Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WSPARCIA - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 17:45   #1771
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

Ja bym poczekała. Kot/pies może być w depresji jakieś 3 miesiące, ale to przejdzie. Mogę się mylić, ale to, że odczuwasz tak silną potrzebę okazania miłości zwierzęciu to kwestia wahań hormonów w ciąży po prostu. Czy do końca ciąży będziesz mieć czas na socjalizację zwierzaka to trudno przewidzieć bo pod koniec ciąży może się np. nagle okazać, że będziesz musiała leżeć w szpitalu i co wtedy?
A jakby dziecko miało alergię na sierść to będziesz mieć kłopot z jednym zwierzakiem, a nie z dwoma.
Poza tym weź pod uwagę, że niemowlę może płakać całą dobę przez pierwszy rok życia, a dla zwierzaka w nowym domu taki hałas to ogromny stres. Jeśli naprawdę kochasz zwierzęta to takie coś też powinnaś rozważyć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 23:07   #1772
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

Abstrahując od sytuacji autorki. Miesiąc temu odeszła moja kotka. Nagle, nie po chorobie. Za 2-3 tygodnie przygarniam kota. Druga kotka jest smutna, osowiała. Nie sądzę, żeby akurat tu należało przeczekiwac żałobę.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 06:35   #1773
kapciowa
Raczkowanie
 
Avatar kapciowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 88
Dot.: Pustka po stracie najlepszej przyjaciolki i brak zgody na przygarniecie innego

Hormony robia swoje. To wiem. Drugie moje futro nie chce jesc i w ogole jest smutek. Poswiecam jej duzo uwagi, akurat teraz jestem na przymusowym zwolnieniu, wiec jest dopieszczana. Ale niech gdziekolwiek wyjde, czy nawet do lazienki to zaczyna sie takie mauczenie zalosne ze swrce sie kraje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
kapciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 20:51   #1774
jakzycbezniej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
jak żyć bez mojej perełki...

Piszę bo nie mam już łez żeby płakać, piszę bo nie mam już siły żeby krzyczeć... moje serce pękło... rozpadło się na milion małych, pustych części.

Moje największe szczęście odeszło... Jak żyć bez języczka który zawsze wystawał z pyszczka i oblizywał moją twarz, jak żyć bez szklistych czarnych oczek które obserwowały mój każdy ruch, jak żyć bez malutkich cudnych łapek drepczących za mną bez przerwy, jak żyć bez pomrukiwania i cichutkiego pochrapywania podczas snu, jak żyć bez jej kochanego futerka w które wtulałam się gdy jest mi smutno, jak żyć bez bicia serduszka kiedy spała tuż przy mojej twarzy co noc, jak żyć bez słodkich grymasów i foszków, jak żyć bez szczęśliwego pyszczka kiedy wracam do domu, jak żyć bez radości kiedy jak mały zajączek biega za piłeczką pingpongową. Jak żyć wiedząc że kochany mokry nosek nie obudzi mnie już więcej... i czy w ogóle jest sens by się budzić ? być w mieszkaniu przepełnionym pustką, straszną ciszą, przeraźliwą ciszą... nikt już nie schowa się pod mój sweter ze strachu przed burzą, nikt już nie powie mi że mnie kocha tak bezwarunkowo, jednym spojrzeniem. Moja kochana perełka umarła, wczoraj, a mnie przy niej nie było... zostawiając ją na kilka dni, ona zostawiła mnie na zawsze... co się stało perełko? dlaczego tak nagle zachorowałaś? dlaczego nie poczekałaś na mnie i nie umarłaś na moich rękach? Ja powinnam była być przy Tobie do ostatniej sekundy powtarzając Tobie jak bardzo Cie kocham całując Twój kochany pyszczek. Byłaś, jesteś i będziesz jedynym najcudowniejszym psiakiem, moją kruszynką malutką. Przepraszam że nie było mnie przy Tobie, przepraszam ze Cię zostawiłam mój aniołku, kocham Cię z całego serca i oddałabym wszystko za jeszcze jedną chwilę z Tobą. Chciałabym Cię przytulić tak mocno, ostatni raz. Nie byłaś dla mnie psem, byłaś dla mnie wszystkim, moją najlepszą przyjaciółką, moim szczęściem, moim małym dzieciątkiem. Jak żyć ? Jak żyć bez widoku machającego się ogonka, jak żyć mój skarbie. Dziękuję że byłaś ze mną, nauczyłaś mnie bezwarunkowej miłości i oddania. Mam nadzieję że wiesz jak bardzo Cie kocham mój skarbie najdroższy. 10 lat byłaś ze mną, wiedziałaś o mnie wszystko, lizałaś mnie swoim małym języczkiem po twarzy kiedy płakałam i skakałaś ze szczęscia kiedy widziałaś ze jestem szczęśliwa.

Moje serce pękło, tak jak Twoje malutkie serduszko przestało już dla mnie bić. Kocham Ciebie moja psinko... na zawsze. Będę tęsknić i zawsze będę mieć przed oczami Twój ukochany pyszczek. Kocham Cię !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150925_013126.jpg (93,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150926_221648.jpg (78,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131229_000134.jpg (100,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20140704-WA0025.jpg (84,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150910_223045.jpg (85,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20140627-WA0030.jpg (78,7 KB, 28 załadowań)
jakzycbezniej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 11:40   #1775
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: jak żyć bez mojej perełki...

Współczuję straty Psiej Przyjaciółki, ale Twoja sunia na pewno by nie chciała, żebyś była smutna i tak cierpiała po jej stracie. Kiedyś spotkasz pieska, który na nowo zamieszka w twoim sercu Każdy z nas kiedyś przeżył śmierć swojego Psiego lub Kociego Przyjaciela i znamy ten ból, ale niestety zwierzęta zawsze odchodzą za szybko.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:35   #1776
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: jak żyć bez mojej perełki...

Cytat:
Napisane przez jakzycbezniej Pokaż wiadomość
Piszę bo nie mam już łez żeby płakać, piszę bo nie mam już siły żeby krzyczeć... moje serce pękło... rozpadło się na milion małych, pustych części.

Moje największe szczęście odeszło...
Pewnie Ci nie pomogę, bo sama nie mogę sobie poradzić, doskonale rozumiem co czujesz.

Mój największy skarb Kitusia odeszła wczoraj, mega pustka, bezsilność, płakać też już nie mam czym

w 5 minut demolowała całe akwarium, a teraz jej nie ma

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-28 o 15:21
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 12:14   #1777
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: jak żyć bez mojej perełki...

a mi zaginął kotek i to akurat w dzień kota. Do tej pory nie wiem co si z nim stało. Był dość oryginalny ( mieszaniec, bardzo puchaty ) i zastanawiamy się nawet nad tym czy ktoś go sobie nie wziął…
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 06:57   #1778
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: jak żyć bez mojej perełki...

Łączę się w bólu. Dwa miesiące temu odeszła moja kotka. Zdrowy, młody kot. Na szczęście mam drugą kotkę i pustka po pierwszej nie była tak dotkliwa, jak byłaby po jedynaczce.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Pewnie Ci nie pomogę, bo sama nie mogę sobie poradzić, doskonale rozumiem co czujesz.

Mój największy skarb Kitusia odeszła wczoraj, mega pustka, bezsilność, płakać też już nie mam czym

w 5 minut demolowała całe akwarium, a teraz jej nie ma
Piękna!
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 13:14   #1779
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: jak żyć bez mojej perełki...

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu. Dwa miesiące temu odeszła moja kotka. Zdrowy, młody kot. Na szczęście mam drugą kotkę i pustka po pierwszej nie była tak dotkliwa, jak byłaby po jedynaczce.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------



Piękna!
Dziękuje i bardzo Ci współczuje

Rozumiem co czujesz



---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
a mi zaginął kotek i to akurat w dzień kota. Do tej pory nie wiem co si z nim stało. Był dość oryginalny ( mieszaniec, bardzo puchaty ) i zastanawiamy się nawet nad tym czy ktoś go sobie nie wziął…
Bardzo współczuje
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 21:15   #1780
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: jak żyć bez mojej perełki...

Bardzo Ci współczuję. Ja nie wyobrażam sobie życia bez mojej Toto.
Oby udało Ci znaleźć nowego przyjaciela na czterech łapach.
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 19:34   #1781
mousme
Raczkowanie
 
Avatar mousme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 126
Unhappy straciłam psa :(

witajcie..
dzisiaj musiałam uśpić swojego pupila.. mojego pieska.. ;( była bardzo chora i musieliśmy jej ulżyć.. była ze mną 12 lat.. tak bardzo tęsknię za nią po prostu muszę się pożalić.. ;(
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
mousme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 20:02   #1782
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: straciłam psa :(

Bardzo mi przykro. Wiem co czujesz. Ja w marcu straciłam psa. Miał 13 lat i też był chory. Było juz postanowione z wetem aby ulzyc mu w cierpieniu, ale zasnął i nie obudził się już.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 20:07   #1783
YOMII
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: straciłam psa :(

Przykro mi...

Najgorsze jest stracić najwierniejszego przyjaciela, który czasami jest przy Nas nawet przez pół Naszego życia.
YOMII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 20:10   #1784
_Sylvia
Raczkowanie
 
Avatar _Sylvia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 72
Dot.: straciłam psa :(

Cztery lata temu uśpiłam psa, którego miałam 15 lat. Bardzo się rozchorował, ostatnie parę dni próbowaliśmy walczyć o niego, jeździliśmy do weterynarza na kroplówkę, leki, niestety nie było poprawy. Niesamowity ból patrzeć jak twoje kochane zwierzę powoli opada z sił, umiera... Także wiem jak się czujesz, dla mnie moment uśpienia, jego wzrok chwilę przed tym jak uszło z niego życie... nie do opisania, serce mi pękło. Nawet teraz jak o tym pomyślę łzy napływają mi do oczu.

Trzymaj się, pomyśl, że teraz już nie cierpi, że jest jej lepiej...

Edytowane przez _Sylvia
Czas edycji: 2016-05-29 o 20:11
_Sylvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 21:24   #1785
mousme
Raczkowanie
 
Avatar mousme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 126
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

dziękuję za słowa wsparcia, na razie nie umiem schować swojego bólu i żalu
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
mousme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 10:53   #1786
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: straciłam psa :(

Jestem z Tobą trzymaj się
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:48   #1787
AlonekJelonek
eternity
 
Avatar AlonekJelonek
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 37
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Też muszę tutaj napisać bo jest mi tak smutno że niebawem nie będę miała czym płakać. Mój 19 letni Puszek wczoraj odszedł. Jak wychodziłam z domu to jeszcze mu biło serce a jak przyjechałam to już nie żył. Chciałam przy nim być ale obowiązki to obowiązki. Ciągle myślę czy czuł że ktoś przy nim był w ostatnich chwilach i ciągle płaczę. Oby istniał ten tęczowy most bo psinki na to zasługują .
AlonekJelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:36   #1788
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez AlonekJelonek Pokaż wiadomość
Też muszę tutaj napisać bo jest mi tak smutno że niebawem nie będę miała czym płakać. Mój 19 letni Puszek wczoraj odszedł. Jak wychodziłam z domu to jeszcze mu biło serce a jak przyjechałam to już nie żył. Chciałam przy nim być ale obowiązki to obowiązki. Ciągle myślę czy czuł że ktoś przy nim był w ostatnich chwilach i ciągle płaczę. Oby istniał ten tęczowy most bo psinki na to zasługują .
jest Tęczowy Most i Twój Puszek właśnie podrywa jakąś fajną suczkę, biegają po łące i ma się świetnie, czasami tylko spojrzy za siebie w oczekiwaniu na Ciebie, bo wie, że kiedyś się spotkacie...trzymaj się, przechodziłam to 2 lata temu i mój pies został uśpiony, odszedł na moich rękach....
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:22   #1789
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez symeonka Pokaż wiadomość
jest Tęczowy Most i Twój Puszek właśnie podrywa jakąś fajną suczkę, biegają po łące i ma się świetnie, czasami tylko spojrzy za siebie w oczekiwaniu na Ciebie, bo wie, że kiedyś się spotkacie...trzymaj się, przechodziłam to 2 lata temu i mój pies został uśpiony, odszedł na moich rękach....
mnie zawsze rozwala jak kto przeczytam.... i wyć mi się wtedy chce za moimi pieskami



trzymajcie się dziewczyny
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-04, 13:45   #1790
BABCIAGOSIA12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

dzisiaj rano musieliśmy uśpić 13 letnią Maje która zaczęła cierpieć szybko wzywaliśmy weterynarza do niej miała raka nie było ratunku dla niej taki mądry dobry przyjaciel wszyscy płaczemy po niej taka pustka jest od diagnozy trwało to półtora tygodnia nie moge się z tym pogodzić zawsze będziemy pamietać o niej
BABCIAGOSIA12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 15:10   #1791
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez BABCIAGOSIA12 Pokaż wiadomość
dzisiaj rano musieliśmy uśpić 13 letnią Maje która zaczęła cierpieć szybko wzywaliśmy weterynarza do niej miała raka nie było ratunku dla niej taki mądry dobry przyjaciel wszyscy płaczemy po niej taka pustka jest od diagnozy trwało to półtora tygodnia nie moge się z tym pogodzić zawsze będziemy pamietać o niej
Bardzo, bardzo Ci współczuję. Zrobiłaś dla swojego przyjaciela cudowną rzecz, nie pozwoliłaś żeby cierpiał długo. Teraz musisz przejść przez żałobę, wszystko co czujesz jest normalne.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 13:26   #1792
BABCIAGOSIA12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

dziękuje za słowa otuchy dzisiaj ją pochowaliśmy w ogrodzie koło domu by była blisko nasz zawsze będziemy ją pamiętać
BABCIAGOSIA12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 20:17   #1793
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez BABCIAGOSIA12 Pokaż wiadomość
dzisiaj rano musieliśmy uśpić 13 letnią Maje która zaczęła cierpieć szybko wzywaliśmy weterynarza do niej miała raka nie było ratunku dla niej taki mądry dobry przyjaciel wszyscy płaczemy po niej taka pustka jest od diagnozy trwało to półtora tygodnia nie moge się z tym pogodzić zawsze będziemy pamietać o niej
już jest za Tęczowym Mostem...szczęśliwa i bez bólu...nie cierpi a to jest najważniejsze
trzymaj się....
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 11:46   #1794
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cześć kochane dziewczyny.. Mogłabym się do was dołączyc? W minioną środę odeszła moja kochana Psinka Santanka. Była bardzo chora. Miała zaawansowana niewydolnośc nerek. Moi rodzice długo walczyli o Santanke. Tata codziennie jezdził do weterynarza na kroplówki i zastrzyki. W domu też podawalismy jej kroplówki i leki, ale z miesiąc na miesiąc było coraz gorzej. Kilka dni przed uspieniem przestała jeśc i pić. Zachowywała sie juz jak zombie. Chodziła ze spuszczoną głową, próbowała się wciskać w rożne szczeliny, główką ocierała o ściane. Cierpiała. Trzeba było podjąć najgorszą decyzje. Uspić. Już jej nie ma. Spi spoojnie zakopana w naszym ogrodzie, Tylko jesteśmy my i bardzo cierpimy. Miała 14 lat.
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 10:11   #1795
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Cześć kochane dziewczyny.. Mogłabym się do was dołączyc? W minioną środę odeszła moja kochana Psinka Santanka. Była bardzo chora. Miała zaawansowana niewydolnośc nerek. Moi rodzice długo walczyli o Santanke. Tata codziennie jezdził do weterynarza na kroplówki i zastrzyki. W domu też podawalismy jej kroplówki i leki, ale z miesiąc na miesiąc było coraz gorzej. Kilka dni przed uspieniem przestała jeśc i pić. Zachowywała sie juz jak zombie. Chodziła ze spuszczoną głową, próbowała się wciskać w rożne szczeliny, główką ocierała o ściane. Cierpiała. Trzeba było podjąć najgorszą decyzje. Uspić. Już jej nie ma. Spi spoojnie zakopana w naszym ogrodzie, Tylko jesteśmy my i bardzo cierpimy. Miała 14 lat.
ściskam Cię mocno i przytulam... piesek wreszcie nie cierpi i jest za Tęczowym Mostem kiedyś wszyscy się tam spotkamy, to tylko kwestia czasu.....ona Was kochała Wy ją też i tego a także pamięci o niej nie zabierze Wam nikt...
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 10:24   #1796
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez symeonka Pokaż wiadomość
ściskam Cię mocno i przytulam... piesek wreszcie nie cierpi i jest za Tęczowym Mostem kiedyś wszyscy się tam spotkamy, to tylko kwestia czasu.....ona Was kochała Wy ją też i tego a także pamięci o niej nie zabierze Wam nikt...


---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez jakzycbezniej Pokaż wiadomość
Piszę bo nie mam już łez żeby płakać, piszę bo nie mam już siły żeby krzyczeć... moje serce pękło... rozpadło się na milion małych, pustych części.

Moje największe szczęście odeszło... Jak żyć bez języczka który zawsze wystawał z pyszczka i oblizywał moją twarz, jak żyć bez szklistych czarnych oczek które obserwowały mój każdy ruch, jak żyć bez malutkich cudnych łapek drepczących za mną bez przerwy, jak żyć bez pomrukiwania i cichutkiego pochrapywania podczas snu, jak żyć bez jej kochanego futerka w które wtulałam się gdy jest mi smutno, jak żyć bez bicia serduszka kiedy spała tuż przy mojej twarzy co noc, jak żyć bez słodkich grymasów i foszków, jak żyć bez szczęśliwego pyszczka kiedy wracam do domu, jak żyć bez radości kiedy jak mały zajączek biega za piłeczką pingpongową. Jak żyć wiedząc że kochany mokry nosek nie obudzi mnie już więcej... i czy w ogóle jest sens by się budzić ? być w mieszkaniu przepełnionym pustką, straszną ciszą, przeraźliwą ciszą... nikt już nie schowa się pod mój sweter ze strachu przed burzą, nikt już nie powie mi że mnie kocha tak bezwarunkowo, jednym spojrzeniem. Moja kochana perełka umarła, wczoraj, a mnie przy niej nie było... zostawiając ją na kilka dni, ona zostawiła mnie na zawsze... co się stało perełko? dlaczego tak nagle zachorowałaś? dlaczego nie poczekałaś na mnie i nie umarłaś na moich rękach? Ja powinnam była być przy Tobie do ostatniej sekundy powtarzając Tobie jak bardzo Cie kocham całując Twój kochany pyszczek. Byłaś, jesteś i będziesz jedynym najcudowniejszym psiakiem, moją kruszynką malutką. Przepraszam że nie było mnie przy Tobie, przepraszam ze Cię zostawiłam mój aniołku, kocham Cię z całego serca i oddałabym wszystko za jeszcze jedną chwilę z Tobą. Chciałabym Cię przytulić tak mocno, ostatni raz. Nie byłaś dla mnie psem, byłaś dla mnie wszystkim, moją najlepszą przyjaciółką, moim szczęściem, moim małym dzieciątkiem. Jak żyć ? Jak żyć bez widoku machającego się ogonka, jak żyć mój skarbie. Dziękuję że byłaś ze mną, nauczyłaś mnie bezwarunkowej miłości i oddania. Mam nadzieję że wiesz jak bardzo Cie kocham mój skarbie najdroższy. 10 lat byłaś ze mną, wiedziałaś o mnie wszystko, lizałaś mnie swoim małym języczkiem po twarzy kiedy płakałam i skakałaś ze szczęscia kiedy widziałaś ze jestem szczęśliwa.

Moje serce pękło, tak jak Twoje malutkie serduszko przestało już dla mnie bić. Kocham Ciebie moja psinko... na zawsze. Będę tęsknić i zawsze będę mieć przed oczami Twój ukochany pyszczek. Kocham Cię !!!
Boże jaka śliczna kruszynka Też z miałam Yorka i też jestem w tej okropnej sytuacji. Współczuje wszystkim którzy stracili swoich kochanych przyjaciół, bo to jest okropny ból....
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 16:23   #1797
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Moja bunia odeszła 4.03.2017.dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17103410_1433443523354852_1018938417846619267_n.jpg (24,5 KB, 22 załadowań)
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 19:58   #1798
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Moja bunia odeszła 4.03.2017.dalej
Przytulam bardzo mocno
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:57   #1799
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Wczoraj pożegnaliśmy Alice nowotwór żołądka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1800.jpg (107,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3318.jpg (82,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 08:32   #1800
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Tęczowy Most -pamięci naszych najdroższych przyjaciół- smutny ZBIORCZY WĄTEK WS

Przykro mi
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 14:36:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.