Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 00:07   #781
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Do AniBrunetki: Czy w nowym avatarze, to Twoje zdjęcie?
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 18:49   #782
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Fryzjer Poznan

Aaa.. ja się zapisałam do p. Pauliny do Emi Style na jutro i mam nadzieję, że nie popełnię seppuku po powrocie...a jeśli nie popełnię to opiszę, jak było...trzymajcie kciuki, bo mam stracha ^^
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:01   #783
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Aaa.. ja się zapisałam do p. Pauliny do Emi Style na jutro i mam nadzieję, że nie popełnię seppuku po powrocie...a jeśli nie popełnię to opiszę, jak było...trzymajcie kciuki, bo mam stracha ^^
spoko, raczej nie powinna zrobić z Ciebie potworka wręcz odwrotnie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:14   #784
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Do AniBrunetki: Czy w nowym avatarze, to Twoje zdjęcie?
to metamorfoza komputerowa taka motywacja do zapuszczania.. w rzeczywistosci mam duzo krotsze wlosy... i mniej geste
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:37   #785
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jak wygląda ta Pani Kasia na Bukowskiej?

Bo ja jak poszłam tam na podcięcie po Le Grand to mi jakiś babsztyl obciął tak super włosy, że po umyciu stałam przed lustrem 0,5h i zastanawiałam się co zrobić z tymi kłakami!

Ta baba zostawiła mi z jednej strony dłuższe włosy, z tyłu kompletnie krzywo obcięła- na środku wycięła a boki zostawiła dłuższe więc ogólnie wyglądałam jakbym sama sobie włosy obcięła po wypiciu setki czystej....

Więc jak ktoś mi mówi, że Trendy są dobre to sobie myslę, że ta osoba ma po prostu szczęście- akurat widocznie nie obicnała Ciebie jedna z tych niedouczonych pseudo-fryzjerek...
blondynka z bardzo dlugimi prostymi wlosami .
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:37   #786
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
spoko, raczej nie powinna zrobić z Ciebie potworka wręcz odwrotnie
Wiem, wiem, ale stresa mam dla zasady^^
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:47   #787
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
blondynka z bardzo dlugimi prostymi wlosami .
u niej nie byłam, więc może do niej się wybiorę na podcięcie końcówek, jak polecasz....
bo na konkretne cięcie to już nie zaryzykuję
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 22:30   #788
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
to metamorfoza komputerowa taka motywacja do zapuszczania.. w rzeczywistosci mam duzo krotsze wlosy... i mniej geste
Koniecznie zrób sobie taką fryzurę i taki kolor, bo wyglądasz na tym zdjęciu kropka w kropkę jak młodsza siostra Moniki Belucci
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 07:48   #789
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

jak zapuszcze
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 10:00   #790
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Fryzjer Poznan

A żadna z Was nie była u Krystyny Piaseckiej??? Nikt się nie wypowiada.
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 11:07   #791
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Fryzjer Poznan

Czytaj cały wątek lub użyj wyszukiwarki, bo pamiętam, że ktoś był.
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 11:09   #792
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Cathas
Daj znac koniecznie jak było , ja juz też się zapisałam
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 14:01   #793
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Fryzjer Poznan

Wróciłam niedawno i od razu piszę Pierwsze wrażenie: czysto, przyjemna atmosfera, miła babka w recepcji, pytanko o coś do picia, etc. Brawo. Tym bardziej, że przyszłam sporo za wcześnie, ale tak mi wypadło. Umyto mi od razu głowę i posadzono w poczekalni z gazetami, itp.
Po chwilce dosłownie, przyszłą p. Paulina, do której byłam umówiona i pytanie, co robimy, czy mam jakiś pomysł, sugestie. No to ja na to że konkretnie to nie, ale zapuszczam i niezbyt chcę je skracać na dole, ale żeby im nadać objętości itp.
Pani podała kilka pomysłów od razu, wydały się ok, więc się zgodziłam. Wysuszyła mi, wyprostowała i przeczesała włosy, zadała pytanie o suszarkę, itd. Po czym zaczęła ciąć. Ja najpierw pełna panika, bo zaczeła mi robić coś ala Kleopatra i wyglądało to baaardzo źle. Ale po chwili [dłuższej chwili] zaczęło się pojawiać, coś na kształt mojego pomysłu. W sumie jestem zadowolona, włoski wycieniowane, lżejsze, już nie przyklepane, ciekawa grzywka, nie będą wymagały dużo ukłądania i co najważniejsze, skrócone na dole nie więcej niż o 1 cm! I o to mi właśnie chodziło
Dodatkowy plus to to, że już na koniec zadałam pytanie, to na spokojnie mi p. Paulina wszystko wytłumaczyła, powiedziała co i dlaczego, i rzeczywiście, jak teraz sprawdziałam, miała 100 proc. racji
Ogólnie jestem zadowolona, choć nie wiem, czy zostanę stałą klientką, muszę jeszcze poszukać
Ach i zapomniałabym, za włosy prawie do ramion [nadal] zapłąciłam 45 zł.

Edytowane przez Cathas
Czas edycji: 2007-04-03 o 14:05 Powód: pomyłka
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 19:42   #794
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja właśnie wróciłam z Kenzo

Muszę wam powiedzieć, że nigdy jeszcze nikt nie zrobił mi fryzurki tak dokładnie jak tego chciałam Wcześniej zrobiłam sobie kilka fotek telefonem, prowizorycznie pokazujących (końcówki włosów z przodu zarzucone na czoło) jaką mniej więcej chciałabym mieć grzywke. O reszcie dodałam tylko, że nie chcę by zbyt wiele mi ubyło z długości i niezbyt pocieniowane, ponieważ mam spore problemy później z układaniem. Powiedziałam też, że chcę baleyage, najlepiej rozświetlający nieco by włosy nie były monotonne. Pani Sylwia mnie wysłuchała, dokładnie się fryzurką zajęła, nałożyła kolorki, płukanki, szampony, odżywki Ładni skróciła, równo obcięła, nie uwaliła 15cm a jakieś 3. Jestem naprawde ZADOWOLONA. Do tego obsłużono mnie bardzo kulturalnie, kawka, spokojnie mogłam podyskutować z fryzjerką, bez pośpiechui jakiś dziwnych manier. Jedyne co mi się mniej podoba to odcienie w baleyageu- chłodne, zazwyczaj mam cipłe brązy, ale przynajmniej mam okzaję zobaczyć się w innych kolorach.

Nie wiem natomiast jak to jest z Panią Sylwią, w sutuacji gdy ktoś przychodzi zupełnie bez pomysłu. Ja miałam praktycznie wyraźnie określone zamiary, fryzura w sumie nie jest wyszukana, ścięcie nie należało do najtrudniejszych. Może następnym razem zaryzykuje, oddam się w ręce Pani Sylwii i pozwole wykazac.

Tymczasem mogę z czystym sumieniem ją polecić i chyba cały sztab Kenzo, bo z tego, co widziałam pozostałe klientki też wychodziły raczej z uśmiechem na twarzy a nie łzami spływającymi po policzkach
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 00:09   #795
olka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja moge polecic Pania Kasie z zakladu La Chatton na ul. Mostowej. Wlosy robi super, ostatnio zrobila mi cudasny balejaz z brazow... Zaplacilam 85zl z prostowaniem i cieciem. Dawno nie trafilam osobiscie na lepsza fryzjerke... Choc jak wiadomo tylu ilu ludzi na swiecie tyle opinii... Ale tak jak napisalam wyzej- jestem bardzooo zadowolona ,no i cena w sam raz.
olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 08:59   #796
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

rzeczywiscie cena przystepna, a wiesz moze na jakich preparatach pracuja tam? bo osobiscie najbardziej mi na tym wlasnie zalezy jesli chodzi o fryzjera - na dobrych kosmetykach
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 09:49   #797
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
u niej nie byłam, więc może do niej się wybiorę na podcięcie końcówek, jak polecasz....
bo na konkretne cięcie to już nie zaryzykuję
dzisiaj o 12 mam tam wizyte, jak wroce zrobie fotki i Wam pokaze

edit : juz jestem w domku. Scinala mnie jak zwykle Kasia i jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Po kolei wszyscy czlonkowie mojej rodziny i znajomi zaczynaja do niej chodzic, jest naprawde swietna i bardzo sympatyczna !

p.s. zreszta atmosfera w tym salonie jest nieziemska, od razu po wejsciu proponuja herbatke, kawke, a nawet....szampana !!
a mezczyzni... ktorzy byli "goleni" maszynka - dostaja na koniec na tacce do przemycia i odkazenia szyi... perfumy Dolce & Gabbana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciecie.jpg (78,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0559.JPG (115,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0561.JPG (113,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0565.JPG (88,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0574.JPG (79,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0579.JPG (99,8 KB, 55 załadowań)
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2007-04-04 o 15:37
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 16:19   #798
olka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjer Poznan

W La Chatton pracuja tylko na kosmetykach Matrix.
olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 16:22   #799
aleczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkich,
ja chcialabym poprosic o adres i numer telefonu do tego salonu Farouk. Tak jest zachwalany , ze chyba sprobuje Dotychczas chdzilam do Laurenta w Kupcu i jestem nawet zadowolona ale moze cos nowego.....Z gory dziekuje za pomoc.

Ps. chodzi z was ktos do Laurenta?????
aleczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 17:30   #800
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

nafie jak zwykle jestem pod wrazeniem . swietna fryzurka po raz drugi .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 17:47   #801
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

bardzo Ci dziekuje Aniu
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 18:54   #802
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Nafie bardzo fajne ścięcie

Ja niestety jestem bardzo uprzedzona do Trendów, zawsze tam czekam mimo, że jestem umówiona na konkretną godzinę.
I jak tak byłam na tym feralnym ścięciu to fryzjerka
powiedziała mi, że nigdy nie słyszała o firmie Kerastase

Przecież to sa profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i każdy je zna!

Acha i Nafie wyobraź sobie, że ta fryzjerka jak coś jej powiedziałam to ona kpiąco wyśmiała mnie i poszła do koleżanki jej to powiedzieć, i razem się śmiały ze mnie Wyobrażasz sobie taką obsługę?!

Tą Panią Kasie znam z widzenia i ona jest miłą osobą, więc na pewno na końcówki sie wybiorę tylko do niej- po Twoich zdjeciach widać, że ładnie umie sciąć
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 22:10   #803
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z Kenzo

Muszę wam powiedzieć, że nigdy jeszcze nikt nie zrobił mi fryzurki tak dokładnie jak tego chciałam Wcześniej zrobiłam sobie kilka fotek telefonem, prowizorycznie pokazujących (końcówki włosów z przodu zarzucone na czoło) jaką mniej więcej chciałabym mieć grzywke. O reszcie dodałam tylko, że nie chcę by zbyt wiele mi ubyło z długości i niezbyt pocieniowane, ponieważ mam spore problemy później z układaniem. Powiedziałam też, że chcę baleyage, najlepiej rozświetlający nieco by włosy nie były monotonne. Pani Sylwia mnie wysłuchała, dokładnie się fryzurką zajęła, nałożyła kolorki, płukanki, szampony, odżywki Ładni skróciła, równo obcięła, nie uwaliła 15cm a jakieś 3. Jestem naprawde ZADOWOLONA. Do tego obsłużono mnie bardzo kulturalnie, kawka, spokojnie mogłam podyskutować z fryzjerką, bez pośpiechui jakiś dziwnych manier. Jedyne co mi się mniej podoba to odcienie w baleyageu- chłodne, zazwyczaj mam cipłe brązy, ale przynajmniej mam okzaję zobaczyć się w innych kolorach.

Nie wiem natomiast jak to jest z Panią Sylwią, w sutuacji gdy ktoś przychodzi zupełnie bez pomysłu. Ja miałam praktycznie wyraźnie określone zamiary, fryzura w sumie nie jest wyszukana, ścięcie nie należało do najtrudniejszych. Może następnym razem zaryzykuje, oddam się w ręce Pani Sylwii i pozwole wykazac.

Tymczasem mogę z czystym sumieniem ją polecić i chyba cały sztab Kenzo, bo z tego, co widziałam pozostałe klientki też wychodziły raczej z uśmiechem na twarzy a nie łzami spływającymi po policzkach
A mogłabyś napisać ile zapłaciłaś i na jaką długość włosów? Bo rozumiem, że miałaś cięcie i balayage, czy farbowanie również?
Ja jeśli idzie o Kenzo, to jestem pod wrażeniem kosmetyków na jakich tam pracują, ale w końcu to L'oreal. Kiedyś byłam tam na cięciu u niejakiej pani Liliany - nikt nigdy wcześniej ani później nie obciął mnie tak perfekcyjnie. Ale później Liliana z Kenzo zniknęła (jeśli ktoś ją wytropił niech da znać, bo jej cięcie to mistrzostwo świata) więc udałam się do jakiegoś młodego chłopaczka, imienia nie pamiętam - ściął mnie bardzo, bardzo przeciętnie. A swoją drogą to ciekawe jak bardzo widać na włosach jakość techniki cięcia. Moja koleżanka zwykła chodzić do Hair Bazaar Studio, zdaje się, że do Piotra, i wyglądała zawsze rewelacyjnie, wszyscy jej się pytali gdzie się tnie, aż tu nagle pewnego dnia przyszła do mnie, a jej włosy wygladały zupełnie inaczej, tak jakoś zupełnie przecietnie choć fryzura niby ta sama. Okazało się, że w HBS nie było wolnych miejsc, więc poszła gdzie indziej. No normalnie szok jak to było widać na pierwszy rzut oka Sorry, za offtopa, to taka dygresyjka
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 22:13   #804
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez aleczka81 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
ja chcialabym poprosic o adres i numer telefonu do tego salonu Farouk. Tak jest zachwalany , ze chyba sprobuje Dotychczas chdzilam do Laurenta w Kupcu i jestem nawet zadowolona ale moze cos nowego.....Z gory dziekuje za pomoc.

Ps. chodzi z was ktos do Laurenta?????
Farouk Studio, słowiańska 53b, tel 061 825 05 75
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 09:24   #805
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Lightbulb Dot.: Fryzjer Poznan

Napisane przez lilianaX:

A swoją drogą to ciekawe jak bardzo widać na włosach jakość techniki cięcia. Moja koleżanka zwykła chodzić do Hair Bazaar Studio, zdaje się, że do Piotra, i wyglądała zawsze rewelacyjnie, wszyscy jej się pytali gdzie się tnie, aż tu nagle pewnego dnia przyszła do mnie, a jej włosy wygladały zupełnie inaczej, tak jakoś zupełnie przecietnie choć fryzura niby ta sama. Okazało się, że w HBS nie było wolnych miejsc, więc poszła gdzie indziej. No normalnie szok jak to było widać na pierwszy rzut oka Sorry, za offtopa, to taka dygresyjka [/quote]



Niestety, wygląd fryzury zależy nie tylko od umiejętności fryzjera, ale też od jego nastroju, poziomu zmęczenia i ochoty na bycie kreatywnym - jak u każdego z nas. Pewnie dlatego zdarzają się na forum negatywne opinie na chwalonych, dobrych fryzjerów, tak samo jak kiepski fryzjer może dostać pozytywną opinię (bo akurat miał dobry dzień).

Przykład: moja wcześniejsza wizyta u p. Grzegorza Supersona - rewelacyjna fryzura dobrana idealnie do struktury mojego włosa - zapomniałam co to układanie; a ostatnia wizyta - ścięcie może poprawne, ale włosy muszę układać, żeby było z tej fryzury cokolwiek widać

Myślę, że najlepszą radą na dobrą fryzurę (oprócz dobrego fryzjera i kosmetyków) jest dać się fryzjerowi poznać i zaangażować go w proces tworzenia naszej fryzury. Jak będziemy dla niego "obcą babką, kolejną klientką" to i fryzura może wyjść jakaś "obca", nie nasza, taka sama jak kobiety która dopiero co zeszła z fotela - takie są moje wnioski
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 09:50   #806
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Nafie!!!
bardzo ładna fryzurka
powiedz... masz proste włosy czy czeka Cię zabawa z prostownicą?
i rozumiem że płaciłaś człe 35 zł???

tez tam kiedyś byłam tyle zw u Kingi, ale tez na samym cięciu....

farbowałaś sie moze u nich kiedyś????
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 10:15   #807
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
I jak tak byłam na tym feralnym ścięciu to fryzjerka
powiedziała mi, że nigdy nie słyszała o firmie Kerastase

Przecież to sa profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i każdy je zna!
Usłyszałam to samo od jednej z fryzjerek z Trendy- trochę mnie to zdziwiło, nie będę ukrywać
SiSleyS- u kogo byłaś, napisz mi proszę na PW, bo jestem ciekawa...
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 10:19   #808
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać ile zapłaciłaś i na jaką długość włosów? Bo rozumiem, że miałaś cięcie i balayage, czy farbowanie również?
Ja jeśli idzie o Kenzo, to jestem pod wrażeniem kosmetyków na jakich tam pracują, ale w końcu to L'oreal. Kiedyś byłam tam na cięciu u niejakiej pani Liliany - nikt nigdy wcześniej ani później nie obciął mnie tak perfekcyjnie. Ale później Liliana z Kenzo zniknęła (jeśli ktoś ją wytropił niech da znać, bo jej cięcie to mistrzostwo świata) więc udałam się do jakiegoś młodego chłopaczka, imienia nie pamiętam - ściął mnie bardzo, bardzo przeciętnie. A swoją drogą to ciekawe jak bardzo widać na włosach jakość techniki cięcia. Moja koleżanka zwykła chodzić do Hair Bazaar Studio, zdaje się, że do Piotra, i wyglądała zawsze rewelacyjnie, wszyscy jej się pytali gdzie się tnie, aż tu nagle pewnego dnia przyszła do mnie, a jej włosy wygladały zupełnie inaczej, tak jakoś zupełnie przecietnie choć fryzura niby ta sama. Okazało się, że w HBS nie było wolnych miejsc, więc poszła gdzie indziej. No normalnie szok jak to było widać na pierwszy rzut oka Sorry, za offtopa, to taka dygresyjka
Ja miałam odrostu zaawansowane więc generalnie trzeba było położyć farbę a na nią baleyage. Włosy miałam (i mam właściwie bo nie za wiele ich ubyło) do ramion, ale są bardzo gęste i grube, więc zazwyczaj płacę jak za długie A zapłaciłam 196zł. Nie jest to za mało,ale szczerze mówiąc za taki efekt mogłabym zapłacić nawet nieco więcej Tak cięcie jak i baleyage wykonane bardzo profesjonalnie, tylko do tych kolorów nie bardzo mogę się przekonać... No cóż teraz już wiem, że zimne odcienie są nie dla mnie
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 12:00   #809
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

Sisleys - mi tez reszta tych babeczek nie odpowiada, przygladalam sie jak scinaja inne dziewczyny i naprawde widac jak sie patrzy na nie ze Kaska w porownaniu do nich to doslownie ma fach w reku i cala wizyte u niej przegadalam

kasiag-01 - nie, nie farbowalam sie u nich bo farbuje mnie mama :P a co do wlosow .. coz - ani rusz bez prostownicy. Naturalnie mam falowane/puszace sie wlosy od polowy glowy do dolu. Takze ona najpierw umyla mi wlosy, potem wysuszyla. wyprostowala i dopiero pozniej - scinala na sucho !!!!


i oczywiscie, placilam 35 zl
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 12:28   #810
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja kompletnie nie polecam w Trendach na Bukowskiej dziewczyny o imieniu MILENA- jeżeli ktoś lubi mocne wrażenia to niech się do niej wybierze...

Mnie ścięła krzywo, Rzastin za krótko; ogółem ona nadaje się do rzeźnika a nie do salonu fryzjerskiego.


Nafie- widziałam jak ta Kaśka ścina- mnie ta Milena to w 20minut obsłużyła a Kasia dalej ścinała pewną dziewczynę i widać było, że naprawdę sie stara... Teraz za jakiś miesiąc muszę sobie znowu końcówki podciąć to tylko do niej pójdę.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.