak zaczynam tylko trochę szybciej to od razu stawia mi się macica, że natychmiast muszę zwolnić, także podziwiam koleżankę
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:13   #3109
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

koziemleko, odpowczywaj Kochana, oby już nic takiego się nie powtórzyło!
Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
I upadłam już na samo dno ciążowej egzystencji... Tak mi się zachciało słodyczy, że zjadłam córce Kinder jajko nie było nic innego


Cytat:
Napisane przez teklaaa Pokaż wiadomość
Witam sie po kilki dniowej nieobecności

muszę koniecznie was nadrobic

u mnie (100km od warszawy) śniegu nie widać a dziś nawet słońce świeci jak dla mnie może spaść dopiero przed świetami

pobolewa mnie czasem brzuch :/ czasem jakby bole przed i podczas miesiaczki.. ale jest znosnie. i zgaga czasem pomeczy troche, a tak to ogólnie wszystko u mnie okej do 5 grudnia czekam na wizyte.
Dzień dobry bardzo!
U mnie za oknem piękne słońce a nie jakiś śnieg Też mieszkam 100km od Wawy, więc my na śnieg widać musimy jeszcze poczekać

Niedawno wstałam ale już po śniadaniu mam ochotę na ciucholanodwe łowy!
A przy okazji skorzystam z tego pięknego dnia

Miłego dnia
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 11:24   #3110
marima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość

ja staram się naprawdę dużo chodzić, codziennie wychodzę na spacer, ale samo słowo marszobieg mnie przeraża ja chodzę raczej jak stara babcia, jak zaczynam tylko trochę szybciej to od razu stawia mi się macica, że natychmiast muszę zwolnić, także podziwiam koleżankę
ja też mam trochę ruchu w pracy, bo często załatwiam coś na mieście, ale niestety też się szybko męczę i napina mi się brzuch, więc wolę nie ryzykować, ale postanowiłam od dzisiaj ćwiczyć tą jogę dla kobiet w ciąży co któraś kiedyś wstawiła, ale obiecuję sobie od 2 tygodni, więc różnie to ze mną może być


dziewczyny ma któraś problem z żylakami na nogach? mi wyskoczyła taka jedna wypukła żyła, wygląda na żylak ,tzn miałam już ją widoczną wcześniej, ale teraz się powiększyła, moja mam ma żylaki więc też mogę mieć do nich skłonność. kupiłam maść venescin, położna mówiła że można stosować w ciąży, ciekawe czy coś mi to da no i pojawiły mi się pajączki na nogach, w sumie nie tylko na nogach bo na brzuchu i piersiach też je mam, ciekawe czy po porodzie mi chociaż trochę znikną

Edytowane przez marima
Czas edycji: 2013-11-25 o 11:41
marima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:46   #3111
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzień dobry Dziewczyny
Nie mam podwyższonego cukru Wyniki moczu tez dobre, za to anemia jaka była, taka jest. Normalnie 3 wynik identyczny - dosłownie, tylko jeden wynik różni się 2 setnymi od tych z przed 2 miesiecy - reszta taka sama

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Hurra Dzisiaj wychodzę
super! ale staraj się jednak nie przemęczać - lepiej teraz trochę podmuchac na zimne

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Cadet natomiast ma mocniejszą amortyzację, mniej się buja.
Racja Ale z drugiej strony tylne koła ma pompowane, więc może one coś zmiękczą
A ja napisałam, że Ty masz Evo, bo ja myślałam, że to tylko gondolka jest inna a spacerówka ta sama, ale chyba pomyliłam z tym, że pisałaś, że wybrałaś gondolę Lite

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ja mam snieg raz na pare lat i to przez okolo 2 dni, wiec sie nie spodziewam. Tesknie jednak za bialymi Swietami.

Mialam dzis siedziec 8 godzin na szkoleniu, ale nie wysiedzialabym z powodu kregoslupa, wiec zadzwonilam w nocy, ze jestem chora. Jutro mam wizyte u lekarza, mam nadzieje, ze zaowocuje wreszcie l4 .
No to jednak mamy coś lepiej - piję do Twojego "przechwalania się"(), że możecie mieć piżamy, bo ja Ci tego z kolei strasznie zazdroszczę. Zawsze jak śpię w koszuli, to budze się z rulonem w pasie... Ale rzeczywiście Święta bez śniegu to nie to samo. Choć u nas też gwarantu nie ma.
Trzymam za L4 i poprawę humorku i snu

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Eh, siedzę Dziewczęta w pracy i przyszła taka Pani-koleżanka, i do mnie mówi, że słyszała że w ciąży jestem, to mówię że tak i pytam kiedy u nich (z jej mężem do klasy chodziłam) a ona mi mówi, że była już dwa razy w ciąży tylko ona jest mała a grubiutka więc mówi, że nikt nie widział. Jedno poroniła w zeszłym roku ok 4 miesiąca a drugie w marcu tego roku w piątym miesiącu. Jezu, to jest dopiero tragedia. Jedni jej mówią, że to konflikt krwi "+ i -" a ost jakaś lekarka jej powiedziała, że miała Zawał łożyska. Nie wiem, może i faktycznie coś takiego jest. Okropnie mi jej szkoda.
Matko, 2 poronienia w dość zaawansowanej ciąży... Coś strasznego.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
I upadłam już na samo dno ciążowej egzystencji... Tak mi się zachciało słodyczy, że zjadłam córce Kinder jajko nie było nic innego


Cytat:
Napisane przez paulina_radom Pokaż wiadomość
no właśnie po za bratem tżta i jego mamą którzy nie chcieli uwierzyć i dalej się zastanawiam czy on z żoną się cieszą czy raczej nam zazdroszczą no i moja tesciowa ech.. temat rzeka no ale nie wszyscy są idealni ostatnio tżtowi powiedziała że na żadnej imprezie rodzinnej nie chcę żeby był poruszany temat naszego drugiego dziecka bo nie wszyscy zachodzą w ciąże od tak na zawołanie masakra.. nawet nie pyta jak się czuje czy coś a mieszkamy z nią.. przykre ale co zrobić trzeba olać i żyć dalej dobrze że nie wszyscy do tego tak podchodzą
Brat pewnie się cieszy z Waszego szczęścia, ale z drugiej strony na pewno ciężko mu, że oni jeszcze się nie doczekali. Musisz postawić się w ich sytuacji. Na 100% nie mają złych myśli.
A teściowa, jak to teściowa. Nie wiadomo, o co jej chodzi. Ale mogę się domyślać, że stara się zadowolić brata z bratową, a jakoś zapomina, że Wam może być przykro...
Masz dobre podejcie - powinno wystarczyć

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Niedawno wstałam ale już po śniadaniu mam ochotę na ciucholanodwe łowy!
A przy okazji skorzystam z tego pięknego dnia
Ja dzisiaj łowy rossmannowskie przeprowadziłam na tej 40% przecenie i jestem happy - ciuszków już dużo więcej nie mogę ...
Udanych zakupów

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
dziewczyny ma któraś problem z żylakami na nogach? mi wyskoczyła taka jedna wypukła żyła, wygląda na żylak ,tzn miałam już ją widoczną wcześniej, ale teraz się powiększyła, moja mam ma żylaki więc też mogę mieć do nich skłonność. kupiłam maść venescin, położna mówiła że można stosować w ciąży, ciekawe czy coś mi to da no i pojawiły mi się pajączki na nogach, w sumie nie tylko na nogach bo na brzuchu i piersiach też je mam, ciekawe czy po porodzie mi chociaż trochę znikną

Ja w pajączkach mam całe uda po zewnętrznej stronie, trochę biodra i sporo na brzuchu...
Z żylakami niewiele pomogę, ale moja ciocia, wiem że w 2 ciązy, niemal przez całe 9 miesięcy, nosiła rajstopy przeciwżylakowe, bo po pierwszym dziecku musiała mieć usuwane chirurgiczne i nie wyszły jej żadne nowe.
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:51   #3112
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
doskonale cie rozumiem, to samo miala moja mam z moja babcia
jak tylko powiedziala cos na temat mojego synka, a swojego wnuczka, to moja babcia mowila jej, aby sie juz tak nie chwalila, bo jej synowa nie jest jeszcze babcia i jest jej przykro
wiem jak mojej mamie bylo przykro
4 lata pozniej moja mama widuje swego jedynego wnuka sporadycznie, a tamta synowa ma 3 wnukow na miejscu

Ale chamstwo Ja rozumiem jakby twoja babcia ciągle mówiła na temat wnuka "X to, X tamto", ale raz na jakiś czas to chyba normalne Przecież rodzice i dziadkowie zawsze cieszą się sukcesami swoich dzieci.

A ja jestem już w domu. Oczywiście pusta lodówka, ale za to pełen kosz
prania
Na szczęście w szpitalu dostałam ptasie mleczko to z głodu nie padnę
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:52   #3113
bejb200
Raczkowanie
 
Avatar bejb200
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny
Nie mam podwyższonego cukru Wyniki moczu tez dobre, za to anemia jaka była, taka jest. Normalnie 3 wynik identyczny - dosłownie, tylko jeden wynik różni się 2 setnymi od tych z przed 2 miesiecy - reszta taka sama



super! ale staraj się jednak nie przemęczać - lepiej teraz trochę podmuchac na zimne


Racja Ale z drugiej strony tylne koła ma pompowane, więc może one coś zmiękczą
A ja napisałam, że Ty masz Evo, bo ja myślałam, że to tylko gondolka jest inna a spacerówka ta sama, ale chyba pomyliłam z tym, że pisałaś, że wybrałaś gondolę Lite



No to jednak mamy coś lepiej - piję do Twojego "przechwalania się"(), że możecie mieć piżamy, bo ja Ci tego z kolei strasznie zazdroszczę. Zawsze jak śpię w koszuli, to budze się z rulonem w pasie... Ale rzeczywiście Święta bez śniegu to nie to samo. Choć u nas też gwarantu nie ma.
Trzymam za L4 i poprawę humorku i snu



Matko, 2 poronienia w dość zaawansowanej ciąży... Coś strasznego.







Brat pewnie się cieszy z Waszego szczęścia, ale z drugiej strony na pewno ciężko mu, że oni jeszcze się nie doczekali. Musisz postawić się w ich sytuacji. Na 100% nie mają złych myśli.
A teściowa, jak to teściowa. Nie wiadomo, o co jej chodzi. Ale mogę się domyślać, że stara się zadowolić brata z bratową, a jakoś zapomina, że Wam może być przykro...
Masz dobre podejcie - powinno wystarczyć



Ja dzisiaj łowy rossmannowskie przeprowadziłam na tej 40% przecenie i jestem happy - ciuszków już dużo więcej nie mogę ...
Udanych zakupów




---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------




Ja w pajączkach mam całe uda po zewnętrznej stronie, trochę biodra i sporo na brzuchu...
Z żylakami niewiele pomogę, ale moja ciocia, wiem że w 2 ciązy, niemal przez całe 9 miesięcy, nosiła rajstopy przeciwżylakowe, bo po pierwszym dziecku musiała mieć usuwane chirurgiczne i nie wyszły jej żadne nowe.

ooo;-) też się dziś wybieram do Rossmana na małe zakupy;-) ale napisałyście przez weekend! nadrabiam w pracy, bo mi coś internet szwankował w weekend w kompie, a na iphonie jeszcze się nie nauczyłam jak wejść w ten nasz wątek;-) może ktoś mi pomoże?
Badania krwi i moczu robiłam w weekend, wszystko prawie ok, opórcz hemoglobiny, która wyszła mała. Mocz ok, ale od pewnego czasu biorę codziennie Fenisept Uro, zalecenie ginekologa i od tamtego czasu wyniki są zawsze oki;-)
bejb200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:53   #3114
marima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość




Ja w pajączkach mam całe uda po zewnętrznej stronie, trochę biodra i sporo na brzuchu...
Z żylakami niewiele pomogę, ale moja ciocia, wiem że w 2 ciązy, niemal przez całe 9 miesięcy, nosiła rajstopy przeciwżylakowe, bo po pierwszym dziecku musiała mieć usuwane chirurgiczne i nie wyszły jej żadne nowe.
ja mam na razie tylko jeden, ale moja mama mówiła żebym sobie od razu po tej ciąży go usunęła, bo moja mam ma naprawdę straszne, a z wiekiem ją coraz bardziej boli, teraz ma nadal pracę fizyczną, więc na operację na razie pójść nie może
marima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:02   #3115
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

zamiast robić kartki przerzuciłam kilka kartonów z ciuszkami po Ewci wybierając te, które są unisex albo bardziej chłopięce nawet. sortować na rozmiary i przyglądać się dokładniej czy się nadają (bo kilka rzuciło mi się w oczy, że wróciły do mnie mocno poplamione) będę, jak sprawdzę wszystkie pudła, a kilka mi jeszcze zostało.

jak duża ma być ta obniżka w H&M 12.12.?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:07   #3116
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
podobno na naszym etapie ciąży glupie sny to norma, a odpowiadają za nie szalejące hormony


ja staram się naprawdę dużo chodzić, codziennie wychodzę
tak wiem, ale to bardoz nieprzyjemne jest, bo budze sie i tak z powodu tego syndromu ciesni nadgarstka, a jak mam juz lepszy okres, to jakies glupie sny

tez chodze tyle na ile mi moja miednica pozwala, chociaz ostatnio brak slonca i slota nie nastraja do dlugich spacerow. Szkoda, bo mam gdzie spacerowac.
Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Niedawno wstałam ale już po śniadaniu mam ochotę na ciucholanodwe łowy!
A przy okazji skorzystam z tego pięknego dnia

Miłego dnia
rownie zmilego dnia, udanych lowow i spaceru
Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
dziewczyny ma któraś problem z żylakami na nogach? mi wyskoczyła taka jedna wypukła żyła, wygląda na żylak ,tzn miałam już ją widoczną wcześniej, ale teraz się powiększyła, moja mam ma żylaki więc też mogę mieć do nich skłonność. kupiłam maść venescin, położna mówiła że można stosować w ciąży, ciekawe czy coś mi to da no i pojawiły mi się pajączki na nogach, w sumie nie tylko na nogach bo na brzuchu i piersiach też je mam, ciekawe czy po porodzie mi chociaż trochę znikną
sama nie mam
miej baczenie na te zylaki i skonsultuj to przy najblizszej wizycie u gina , moze rajstopy przeciwzylakowe cos pomoga?
Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny
Nie mam podwyższonego cukru Wyniki moczu tez dobre, za to anemia jaka była, taka jest. Normalnie 3 wynik identyczny - dosłownie, tylko jeden wynik różni się 2 setnymi od tych z przed 2 miesiecy - reszta taka sama

(…)
No to jednak mamy coś lepiej - piję do Twojego "przechwalania się"(), że możecie mieć piżamy, bo ja Ci tego z kolei strasznie zazdroszczę. Zawsze jak śpię w koszuli, to budze się z rulonem w pasie... Ale rzeczywiście Święta bez śniegu to nie to samo. Choć u nas też gwarantu nie ma.
Trzymam za L4 i poprawę humorku i snu
gratuluje
w ogole nie rozumiem tego parcia na koszule i bezmajtkowosc w polkich szpitalach i to sprawdzanie kroczy na wizycie ogolnej
gdzie poszanowanie pacjenta?

Dzieki, mam nadzieje, ze od jutra bede tryskac humorem
Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ale chamstwo Ja rozumiem jakby twoja babcia ciągle mówiła na temat wnuka "X to, X tamto", ale raz na jakiś czas to chyba normalne Przecież rodzice i dziadkowie zawsze cieszą się sukcesami swoich dzieci.
moja Babcia, to dluga historia, ale zmarla juz 1,5 roku temu, wiec nie chce wracac do tego tematu, przykro mi tylko ze wzgledu na moja Mame, bo nic dobrego ja nie spotkalo od swojej matki i jakos mam o to ogromny zal.

a ty odpoczywaj i nie patrz po katach co tam jest do zrobienia
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:19   #3117
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dostałam grzechotkę FP dzisiaj Już myślałam, że mi ją zagubiono
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:41   #3118
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Dostałam grzechotkę FP dzisiaj Już myślałam, że mi ją zagubiono
A ja wciąż nic
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:51   #3119
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Ja wyszłam na dwór i myślałam, ze zamarznę.
Nie mam kurtki zimowej Nie wiem co zrobię
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:51   #3120
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A ja wciąż nic
Ja mam datę nadania 22.11 a niektóre dziewczyny 22.11 dostały już więc pewnie zależy to od regionu. Na pewno przyjdzie
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.