Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-28, 22:21   #91
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Eeee, octavia z sensownym wyposazeniem to blizej 100 tys oscyluje niz 50
Miałam na myśli raczej taką Skodę http://www.skoda-auto.pl/modele/nowe...nowe-citigo-5d
Octavia i np. Superb to już porządne bardziej auta są
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:24   #92
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Ale zazdrość odnośnie czego? Jak na razie w tym wątku najwięcej jest opinii "wolę wydać 40tys na używane niż 40tys na nówkę", a nie "ja to nie mam w ogóle 40tys na auto", "co za idiota ładuje 40tys w auto jak można kupić za 10tys" (40tys proszę traktować jako z bani wzięte wartości).
No wlasnie nie wiem odnosnie czego, ale zawisc sie wyczuwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Ale czy Skoda to aż takie złe auto, że aż tak Cię to uraża? Ja tylko mówię, że to auto, które po nowości za tyle mniej-więcej można kupić. Nie kupisz za tyle nowego Audi czy BMW.
A czemu mialoby urazac?po prostu ktos puscil widze fantazji.Fakt a nie uraza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Tak tak. Ludzie drogimi samochodami jezdza a dzieci w Afryce gloduja.


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Eeee, octavia z sensownym wyposazeniem to blizej 100 tys oscyluje niz 50

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
No coz, ciebie to moze smieszyc, ze ludzie gloduja.Szkoda komentowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:31   #93
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Ja piernicze ryzyko kupienia trupa od kogos
Po to powstała instytucja "szwagier", aby to ryzyko niwelować.

A tak serio to życzę trochę więcej pokory wobec własnego "bogactwa". Super, że udało ci się oszczędzić tyle pieniędzy na nowe autko, niech ci służy, jeźdź nim bezpiecznie i niech sprawia ci radość, ale nie wmawiaj sobie i innym, że inni kipią z zazdrości, gdy widzą twoje auto za 45tysi.

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2017-11-28 o 22:36
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:33   #94
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Po to powstała instytucja "szwagier", aby to ryzyko niwelować.
Czyli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:38   #95
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Czyli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warsztat/aso/rzeczoznawca/diagnosta
Niepotrzebne skreslic

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:42   #96
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Takie ponad 10-letnie astry i paserati to sie klepie po kosztach w warsztacie u mietka, wiec koszty nie sa wielkie - pod warunkiem, ze wezmie sie najpopularniejsza wersje.

Inna rzecz, ze niektorzy chyba lubia byc kantowani i bardzo chca wierzyc w 10-letniego diesla kombi z przebiegiem 80 tys, ktorym "starszy pan tylko do kosciola jezdzil"

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Co gorsza u takiego niemieckiego Mietka czy raczej Helmuta auto po np. dachowaniu na niemieckiej autostradzie, totalnie zniszczone "odrestaurują" i złożą jedno z kilku i jeszcze wcisną Polakowi, że ono bezwypadkowe.
Niestety 90% samochodów marek uchodzących za premium i sprowadzonych ma taką wypadkową przeszłość. Wychodzi dopiero po kolejnym wypadku.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:50   #97
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Moim zdaniem dziwne jest brać nowiutkie auto z salonu jeśli kogoś nie stać i kupować na raty w wysokości kredytu na ileś tam lat. Mój 17-nasto letni rzęch ma nawet klime Niedawno przekroczył 100 tys kilometów na liczniku
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 22:56   #98
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Co gorsza u takiego niemieckiego Mietka czy raczej Helmuta auto po np. dachowaniu na niemieckiej autostradzie, totalnie zniszczone "odrestaurują" i złożą jedno z kilku i jeszcze wcisną Polakowi, że ono bezwypadkowe.
Niestety 90% samochodów marek uchodzących za premium i sprowadzonych ma taką wypadkową przeszłość. Wychodzi dopiero po kolejnym wypadku.
Akurat prawdziwy segment premium ma raczej dobrze udokumentowana przeszlosc bo juz samochody grubo ponad 10-letnie maja przebiegi zakodowane i sciagane w aso, wiec nie da sie pokombinowac. (Moje byle bmw rocznik 2005 - mialo przebieg i wszystkie wizyty w serwisie udokumentowane co do km).
Chyba, ze mowisz "premium" o pelnoletnich paserati czy audi a4/a6.
I nie przesadzalabym z tymi 90% - boom na sprowadzanie lupow minal (akcyza) i sprowadza sie raczej drogie samochody, albo takie lupy po ktorych od razu widac, ze sa lupami.
Malo tego sa firmy, ktore kupuja nowe/roczne samochody klasy premium w niemieckich salonach dla polskich odbiorcow bo tam maja szanse wieksze znizki uzyskac.
Jeden z autoryzowanych salonow mercedesa w Polsce sprzedaje dwu-trzyletnie samochody sluzbowe menedzerow koncernu.

Takze naprawde istnieje mnostwo opcji pomiedzy mercedesem z fabryki a 20-letnim mercedesem wylowionym z kanalu w Amsterdamie i wyklepanym w tureckim komisie w Dreznie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-11-28 o 22:57
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 23:06   #99
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
A ja mam wrazenie ze kąsaja tu zwyczajne zazdrosnice.Takie to typowe.[/URL]
Taaaaa, po prostu zazdrość mnie zżera
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 23:08   #100
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7925380 1]Moim zdaniem dziwne jest brać nowiutkie auto z salonu jeśli kogoś nie stać i kupować na raty w wysokości kredytu na ileś tam lat. Mój 17-nasto letni rzęch ma nawet klime Niedawno przekroczył 100 tys kilometów na liczniku[/QUOTE]
17latek i 100tysięcy ? Jeździsz nim w ogóle
Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Akurat prawdziwy segment premium ma raczej dobrze udokumentowana przeszlosc bo juz samochody grubo ponad 10-letnie maja przebiegi zakodowane i sciagane w aso, wiec nie da sie pokombinowac. (Moje byle bmw rocznik 2005 - mialo przebieg i wszystkie wizyty w serwisie udokumentowane co do km).
Chyba, ze mowisz "premium" o pelnoletnich paserati czy audi a4/a6.
I nie przesadzalabym z tymi 90% - boom na sprowadzanie lupow minal (akcyza) i sprowadza sie raczej drogie samochody, albo takie lupy po ktorych od razu widac, ze sa lupami.
Malo tego sa firmy, ktore kupuja nowe/roczne samochody klasy premium w niemieckich salonach dla polskich odbiorcow bo tam maja szanse wieksze znizki uzyskac.
Jeden z autoryzowanych salonow mercedesa w Polsce sprzedaje dwu-trzyletnie samochody sluzbowe menedzerow koncernu.

Takze naprawde istnieje mnostwo opcji pomiedzy mercedesem z fabryki a 20-letnim mercedesem wylowionym z kanalu w Amsterdamie i wyklepanym w tureckim komisie w Dreznie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Nie twierdzę, że takich resalerów nie ma, ale w większości auto z drugiej ręki są z komisów, które owszem zapewniają papiery, ale rzeczywistość jest nieco inna.
Da się sprawdzić przeszłość auta, ale trzeba mieć odpowiednie oprogramowanie i sprzęt, a jak kupujący w takim komisie idzie ze szwagrem "specem" zamiast zaciągnąć autko do ASO to sam sobie strzela w kolano.
Piszę o audikach i mysiach Takie bezwypadkowe trafiają na likwidację szkód najczęściej.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 23:19   #101
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Takie ponad 10-letnie astry i paserati to sie klepie po kosztach w warsztacie u mietka, wiec koszty nie sa wielkie - pod warunkiem, ze wezmie sie najpopularniejsza wersje.

Inna rzecz, ze niektorzy chyba lubia byc kantowani i bardzo chca wierzyc w 10-letniego diesla kombi z przebiegiem 80 tys, ktorym "starszy pan tylko do kosciola jezdzil"

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
2 lata temu sprzedawalam auto 16-letnie, kupione przez moich rodzicow w salonie. Przebieg ponizej 100 tysi, bo jezdzila nim glownie moja mama (do pracy i z pracy. Z 5-6 km dziennie?)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 23:25   #102
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
2 lata temu sprzedawalam auto 16-letnie, kupione przez moich rodzicow w salonie. Przebieg ponizej 100 tysi, bo jezdzila nim glownie moja mama (do pracy i z pracy. Z 5-6 km dziennie?)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiem, ze sa takie przypadki dlatego sprecyzowalam, ze chodzi o diesla kombi "od Niemca"

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 23:27   #103
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
17latek i 100tysięcy ? Jeździsz nim w ogóle
Kupiony od faceta, który trzymał go w garażu (nie wiem dlaczego, to chyba jakiś starszy pan), widać, że mało używany, brak śladów korozji, wszystkie części (prócz paru usterek typu klocki, tarcze hamulcowe i przeguby) łącznie z felgami są jeszcze z taśmy produkcyjnej. Dopiero ja z tżtem go męczymy. Oczywiście ma książeczke z przebiegami, sprowadzony z Włoch

Edytowane przez 7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Czas edycji: 2017-11-28 o 23:34
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 05:13   #104
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Warsztat/aso/rzeczoznawca/diagnosta
Niepotrzebne skreslic

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
I serio myslisz, ze wszystko sprawdza i wyłapia?
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Co gorsza u takiego niemieckiego Mietka czy raczej Helmuta auto po np. dachowaniu na niemieckiej autostradzie, totalnie zniszczone "odrestaurują" i złożą jedno z kilku i jeszcze wcisną Polakowi, że ono bezwypadkowe.
Niestety 90% samochodów marek uchodzących za premium i sprowadzonych ma taką wypadkową przeszłość. Wychodzi dopiero po kolejnym wypadku.
Oczywiscie, ze takie wciskaja.Oczywiscie mozna wierzyc, ze akurat sprzedawala babcia jezdzaca 1 w tyg do koscioła, lub Niemiec płakał jak sprzedawał, ale jesli realnie sie spojrzy na rzecz, to nikt frajerem nie jest i po kosztach wzglednie nowego auta nie sprzeda.Auta sa albo z duzym przebiegiem, liczniki cofane, albo z wypadku sprzedawane jako bezwypadkowe.[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7925380 1]Moim zdaniem dziwne jest brać nowiutkie auto z salonu jeśli kogoś nie stać i kupować na raty w wysokości kredytu na ileś tam lat. Mój 17-nasto letni rzęch ma nawet klime Niedawno przekroczył 100 tys kilometów na liczniku[/QUOTE]Ja piernicze.Jakby mnie bylo nie stac, to bym nie kupila, proste.Wygodniej mi wziac na raty 0 procent na 3 lata niz wplacic od razu calosc.To po prostu korzystniejsze dla mnie?Teraz rozumiesz?
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Taaaaa, po prostu zazdrość mnie zżera
Moze masz po prostu paakudny charakter.Nie wnikam, malo mnie to obchodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 07:39   #105
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Akurat prawdziwy segment premium ma raczej dobrze udokumentowana przeszlosc
(...)
I nie przesadzalabym z tymi 90% - boom na sprowadzanie lupow minal (akcyza) i sprowadza sie raczej drogie samochody, albo takie lupy po ktorych od razu widac, ze sa lupami.
Malo tego sa firmy, ktore kupuja nowe/roczne samochody klasy premium w niemieckich salonach dla polskich odbiorcow bo tam maja szanse wieksze znizki uzyskac.
Jeden z autoryzowanych salonow mercedesa w Polsce sprzedaje dwu-trzyletnie samochody sluzbowe menedzerow koncernu.

Takze naprawde istnieje mnostwo opcji pomiedzy mercedesem z fabryki a 20-letnim mercedesem wylowionym z kanalu w Amsterdamie i wyklepanym w tureckim komisie w Dreznie
Kierowniczka w mojej pracy tak kupiła swojego merca.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 07:58   #106
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Zresztą móiąc o szaraczku nie mialam na mysli statusu mjątkowego a bardziej poziom znania się na autach, wyczajania atrakcyjnych okazji używek itp.

Tu masz sporo racji. Ja sama , jakbym miała polegać na sobie, w życiu nie kupiłabym używanego, bo można by mi wcisnąć wszytko, nawet przystanek autobusowy wyklepany w formę samochodu z przyczepionym znaczkiem Toyoty.

Ale mam farta i przyjaciel mojego męża, zawodowo zajmuje się handlem samochodami polizingowymi. Mówię mu po prostu ze jest potrzeba zmiany samochodu i on szuka okazji i też nie trwa to tydzień, tylko np. na swój obecny samochód czekałam dobre kilka miesięcy aż się trafił taki ze kolega uznał ze się nadaje. I tez nie składam konkretnego zamówienia, tylko określam mniej więcej kwotę jaką dysponuję i wielkość samochodu. On sam z siebie wie ze lubię konkretną markę, ale jakby zaproponował inna markę i powiedział zeby tego konkretnego brać, bym wzięła bo mu ufam.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 08:21   #107
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tu masz sporo racji. Ja sama , jakbym miała polegać na sobie, w życiu nie kupiłabym używanego, bo można by mi wcisnąć wszytko, nawet przystanek autobusowy wyklepany w formę samochodu z przyczepionym znaczkiem Toyoty.

Ale mam farta i przyjaciel mojego męża, zawodowo zajmuje się handlem samochodami polizingowymi. Mówię mu po prostu ze jest potrzeba zmiany samochodu i on szuka okazji i też nie trwa to tydzień, tylko np. na swój obecny samochód czekałam dobre kilka miesięcy aż się trafił taki ze kolega uznał ze się nadaje. I tez nie składam konkretnego zamówienia, tylko określam mniej więcej kwotę jaką dysponuję i wielkość samochodu. On sam z siebie wie ze lubię konkretną markę, ale jakby zaproponował inna markę i powiedział zeby tego konkretnego brać, bym wzięła bo mu ufam.
O to to.Tez bym sama kupila jakiegos gniota okazyjnie bazujac na swojej wiedzy motoryzacyjnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 09:31   #108
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Ja piernicze.Jakby mnie bylo nie stac, to bym nie kupila, proste.Wygodniej mi wziac na raty 0 procent na 3 lata niz wplacic od razu calosc.To po prostu korzystniejsze dla mnie?Teraz rozumiesz?
Ale po co sie od razu zloscisz? Gdzie na napiasalm, ze to o tobie? Sa takie Janusze i to mnie dziwi.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 09:36   #109
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7926167 6]Ale po co sie od razu zloscisz? Gdzie na napiasalm, ze to o tobie? Sa takie Janusze i to mnie dziwi.[/QUOTE]Sorry przyzwyczajona jestem do atakow na wizazu, moze dlatego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 09:51   #110
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

rotfl, czyli jak ktoś ma nówkę auto to go nie obchodzą głodujące dzieci w Afryce. Logika wizażu level milion.

moim zdaniem- takie są wyłącznie moje doświadczenia- lepiej kupić słabsze auto, a nowe, niż lepszej marki, ale używane. Chyba, że było używane naprawdę przez krótki czas, ale pamiętajmy, że ludzie którym się nudzą auta po 2,3 latach i zmieniają na lepsze należą do mniejszości. Przynajmniej w Polsce. Czyli szansa że na takie trafimy (a nie na jakiś awaryjny model) jest bardzo mała...
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 09:59   #111
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
rotfl, czyli jak ktoś ma nówkę auto to go nie obchodzą głodujące dzieci w Afryce. Logika wizażu level milion.

moim zdaniem- takie są wyłącznie moje doświadczenia- lepiej kupić słabsze auto, a nowe, niż lepszej marki, ale używane. Chyba, że było używane naprawdę przez krótki czas, ale pamiętajmy, że ludzie którym się nudzą auta po 2,3 latach i zmieniają na lepsze należą do mniejszości. Przynajmniej w Polsce. Czyli szansa że na takie trafimy (a nie na jakiś awaryjny model) jest bardzo mała...
Jesli chodzi o glodujacych, to chyba przeczytalas bez zrozumienia. Umiejetnosc interpretacji i rozumienia tekstu czytanego niestety rzadko spotykana umiejetnoscia.
Co do reszty to popieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 10:10   #112
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
rotfl, czyli jak ktoś ma nówkę auto to go nie obchodzą głodujące dzieci w Afryce. Logika wizażu level milion.

moim zdaniem- takie są wyłącznie moje doświadczenia- lepiej kupić słabsze auto, a nowe, niż lepszej marki, ale używane. Chyba, że było używane naprawdę przez krótki czas, ale pamiętajmy, że ludzie którym się nudzą auta po 2,3 latach i zmieniają na lepsze należą do mniejszości. Przynajmniej w Polsce. Czyli szansa że na takie trafimy (a nie na jakiś awaryjny model) jest bardzo mała...
pytanie co znaczy słabsze auto - bo jesli oszczedza sie na bezpieczenstwie bo konczy sie budzet, to jest to wg mnie słaba opcja.

Jesli się kupuje używany samochód z autoryzowanego salonu, to owszem szansa jest bardzo duża
Mówię o programach w stylu:
http://www.pewneuzywane.pl/p/program...e/ford-uzywane
http://uzywanygwarantowany.pl/
https://www.toyota.pl/used-cars/pewneauto.json
itd

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

ah te straszne ataki na wizażu

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o glodujacych, to chyba przeczytalas bez zrozumienia. Umiejetnosc interpretacji i rozumienia tekstu czytanego niestety rzadko spotykana umiejetnoscia.
Co do reszty to popieram.
Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Moze masz po prostu paakudny charakter.Nie wnikam, malo mnie to obchodzi.
Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
A ja mam wrazenie ze kąsaja tu zwyczajne zazdrosnice.Takie to typowe.
Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Tak, generalnie nasz kraj to kraj zawistnych i wrednych ludzi.Tu jest dokladnie to samo.W kazdym watku to widac jak na dloni.W kazdym.
Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Tak, generalnie nasz kraj to kraj zawistnych i wrednych ludzi.Tu jest dokladnie to samo.W kazdym watku to widac jak na dloni.W kazdym.
normalnie ostatnia prawa i sprawiedliwa na tym łez i zawiści padole

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

nie wiem dlaczego w chrome zamiast "rotfl" wstawia sie jakis gówniak
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 10:10   #113
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
pytanie co znaczy słabsze auto - bo jesli oszczedza sie na bezpieczenstwie bo konczy sie budzet, to jest to wg mnie słaba opcja.

Jesli się kupuje używany samochód z autoryzowanego salonu, to owszem szansa jest bardzo duża
Mówię o programach w stylu:
http://www.pewneuzywane.pl/p/program...e/ford-uzywane
http://uzywanygwarantowany.pl/
https://www.toyota.pl/used-cars/pewneauto.json
itd

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

ah te straszne ataki na wizażu











normalnie ostatnia prawa i sprawiedliwa na tym łez i zawiści padole
Na wizazu chyba tak ostatnia jak nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 11:58   #114
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
rotfl, czyli jak ktoś ma nówkę auto to go nie obchodzą głodujące dzieci w Afryce. Logika wizażu level milion.

moim zdaniem- takie są wyłącznie moje doświadczenia- lepiej kupić słabsze auto, a nowe, niż lepszej marki, ale używane. Chyba, że było używane naprawdę przez krótki czas, ale pamiętajmy, że ludzie którym się nudzą auta po 2,3 latach i zmieniają na lepsze należą do mniejszości. Przynajmniej w Polsce. Czyli szansa że na takie trafimy (a nie na jakiś awaryjny model) jest bardzo mała...
Z tym, ze jesli kupisz uzywane audi/bmw/mercedesa ato w porownaniu do nowego opla/ hyundaia czy kijanki to niestety, albo stety, ale po paru latach te pierwsze mają szanse byc duzo wiecej warte niż ten młodszy z salonu.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 15:49   #115
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Vivienne, zgadzam się. Luksusowe auta dłużej "trzymają" wartość.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
normalnie ostatnia prawa i sprawiedliwa na tym łez i zawiści padole
Taaaa, nie potrafi normalnie podyskutować o zakupach bez rzucania się i piszczenia że zazdrościmy, ale to MY mamy paskudne charaktery.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 15:58   #116
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Vivienne, zgadzam się. Luksusowe auta dłużej "trzymają" wartość.



Taaaa, nie potrafi normalnie podyskutować o zakupach bez rzucania się i piszczenia że zazdrościmy, ale to MY mamy paskudne charaktery.
Jak się kiedyś dorobisz nowego auta z salonu za 45tysi na raty na 3 lata, to zobaczysz, jak wielka jest zawiść ludzi.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 16:09   #117
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Jak się kiedyś dorobisz nowego auta z salonu za 45tysi na raty na 3 lata, to zobaczysz, jak wielka jest zawiść ludzi.
Daj Boże
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 17:49   #118
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

często też ludzie zmieniają auta z małych miejskich na np. kombi, bo im się rodzina powiększa, więc niekoniecznie wszystkie auta to buble, które ktoś chce opchnąć po wyklepaniu.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 10:59   #119
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Jak się kiedyś dorobisz nowego auta z salonu za 45tysi na raty na 3 lata, to zobaczysz, jak wielka jest zawiść ludzi.
Jakieś kosmosy.

Kupowliśmy samochody nówki z salonu.
Nie rejestrowałam obrzucania nas zgniłymi jajami, ani ostarcyzmu towarzyskiego z powodu zawiści.
Poza tym, skąd ludzie mieliby wiedzieć za ile kupiliśmy i na ile czasu jakie raty

Mniej kłapać dziobem na swój temat proponuję, od razu ma się jakieś 95% problemów "z ludźmi i światem" mniej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 11:45   #120
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Auto - nowe z salonu czy używane? wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jakieś kosmosy.

Kupowliśmy samochody nówki z salonu.
Nie rejestrowałam obrzucania nas zgniłymi jajami, ani ostarcyzmu towarzyskiego z powodu zawiści.
Poza tym, skąd ludzie mieliby wiedzieć za ile kupiliśmy i na ile czasu jakie raty

Mniej kłapać dziobem na swój temat proponuję, od razu ma się jakieś 95% problemów "z ludźmi i światem" mniej.
Dokładnie. Ale jest mnóstwo ludzi, którzy muszą, po prostu MUSZĄ wspomnieć o takich rzeczach jakby osiągnęli nie wiadomo co z dodatkiem "jak cię będzie kiedyś stać" i potem się dziwią, że ludzie krzywo patrzą. Oczywiście tłumaczą to zawiścią, a nie zwykłą niechęcią do ludzi pysznych i wywyższających się.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 20:44:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.