Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 22:04   #1
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947

Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży


Nigdy nie byłam maniaczką zakupów, ale jednak czasami odwiedzałam galerie handlowe. Ostatnio jednak stwierdziłam, że chyba nigdy więcej nie pójdę do żadnego sklepu. Dlaczego? Otóż w ostatnim czasie bardzo wiele razy kiedy wychodziłam ze sklepu zaczynały pikać bramki - mimo, że oczywiście nic nie ukradłam, a często nie robiłam w ogóle żadnych zakupów (czyli odpada problem np. nieusuniętego przypadkiem zabezpieczenia). Zdarza się to również, kiedy wchodzę do sklepu! Nie muszę dodawać, że jest to mało przyjemna sytuacja - wszyscy gapią się na mnie jak na złodziejkę, a pracownicy sklepu w momencie do mnie podbiegają. Od razu pokazuję im wnętrze swojej torby (chociaż wiem, że nie muszę), bo wolę załatwić to od razu, niż być proszona za zaplecze i czuć na sobie spojrzenia innych zakupowiczów. Moje pytanie brzmi więc - czy Wam też to się kiedyś zdarzyło i czy wiecie może, dlaczego tak się dzieje? Teraz, kiedy opuszczam sklep wstrzymuję oddech, bo boję się, że bramka znowu zapika, a to bardzo denerwujące!
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:10   #2
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Nie masz nic nowego? Torebki, butów, kurtki? Często są tam niewidoczne zabezpieczenia, mięciutkie naklejki które można przeoczyć. Wiem bo też wszędzie piszczałam aż się okazało że mi nie ściągnęli zabezpieczenia w torebce Ale co nerwów się najadłam przez to, to moje.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:11   #3
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Nie masz nic nowego? Torebki, butów, kurtki? Często są tam niewidoczne zabezpieczenia, mięciutkie naklejki które można przeoczyć. Wiem bo też wszędzie piszczałam aż się okazało że mi nie ściągnęli zabezpieczenia w torebce Ale co nerwów się najadłam przez to, to moje.
O kurczę, a może to o to chodzi... Mam torebkę w miarę nową, a chyba odkąd zaczęłam z nią chodzić po sklepach, to bramki pikają. Zaraz ją obejrzę dokładnie, dzięki za podpowiedź
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:12   #4
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

mi się kiedyś zdarzyło, wychodziłam z RE i bramka zaczęła pikać... okazało się że winny był... mój telefon... ale nie mam pojęcia czemu bramka zareagowała na kom???
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:15   #5
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O kurczę, a może to o to chodzi... Mam torebkę w miarę nową, a chyba odkąd zaczęłam z nią chodzić po sklepach, to bramki pikają. Zaraz ją obejrzę dokładnie, dzięki za podpowiedź
Poszukaj w zakamarkach, koło zamka itd, i mnie była właśnie w środku pod zamkiem. Jeśli jest nowa to pewnie o nią chodzi a jak nie znajdziesz to przy następnym piszczeniu pomachaj samą torebką i sprawdzisz czy to ona jest winowajcą
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:16   #6
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
mi się kiedyś zdarzyło, wychodziłam z RE i bramka zaczęła pikać... okazało się że winny był... mój telefon... ale nie mam pojęcia czemu bramka zareagowała na kom???
Byłam świadkiem takiej sytuacji ostatnio. Chłopak wychodził z Empiku i bramka zapikała. Ochroniarz potraktował go bardzo chamsko, krzyczał, że ma wyjmować wszystko z kieszeni i przechodzić... W końcu chłopak przejechał przez bramkę telefonem i bramka zapikała. Niestety nie wiem, dlaczego A co do zabezpieczeń w nowych rzeczach - przejrzałam torebkę, ale nic takowego nie widzę...

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Poszukaj w zakamarkach, koło zamka itd, i mnie była właśnie w środku pod zamkiem. Jeśli jest nowa to pewnie o nią chodzi a jak nie znajdziesz to przy następnym piszczeniu pomachaj samą torebką i sprawdzisz czy to ona jest winowajcą
Tak zrobię Chociaż mam nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:17   #7
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Byłam świadkiem takiej sytuacji ostatnio. Chłopak wychodził z Empiku i bramka zapikała. Ochroniarz potraktował go bardzo chamsko, krzyczał, że ma wyjmować wszystko z kieszeni i przechodzić... W końcu chłopak przejechał przez bramkę telefonem i bramka zapikała. Niestety nie wiem, dlaczego A co do zabezpieczeń w nowych rzeczach - przejrzałam torebkę, ale nic takowego nie widzę...
Ja w taki sposób się dowiedziałam że winna była właśnie torebka przeprosin nie usłyszałam
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 22:18   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

najczęściej właśnie w takich wypadkach są buty lub torebki
często w butikach nam takich nie rozmagnesują dokładnie i viola - nerwy przy korzystaniu gotowe
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:22   #9
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Czasami tez "pikają" książki z biblioteki. Miałam taką sytuację.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:23   #10
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czasami tez "pikają" książki z biblioteki. Miałam taką sytuację.
O, nieźle
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:26   #11
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

ostatnio na wątku torebkowym jedna dziewczyna miala taki problem, takze przekopiuję tu moj post z tamtego wątku
" przeszukaj spodnie i bluze, czesto szczegolnie reserved lubi oprocz takich plastikowych magnetycznych spinek, ktore sa usuwane przy kasie podklejac jeszcze taki pasek, czesto w tylne kieszenie spodni, albo na lewej stornie na udach, to jest taki paseczek (naklejka) wielkosci 1cm x 3cm albo kwadracik 3x3, jesli nic nie znajdziesz w ubraniach to moga byc buty. ja kiedys wiecznie "pikalam" w butach z deichmanna, jak do nich poszlam okazalo sie ze w tych butach w podeszczwie umieszczone jest jakies magetyczne cos i oni tak czasami pod lada butami przesuwaja, oni to wtedy rozmagnesowywyja (tak samo jest z gazetami w empiku, butami w ZARZE) ale czasem moze byc tak ze to rozmagnesowanie po kilku miesiacach przestaje dzialac i trzeba wrocic do sklepu i poprosic, zeby Ci jeszcze raz" przejechali pod lada" raz tak musialam zrobic bo juz tak czesto piszczalam w bramkach, ze wstyd, sie czulam jak permanentny zlodziej
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 22:37   #12
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Kiedyś koleżanka opowiadała mi, że jej ojciec odkleił taki paseczek z jakiegoś nowego przedmiotu i przykleił na pierwszą lepszą napotkaną rzecz. Jakież było zdziwienie mamy koleżanki, gdy pikała w sklepie i została zaproszona do rewizji, na której okazało się, że ten paseczek przyklejony był od wewnętrznej strony stanika
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:38   #13
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Kiedyś koleżanka opowiadała mi, że jej ojciec odkleił taki paseczek z jakiegoś nowego przedmiotu i przykleił na pierwszą lepszą napotkaną rzecz. Jakież było zdziwienie mamy koleżanki, gdy pikała w sklepie i została zaproszona do rewizji, na której okazało się, że ten paseczek przyklejony był od wewnętrznej strony stanika
Została poddana aż tak dokładnej rewizji?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:41   #14
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Odznaki policyjne też pikają w bramkach
Mam jedną torebkę, która zawsze pika jak z nią idę i przeszukałam wzdłuż i wszerz i nie znalazłam nic, co mogłoby pikać. Ale jak TŻ wziął raz moją torebkę, to już pikania nie było
Więc chyba jesteśmy sprzężone
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:56   #15
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Została poddana aż tak dokładnej rewizji?

Oj nie wiem dokładnie jak to było bo koleżanka to dawno opowiadała, ale pamiętam, że mówiła, że musiała się rozebrać do stanika
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:58   #16
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

mojej mamie w jednym sklepie ale tylko w tym jednym zawsze pikało, nie wiedzieliśmy o co chodzi , bo mama nie miała nic nowego... i potem się okazało że jakaś nalepka z kodem w jednej kieszeni była ale od innego towaru.. :/
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 23:01   #17
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

często kosmetyki są namagnesowane - nic z tym sam anie zrobisz. Sprawdz w torebkach/ w ubraniach, czy nie masz takiej metki - kieszonki zaszytej, na której namalowane sa nozyczki w srodku jest namagnesowana metka. Jeśli masz jakąs metalową płytkę w ciele/ rozrusznik serca to to tez moze pikac
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 23:39   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Mnie kiedyś pikał puder... Miał naklejone takie metalowe zabezpieczenie, które niby było rozmagnesowane ale najwyraźniej namagnesowało się od nowa. Jak przechodząc przez bramkę miałam blisko niej torbę, to pikało. Jak dalej, to już nie.

Do tej pory uważam żeby torebkę przenosić mniej więcej pośrodku między bramkami
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 23:39   #19
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czasami tez "pikają" książki z biblioteki. Miałam taką sytuację.

Pikał mi też kiedyś podręcznik (kupiony, nie z biblio), właśnie we wspominanym Re, ale co dziwne byłam tam z nim kilka razy i nic aż pewnego pięknego dnia zaczął pikać przy wejściu.
No cóż, niefajne uczucie, ale obyło się bez niemiłych kometarzy, dziewczyna zapytała czy mam jakieś ksiązki i trafiła w 10tkę
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 23:57   #20
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Pikanie przy wejściu to najpewniej właśnie ukryte zabezpieczenia.

Ale pikanie przy wyjściu to czasem sprawka sprzedawców. W niektórych sklepach sprzedawcy mają takie ustrojstwo w kieszeni, które po przyciśnięciu aktywuje alarm w bramce. Jak obserwują uważnie jakiegoś klienta i mają co do niego podejrzenia to właśnie aktywują alarm gdy przechodzi.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 00:10   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Pikanie przy wejściu to najpewniej właśnie ukryte zabezpieczenia.

Ale pikanie przy wyjściu to czasem sprawka sprzedawców. W niektórych sklepach sprzedawcy mają takie ustrojstwo w kieszeni, które po przyciśnięciu aktywuje alarm w bramce. Jak obserwują uważnie jakiegoś klienta i mają co do niego podejrzenia to właśnie aktywują alarm gdy przechodzi.
szkoda tylko, że niewiele osób wie że ochrona sklepów nie może sobie pozwalać na dobieranie się do naszych torebek i robienie z nas złodziei publicznie....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 00:22   #22
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

e mi się bardzo często zdarza, że pika jak wchodzę czy wychodzę, ale nigdy się jakoś specjalnie z tego powodu nie stresowałam, bo przecież wiedziałam, że nic nie ukradłam nie miałam też z reguły żadnych problemów, ochroniarze pytali czy mam jakieś książki lub coś z kodem kreskowym, czasem znajduję, czasem nie, ale nigdy się nei zdarzyło, żeby mnie zatrzymali, zazwyczaj to ignorują i pozwalają odejść
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 02:01   #23
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że niewiele osób wie że ochrona sklepów nie może sobie pozwalać na dobieranie się do naszych torebek i robienie z nas złodziei publicznie....
Myślę, że niektórzy nawet jak o tym wiedzą to wybierają pokazanie zawartości torby czy kieszeni żeby mieć to szybko z głowy, bo czasu szkoda, bo ludzie patrzą itd.
Ja najczęściej odmawiam pokazania zawartości torby i proponuję by wezwali policję bo mi się nie spieszy. Jakoś nikt nigdy nie wezwał.
Czasem pokazuję jeśli spieszę się do domu bo trzeba wyprowadzić psa.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 07:01   #24
Kahve19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 414
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czasami tez "pikają" książki z biblioteki. Miałam taką sytuację.
Ja tez
Wchodzimy z siostra do sklepu( a miala w torbie ksiazke z biblioteki,ktora pozyczyla chwile wczesniej),pika,podchodzi ochroniarz,siostra mowi ze to pewnie ksiazka z biblio pika.ochroniarz mowi ok,lazimy po sklepie kupujemy jakies ciuchy wychodzimy ,bramka znowu pika a ten sie do naszych siatek dobral i ciuchy nam przebiera
__________________
Pain is temporary, pride is forever.




Kahve19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 07:34   #25
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Strasznie mnie to denerwuje, miałam tak kilka razy ale też miałam taką sytuację, że kupiłam bluze w Housie, i wychodząc z Housa, bramki nie pikały. Za to wchodząc do New Yorkera pikało, nie wiedziałam dlaczego, a okazało się, że w mojej bluzie w kieszeniach były jakieś poucinane metki od innych ubrań
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:13   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Ja kiedys wchodziłam do sklepu i bramka zaczełą "pipczyć" ,przy wyjściu znowu "pipczy" ale tylko krzyknąłam :"to ja " i wyszłam spokojnie

W domu przejrzałam moją nową kurtke i okazało sie ,że został na niej klips w rękawie
wzięłam obcęgi i go wyciągnęłąm
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:15   #27
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Swego czasu taki numer wyciął mi parokrotnie telefon, co dziwne, wcale nie nowy Ale problemów z tego powodu nie miałam, ochrona mnie nie atakowała, chyba dość często zdarzają się im takie sytuacje, bo podchodzili do tego raczej z uśmiechem Co ciekawe byłam z telefonem w serwisie, nie byli w stanie nic na to poradzić, a sam problem po jakimś czasie minął
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 09:20   #28
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

kurtka mojego brata tak piszczala...w kazdym empiku i kilku innych sklepach. Okazalo sie, ze kurtka ma nalepke na klapce od kieszeni :/
w MM piszcza mi ksiazki z biblioteki
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 10:00   #29
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Mi kiedyś pikał puder, nowe buty z Deichmanna, kilka razy jak przechodziłam przez bramkę rozmawiając przez telefon to też. Ale zawsze spotykałam się z uprzejmością, panie w Mohito nawet mi rozmagnesowały sandały
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 10:08   #30
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Pikające bramki w sklepach mimo braku kradzieży

Czasami wszywki w ciuchach pikają. Niedawno kupiłam 3 topy w jakimś sklepie, zdjęto z nich te duże klipsy magnetyczne, a bluzki nadal pikały. Okazało się, że ta biała wszywka/metka po lewej stronie ma w środku jakiś magnetyczne coś co pika.. i dopiero po przecięciu wszywki przestało pikać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-22 18:19:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.