ćwiczenia na ładny biust - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 19:03   #91
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ćwiczenia na biust..

Cytat:
Napisane przez Anouska Pokaż wiadomość

a skad masz takie interesujace wiadomosci ?

mam tylko takie wrazenie czy szukasz "zaczepki"?? kazdy twoj post w tym watku jest malo przyjazny. jesli cie nie interesuje ten watek to nie musisz na niego zagladac i czytac co tu piszemy
Dziewczyny, dajcie spokój - jaki "mało przyjazny"?
Ponieważ pisałyśmy tu już wiele razy o treningu siłowym i istnieją fajne strony z ilustracjami, do których już dziesiątki razy były wklejane linki, to po prostu za każdym razem zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i czytania ze zrozumieniem. To forum ma w założeniu służyć jako baza wiedzy - dlatego nie ma sensu ciągle powtarzać tych samych rad, bo wystarczy przeczytać poprzednie wątki

Przy okazji staramy się też tępić panujące na Wizażu dziwaczne przekonanie, że kobieta może rozbudować mięśnie "niechcący" - bez treningu na masę, bez diety na masę i bez suplementacji. "Pudzian w spódnicy" to niestety mit, nie da się ot tak pomachać hantlami i zrobić masę "przypadkiem" - to ciężka praca i wiele wyrzeczeń, co zresztą u kobiet nie przynosi natychmiastowych efektów

A co do meritum, to polecam wyciskanie i rozpiętki z dużym obciążeniem, pompki i podciąganie na drążku + dobrze dobrany biustonosz
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:18   #92
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: ćwiczenia na biust..

nie szukam zaczepki (?)
Kazdego moze cos rosmieszyc , nie mozna sie smiac ? nie skomentowałam tego hamska tylko spytałam skad masz takie informacje .

pozdrawiam.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:25   #93
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: ćwiczenia na biust..

zimne prysznice na biust pomagają i ogolnie na ciałko .. biust jest napiety i jedrniejszy ...
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:40   #94
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: ćwiczenia na biust..

droga Midi ten temat zostal dawno zakonczony nie ma sensu ciagnac dyskusji nie na temat
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 00:25   #95
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: ćwiczenia na biust..

Cytat:
Napisane przez Anouska Pokaż wiadomość
peeling kawowy:
wez troche kawy zwyklej, bron Boze rozpuszczalnej , zalej ja odrobina goracej wody, tzn tak zeby sie papka gesta zrobila. mozesz tez dodac troche zelu do mycia i cynamonu, jak kto woli. Smarujesz papka biuscik i szorujesz go sobie albo tez zawijasz sie w folie na ok godzine. Ja taki peeling stosuje na cale cialo raz na jakis czas dlatego ze po czyms takim skora jest gladziutka jak pupka niemowlaka
a jak sobie szoruje to jak długo ??
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 16:24   #96
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: ćwiczenia na biust..

No kurde ja to tak sobie szoruje z 5 min. ale nie wiem czy to dobrze czy powinno sie dluzej, w kazdym razie koncze szorowanko jak uznam ze mam dosc nigdzie nie znalazlam wzmianki na temat czasu, jedynie co do owijania sie folia wiem ze min godzinke trzeba trzymac.
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:24   #97
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: ćwiczenia na biust..

swoją drogą ja traktuję mój biust jak świętość (hehe) tzn bałabym się go szorować, ale widzę, że skóra jest mało jędrna i mnie to martwi... mam nadzieję, że to nie boli, spróbuję...
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 21:35   #98
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: ćwiczenia na biust..

Tzn. kurde zle to ujelam, chodzi o takie lekkie szorowanie, mocny masaz
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:40   #99
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: ćwiczenia na biust..

Cytat:
Napisane przez Anouska Pokaż wiadomość
Tzn. kurde zle to ujelam, chodzi o takie lekkie szorowanie, mocny masaz
rozumiem
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:32   #100
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: ćwiczenia na biust..

Anouska ja takiego peelingu nie znam i szczerze: nie chciało by mi się takiego robić.

mój przepis na peeling kawowy:
kawa parzona-nie rozpuszczalna, sypiemy do miseczki, zalewamy żelem pod prysznic-cytrusowe fajnie orzeźwiają, mieszamy. Można dodać cynamn.
Następnie nakładamy na całe ciało, masując, tak aby wszystko dokładnie się wtarło.
Na koniec należy bardzo dokładnie spłukać całe ciało, najlepiej chłodna wodą.

Ze swojej strony mogę dodać: jak najszybciej umyj brodzik, masakrycznie brudno jest po nas i co jakiś czas używaj kreta- czasem zapychają się kawą rury.

Niektórzy twierdzą, że ten peeling bardzo pobudza, że jak robią go przed snem, to czują się jak po kawie. Ja tak osobiście nie mam.
Widać naprawdę dobre rezultaty i dosyć szybko. Skóra po nim jest bardzo gładka. Ja polecam na sam koniec wmasować krem/żel na cellulit.

pozdrawiam
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:11   #101
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: ćwiczenia na biust..

Spoko Trah, tylko ze twoja wersja peelingu rozni sie od mojej tylko tym ze nie zalewasz kawy woda na poczatku tylko odrazu dodajesz zel pod prysznic, nie wiem dlaczego piszesz ze nie chcialoby ci sie robic takiego jak moj skoro to jest to samo
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 06:40   #102
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: ćwiczenia na biust..

bo przeczytałam, że TY owijasz się tą folią, a nie, że czytałaś, że tak można robić ;-)
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 09:14   #103
Everywhere
Raczkowanie
 
Avatar Everywhere
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 34
Ćwiczenia na biust...

Mam tutaj kilka ćwiczeń, które znalazłam. xD Nad każdym z ćwiczeń jest link do obrazkaktóry moze nam ułatwić ćwiczenie.

http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_1.gif
Ćwiczenie pierwsze
Usiądź wygonie na jakimś twardym podłożu, najlepiej na podłodze, nogi wysuń do przodu, plecy miej wyprostowane. Następnie prowadź łokieć do tyłu, jakby napinając cięciwę łuku.
Ćwiczenie wykonuj naprzemiennie: raz lewa, raz prawa ręka w trzech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_2.gif
Ćwiczenie drugie
W pozycji siedzącej ugnij nogi w kolanach, ręce wysuń lekko za siebie, a dłonie zwiń w piąstki. Zacznij unosić pośladki tak, aby ciężar ciała spoczywał przede wszystkim na ramionach. Postaraj się zachować prosty tułów.

Ćwiczenie możesz wykonać w kilku wariantach, w pozycji końcowej (tułów uniesiony) zginaj i prostuj (nie do końca) łokcie lub utrzymuj po kilka sekund pozycję tułowia najniższą, środkową i najwyższą. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_3.gif
Ćwiczenie trzecie
Unieś swoje ciało na wyprostowanych wygiętych w tył rękach i zgiętych w kolanach nogach. Stopę połóż na kolanie drugiej nogi, następnie uginaj i prostuj (nie do końca) łokcie. Oczywiście stopy na kolanach stawiaj na przemian. Postaraj się nie zginać tułowia w biodrach.

Ćwiczenie możesz wykonać w kilku wariantach, spróbuj trzymać po kilka sekund pozycję tułowia najniższą, środkową i najwyższą.
Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.

http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_4.gif
Ćwiczenie czwarte
Połóż się na boku z wyprostowanymi nogami i jedną ręką położoną na prosto pod głową. Drugą rękę ułóż przed sobą tak, abyś mogła się na niej podnieść. Zacznij unosić tułów do góry (na ręce położonej przed sobą). Staraj się nie skręcać miednicy i nie odrywać jej od podłoża.
Uniesione do góry ramię (które miałaś pod głową) powinno być lekko ugięte i skręcone do wewnątrz. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_5.gif
Ćwiczenie piąte
Połóż się wyprostowana na brzuchu z twarzą skierowaną do podłoża i dłońmi splecionymi na plecach. Unieś ramiona do góry, jednocześnie lekko unosząc tułów. W czasie wykonywania ćwiczenia stopy oparte są na podłożu. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.



http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_6.gif
Ćwiczenie szóste
Twoją pozycją wyjściową jest klęk podparty. Nachyl lekko ciało i ramiona do przodu, , a następnie wysuń jak najdalej do przodu raz prawe, raz lewe ramię. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.

http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_7.gif
Ćwiczenie siódme
W pozycji widocznej na zdjęciu (wyprostowane ramiona leżą na podłożu) unosimy do góry raz prawe, raz lewe ramię. Możesz utrzymywać pozycje końcową przez kilka sekund. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_8.gif
Ćwiczenie ósme
W pozycji przedstawionej na zdjęciu (wyprostowane ramiona leżą na podłożu) unosimy do góry raz prawe, raz lewe ramię, skręcając tułów w bok. Pozycje końcową możesz utrzymywać przez kilka sekund. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_9.gif
Ćwiczenie dziewiąte
Usiądź na podłodze z wyprostowanymi plecami i zgiętymi w kolanach nogami. Spleć dłonie nad głową, a następnie rozkładaj ramiona na boki. Drugim wariantem zginanie i prostowanie ramion. Ćwiczenie wykonujemy 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_10.gif
Ćwiczenie dziesiąte
Połóż się na brzuchu i wyprostuj ramiona do przodu, a twarz skieruj do podłoża. Następnie unieś lekko tułów wraz z wyprostowanymi do przodu ramionami nie odrywając stóp od podłoża. Pozycje końcowa możesz utrzymywać przez kilka sekund. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_11.gif
Ćwiczenie jedenaste
Stojąc w lekkim rozkroku delikatnie ugnij kolana, tułów pochyl do przodu, plecy proste, ramiona wyprostowane w dół. Zaciskamy pięści i ciągniemy łokcie jak najdalej do tyłu i do góry. Ćwiczenie wykonujemy w trzech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_12.gif
Ćwiczenie dwunaste
Stojąc w lekkim rozkroku delikatnie ugnij kolana, tułów pochyl do przodu, plecy proste, ramiona wyprostowane w dół. Następnie unosimy ramiona do góry i nieco do tyłu. Jeśli nasz małe ciężarki to dla lepszego efektu możesz je podnosić w obu rękach. Ćwiczenie wykonujemy w trzech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.


http://www.modeling.pl/artykuly/foto/42_13.gif
Ćwiczenie trzynaste
Stojąc w lekkim rozkroku jedną rękę oprzyj na udzie. Wykonując lekki skłon w bok wyciągamy drugie ramię możliwie jak najdalej do góry. Nie odrywaj stóp od podłoża. Utrzymaj pozycję końcową przez kilka sekund, aż do końca nie odczujemy, jak rozciągają się mięśnie. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 5 razy z przerwą 10 sekund na obie strony.


Jeśli ktos ma jakies inne - piszcie!
Everywhere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:25   #104
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: ćwiczenia na biust..

Świetnie ćwiczenia Everywhere, dzieki . Dobrze, że sa z obrazkami - nie mogłam takich znaleźć
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:35   #105
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Talking Dot.: ćwiczenia na biust..

Everywhere jestes boska
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:08   #106
P1P1P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Cool Dot.: ćwiczenia na biust..

moja babcia mówiła że jak chce mieć piękny biust to powinnam regularnie smarować octem. nigdy tego nie przetestowałam ze względu na specyficzny nieprzyjemny zapach octu ale kto wie, może to skutkuje.
P1P1P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:49   #107
Miyoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: ćwiczenia na biust..

Everywhere dzięki za ćwiczenia Jak w końcu się za siebie wezmę to wypróbuję
P1P1P podpisuję się pod pytaniem
Miyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:22   #108
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Biust i konkrety

Kochane wizażanki ,otóż postanowiłam wziąć się za swój biust i sprawić by stał się jędrniejszy, I teraz potzrebuje konkretów: czy u którejś z was ćwiczenia faktycznie sprawiły, że biust się podniósł? Nie chodzi mi o zadne powiekszenie itp, jedynie chcialabym aby mój biust bardziej stał . Czy jest to w ogóle mozliwe bez zabiegów chirurgicznych? Czy któraś z was może być moim żywym dowodem? Proszę was o odpowiedz, bo nie wiem czy te wszystkie cwiczenia w ogole mają jakiś sens. Z góry bardzo dziękuje
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:55   #109
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Biust i konkrety

ależ oczywiście że tak
przy regularnych ćwiczeniach z ciężarkami, taśmami biust mi się ujędrnił tak że mój facet nawet uważa że mi się zwiększył co jest bujdą tylko ujędrnił i ładniej się eksponuje tylko
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 18:19   #110
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Biust i konkrety

O super
a jakie ćwiczenia wykonywałaś i jak często?
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:51   #111
wazelinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
trening a biust

Witam. Chciałabym, żeby mój biust stał sie jędrniejszy (naturalnie, bez kremów).. mam bardzo mały biust i to jest mój główny problem. możecie pomóc?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

ktoś odpowie? ;>
wazelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 09:37   #112
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: trening a biust

Cytat:
Napisane przez wazelinaa Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym, żeby mój biust stał sie jędrniejszy (naturalnie, bez kremów).. mam bardzo mały biust i to jest mój główny problem. możecie pomóc?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

ktoś odpowie? ;>
Zacznij od dobrania wlasciwego rozmiaru stanika

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-08-26 o 09:38
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:26   #113
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: ćwiczenia na ładny biust

hej Dziewczyny...

pisze lekko zdolowana, bo wlasnie sie przyjrzalam (po schudnieciu tyle ile widac w opisie) mojemu biustowi i stwierdzilam, ze zmalal (ale nie mam z tym problemu, wiedzialam, ze zmaleje i jakos kompleksow nie mam z tym zwiazanych). Ale zdolowalo mnie, ze jakos tak obwisł... jakos nizej jest...a moze sie tak wydaje bo jak byl wiekszy to byl pelniejszy..? nie wiem, nieistotne, mam nadzieje, ze uda mi sie go troche podniesc, cwicze silowo, ale czy uda sie doprowadzic do stanu poprzedniego (czyli tego przed utyciem?) jak myslicie? co jeszcze warto wprowadzic w pielegnacje oprocz cwiczen? (w balsamy jakos nie wierze, uzywam do kapieli soli z morza martwego i nierafinowanego masla shea), tylko prosze nie zimne prysznice bo BRRRR! pomozecie?
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.