Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Pokaż wyniki sondy: Co na wieczór panienski?
spa 135 25,86%
striptiz 68 13,03%
clubbing 193 36,97%
pub 91 17,43%
plotki przy lampce wina 192 36,78%
salon kosmetyczny 68 13,03%
masaż 55 10,54%
jacuzzi 47 9,00%
skok na bangy 29 5,56%
sadze że wieczór panienski jest zbędny 71 13,60%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 522. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-18, 06:43   #661
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Kumplowi zorganizowali popoludnie asg, a nastepnie smieszny tort w mieszkaniu organizatora, filmy, gry i picie do rana.
Tak bym chciala zeby wygladal moj idealny wieczor
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 06:49   #662
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Brafitterka? Ja bylam na takim, mnostwo smiechu i do tego fajne zakupy
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 08:12   #663
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Na pewno będzie zadowolona ze striptizerów, tortów w kształcie penisa czy gumowych lalek?
Chciałaby imprezę w klubie?
A może jej opcja, to pidżama party, day spa czy domek nad jeziorem?
Przemyśl wszystko, możesz też delikatnie podpytać, żeby nie było niesmaku, jeśli okaże się np.że zamówiłyście striptizerów, a to dla niej nie do pomyślenia.
O to to. Ja mojej organizatorce z góry odradziłam takie rzeczy, bo krępowałyby mnie nieziemsko, a słomki-peniski czy inne gadżety żenowały od zawsze. Miałam na panieńskim zabawę w tzw. escape room, pyszną kolację w dobrej restauracji a potem drinki w knajpie. Było super, bo liczyło się towarzystwo dla mnie.

Nie pogardziłabym też wypadem do SPA, dniem piękności u kosmetyczki, wypadem za miasto czy czymś co by było bardzo ściśle związane z moimi zainteresowaniami (mąż miał taki wieczór kawalerski, do tej pory się jara).

Edytowane przez 201608251020
Czas edycji: 2016-07-18 o 08:16
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 08:55   #664
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Przede wszystkim zastanów się, czy przyjaciółka akceptuje sprośne zabawy, które dla wielu osób są bardzo żenujące.

Jeśli mnie miałaby taka zabawa sprawić przyjemność, to musiałaby być całkowicie pozbawiona sprośności i chciałabym, żeby byli na niej wszyscy moi najlepsi znajomi obojga płci.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 09:10   #665
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Ona jest szalona, to jest wariatka, dom nad jeziorem i pidżama party odpada; ona założy szpilki, otacza ją wianuszek mężczyzn, wtedy jest szczęśliwa, po prostu odważna, pewna siebie babka, WARIATKA
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 09:14   #666
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Cytat:
Napisane przez bbrownie Pokaż wiadomość
Ona jest szalona, to jest wariatka, dom nad jeziorem i pidżama party odpada; ona założy szpilki, otacza ją wianuszek mężczyzn, wtedy jest szczęśliwa, po prostu odważna, pewna siebie babka, WARIATKA
Pewność siebie nie ma nic wspólnego z czyimiś upodobaniami i gustem.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 09:14   #667
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Ja raz robiłam w domkach (ale było prawie 20 osób to się opłacało), raz poszlysmy do klubów a raz robiłam u siebie w domu. Zależy od osoby i czego młoda oczekuje, najlepiej się spytać.
Jak będzie was tylko 4 to ja bym zorganizowała coś w domu plus wypad na miasto. Striptizerow nie polecam bo jest to drogie i żenujące :-P
Fajna opcja jest lekcja pole dance, wiele takich klubów fitness gdzie jest rurka organizuje lekcje i wieczory panieńskie. I jak koleżanka wyżej pisze, escape room jest świetną zabawą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 09:18   #668
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Pewność siebie nie ma nic wspólnego z czyimiś upodobaniami i gustem.
Jej akurat tańczący goły penis sprawiłby dużo śmiechu. Proszę nie rozkładać g*** na atomy, bardzo proszę. Oczywiście wycięte z kontekstu, że napisałam, iż ona jest TYLKO pewna siebie. Ech...

Ok, piszcie o swoich panieńskich, dzisiaj mam spotkanie z dziewczynami o 18:00.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
I jak koleżanka wyżej pisze, escape room jest świetną zabawą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to jest escape room?
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 09:20   #669
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Cytat:
Napisane przez bbrownie Pokaż wiadomość
Proszę nie rozkładać g*** na atomy, bardzo proszę.
Proszę być milszym, bardzo proszę.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 09:23   #670
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Cytat:
Napisane przez bbrownie Pokaż wiadomość
Co to jest escape room?
http://escaperooms.pl/

Z krótkiego opisu wnioskuję, że to nie jest rozrywka dla tej dziewczyny

Zastanówcie się po prostu nad jej gustem, nad ulubioną formą rozrywki i przygotujcie coś pod nią
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 09:24   #671
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Są to takie pomieszczenia gdzie was zamykają i musicie rozwiązać zagadkę żeby z pokoju się wydostać i oczywiście macie na to określony czas, zazwyczaj około godziny. Wpisz w Google escape room i coś powinno wyjść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 09:45   #672
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Wieczór panieński - pomysły

Tak myślałam, żeby zrobić jakiś candy bar; jakieś fajne stroje, przebierance, tort, no i myślałam o tych facetach tańczących, ona nawet kiedyś zażartowała, że miała rozmowę ze swoim narzeczonym i powiedział jej, że mogą być gołe falusy, ale nie ma brać do ust, a ona mu odpowiedziała, że "no, no, no...", a mnie powiedziała: "haha, jak będzie fajny, to se ten ostatni raz wezmę do ust" Szalona, więc po tej rozmowie wnioskuję, że ona by chciała tych golasów, ja tam się będę wstydziła, ale mogę się powygłupiać dla niej
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:26   #673
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
O to to. Ja mojej organizatorce z góry odradziłam takie rzeczy, bo krępowałyby mnie nieziemsko, a słomki-peniski czy inne gadżety żenowały od zawsze. Miałam na panieńskim zabawę w tzw. escape room, pyszną kolację w dobrej restauracji a potem drinki w knajpie. Było super, bo liczyło się towarzystwo dla mnie.
Jedna PM miała imprezę nad morzem, właśnie striptizerów etc. i była wniebowzięta .
Drugą spytałam wprost czy chciałaby taki klimat, chociaż domyślałam się, że niekoniecznie. Odpowiedziała, że nie, więc skupiłam się na czym innym .


Cytat:
Napisane przez bbrownie Pokaż wiadomość
Tak myślałam, żeby zrobić jakiś candy bar; jakieś fajne stroje, przebierance, tort, no i myślałam o tych facetach tańczących, ona nawet kiedyś zażartowała, że miała rozmowę ze swoim narzeczonym i powiedział jej, że mogą być gołe falusy, ale nie ma brać do ust, a ona mu odpowiedziała, że "no, no, no...", a mnie powiedziała: "haha, jak będzie fajny, to se ten ostatni raz wezmę do ust" Szalona, więc po tej rozmowie wnioskuję, że ona by chciała tych golasów, ja tam się będę wstydziła, ale mogę się powygłupiać dla niej
Żenua .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:29   #674
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Żenua .
No coś Ty! Szalona i odważna wariatka!


Edytowane przez 201608251020
Czas edycji: 2016-07-18 o 12:30
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:32   #675
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość




Żenua .
No tak, żenua, pożartować dziewczynie nie wolno,
Zresztą prosiłam o pomoc, a nie ocenianie mojej przyjaciółki.

To jest Twoja pomoc?

Dziękuję.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
No coś Ty! Szalona i odważna wariatka!

Nie no, każda musi być cnotką... jak Ty

Złośliwe kobiety, oj, złośliwe.

Psujecie całą atmosferę na forum, ktoś, kto zarabia na tym forum, powinien się za to wziąć, bo psujecie mu cały biznes, zniechęcając innych do udzielania się tutaj.
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:36   #676
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bbrownie Pokaż wiadomość
Nie no, każda musi być cnotką... jak Ty

Złośliwe kobiety, oj, złośliwe.

Psujecie całą atmosferę na forum, ktoś, kto zarabia na tym forum, powinien się za to wziąć, bo psujecie mu cały biznes, zniechęcając innych do udzielania się tutaj.
Nie wiem skąd się znamy, że tak mi personalnie wytykasz, ale jednak potraktuję to jako komplement Dziękuję
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 14:11   #677
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
No coś Ty! Szalona i odważna wariatka!



Zapewne .

Cytat:
Napisane przez bbrownie Pokaż wiadomość
No tak, żenua, pożartować dziewczynie nie wolno,
Zresztą prosiłam o pomoc, a nie ocenianie mojej przyjaciółki.

To jest Twoja pomoc?

Dziękuję.
Skoro piszesz jaka jest Twoja przyjaciółka, to licz się z opinią .
Poza tym to wolny kraj i mogę dać wyraz wszystkiemu co mnie raduje, smuci, obraża czy też jest bezmózgie.

I warto czytać wszystkie posty danej osoby : odpowiedziałam Ci odnośnie organizacji praktycznie na samym początku .


Cytat:
Złośliwe kobiety, oj, złośliwe.

Psujecie całą atmosferę na forum, ktoś, kto zarabia na tym forum, powinien się za to wziąć, bo psujecie mu cały biznes, zniechęcając innych do udzielania się tutaj.
Koniecznie to zgłoś .

A ten, który ma ten biznes powinien się cieszyć, że jeszcze nie wszystkie usunęłyśmy konta [biorąc pod uwagę co się dzieje z kwc i moderacją].
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2016-07-18 o 15:37
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 18:00   #678
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Ha.

Edytowane przez hey_stella
Czas edycji: 2017-03-09 o 19:44
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 10:25   #679
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Hej organizuję wieczór panieński mojej przyjaciółki. Szukam pomysłów na prezenty dla przyszłej panny młodej - coś, co możemy same zrobić. Na razie wybrałyśmy jeden - jak w załączniku. Macie jakieś pomysły na ciekawe, spersonalizowane prezenty? Jakiś album ze zdjęciami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5da8fc51e853e95f2d38355b7b1fa976.jpg (49,7 KB, 62 załadowań)
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 09:09   #680
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Hej organizuję wieczór panieński mojej przyjaciółki. Szukam pomysłów na prezenty dla przyszłej panny młodej - coś, co możemy same zrobić. Na razie wybrałyśmy jeden - jak w załączniku. Macie jakieś pomysły na ciekawe, spersonalizowane prezenty? Jakiś album ze zdjęciami?
Jeżeli chcesz bardzo spersonalizowany prezent to polecam wypożyczenie na taki wieczór aparatu typu Polaroid Byłam na jednym takim wieczorze - robiłyśmy sobie zdjęcia, które od razu się drukowały, po czym z drugim pokoju świadkowa z naszą pomocą, poprzyklejała zdjęcia na wcześniej przygotowanej antyramie. Od razu wszystkie się podpisałyśmy i jeszcze tego samego wieczoru mogłyśmy dać PM niesamowitą pamiątkę
Choć sama bardziej polecam, jako prezent, po prostu wyjście do escape roomu Szczególnie jak w większości się nie znacie na takim wieczorze, to niesamowicie przełamuje lody! Wychodząc z pokoju już się zachowujecie jakbyście się znały wszystkie kilka dobrych lat
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 17:20   #681
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny. Przyznaję, że niw przeczytałam całego wątku. Organizujemy koleżance panieński w Karpaczu. Czy wiecie o fajnym miejscu gdzie można tam się bezpiecznie zabawić? Jakiś klub? Czy trzeba jechać aż do Jeleniej Góry? Może Hotel Gołębiowski ma jakąs sensowną imprezownię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 11:46   #682
Roxana95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

A propo kawalerskich - są tu jakieś przyszłe PMki, które nie życzą sobie, aby TŻci chodzili do klubów go-go?
Roxana95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 19:19   #683
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Hej dziewczyny

za tydzień urządzam dla koleżanki panieński... z tym że pojawiło się sporo niewiadomych typu organizacyjnego oraz- że tak powiem -
estetycznego

otóż już od lipca proszę PM żeby mi podała listę osób które chce zaprosić na panieński wraz z numerami telefonów. Dziś poprosiłam po raz kolejny ale na razie bez odzewu, jestem cierpliwa bo koleżanka ma też na głowie remont no ale trochę terminy gonią :P

i już np. nic nie zdążę zamówić przez neta, pozostaje mi tylko lubelski Salon Balon z gadżetami i nie będą przez to spersonalizowane

koleżanka jest dość szalona ale też jednocześnie wiem że striptizy czy penisy nie są w jej guście myślę że na tym panieńskim będzie nas max 10, jutro wstępnie zarezerwuję stolik w klubie który ona chciała (bo spytałam żeby tak ogólnie dała znać co by chciała w ten wieczór robić) a co do gadżetów myślę że zakupię dla PM szarfę "panieńską" i jakieś znaczki czy drobiazgi dla zaproszonych ( to wesele takie 30+ więc też myślę że nie ma co przesadzać z gadżetami).

Poza tym myślałam o torcie, ale chyba nie będzie "personalizowany", chociaż myślałam o tym żeby był taki zwykły okrągły i miał polewę z lukru oraz sukienkę narysowaną (taki zarys) z napisem wieczór panieński (i tu imię koleżanki) albo zwykły jakiś fajny w jasnym odcieniu jeżeli nie zdążę z personalizacją plus jakaś fajna swieczka (widzialam w rossmanie takie jakby kwiaty )

oczywiscie za tort czy drinki i ozdoby zapłacę z własnej kieszeni, ale też nie do końca panna młoda się określiła czy nas zaprosi najpierw do domu- ja oczywiscie tego nie oczekuję ale parę razy bylam na takich panienskich gdzie biforek był w domu a potem szło się do klubu w domu panna mloda dostawala zabawny prezent i ubierało się gadżety. I teraz nie wiem czy to wypali jeżeli spotkamy się dopiero w klubie :P

także moja propozycja to szarfa dla panny mlodej-jakies drobiazgi dla kobitek z wieczoru zeby byly widoczne w klubie (ale nie kiczowate)- tort dla PM (grzeczny)- drinki kupujemy każda z nas na przemian- śmieszny prezent (bezpenisowy:P) np wałek z napisem, jakieś gadżety typu wzorowa pani domu (ona sama z tego żartuje wiec myślę że się spodoba:P )

I teraz zastanawiam się jaką składkę zaproponować zaproszonym? jak będzie 10 osób to myślicie że 30 zł wystarczy? oczywiscie i tak jako druhna wezmę na siebie koszty ale jednak chcialabym żeby inne kobitki się dołożyły co o tym myślicie?

Druga sprawa ubiór- chciałam zaproponowac kobitkom żeby tego dnia ubraly sie na czarno a panna mloda w jakis jasniejszy stroj, czy cos takiego wypada zaproponowac?

Czy jak zaloze sukienke z zalacznika I czerwone lub różowe szpile to będzie ok?

czy coś powinnam dodać, o czyms zapomnialam?

Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png torty-na-wieczor-kawalerski-panienski-ci1496587505.png (611,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (20,4 KB, 45 załadowań)
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 13:58   #684
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość

I teraz zastanawiam się jaką składkę zaproponować zaproszonym? jak będzie 10 osób to myślicie że 30 zł wystarczy? oczywiscie i tak jako druhna wezmę na siebie koszty ale jednak chcialabym żeby inne kobitki się dołożyły co o tym myślicie?

Druga sprawa ubiór- chciałam zaproponowac kobitkom żeby tego dnia ubraly sie na czarno a panna mloda w jakis jasniejszy stroj, czy cos takiego wypada zaproponowac?
Pozwolisz, że odniosę się tylko do części wypowiedzi, bo wypracowanie było niezłe
Składka 30zł to bardzo mało - jak organizowałam pierwszy pierwszy panieński (przy okazji tez pierwszy na jakim byłam), od razu poleciałam ze składką 50zł i ledwo się wyrobiłam :P Na kolejnych w których uczestniczyłam, świadkowe naprawdę różnie do tego podchodziły - rekordem była składka 150zł.

Jako świadkowa, nie musisz brać wszystkich kosztów na siebie. Pieniądze ze składki powinny pójść na prezent dla młodej, tort i właśnie na gadżety + ewentualne atrakcje. Jedzenie i alkohol w zależności od tego co ustalicie. Organizując po raz pierwszy byłam naiwna i koszty jedzenia oraz napojów wzięłam na siebie (PM powiedziała, że da weselną). Naprawdę sporo wydałam, a nie zarabiałam jeszcze za dużo - początek studiów. Za drugim razem zapowiedziałam składkę na alkohol i soki, a jedzenie każda przyniosła coś od siebie - muszę przyznać, że to było najlepsze wyjście

Jeśli chodzi o strój, fajnie jeśli się dogadacie Osobiście jestem przeciwna ubieraniu się na czarno - wiem, że to uniwersalny strój, w którym każdy dobrze wygląda, ale kurczę... to nie stypa :P Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzały się imprezy tematyczne Np. Pin-up party, Disney (istne szaleństwo!), Hawaje (kolorowo i w kwiaty), Sen Nocy Letniej (zwiewne sukienki).

Szkoda, że tak późno dostajesz kontakt do dziewczyn - można by dużo więcej zrobić mając więcej czasu. Ale z tego wynika, że się nie znacie, więc standardowo polecam wyjście do escape roomu na sam początek imprezy. Dzięki temu się poznacie i reszta wieczoru przejdzie w o wiele fajniejszej atmosferze

Jak masz więcej pytań, zapraszam na priv - byłam już chyba na 8 panieńskich, więc mogę się podzielić doświadczeniem
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 11:30   #685
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Panieńskich nie znoszę. Zawsze unikam bo grupa pijanych kobiet to zło xd Za to męskie wyjścia zawsze są ciekawe. Jest tyle fajnych miejsc, zwłaszcza w Sopocie i Warszawie. Najlepszy klub to takich imprez to zdecydowanie New Orleans.
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 09:59   #686
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Zaczynam organizację wieczoru panieńskiego dla mojej przyjaciółki, która jest fanką ekstremalnych doznań Niestety będzie to w środku zimy więc część plenerowych atrakcji odpada- macie jakieś pomysły? Wszelkie spa itp. odpadają
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 19:08   #687
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Co tu tak cicho? Osobiście nie byłam na za dużej ilości panieńskich, swój panieński spędziłam w ten sposób i uważam, że był najlepszy na świecie. W DOMU! Inspiracja: TUTAJ


Czyli dobre filmy, maraton nocny, piżamy, duża ilość niezdrowego jedzenia, picia, maseczki i pielęgnacja. Fantastyczna sprawa! Jakoś nie przekonuje mnie szlajanie się po mieście ani imprezy z czipindelami :P Ale gusta są różne Ja z tych domowych ...
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:48   #688
olinka2334
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 43
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

A ja jestem zdecydowanie za organizację takiej imprezy gdzieś w lokalu, jakimś klubie. Szczególnie gdzie takie imprezy robią dość często, dzięki temu można poznać opinie i dowiedzieć się jakie atrakcje się sprawdzają. Przykład <reklama>. Byłam tam na panieńskim i rewelacyjna atmosfera, wszystko dopilnowane, nawet sekundę się nie nudziłyśmy Klub świetnie urządzony, nowocześnie, muzyka na żywo bardzo często, my na taką trafiliśmy.

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2019-04-14 o 20:40
olinka2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 21:52   #689
edittP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Można nawet zrobić jeszcze prościej zwłaszcza jesli budżet jest okrojony. Kwestia ogarniecia dobrego klubu i do przodu. Znajoma jak była świadkową przyjaciółki z Konecka to po prostu zrobila u nich rezerwacje stiolika na wieczor. Muza byla na żywo bo akurat byl zjazd dwóch DJ. xxx Bawilysmy sie wszystkie do rana i pomimo duzej dawki alkoholu - żadna nie posnela. Dobrze grali wiec sie chcialo wywijac

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-06-19 o 08:25 Powód: reklama
edittP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 11:49   #690
Madzia390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Lubię takie wieczory, na których się coś dzieje, a nie tylko się siedzi za stołem i się rozmawia. Podobał mi się panieński koleżanki, na którym byłyśmy w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. Tam oprócz lotu miałyśmy mały poczęstunek, aktywnie ten czas spędziłyśmy i to było bardzo fajne.
Madzia390 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-17 22:22:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.