Uroki naszego morza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 08:57   #1
Evaaakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4

Uroki naszego morza


Witam,
Przeglądałam forum i zauważyłam, że eksponowane są bardzo ciekawe, interesujące miejsca, ale znajdujące się poza granicami naszego kraju. A przecież my też mamy się czym pochwalić, jest wiele pięknych miejsc i nie trzeba wyjeżdżać daleko żeby móc wypocząć. Przykładem morze być nasze morze, gdzie bardzo miło można spędzić czas. Ja osobiście jestem zwolenniczką nadmorskich miejscowości, każde wakacje spędzam na północy kraju. Zachęcam wszystkich do odwiedzania tych ciekawych miejsc.
Pozdrawiam serdecznie
Evaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:39   #2
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Uroki naszego morza

Wklejam link do swoich zdjęć :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...68#post7733068

(Od postu #276.)
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:19   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Uroki naszego morza

oj mojego TZa juz nic nie przekona do polskiego morza w tym roku praktycznie codziennie padalo, a wieczorem bylo tak straszliwie zimno, ze mogl sobie zapomniec o romantycznej nocy na plazy (chyba, ze w grubym korzuchu). stwierdzil, ze w przyszlym roku jedziemy nad morze, ale Srodziemne.

dobrze, ze jeszcze na polskie gory tak sie nie wypial
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 17:12   #4
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Uroki naszego morza

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
oj mojego TZa juz nic nie przekona do polskiego morza w tym roku praktycznie codziennie padalo, a wieczorem bylo tak straszliwie zimno, ze mogl sobie zapomniec o romantycznej nocy na plazy (chyba, ze w grubym korzuchu). stwierdzil, ze w przyszlym roku jedziemy nad morze, ale Srodziemne.

dobrze, ze jeszcze na polskie gory tak sie nie wypial
hehe. jeśli nigdy nie był może się rozczarować.
nigdy nie zapomnę miny mojej mamy jak po raz pierwszy zobaczyła plażę na rodos;p wąska ciemna, ze żwirkiem i kamieniste wejscie do morza ;p
poza tym ciężko o romantyczną noc na plaży gdyż tam na plażach ciągle jacyś ludzie są (w sezonie), plaże często żwirkowe i często znajdują się jakieś budynki tuż przy nich, a to hotele, a to restauracje.
powoli zaczynam doceniać bałtyk. chociaż woda zdecydowanie zimna.
biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:06   #5
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Uroki naszego morza

Jestem gdańszczanką od urodzenia. Nasze morze oczywiście kocham, każda pora roku nad nim jest piękna, a plaże szerokie i piaszczyste.

Ale pogoda, no niestety... wyobrażam sobie, jak mozna kląć, przyjeżdżając z głębi kraju np na dwa tygodnie, w czasie których pada bez przerwy...

Poza tym- klimat nad morzem jest na ogół chłodniejszy niż w głębi Polski.

Co ciekawe, jakoś tak wychodzi, że plażować jadę najczęściej na półwysep Helski- czyli do Chałup lub do samego Helu- jest wygodny tramwaj wodny. Na Helu plaża najpiękniejsza.

Ale... nie kąpię się- woda naczęściej zimna. No, może zdarzyło mi się kilka razy ostatnimi laty popływać sobie troszkę, ale to w zatoce- trochę cieplej.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:28   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Uroki naszego morza

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
hehe. jeśli nigdy nie był może się rozczarować.
nigdy nie zapomnę miny mojej mamy jak po raz pierwszy zobaczyła plażę na rodos;p wąska ciemna, ze żwirkiem i kamieniste wejscie do morza ;p
poza tym ciężko o romantyczną noc na plaży gdyż tam na plażach ciągle jacyś ludzie są (w sezonie), plaże często żwirkowe i często znajdują się jakieś budynki tuż przy nich, a to hotele, a to restauracje.
powoli zaczynam doceniać bałtyk. chociaż woda zdecydowanie zimna.
byl byl i nawet kamienista i waska plaza w Chorwacji jest dla niego o niebo lepsza niz piaszczysta, ale zimna i skapana w deszczu plaza Baltyku
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 12:08   #7
Nanas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: Uroki naszego morza

Cytat:
Napisane przez Evaaakk Pokaż wiadomość
Witam,
Przeglądałam forum i zauważyłam, że eksponowane są bardzo ciekawe, interesujące miejsca, ale znajdujące się poza granicami naszego kraju. A przecież my też mamy się czym pochwalić, jest wiele pięknych miejsc i nie trzeba wyjeżdżać daleko żeby móc wypocząć. Przykładem morze być nasze morze, gdzie bardzo miło można spędzić czas. Ja osobiście jestem zwolenniczką nadmorskich miejscowości, każde wakacje spędzam na północy kraju. Zachęcam wszystkich do odwiedzania tych ciekawych miejsc.
Pozdrawiam serdecznie

Mnie może fascynuje podczas sztormów i wichrów, wtedy nikt na mnie nie włazi. Fajnie jeździc i nad polskie piaszczyste plaże i nad kamieniste w Corwacji czemu nie, co szkodzi jechac troche dalej. Ja pojade wszedzie tylko niech bezpiecznie na drodze bedzie. właście czy wy dziewczyny jakoś zwracacie na to uwagę? bo ja o pasy sie wykłócam zawsze
Nanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 07:54   #8
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Uroki naszego morza

Uwielbiam nasze morze. W tym roku pierwszy raz od kilku lat nie pojechałam nad Bałtyk, chociaz na kilka dni Jeśli romantyczne spacery to tylko naszymi plażami a jeśli smażona rybka to tylko z Bałtyku Niestety podzielam opinie większości, nad naszym morzem często brakuje...właśnie pogody. Gdyby nie to, pewnie nie jeździlibyśmy tak ochoczo za granice.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:31   #9
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Uroki naszego morza

Urokiem naszego morza jest brak pogody, deszcz i zimno a ceny prawie jak za granica
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:53   #10
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Uroki naszego morza

Uroki... Plaże. Mi w tym roku w Chorwacji bardzo brakowało takich piaszczystych plaż jak są nad Bałtykiem. Przyjemnie jest pospacerować brzegiem morza, po piasku, przy pięknym zachodzie słońca...

Ale na tym kończą się uroki . Kiedyś spędzałam nad polskim morzem po 3-4 tygodnie (w lipcu) i pamiętam, że częściej nosiłam kurtki i swetry niż kostium kąpielowy i krótkie spodenki.
Poza tym ta woda... Zimna, niezbyt czysta... nie wiem czy po skosztowaniu kąpieli w przyjaźniejszych wodach skuszę się jeszcze kiedyś na kąpiel w Bałtyku... Brrrr
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:04   #11
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Uroki naszego morza

Nasze morze tez jest bardzo ładne, a przede wszystkim czyste... no i te dzikie plaże Ja nie lubię tłumów więc szukam takich 'samotnych" miejsc
Po ponad 10latach wróciłam nad nasze morze w tym roku Pogodę zapisuję do udanych bo wróciłam opalona
Woda pierońsko zimna ale czysta
Miejscowość: Pogorzelica

Fotki do wglądu proszę mnie powiadomić o zapisywaniu ich bądź kopiowaniu.
Różne oblicza naszego morza, piękne zachody słońca, burze i udało mi się złapać nawet tęczę na dzikiej plaży gdzie nie było ludzi ani odcisków stóp na piasku
Ostatnie zdjęcie, "centrum" Pogorzelicy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1480.jpg (39,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1600.jpg (46,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1607.jpg (44,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1648.jpg (28,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1698.jpg (81,7 KB, 15 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 13:04   #12
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: Uroki naszego morza

Zgadzam się z Ines1985. Ja najabrdziej lubię piaszczystą plażę . W innych krajach są one kamieniste nawet bardzo kamieniste Coś więcej.. sama nie wiem.. W Międzyzdrojach mam swoje ulubiony restauracje A ja zawsze mam takiego pecha, że jak jestem nad morzem to jest brzydka pogoda
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.