Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 19:14   #2701
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hmmm watpie czy za taka cene beda to dobre wlosy....
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:19   #2702
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

super bobb alicjo , nie widac nawet minimalnej roznicy .. naprawde extra :P i naturalny efekt ,dobrze je skrocilas i dopasowalas.
TmargoT albo ktos kto posiada syntetyki , po jakim czasie mniej-wiecej sie je myje ?? (przy codziennym uzytkowaniu)
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 20:15   #2703
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
hmmm watpie czy za taka cene beda to dobre wlosy....
jakos nie zawsze idzie w parze z ceną to raz a dwa możesz spojrzec na pozytywne komentarze i ich ilosc
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 21:33   #2704
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Prawda jest taka ze tylko je kupujac dowiesz sie jakie naprawde sa te wlosy ,to wychodzi w praniu , jak je zaczniesz nosic to sie przekonasz o jakosci .. jedyne co zastanawia to faktycznie bardzo niska cena jak na wlosy naturalne ..
Wlosy indyjskie roznia sie od europejskich struktura , sa m.in. grubsze , ja mialam wlosy indyjskie ale na keratyne i bylam dosc zadowolona .Wlosy europejskie sa najlepsze jakosciowo i co za tym idzie najdrozsze .
Tak czy inaczej , cena nie jest wygorowana ,mozesz sprobowac i zaryzykowac
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 21:47   #2705
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

to i ja sie pochwale swoim dawnym tez z wlosow syntetycznych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04216.jpg (12,0 KB, 155 załadowań)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 22:23   #2706
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
a oto mój bob przedłużony, tzn moje naturalne włosy sięgają do brody, a tak aż do ramion fryzura noszona już 4 albo piąty dzionek bez zarzutów co do włosów synt

ale śliczne!! podoba mi sie kurde bo sama sobie cos takiego zrobie sama to obcinalas czy bylas u fryzjera bo zrobione masz perfekcyjnie
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 07:27   #2707
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam.Zdecydowalam se na przedluzenie wloskow i skontaktowalam sie z pania ktora to robi.Powiedziala mi ze koszt to 550-600 za syntetyczne a 850-900 za naturalne.Czy to duzo?Pytam bo kompletnie nie jestem w temacie.Widzialam ze dziewczyny kupuja wloski na allegro ale mi bardziej zalezalobo na zageszczeniu niz na przedluzeniu.I nie wiem czy osiagnelabym taki efekt takimi doczepianymi wloskami.
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 08:53   #2708
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
ale śliczne!! podoba mi sie kurde bo sama sobie cos takiego zrobie sama to obcinalas czy bylas u fryzjera bo zrobione masz perfekcyjnie
dziekuję robiłam sama wykorzystałam dwie najwęższe taśmy ale i tak je jeszcze zwężyłam, obcinając jakieś 5cm ze spinką bo za szerokie były. Trochę się męczyłam, bo niewygodnie jest ciąć te syntetyki, trochę pocieniowałam końce żeby nie były takie równiutkie i prostownicą podkręciłam, żeby były wywinięte do wewnątrz... Taśmy przypinam jakieś 4-5cm nad uchem i przykrywam warstwą swoich "króciaków"
propozycja super dla włosów zbyt krótkich, by je przedłużyć w całości, bo za bardzo widać przejście...a tak - to zawsze kilka cm dłuższe włoski a! i ważne jest, żeby przed nałożeniem wyprostować swoje włosy, żeby strukturalnie się zgadzały z syntetykami

ps. to Ty, Emilcia mnie zainspirowałaś

Edytowane przez alicja84m
Czas edycji: 2009-06-02 o 08:54
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:17   #2709
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
dziekuję robiłam sama wykorzystałam dwie najwęższe taśmy ale i tak je jeszcze zwężyłam, obcinając jakieś 5cm ze spinką bo za szerokie były. Trochę się męczyłam, bo niewygodnie jest ciąć te syntetyki, trochę pocieniowałam końce żeby nie były takie równiutkie i prostownicą podkręciłam, żeby były wywinięte do wewnątrz... Taśmy przypinam jakieś 4-5cm nad uchem i przykrywam warstwą swoich "króciaków"
propozycja super dla włosów zbyt krótkich, by je przedłużyć w całości, bo za bardzo widać przejście...a tak - to zawsze kilka cm dłuższe włoski a! i ważne jest, żeby przed nałożeniem wyprostować swoje włosy, żeby strukturalnie się zgadzały z syntetykami

ps. to Ty, Emilcia mnie zainspirowałaś

ooo bardzo mi milo mam nadzieje ze jeszcze kogos zainspiruje bo taka fryzuke bardzo wygodnie sie nosi, a napewno wygodniej niz cala glowe w spinkach jak ja teraz....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:19   #2710
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ooo bardzo mi milo mam nadzieje ze jeszcze kogos zainspiruje bo taka fryzuke bardzo wygodnie sie nosi, a napewno wygodniej niz cala glowe w spinkach jak ja teraz....
no własnie a jak tam twoje clipy?? bo pamietam ze bralas naturalne i cos napominalas ze sa rzadkie dobrze mysle?? jak wloski sie trzymaja? bo nastepne jak te sie zniszcza chce kupic naturalne ale potrzebuje opinii?? nosisz je codziennie??
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:04   #2711
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej dziewczyny, mam pytanie, zastanawiam sie nad przedluzeniem wlosow, a wiem ze tych przedluzonych nie mozna meczyc wysoka temperatura wiec prostownica odpada, prawda?
to jak mam postepowac z wlosami jak moje naturalne musze prostowac zeby przypominaly proste i prostuje je codziennie.
jest wogole sens przedluzac?
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 12:09   #2712
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

MAM DO WAS PYTANIE, BO CHCE SOBIE KUPIC CLIP ONY - PISALAM WAM WCZORAJ- CO JAKI CZAS TRZEBA MYC NATURALNE WLOSY I CZY JAKIMS SPECJALNYM SZAMPONEM??CZY TRZEBA JE SCINAC JAK DOSTANE JE CZY ODRZU ZALOZYC NA WLOSY??CZY TO BEDZIE NATURALNIE WYGLADALO??
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:37   #2713
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej dziewczyny,
patrzę na zdjęcia alicji84m z tymi włoskami clip-in i muszę przyznać, że wyglądają świetniemyślę,że ogólnie łatwiej jest dopasować proste włosy niż kręcone, bo ja mam wielki problem z kupnem kręconych włosów na clip-in.chciałabym naturalne, ale naturalne są tylo falowanekupiłam na allegro kręcone clipy i sa okropne, strasznie sztywne i widać różnicę gołym okiemjakby któraś z Was wiedziała gdzie nabyć fajne kręcone clipy byłabym wdzięczna
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 13:07   #2714
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

magdaZB trzeba je myc kiedy zajdzie taka potrzeba , ja nosze moje od tygodnia i jeszcze takiej potrzeby na szczescie nie ma , myje sie chyba normalnym szamponem ,zanurza sie w misce wody z szaponem i sie je pluka , potem suszy na swiezym powietrzu .jak dojda to musisz sobie dobrac fryzure, jesli twoje sa b.krotkie to pewnie bedziesz musiala ciac, cieniowac , zalezy .
eskadia ja kupilam proste syntetyczne clipy a moje naturalne sie wywijaja , na poczatku kiedy je przypielam wygladalo to koszmarnie ale po zakreceniu na lokowce (wieksze i mniejsze loki ) wygladaja bosko ! takie miekkie fale , komponuja sie idealnie , a widzialam gdzies fabrycznie pokrecone juz , byly faktycznie obrzydliwe i sztuczne
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 13:25   #2715
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
no własnie a jak tam twoje clipy?? bo pamietam ze bralas naturalne i cos napominalas ze sa rzadkie dobrze mysle?? jak wloski sie trzymaja? bo nastepne jak te sie zniszcza chce kupic naturalne ale potrzebuje opinii?? nosisz je codziennie??

ja mam krotkie wlosy, moim zdaniem za geste to one nie sa ale tak maja naturalne, bardziej nadaja sie do zageszczenia. maja spinki M, trzymaja sie dobrze nawet bez tapiru, hmmm sa gladsze jak sie je tylko wysuszy na szczotke niz wyprostuje bo robia sie bardziej szorstkie, bywa ze mam je codziennie ale raczej zakladam je na wieczor, szybko sie zbijaja w strąki i trzeba je rozczesywac
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2009-06-02 o 13:26
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:05   #2716
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dziewczyny co uzywacie by wasze przedluzone wlosy byly ladne i gladkie i sie nie puszyly? slyszalam ze najlepszy do wlosow przedluzanych jest silikon uzywal ktos z Was go?
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:37   #2717
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej, moze mi ktos odpowiedziec na pytanie pare postow wyzej.

pytalam co zrobic jak naturalne wloski musze prostowac a chce przedluzyc wlosy. a wiem ze do przedluzonych prostownica odpada. nadal bede mogla prostowac jakos czy odpada calkowicie

bardzo bede wdzieczna za odp
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:13   #2718
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
hej, moze mi ktos odpowiedziec na pytanie pare postow wyzej.

pytalam co zrobic jak naturalne wloski musze prostowac a chce przedluzyc wlosy. a wiem ze do przedluzonych prostownica odpada. nadal bede mogla prostowac jakos czy odpada calkowicie

bardzo bede wdzieczna za odp
Jak masz przedluzone naturalnymi to mozesz je prostowac , z tym , ze szybciej je wykonczysz , w sensie : beda brzydkie. Wiadomo zaden wlos nie lubi prostownicy...

Mozesz wiec przedluzyc naturalnymi i je prostowac lub wybrac strukture wlosa odpowiednia do tego co akurat masz na glowie.

Ja np jestem po nieudanym Headlines i mam nibypofalowana szope.
Specjalistka ( Renihair) tak dobrala mi wlosy , ze po myciu wygladaja wszystkie tak samo. Od czasu do czasu tez prostuje jak mam ochote na inna fryzure.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:22   #2719
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dzięki za odpowiedz ooodetato jednak radzisz, że lepiej jest kupić proste włosy i zakręcić?tylko teraz nie wiem jakie są dobrej jakościmożesz mi polecić swoje?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 19:41   #2720
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

wiesz co ,to jest moj 1raz z clipami , a ze mam kolor bardzo jasny blond wybralam syntetyki , bo nie chcialam wydawac za duzo gdyby mi sie ta metoda nie spodobala , no i wiem z doswiadczenia z poprzednich przedluzan ze naturalne w moim kolorze szybko sie niszcza i robi sie z nich siano , dlatego chcialam sprobowac tych synt . ty chyba chcesz przedluzac naturalnymi clipami .. o tym niestety nie mam pojecia , kto na all ma fajne ,wiem ze dziewczyny sa w trakcie zamawiania
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:28   #2721
Dejiko
Raczkowanie
 
Avatar Dejiko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
GG do Dejiko
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hey ta laska chodzi do mojej szkoły na nk znalazłam zdjęcia jej gdzie widać jej łączenia.
Wiecie może jak ona ma te warkoczyki zrobione ????
na pierwszym widać.
z 2 lata już przedłuża te włosy i ma je na prawdę za***iste.

Edytowane przez Dejiko
Czas edycji: 2009-06-03 o 21:39
Dejiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 23:52   #2722
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

No ja ci nie pomoge bo nie wiem.
Wlosy choc syntetyki to ladnie sie prezentuja.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 00:31   #2723
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Syntetyki- miałam tą metode, Bierze fryzjerka pasmo sztucznych włosów ok 120 cm " zgina je w pół i splata takiego małego warkoczyka z Twoimi spajając keratyną lub taką małą gumką ( tak robią murzynki) choć metoda chyba japońska czy jakoś tak Mi sie te syntetyki szybko skudliły, jako clip on tak na stałe nie
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 06:56   #2724
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Jak masz przedluzone naturalnymi to mozesz je prostowac , z tym , ze szybciej je wykonczysz , w sensie : beda brzydkie. Wiadomo zaden wlos nie lubi prostownicy...

Mozesz wiec przedluzyc naturalnymi i je prostowac lub wybrac strukture wlosa odpowiednia do tego co akurat masz na glowie.

Ja np jestem po nieudanym Headlines i mam nibypofalowana szope.
Specjalistka ( Renihair) tak dobrala mi wlosy , ze po myciu wygladaja wszystkie tak samo. Od czasu do czasu tez prostuje jak mam ochote na inna fryzure.
dziekuje bardzo za odpowiedz
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 08:50   #2725
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

tak to jest z kręconymi włosami - same problemy, nawet z kupnem clipówzastanwiałam się nad tymi włosami: http://www.allegro.pl/item651067586_...a_krecone.html
trochę drogo i boję się, że znowu będą twarde i różniące się od naturalnychale za taką cenę powinny być dobre, wysłałam pytanie do sprzedającego i zapewnił mnie, że włosy są miękkie i nie do rozróżnienia, ale czy można w to wierzyć?jak myślicie?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:40   #2726
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

eskadia no a co ma ci odpowiedzec sprzedawca ?? normalne ze bedzie zachwalal swoj towar .. a swoja droga , jesli 170zl to sporo .. to raczej za taka cene nie kupisz dobrych gestych wlosow naturalnych
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:35   #2727
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a ja właśnie wzięłam się za czyny fryzjerskie wobec moich naturalnych clipów. na początek ścięłam jakieś 7 cm, bo do pasa prawie sięgały. Potem wycieniowałam końcówki i przody, a potem stwierdziłam że muszę je umyć i nałożyć odżywkę- i to był chyba dobry pomysł, włoski stały się świetne, nie takie mega fabrycznie proste, lekko pofalowane, bo w dodatku wysuszyłam je ciepło-zimnym strumieniem powietrza z suszarki. Ponadto straciły taki chemiczny zapach. Powiem Wam dziewczyny tak - włosy w dotyku jak moje, struktura - jak moje, kolor - mój jak naładuje się bateria od aparatu to wstawię efekt moich działań

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
eskadia no a co ma ci odpowiedzec sprzedawca ?? normalne ze bedzie zachwalal swoj towar .. a swoja droga , jesli 170zl to sporo .. to raczej za taka cene nie kupisz dobrych gestych wlosow naturalnych
hm...a tam nigdzie nie jest napisane, że to włosy naturalne, tylko "struktura włosa ludzkiego"
mając w ręku włosy naturalne i syntetyczne - niestety dziewczyny, czuć i widać różnicę. Przede wszystkim włosy nat. nie błyszczą tak w sztucznym świetle, nie są tak sztywne. szkoda tylko że są tak drogie...
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:45   #2728
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

no właśnie, chodziło mi o to, że nie są to naturalne włosy, a kosztują tak dużo.za naturalne tyle bym dała, ale syntetyki?chyba że to jakieś ulepszone sztuczne, ale czy takie istnieją?
a jeśli kupie naturalnie proste włosy to czy skręt będzie się na nich trzymał?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:51   #2729
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
a ja właśnie wzięłam się za czyny fryzjerskie wobec moich naturalnych clipów. na początek ścięłam jakieś 7 cm, bo do pasa prawie sięgały. Potem wycieniowałam końcówki i przody, a potem stwierdziłam że muszę je umyć i nałożyć odżywkę- i to był chyba dobry pomysł, włoski stały się świetne, nie takie mega fabrycznie proste, lekko pofalowane, bo w dodatku wysuszyłam je ciepło-zimnym strumieniem powietrza z suszarki. Ponadto straciły taki chemiczny zapach. Powiem Wam dziewczyny tak - włosy w dotyku jak moje, struktura - jak moje, kolor - mój jak naładuje się bateria od aparatu to wstawię efekt moich działań

no wklejaj wklejaj sama jestem ciekawa tych twoich dzialan bo pierwsze zrobilam wzorowo wiec to pewnie tez....

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------


hm...a tam nigdzie nie jest napisane, że to włosy naturalne, tylko "struktura włosa ludzkiego"
mając w ręku włosy naturalne i syntetyczne - niestety dziewczyny, czuć i widać różnicę. Przede wszystkim włosy nat. nie błyszczą tak w sztucznym świetle, nie są tak sztywne. szkoda tylko że są tak drogie...
powiem wam ze mam te wlosy syntetyczne i sa spoko ale kurde denerwuje mnie ta sztywnosc nienaturalna... twarde koncowki.... rozczesze jest troche lepiej ale nie do konca... no szalu nie ma z ta delikatnoscia wloskow. Myslicie ze jak je umyje to cos pomoze?? bo moze staly sie taki szorstkie przez to, ze jak robie nimi codziennie kitke to uzywam lakieru do wlosow na czubek glowy zeby przyklepac fryzure no i chcac nie chcac czesc spada na te syntetyki moze dlatego??
ale wiem jedno nastepne wlosy beda naturalne....

Edytowane przez allegro 098767890
Czas edycji: 2009-06-03 o 12:54
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:53   #2730
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

czesc
dzisiaj doszły moje włoski ogólnie są super, kolor też jest prawie idealny.. ale okazały się za krótkie! według mnie w ogóle nie widac roznicy nie wiem co mam teraz zrobic czy je sprzedac i kupic 60 cm czy nosic jakoś na allegro nie widziałam takiej aukcji z naturalnymi ..
wklejam swoje zdjęcia bez clipow i w clipach, nie widac roznicy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizazowo.jpg (135,3 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizazowo2.jpg (45,5 KB, 225 załadowań)
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.