Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 15:53   #691
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez bonheur Pokaż wiadomość
140zł za 2 kolory
ale balejaż jest wyjątkowo gęsty i siedziałam tam ponad 2 godziny, więc chyba nie tak źle...
ja w listopadzie płaciłam 170 ale pewnie mam inne włoski.
jeden kolor na całości i refleksy
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 07:16   #692
bonheur
Rozeznanie
 
Avatar bonheur
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 673
GG do bonheur
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
ja w listopadzie płaciłam 170 ale pewnie mam inne włoski.
jeden kolor na całości i refleksy
z pewnością mamy inne włosy, ja w zasadzie mam krótkie...

A może byłaś tam wtedy po raz pierwszy?
cechą charakterystyczną tego salonu jest to, że pierwsza wizyta jest jakby w "normalnej" cenie, a przy kolejnych otrzymujesz już zniżkę (chyba 5%) jako "stała klientka"
nie jest to może zbyt wiele, ale też zauważyłam, że moja pierwsza wizyta tam była najkosztoniwjsza, a teraz płacę już trochę mniej...
__________________
Zawiadamiam, że znudził mi się ser na pierogi. Pokażę rogi, za walutę. - Ślimak


bonheur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 10:22   #693
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez bonheur Pokaż wiadomość
z pewnością mamy inne włosy, ja w zasadzie mam krótkie...

A może byłaś tam wtedy po raz pierwszy?
cechą charakterystyczną tego salonu jest to, że pierwsza wizyta jest jakby w "normalnej" cenie, a przy kolejnych otrzymujesz już zniżkę (chyba 5%) jako "stała klientka"
nie jest to może zbyt wiele, ale też zauważyłam, że moja pierwsza wizyta tam była najkosztoniwjsza, a teraz płacę już trochę mniej...
tak tak
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 13:02   #694
Siesta
Przyczajenie
 
Avatar Siesta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam
To mój pierwszy post, liczę na miłe przyjęcie :-P
Zacznę od pytania: był ktoś może lub słyszał jakiekolwiek opinie o salonie kosmetyczno-fryzjerskim "Afrodyta" na Głogowskiej? Poszukuję porządnego fryzjera, który zrobiłby coś z moimi cienkimi i kręconymi włosami, a ten salon prezentuje się ciekawie(przynajmniej na stronie internetowej;])
Pozdrawiam )
Siesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 11:15   #695
edyta_3011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam Zwracam się z zapytaniem do klientek Pana Grzegorza z Mielżyńskiego.. ile kasuje za ścięcie i baleyage lub farbe?? włosy średnie z góry dziękuje za odpowiedź!pozdrawiam
edyta_3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 16:12   #696
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

witam czy któraś z Was była ostatnio w Kenzo na farbowaniu? gdize lepiej iść, do Kenzo czy Farouk? chce jakiś balejaż z naturalnych kolorów w odcieniach jasnych brązów, ciemnych blondów, ewentualnie jeszcze jakiś ciemny zimny brąz... wiem że preparaty loreala są dobre (nieinwazyjne - nie niszczą włosów), natomiast jak jest z farouk? podobno w farouk też dobrze farbują?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 20:51   #697
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

ja byłam jakiś tydzień temu w Kenzo. wcześniej farbowałam włosy na blond (=karmel na moich) sama w domu :P
mam mieszane uczucia, poszłam tam tylko dlatego, że wiem, że farbują farbami Majirel. farbował mnie p. Michał (na podgórnej), to chyba ekspert w tej dziedzinie, bo inni przychodzili na konsultacje do niego ;p
dobrał mi bbb fajny ciemny kolor, bardzo mi się podoba rezultat, kolor ładnie pasuje i wygląda, jednak jest małe ale:
farbę miałam na głowie łącznie prawie GODZINĘ! momentami myślałam, że się rozryczę i wyjdę, bałam się, że mi sie włosy spalą :/
jak zapytałam czy nie za długo to stwierdził, że na blondzie ciemny kolor trzeba dłużej trzymać bo inaczej się szybko zmywa i że 'doglądał' mnie więc widział, że nic się nie dzieje...
efekt jest taki, że mam śliczny naprawdę i twarzowy kolorek, ale włosy bardziej zniszczone niż po moim domowym farbowaniu :/ nie są jakieś mocno zniszczone, ale miałam nadzieję, że będą w lepszym stanie po farbowaniu na ciemny kolor :/
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 21:56   #698
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Siesta Pokaż wiadomość
Witam
To mój pierwszy post, liczę na miłe przyjęcie :-P
Zacznę od pytania: był ktoś może lub słyszał jakiekolwiek opinie o salonie kosmetyczno-fryzjerskim "Afrodyta" na Głogowskiej? Poszukuję porządnego fryzjera, który zrobiłby coś z moimi cienkimi i kręconymi włosami, a ten salon prezentuje się ciekawie(przynajmniej na stronie internetowej;])
Pozdrawiam )
Nic o nim nie słyszałam, radziłabym raczej pójść do sprawdzonego fryzjera, do któregoś z tych co dziewczyny polecają
A strony internetowe to nie jest dobry wyznacznik
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 16:49   #699
Siesta
Przyczajenie
 
Avatar Siesta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Dzięki za odpowiedź Widzę, że są tu osoby chodzące do Kenzo, a jakie tam są ceny? Bo nie za bardzo uśmiecha mi się wydanie ponad 100zł na przykład na ścięcie i stylizację...
Siesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:15   #700
nao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez edyta_3011 Pokaż wiadomość
Witam Zwracam się z zapytaniem do klientek Pana Grzegorza z Mielżyńskiego.. ile kasuje za ścięcie i baleyage lub farbe?? włosy średnie z góry dziękuje za odpowiedź!pozdrawiam

Witam, podczas ostatniej wizyty płaciłam 120 zł za ścięcie i farbowanie (włosy długości do połowy szyi) ale było to przed świętami. Podsłyszałam wówczas, że od nowego roku podnosi ceny, niestety nie wiem o ile. Znajoma mojej koleżanki, która ma włosy za ramiona, płaciła już w nowym roku za to samo 200 zł, niestety nie wiem ile zostawiała wcześniej. Może to jednak naświetli Ci koszt z jakim należy się liczyć.

Pozdrawiam wszystkie eksperymentatorki, dzięki którym tyle cennych informacji pojawia się na tym forum.

PS: A w niedługim czasie mam zamiar przetestować na swojej czuprynie Panią Magdę z Destiny, o efektach poinformuję szanowne koleżanki.
nao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:34   #701
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
ja byłam jakiś tydzień temu w Kenzo. wcześniej farbowałam włosy na blond (=karmel na moich) sama w domu :P
mam mieszane uczucia, poszłam tam tylko dlatego, że wiem, że farbują farbami Majirel. farbował mnie p. Michał (na podgórnej), to chyba ekspert w tej dziedzinie, bo inni przychodzili na konsultacje do niego ;p
dobrał mi bbb fajny ciemny kolor, bardzo mi się podoba rezultat, kolor ładnie pasuje i wygląda, jednak jest małe ale:
farbę miałam na głowie łącznie prawie GODZINĘ! momentami myślałam, że się rozryczę i wyjdę, bałam się, że mi sie włosy spalą :/
jak zapytałam czy nie za długo to stwierdził, że na blondzie ciemny kolor trzeba dłużej trzymać bo inaczej się szybko zmywa i że 'doglądał' mnie więc widział, że nic się nie dzieje...
efekt jest taki, że mam śliczny naprawdę i twarzowy kolorek, ale włosy bardziej zniszczone niż po moim domowym farbowaniu :/ nie są jakieś mocno zniszczone, ale miałam nadzieję, że będą w lepszym stanie po farbowaniu na ciemny kolor :/


hmm ta farba zniszczyla Ci wlosy? myslalam ze ona nie niszczy tak bardzo (a na pewno nie tak bardzo jak te "domowe" z marketow), wlasciwie chcialam isc do kenzo tylko dlatego, ze uzywaja tam tej marki.... teraz juz mam mieszane uczucia. zreszta w ogole teraz kenzo na podgornej zamkneli, a ja hcicalam isc wlasnie tam, pisze, ze przeniesione na ratajczaka, a tam na ratajczaka wiem, ze robia o wiele gorzej niz robili na podgornej (takie opinie slyszalam od wielu moich znajomych - byly niezadowolone, a przynajmniej nie tak bardzo jak gdy byly na podgornej), nie wiem, moze teraz sie zmienilo... ale mimo wszystko nie chcialbym isc na ratajczaka. ile zaplacilas za wizyte? tylko robilas kolor czy sciecie i modelowanie tez?


dziewczyny a co powiecie o farbach farouk? bardzo mnie to interesuje jednak nie jestem w stanie przeczytac calego watku a na kilku ostatnich stronach nie znalazlam zadnych Waszych recenzji po wizytach w salonie farouk, wiec jesli bylyscie tam (szczegolnie na farbowaniu) to podzielcie sie prosze doswiadczeniami gdyz bardzo mi zalezy zeby miec na prawde DOBRZE zrobione wlosy - co najwazniejsze JAK NAJMNIEJ je zniszczyc.... wiem ze kosmetyki loreala sa dobre pod tym wzgledem (dziwi mnie ze Fiszuni zniszczyly wlosy, ale w sumie jak byly tak dlugo trzymane... to cudow nie ma), slyszalam o farbach farouka rowniez ze sa dobre, jednak nie jestem pewna pod jakim wzgledem "dobre" - czy to, ze maja ladne odcienie, ladny polysk, kolor jest trwaly czy wlasnie to, ze nie niszcza wlosow? na tym ostatnim mi najbardziej zalezy, ale oczywiscie tez chce by kolor byl ladny i nie spieral sie szybko.

prosze o Wasze opinie pozdrawiam
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 20:26   #702
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

AniaBrunetka:
no więc to nie jest tak że te włosy są jakieś mocno zniszczone...po prostu są troche bardziej szorstkie niż zwykle, może to dlatego, że tak długo trzymana farba była...wcześniej też używałam Majirel (ale jakiś blond) i w sumie byłam zadowolona, bo włosy się jakoś specjalnie nie niszczyły nie mam porównania do sklepowych farb (tylko do palette szamponów) więc trudno mi ocenić czy ta farba jest zła czy dobra. byłam na podgórnej w niedziele tydzień temu, jestem w szoku, że już jest zamknięte! no a włoski dzięki intensywnej pielęgnacji wracają do ładu
za samo farbowanie zapłaciłam 120 zł :/ mam włosy średniodługie, cennik nie wiem czy aktualny jest na stronie kenzo.
a co do ścięcia to byłam w Farouk i chyba tam wrócę bo wyszłam naprawdę zadowolona (w Kenzo często robili mi własne wizje, które były odmienne od moich:P)
a co do farb Majirel jeszcze to zarówno moja siostra jak i koleżanka są bardzo zadowolone głównie dzięki temu, że jakoś specjalnie nie niszczą włosów
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 20:41   #703
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

no wlasnie na tym mi zalezy, zeby nie niszczyly. tylko ze wzgledu na te farby chcialam isc do kenzo. w sumie troche drogo jak za samo farbowanie, ja tyle place za farbowanie ze scieciem juz. ale przezyje, w koncu raz na jakis czas mozna sobie pozwolic na jakiegos dobrego fryzjera. za pasemka pewnie ok 200 zl zaplace... moze jednak pojde na tego ratajczaka, no szkoda ze zamkneli na podgornej, troche sie spoznilam, a juz przechodzac myslalam, ze wstapie sie umowic a tu taka niespodzianka! patrze i zamkniete! zastanawiam sie jeszcze nad farouk, ale nie wiem jak to jest u nich z niszczeniem wlosow... dzieki za odpowiedz
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 11:56   #704
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam Szanowne Kolezanki,
Jakies dwa tygodnie temu bylam w salonie Trendy na ul.Bukowskiej (nowy budek na rogu Bukowskiej i Przybyszewskiego) i musze przyznac ze wyszlam zadowolona, a i moj portfel nie ucierpial. Scinala mnie pania Asia. Poswiecila moim wlosom sporo czasu-bo sa grube i podkrecaja sie. Teraz sa dobrze wycieniowane i po szybkim prostowaniu, fryzurka sama sie uklada. Za te przyjemnosc zaplacilam 35 zl-znizka dla studentow. Ogolnie mam pozytywne wrazenia z tego salonu.
thecla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:56   #705
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Fryzjer Poznan

czy może mi ktoś polecić dobrego fryzjera na Słowiańskiej? mam do wyboru Faraouk'a i Kalamis i jeszcze jakieś w blokach.Ile kosztuje ścięcie w Kalamisie i Farok'u???

p.s.W Keune na Kościelnej płacę 60zł.a polecam zdecydowanie szefa
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 22:00   #706
mistrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
GG do mistrz
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam!!!
czy ktos był albo sie orientuje jak sie spisuje salon Laurent w King Crossie??? chcialabym sie jakos podciąc i zastanawiam sie czy ten salon się nada
pozdr
mistrz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 10:14   #707
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Dot.: Fryzjer Poznan

czy któraś z was była kiedyś Europejskim Centrum Urody ,,Persefonia"?
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 10:15   #708
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nasionko Pokaż wiadomość
czy może mi ktoś polecić dobrego fryzjera na Słowiańskiej? mam do wyboru Faraouk'a i Kalamis i jeszcze jakieś w blokach.Ile kosztuje ścięcie w Kalamisie i Farok'u???

p.s.W Keune na Kościelnej płacę 60zł.a polecam zdecydowanie szefa
mysle, ze farouk bedzie najlepszym wyborem sama sie tam wybieram a na co chcesz isc? farbowanie/sciecie....?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:15   #709
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

ODRADZAM TRENDY!

Kiedyś jeszcze stawiali na jakość, a od kilku lat ich motto to: ilość.
Trendy to jeden z najbardziej beznadziejnych salonów.

Byłam dzisiaj u Piaseckich- jestem w miarę zadowolona
Całosć (strzyżenie) trwało 1,5h
Chociaż Pan Adam biegał od klientki do klientki i nie chciał trochę mnie słuchać.
Jednak myślę, że warto polecić ten salon
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 13:07   #710
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja się wybieram we wtorek do Farouk Studio na Słowiańskiej, na balayage. Idę w ciemno (naturę mam ryzykantki ), więc jak ktoś coś o nich złego słyszał, proszę mnie ostrzec, póki jeszcze jest czas uciec!
Po wizycie zdam Wam szczegółową relację!
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 17:17   #711
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
A ja się wybieram we wtorek do Farouk Studio na Słowiańskiej, na balayage. Idę w ciemno (naturę mam ryzykantki ), więc jak ktoś coś o nich złego słyszał, proszę mnie ostrzec, póki jeszcze jest czas uciec!
Po wizycie zdam Wam szczegółową relację!
Opinie były przychylne jeżeli chodzi o farbowanie

I błagam- koniecznie napisz jak było
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 17:22   #712
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
mysle, ze farouk bedzie najlepszym wyborem sama sie tam wybieram a na co chcesz isc? farbowanie/sciecie....?
w piątek zabrakło mi czasu..ale wybieram się na ścięcie.
a ile tam biorą:P
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 17:56   #713
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

za sciecie 60, za balejaz 95 (taniutko), za farbowanie nie wiem
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 17:57   #714
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
A ja się wybieram we wtorek do Farouk Studio na Słowiańskiej, na balayage. Idę w ciemno (naturę mam ryzykantki ), więc jak ktoś coś o nich złego słyszał, proszę mnie ostrzec, póki jeszcze jest czas uciec!
Po wizycie zdam Wam szczegółową relację!
ja tez sie wybieram na balejaz do nich ale jakos nie moge sie wybrac moze w przyszlym tyg... koniecznie napisz jak bylo, bardzo mi zalezy na opinni jak tam robia balejaz
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 16:41   #715
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam drogie wizażanki Mam dosyc domowych eksperymentów z kolorem włosów i chciałam się wybrać do fryzjera, który potrafi dobierać kolor farbki do cery i wogóle. A więc wiecie może gdzie w Poznaniu można zroić sobie ładny kolorek Całego wątku nie czytałam, ale mam nadzieje że nikt nie będzie miał mi za złe że to kolejne takie pytanie . Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 10:35   #716
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Fryzjer Poznan

A wiecie może Wizażanki jak ma na imię się drugi syn Pani Krystyny Piaseckiej? Jest Adam i ... ? Korci mnie, zeby umówić się do Adama, ale ciekawa jestem jak strzyże drugi syn Pani Piaseckiej. Piszcie jak wiecie coś na ten temat.
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 18:56   #717
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Post Dot.: Fryzjer Poznan

witam
Jetem nowa na forum i szukam jakiegoś dobrego fryzjera
Mam do was dziewczyny pytanie: czy wiecie gdzie w Poznaniu pracują na produktach Goldwell? Nie czytałam całego wątku bo jest on dłuugiii.. mam jednak nadzieję że się nie powtarzam...
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:43   #718
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

na Goldwelu pracują w Emi Style
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:04   #719
hrabina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Nowy Salon Trendy

Zauważylam ze od jakiegos czasu otwarty jest nowy salon Trendy przy akademikach na Piatkowskiej, na szybie jest rekalma o 25% rabacie z okazji otwarcia, moze warto zrobic sobie farbowanie
hrabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 14:50   #720
nao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez zabka220 Pokaż wiadomość
witam
Jetem nowa na forum i szukam jakiegoś dobrego fryzjera
Mam do was dziewczyny pytanie: czy wiecie gdzie w Poznaniu pracują na produktach Goldwell? Nie czytałam całego wątku bo jest on dłuugiii.. mam jednak nadzieję że się nie powtarzam...

Witaj
Na produktach, o które pytasz na pewno pracuje Pan Grzegorz Superson z Mielżyńskiego. Precyzyjniej rzecz ujmując, na pewno stosuje farby tej firmy, co do pozostałych kosmetyków to nie jestem pewna, bo nie modeluję włosów u fryzjera .

Pozdrawiam
nao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.