Jestem w Szczęśliwym Związku :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 19:06   #91
PotulnaZolza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 135
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Jej, jak się czyta te wszystkie posty to nawet te zimowe wieczory stają się ciepłe i takie pozytywne!
Ja jestem w prawie 1,5 rocznym związku i jestem tak bardzo szczęśliwa, że trudno to opisać! TŻ jest czuły, opiekuńczy, megamega męski! , czuję przy nim niewyobrażalne bezpieczeństwo i nawet po 1,5 roku czuje ogarniające mnie na jego widok motyle w brzuchu! Kocham i czuję się nieprawdopodobnie kochana
A kłótni, sprzeczek, "cichych" minut były, są i będą na pewno, ale za każdym razem rozmawiamy i tłumaczymy sobie wszystko i to jest piękne - umiejętność rozmowy i kompromisów, przyznania się do błędów, przeprosiny
PotulnaZolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:57   #92
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Hej Dziewczyny

Chciałabym dopisać sie do tego wątku jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie mam przy sobie idealnego mężczyznę, układa nam sie idealnie jesteśmy razem prawie półtora roku ale znamy sie 6 lat więc znamy sie bardzo dobrze

Zeszłego roku w listopadzie zrobiliśmy krok na przód a więc zaręczyliśmy sie planujemy razem zamieszkać


Wszystko idzie po naszej myśli i mam nadzieję że tak zostanie
Zresztą mój Tż jest taki opiekuńczy, kochany, cały czas prawi mi komplementy, doradzi gdy mam kłopot, przytuli gdy mi smutno i jak tu go nie kochać

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:11   #93
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

ja jestem w związku od grudnia 2005 miałam wtedy marne 17 lat;p a teraz rocznikiem mam 22 lata i czuje sie bardziej dojrzała mój kochany zreszta tak samo zmieniłam go troche na plus chociaż od zawsze jest kochany, dobrze wychowany , juz nie wspomne o tym że jest wylewny co do uczuc , jesteśmy w związku na odległość ale i tak wiemy że chcemy spedzić reszte życia razem , ślub koniecznie ale nie wiem kiedy ważne ze sie kochamy, pozdrawiam szczęśliwe wizażanki

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-03-04 o 09:13
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:02   #94
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

i ja jestem w szczęśliwym związku od prawie roku
co prawda, czekałam rok, aż mój aktualny tż 'zmądrzeje', ale się doczekałam
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:28   #95
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
To uwierz minelo 7 lat(6,5 mieszkamy razem) bez ani jednej nawet sprzeczki czy focha cud miod i orzeszki , corka moja sie smieje ze nie moze czasami na nas patrzec i.. wcale nie trzeba sie ochladzac mi osobiscie jest ciagle malo

Moja mama zyje juz tak ponad 35 lat i zawsze dla mnie wygladal tak idealny zwiazek - tato nie odezwie sie do niej inaczej jak " moja mała" i nosilby ja na rekach zeby ja nogi nie bolaly nie slyszalam ani razu zeby sie sprzeczali o cos, odezwali sie do siebie w jakis chlodny czy niemily sposob tudziez po imieniu , czesto jako dziecko bylam zazdrosna o ich relacje - a oni mimo ze skonczyli 60 lat sa juz siwi , pomarszczeni do tej pory mowia ze to byla milosc od pierwszego wejrzenia, chodza za reke i daja sobie buziaczki
To wspaniałe, chyba każda z nas marzy o czymś takim...
U mnie jeszcze nawet nie minął rok, ale jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd.

Świetny wątek .
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:43   #96
Mmmonique
Raczkowanie
 
Avatar Mmmonique
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Na dzisiejszy czas jestem w szczesliwym zwiazku, nie wiem ile bedzie mi dane w nim byc... 5, 10 lat, cale zycie? nie wiem, po prostu ciesze sie z tego co mam i kogo mam przy sobie. Czuje sie bezpieczna, potrzebna a przede wszystkim szanowana. Jest moim najlepszym przyjacielem i kochankiem. Chce abym zostala jego zona, poniewaz czuje, ze to ja jestem kobieta jego zycia.
Mmmonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:58   #97
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez Mmmonique Pokaż wiadomość
Na dzisiejszy czas jestem w szczesliwym zwiazku, nie wiem ile bedzie mi dane w nim byc... 5, 10 lat, cale zycie? nie wiem, po prostu ciesze sie z tego co mam i kogo mam przy sobie. Czuje sie bezpieczna, potrzebna a przede wszystkim szanowana. Jest moim najlepszym przyjacielem i kochankiem. Chce abym zostala jego zona, poniewaz czuje, ze to ja jestem kobieta jego zycia.
Gratuluje mam nadzieje ze też kiedyś będę sie tak czuła mieć mężczyznę który jest najlepszym przyjacielem i kochankiem... mój ideał
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 18:03   #98
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

3 lata razem były zawirowania, ale na szczęście rozwiązujemy nasze problemy od razu, dochodzimy do kompromisu i jedziemy dalej ; ) mam wrażenie, że już tak zostanie - dlaczego? Bo mój TŻ mnie absolutnie ROZUMIE. Kompletnie nie muszę przed nim udawać kimś, kim nie jestem. Mamy masę tematów do rozmów, jest tulaśny i kochany Co ważniejsze - jesteśmy dla siebie miłością, najlepszymi przyjaciółmi i kochankami w jednym I kropka
__________________
not all who wander are lost.

Edytowane przez mel89
Czas edycji: 2010-03-08 o 18:09
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:08   #99
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Już był kiedyś taki wątek i zaraz wizażanki dziewczyne pojechały za to , że się obnosi swoim szczęsciem i ze tym co akurat są w cięzkiej sytuacji życiowej może być przykro jak będą to czytać. Uważaj wiec
Ten wątek był mój oto link!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=268570

Faktycznie zostałam ostro skrytykowana i cieszę się że po jakimś czasie, droga Autorko wątku, założyłaś nowy i że spotkał się on z samymi dobrymi odpowiedziami
Ja dalej z tym samym ukochanym Moim i dalej zakochana i przeszczęśliwa Dzisiaj na dzień kobiet zrobił mi kolację - niespodziankę i czeka na mnie cieplusi w łóżeczku więc zmykam i chętnie będę zaglądać
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 07:39   #100
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Ten wątek był mój oto link!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=268570

Faktycznie zostałam ostro skrytykowana i cieszę się że po jakimś czasie, droga Autorko wątku, założyłaś nowy i że spotkał się on z samymi dobrymi odpowiedziami
Też się cieszę, że założyłam ten wątek i, że on już od dłuższego czasu żyje. Mam nadzieję, że cały czas ktoś będzie się dzielił tu swoim Szczęściem
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:48   #101
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Dziewczyny, podbijam, wiosna na pewno ożywiła Wasze serca jeszcze bardziej, hm?
I spostrzeżenie krótkie: poczucie bezpieczeństwa jest nieocenione.
Miłego dnia!
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 13:26   #102
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Witajcie, ja nadal szczęśliwa z Tż Szczęśliwa przeogromnie i zakochana ciągle po uszy z każdym dniem bardziej
Fajnie, że piszecie o swoim szczęściu - miło poczytać coś ciepłego pośród tych wsyzstkich problemów i smutków
Pozdrawiam wiosennie
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 16:58   #103
martina1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

witajcie dziewczyny
milo poczytac cos w koncu pozytywnego... ja szczesliwa w zwiazku od 2,5 roku (4kwitnia dokladnie bedzie). mieszkamy razem od ponad roku, na poczatku bylo ciezko z tym mieszkaniem bo kazdy ma inne upodobania ale jest super. bardzo sie kochamy i co najwazniejsze ufamy sobie. nie wstydzimy sie siebie jest cudnie
martina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:20   #104
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Kobitki aż miło się czyta Wasze posty Ja jestem z moim TŻ od 3 lat, były ciche tygodnie, smutniejsze i możliwe że jeszcze będą ale... przecież to ten kochany miś ja jestem szczęśliwa bardzo pozdrawiam
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:58   #105
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

I ja, i ja, i ja!

Co prawda jestesmy ze sobą krótko, ale pierwszy raz w życiu czuję, że to jest ten jedyny... i strasznie chcialabym, by był juz ostatni

Duzo przed nami, dużo bedziemy musieli sie nauczyc... Ale mam nadzieję, że damy radę
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:47   #106
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Gratuluje szczęsliwych związków.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:59   #107
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!

Edytowane przez greenka19
Czas edycji: 2014-07-02 o 17:26
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 23:32   #108
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

jestem w szczęśliwym, SPOKOJNYM związku. Ciągle nie potrafię w to uwierzyć pozdrawiam wszystkie zakochannice !!
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 23:34   #109
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

fajnie się to czytajestem po burzliwych związkach,zwłaszcza jednym poważnym ,a mam nadzieję,że to się skończy jak u Was
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 12:27   #110
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Jestem w szczęśliwym związku od 3 lat Dłuuugo nie moglam znaleźć drugiej połówki, byłam juz totalnie zrezgnowana, aż pewnego wieczoru poznałam fantastycznego chłopaka, tak chlopaka bo ja miałam 23 lata, on 19 lat (różnicy wieku w ogóle nie widać) Dla nas obojga byl i jest to poważny pierwszy i pewnie ostani związek Bardzo się kochamy, myslimy o ślubie, dziecku itd. Kiedys bylam starsznie samotna, teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego a on beze mnie Także, dziewczyny wszystko jest możliwe, tylko czasami trzeba cierpliwie czekać, ale ja nie żałuję bo znalazlam odpowiedniego faceta, z którym nigdy nie małam cichych dni, awantur, czy kryzysu czasami się sprzeczamy, ale ogólnie, obserwując innych zawsze się śmiejemy że jesteśmy inni i nie mamy takich problemów Najlepsze jest to, że on sie na mnie nigy nie obraża Oboje jesteśy ugodowi i to jest chyba sukcesem bezkonfliktowego związku
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:32   #111
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Jaki fajny, pozytywny wątek
To wspaniałe, że tyle osób jest szczęśliwych.
Ja również jestem w szczęśliwym związku, już 4-letnim Oczywiście w niektórych kwestiach nie do końca się zgadzamy i parę rzeczy wciąż mamy niedopracowanych to jednak myślę, że doskonale trafiłam i jestem prawdziwą szczęściarą

A co do małych zgrzytów - nad wszystkim da się popracować
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:39   #112
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

ja dołączam do zakochanych jestem ze Swoim już 2,5 roku , właściwie to jutro mamy te połówkę:P zakochani, zaczarowani no wiadomo jak poprzedniczki piszą są wzloty i upadki ale na szczęście wszystko dobrze się kończy
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:28   #113
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Podbijam

Ja z moim Tż jesteśmy razem już prawie 3 lata Mieszkamy razem prawie rok,wcześniej mieszkaliśmy razem 4 miesiące w Anglii... Z dala od wszystkich,zdani tylko na siebie,znając się niecały rok. Sprawdziliśmy się w wielu bardziej i mniej przyjemnych sytuacjach Było wiele zgrzytów,wiele łez, krzyków,ale jeszcze więcej całusów,przytuleń,słów "kocham Cię"
Od 2,5 miesiąca mamy psiaka i miłość do niego też nas dodatkowo zbliżyła
Wierzę,że nic ani tym bardziej nikt nas nie rozdzieli i będziemy mogli świętować 50-lecie,jak moi dziadkowie wczoraj
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 22:42   #114
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Cytat:
Napisane przez Izuniaa_ Pokaż wiadomość
Podbijam

Ja z moim Tż jesteśmy razem już prawie 3 lata Mieszkamy razem prawie rok,wcześniej mieszkaliśmy razem 4 miesiące w Anglii... Z dala od wszystkich,zdani tylko na siebie,znając się niecały rok. Sprawdziliśmy się w wielu bardziej i mniej przyjemnych sytuacjach Było wiele zgrzytów,wiele łez, krzyków,ale jeszcze więcej całusów,przytuleń,słów "kocham Cię"
Od 2,5 miesiąca mamy psiaka i miłość do niego też nas dodatkowo zbliżyła
Wierzę,że nic ani tym bardziej nikt nas nie rozdzieli i będziemy mogli świętować 50-lecie,jak moi dziadkowie wczoraj
Witaj zakochana Izunia

U mnie nadal sama radość z Tżta kochany niesamowicie, czasem sie zastanawiam jak to możliwe że bóg zesłał aniołka na mą drogę czym sbie zasłużyłam na taką wielką miłość
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:19   #115
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Od bardzo niedawna jestem w cudownym związku a mój Tż należy do tych, o których myślałam, że "tacy zdarzają się tylko w bajkach"
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:22   #116
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

jestem w 4 letnim związku i jestem bardzo szczesliwa wiadmomo czasem zdarzają się malł nieporozumienia, ale to przecież normalne.

Mój Tż jest moim największym szczęściem jakie mnie spotkało Dzięki niemu uśmiech nie znika z mojej twarzy, chcę żyć pełnią życia.... Nie zamieniłabym tego na żadne skarby świata bo już mam największe, a mianowicie: MIŁOŚĆ, radość życia-> SZCZĘŚCIE, poczucie bezpieczeństwa, plany na życie...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:05   #117
tastemycherries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 60
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

ja też jestem w bardzo krótkim związku (od stycznia),ale bardzo spokojnym,pierwszy raz w życiu się nie denerwuje, odczuwam spokój psychiczny,bezpieczeństwo ,ciepło.. oby nie zapeszyć,bo jest niebiańsko ! ach!
__________________
“A może potrzebuje pani trochę ciepła, bo czuję, że centralne nie działa."

tastemycherries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 23:52   #118
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Gratuluje Wam wszystkim

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
3 lata razem były zawirowania, ale na szczęście rozwiązujemy nasze problemy od razu, dochodzimy do kompromisu i jedziemy dalej ; ) mam wrażenie, że już tak zostanie - dlaczego? Bo mój TŻ mnie absolutnie ROZUMIE. Kompletnie nie muszę przed nim udawać kimś, kim nie jestem. Mamy masę tematów do rozmów, jest tulaśny i kochany Co ważniejsze - jesteśmy dla siebie miłością, najlepszymi przyjaciółmi i kochankami w jednym I kropka
A Tobie Mel w szczególności, bo kojarzę Cię dobrze z innych wątków

Ja też jestem b. szczęśliwa w moim związku. Mój TŻ to skarb: odpowiedzialny, opiekuńczy, ambitny, inteligentny, typ przywódcy, z niesamowitym poczuciem humoru, ludzie do niego lgną. Zaradny, pracowity i pewny siebie. Przystojny, bardzo.... Kocham go. Od 2 l. jesteśmy małżeństwem, na razie nie mamy, nie planowaliśmy dzieci, ale kto wie, kto wie.... Od prawie 7 l. razem, a ja wciaż mam motyle w brzuchu.... Wariatctwo/ Zawsze wiedziałam, ze to ten człowiek.
Ludzie zawsze są w szoku jak dowiadują sie ze jesteśmy małżeństwem. Wyglądamy oboje dość młodo i nie bede skromna - nieźle W społeczeństwie musi funkcjonować jakiś okropny stereotyp - jak małżeństwo to na pewno: 1. musieli sie pobrać, a nie po prostu chcieli 2. nikt by już ich nie zechciał.

A jest inaczej: ludzie (niektórzy) biorą ślub bo sie kochają. I nic więcej za tym nie stoi.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2010-05-08 o 23:53
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 01:31   #119
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Jestem w Szczęśliwym Związku :)

Jeszcze ja Szczęśliwa tak, że mam ochotę tańczyć i skakać, kiedy tylko o Nim pomyślę, ponieważ ma absolutnie wszystkie cechy, jakie cenię w ludziach, podziela moje pasje i zainteresowania, a ma przy tym jeszcze i swoje własne, jest hiperinteligentny i tak przystojny, że kiedy przejdzie ulicą dosłownie słychać szelest spadających majtek
Niejako w pakiecie z tym wszystkim idzie naprawdę cudowna rodzina, no i gratis jest jeszcze fakt, że wytrzymuje już tyle lat ze mną, a wiem, że bywam trudna we współżyciu
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.