Staniki na " Małe Piersi " - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 22:19   #1
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646

Staniki na " Małe Piersi "


Jakie proponujecie staniki na małe piersi ?? przewaznie w sklepach mozna dostac 70 A w zwyz to najczesciej spotykane a co jezeli ktos musi miec 65 bo ma obwod 69 pod biustem ?? gdzie ma szukac takich małych numeracji ??

Bardzo mnie denerwuje jak ogladam bardzo fajny stanik w sklepie a tu same B i C oraz A75 .. ja nie wiem czy kobiety szybko tak wykupuja czy nie produkuja malych rozmiarow... a o rozmiarze AA to mozna tylko pofantazjowac i wspolczuje takim dziewczyna bo nigdzie jestesz nie widzialam takich rozmiarow ... ja prawidlowo powinam miec 65a zeby nie byl za duzy w obwodzie ale nie mam pojecie w jakich sklepach sa takie w miare w przystepnych cenach a przez neta nie zamowie

Jakie sklepy i kroje stanikow proponujecie ?? prosze jak jest taka mozliwosc o zdjecie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:22   #2
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

w H&m są 70a i chyba 65a, ale pewna nie jestem co do tego 65. Jutro sprawdzę . W h&m można dostać całkiem ładne i w przyzwoitych cenach staniki.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:58   #3
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Jakie proponujecie staniki na małe piersi ?? przewaznie w sklepach mozna dostac 70 A w zwyz to najczesciej spotykane a co jezeli ktos musi miec 65 bo ma obwod 69 pod biustem ?? gdzie ma szukac takich małych numeracji ??

Bardzo mnie denerwuje jak ogladam bardzo fajny stanik w sklepie a tu same B i C oraz A75 .. ja nie wiem czy kobiety szybko tak wykupuja czy nie produkuja malych rozmiarow... a o rozmiarze AA to mozna tylko pofantazjowac i wspolczuje takim dziewczyna bo nigdzie jestesz nie widzialam takich rozmiarow ... ja prawidlowo powinam miec 65a zeby nie byl za duzy w obwodzie ale nie mam pojecie w jakich sklepach sa takie w miare w przystepnych cenach a przez neta nie zamowie

Jakie sklepy i kroje stanikow proponujecie ?? prosze jak jest taka mozliwosc o zdjecie
A czy czasem nie jest tak, że jak masz obwód 69 cm to powinnaś wziąć 70? Bo za mocno uciskać się jest niezdrowo. Ja na przykład mam niby ok. 74 cm i kupuję 75, nie kupiłabym 70, bo potem mam ślady na skórze. Z tego co wiem to firma Triumph ma małe rozmiary, ale raczej zaczynają się od 70 A.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 23:24   #4
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

wiesz ze 70% kobiet nie wie jak dobrac stanik moze przydalo by sie troche poczytac

http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-osmy.html
http://www.we-dwoje.pl/biustonosz;ja...tykul,426.html
http://serwisy.gazeta.pl/avanti/1,53381,2677706.html

wniosek stanik w przymierzalni zakladamy zapinajac jak najluzniej i powinien byc dobry... musi byc linia prosta a nie skosna w strone plecow .... przewaznie obwod stanika jest podawany na najciasniejsze zapiecie czyli kolejne 2 zapiecia daja do tego pare cm okolo 5 zalezy od firmy ... dlatego kupujac staniki odejmujemy nasze 5 cm z obwodu i zaokraglamy do najblizszej pelnej liczny podzielnej przez 5

np masz obwod 80 to kupujesz stanik 75
74 - 70
77-75 a czasem 70
70-65
81-75
86-80
i tak w kolo

miseczke to juz zalezy od rozmiaru

oczywiscie kazdy sklep jest inny ale przewaznie we wszytekich jest tak samo

a co do h&m zgadza sie raz widzialam tam snoopiego 65a ale to byl raz ... wlasnie mam z tamtad stanik 70a snoopy ale jest za luzny a mam zapety max wiec wiem ze to powino byc 65 .. i tu zaczyna sie problem gdzie taki znalesc ... jade nie dlugo do zlotych tarasow i mam nadzieje ze tam bedzie moj rozmiar w h&m bo kocham ta kolekcje snoopy i helo kitty i tam jest bardzo duzy wybor bo ten sklep jest ogromny
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:30   #5
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
ja prawidlowo powinam miec 65a zeby nie byl za duzy w obwodzie ale nie mam pojecie w jakich sklepach sa takie w miare w przystepnych cenach a przez neta nie zamowie

Jakie sklepy i kroje stanikow proponujecie ?? prosze jak jest taka mozliwosc o zdjecie
Niestety takie staniki są drogie bo jest na nie mały popyt. Mimo, że bardzo dużo dziewczyn w Polsce powinno nosić obwody 60 i 65, a są też takie które mogłyby nosić 55 ;/

Aby kupic staik tanio należy sie jednak przekonac do zakupów przez net. Powtórzę to co już napisałam w innym wątku. Naprawdę nie ma potrzeby obawiać się zakupów w sklepach internetowych, gdyż w terminie 10 dni można towar przymierzyć i odesłać. Można na przykład zamówić 1 model w dwóch rozmiarach i odesłać ten niepasujący. A co najważniejsze mamy na mierzenie 10 dni, a nie 5-15 minut w przymierzalni, gdzie stoi nad nami ekspedientka albo inne klientki, które też chciałyby przymierzyć. Można przymierzyć go pod kilka bluzek czy tez zapytać kogoś o radę czy dobrze leży. Jak nam nie pasuje możemy BEZ PODANIA PRZYCZYNY go odesłać i dostaniemy zwrot pieniędzy.

A co do krojów to jest to chyba bardzo indywidualna sprawa. Mnie się podobają te:
http://www.figleaves.com/uk/product....-p534724-style
http://www.figleaves.com/uk/product....-p484196-front

I jeszcze jedno pytanie (do Ileny). Czy w tym 70A miski są dobre? Jeśli tak to 65a będzie mieć za małe miski. Bo miski w 65A są mniejsze niż w 70A. Powinnaś wtedy szukać 65B.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:19   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

tak wiem ale nigdy nie przymierzalam takiego malego ale teraz sie zawzielam koniec ze zlym stanikiem ... bede szukac az znajde idealnie moj rozmiar ... wiesz a co do a czy b to trudno mi powiedziec bo w 70 po paru praniach zrobilo sie luzno i mi sie przesowa czasami ... ale mysle ze 65 bylo by idealnie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:27   #7
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
wiesz ze 70% kobiet nie wie jak dobrac stanik moze przydalo by sie troche poczytac

http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-osmy.html
http://www.we-dwoje.pl/biustonosz;ja...tykul,426.html
http://serwisy.gazeta.pl/avanti/1,53381,2677706.html

wniosek stanik w przymierzalni zakladamy zapinajac jak najluzniej i powinien byc dobry... musi byc linia prosta a nie skosna w strone plecow .... przewaznie obwod stanika jest podawany na najciasniejsze zapiecie czyli kolejne 2 zapiecia daja do tego pare cm okolo 5 zalezy od firmy ... dlatego kupujac staniki odejmujemy nasze 5 cm z obwodu i zaokraglamy do najblizszej pelnej liczny podzielnej przez 5

np masz obwod 80 to kupujesz stanik 75
74 - 70
77-75 a czasem 70
70-65
81-75
86-80
i tak w kolo

miseczke to juz zalezy od rozmiaru

oczywiscie kazdy sklep jest inny ale przewaznie we wszytekich jest tak samo

a co do h&m zgadza sie raz widzialam tam snoopiego 65a ale to byl raz ... wlasnie mam z tamtad stanik 70a snoopy ale jest za luzny a mam zapety max wiec wiem ze to powino byc 65 .. i tu zaczyna sie problem gdzie taki znalesc ... jade nie dlugo do zlotych tarasow i mam nadzieje ze tam bedzie moj rozmiar w h&m bo kocham ta kolekcje snoopy i helo kitty i tam jest bardzo duzy wybor bo ten sklep jest ogromny
w Złotych tarasach ogromny ? moim zdaniem dział z bielizna maja tam wlasnie maly. a byłas na marszałkowskiej w h&m? tam jest duży dział z bielizna tylko , że teraz jakis remont robią i nie jestem pewna czy tymczaasowo go nie zmniejszyli. albo w arkadii ?

co do 65 to ja wlasnie czesto widuje. zwlaszcza na wyprzedażach

moge dzisiaj podejsc do tego na marszalkowskiej i Ci powiem czy sa 65. chcesz ?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 09:30   #8
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Też mi się wydaje, że w obwodzie 65 miseczka A będzie za mała. Myślę, że powinnaś zerknąć na forum, które agta85 ma w podpisie i jeszcze raz dokładnie się zmierzyć. Może się okazać, że Twoje piersi wcale nie są takie małe tylko całe życie nosiłaś zły stanik. Ja nosiłam 75B (bez komentarza...), a teraz przesiadłam się na 70DD (w życiu nie myślałam, że mam taaaaki biust ). A jeśli chodzi o zakupy to proponuję zerknąć na allegro. Naprawdę można trafić na perełki (ja obecnie czekam na nowego Gossarda za 12 zl ). Podrawiam
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:35   #9
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

a po co Ci stanik przy takim rozmiarze?niechodzi o to ze jestem uszczypliwa tylko moim zdaniem nie powinnas sie uciskac w staniki tylko dac''zyc'' swoim piersiatkom ,nie obwisna Ci przeciez i beda caly czas jedrne
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:27   #10
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
a po co Ci stanik przy takim rozmiarze?niechodzi o to ze jestem uszczypliwa tylko moim zdaniem nie powinnas sie uciskac w staniki tylko dac''zyc'' swoim piersiatkom ,nie obwisna Ci przeciez i beda caly czas jedrne

To małe piersi nie potrzebują stanika???
Myślę, że wiele kobiet (nawet małobiuściastych) nie czułoby się zbyt komfortowo bez tej części garderoby. Skoro dziewczyna szuka odpowiedniego dla siebie rozmiaru, to widocznie źle się czuje bez stanika (ja czułabym się okropnie).
Nie rozumiem pytania "a po co Ci stanik przy takim rozmiarze?" i mimo uwagi, że autorka pytania nie chce być uszczypliwa, wydaje mi się ono mało taktowne.

Ilena - zgadzam się z Agta85 i Asią84, najpierw powinnaś się dokładnie zmierzyć, żeby dobrać odpowiedni rozmiar.
Ja zawsze nosiłam 75A, a po zmierzeniu obwodów okazało się, że powinnam nosić 60D. Niestety narazie brak mi kasy, żeby kupić coś w tym rozmiarze (przez internet oczywiście), ale poszłam do H&M i odważyłam się przymierzyć 70B. Leży na mnie o wiele lepiej niż 75A, więc kupiłam (i będę nosić dopóki nie uzbieram kasy na 60D), a wcześniej nawet nie przyszłoby mi do głowy, że miseczka powyżej A mogłaby być na mnie dobra
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 12:16   #11
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

ehhhh co do komentarza jednej pani to sie nie wypowiem ... ale ile ty masz lat ?? troche powagi
mam biust po mamie maly i ladny wiem ze mi juz nie urosnie i chce znalesc dla siebie odpowiedni stanik a ty mi tu z takim tekstem wyjerzrzasz ... malo dojrzale i racja nie taktowne

jestem pewna ze 65b bylo by za duze ... choc jak znajde to przymierze... trzeba wiele w zyciu probowac zeby wiedziec co jest akurat jestem przynajmniej pewna ze na 1000% powino byc 65, a miseczka to juz nie problem ....jak bylam mlodsza to mialam 75a i bylo na mnie zaduze to wypychalam po 2 gabeczki a teraz wiem ze tak nie wolno i wiem ze stanik powinien byc w lini prostej i nie zadzierac jest do gory :P ahh ta mlodosc czego to sie nie probowalo

co do h&m to w jankach jest maly dzial z bielizna tu jest o wiele wiecej snoopiego jak cos to jeszcze centrum reduta mi pozostaje :P
mozesz sprawdzic czy sa moze akurat bedzie na promocji bo czasem jest i kosztuje 20 zl bodajrze a normalnie 40

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2008-02-12 o 12:43
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 15:26   #12
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Ilena a jaki masz wymiar w biuscie?

ja tez się zapoznalam z tymi stronami które podalas na poczatku i powinnam nosic 60d lub 60dd..tylko ciezko taki stanik znaleźc, ewentualnie w necie
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 16:26   #13
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Ja korzystałam z porad dot. rozmiaru na forum gazetowym i dziewczyny poradziły mi 70 C no więc idę do H&M i co się okazało? że w całym skleipe nie ma ani jednego stanika w tym rozmiarze, nie wspominając już o 65DD a ekspedientki nie bardzo były zorientowane
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 17:08   #14
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
a po co Ci stanik przy takim rozmiarze?niechodzi o to ze jestem uszczypliwa tylko moim zdaniem nie powinnas sie uciskac w staniki tylko dac''zyc'' swoim piersiatkom ,nie obwisna Ci przeciez i beda caly czas jedrne
Małe piersi tez mogą obwisnąć i stracić jędrność. A dobrze dobrany stanik ładnie je wyeksponuje i uformuje.

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z porad dot. rozmiaru na forum gazetowym i dziewczyny poradziły mi 70 C no więc idę do H&M i co się okazało? że w całym skleipe nie ma ani jednego stanika w tym rozmiarze, nie wspominając już o 65DD a ekspedientki nie bardzo były zorientowane
H&M to nie jest sklep z bielizną Tam bielizna jest tylko dodatkiem w baaardzo ubogiej rozmiarówce. Na lobby Małobiuścistych tworzymy spis sklepów w którym można kupić mniej dostepne rozmiary.

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
jestem pewna ze 65b bylo by za duze ...
Proszę Cię zmierz się pod biustem ciasno i w biuście luźno i podaj swoje wymiary.
65B jest na około 70-75cm pod biustem i 78-80cm w biuście.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 17:37   #15
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

W takim razie przepraam,nie chcialam Cie urazic

co do malych stanikow polecam Ci sklep Intimissimi-sa tam naprawde sliczne modele i w malych rozmiarach-na pewno znajdziesz cos dla siebie\

Calzedonia tez ma male rozmiary ale nie wiem jak z cenami
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 17:44   #16
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
W takim razie przepraam,nie chcialam Cie urazic

co do malych stanikow polecam Ci sklep Intimissimi-sa tam naprawde sliczne modele i w malych rozmiarach-na pewno znajdziesz cos dla siebie\

Calzedonia tez ma male rozmiary ale nie wiem jak z cenami
Intimissi to chyba najgorszy sklep! może i te staniki sa śliczne, ale rozmiarówka jest do bani.
Tam numeracja składa się tylko z obwodu. To tak jak gdyby wszystkie kobiety mające pod biustem przykładowo 70cm miały biust dokładnie tej samej wielkości.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:33   #17
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

hej. takie malutkie obwody widzialam w H&m.
a co do aa, to niestety ja taki posiadam
a wcale szczupla nie jesem...
juz taka moja natura
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:49   #18
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Proszę Cię zmierz się pod biustem ciasno i w biuście luźno i podaj swoje wymiary.
65B jest na około 70-75cm pod biustem i 78-80cm w biuście.
to ze 69 jestem pewna na bank a co do reszty to nie wiem czy cos sie zmienilo ale roznica nie przekracza 8 cm wiec wiem ze A

ja mowie o h&m tak czesto poniewaz kocham ta kolekcje snoopiego model bardzo mi odpowiada bo jest bardzo wygodny po pol roku nadal ma swoj ksztalt wogole sie nie psuje a reszta moich stanikow to porazka wiec kupuje to co dobre i mi pasuje
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 10:23   #19
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

poprosze o rade dotyczaca rozmiaru.
mam male piersi, szeroko rozstawione (plecy tez sa szerokie).
obwod pod biustem to 75cm, w biuscie 85cm, czyli miseczka A,prawda?
jednak wiekszosc stanikow ktore mam"odstaje" na biuscie- jak ubiore dopasowana koszulke to grona czesc push-upa brzydko odstaje. mam jeden wspanialy biustonosz kupiony w anglii na dziale dziecym w rozmiarze 75AA, ale to jest jeden jedyny.
jaki powinnam dobrac stanik aby piersi byly "blizej" i nie uciekaly bokiem?
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 10:31   #20
adra_19
Raczkowanie
 
Avatar adra_19
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Spróbuj Mcdulka przymierzyć coś o obwodzie 70 z przeliczoną miseczką - czyli prawdopodobnie 70B. Powinno leżeć lepiej
adra_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 10:56   #21
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
A czy czasem nie jest tak, że jak masz obwód 69 cm to powinnaś wziąć 70? Bo za mocno uciskać się jest niezdrowo. Ja na przykład mam niby ok. 74 cm i kupuję 75, nie kupiłabym 70, bo potem mam ślady na skórze. Z tego co wiem to firma Triumph ma małe rozmiary, ale raczej zaczynają się od 70 A.
Nie kupuje się większego obwodu, tylko mniejszy. Polki w ogóle nie maja pojęcia o noszeniu biustonoszy


Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość

np masz obwod 80 to kupujesz stanik 75
74 - 70
77-75 a czasem 70
70-65
81-75
86-80
i tak w kolo

miseczke to juz zalezy od rozmiaru
Zgadzam się

Ja polecam Atlantic, mam 5 szt w rozmiarze 70B mimo, ze gdzie infdziej mam 70A.

Polecam także push-upy firmy Gorsenia, ładnie eksponują nawet malutki biust.

A do tego h&m'a muszę zajrzeć.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:08   #22
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Czyli do tej pory nosiłaś 70A? W staniku 65A będzie miała za małą miseczkę. Spróbuj 65C lub 60E. To nie jest tak, że w 65A, 70A czy 85A miseczka A jest taka sama . Jeśli mi nie wierzysz to poproś w sklepie staniki (ten sam producent i model) i porównaj.

Zajrzyj tutaj http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:27   #23
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

jade dzisiaj do atlantica.\
w triumpha sie omierzylam i nic. myslalam,ze mnie wyrzuca stamtad.
bo mi jakies "cialo" bokiem w triumphah wychodzi, nawet nie piers, tylko takie "cialo".
co dziwne pojawia sie ono tylko przy stanikach triumpha
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:37   #24
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z porad dot. rozmiaru na forum gazetowym i dziewczyny poradziły mi 70 C no więc idę do H&M i co się okazało? że w całym skleipe nie ma ani jednego stanika w tym rozmiarze, nie wspominając już o 65DD a ekspedientki nie bardzo były zorientowane
no nie strasz . wlasnie dzisiaj ide poszukiwac 70 C , oby było.

od zawsze nosilam 75 B, ostatnio przymierzylam 70 C i jest idealny .
ale co do tej numeracji to nie mozna tak bardzo sie sugerowac, bo w kazdym sklepie jest inna . sama zazwyczaj kupuje w H&m wiec juz mniej wiecej wiem co i jak. ale nawet tam stanik, stanikowi nie równy

przy okazji sprawdze czy jest to 65
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:56   #25
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
no nie strasz . wlasnie dzisiaj ide poszukiwac 70 C , oby było.

od zawsze nosilam 75 B, ostatnio przymierzylam 70 C i jest idealny .
...
przy okazji sprawdze czy jest to 65
Jeśli nosiłaś 75B to spróbuj 70D
Z 65 pod biustem to F (w polskiej numeracji)
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:50   #26
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Jeśli nosiłaś 75B to spróbuj 70D
Z 65 pod biustem to F (w polskiej numeracji)
D . nie no to chyba przesada, ale zmierze a co mi tam .

melduje, ze wróciłam ze złotych tarasów. są staniki 65 i A i B .
ale niestety dla mnie 70 C nie bylo nic . teraz mam dylemat czy kupic 75 B czy nie. najorsze, ze potrzebuje stanika na gwałt! no nic jeszcze sie przejde do h&m na marszałkowskiej moze tam cos bedzie
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:55   #27
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Z tabeli rozmiarów która jest w H&M wynika, że oni nie mają 70C. Z 70-tek jest tylko 70A i 70B. :/ Chyba, ze tylko w Krakowie H&M nie ma tych rozmiarów.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:07   #28
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

hmm.. no dobrze. to teraz ja prosze o pomoc
otoz przed chwila zrobilam pomiary
pod biustem 75, a w biuscie... 80....
raczej piersi mi juz nie urosna...
wiec wciaz szukam dla siebie odpowiedniego rozmiaru...
tylko nie wiem gdzie takowy zakupic.
ostatnio kupilam w atlanticu 70b.. taka kolekcja mlodziezowa.... nie wspominam juz o tym , ze tak jak wszytskie- za duzy..ale przynajmniej ta miseczka nie jest taka jak gigantyczna jak wszedzie.. oczywiscie na kolekcji damskiej sa te miseczki wieksze
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:28   #29
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

brzoooza88, a pod biustem mierzyłaś sie normalnie czy ciasno?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:31   #30
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Staniki na " Małe Piersi "

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
brzoooza88, a pod biustem mierzyłaś sie normalnie czy ciasno?
pod biustem ciasno
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.