Mamusie wrześniowo-październikowe 2012 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 11:14   #3271
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
Oj dziękuję Dziewczyny za te czary, mam nadzieję, że coś pomogą (chociażby pogodzić się z naszą obecną sytuacją). I staram się trzymać, lepiej wychodzi mi trzymanie się w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale z czasem będzie lepiej.

gda wszystko zależy od tego co wykryją u Maluszka. U mnie i TŻta w rodzinie nigdy nie było wad genetycznych, więc może się okazać, że to natura coś schrzaniła. Jeśli będzie to jednak Z. Toureta to lekarz powiedział, że nie zwiększają mi się szanse na jego powtórzenie. Musi po prostu na kogoś to paść, a my z Dzidziusiem mieliśmy akurat pecha. Wszystko zależy od wyniku. Wtedy można podejmować jakiekolwiek decyzje. Jeśli obrzęk nie zejdzie (a nie schodzi) jest 95% szans, że płód sam obumrze. Więc jak widzicie, serce z kamienia, nerwy ze stali i muszę się z tym jakoś zmierzyć. Przyszły tydzień będzie katorgą. Muszę zadzwonić po wyniki biopsji do Łodzi, chyba z łazienki nie wyjdę i rozmowa odbędzie się na toalecie
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:22   #3272
Enigmama
Raczkowanie
 
Avatar Enigmama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 497
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Dołączam sie do Was dziewczyny z mdłościami - ciągle mnie trzymają
I ja tez nie chodze na zakupy nawet bo nie moge zniesc zapachów, co do mycia naczyn na szczescie mam zmywarke i maz mi zazwyczaj laduje od kiedy mnie mdli.

Jedyne co mi pomaga to migdały.

dziś rano bardzo bolał mnie brzuch tak jak na okres, przypadają mi teraz dniw których miałabym drugi okres, nie mgoe jednak znalezc w internecie informacji czy to napewno normalne? połozylam sie na godzine + no spa i mi przeszło jak narazie ale sie wystraszyłam.

W poniedzialek mam wizyte, mam nadzieje ze sie wchlanal ten krwiak i ze wszystko dobrze z dzidzią..... Trzymajcie kciuki za nas.

Adunia wspólczuję Ci bardzo. Mam nadzieje ze mąż Cię wspiera z wszstkich sił.
__________________
„Ludzie są jak góry: wielcy wydają się z bliska mniejsi, a mali – więksi (…)” - Aleksander Świętochowski

Alicja 06.08.2005 rok 3050 g 55 cm
Hanna 27.03.2008 rok 3350 g 59 cm
Dorotka 21.09.2012 rok 3540 g 58 cm
Moje skarby!
Kruszynka
Enigmama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:25   #3273
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:28   #3274
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Chcę wiedzieć cokolwiek Też byłaś u dr Włoch? Ja jestem dopiero na 12 marca zapisana, koszt badania 250 zł.
nie, byłam u innej lekarki (znam ją z pierwszej ciąży), ale słyszałam jak do niej zapisywali, dlatego zaraz pytałam czy tam idziesz
ale też koszt badania to 280 zł, tak płaciły tam pacjentki
w poradni zapisują na daną godzinę - to już wiesz, warto być wcześniej bo wypisuje się jakieś formularze jak się jest pierwszy raz.
zdarza się obsuwa czasowa, ale nie wielka - ja w stosunku do godziny na jaką byłam zapisana byłam poproszona na badanie 7 minut później, więc żaden dramat
można oczywiście iść z TZ na badanie
po wszystkim dostaje się wydruk zdjęć i wyników
chyba tyle
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:00   #3275
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Konczitko nie amino ale lekarka mi powiedziała że to jest jakiś test podwójny gdzie wykonuje się badanie usg + właśnie pobiera krew do badań i z tego oni potem obliczają to ryzyko wad.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:06   #3276
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Enigmama Pokaż wiadomość
Dołączam sie do Was dziewczyny z mdłościami - ciągle mnie trzymają
I ja tez nie chodze na zakupy nawet bo nie moge zniesc zapachów, co do mycia naczyn na szczescie mam zmywarke i maz mi zazwyczaj laduje od kiedy mnie mdli.

Jedyne co mi pomaga to migdały.

dziś rano bardzo bolał mnie brzuch tak jak na okres, przypadają mi teraz dniw których miałabym drugi okres, nie mgoe jednak znalezc w internecie informacji czy to napewno normalne? połozylam sie na godzine + no spa i mi przeszło jak narazie ale sie wystraszyłam.

W poniedzialek mam wizyte, mam nadzieje ze sie wchlanal ten krwiak i ze wszystko dobrze z dzidzią..... Trzymajcie kciuki za nas.
Wczoraj wieczorem weszłam do łazienki, tylko poczułam piankę do golenia i już Dzisiaj zatkałam sobie nos, weszłam do kuchni, otworzyłam lodówkę na bezdechu, wyjęłam dżem i uciekłam Zdecydowanie najbezpieczniej jest w sypialni

Jutro mąż kupi mi czekoladę z migdałami, tylko ona mi wchodzi, migdałki są pyszne.
Wczoraj też bolał mnie brzuch jak na okres, aż się wystraszyłam i wszystko mi się rozciągałooo, a przecież dzidziuś jest taki malutki

Aduś jestem z Tobą myślami!

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Konczitko nie amino ale lekarka mi powiedziała że to jest jakiś test podwójny gdzie wykonuje się badanie usg + właśnie pobiera krew do badań i z tego oni potem obliczają to ryzyko wad.
No właśnie czemu niektóre dziewczyny mają robiony test podwójny, a inne samo usg prenatalne? Od czego to zależy?
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:10   #3277
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Konczitko nie amino ale lekarka mi powiedziała że to jest jakiś test podwójny gdzie wykonuje się badanie usg + właśnie pobiera krew do badań i z tego oni potem obliczają to ryzyko wad.
uhum rozumiem no to zobaczymy jak to będzie u nas .. mam nadzieje że wszystko z serduszeńkiem naszym jest dobrze i sobie grzecznie rośnie dzisiaj pewnie ma już 4 cm

m_moni to tez zdolniacha jesteś atak na dżem hehee ... ja zrobiłam gołąbki mimo że masakrycznie śmierdział mi ryż ... ale dałam rady ...

napiłam się herbatą miętową z cytryną ale poszłam sobie po mineralną ... a teraz mam ochotę na taką oranżadę ze szklanej butelki aaaaa


---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Anusia479 a Ty gdzie znowu uciekłaś nam ???
tamlin111 jak nastrój, poprawił się ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-02-24 o 12:08
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 12:10   #3278
alfabia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 244
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
cooo krew 135 zł???????? bosze jaka to krew z czego ona ze to takie drogie?????



Lukrecja jak ja robiłam "krew" tzn zlecone badania z krwi to poszło 500 zł. Bo to kupa badań była związana z moimi wcześniejszymi poronieniami. A potocznie pisze się "krew" hehe
alfabia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:11   #3279
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:47   #3280
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Konczita jestemcoś nie mam weny dzisiaj do niczegomam lenia jak nic. Pytałam wczesniej o co chodzi z tymi badaniami co takie drogie są? Bo ja nic ztego nie kumamkiedy sie robi te badania i dlaczego??
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:49   #3281
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


m_moni to tez zdolniacha jesteś atak na dżem hehee ... ja zrobiłam gołąbki mimo że masakrycznie śmierdział mi ryż ... ale dałam rady ...

napiłam się herbatą miętową z cytryną ale poszłam sobie po mineralną ... a teraz mam ochotę na taką oranżadę ze szklanej butelki aaaaa
"Ona nie boi się żadnego ryzyka, to super Monika"
No to dzielna jesteś, mnie się udało jedynie podgrzać gołąbka i to z wielkim strachem. Ooooo tak, taką oranżadkę jak była dawniej, nawet ostatnio o niej z mężem rozmawiałam Ale czy takie jeszcze są??
Widzę, że już mi odbija od siedzenia w domu...
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 13:04   #3282
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
"Ona nie boi się żadnego ryzyka, to super Monika"
No to dzielna jesteś, mnie się udało jedynie podgrzać gołąbka i to z wielkim strachem. Ooooo tak, taką oranżadkę jak była dawniej, nawet ostatnio o niej z mężem rozmawiałam Ale czy takie jeszcze są??
Widzę, że już mi odbija od siedzenia w domu...
Dżemmmm i świeże bułeczki
Mama dzisiaj zaprosiła mnie na naleśniki, chyba po drodze kupię do nich dżem
Katarzinka dzięki za info, czytałam opinie o dr Włoch i są same pozytywne, chociaż wiadomo, że najważniejsze to jest to co zobaczy na ekranie usg

W załączniku moja słit fotka ze środka z wtorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg USG 21.02.12.jpg (21,9 KB, 48 załadowań)
__________________
Maja

Edytowane przez Nisia4
Czas edycji: 2012-02-24 o 13:05
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:08   #3283
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

tamlin111 jak nastrój, poprawił się ?
A tak trochę mi lepiej Ja już po pracy, zaraz po moją Kluskę do przedszkola pójdę, później mamy w planach robić babeczki bo wczoraj jednak ze względu na żygającego Tżta nie robiłyśmy. Ma przyjść przyszła bratowa, więc obejrzymy mój ulubiony film "Czas surferów". Tak w ramach poprawiania humoru. Plus góra frytek do tego

Adunia kochana trzymajcie się. Ciężki czas przed Wami. Jejku rzadko brakuje mi słów, ale w obliczu tak przykrych wieści niewiem co pisać. Po prostu bądź dzielna i pamiętaj że każda zła chwila mija. Jeszcze będzie pięknie

Tak sobie uświadomiłam że ja już za 1,5 tyg mam wizytę, a wydawało mi się że jeszcze tak długo.
No a 16-tego druga sprawa rozwodowa. Oby ostatnia
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:39   #3284
spioszka
Raczkowanie
 
Avatar spioszka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Londyn/Brodnica
Wiadomości: 397
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Ooooo tak, taką oranżadkę jak była dawniej, nawet ostatnio o niej z mężem rozmawiałam Ale czy takie jeszcze są??
Widzę, że już mi odbija od siedzenia w domu...
Odbija to chyba mi. Po Twoim poscie polecialam do sklepu i kupilam oranzade taka w plastikowej butelce, bo tych w szklanym to tu nie robia.
Ale pychotka o bosze!!!
__________________
Moj robaszek


5 cykl staran
ostatnia@-29/11/11
http://enpr.pl/1837
spioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:43   #3285
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

wróciłam z usg; zmęczona i szczęśliwa
niepotrzebnie bałam się dzisiejszego usg (bo oczywiście miałam wizje różne, że coś jest nie w porzadku). Bąbel rośnie ślicznie. 6,5 cm 60 g ma już. zwiercony okropnie. Śmiac mi sie chciało, jak gin go prosił, żeby chwilkę się nie ruszał, a dzidek nic.. wiercił się, kręcił. Wreszcie po wielu mozolnych próbach na kilka sekund przystopował. Badanie NT w normie (1.2), wiec tym bardziej odpuszczam jakiekolwiek badania genetyczne gębę mam teraz pełną szczęścia i cały czas przed oczami obraz Bąbelka z usg
Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !

Z tydzień mnie tu nie było...
Chciałabym tylko powiedzieć, że jutro idę do szpitala na patologię ciąży moje wyniki moczu zamiast lepsze po lekach okazały się gorsze eh jak ja się boję
Dzisiaj na USG szkrabek mały tak latał, że lekarzowi ciężko było zmierzyć ale ma 4 cm
Nie martw się Weroniczko; podleczą Cię i kolejne badania już będą śpiewajace... zobaczysz
Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Byłam wczoraj u lekarza z kompletem wyników, powiedział, że wszystko książkowe i był bardzo zadowolony. Skierował mnie na badania prenatalne za trzy tygodnie, ale powiedział, że mam się nie martwić bo to teraz norma. Mam je zrobić w Katowicach u dr Włoch. Jestem w tej chwili w 9 tygodniu Samopoczucie dobre, troszkę mnie mdli i mam owocowo - nabiałowe zachcianki
a ja postanowiłam dodatkowych badań nie robić. skoro wszystko jest w normie, myślę, że nie ma potrzeby.
Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Wczoraj jak się położyłam przyszedł mój synio (za 2 miesiące kończy 3 latka) i pyta: mama, czy jesteś chora?
ja: Nie, kochanie tylko dzidziuś mnie męczy.
on: mama, odsłoń brzuszek, ja go pogłaskam i nie będzie cię męczył
odsłoniłam brzuch i on głaszcze i mówi: dzidziuś się cieszy, czy już cię nie męczy?
Ja; Nie , już mnie nie męczy
on: tata, czaczam mamusi brzuch, dzidziuś mamę męczy, ale już się cieszy, lubię dzidziusia

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

I jeszcze wczoraj pyta: mama, jak będziesz rodzić dzidziusia to czy pęknie ci brzuch?
słodki Synek... rozmarzyłam się...

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
Katrin - moja córka też chodzi i głaszcze Dzidziusia i czasem mu daje buziaka - miło na to patrzeć
fantastyczne te Wasze Maluchy... pewnie łezka się w oku kręci, jak widzi sie coś takiego

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


Dzisiaj wykryłam co mi jest ... brak mi słońca ... chcę wiosny

Konczi, ja też już umieram bez słońca.. Moje baterie już się wyczerpują.. Niech już będzie słonecznie, wiosennie i ciepło.... a u mnie od wczoraj deszcz, wicher i nieprzyjemnie zdecydowanie
Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o mnie - nadzieję straciłam wczoraj. Odebrałam Pappa, mimo moich 22 lat wyniki są tak złe, że komputer wyliczył mi ryzyko trisomii 18 - 1:2. Czuję, gdzieś w sercu, że się nie uda. Psychika znów siadła, więc zaczynam się podnosić od początku. Przytulam Was wszystkie.
Adunia, wierzę, że ta wiara jest w stanie czynić cuda.. Tak bardzo chciałabym żeby Wam sie udało... Wiele sił Ci życzę. Pamiętam cały czas o Tobie, a ta smutna wiadomość przyćmiła mi radość z dnia dzisiejszego...

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
Piotrowicka 83 - byłam w tym centrum na badaniu prenatalnym właśnie co chcesz wiedzieć? to Ci zaraz napiszę

Adunia - przytulam mocno - wszystkie tu zaraz będziemy dla Ciebie czarować, żeby było dobrze (prawda dziewczyny?? )
ja zaczynam
czarujemy zatem, trzymamy kciuki i wierzymy w cud!

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
niby na ospę choruje się raz, ale ostatnio znajomy mojego męża (dorosły facet) zachorował już 3 raz... Też się bałam, czy tego nie złapię od znajomych dzieci, które sie pochorowały. Co prawda nie miałam z nimi bezpośredniego kontaktu, ale przez moją mamę... Minęło 2 tygodnie, jeszcze tydzień i będę miała spokojną głowę...
choć wczoraj obejrzałam się dokładnie i miałam stracha, bo dłonie jakaś wysypka mi zsypała. Taka drobniusieńka, jakbym się igłami pokłuła... na razie zbladła, a nigdzie więcej ani śladu... Więc może to uczulenie na coś? tylko na co? jedyne co mi do głowy przychodzi to psi szampon (wczoraj wykąpałam mojego psiaka; wcześniej zawsze robił to mąż) więc może od tego... sama nie wiem.. oby się nie powtórzyło...

No i dalej dostałam l4 tracąc tak naprawdę nadzieję na powrót do pracy... i szkoda mi strasznie, bo okazało się, ze jestem pracoholikiem...
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam

Edytowane przez maggie123
Czas edycji: 2012-02-24 o 20:30
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 14:06   #3286
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Hej hej hej witam się po badaniu prenatalnym wszystkie wyniki w normie. Przezierność 1.7, kość nosowa widoczna, narządy wewnętrzne są, ręce i nogi są. Przepływy prawidłowe. Pobrano mi krew do testu podwójnego (musiałam zrobić obowiązkowo). Z tego powodu, 9 marca mam osobistą konsultacje w celu omówienia wyników. Tzn te które wyszły mi dzisiaj zostaną poprawione o te wyniki z krwi. Na tą chwilę ryzyko Trisomii 21 (zesp. Downa) to 1:1255 a kolejne to jeszcze wyższe wskazania. Lekarka również mnie poinformowała, że amniopunkcja zwiększa ryzyko poronienia 1:100 czyli jest bardzo niebezpieczna.
Maluszek od główki do pupci ma 60 mm
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2012-02-24 o 14:07
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 14:17   #3287
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Hej hej hej witam się po badaniu prenatalnym wszystkie wyniki w normie. Przezierność 1.7, kość nosowa widoczna, narządy wewnętrzne są, ręce i nogi są. Przepływy prawidłowe. Pobrano mi krew do testu podwójnego (musiałam zrobić obowiązkowo). Z tego powodu, 9 marca mam osobistą konsultacje w celu omówienia wyników. Tzn te które wyszły mi dzisiaj zostaną poprawione o te wyniki z krwi. Na tą chwilę ryzyko Trisomii 21 (zesp. Downa) to 1:1255 a kolejne to jeszcze wyższe wskazania. Lekarka również mnie poinformowała, że amniopunkcja zwiększa ryzyko poronienia 1:100 czyli jest bardzo niebezpieczna.
Maluszek od główki do pupci ma 60 mm


bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze



Maggie super że takie pozytywne wieści
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 14:43   #3288
MissMonika
Raczkowanie
 
Avatar MissMonika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 118
Send a message via Skype™ to MissMonika
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cześć Mamusie! Gratuluje za dobre wyniki! Modle się zawsze całościowo za wszystkie.
Ja też dzisiaj jestem po badaniu prenatalanym, wszystko książkowo, Bąbel ma 8 cm... no i na 95% to Chłopczyk... koniec z oglądaniem cudnych beżowych płaszczyków od Burberry... ale nie ważne, tak strasznie się cieszę, że jest zdrowy!
__________________
Chrystian
MissMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 14:54   #3289
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość

W załączniku moja słit fotka ze środka z wtorku
Śliczności. Jejku już nie mogę się doczekać kolejnego usg, jak oglądam te Wasze maluszki.

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Hej hej hej witam się po badaniu prenatalnym wszystkie wyniki w normie. Przezierność 1.7, kość nosowa widoczna, narządy wewnętrzne są, ręce i nogi są. Przepływy prawidłowe. Pobrano mi krew do testu podwójnego (musiałam zrobić obowiązkowo). Z tego powodu, 9 marca mam osobistą konsultacje w celu omówienia wyników. Tzn te które wyszły mi dzisiaj zostaną poprawione o te wyniki z krwi. Na tą chwilę ryzyko Trisomii 21 (zesp. Downa) to 1:1255 a kolejne to jeszcze wyższe wskazania. Lekarka również mnie poinformowała, że amniopunkcja zwiększa ryzyko poronienia 1:100 czyli jest bardzo niebezpieczna.
Maluszek od główki do pupci ma 60 mm
No to świetnie. Gratuluję.
maggie Tobie też gratuluję, że wszystko ok. Bo coś mi się nie zacytowało.

Ja właśnie po pysznym obiadku. Mintaj gotowany na parze, ziemniaczki i pyszna surówka, czyli samo zdrowie. I nawet mdłości mnie AŻ tak dziś nie męczą.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie! Gratuluje za dobre wyniki! Modle się zawsze całościowo za wszystkie.
Ja też dzisiaj jestem po badaniu prenatalanym, wszystko książkowo, Bąbel ma 8 cm... no i na 95% to Chłopczyk... koniec z oglądaniem cudnych beżowych płaszczyków od Burberry... ale nie ważne, tak strasznie się cieszę, że jest zdrowy!
Oo gratuluję chłopczyka.

Tak apropos to niedawno pisałam, że nie mamy imienia dla chłopczyka. Ale ostatnio mój mąż wymyślił że jeśli będzie chłopiec to Filip.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 15:03   #3290
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Super wieści dziewczynki po tych badaniach, ciesze się razem z Wami że wszystko w porządku.
Niech wszystkim takie badania wychodzą to będzie super

A ja mam dziś mega doła, beczeć mi sie chce i nic poza tym.
Zaczynam coraz bardziej wszystkiego się bać, tych badań itp.
Na dodatek zaś chłop mnie wpienia..
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 15:06   #3291
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Adunia tak bardzo Ci współczuję

Byłam u lekarza i nawet nie zrobił mi usg, stwierdził że nie ma sensu i dopiero zrobimy badanie prenatalne. Trochę dziwne, miałam zrobione tylko usg samego pęcherzyka na początku. Jednak nie umieram z niecierpliwości jak Wy
Strasznie nie lubię przesiadywać przed kompem, spadam
PS.Jest ktoś z Łodzi?
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 15:23   #3292
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

witam sie z Paniami!
mnie od wczorajszego popoludnia strasznie brzuch bolal,az z lozka nie wstawalam.spanikowalam i pojechalam do ginka ale na szczescie wszystko ok.powiedzial,ze to rozciagajaca sie macica.nakazal brac magnez,lezec,nie dzwigac i ogolnie sie oszczedzac.
dzidzius ruchliwy(6,5 cm),serduszko ladnie bije.wg.usg to 13t i 1 dzien


a to moja kruszynka(troszke niewyraznie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_7862.jpg (68,4 KB, 39 załadowań)
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:06   #3293
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:13   #3294
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Dziewczynki witajcie po długiej przerwie.
U mnie stres, jestem wielkim znakiem zapytania. We wtorek byłam na USG, lekarz nie stwierdził nic niepokojącego w tym, że jest pęcherzyk ciążowy prawie 1 cm z pęcherzykiem żółtkowym 2 mm, a od OM minęło 6tyg.3 dni. Uspokojona wyszłam z gabinetu i poszłam na kolejną betę, która wyszła 10700, przyrosła książkowo w stosunku do ostatnie 2990.
Nic nie byłoby w tym stresującego, ale poszłam wczoraj do gina po receptę na duphaston, bo przez te plamienie 2 tygodnie temu, cały czas muszę go brać. On się zabrał do oglądania bety i USG i na jego twarzy wymalował się wyraz nieciekawy. Ja już praktycznie tam zeszłam Powiedział, że mam jechać do szpitala, żeby zrobili mi jeszcze jedno USG, bo to co on widzi jest bardzo niepokojące i przy takiej becie to niemożliwe, aby w pęcherzyku nie było widać zarodka. W ogóle był bardzo niemiły, na moje "może to wcześniejsza ciąża?", coś tylko burknął pod nosem, na pytanie o receptę po którą przyszłam odpowiedział, że "jeśli będzie jeszcze taka potrzeba, to w szpitalu pani wypiszą".
Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach, przepłakałam całą drogę do szpitala. Okropność.
W szpitalu powiedzieli, że oni w tym nic dziwnego nie widzą, że często się to zdarza, że na USG nie widać jeszcze zarodka w 6 tygodniu. Najśmieszniejsze jest to, że oni z kolei uznali, że na ich sprzęcie to już w ogóle nic nie zobaczą (bo powiedziałam, że sprzęt na którym mi robiono USG jest niepierwszej młodości) i że mam przyjść w przyszłym tygodniu, na czczo. Jeśli na USG pokarze się zarodek, to super, jeśli nie, to biorą mnie na operację
Nie rozumiem, czemu mam objawy ciąży, beta rośnie, mdłości, wymioty etc. a lekarz podejrzewa puste jajo, na podstawie jednego USG?
Jestem pewna, że nie będzie dłużej lekarzem prowadzącym moją ciążę, o ile coś tam jeszcze jest nawet jeśli nie, to nie pozwolę, aby mnie tak traktowano i stresowano!!!!!
Musiałam się wygadać
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:35   #3295
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Dziewczynki witajcie po długiej przerwie.
U mnie stres, jestem wielkim znakiem zapytania. We wtorek byłam na USG, lekarz nie stwierdził nic niepokojącego w tym, że jest pęcherzyk ciążowy prawie 1 cm z pęcherzykiem żółtkowym 2 mm, a od OM minęło 6tyg.3 dni. Uspokojona wyszłam z gabinetu i poszłam na kolejną betę, która wyszła 10700, przyrosła książkowo w stosunku do ostatnie 2990.
Nic nie byłoby w tym stresującego, ale poszłam wczoraj do gina po receptę na duphaston, bo przez te plamienie 2 tygodnie temu, cały czas muszę go brać. On się zabrał do oglądania bety i USG i na jego twarzy wymalował się wyraz nieciekawy. Ja już praktycznie tam zeszłam Powiedział, że mam jechać do szpitala, żeby zrobili mi jeszcze jedno USG, bo to co on widzi jest bardzo niepokojące i przy takiej becie to niemożliwe, aby w pęcherzyku nie było widać zarodka. W ogóle był bardzo niemiły, na moje "może to wcześniejsza ciąża?", coś tylko burknął pod nosem, na pytanie o receptę po którą przyszłam odpowiedział, że "jeśli będzie jeszcze taka potrzeba, to w szpitalu pani wypiszą".
Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach, przepłakałam całą drogę do szpitala. Okropność.
W szpitalu powiedzieli, że oni w tym nic dziwnego nie widzą, że często się to zdarza, że na USG nie widać jeszcze zarodka w 6 tygodniu. Najśmieszniejsze jest to, że oni z kolei uznali, że na ich sprzęcie to już w ogóle nic nie zobaczą (bo powiedziałam, że sprzęt na którym mi robiono USG jest niepierwszej młodości) i że mam przyjść w przyszłym tygodniu, na czczo. Jeśli na USG pokarze się zarodek, to super, jeśli nie, to biorą mnie na operację
Nie rozumiem, czemu mam objawy ciąży, beta rośnie, mdłości, wymioty etc. a lekarz podejrzewa puste jajo, na podstawie jednego USG?
Jestem pewna, że nie będzie dłużej lekarzem prowadzącym moją ciążę, o ile coś tam jeszcze jest nawet jeśli nie, to nie pozwolę, aby mnie tak traktowano i stresowano!!!!!
Musiałam się wygadać
Z tego co się dowiadywałam i czytałam to że nie widać jeszcze na tym etapie zarodka niczego nie przesądza. Trzeba poczekać, uzbroić się w cierpliwość.
Beta rośnie nawet przy pustym pęcherzyku płodowym niestety i wskazuje odpowiedni tydzień ciąży. Pęcherzyk często ma wzorcowy kształt mimo że jest pusty.
Te ciąże to same niepokoje i stres:-(

Edytowane przez Agnes!84!!
Czas edycji: 2012-02-24 o 16:37
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:49   #3296
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Super wieści dziewczynki po tych badaniach, ciesze się razem z Wami że wszystko w porządku.
Niech wszystkim takie badania wychodzą to będzie super

A ja mam dziś mega doła, beczeć mi sie chce i nic poza tym.
Zaczynam coraz bardziej wszystkiego się bać, tych badań itp.
Na dodatek zaś chłop mnie wpienia..
Iwoncia jutro jest nowy dzień

Dziewczyny weszłam sobie rano na forum mamuś marcowych, a tu jedna pisze, że poczuła takie pyknięcie i wyszły dwa litry wody... I teraz przeczytałam,że już urodziła. Ale niezła dziewczyna, odeszły jej wody, a ta na forum jeszcze pisała

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja mogę jeść tylko zupy, ale już wszystkie mi się znudziły. Ostatnio mi gołąbki wchodzą. Teraz zjadłam naleśnika z czekoladą i bananami i jest mi nie za dobrze. A jak bym mogła jeść, to zjadłabym polędwiczki w sosie z kurkami albo kaczkę z kluskami śląskimi z żurawiną i z jabłkiem albo schab pieczony...jajko z bekonem, kefir, musli z jogurtem na śniadanie... czyli wszystko czego nie jestem w stanie zjeść
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:10   #3297
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Hej. długo to mnie nie było, i nie nadążam z waszymi wpisami Tyle skrobiecie kochane, że ho ho.
Ja byłam tydzień u gin i widziałam czarną plamkę- ma 6 mm, strasznie dużo wiem, w porównaniu z waszymi centymetrami. Jestem teraz pod koniec 7 tc, ale w ogóle jakoś się nie czuję jakbym była w ciąży. Może trochę mdli, ale ostatnio coraz mniej. Rano przed wstaniem zajadam krakersy i jest git. Do kiedy wy miałyście mdłości? Do którego tyg?
A co do jajek - nie można takich na miękko? Ja dziś zjadałam 2.
I wapna tez pic nie można? Bo ja sobie przed ostatnie 2 tyg piłam, gdyż moja alergolog powiedziała abym sobie piła 1 dziennie, bo odstawiłam leki astmatyczne, i aby mi się oskrzela rozkurczały. A wy mówicie, że nie wolno?Hm....

Słodkiego to w ogóle mi się nie chce. Aż mnie mdli jak o tym pomyśle. Byłam małym łakomczuszkiem, a teraz sporadycznie jakieś ciasteczko, i to jedno małe.
A co do badań. Ja byłam przezorna i wykupiłam sobie Medicover, i mam wsio za darmo. Wizyty, badania, usg, wsio. Jedynie płacę za pakiet, ale i tak sie opłaca, taniej wychodzi, niż miałabym płacić normalnie. Ciąża jest strasznie droga.

Trzymam kciuki, za wszystkie dziewczynki, aby miały spokojna ciążę, bez nerwów, bo ja czytam niektóre wasze wpisy, to aż łezka się w oku kręci.
I oczywiście gratuluję ładnych zdjęć. Śliczności.
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:15   #3298
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !

Z tydzień mnie tu nie było...
Chciałabym tylko powiedzieć, że jutro idę do szpitala na patologię ciąży moje wyniki moczu zamiast lepsze po lekach okazały się gorsze eh jak ja się boję
Dzisiaj na USG szkrabek mały tak latał, że lekarzowi ciężko było zmierzyć ale ma 4 cm
Bedzie dobrze Wierze i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
i ja czaruję
i ja rowniez :czary:

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie! Gratuluje za dobre wyniki! Modle się zawsze całościowo za wszystkie.
Ja też dzisiaj jestem po badaniu prenatalanym, wszystko książkowo, Bąbel ma 8 cm... no i na 95% to Chłopczyk... koniec z oglądaniem cudnych beżowych płaszczyków od Burberry... ale nie ważne, tak strasznie się cieszę, że jest zdrowy!
Chlopczyk!!!! : love:

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Dziewczynki witajcie po długiej przerwie.
U mnie stres, jestem wielkim znakiem zapytania. We wtorek byłam na USG, lekarz nie stwierdził nic niepokojącego w tym, że jest pęcherzyk ciążowy prawie 1 cm z pęcherzykiem żółtkowym 2 mm, a od OM minęło 6tyg.3 dni. Uspokojona wyszłam z gabinetu i poszłam na kolejną betę, która wyszła 10700, przyrosła książkowo w stosunku do ostatnie 2990.
Nic nie byłoby w tym stresującego, ale poszłam wczoraj do gina po receptę na duphaston, bo przez te plamienie 2 tygodnie temu, cały czas muszę go brać. On się zabrał do oglądania bety i USG i na jego twarzy wymalował się wyraz nieciekawy. Ja już praktycznie tam zeszłam Powiedział, że mam jechać do szpitala, żeby zrobili mi jeszcze jedno USG, bo to co on widzi jest bardzo niepokojące i przy takiej becie to niemożliwe, aby w pęcherzyku nie było widać zarodka. W ogóle był bardzo niemiły, na moje "może to wcześniejsza ciąża?", coś tylko burknął pod nosem, na pytanie o receptę po którą przyszłam odpowiedział, że "jeśli będzie jeszcze taka potrzeba, to w szpitalu pani wypiszą".
Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach, przepłakałam całą drogę do szpitala. Okropność.
W szpitalu powiedzieli, że oni w tym nic dziwnego nie widzą, że często się to zdarza, że na USG nie widać jeszcze zarodka w 6 tygodniu. Najśmieszniejsze jest to, że oni z kolei uznali, że na ich sprzęcie to już w ogóle nic nie zobaczą (bo powiedziałam, że sprzęt na którym mi robiono USG jest niepierwszej młodości) i że mam przyjść w przyszłym tygodniu, na czczo. Jeśli na USG pokarze się zarodek, to super, jeśli nie, to biorą mnie na operację
Nie rozumiem, czemu mam objawy ciąży, beta rośnie, mdłości, wymioty etc. a lekarz podejrzewa puste jajo, na podstawie jednego USG?
Jestem pewna, że nie będzie dłużej lekarzem prowadzącym moją ciążę, o ile coś tam jeszcze jest nawet jeśli nie, to nie pozwolę, aby mnie tak traktowano i stresowano!!!!!
Musiałam się wygadać
Szczerze mowiac nie znam sie.. Nie mam pojecia, co i jak.. Wiec trzymam kciuki Bardzo mocno

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

My jutro mamy wizyte Mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze
W spodnie juz sie w ogole nie mieszcze, wiec dzisiaj zainwestowalam w nastepne leginsy

Przeziebienie nadal trzyma, ale pijam duzo herbatki z cytryna i malinami, i niby troszke inny ten katar juz.

No i co do mdlosci. Dzisiaj mamy 12t4d i po prostu.. katastrofa Dawno tak zle sie nie czulam . Choc w porownaniu z poczatkiem to dzisiaj pierwszy raz zjadlam mieso do obiadu!
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:52   #3299
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Dziewczynki witajcie po długiej przerwie.
U mnie stres, jestem wielkim znakiem zapytania. We wtorek byłam na USG, lekarz nie stwierdził nic niepokojącego w tym, że jest pęcherzyk ciążowy prawie 1 cm z pęcherzykiem żółtkowym 2 mm, a od OM minęło 6tyg.3 dni. Uspokojona wyszłam z gabinetu i poszłam na kolejną betę, która wyszła 10700, przyrosła książkowo w stosunku do ostatnie 2990.
Nic nie byłoby w tym stresującego, ale poszłam wczoraj do gina po receptę na duphaston, bo przez te plamienie 2 tygodnie temu, cały czas muszę go brać. On się zabrał do oglądania bety i USG i na jego twarzy wymalował się wyraz nieciekawy. Ja już praktycznie tam zeszłam Powiedział, że mam jechać do szpitala, żeby zrobili mi jeszcze jedno USG, bo to co on widzi jest bardzo niepokojące i przy takiej becie to niemożliwe, aby w pęcherzyku nie było widać zarodka. W ogóle był bardzo niemiły, na moje "może to wcześniejsza ciąża?", coś tylko burknął pod nosem, na pytanie o receptę po którą przyszłam odpowiedział, że "jeśli będzie jeszcze taka potrzeba, to w szpitalu pani wypiszą".
Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach, przepłakałam całą drogę do szpitala. Okropność.
W szpitalu powiedzieli, że oni w tym nic dziwnego nie widzą, że często się to zdarza, że na USG nie widać jeszcze zarodka w 6 tygodniu. Najśmieszniejsze jest to, że oni z kolei uznali, że na ich sprzęcie to już w ogóle nic nie zobaczą (bo powiedziałam, że sprzęt na którym mi robiono USG jest niepierwszej młodości) i że mam przyjść w przyszłym tygodniu, na czczo. Jeśli na USG pokarze się zarodek, to super, jeśli nie, to biorą mnie na operację
Nie rozumiem, czemu mam objawy ciąży, beta rośnie, mdłości, wymioty etc. a lekarz podejrzewa puste jajo, na podstawie jednego USG?
Jestem pewna, że nie będzie dłużej lekarzem prowadzącym moją ciążę, o ile coś tam jeszcze jest nawet jeśli nie, to nie pozwolę, aby mnie tak traktowano i stresowano!!!!!
Musiałam się wygadać
Może się nie znam, ale myślę że potrzeba trochę cierpliwości i po prostu poczekać. I na pewno poszukac innego lekarza. Trzymam kciuki, żebyś następnym razem zobaczyła swoje serduszko. I nie denerwuj się , chociaż wiem że ciężko.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 20:40   #3300
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Dziewczynki dzisiaj pierwszy raz pomyślałam,żeby sprawdzić czy już coś usłysze przez detektor tętna płodu(mam z pierwszej ciąży)bo w końcu mówią,że bardzo rzadko słychać coś przed 12 tyg
i tak szuram bo podbrzuszu i szuram,docisnęłam mocniej i słysze nagle tudu tudu tuduboseeeee jakie to uczucie móc usłyszeć maluszka i wiedzieć,że serduszko bijenormalnie mąż mi słuchawki wyrywał z uszu hehe. Dopiero chyba dzisiaj do mnie dotarło,że ja jednak jestem w tej ciąży
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.