Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życie~cz.6 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 15:24   #301
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

chiba owulka blisko patrzyłam na wykresik
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:26   #302
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Ale super

Oczywiście,ze pogratuluj jej od nas i niech ucałuje Amelkę
Ale fajnie

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Trzymaj się dzielnie. Jestem z Tobą.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:26   #303
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
chiba owulka blisko patrzyłam na wykresik

a tu niema jak dzialac bo TZ ma nocki przespi sie troche i leci do drugiej pracy
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:29   #304
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Riana oczywiście,że mam M&M dla Ciebie Jak będzie spotkanie w jakimś niedłuim czasie to postaram się coś zostawić tych M&Msów

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
a tu niema jak dzialac bo TZ ma nocki przespi sie troche i leci do drugiej pracy
To jakoś go złap w locie. Przecież twoje jajo nie będzie czekało w wieczność.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:40   #305
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Omg nie było mnie jeden dzień a tu 11 stron

Wczoraj byłam na randce z mężem to nie miała kiedy wejść i poczytać
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:41   #306
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Riana oczywiście,że mam M&M dla Ciebie Jak będzie spotkanie w jakimś niedłuim czasie to postaram się coś zostawić tych M&Msów

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------


To jakoś go złap w locie. Przecież twoje jajo nie będzie czekało w wieczność.
trzymam za slowo juz mi cieknie

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Omg nie było mnie jeden dzień a tu 11 stron

Wczoraj byłam na randce z mężem to nie miała kiedy wejść i poczytać
jak bylo -prosim o relacje
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:42   #307
madziorka_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 326
GG do madziorka_82
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
oczywiście buziaki i dla wszystkich:
Łapię
Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Po tym wszystkim USTALONA została kolejność osób które jak zafasolkują to przekażą listę dalej. [/B][/COLOR]
Właśnie. Jestem za tym żeby ustalić kolejność żeby nie było w przyszłości konfliktów... Szkoda że rinoa nas opuściła bo tak sobie wczoraj rozmawiałam ze znajomym i powiedziałam mu że jak przyjdzie moja kolej prowadzenia listy to oddam ją właśnie jej... ech

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hej edzia urodziła cytuję sms-a aby było wszystko jasne

kochane ja już sie rozpakowała Amelka jest super laska tak napisał o niej tatuś moje szczęście ma 3220 i 56 cm, potem dam focie i napiszę reszte

tak więc na świecie już jest mała kruszynka pierwsza wątkowa jeśli nie macie nic przeciw to napiszę gratulację od siebie jak również od was
Nasza pierwsza kruszynka

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Mam same złe wieści
Jestm już po wizycie, i mam cyste prawdopodobnie około 7mio tygodniową taka ma wielkośc jak dzieciątko w 7 tygodniu i albo to jest naprawde cysta albo to jest tylko pozostałośc po moim dzidziulku . W macicy nie znalazł lekarz pęcherzyka i jest prawdopodobieństwo że to jest ciążą pozamaciczna, albo tak mała że jeszcze jej nie widać pewnie tak powiedział żeby Mnie pocieszyć ) Jestem załamana


A u mnie znowu dziwnie, @ trwała 1 dzień. Wczoraj był 2dc i miałam tylko plamienie, myślałam że się jeszcze rozkręci(powinno chyba bo jestem po kuracji luteiną) a tu . Dzisiaj 3dc i prawie nic tam nie ma
__________________
Why does it come as a surprise.
to think that I was so naive.
maybe didn't mean that much.
but it meant everything to me.
madziorka_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 16:15   #308
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez takinna Pokaż wiadomość
Witaj LadyMK miło poznać , faktycznie jestem tu od niedawna choć od bardzo dawna się staram

SCIO :

Właśnie ja też wyczytałam gdzieś że można dostarczy w ciągu pół godziny. Mój Tż wolałby w domku bo ma mega stresa że gdzieś tam w obcym miejscu będzie musiał

Ale jeszcze nie wiem jak zrobimy zadzwonię do tego laboratorium i zapytam jakie tam mają warunki, bo jakby musiał to robi w toalecie to chyba nie mógł by się skupić

A Twój nie przeżywa? jak dobrze zrozumiałam to już to kiedyś robił tak?

Jak mój jak oddawał to na miejcu przez tefefon jak sie umawialiśmy twierdzili że zapewnia specjalne pomieszenie gdzie będzie można oddać próbkę Specjalne pomieszczenie okazałą sie kiblem ale poszliśmy we dwójke i ja całą robotę odaliłam ja(laborantka mówiła że sperme trzeba w ciągu 20 minut dowieść gdy robi się to poza larolatorium i trzymać w ciepełku) A czy jest gęsta to nie wiem Chyba tak średnio a odrzut też średni
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc

Edytowane przez weronia83
Czas edycji: 2010-05-06 o 16:21
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:37   #309
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hej edzia urodziła cytuję sms-a aby było wszystko jasne


kochane ja już sie rozpakowała Amelka jest super laska tak napisał o niej tatuś moje szczęście ma 3220 i 56 cm, potem dam focie i napiszę reszte

tak więc na świecie już jest mała kruszynka pierwsza wątkowa jeśli nie macie nic przeciw to napiszę gratulację od siebie jak również od was
Pogratuluj Jej super wiesci!!!
Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Mam same złe wieści
Jestm już po wizycie, i mam cyste prawdopodobnie około 7mio tygodniową taka ma wielkośc jak dzieciątko w 7 tygodniu i albo to jest naprawde cysta albo to jest tylko pozostałośc po moim dzidziulku . W macicy nie znalazł lekarz pęcherzyka i jest prawdopodobieństwo że to jest ciążą pozamaciczna, albo tak mała że jeszcze jej nie widać pewnie tak powiedział żeby Mnie pocieszyć ) Jestem załamana
Mam przyjśc za tydzień i się okaże czy jej dzidziulek i gdzie.
Aha i jeszcze mi powiedział że jeżeli Mnie zacznie strasznie boleć po lewej stronie to mam nie brac leków tylko do szpitala jechać bo to nie przelewki
Ja bym skonsultowala z jeszcze jednym lekarzem ... Mam nadzieje ze ten sie pomylil, badz wcale nie jest tak zle ... trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
jakie plytkie dziewczyna w rozmowach w toku sa---he na makijarz wydaje 3000
Ogladalam ... paranoja - jedna sprzedala TV swojego chlopaka

Ja bym sie wstydzila po prostu ...
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:38   #310
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
a dzis zrobilam takie pazurki --jak podobaja sie ?

Załącznik 3084132

nieumiem robic ladnych zdjec

Bardzo ładne
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:45   #311
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Omg nie było mnie jeden dzień a tu 11 stron

Wczoraj byłam na randce z mężem to nie miała kiedy wejść i poczytać
Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Pogratuluj Jej super wiesci!!!

Ja bym skonsultowala z jeszcze jednym lekarzem ... Mam nadzieje ze ten sie pomylil, badz wcale nie jest tak zle ... trzymam kciuki

Ogladalam ... paranoja - jedna sprzedala TV swojego chlopaka

Ja bym sie wstydzila po prostu ...
no masakra jakas,jak tak patrzylam to wcale rewelacyjne te ciuch niemialy ,nieraz kolezanka moja w lumpeksie lepsze kupuje

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 16:45   #312
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez agrafka26 Pokaż wiadomość
Witam wszytkich jestem tu nowa i pragne do Was dołaczyć.
bardzo chciałabym zafasolkować. staramy sie z tż juz od 2 latach i nic no ale mniejmy nadzieje ze w tym roku sie uda

Witaj
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:48   #313
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez madziorka_82 Pokaż wiadomość
Łapię


Właśnie. Jestem za tym żeby ustalić kolejność żeby nie było w przyszłości konfliktów... Szkoda że rinoa nas opuściła bo tak sobie wczoraj rozmawiałam ze znajomym i powiedziałam mu że jak przyjdzie moja kolej prowadzenia listy to oddam ją właśnie jej... ech



Nasza pierwsza kruszynka





A u mnie znowu dziwnie, @ trwała 1 dzień. Wczoraj był 2dc i miałam tylko plamienie, myślałam że się jeszcze rozkręci(powinno chyba bo jestem po kuracji luteiną) a tu . Dzisiaj 3dc i prawie nic tam nie ma
zrób może test... bo skoro po luteinie nie przyszła @ to może to byc fasola ale musisz to sprawdzic...

Riana to go w między czasie złap z zaskoczenie

a ja już po dentyście, tak to ja mogę chodzic, nic a nic nie boli tylko plecy od siedzenia bo godzinę się zeszło no i jeszcze jedna wizyta a tak to już jestem umówiona na czerwiec na leczenie ubytków bo chcę to zrobic jak najwcześniej (oczywiście na NFZ bo inaczej mnie nie stac i tak teraz 250zł za ten kanał)...

dziewczyny świeżo zafasolkowane, dziś miałam na bieliźnie żółtawy śluz to normalne? i o dziwo na razie żadnych objawów... cycki bolą tylko przy dotyku, nie mdli, nie przeszkadza nic... tylko ciągnie w prawym jajniczku... i to często i czasem nawet mocniej...

aha i powiem wam, że nie uda mi się dłużej zachowac tego w tajemnicy bo przez ten remont to ja siebie i fasolkę przytruję... dziś mój tato malował grzejniki farbą olejną bo ja się wymigałam alergią ale miałam czyścic je rozpuszczalnikiem, nie poszam wcale i sam to zrobił ale kończą mi się wymówki... muszę jak najszybciej powiedziec bo przecież nie może tak byc...

a jeszcze coś wam powiem:P jak mówiłyście o tym spaniu na lewym boku to ja to tak wzięłam do siebie, że w nocy przy każdym ruchu poza lewą stroną budziłąm się... taka jestem teraz wyczulona na ten lewy bok
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:51   #314
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

a co tu taka cisza

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
zrób może test... bo skoro po luteinie nie przyszła @ to może to byc fasola ale musisz to sprawdzic...

Riana to go w między czasie złap z zaskoczenie

a ja już po dentyście, tak to ja mogę chodzic, nic a nic nie boli tylko plecy od siedzenia bo godzinę się zeszło no i jeszcze jedna wizyta a tak to już jestem umówiona na czerwiec na leczenie ubytków bo chcę to zrobic jak najwcześniej (oczywiście na NFZ bo inaczej mnie nie stac i tak teraz 250zł za ten kanał)...

dziewczyny świeżo zafasolkowane, dziś miałam na bieliźnie żółtawy śluz to normalne? i o dziwo na razie żadnych objawów... cycki bolą tylko przy dotyku, nie mdli, nie przeszkadza nic... tylko ciągnie w prawym jajniczku... i to często i czasem nawet mocniej...

aha i powiem wam, że nie uda mi się dłużej zachowac tego w tajemnicy bo przez ten remont to ja siebie i fasolkę przytruję... dziś mój tato malował grzejniki farbą olejną bo ja się wymigałam alergią ale miałam czyścic je rozpuszczalnikiem, nie poszam wcale i sam to zrobił ale kończą mi się wymówki... muszę jak najszybciej powiedziec bo przecież nie może tak byc...

a jeszcze coś wam powiem:P jak mówiłyście o tym spaniu na lewym boku to ja to tak wzięłam do siebie, że w nocy przy każdym ruchu poza lewą stroną budziłąm się... taka jestem teraz wyczulona na ten lewy bok
tak lepiej powiedz
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:53   #315
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Dziewoje Wy Moje
Mam tylko was
Byłam z Julia u lekarza prywatnie bo się bałam żeby jej się nei pogorszyło i do szpitala nie musiała iśc, tak więc już po wizycie.
Julcia ma antybiotyk i nospe , ale ponoć naszczęscie nie ejst bardzo zaliberowana, także chociaż z tego się cieszę .
Co do cipologa to niewiem ale pójde za tydzien do niego także zobacze, no chyba że sie mi coś odmyśli i pójde do innego , ale w sumie narazie sie spłukaliśmy z kasy a wypłata 10tego także niewiem .
Cieszę się też bo siostra bedzie mieć synka Oliwierka bo była u lekarza tam gdzie ja tylko Ja jej powiedziałam że mam cyste.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:58   #316
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Mam same złe wieści
Jestm już po wizycie, i mam cyste prawdopodobnie około 7mio tygodniową taka ma wielkośc jak dzieciątko w 7 tygodniu i albo to jest naprawde cysta albo to jest tylko pozostałośc po moim dzidziulku . W macicy nie znalazł lekarz pęcherzyka i jest prawdopodobieństwo że to jest ciążą pozamaciczna, albo tak mała że jeszcze jej nie widać pewnie tak powiedział żeby Mnie pocieszyć ) Jestem załamana
Mam przyjśc za tydzień i się okaże czy jej dzidziulek i gdzie.
Aha i jeszcze mi powiedział że jeżeli Mnie zacznie strasznie boleć po lewej stronie to mam nie brac leków tylko do szpitala jechać bo to nie przelewki
Strasznie się boję co to będzie .
Jeszcze z Julia mam problemy jutro musze jej badania porobić bo cos chyba ma z moczem.
Wczoraj była u mnie koleżanak jest teraz w 10 tygodniu ciązy a tez się stracha najadła Poleciała do lekarza ponad tydzień po tym jak nie miała @ i wysiusiała 2 kreseczki (to jakis 6 tydzin ciązy był) a lekarz nic w brzuchu nie zobaczył i powiedział że tam nic nie ma że za 4 tygodnie ma przyjść i co okazała się że ma dzidzię w brzuszku a przez cztery tygodnie to niewiedział czy płakać czy się cieszc Może u i u Ciebie tak będzie dzidzi podrośnie to i na USG bedzie ją lepiej widać

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
trzymam za slowo juz mi cieknie

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------



jak bylo -prosim o relacje

Zabrał mnie na kolację do włoskiej restaruacji troszkę spił a potem gorąca noc i harce w łóżeczku Po prostu bajecznie
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:01   #317
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Wczoraj była u mnie koleżanak jest teraz w 10 tygodniu ciązy a tez się stracha najadła Poleciała do lekarza ponad tydzień po tym jak nie miała @ i wysiusiała 2 kreseczki (to jakis 6 tydzin ciązy był) a lekarz nic w brzuchu nie zobaczył i powiedział że tam nic nie ma że za 4 tygodnie ma przyjść i co okazała się że ma dzidzię w brzuszku a przez cztery tygodnie to niewiedział czy płakać czy się cieszc Może u i u Ciebie tak będzie dzidzi podrośnie to i na USG bedzie ją lepiej widać


Bardzo bym się cieszyła i była bym chyba w siódmym niebie jak by tak było .

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Tak wogóle to GRATULACJE dla EDZI i mnóstwo całusów
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:02   #318
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Zabrał mnie na kolację do włoskiej restaruacji troszkę spił a potem gorąca noc i harce w łóżeczku Po prostu bajecznie
eeeeeeee to fajowo powiedz ze chcesz tak jeszcze raz
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:04   #319
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Bardzo bym się cieszyła i była bym chyba w siódmym niebie jak by tak było .

Tydzień to nie 4 tygodnie szybko zleci juz my jakoś Ci ten czas zajmiemy

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
eeeeeeee to fajowo powiedz ze chcesz tak jeszcze raz

Wiesz ten obiad to trochę drogo wyszedł ale za to harce były za darmo
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 17:05   #320
madziorka_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 326
GG do madziorka_82
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
zrób może test... bo skoro po luteinie nie przyszła @ to może to byc fasola ale musisz to sprawdzic...
Ale @ przyszła...tylko że znów tylko na 1 dzień
__________________
Why does it come as a surprise.
to think that I was so naive.
maybe didn't mean that much.
but it meant everything to me.
madziorka_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:12   #321
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

a wiecie, już wymyśliłam jak powiedziec rodzicom zaszłam po dentyście do apteki i kupiłam w opakowaniu dwa smoczki do butelki, mam zamiar je nałożyc na butelkę jakiejś dobrej flaszeczki i obwiązac jeszcze kokardą oczywiście ja się tylko popatrzę jak będą opijac zresztą ja nie lubię alko więc dla mnie to nie problem nie pic

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez madziorka_82 Pokaż wiadomość
Ale @ przyszła...tylko że znów tylko na 1 dzień
no to może nie @ lepiej sprawdzic... będzie głowa spokojniejsza
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:16   #322
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Tydzień to nie 4 tygodnie szybko zleci juz my jakoś Ci ten czas zajmiemy

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------




Wiesz ten obiad to trochę drogo wyszedł ale za to harce były za darmo


Troszkę Mnie na duchu podniesłaś , boże żeby tak było

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
a wiecie, już wymyśliłam jak powiedziec rodzicom zaszłam po dentyście do apteki i kupiłam w opakowaniu dwa smoczki do butelki, mam zamiar je nałożyc na butelkę jakiejś dobrej flaszeczki i obwiązac jeszcze kokardą oczywiście ja się tylko popatrzę jak będą opijac zresztą ja nie lubię alko więc dla mnie to nie problem nie pic

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------


no to może nie @ lepiej sprawdzic... będzie głowa spokojniejsza


Fajnie
A kiedy idziesz do lekarza ??
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:18   #323
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

motylek fajny pomysl
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:35   #324
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Myszeczka, jutro zadzwonię do swojego gina i postaram się umówic jak najszybciej. W poniedziałek myślę powtórzyc betę. według tej pierwszej wychodzi 5 tydzień i w sumie dziś mija równo miesiac od ostatniej @ czyli 4 tygodnie i 2 dni... może za tydzień będzie już cosik widac oby

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
motylek fajny pomysl
dziękuję
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:39   #325
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
Myszeczka, jutro zadzwonię do swojego gina i postaram się umówic jak najszybciej. W poniedziałek myślę powtórzyc betę. według tej pierwszej wychodzi 5 tydzień i w sumie dziś mija równo miesiac od ostatniej @ czyli 4 tygodnie i 2 dni... może za tydzień będzie już cosik widac oby


To fajnie .
Ja mam termin na 6 stycznia zdziwiłam sie bo myślałąm że będe mieć na 10tego, ale on mówi że to jest według jego kułeczka. Mam karte ciązy i usg cysty czy cuś .

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Ide teraz z Julcią na spacer trochę się przewietrzyć.
Bardzo się cieszę że mam ją .
Jutro powiem teściowej co mi dziś ciplolog powiedział niech se nie myśli że bede coś robić.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:48   #326
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Myszeczko wszystko bedzie dobrze, głowa do góry niczym sie nie martw i nie stresuj bo zaszkodzisz dzidziusiowi

Gratulacje dla Edzi!!!!!! od cioci Pamelki i jej fasolki

Ja sie położyłam po obiedzie i usnęłam, obudzilam sie dopiero jak mezus wrocil do pokoju z komputera, mialam zgage bleee... chyba mielone nie posmakowalo fasolce

Ja mam jutro wizyte u gina i pietra jak cholera, ale musze wyluzowac, bo nie powinnam sie stresowac, pewnie tak kolo 15tej dowiem sie wszystkiego a moze nawet zobacze fasolke na usg!!!!!!
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:12   #327
agrafka26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 569
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Myszka trzymam kciuki żeby wszytko było ok
agrafka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:12   #328
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

No oczywiscie ja przyszlam a tu cisza!!!!!!!!!!!
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:24   #329
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Jem obiad Pomijam,że tżgo A jego jeszcze nie ma Jem kapustę młodą z ziemniakami młodymi i miał być schabowy ale nie doczekał sie mój żołądek
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:29   #330
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Jem obiad Pomijam,że tżgo A jego jeszcze nie ma Jem kapustę młodą z ziemniakami młodymi i miał być schabowy ale nie doczekał sie mój żołądek
Och ty diabełku a ty znow o jedzeniu
Mam pytanko bo mecza mnie wzdecia i gazy no i pytam czy moge wypic mietowa herbatke???? czy to nie zaszkodzi fasolce

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

No to ja bede wcinac na kolacje salate- pomodorka- ogoreczka no i- rzodkieweczki- dzis taka mega zdrowa przekąska!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.