Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-08, 13:15   #361
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym Ci odradza³a, moja szwagierka sie nimi farbuje (t± metaliczn± czerwieñ tez robi³a) i w³osy ma tragedie, jak siano, nawet obcinanie nic jej nie daje....
a mo¿esz napisaæ jakich od¿ywek i masek stosujesz?

moja wizyta dzi¶ w hurtowni fryzjerskiej siê skoñczy³a kupnem maski Kallos Arganowej litrowej za 13 z³, ale nie wiem czy dobrze zrobi³am
mandarynko....tez mam te maske:/ smierdzi i wcale nie jest taka fajna jak latte i....arganu to to nie widzialo- zobacz sklad. pfff a nazwa sugeruje cos zupelnie innego...:/

ja uzywam gliss kura, maski latte kallosa( teraz mam te pseudo arganowa ), nie olejuje bo to wyplukuje kolor wiec sama juz nie wiem jak mam jeszcze o nie dbac
aaa robie plukanki octowe- fajna sprawa. )

kupilam dzis odzywke Syossa Repair- ale dopiero po zakupie zobaczylam opinie na kwc. czyli sza³u sie nie spodziewam...( Musze chyba zainwestowac w jakas fajna maske...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 16:39   #362
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶ dziewczyny,
mo¿ecie mi jako specjalistki od rudo¶ci podpowiedzieæ, jak najprawdopodobniej zachowa siê farba (np. Casting ciemny blond 600) na w³osach rozja¶nionych i farbowanych na mied¼ (teraz ju¿ mocno sp³owia³±) ? Gdybym chcia³a uzyskaæ w³a¶nie taki poziom 7 max 6, czy nie celowaæ jednak w ja¶niejsz± farbê? I czy po farbie neutralnej (bez ciep³ych odcieni i rudo¶ci) nie skoñczê przypadkiem z zielonymi w³osami?
Bo jako¶ tak to sobie wymy¶li³am, ¿e te ciep³e refleksy i tak wynikn± z miedzi pod spodem, ale by nie by³o ich za du¿o chcê nasmarowaæ kolor naturalny. Tylko nie wiem, czy dobrze kombinujê?

mój obecny i upragniony kolor w za³±cznikach
hexe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 19:12   #363
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
mandarynko....tez mam te maske:/ smierdzi i wcale nie jest taka fajna jak latte i....arganu to to nie widzialo- zobacz sklad. pfff a nazwa sugeruje cos zupelnie innego...:/

ja uzywam gliss kura, maski latte kallosa( teraz mam te pseudo arganowa ), nie olejuje bo to wyplukuje kolor wiec sama juz nie wiem jak mam jeszcze o nie dbac
aaa robie plukanki octowe- fajna sprawa. )

kupilam dzis odzywke Syossa Repair- ale dopiero po zakupie zobaczylam opinie na kwc. czyli sza³u sie nie spodziewam...( Musze chyba zainwestowac w jakas fajna maske...
no w³a¶nie wiem, ¿e nie ma Arganu, ¿e te¿ ja co zanim kupie kosmetyk po 3 razy czytam sk³ad w sklepie tak tego nie przeczyta³am dop w autobusie siê skapowa³am, ¿e nic tam nie ma teraz dumam co znia pocz±æ
mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 19:57   #364
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie wiem, ¿e nie ma Arganu, ¿e te¿ ja co zanim kupie kosmetyk po 3 razy czytam sk³ad w sklepie tak tego nie przeczyta³am dop w autobusie siê skapowa³am, ¿e nic tam nie ma teraz dumam co znia pocz±æ
u¿ywaj jako bazy do jakiego¶ olejku, poza tym maska sama w sobie wyg³adzi i nawil¿y, w³osy bêd± dyscyplinowane.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-05-08 o 20:00
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 21:57   #365
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Czy ten nowy Garnier Miedziany Blond 7.40 wychodzi podobnie jak stary garnier 100% color, z³ocisto-miedziany blond? Taki czerwono-rudy?
Bo odstawi³am hennê, a ruda Delia jest troszkê ma³o czerwona (lubiê czerwone rudo¶ci ).
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 22:08   #366
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ten nowy Garnier Miedziany Blond 7.40 wychodzi podobnie jak stary garnier 100% color, z³ocisto-miedziany blond? Taki czerwono-rudy?
Bo odstawi³am hennê, a ruda Delia jest troszkê ma³o czerwona (lubiê czerwone rudo¶ci ).
Nowy garnier 7.40+ wygl±da tak
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...8&d=1366372243
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...8&d=1366634478

Nie jest czerwona, jest jak taka bardziej naturalna marchewka

Czerwonoruda by³a Palette K16 - tu zdjêcie na dworze
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...9&d=1364580365
w domu z lamp±
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...8&d=1364503286

Je¶li lubisz czerwone rudo¶ci to jeszcze tak wychodzi Palette deluxe mied¼, albo po prostu miedziana czerwien garniera z tych szerszych pude³ek (tam jest aplikator bodaj¿e, w tych w±skich nie ma) - nie pamiêtam jak siê ta seria nazywa
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 22:35   #367
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ja przybywam do Was z lekko g³upim i zapewne ma³o wnosz±cym pytaniem, ale zadaje go z czystej ciekawo¶ci Czy która¶ z Was wie od czego zale¿y kolor mieszanki przed farbowaniem? d³ugi czas spotyka³am siê z tym, ¿e mieszanka jest fioletowa, a przy farbach By Fama jest ruda

Po za tym jestem ¶wie¿o po farbowaniu By Fama 8.433 jak tylko mi siê uda zrobiæ jakie¶ sensowne fotki to wstawiê ogólnie, jak zwykle na moich w³osach wyszed³ intensywny kolor, pomimo, ¿e na palecie jest to taki rudy blond. Zobaczymy jak siê bêdzie spiera³
Ju¿ nie mam pojêcia jak zrobiæ ¿eby od razu po farbowaniu mieæ na g³owie jasny rudy kolor, a nie intensywn± mied¼. Kolor jest ³adny, ale dalej nie to czego szukam.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 23:04   #368
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Nowy garnier 7.40+ wygl±da tak
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...8&d=1366372243
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...8&d=1366634478

Nie jest czerwona, jest jak taka bardziej naturalna marchewka

Czerwonoruda by³a Palette K16 - tu zdjêcie na dworze
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...9&d=1364580365
w domu z lamp±
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...8&d=1364503286

Je¶li lubisz czerwone rudo¶ci to jeszcze tak wychodzi Palette deluxe mied¼, albo po prostu miedziana czerwien garniera z tych szerszych pude³ek (tam jest aplikator bodaj¿e, w tych w±skich nie ma) - nie pamiêtam jak siê ta seria nazywa
Dziêkujê Ci odpowied¼! Bardzo mi pomog³a¶.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 11:04   #369
kako79
Przyczajenie
 
Avatar kako79
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje Kako79 za ten link,wlasnie tego szukalam
nie ma za co
kako79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 11:34   #370
marys255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam czytam was od dawna, ale siê nie odzywa³am, wczoraj zrobi³am siê na rudo z ciemnych. Robi³am dwie p³ukanki rozja¶niaj±ce a farba to allwaves 9.44 carota
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg czarne.jpg (12,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (27,4 KB, 55 za³adowañ)
marys255 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 14:25   #371
sarunia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Czesc Dtiewczyny sory mam klawiature bez pl znakow, jestem blondynka wiec nie mam pojecia o farbowaniu rudych wlosow. dlatego chcialam zebyscie mi poradzily. mam zamiar pofarbowac wlosy mamie jakos efekt ktory uzyskuje u roznych fryjerow drogich czy tanich mi sie nie podoba. farbuja ja na jakies mocne wisnie itp a mi sie wydaje ze bardzoiej by jej pasowal miediany, pozatym po 3 myciach kolor na dlugosci brzydki sprany wiem ze czerwien sie wymywa ale chcialam jakos te wlosy pofarbowac zeby sie dluzej trzymalo i mialo ladny kolor. wlosy na dlugosci obecnie taka sprana czerwien, odrost naturalny rudy ale nie marchewa mocna tylko taki jasny rudy, siwe wlosy pewnie kolo 30% kupilam profesjonalna joanne 8,45czerwono-miedziany, poradzcie jaka mam uzyc wode ?6 czy 9% ?taka sama na odrost? bede wdzieczna pozdrawiam
sarunia24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 15:26   #372
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sarunia24 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc Dtiewczyny sory mam klawiature bez pl znakow, jestem blondynka wiec nie mam pojecia o farbowaniu rudych wlosow. dlatego chcialam zebyscie mi poradzily. mam zamiar pofarbowac wlosy mamie jakos efekt ktory uzyskuje u roznych fryjerow drogich czy tanich mi sie nie podoba. farbuja ja na jakies mocne wisnie itp a mi sie wydaje ze bardzoiej by jej pasowal miediany, pozatym po 3 myciach kolor na dlugosci brzydki sprany wiem ze czerwien sie wymywa ale chcialam jakos te wlosy pofarbowac zeby sie dluzej trzymalo i mialo ladny kolor. wlosy na dlugosci obecnie taka sprana czerwien, odrost naturalny rudy ale nie marchewa mocna tylko taki jasny rudy, siwe wlosy pewnie kolo 30% kupilam profesjonalna joanne 8,45czerwono-miedziany, poradzcie jaka mam uzyc wode ?6 czy 9% ?taka sama na odrost? bede wdzieczna pozdrawiam
Przy siwych zalecany jest 6%.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 11:47   #373
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
u¿ywaj jako bazy do jakiego¶ olejku, poza tym maska sama w sobie wyg³adzi i nawil¿y, w³osy bêd± dyscyplinowane.
kathy tak zrobiê i bede jej uzywac jako odzywki bo moja sie konczy. w jednej hurtowni pani bardzo zachwala³a i poleca³a maske Scandic Lady spa cashmere taka ró¿owa, na kwc tez ma dobre recenzje wiec chyba zamówie ma³a na allegro
mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 12:13   #374
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej dziewczyny mam takie pytanie bo chcialabym jutro po myciu wyplukac moje wlosy pokrzywa wymieszana z woda myslicie ze mogloby to jakos wplynac na kolor moich wlosow? chcialam je troszke odzywic a kocham naturalne odzywki:P
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 15:18   #375
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny mam takie pytanie bo chcialabym jutro po myciu wyplukac moje wlosy pokrzywa wymieszana z woda myslicie ze mogloby to jakos wplynac na kolor moich wlosow? chcialam je troszke odzywic a kocham naturalne odzywki:P
my¶lê ¿e nie. Pokrzywa na skalp sprzyja mniejszemu wydzielaniu ³oju.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 15:36   #376
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hmmm...
To tak przy okazji zaczynaj±cych siê temperatur etc....
Co polecacie dla ochrony naszych rudo¶ci?
Co je wymywa a co je wzmacnia?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 19:29   #377
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ja przysz³am poutyskiwaæ, trochê nad wypadaniem moich w³osów ostatnio, jak zawsze przy myciu ok 30-60 sztuk dziennie, szlag mnie trafia, bo cz³ek stara siê, pielêgnuje, nie szkodzi im a one sobie tak po prostu wezm± i przy myciu wypadaj± ,,,
od 3ech tygodni tak mam, zawsze przy myciu wypada³y ale tak ok 20 sztuk, a ju¿ jak wyci±gam z sitka taki pukiel to mnie trafia,,,ech
mo¿e to ostanie farbowanie Joann±, tak je os³abi³o, bo po Inebryi chyba a¿ tak ¼le nie by³o,,,

te¿ tak macie? okresy ¿e wypadaj±, mniej i wiêcej ?
od czego to kurcze zale¿y?
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 21:22   #378
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kisia ja mam podobnie ostatnio wypadaj± jak szalone ;/ Pomaga szampon Pharmaceris H keratineum ale ostatnio zamieni³am go na inny drogeryjny i znowu lec± ;/ Chyba bêdzie trzeba do niego wróciæ.
Mam te¿ pytanie do Ciebie jakim kolorem z Inebryi farbowa³a¶? Bo chcia³abym w³a¶nie spróbowaæ tej farby przy nastêpnym farbowaniu, my¶la³am nad 8.4 lub 8.43, daj znaæ

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja przysz³am poutyskiwaæ, trochê nad wypadaniem moich w³osów ostatnio, jak zawsze przy myciu ok 30-60 sztuk dziennie, szlag mnie trafia, bo cz³ek stara siê, pielêgnuje, nie szkodzi im a one sobie tak po prostu wezm± i przy myciu wypadaj± ,,,
od 3ech tygodni tak mam, zawsze przy myciu wypada³y ale tak ok 20 sztuk, a ju¿ jak wyci±gam z sitka taki pukiel to mnie trafia,,,ech
mo¿e to ostanie farbowanie Joann±, tak je os³abi³o, bo po Inebryi chyba a¿ tak ¼le nie by³o,,,

te¿ tak macie? okresy ¿e wypadaj±, mniej i wiêcej ?
od czego to kurcze zale¿y?
imogene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 22:58   #379
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imogene Poka¿ wiadomo¶æ
Kisia ja mam podobnie ostatnio wypadaj± jak szalone ;/ Pomaga szampon Pharmaceris H keratineum ale ostatnio zamieni³am go na inny drogeryjny i znowu lec± ;/ Chyba bêdzie trzeba do niego wróciæ.
Mam te¿ pytanie do Ciebie jakim kolorem z Inebryi farbowa³a¶? Bo chcia³abym w³a¶nie spróbowaæ tej farby przy nastêpnym farbowaniu, my¶la³am nad 8.4 lub 8.43, daj znaæ
Pytanie nie do mnie, ale farbowa³am d³u¿szy czas farbami Inebrya kolor troszkê inny od podanych przez Ciebie. Mianowicie 8.34:
Tutaj ju¿ lekko sprany w ¶wietle dziennym
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1356810036
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1356809866
A tu ¶wie¿o po farbowaniu w ¶wietle "pokojowym":
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1362774820
Mo¿e siê przyda
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 23:16   #380
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja przysz³am poutyskiwaæ, trochê nad wypadaniem moich w³osów ostatnio, jak zawsze przy myciu ok 30-60 sztuk dziennie, szlag mnie trafia, bo cz³ek stara siê, pielêgnuje, nie szkodzi im a one sobie tak po prostu wezm± i przy myciu wypadaj± ,,,
od 3ech tygodni tak mam, zawsze przy myciu wypada³y ale tak ok 20 sztuk, a ju¿ jak wyci±gam z sitka taki pukiel to mnie trafia,,,ech
mo¿e to ostanie farbowanie Joann±, tak je os³abi³o, bo po Inebryi chyba a¿ tak ¼le nie by³o,,,

te¿ tak macie? okresy ¿e wypadaj±, mniej i wiêcej ?
od czego to kurcze zale¿y?
Ja mam tak, ¿e wypadaj± mi bardziej na prze³omie zimy/wiosny i lata/jesieni. Nie wiem dlaczego- nie zmieniam ani pielêgnacji, ani sposobu od¿ywiania siê.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 10:07   #381
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Pytanie nie do mnie, ale farbowa³am d³u¿szy czas farbami Inebrya kolor troszkê inny od podanych przez Ciebie. Mianowicie 8.34:
Tutaj ju¿ lekko sprany w ¶wietle dziennym
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1356810036
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1356809866
A tu ¶wie¿o po farbowaniu w ¶wietle "pokojowym":
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1362774820
Mo¿e siê przyda
Dziêkujê Filifonko ¶liczny kolor A mam pytanko jeszcze jak farbka dzia³a na w³osy? Nie niszczy? I czy u¿ywa³a¶ z oryginalnym oxydantem? Pozdrawiam cieplutko
imogene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 11:47   #382
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

imogene,

Farbow³am tym samym kolorem co Filifonka, tylko u mnie wychodzi³ ciutkê ciemniej(wstawia³am chyba wczesniej parê stron kolorek) poniewa¿ bazowy kolor u mnie w³osów ciemniejszy
Teraz zakupi³am sobie 7.44 i g³owiê siê czy robiæ samym 7.44 czy pomieszaæ pó³ na pó³ z 8.34 , ju¿ jestem miesi±c od ostatniego farbowania, i trzeba siê bêdzie w koñcu zdecydowaæ, a wiecie , ¿e przed samym farbowaniem, cz³owiek sam nie wie czego chce ,,heheheh ale chyba zrobiê teraz sam 7.44 z utleniaczem 3%, ja u¿ywam utleniacza Inebrya i jak na razie sprawdza siê b.dobrze,
Farba nie niszczy w³osów, trwa³o¶æ koloru bardzo dobra, bardzo ³adnie siê wyp³ukuje.
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 13:11   #383
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imogene Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Filifonko ¶liczny kolor A mam pytanko jeszcze jak farbka dzia³a na w³osy? Nie niszczy? I czy u¿ywa³a¶ z oryginalnym oxydantem? Pozdrawiam cieplutko
Nie zauwa¿y³am, aby wp³ynê³a ¼le na moje w³osy owszem u¿ywam od¿ywek i masek, bo ju¿ jaki¶ czas stosujê po d³ugo¶ci oksydant 6% w celu stopniowego rozja¶niania koloru, wiêc w³osy siê przesuszaj±.
Niestety nie potrafiê powiedzieæ jaki oksydant stosujê, poniewa¿ zamawiam farbê u fryzjerki i ona mi odlewa do buteleczki odpowiedni± ilo¶æ utleniacza nigdy siê te¿ nie pyta³am na jakim oksydancie pracuje ale na pocz±tku mojej przygody z farbowaniem kupowa³am oksydant z Joanny do farby profesjonalnej (aczkolwiek nie Inebrya) i nie by³o ¿adnego problemu
A jaki masz kolor wyj¶ciowy?
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 14:44   #384
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zauwa¿y³am, aby wp³ynê³a ¼le na moje w³osy owszem u¿ywam od¿ywek i masek, bo ju¿ jaki¶ czas stosujê po d³ugo¶ci oksydant 6% w celu stopniowego rozja¶niania koloru, wiêc w³osy siê przesuszaj±.
Niestety nie potrafiê powiedzieæ jaki oksydant stosujê, poniewa¿ zamawiam farbê u fryzjerki i ona mi odlewa do buteleczki odpowiedni± ilo¶æ utleniacza nigdy siê te¿ nie pyta³am na jakim oksydancie pracuje ale na pocz±tku mojej przygody z farbowaniem kupowa³am oksydant z Joanny do farby profesjonalnej (aczkolwiek nie Inebrya) i nie by³o ¿adnego problemu
A jaki masz kolor wyj¶ciowy?
Wyj¶ciowy mam sprany 8,43 Vitalitys, w³osy s± jasne, kolor równomierny, odrost muszê rozja¶niæ o ok 2 tony ale utleniacz 6% do¶æ dobrze sobie z tym zawsze radzi, zosta³a mi jeszcze 1 "porcja" vitalitys 8,43 któr± wykorzystam w najbli¿szym czasie a pó¼niej chcê spróbowaæ Inebryi albo my¶la³am te¿ o By Fama lub Alfaparf, cz³owiek to by wszystko na raz najlepiej chcia³ Pozdrowionka
imogene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 14:52   #385
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imogene Poka¿ wiadomo¶æ
Wyj¶ciowy mam sprany 8,43 Vitalitys, w³osy s± jasne, kolor równomierny, odrost muszê rozja¶niæ o ok 2 tony ale utleniacz 6% do¶æ dobrze sobie z tym zawsze radzi, zosta³a mi jeszcze 1 "porcja" vitalitys 8,43 któr± wykorzystam w najbli¿szym czasie a pó¼niej chcê spróbowaæ Inebryi albo my¶la³am te¿ o By Fama lub Alfaparf, cz³owiek to by wszystko na raz najlepiej chcia³ Pozdrowionka
Aktualnie farbujê By Fam± i widzê, ¿e troszkê oszuka³am w poprzednim po¶cie, bo ostatnie zdjêcie to nie Inebrya, a w³a¶nie By Fama 9.44 wybacz za pomy³kê
Co do tej farby to my¶lê, ¿e wyp³ukuje siê wolniej ni¿ Inebrya
Teraz mam na g³owie 8.433 ale niestety nie mam zdjêæ...
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 16:21   #386
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Aktualnie farbujê By Fam± i widzê, ¿e troszkê oszuka³am w poprzednim po¶cie, bo ostatnie zdjêcie to nie Inebrya, a w³a¶nie By Fama 9.44 wybacz za pomy³kê
Co do tej farby to my¶lê, ¿e wyp³ukuje siê wolniej ni¿ Inebrya
Teraz mam na g³owie 8.433 ale niestety nie mam zdjêæ...
A wychodzi intensywnie ten 8,433? Kusisz oj kusisz Widzia³am go i Coco Poznañ na zdjêciu i wyszed³ jej bardzo ³adnie
imogene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 16:23   #387
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

moje ostatnie hennowanie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (32,2 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (25,4 KB, 32 za³adowañ)
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 17:19   #388
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

sylwka37 kolorek masz przepiêkny
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 17:40   #389
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

bardzo dziêkujê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 18:07   #390
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imogene Poka¿ wiadomo¶æ
A wychodzi intensywnie ten 8,433? Kusisz oj kusisz Widzia³am go i Coco Poznañ na zdjêciu i wyszed³ jej bardzo ³adnie
W porównaniu z 9.44, które za³±czy³am omy³kowo, wychodzi ja¶niej i mniej intensywnie niby poziom 8, ale ju¿ na palecie widaæ, ¿e jest du¿o ja¶niejszy od poziomu 9. Mi siê efekt podoba, bo d±¿ê do jak najja¶niejszej rudo¶ci 9.44 przeszkadza³ mi tym, ¿e by³ bardzo intensywny na pocz±tku (chocia¿ bardzo ³adnie siê sp³ukiwa³). Tutaj dla mnie by³o minusem to, i¿ kolor d³ugo by³ intensywny i proces sp³ukiwania d³ugo trwa³. Ale czego innego mo¿na siê spodziewaæ po intensywnej miedzi to by³ mój eksperyment
Jak tylko uda mi siê uwieczniæ efekt po 8.433 to wrzucê zdjêcia
Ale ogólnie to By Fama zrobi³a na mnie dobre wra¿enie pod wzglêdem trwa³o¶ci i braku wiêkszego wp³ywu na stan w³osów
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.