Niebieska sukienka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 21:33   #31
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Niebieska sukienka

ładna opalenizna..
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:52   #32
ankkka7
Raczkowanie
 
Avatar ankkka7
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 63
Dot.: Niebieska sukienka

ankkka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 12:25   #33
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Niebieska sukienka

Jak dużo nagle sie znalazło tolerancyjnych dziewczyn. Ciekawe jakbyście zareagowały jak po powrocie do domu Wasz TŻ był właśnie tak przebrany jak ten facet z wieszaka ? Też byście były takie tolerancyjne ?
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 13:58   #34
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Niebieska sukienka

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
Jak dużo nagle sie znalazło tolerancyjnych dziewczyn. Ciekawe jakbyście zareagowały jak po powrocie do domu Wasz TŻ był właśnie tak przebrany jak ten facet z wieszaka ? Też byście były takie tolerancyjne ?
Napisałem wcześniej, że już więcej nie napiszę w tym wątku nie chcąc bardziej zagłębiać się w to "piekiełko", natomiast muszę skomentować tę wypowiedź. Droga Wizażanko, nie miej za złe i się tak nie oburzaj, że ktoś inny jest tolerancyjny. Ty sobie bądź ksenofobem, który na wszytko co choćby tylko trochę odbiega od utartych i wyświechtanych standardów reaguje alergią, ale innym nie zabraniaj posiadania otwartego umysłu i poglądów.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Po prostu potrzebujesz sukienki, która zrównoważy Ci sylwetkę. Po pierwsze nie może być tak obcisła, bo zamiast podkreślać atuty uwypukla wady, ramiona powinny być raczej zakryte, bo tu od razu widać męską budowę, do tego głębszy dekolt w kształcie V lub zakładany wysubtelni i wysmukli górną część ciała. Na pewno nie zakrywaj dekoltu żadnymi krzyżującymi się paskami. No i strój musi Ci zrobić biodra. I tu wchodzi np. baskinka albo delikatne marszczenia idące od talii w dół, spódnica czy sukienka w tym miejscu może mieć kształt odwróconego główką w dół tulipana, no i też nie może być obcisła, bo wtedy podkreśli męskie biodra. Tyle ode mnie.
To jest rzeczowa i merytoryczna odpowedź. Dziękuję
__________________
"There is no such thing innocence. Only degrees of guilt"

Edytowane przez Thelipterys
Czas edycji: 2012-09-15 o 13:55
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 13:59   #35
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Niebieska sukienka

Cytat:
Napisane przez Thelipterys Pokaż wiadomość
Napisałem wcześniej, że już więcej nie napiszę w tym wątku nie chcąc bardziej zagłębiać się w to "piekiełko", natomiast muszę skomentować tę wypowiedź. Droga Wizażanko, nie miej za złe i się tak nie oburzaj, że ktoś inny jest tolerancyjny. Ty sobie bądź ksenofobem, który na wszytko co choćby tylko trochę odbiega od utartych i wyświechtanych standardów reaguje alergią, ale innym nie zabraniaj posiadania otwartego umysłu i poglądów.
Nie ma we mnie ksenofobi , ja tylko jestem ciekawa ile dziewczyn by tolerowało zachowanie swojego TŻ w taki sposób jaki Ty to przedstawiasz? Ja mam w du*** co Ty robisz , tylko nie rozumiem dlaczego akurat tutaj , to chyba zły adres , nie ma innych stron gdzie mógłbyś sobie zdjęcia wklejać i pokazywać się Tobie podobnym ?

Aha , no i odpowiem , jakbym mojego TŻ (którego aktualnie nie posiadam )zobaczyła w takim stroju , to by dostał takiego kopa w d.... że by zapomniał o mnie raz na zawsze.
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 14:25   #36
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Niebieska sukienka

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
Nie ma we mnie ksenofobi , ja tylko jestem ciekawa ile dziewczyn by tolerowało zachowanie swojego TŻ w taki sposób jaki Ty to przedstawiasz? Ja mam w du*** co Ty robisz , tylko nie rozumiem dlaczego akurat tutaj , to chyba zły adres , nie ma innych stron gdzie mógłbyś sobie zdjęcia wklejać i pokazywać się Tobie podobnym ?

Aha , no i odpowiem , jakbym mojego TŻ (którego aktualnie nie posiadam )zobaczyła w takim stroju , to by dostał takiego kopa w d.... że by zapomniał o mnie raz na zawsze.
Dziewczyno, nie kompromituj się już więcej takimi wypowiedziami. Im bardziej uzasadniasz jaka to z Ciebie tolerancyjna osoba, tym bardziej udowadniasz coś wręcz przeciwnego. Jak Ci się nie podoba, to nie ma obowiązku oglądania moich wątków, a tym bardziej wypowiadania się w nich. A udzielam się tu na forum dlatego, że jest wolność słowa, wolny kraj a przede wszystkim dlatego, że jest to portal związany z ubraniami i właśnie je prezentuję. Dla przypomnienia tutaj oceniamy ciuchym stylizację a nie osoby, które je noszą, czy się to Tobie podoba czy nie. Dobrze, że ludzie o takich poglądach jak Ty nie rządzą w tym kraju, bo to byłoby fatalne. Nie będę już rozmawiał z Tobą bo to nie ma sensu i strata czasu. To tak, jakby słonia chicało się nauczyć grać na fortepianie.
__________________
"There is no such thing innocence. Only degrees of guilt"
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 15:03   #37
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Niebieska sukienka

Nie powiedziałam że jestem tolerancyjna , na pewno nigdy nie będę czegoś takiego tolerować. Nie mieszaj słów , tolerancja i ksenofobia bo jest niestety trochę różnicy .

Poza tym , jedyną osobą która się właśnie kompromituje , to jesteś Ty , i nikt inny. Zresztą to widać na Twoich zdjęciach

Amen
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 15:31   #38
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Niebieska sukienka

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
Jak dużo nagle sie znalazło tolerancyjnych dziewczyn. Ciekawe jakbyście zareagowały jak po powrocie do domu Wasz TŻ był właśnie tak przebrany jak ten facet z wieszaka ? Też byście były takie tolerancyjne ?
tutaj pojawia się pojęcie miłości droga koleżanko, skoro nie umiesz zaakceptować człowieka takim jakim jest, bo to nie jest ani choroba ani jego wymysł po prostu taki jest no to już Twój problem, na pewno tacy faceci jak pan z wieszaka trafiają na osoby, które potrafią pokochać mimo, że może wiele rzeczy nie umieją ogarnąć rozumem. Nikt nie jest idealny, grunt to dobrać się tak idealnie żeby nasze rzeczy nieidealne się nawzajem kochały i wspierały.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:15   #39
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Niebieska sukienka

A mnie się podoba Uważam, że jest bardzo ładnie, kobieco i estetycznie A z tego, co prezentuje moja skromna wiedza, wnioskuję, że właśnie potrzeby estetyczne i takie upodobania kierują mężczyznami, którzy ubierają damskie ubrania. Nie widzę w tym nic złego
Kobiety też noszą męskie garnitury i to oficjalnie, a nie tylko w wolnym czasie.

Acha, i jeszcze chciałam dodać, że są dziewczyny prezentujące wieszaki o podobnej budowie sylwetki i nikt nie komentuje figury w ten sposób, że nie odpowiada klasycznym kanonom idealnej klepsydry.
Nawet na pomniejszeniu myślałam, że to jedna z nich.
A tutaj ładnie leży, nie zwisa, nie marszczy się, eksponuje zgrabne nogi, kolor na czasie - jest ok.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
Jak dużo nagle sie znalazło tolerancyjnych dziewczyn. Ciekawe jakbyście zareagowały jak po powrocie do domu Wasz TŻ był właśnie tak przebrany jak ten facet z wieszaka ? Też byście były takie tolerancyjne ?
Sabina, wydajesz się bardzo młodą i niedojrzałą osobą, czy twoje lęki nie wynikają czasem z tego, że przebrany facet musi według twojej wyobraźni wiązać się ze zboczeniem, dewiacją seksualną, seksem z mężczyznami albo czymś jeszcze co Ci się źle kojarzy?
A gdyby Twój TŻ był taki jaki jest, kochał cię, nie zdradzał, a wydałoby się, że sam na sam ze sobą lubi damskie ciuszki to co? Pewnie byś go skreśliła od razu... A znałam jedno małżeństwo, w którym tak właśnie było, lecz z tego, co mi wiadomo, pozostałe rzeczy w życiu, małżeństwie i rodzinie przebiegały w zupełnie hmmm... tradycyjny sposób.
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2012-09-15 o 16:03
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:11   #40
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Niebieska sukienka

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość



Sabina, wydajesz się bardzo młodą i niedojrzałą osobą, czy twoje lęki nie wynikają czasem z tego, że przebrany facet musi według twojej wyobraźni wiązać się ze zboczeniem, dewiacją seksualną, seksem z mężczyznami albo czymś jeszcze co Ci się źle kojarzy?
A gdyby Twój TŻ był taki jaki jest, kochał cię, nie zdradzał, a wydałoby się, że sam na sam ze sobą lubi damskie ciuszki to co? Pewnie byś go skreśliła od razu.../cut/
Jestem dojrzałą i już nie młodą osobą (niestety) .. Mam spory bagaż doświadczeń i sporą wiedze w poruszaniu sie po problemach które otaczają ludzi na całym świecie.

Moge oczywiscie potwierdzić Twoje słowa , Tak kojarzy mi sie to z dewiacją seksualna ,, ,zgadza sie.

Na drugie Twoje stwierdzenie .... też sie zgadzam ze bym takiego TŻ skreśliła od razu , zresztą juz to napisałam w poprzednim poscie.

Ja nie ukrywam że nie jestem tolerancyjna dla takich ludzi, wbrew przeciwnie , jestem bardzo nietolerancyjna i nie umiem zrozumieć takiego zachowania ...
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:44   #41
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Niebieska sukienka

ja nie rozumiem jednego, dlaczego dla niektórych bycie innym kojarzy się z czymś złym. Często takie osoby są lepszymi ludźmi (mają większą wrażliwość) niż tzw. "normalni" faceci. Taki się urodził, za co go skreślasz? Za to, że ma coś czego nie akceptuje społeczeństwo, pomyślałaś jak mu jest ciężko? taki jest, taki się urodził. Kiedyś widziałam bardzo fajną akcję księży katolickich (nie z naszego kraju oczywiście bo u nas to ciemnota) z różnymi napisami. Jeden miał tęczowy szalik na szyi i napis "Bóg nie jest homofobem", to tak samo jakby mnie ktoś skreślił bo mam blond włosy a nie np. rude. No taki głupi przykład. Na prawdę nie rozumiem dlaczego niektórzy swoje frustracje wylewają na Bogu ducha winnej osobie.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 18:11   #42
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Niebieska sukienka

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
Jestem dojrzałą i już nie młodą osobą (niestety) .. Mam spory bagaż doświadczeń i sporą wiedze w poruszaniu sie po problemach które otaczają ludzi na całym świecie.

Moge oczywiscie potwierdzić Twoje słowa , Tak kojarzy mi sie to z dewiacją seksualna ,, ,zgadza sie.

Na drugie Twoje stwierdzenie .... też sie zgadzam ze bym takiego TŻ skreśliła od razu , zresztą juz to napisałam w poprzednim poscie.

Ja nie ukrywam że nie jestem tolerancyjna dla takich ludzi, wbrew przeciwnie , jestem bardzo nietolerancyjna i nie umiem zrozumieć takiego zachowania ...
To już lepiej, że swoje opinie opierasz na doświadczeniach, a nie samych stereotypach... Takie widocznie miałaś, lecz nie wszyscy są tacy sami, a jeśli ktoś czuje wewnętrzną potrzebę realizowania się w ten sposób, to mi się to wydaje podobne do potrzeby pisania, tańczenia, śpiewania, czy cokolwiek... To raczej coś więcej niż tylko "zachowanie". Tym bardziej, że się wie, że ludzie tego mogą nie akceptować, że może to przysporzyć problemów, ale jednak to jest silniejsze. Lepiej być sobą niż udawać dla zadowolenia ogółu, ja nie zawsze mam taką odwagę.
Ps. A na zdjęciu taka młoda
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 13:54   #43
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Niebieska sukienka

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
To już lepiej, że swoje opinie opierasz na doświadczeniach, a nie samych stereotypach... Takie widocznie miałaś, lecz nie wszyscy są tacy sami, a jeśli ktoś czuje wewnętrzną potrzebę realizowania się w ten sposób, to mi się to wydaje podobne do potrzeby pisania, tańczenia, śpiewania, czy cokolwiek... To raczej coś więcej niż tylko "zachowanie". Tym bardziej, że się wie, że ludzie tego mogą nie akceptować, że może to przysporzyć problemów, ale jednak to jest silniejsze. Lepiej być sobą niż udawać dla zadowolenia ogółu, ja nie zawsze mam taką odwagę.
No zdecydowanie lepiej być sobą niż cokolwiek udawać, ja wiem że ludzie lubią tolerancje , i że wszyscy powinniśmy być tolerancyjni itd .. a ja od razu zaznaczam ze ja tolerancyjna nie jestem.

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Ps. A na zdjęciu taka młoda
A jakoś tak mnie natura stworzyła ze wyglądam dość młodo .. poza tym zdjecie z avatka jest juz dość stare
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.