Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 13:44   #301
aleks185
Raczkowanie
 
Avatar aleks185
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 41
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Rozszerzenie 1% = 1,5 pkt A na ile napisałaś? W tym roku na pewno pospadają progi
aleks185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 13:57   #302
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

A jeśli zdawało się np. biologię rozszerzoną i chemię to czy oni dodają te punkty, czy biorą tylko pod uwagę lepiej zdany przedmiot?
Jak wam ogólnie poszła matura? Mi obowiązkowe nawet nawet, ale rozszerzone to porażka, o Wrocławiu mogę raczej zapomnieć, mam nadzieję na Nysę chociaż ;x
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 14:10   #303
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

ja pisałam podstawę z biol 74%, a rozszerzenie z chemii 58... możecie napisać swoje wyniki dla rozeznania ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 14:16   #304
intruguing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

właśnie, przyznajcie się bo serio wątpię w swoje szanse. Ja mam rozszerzenie biologii 45 %

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

liczy się jeden przedmiot w końcu czy dwa? bo moja chemia to porażka.. Ile wam wyszło punktów po wpisaniu wyników z matur? Powinnyście mieć na deklaracji kierunków. Wybaczcie że tak wypytuję o głupoty ale jestem zdesperowana i nie umiem na tej stronie nic znaleźć z tego stresu.
intruguing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 14:19   #305
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Ja to biologię totalnie zawaliłam, nawet wstyd mi się przyznawać ile mam punktów
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 20:18   #306
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

ej a w tych kolumnach piszecie wszystkie matury, czy tylko te co wam się najbardziej liczą ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 22:35   #307
aleks185
Raczkowanie
 
Avatar aleks185
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 41
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Liczy się tylko jeden przedmiot, ten, który wypadł najlepiej Ja mam 63% z rozszerzonej biologii. Kurde, nie widzę nigdzie na tej strony przeliczonych punktów... wgl nic na tej stronie nie widzę haha. A wyniki wpisałam wszystkie, niech biorą, co im potrzebne
aleks185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 23:29   #308
eloum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Może to głupie pytanie, ale jestem obecnie za granicą, więc nie widziałam moich wyników maturalnych na własne oczy Czy tam (na świadectwie maturalnym) są podane tylko procenty i w kolumnach z punktami mamy podać wynik w procentach procenty, czy ogólnie ilość punktów?
I jeszcze, czy musimy coś zrobić do 2 lipca, w sensie, poza wypełnieniem wszystkich elektronicznych rubryczek i zapłaceniu opłaty rekrutacyjnej, czy mamy już dostarczyć podanie?

Edytowane przez eloum
Czas edycji: 2014-06-27 o 23:39 Powód: dopełnienie pytania
eloum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 09:14   #309
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez eloum Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie, ale jestem obecnie za granicą, więc nie widziałam moich wyników maturalnych na własne oczy Czy tam (na świadectwie maturalnym) są podane tylko procenty i w kolumnach z punktami mamy podać wynik w procentach procenty, czy ogólnie ilość punktów?
I jeszcze, czy musimy coś zrobić do 2 lipca, w sensie, poza wypełnieniem wszystkich elektronicznych rubryczek i zapłaceniu opłaty rekrutacyjnej, czy mamy już dostarczyć podanie?
jedynie elektroniczne sprawy i opłaty
Cytat:
Napisane przez aleks185 Pokaż wiadomość
Liczy się tylko jeden przedmiot, ten, który wypadł najlepiej Ja mam 63% z rozszerzonej biologii. Kurde, nie widzę nigdzie na tej strony przeliczonych punktów... wgl nic na tej stronie nie widzę haha. A wyniki wpisałam wszystkie, niech biorą, co im potrzebne
łooo gratuluję wyniku. A w języku obcym i języku angielskim wpisujecie to samo ? czy jak ? tam są jeszcze jakieś PU ? o co chodzi o.O
Cytat:
Napisane przez LemonCakes Pokaż wiadomość
A jeśli zdawało się np. biologię rozszerzoną i chemię to czy oni dodają te punkty, czy biorą tylko pod uwagę lepiej zdany przedmiot?
Jak wam ogólnie poszła matura? Mi obowiązkowe nawet nawet, ale rozszerzone to porażka, o Wrocławiu mogę raczej zapomnieć, mam nadzieję na Nysę chociaż ;x
na pewno nie jest tak źle
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 09:50   #310
aleks185
Raczkowanie
 
Avatar aleks185
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 41
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Dzięki, sama jestem w szoku ; o Wiesz co, też się nad tym zastanawiałam, ale w końcu wpisałam w języku angielskim tylko. A te PU to chyba ustne, trochę bez sensu, nie wiem czy wpisywać czy nie W sumie można, raczej nie zaszkodzi. Mi dalej kasy nie zaksięgowali więc na razie nic ciekawego się nie dzieje na tej stronie xd A! Te badania można robić u rodzinnego czy trzeba lecieć do lekarza medycyny pracy, wie ktoś?
aleks185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:06   #311
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

A wiecie może jakie są progi na ta kosmetologię?
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 11:21   #312
eloum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

ja byłam u lekarza pracy
eloum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:45   #313
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

też idę do lekarza med. pracy
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 20:11   #314
eloum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Może to dziwne, ale ja do wpisywania mam tylko biologię, chemię, fizykę i matmę, żadnych języków i ustnych. Też coś dziwnego mi się pojawia w kwestionariuszu, że nie zdawałam rozszerzonego przedmiotu :0
eloum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 12:03   #315
olins
Przyczajenie
 
Avatar olins
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nisko/Wrocław
Wiadomości: 16
GG do olins
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez aleks185 Pokaż wiadomość
No to nas uspokoiłaś, dzięki! Jak wrażenia po tym pierwszym roku, zadowolona?
Zadowolona choć szczerze mówiąc myślałam, że będzie łatwiej.. a tak łatwo nie ma . Trzeba być przygotowanym na zakuwanie anatomii, biochemii. Ja po rozszerzonej chemii miałam problem z nią na studiach, a ci co nie mieli jej wcale to no cóż, albo cudem przeszli albo odpadli .


Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
ja pisałam podstawę z biol 74%, a rozszerzenie z chemii 58... możecie napisać swoje wyniki dla rozeznania ?
Ja w tamtym roku dostałam się z 60% chemią rozszerzoną . Na początku byłam jakoś na 43 miejscu (a planowo przyjmują 40), ale potem dużo osób się wykruszyło i wylądowałam mniej więcej w środku listy.


Cytat:
Napisane przez aleks185 Pokaż wiadomość
Dzięki, sama jestem w szoku ; o Wiesz co, też się nad tym zastanawiałam, ale w końcu wpisałam w języku angielskim tylko. A te PU to chyba ustne, trochę bez sensu, nie wiem czy wpisywać czy nie W sumie można, raczej nie zaszkodzi. Mi dalej kasy nie zaksięgowali więc na razie nic ciekawego się nie dzieje na tej stronie xd A! Te badania można robić u rodzinnego czy trzeba lecieć do lekarza medycyny pracy, wie ktoś?
U lekarza medycyny pracy, wiem że we Wrocławiu można zrobić to za darmo. Ja załatwiałam to w domu, bo mam daleko do Wrocławia i musiałam płacić, już nie pamiętam ile ale chyba coś ponad 50zł za jedno takie zaświadczenie..
olins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 13:17   #316
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

olins
A jak wygląda plan ? W miarę fajny ? Jest jakiś wolny dzień ?

Czyli dostałaś się w drugiej turze? Bo nie bardzo rozumiem
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:07   #317
karolinaen
Przyczajenie
 
Avatar karolinaen
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 23
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez eloum Pokaż wiadomość
Może to dziwne, ale ja do wpisywania mam tylko biologię, chemię, fizykę i matmę, żadnych języków i ustnych. Też coś dziwnego mi się pojawia w kwestionariuszu, że nie zdawałam rozszerzonego przedmiotu :0
mam ten sam problem z kwestionariuszem nie wiem co z tym zrobic...
karolinaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:47   #318
olins
Przyczajenie
 
Avatar olins
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nisko/Wrocław
Wiadomości: 16
GG do olins
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
olins
A jak wygląda plan ? W miarę fajny ? Jest jakiś wolny dzień ?

Czyli dostałaś się w drugiej turze? Bo nie bardzo rozumiem
Plan różnie, to zależy od grupy. Bo podzielili nas na 3 grupy, które w zasadzie widują się tylko na wykładach i to nie zawsze. Generalnie miałam tak, że np. poniedziałek cały zawalony, czasem godzinne okienka, ale w drugim semestrze był piątek wolny, więc super . I z tego co wiem starają się tak robić, żeby piątek był wolny.
Nie, dostałam się z pierwszego naboru. Oni to tak dziwnie jakoś robią.. Najpierw dali listę wstępnie zakwalifikowanych, których było.. setki. Nie pamiętam już dokładnie ile, ale to chyba byli po prostu ci, którzy dobrze się zarejestrowali i spełnili warunki rekrutacji. I wszystkim tym osobom napisali, żeby złożyli dokumenty.. niezależnie czy ktoś był na 13 miejscu na liście czy 140. Ja byłam na 43, a planowo przyjmują 40 więc złożyłam w sumie bez obaw. I dopiero po złożeniu dokumentów opublikowali pierwszą listę przyjętych i tak jak mówię byłam jakoś w połowie listy bo wiele osób zrezygnowało w trakcie. Później była jeszcze lista z drugim naborem i kilka osób dostało się też z odwołania, łącznie jakoś koło 50 osób .
olins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:00   #319
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez olins Pokaż wiadomość
Plan różnie, to zależy od grupy. Bo podzielili nas na 3 grupy, które w zasadzie widują się tylko na wykładach i to nie zawsze. Generalnie miałam tak, że np. poniedziałek cały zawalony, czasem godzinne okienka, ale w drugim semestrze był piątek wolny, więc super . I z tego co wiem starają się tak robić, żeby piątek był wolny.
Nie, dostałam się z pierwszego naboru. Oni to tak dziwnie jakoś robią.. Najpierw dali listę wstępnie zakwalifikowanych, których było.. setki. Nie pamiętam już dokładnie ile, ale to chyba byli po prostu ci, którzy dobrze się zarejestrowali i spełnili warunki rekrutacji. I wszystkim tym osobom napisali, żeby złożyli dokumenty.. niezależnie czy ktoś był na 13 miejscu na liście czy 140. Ja byłam na 43, a planowo przyjmują 40 więc złożyłam w sumie bez obaw. I dopiero po złożeniu dokumentów opublikowali pierwszą listę przyjętych i tak jak mówię byłam jakoś w połowie listy bo wiele osób zrezygnowało w trakcie. Później była jeszcze lista z drugim naborem i kilka osób dostało się też z odwołania, łącznie jakoś koło 50 osób .
Bardzo dziękuję za odpowiedź
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 13:53   #320
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Hej dziewczyny Mam pytanie, a nie chcę zakładać osobnego wątku - czy idąc do lekarza med. pracy z dwoma skierowaniami z różnych uczelni muszę płacić dwa razy za wykonanie badania i wystawienie zaświadczenia?
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 22:21   #321
olins
Przyczajenie
 
Avatar olins
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nisko/Wrocław
Wiadomości: 16
GG do olins
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez LemonCakes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie, a nie chcę zakładać osobnego wątku - czy idąc do lekarza med. pracy z dwoma skierowaniami z różnych uczelni muszę płacić dwa razy za wykonanie badania i wystawienie zaświadczenia?
NIESTETY tak.. :\ Ja potrzebowałam 3 zaświadczeń na różne uczelnie, bo to załatwianie chwilkę trwa, a nie miałam na to czasu.. Nie wiedziałam gdzie się dostanę i gdzie pójdę, więc musiałam mieć awaryjnie. No i płaciłam potrójnie.. Co do badań to dla każdego zawodu przydzielone są jakieś i tak jak na kosmo to tylko musiał mnie zbadać okulista i chyba mierzenie ciśnienia no i.. tyle. Dużo hajsu za jeden podpis :s
olins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 13:02   #322
EwelinaTym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Hej dziewczyny wybieram się w tym roku na fizjoterapie - albo AWF Wrocław albo Medyczny. Już dawno zalogowalam się na stronie AWF, zrobiłam opłatę, wpisalam wyniki. I teraz obawiam się czy to już koniec. Dlatego też zwracam się do Was z pytaniem: czy jakiekolwiek dokumenty mam dostarczyć na uczelnię dopiero po ogłoszeniu list rekrutacyjnych czy przed? Po zalogowaniu mam w jednym miejscu napisane "dane rekrutacyjne niezweryfikowane" i martwi mnie to. Bardzo proszę Was o pomoc!
EwelinaTym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:06   #323
karolinaen
Przyczajenie
 
Avatar karolinaen
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 23
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

moze oplata jeszcze nie wpłyneła? przejrzyj doklandie wszystkie swoje dane
tez mam problem bo mam zaznaczone ze nie zdawalam rozszerzonego egzaminu a przeciez wpisalam punkty... tez sie tego obawiam
karolinaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:44   #324
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Hej dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. Do Nysy trzeba złożyć teczkę opisaną wg schematu (na samym dole)http://www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl/p...krutacyjny.pdf
I nie wiem czy mam napisać to że wybieram naukę języka obcego bla bla rysować tą tabelkę i pisać te wszystkie * i co tam pisze? Może głupie pytanie ale chcę mieć wszystko idealnie zrobione :P
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 20:46   #325
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez EwelinaTym Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wybieram się w tym roku na fizjoterapie - albo AWF Wrocław albo Medyczny. Już dawno zalogowalam się na stronie AWF, zrobiłam opłatę, wpisalam wyniki. I teraz obawiam się czy to już koniec. Dlatego też zwracam się do Was z pytaniem: czy jakiekolwiek dokumenty mam dostarczyć na uczelnię dopiero po ogłoszeniu list rekrutacyjnych czy przed? Po zalogowaniu mam w jednym miejscu napisane "dane rekrutacyjne niezweryfikowane" i martwi mnie to. Bardzo proszę Was o pomoc!
ja mam to samo i się martwie...
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 23:45   #326
olins
Przyczajenie
 
Avatar olins
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nisko/Wrocław
Wiadomości: 16
GG do olins
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez EwelinaTym Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wybieram się w tym roku na fizjoterapie - albo AWF Wrocław albo Medyczny. Już dawno zalogowalam się na stronie AWF, zrobiłam opłatę, wpisalam wyniki. I teraz obawiam się czy to już koniec. Dlatego też zwracam się do Was z pytaniem: czy jakiekolwiek dokumenty mam dostarczyć na uczelnię dopiero po ogłoszeniu list rekrutacyjnych czy przed? Po zalogowaniu mam w jednym miejscu napisane "dane rekrutacyjne niezweryfikowane" i martwi mnie to. Bardzo proszę Was o pomoc!
Dokumenty zawozi się po ogłoszeniu listy tzw. wstępnie zakwalifikowanych. A co do tego komunikatu to nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że chodzi o to że nie mają Waszych dokumentów i nie zweryfikowali wyników itp. I status powinien zmienić się po dostarczeniu wszystkiego, kiedy będzie na to czas
olins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 08:50   #327
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Cytat:
Napisane przez olins Pokaż wiadomość
Dokumenty zawozi się po ogłoszeniu listy tzw. wstępnie zakwalifikowanych. A co do tego komunikatu to nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że chodzi o to że nie mają Waszych dokumentów i nie zweryfikowali wyników itp. I status powinien zmienić się po dostarczeniu wszystkiego, kiedy będzie na to czas
dokładnie tak zadzwoniłam dziś i to samo mi powiedzieli
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 11:36   #328
Louder44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

siema wszystkim ;* jestem tutaj nowa, też mam zamiar wybrac się na awf we wrocławiu na komsetologie lub turystykę... trochę nie przemyslałam sprawy i będąc na 'wakacjach' i tkwiąc w amoku po oddaniu wyników maturalnych przegapiłam terminy. wiecie może kiedy jest jakaś dodatkowa rekrutacja ? szukam szukam..znaleźć nie mogę nic na ten temat, może wy mi pomożecie buziaki !
Louder44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 12:41   #329
EwelinaTym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

Bardzo dziękuję za pomoc !
EwelinaTym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:45   #330
karolinaen
Przyczajenie
 
Avatar karolinaen
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 23
Dot.: Awf wrocław -kosmetologia 2013/2014

czy w sobote 05.07 tez mozna zawozic papiery czy to tylko w tygodniu roboczym?
karolinaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-10 11:12:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.