Farba GOLDWELL - dylemat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 11:42   #1
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826

Farba GOLDWELL - dylemat


Hej dziewczyny!

Mam do Was pytanko odnośnie farby Goldwella Topchick. Zawsze sama farbowałam takimi z drogerii...i wychodzi mi ladniejszy kolor niz u fryzjera. Teraz chcialam jednak sprobowac czegoś innego i poradzić odnośnie koloru?

Mam dosc ciezkie do rozjasniania wlosy ... z odrostem bardzo ciemny blond , ale przewaznie wychodza zolte. Wiele razy juz sie na to nacielam u fryzjera....bo nikt mi nigdy nie wierzy....a pozniej mam zoltko na glowie Wiem, ze mialam kiedys robione jakas 9. Teraz planuje zakup 10...konkretnie 10A, bo lubie popielate blondy...( chociaz bardziej na paletce podoba mi 10BN lub BS...ale nigdzie ich nie ma) Jak myslicie...czy ta farba da rade?A może lepiej sprobowac czegoś innego.
I lepiej zakupic lotion 9 czy 12%?

Z góry dziękuje za pomoc nie jestem zorientowana w takich profesjonalnych kosmetykach.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 10:59   #2
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Farba GOLDWELL - dylemat

A znasz moze odcien 11p? To jest taki specjalny odcien perlowy... Mi osobiscie nie wychodzil(zadne farby mi nie rozjasniaja wlosow) jednak znam dziewczyny, ktore sa nim zachwycone i kolor wychdzi bardzo naturalny...Do tak ciemnych wlosow zalecane jest uzywanie 12%, bo z 9% wychodza zoltawe...
Nowe ekspyrementy radze wyprobowywac na dosc grubych i niewidocznych partiach wlosow, aby nie bylo niespodzianek
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 16:25   #3
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farba GOLDWELL - dylemat

Nie warto. Włosy się po niej łamią, ale kolor jest bardzo intensywny. Miałam jakiś bardzo jasny blond a Mama jasny blond. Napradę nie warto.
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 13:31   #4
analijja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
farba goldwell

witam
Potrzebuję pomocy ,i mam nadzieję że mi ktoś pomoże ,zacznę od początku .Byłam u fryzjerki która położyła mi farbę goldwella topchic kolor 5GB ,kilka razy chodziłam na odrost ale niestety jak to u fryzjera wychodzi mi troszkę za drogo ,chciałabym sama w domu sobie ten odrost zamalowywać i teraz mam problem ,nie wiem jaki utleniacz wybrać 3% czy 6% ,dodam tylko ze u fryzjerki raz wychodził mi jaśniejszy ten odcień a raz ciemniejszy zależy która robiła ,koleżanka mi powiedziałam że to ma się od utleniacza i TERAZ pomóżcie jaki utleniacz mam do tej farby dodać aby był jaśniejszy nie chcę ich przyciemniać 3% czy 6% myślę że nie mocniejszy bardzo proszę o pomoc fachową
analijja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:06   #5
brightened
Rozeznanie
 
Avatar brightened
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 892
Dot.: farba goldwell

Wszystko zależy od tego jaki masz naturalny kolor włosów i na jaki kolor się farbujesz
brightened jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:01   #6
analijja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: farba goldwell

swój naturalny mam średni brąz nawet taki pośredni maluję włosy już 10 lat także dobrze nie pamiętam swojego naturalnego ,miałam dekoloryzację i teraz mam zamalowywane 5gb goldwella ,ale chciałabym jaśniejszy ten odcień wcześniej miałam jaśniejszy teraz po tym malowaniu wyszedł ciemniejszy poczytałam dziś w internecie i znalazłam coś takiego że można utleniaczami 3% lub 6% że jednym jest kolor jaśniejszy drugim ciemniejszy ,jak ktoś wie jak to jest to czekam na odpowiedz
analijja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 08:17   #7
brightened
Rozeznanie
 
Avatar brightened
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 892
Dot.: farba goldwell

Wydaje mi się, że jeśli chcesz jaśniejszy kolor to lepiej weź 6%
Czym wyższy utleniacz tym jaśniejsze włosy wychodzą
brightened jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.