Ten wielki dzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 17:07   #1
prawdziwa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4

Ten wielki dzień


Zbliża się do mnie małymi krokami, ale jednak. Drogie dziewczęta od małej dziewczynki marzyłam o tym by pewnego pięknego popołudnia móc paradować w białej sukni. Miałam tysiące pomysłów jako nastolatka. A teraz kompletna pustka czasy się zmieniły. Ja na weselach nie bywam. A jak już jestem to bardzo jakby tu powiedzieć ; ,,przesadzony'' nowoczesny styl. Muzyka zbyt oryginalna goście podzieleni ,,na stoły'' , pani młoda w
,,nowobogackiej'' sukni, a młody w smokingu albo w białym garniturze. Czy wy drogie panie mogłybyście mi doradzić coś, podać jakieś oryginalne punkty wesela, streścić jak to wygląda jak wy byście chciały żeby wasz ślub i wesele wyglądał? A może to wydarzenie macie za sobą ? Wszystkie wasze pomysły mile widziane. Mam nadzieję, że będzie ich bardzo dużo. Uważam że z kobietami zawsze idzie się dogadać i nikt tak nie pomoże nam jak my same. Za wszystko z góry dziękuję.
Magda
prawdziwa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 06:55   #2
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Ten wielki dzień

No to może ja zacznę, ślub mam przed sobą jeszcze Ale w planach.

Sala- jakaś ładna, nie przesadzona, nie chciałabym restauracji czy okrągłych stolików - wygląda to bardzo ładnie ale jestem ze wsi ( co nie znaczy że chce wiejskie wesele o nie!!) i raczej preferuje prostokątne stoły żeby więcej ludzi moglo się razem bawić czy śpiewać przy stole. parkiet do tańca raczej drewniany - zawsze ślizgam się na płytkach.
Ważne też żeby był jakiś ładny ogród/ miejsce gdzie można wyjść i usiąść przed salą.

Co do winietek - nadal kwestia do obgadania. Prezenciki dla gości - u nas czegoś takiego się nie robi ale na pewno odpadają aniołki i inne figurki.

Jedzenie - tradycyjny obiad - z doświadczenia wiem że goście wtedy są bardziej zadowoleni i najedzeni, przystawki i pozostałe dania raczej też, chociaż tu zobaczymy, ciasta wolałabym domowe (sa duzo lepsze wg mnie niz z cukierni) ale nie wiem jak sala się zgodzi

Tort - może nie być cudem świata ale nie może mieć masy marcepanowej - jest dla mnei tak ohydna że aż na wymioty mnie zbiera jak ją jem i nie może być zbyt słodki

Ślub - godzina ok 16-17, skrzyce grają "ave Maryja", mały drewniany kościółek, skromnie przystrojony żywymi kwiatami ew świecami/świecznikami - żeby nie zabić jego uroku

Na sali jakiś stolik z malowankami/ zabawkami/ kredkami dla dzieci - w rodzinie mam dużo małych dzieci. Dodatkowo pewnie wynajmiemy opiekunke dla dzieci na noc od ok 22 żeby pilnowała ich w pokoju a rodzice bedą mogli się bawić.

Pokoje - nie będziemy wynajmować gościom - nie stac nas na to póki co - tylko 2 pokoje dla dzieci właśnie. Ci którzy przyjadą z daleka przenocują w moim domu rodzinnym - jest duży lub o ciotek. Natomiast zapewnimy transport - szczegóły nie znane

Zespół - musi grać na żywo - nie tylko śpiewać, co za tym idzie musi mieć perkusje gitare Organki akordeon i co tam jeszcze będzie miał.
Pewnie zostane zjechana przez niektóre wizażanki - musi grać disco polo. Nie cały czas, ale tak 1/3 kawałków. No i musi być biesiada za stołami
Zabawy oczepinowe - krotkie, rzucanie welonu i max 3 zabawy dodatkowe.

Strój mój:
suknie - prosta ale elegancka, najlepiej na grubych ramiączkach. bez trenu. Nie cierpię przesady, wolę minimalizm. Do tego kolczyki i bransoletka. No i welon - dla mnei obowiązkowy - ale nie zbyt długo. Buty - kolorowe, dopasowane do kolorystyki całego ślubu. Jeszcze nie wiem. Podobają mi się zielone( takie wiosenne) i pomarańczowe ale TŻ poki co jest sceptycznie i powiedział że ew na czerwone się zgodzi jeśli już ( mogą być i czerwone byle nie białe).
Rajstopy - cieliste, nad podwiązką się zastanowię, te niebieskie jakoś mi nie "leżą".

Czego jeszcze nie może zabraknąć?
- blogosławieństwa - ale w kameralnym gronie
- podziekowań rodzicom - mamie bardzo zależy ale jeszcze nie wiem w jakiej formie, napewno na weselu, w prezencie planujemy zrobić specjalny album
- kamerzysty - ale bez ujęć zza kotleta - film z ślubu i wesela okrojony do 1,5 - 2 godzin
- sesja ślubna NIE w dniu wesela


To z grubsza tyle, mam nadzieję że o to chodziło
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 12:21   #3
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez prawdziwa12 Pokaż wiadomość
Zbliża się do mnie małymi krokami, ale jednak. Drogie dziewczęta od małej dziewczynki marzyłam o tym by pewnego pięknego popołudnia móc paradować w białej sukni. Miałam tysiące pomysłów jako nastolatka. A teraz kompletna pustka czasy się zmieniły. Ja na weselach nie bywam. A jak już jestem to bardzo jakby tu powiedzieć ; ,,przesadzony'' nowoczesny styl. Muzyka zbyt oryginalna goście podzieleni ,,na stoły'' , pani młoda w
,,nowobogackiej'' sukni, a młody w smokingu albo w białym garniturze. Czy wy drogie panie mogłybyście mi doradzić coś, podać jakieś oryginalne punkty wesela, streścić jak to wygląda jak wy byście chciały żeby wasz ślub i wesele wyglądał? A może to wydarzenie macie za sobą ? Wszystkie wasze pomysły mile widziane. Mam nadzieję, że będzie ich bardzo dużo. Uważam że z kobietami zawsze idzie się dogadać i nikt tak nie pomoże nam jak my same. Za wszystko z góry dziękuję.
Magda
Wesele planujecie razem z Narzeczonym - to od Was i tylko od Was zależy, jak ono będzie wyglądać i jakie będą główne i poboczne punkty programu. Niektórzy lubią tradycyjnie, inni nowocześnie, jeszcze inni zupełnie po swojemu. Uważam, że powiedzenie "czasy się zmieniły, powiedzcie, jak teraz wyglądają wesela" jest pójściem na łatwiznę

Proponuję, żebyś dołączyła do konkretnego wątku (PM 2012, 2013, 2014, PM z konkretnego regionu Polski), zależnie od tego, na kiedy i gdzie planujecie swój wielki dzień - gwarantuję Ci, że dowiesz się na takim wątku wszystkiego, czego chcesz się dowiedzieć, a nawet takich rzeczy, o jakich Ci się jeszcze nie śniło te wątki aż kipią od pomysłów, inspiracji i różnych rozwiązań przeróżnych ślubnych problemów
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 13:06   #4
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ten wielki dzień

Hej, no proszę co za zarys planu Iwoncia

Rozumiem Twoją potrzebę ustawienia stołów w podkowy - faktycznie, jak ktoś lubi się kołysać do piosenki "Szła dzieweczka" to są one lepsze niż okrągłe. Jednak jeśli chodzi o rozmowę, to lepsze są stoły okrągłe (masz tam dookoła siebie 7-9 osób podczas gdy w podkowie ok. 5 osób dookoła Ciebie).

Moim zdaniem winietki to bardzo dobry pomysł. Trzeba jednak pamiętać, aby przed salą ustawić duży plakat pokazujący rozkład stołu/numerków/nazwisk.

Twoja wizja ślubu jest naprawdę ładna i romantyczna Ave Maria jak dla mnie trochę zbyt rzewne, ale z pewnością porusza.

Skoro planujecie kamerzystę, to może warto zastanowić się nad tym, by wcześniej nagrać i zmontować film do wyświetlenia na weselu. Np.: plener narzeczeński ukazujący ostatnie przygotowania do ślubu oraz Was połączone z pokazem fotek i nagranymi podziękowaniami dla rodziców/gości. Widziałam takie filmy. Wrażenia bardzo dobre.
Ja osobiście chcę film maks. 60 min a w zasadzie to 30-40. Byłam na spotkaniu z panami oferującymi 90-120 min filmu i to wg. mnie słabizna, za mało się dzieje. Potem poznałam moich kamerzystów, którzy pokazali mi film 30 min i 60 min i muszę przyznać, że kupili mnie na swoją wizję. Ludzie z wielką pasją, słuchali tego, co mówię. A film, pomimo, że krótki zawierał naprawdę wszystko, co istotne na dodatek zmontowane to było po prostu świetnie, płynnie, dynamicznie

Widzę, że nie wspominasz o jakichś dodatkowych atrakcjach weselnych - nie panujesz nic ponad standardowe punkty weselne? Fajerwerki - dość klasyczny, ale bardzo efektowny sposób, żeby wyróżnić ten wieczór. Są oczywiście też inne rodzaje atrakcji, ale bez wyższego budżetu ani rusz, dlatego większość osób uważa takie rzeczy jak teatr tańca z ogniem, pokaz barmański, pokaz tańca, przyjazd grupy kabaretowej bla bla bla - za zbędne fanaberie

Masz już jakieś wybrane w internecie typy swoich sukienek? Byłam raz na weselu, na którym kolorem przewodnim była jasna wiosenna zieleń: na gości czekały winietki przymocowane do ogonków zielonych jabłek, panna młoda miała jasnozielone opalizujące buty, księga pamiątkowa była w kształcie jabłka, i wiele było drobnych ozdóbek, które na jeden dzień kompletnie zmieniły charakter sali
Panny młode z kolorowymi butami, kolorowymi paznokciami, kolorowymi wstążkami, kolorowymi krawatami u facetów itp. są już bardzo powszechne w moich okolicach, wiec przestało to być oryginalne

A za disco polo nie będę Ciebie krytykować :P aczkolwiek nienawidzę tej muzyki na weselu Jestem dzieckiem rocka
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 13:31   #5
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Hej, no proszę co za zarys planu Iwoncia

Rozumiem Twoją potrzebę ustawienia stołów w podkowy - faktycznie, jak ktoś lubi się kołysać do piosenki "Szła dzieweczka" to są one lepsze niż okrągłe. Jednak jeśli chodzi o rozmowę, to lepsze są stoły okrągłe (masz tam dookoła siebie 7-9 osób podczas gdy w podkowie ok. 5 osób dookoła Ciebie).

Moim zdaniem winietki to bardzo dobry pomysł. Trzeba jednak pamiętać, aby przed salą ustawić duży plakat pokazujący rozkład stołu/numerków/nazwisk.

Twoja wizja ślubu jest naprawdę ładna i romantyczna Ave Maria jak dla mnie trochę zbyt rzewne, ale z pewnością porusza.

Skoro planujecie kamerzystę, to może warto zastanowić się nad tym, by wcześniej nagrać i zmontować film do wyświetlenia na weselu. Np.: plener narzeczeński ukazujący ostatnie przygotowania do ślubu oraz Was połączone z pokazem fotek i nagranymi podziękowaniami dla rodziców/gości. Widziałam takie filmy. Wrażenia bardzo dobre.
Ja osobiście chcę film maks. 60 min a w zasadzie to 30-40. Byłam na spotkaniu z panami oferującymi 90-120 min filmu i to wg. mnie słabizna, za mało się dzieje. Potem poznałam moich kamerzystów, którzy pokazali mi film 30 min i 60 min i muszę przyznać, że kupili mnie na swoją wizję. Ludzie z wielką pasją, słuchali tego, co mówię. A film, pomimo, że krótki zawierał naprawdę wszystko, co istotne na dodatek zmontowane to było po prostu świetnie, płynnie, dynamicznie

Widzę, że nie wspominasz o jakichś dodatkowych atrakcjach weselnych - nie panujesz nic ponad standardowe punkty weselne? Fajerwerki - dość klasyczny, ale bardzo efektowny sposób, żeby wyróżnić ten wieczór. Są oczywiście też inne rodzaje atrakcji, ale bez wyższego budżetu ani rusz, dlatego większość osób uważa takie rzeczy jak teatr tańca z ogniem, pokaz barmański, pokaz tańca, przyjazd grupy kabaretowej bla bla bla - za zbędne fanaberie

Masz już jakieś wybrane w internecie typy swoich sukienek? Byłam raz na weselu, na którym kolorem przewodnim była jasna wiosenna zieleń: na gości czekały winietki przymocowane do ogonków zielonych jabłek, panna młoda miała jasnozielone opalizujące buty, księga pamiątkowa była w kształcie jabłka, i wiele było drobnych ozdóbek, które na jeden dzień kompletnie zmieniły charakter sali
Panny młode z kolorowymi butami, kolorowymi paznokciami, kolorowymi wstążkami, kolorowymi krawatami u facetów itp. są już bardzo powszechne w moich okolicach, wiec przestało to być oryginalne

A za disco polo nie będę Ciebie krytykować :P aczkolwiek nienawidzę tej muzyki na weselu Jestem dzieckiem rocka
U mnie jeszcze moda na kolorowe nie dotarła Więc będę pierwsza z rodziny i znajomych. Jak wspomianam o kolorowych butach choćby to wszyscy robią taaakie oczy O-O.

Jeśli chodzi o kamerzystę - jak będziemy przeglądać oferty to może zdecydujemy się na ten filmik w czasie wesela. Też osobiście wolałabym treściwe 30 min ale póki co TŻ upiera się przy dłuższym( jeszcze go przekonam może)

Atrakcje weselne - dla mnei sam ślub jest dużym przeżyciem i nie potrzebuje do tego specjalnych atrakcji. A na weselu najważniejsza zabawa
Inna sprawa też że budżet nie jest nieograniczony, ale fajerwerki to totalna przesada jak dla mnie. Ew. można zastanowić się nad lampionami puszczonymi w niebo - chociaż też już oblatane.

To są moje i TŻ jakieś tam plany/ przemyślenia. Do ślubu jeszcze bardzo dużo czasu a jakąś tam wizję mam po ślubach moich braci. Więc póki co tak sobie to mniej więcej wyobrażam.

No i winietki, moze rozwinę trochę tą kwestię - absolutnie musi być tablica z rozrysowaniem stołów - bo tak to ludzie się krzątają jak zabląkane owieczki.
A dlaczego rozważamy czy będą? Jeżeli uda nam się rozmieścić gości tak żeby nikt nie był poszkodowany - to będą, jeżeli nie będzie dało się tak tego zorganizować to z nich zrezygnujemy.
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 14:18   #6
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Wesele planujecie razem z Narzeczonym - to od Was i tylko od Was zależy, jak ono będzie wyglądać i jakie będą główne i poboczne punkty programu. Niektórzy lubią tradycyjnie, inni nowocześnie, jeszcze inni zupełnie po swojemu. Uważam, że powiedzenie "czasy się zmieniły, powiedzcie, jak teraz wyglądają wesela" jest pójściem na łatwiznę

Proponuję, żebyś dołączyła do konkretnego wątku (PM 2012, 2013, 2014, PM z konkretnego regionu Polski), zależnie od tego, na kiedy i gdzie planujecie swój wielki dzień - gwarantuję Ci, że dowiesz się na takim wątku wszystkiego, czego chcesz się dowiedzieć, a nawet takich rzeczy, o jakich Ci się jeszcze nie śniło te wątki aż kipią od pomysłów, inspiracji i różnych rozwiązań przeróżnych ślubnych problemów
dokładnie
poza tym na forum możesz znaleźć różne tematy od tych związanych z inspiracjami np kolorem przewodnim, przez atrakcje na weselach, aż po "najlepsze" wymówki gości weselnych
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:04   #7
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o kamerzystę - jak będziemy przeglądać oferty to może zdecydujemy się na ten filmik w czasie wesela. Też osobiście wolałabym treściwe 30 min ale póki co TŻ upiera się przy dłuższym( jeszcze go przekonam może)

Atrakcje weselne - dla mnei sam ślub jest dużym przeżyciem i nie potrzebuje do tego specjalnych atrakcji. A na weselu najważniejsza zabawa
Inna sprawa też że budżet nie jest nieograniczony, ale fajerwerki to totalna przesada jak dla mnie. Ew. można zastanowić się nad lampionami puszczonymi w niebo - chociaż też już oblatane.
Mój TŻ też nie rozumiał idei krótkiego filmu, aż zobaczył, jak mógłby taki wyglądać. Nasi kamerzyści zaproponowali nam dodatkowo, że otrzymamy cały surowy materiał nagrany tego dnia, także jak będzie chciał, to będzie mógł po nocach oglądać

Ja uwielbiam fajerwerki ))
Obecnie jestem na etapie zastanawiania się co zrobić, aby efektownie mógł wyglądać tort. Jestem przeciwniczką tych rac/zimnych ogni wkładanych w ciasto :/
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 17:22   #8
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Mój TŻ też nie rozumiał idei krótkiego filmu, aż zobaczył, jak mógłby taki wyglądać. Nasi kamerzyści zaproponowali nam dodatkowo, że otrzymamy cały surowy materiał nagrany tego dnia, także jak będzie chciał, to będzie mógł po nocach oglądać

Ja uwielbiam fajerwerki ))
Obecnie jestem na etapie zastanawiania się co zrobić, aby efektownie mógł wyglądać tort. Jestem przeciwniczką tych rac/zimnych ogni wkładanych w ciasto :/
No widzisz, każdy lubi co innego I bardzo dobrze

Jak wpadniesz na jakiś pomysł z tortem to daj znać
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 18:39   #9
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Ten wielki dzień

U nas jeśli chodzi o stoły, to np. nie miało większego znaczenia, czy okrągłe, czy nie, bo goście po prostu spędzali przy nich mało czasu. Na zdjęciach nie widac nikogo przy stołach, bo wszyscy się bawili. Mieliśmy też piękny teren wokół sali, i tam chętnie goście wychodzili i tam toczyły się rozmowy. Ale my mieliśmy nieduże wesele, tak że i tak każdy z każdym miał okazję porozmawiac i się pobawic. Od zawsze mieliśmy taką wizję wesela.
Uważam, że najważniejsze na weselu są bardzo dobra kapela oraz pyszne jedzenie pod dostatkiem. Reszta to już wg Waszego uznania, i będzie z pewnością super.
Modnie jest teraz miec kolor przewodni. My nie mieliśmy, ale oczywiście zadbaliśmy, żeby wszystko grało ze sobą, a nie było "od czapy". I wydaje mi się, że wyszło nam fajnie. My jesteśmy ze swojego wesela bardzo zadowoleni, i nasi goście z tego co wiem, również.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:33   #10
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Ten wielki dzień

Ja ostatnio bedac w cukierni zeby sie dowiedziec o cenach tortu dowiedzialam sie ze teraz jest w modzie robienie tortu weselnego 4 pietrowego 3 pietra z atrapy ktore wygladaja jak zywe(mialam okazje takiego torta zobaczyc) i na samej gorze tort zeby nowozency mogli tradycyjnie pokroic a w drugim pokoju juz przygotowany tort pokrojony dla gosci.
Ja sie z tym nigdy nie spotkalam ale z tego co mi kobita mowila jest na modzie i bardziej ekonomiczne.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:21   #11
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Ja ostatnio bedac w cukierni zeby sie dowiedziec o cenach tortu dowiedzialam sie ze teraz jest w modzie robienie tortu weselnego 4 pietrowego 3 pietra z atrapy ktore wygladaja jak zywe(mialam okazje takiego torta zobaczyc) i na samej gorze tort zeby nowozency mogli tradycyjnie pokroic a w drugim pokoju juz przygotowany tort pokrojony dla gosci.
Ja sie z tym nigdy nie spotkalam ale z tego co mi kobita mowila jest na modzie i bardziej ekonomiczne.
Pytanie tylko - po co?
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 19:32   #12
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Pytanie tylko - po co?
Mnie sie nie pytaj ja zostalam tylko poinformowana. Chce tez zauwazyc ze ja mieszkam w Hiszpanii gdzie jest duzy kryzys i nie kazdego stac na 4 pietrowy tort gdzie kilogram tortu kosztuje 30 euro a taki trot wazy okolo 15 kilo.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:44   #13
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Mnie sie nie pytaj ja zostalam tylko poinformowana. Chce tez zauwazyc ze ja mieszkam w Hiszpanii gdzie jest duzy kryzys i nie kazdego stac na 4 pietrowy tort gdzie kilogram tortu kosztuje 30 euro a taki trot wazy okolo 15 kilo.
No ja rozumiem Tylko kurcze, jakby mały tort był nie wiem.. zły? Po co udawać, że ma się tego czteropiętrowca Zaraz kojarzy mi się to z tym "cygańskim weselem", które było emitowane na TLC

tzn. nie tort mi się tak kojarzy, tylko robienie atrap
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:52   #14
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
No ja rozumiem Tylko kurcze, jakby mały tort był nie wiem.. zły? Po co udawać, że ma się tego czteropiętrowca Zaraz kojarzy mi się to z tym "cygańskim weselem", które było emitowane na TLC

tzn. nie tort mi się tak kojarzy, tylko robienie atrap
Kolezanka chciala cos innego to napisalam. Wiesz u nas duzo wesel robi sie na pokaz, my tez bierzemy slub w czerwcu i tez niestety niektore rzeczy musimy podpasowac pod rodzicow TZ bo to staroswietcy ludzia poza tym lubia a zwlaszcza jak jest jak on chce nie mniej jednak ogladalam te torty i naprawde babka u ktorej bylam rece ma ze zlota bo patrze na ten tort patrze i pytam sie o jakim smaku ile kosztuje a ona ze to atrapa a mi cycki w dol
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:47   #15
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Kolezanka chciala cos innego to napisalam. Wiesz u nas duzo wesel robi sie na pokaz, my tez bierzemy slub w czerwcu i tez niestety niektore rzeczy musimy podpasowac pod rodzicow TZ bo to staroswietcy ludzia poza tym lubia a zwlaszcza jak jest jak on chce nie mniej jednak ogladalam te torty i naprawde babka u ktorej bylam rece ma ze zlota bo patrze na ten tort patrze i pytam sie o jakim smaku ile kosztuje a ona ze to atrapa a mi cycki w dol
No nie dziwię się
A jeśli to nie jest tajemnicą- wesele robicie w Hiszpanii, tak? (tak tylko z ciekawości pytam)
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:07   #16
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
No nie dziwię się
A jeśli to nie jest tajemnicą- wesele robicie w Hiszpanii, tak? (tak tylko z ciekawości pytam)
Tak tak bo moj to nie nauczyl sie Polskiego jeszcze :P zreszta jakbym miala do Polski wszystkich sprowadzac to kredyt bym musiala wziasc na 20 lat
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:42   #17
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ten wielki dzień

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Tak tak bo moj to nie nauczyl sie Polskiego jeszcze :P zreszta jakbym miala do Polski wszystkich sprowadzac to kredyt bym musiala wziasc na 20 lat
Dzięki za odpowiedź Zazdroszczę ciepełka
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 01:15   #18
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ten wielki dzień

Jestem ciągle w szoku po przeczytaniu wiadomości a atrapach tortów!!

Skoro tak można, to po co udawać czteropiętrowca Niech wjedzie tort-atrapa w kształcie zamku na kółkach albo w kształcie ferrari 1:1
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.