Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 12:21   #991
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

ja nie mogie jeść krewetek bo mam uczulenie ale w sumie nie żałuję gdyż przerażają mnie te ich czarne oczka i wstrętne odnóża bleee
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:25   #992
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
serio??? to ja ci po piętach deptam kochana bo mam 10 + 1dzień
Noo to idziemy łeb w łeb.

Cytat:
Napisane przez pszczolka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny chcę się z Wami pożegnać.. w czwartek na wizycie u gina dowiedziałam się że moje dzieciątko jest martwe, ciąża obumarła... w piątek mnie wyłyżeczkowali.. powodzenia Wam życzę i dużo zdrowia dla maluszków.. aby żadna z was nie miała takich przeżyć jak ja... możecie wykasować mnie z listy..
O kurcze, strasznie mi przykro. Trzymaj się ciepło.

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Ja też jestem po badaniu. Wszystko prawidłowo się rozwija. Kamień z serca... Maluszek słodko się wiercił.
Mężu znowu nic nie zobaczył bo cały czas mam usg dopochwowo. Wczoraj poskarżył się mojej mamie, że bawimy się z lekarzem plastikowymi zabawkami i nie chcemy go wpuścić


Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Aguś ale przecież spokojnie mógł wejść zobaczyć sobie maluszka ... mój by nie wytrzymał ... już mi truje żebyśmy po kolejny film pojechali .. teraz dopiero go wzięło ... jak przychodzi z pracy to pierwsze do brzuszka się łasi, głasia i gada jak najęty ... a później jak sobie wspomni to do mnie hehee ... ale mnie to cieszy że tak bardzo się angażuje ...
Mój wczoraj był pierwszy raz ze mną na usg i był zachwycony. Szkoda odbierac przyszłemu tatusiowi takie przeżycia.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
genetyczne przez powłoki brzuszne kochana tylko jak by coś nie mógł lekarz dojrzeć to podobno moze se pomóc dopochwowym ale zazwyczaj nie ma potrzeby ja mam 20-tego to genetyczne młody siurek doktorek mega przystojny bedzie moj bandzioł oglądał takiemu to bym chętnie i bobra pokazała bosze a w ogóle miałam sen erotyczny dzisiaj wiecie z kim? z tym aktorem robertem więckiewiczem bosze ja nie wiem on mi sie nie podoba wcale i jeszcze drażni mnie strasznie jego szeleszcząca wymowa i nie wiem czemu z nim ten seeen... moize dlatego ze oglądałam "ile waży koń trojański " a on tam gra ale to dwa dni temu było a sen był dzisiaj w nocy bosze hahahha
oglądałąm tez smerfy... czy dzisiaj przyśni mi sie sex z gargamelem?? zdechne
O Boże... Mi też on się nie podoba, a w tym filmie to już był szczególnie obleśny. Ja miałam chyba ze 2 razy sen erotyczny z księdzem z "plebanii".

Właśnie doczytałam, że Iwoncia prawdopodobnie spodziewa się chłopczyka. Gratuluję kochana.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:26   #993
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
brzmi baaardzo smakowicie, ja znów dzisiaj znalazłam kulinarny blog przyjaciółki Kasi Tusk - jak zobaczyłam przepis na spaghetti z krewetkami to zaśliniłam klawiaturę. Laska jest w ciąży i fajne przepisy dla ciężarówek serwuje. A ja mam hopla na punkcie blogów kulinarnych
Też lubię takie blogi Pewnie mojewypieki.blox.pl też znasz?
Ja dzisiaj mam ochotę na placek ze śliwkami... ale ze śliwkami teraz cienko.
Może chociaż naleśniki z dżemem śliwkowym...
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:27   #994
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
ja nie mogie jeść krewetek bo mam uczulenie ale w sumie nie żałuję gdyż przerażają mnie te ich czarne oczka i wstrętne odnóża bleee
no do przepisu piszą że trzeba je oczyścić z odnóży i oczek ale jak sie ma uczulenie to nawet nie ma co ryzykować
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:33   #995
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Też lubię takie blogi Pewnie mojewypieki.blox.pl też znasz?
Ja dzisiaj mam ochotę na placek ze śliwkami... ale ze śliwkami teraz cienko.
Może chociaż naleśniki z dżemem śliwkowym...

ja znam ja znam!! wszyscy znają chyba no dorotka ma najlepsze przepisy ja tysz kooooocham blogi kulinarne w ogóle wszystko co z żarciem związane ja mam tez swój ale rzadko coś tam wsadzam bo jakoś albo zrobie i zapomne cyknąć zdjęcie albo mi sie nie chce tego zdjęcia robić albo coś zawsze wypadnie no... a teraz to mi sie gotowac nie chce ale musze sie wziąśc za niego ostro

a śliwki to w stonce są i w ogóle w realu np mi tez sie chciało palcka ze sliwkami kupiłam sliwki i zjadłam zanim placek zrobiłąm
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:36   #996
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość

ja znam ja znam!! wszyscy znają chyba no dorotka ma najlepsze przepisy ja tysz kooooocham blogi kulinarne w ogóle wszystko co z żarciem związane ja mam tez swój ale rzadko coś tam wsadzam bo jakoś albo zrobie i zapomne cyknąć zdjęcie albo mi sie nie chce tego zdjęcia robić albo coś zawsze wypadnie no... a teraz to mi sie gotowac nie chce ale musze sie wziąśc za niego ostro

a śliwki to w stonce są i w ogóle w realu np mi tez sie chciało palcka ze sliwkami kupiłam sliwki i zjadłam zanim placek zrobiłąm
Lukrecjo dobra jesteś hehehe
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:58   #997
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Ale zrobiłyscie mi smaka na zalewajke.Chyba jutro zrobie.
Co do przepisów to ja uwielbiam tego angielskiego kucharza Jamiego Olivera,tż kupił mi kiedyś na urodziny jego książke i od tego czasu pichcę według jego przepisów.Poza tym on jest taki słodziak i taki opiekuńczy jest i rodzinny,czasem oglądam jego programy w tv to tak ładnie mówi o swojej rodzince.Uwielbiam go

Anusia mój ma urodziny 16 marca i zawsze mu coś piekę z tej okazji ale w tym roku cos nie mam inwencji twórczej.Nie wiem co wymodze
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 13:01   #998
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

a ja sie poryczałam strasznie przedchwilą i to az tak histerycznie ale z radości bo se czytałam opis jednej mamuśki marcowo kwietniowej z porodówki i tak mnie rozczuliło to
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:03   #999
spioszka
Raczkowanie
 
Avatar spioszka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Londyn/Brodnica
Wiadomości: 397
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Hej!
To moj 14 tc (CHYBA,bo gdzies tam ktoras jakos inaczej liczyla, ze 13t4d to niby koniec 14?)
Poza tym to zalapalam niezlego stresa dzisiaj, bo wczoraj dostalam opryszczke i po konsultacji ze szwagrem-farmaceuta, stwierdzil ,ze w ciazy to bardzo niebezpieczne,wiec polecialam do lekarza ,ale jak zwykle w tym zasranym kraju nic specjalnego sie nie dowiedzialam... Wychodzi tylko na to,ze najbardziej niebezpieczne jest wtedy, kiedy zarazisz sie po raz pierwszy jak jestes w ciazy, ale nie jak juz kiedys miewalas, wiec jako tako jest ok..
__________________
Moj robaszek


5 cykl staran
ostatnia@-29/11/11
http://enpr.pl/1837
spioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:04   #1000
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

jeju, dopiero doczytałam pszczolko - współczuję ci bardzo Kochana. Mam nadzieję, że jakoś dasz robię radę. zawsze możesz na nas liczyć - pomożemy jak możemy!!!!!!
......................... ......................... ...

Hejka, dawno mnie tu nie bylo, więc sorki jak powtórzę pytanie - czy można farbować włosy taka zwykłą szamponetką (zwykłą bądz z dodatkiem henny)? Sorki, jak pytanie już było

A jak wasze samopoczucie? Bo moje w porządku. Nadal brak chęci na słodkie i wczoraj brzuch mnie pobolewać jakoś tak mocno. Miałam wsiąść No-spę ale jakoś samo przeszło. A w piątek idę na badanie. 3 tyg maleństwo miało 6mm, mam nadzieję, że coś podrosło

Edytowane przez Sara_m7
Czas edycji: 2012-03-06 o 13:41
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:06   #1001
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Bardzo mi przykro z powodu pszczulki,biedna musi byc jej teraz bardzo ciezko... Ona chyba miala tak jak ja 10 tc? Znowu zaczelam sie bac, przeciez ja mam tyle problemow zdrowotnych
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 13:14   #1002
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Dzieki Konczi - ale ze mnie matematyca - ale ja zawsze miałam problem z liczeniem tych tygodni

ja też niedawno się naumiałam, któraś sympatyczna ciężaróweczka ładnie to tłumaczyła na początku

jejku zalewajka muszę szybko do wujka pojechac bo on robi najlepszą bez kiełbasy bo ja nie lubię jej tam za to skwareczki są boskie ...

ale sobie pospałam


jejku jak dobrze że mi ten gargamel się nie przypałętał ... dobrze że teraz doczytałam Hanuś ja zawsze wiedziałam że Ty lubisz te niewyżyte postacie ojjj bidny ten Pitrek !
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:35   #1003
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

hej mamusie podczytuje was caly czas ale jakos nie mam weny by cokolwiek napisac
pszczolka87 bardzo mi przykro, jejku nawet niewiem co napisac w tej sytuacji..( 3maj sie kochana
ja mam usg dopiero za tydzien , to bedzie 13 tydzien juz wariuje z tych nerwow wkrecam sobie wszystko co mozliwe..a powinnam teraz myslec pozytywnie a tyle przykrych rzeczy moze sie przytrafic mimo braku jakich kolwiek objawow ze cos dzieje sie nie tak, chyba zwariuje przez ten tydzien dziewczyny(
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:41   #1004
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
hej mamusie podczytuje was caly czas ale jakos nie mam weny by cokolwiek napisac
pszczolka87 bardzo mi przykro, jejku nawet niewiem co napisac w tej sytuacji..( 3maj sie kochana
ja mam usg dopiero za tydzien , to bedzie 13 tydzien juz wariuje z tych nerwow wkrecam sobie wszystko co mozliwe..a powinnam teraz myslec pozytywnie a tyle przykrych rzeczy moze sie przytrafic mimo braku jakich kolwiek objawow ze cos dzieje sie nie tak, chyba zwariuje przez ten tydzien dziewczyny(
to sobie nie wkręcaj! myśl pozytywnie dzidzi szkodzi takie twoje wkręcanie od 10 tygodnia podobno dzidek juz dzieli z mamusią wszystkie jej myślismutki i radości wszystkie emocje takze wyluzuj kochana i nie martw sie na zapas
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:45   #1005
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
to sobie nie wkręcaj! myśl pozytywnie dzidzi szkodzi takie twoje wkręcanie od 10 tygodnia podobno dzidek juz dzieli z mamusią wszystkie jej myślismutki i radości wszystkie emocje takze wyluzuj kochana i nie martw sie na zapas
wiem ze szkodzi, staram sie myslec pozytywnie , tylko niech ten czas szybciej leci, strasznie mi sie dluzy a juz sie nie moge doczekac az zobacze dzidzie moja
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:46   #1006
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
wiem ze szkodzi, staram sie myslec pozytywnie , tylko niech ten czas szybciej leci, strasznie mi sie dluzy a juz sie nie moge doczekac az zobacze dzidzie moja
nie wolno się negatywnie nastawiać więc uśmiechaj się dużo i rozmawiaj z brzusiem swym będzie dobrze czas szybko upłynie ja dopiero miałam 6t a już 13 zaczął się
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:01   #1007
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Dzień dobry!
Ale dziś piękny dzionek moje Kochane! Kto tylko może: na dworek marsz!
Właśnie wróciłam ze spaceru z "piesem" połączonym oczywiście z zakupami Jest dosyć rześko, ale wystarczy założyć zimową kurtkę i czapę a rzadna nie zmarźnie
Pszczółko mocno przytulam do serduszka i trzymam kciuki na przyszłość! Nasze słowa pewnie niewiele pomagają, ale pamiętaj że Wizażanki są z Tobą!

Ja zamierzam dzisiaj upichcić to cudo:
https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=1960

A jak starczy czasu i sił to w planach na dziś mam jeszcze kluski leniwe i blok czekoladowy
Ale jestem łakoma
Za to mam wesołą wieść od wczoraj nie rzygałam i nawet mnie nie mdli... Co prawda w tym sklepie dzisiaj ledwo wystałam w kolejce, ale to juz STANDARD niestety że nie mogę za długo stać

Zazdroszczę Wszystkim które znają już płeć... Najważniejsze żeby było zdrowe, wiem... Ale ta ciekawość jest nie do zniesienia. Swoją drogą nasze mamy musiały czekać aż 9 miesięcy żeby czegokolwiek się dowiedzieć o dzidzi - to jest dopiero godne podziwu
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:05   #1008
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

[QUOTE=Bafi@Home;32751851]Kate tylko i wyłącznie pozytywne myślenie -

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Dziękuję BafiJutro wszystko się okaże...
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:16   #1009
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

tak sobie podczytuje ten wątek mam marcowo-kwietniowych i sie właśnie bulwersuje na temat jednego z postów dotyczy on przepuszczania ciężarnych w kolejce ja wiem ze ciąża to nie choroba i ja osobiście nie mam jakoś chęci wykorzystywać mojego stanu ( juzw widocznego) do tego zeby sie gdzieś wepchac bez kolejki ale kurcze faktycznie chamstwo u nas w polsce jest straszne jeżeli o to chodzi... dziewczyna jedna pisze tam w tamtym wątku że jest w 40 tygodniu ciąży i byłą u lekarza jakiegoś tam rodzinnego no i koleja długa a ona juz z terminem w sumie i boi sie zeby jej nikt niczym nie zaraził i poprosiłą zeby ją ludzie przepuścili bo sie źle czuje a musi skierowanie wziąść na badania a ma termin juz i w ogóle.. popatrzyli się na nią jak by ją pozabijać chcieli ... wiem coś o tym kurcze nie raz swiadkiem byłam a raz interweniowałam nawet bo: w tesco i realu sa te kasy dla inwalidów i kobiet w ciąży co nie? no i tam koleja jak do kazdej innej kasy wszyscy oczywiście zdrowi i ja tysz tam stałam ale w ciązy nie byłąm jeszcze no i za mną kobieta z ogromnym brzuchem z dosłownie dwiema rzeczami... i idzie przed ludzi i mówi ze przepraszam ale jestem w ciąży prosze mnie przepuścić... a ludzie debile omało jej zabić nie chcieli!! na co ja z ogromnym wkur.wem na ludzi ze sie zachować nie potrafią bo stoją przy kasie z oznaczeniem ze kobiety ciężarne mają pierwszeństwo a oni tutaj tą kobiecinę prawie rodzącą która ma dwie rzeczy w ręce chcą zlinczować! no i po mojej interwencji sie tam wojna rozpętała az musiała kierowniczka kas interweniować i kobitka byłą w koincu przepuszczona ale wiecie co? chamstwo i prostactwo nikt kobiety w ciąży nie zrozumie! ciekawe jak by te baby tam miały stac w kolejce gdzie 20 osób jest kazdy z pełnym wypakowanym po brzegi wóziorem a one biedne z tym nadbagażem bólem pleców i pieron wi czym jeszcze musiały by stac bo nikt sie nie zlituje... w miejscu gdzie cięzarna ma pierwszeństo no... bosze sie wkurzyłąm no...

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

hahah wiecie co? no pewnie se wymyślam czy coś bo przecież ja dopiero jestem w 10-tym tygodniu ale dzisiaj dwa razy juz takie poczułam w dole brzucha jakby uderzenie leciutkie no ale.. takie coś co pprzypomina... no moze wiecie jak naprzykłąd powieka drga albo warga haha to mi takie pulśnięcie jedno w macicy sie zrobiło przed chwilką rano tez tak miałam i dwa dni temu tak sobie myślę ze to dzidek moze ale chyba za wcześnie na to??
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:23   #1010
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

ehhh...
zastanawiałam się nad tym ostatnio, bo tak jak już pisałam obecnie czuję się już lepiej ale pierwsze 2 miesiące były BARDZO ciężkie - moje Kochanie śmiał się żebym plakietkę z USG i podpisem "JESTEM W CIĄŻY" nosiła
Ponoć 2 trymestr jest najlepszy, ale to tylko wytchnienie przed 3
My jeszcze w największe upały będziemy wielkimi BRZUCHATKAMI (określenie mojego Misia - bardzo mi przypadła do gustu ) to dopiero będzie męczące! Ale nie będziemy miały kurtek i kilku warstw swetrów, więc niech Warszawa się strzeże! Ja tam (o ile będę miła taką potrzebę) zamierzam korzystać z przywilejów mojego stanu nie ma to tamto

Może mam takie nastawienie bojowe przez historię, której świadkiem była moja koleżanka...
rzecz działa się w warszawskim tramwaju - latem de facto. Do tegoż środka transportu zbiorowego weszła dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Nie zdążyła nawet stanąć gdziekolwiek kiedy z mordą wyskoczył do niej pewien staruch (sorry ale inaczej nazwać go nie potrafię!). I zaczął się drzeć na cały autobus: "O NIE! Jeśli ty głupia puszczalska dziewko myślisz że Ci ustąpię miejsca to się przeliczysz!!! Niech cię przepuszcza ten co zrobił ci tego bękarta!"
Ona nawet dobrze stanąć nie zdążyła, a ten z taką wiązanką wyskoczył!!!
Oczywiście nikt poza moją koleżanka nie zareagował - z racji pory średnia wieku przekraczała 65 lat.
Aneta zaczęła wydzierać się na dziada i sama ustąpiła dziewczynie...
Ale SZOK to mało powiedziane. Także chamstwo to mało żeby określić takie podejście i zachowanie!

Dlatego ja nie dam sobie w kaszę dmuchać i sama w takiej sytuacji na pewno bym sobie poradziła, ale nie zmienia to faktu że przez takie zachowania traci się wiarę w ludzi!
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:28   #1011
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Hanuś Ty byś to dyplomatycznie załatwiła nie ? mnie na poczcie dwóch panów przepuściło .... i tak sobie pomyślałam że przecież dopiero z 1 kg mam na plusie hehee ... ale powiem Wam że ubrałam sobie dopasowaną bluzeczkę i mam brzuchol nie na 13t tylko na 19t aaaaa....

jadę po suknię ślubną !!! trzymać kciuki co bym młodej nie zaciupała i nie zakopała na ogrodzie :brzyda l:
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:28   #1012
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Popieram cię lukrecjo w 100%.Mnie też denerwuje to chamstwo i brak zrozumienia,ale są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie
Ja teraz,nawet jak jest niewielka kolejka boję się,jak myślę o tym skupisku zarazków,a szczególnie w aptece,gdy przede mną ktoś przeraźliwie kaszle!!!
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:31   #1013
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość

ja znam ja znam!! wszyscy znają chyba no dorotka ma najlepsze przepisy ja tysz kooooocham blogi kulinarne w ogóle wszystko co z żarciem związane ja mam tez swój ale rzadko coś tam wsadzam bo jakoś albo zrobie i zapomne cyknąć zdjęcie albo mi sie nie chce tego zdjęcia robić albo coś zawsze wypadnie no... a teraz to mi sie gotowac nie chce ale musze sie wziąśc za niego ostro

a śliwki to w stonce są i w ogóle w realu np mi tez sie chciało palcka ze sliwkami kupiłam sliwki i zjadłam zanim placek zrobiłąm
Haha, jesteś świetna
Fakt, przepisy Dorotki chyba wszyscy znają. To jest kulinarna artystka.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:35   #1014
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

bosze te staruchy sa najgorsze... serio... no ja wiem kazdy z nas będize kiedys stary ale ja mam ogromną nadzieje ze nie będę taka wstrętna jak niektóre starsze babki... ja na szczęście jestem bardzo pyskata, szybko sie denerwuje i niech lepiej nikt mi na drodze nie stanie... nie umiem się opanować w takich sytuacjach bym tego dziadka jego własną laską dziabnęła... masakra jakaś! ale jest duze prawdopodobieńsytwo ze ten dziadek miał juz poprostu coś z głową.. niestety starsi ludzie tak maja własnie ale i tak bym mu nagadała pełną czapkę!!!

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

a wpominałam wam ze ja w ciązy spożywczej juz z 5 lat lekko sobie smigam? no... to ja właśnie tak ze 4 lata temu jade sobie autobusem lato to było a wtedy moja ciąża spozywcza jeszcze nie była jakaś tam ogromna no ale jade sobie autobusem i starszy dzadziuś taki wstaje z miejsca i mówi: prosze niech pani usiądzie z dzidziusiem :FD ja na to ze nie dziękuję ( nie będę tłumaczyc ze w ciży nie jestem) a dziadek: ale proszę niech pani siada mnie juz siły nie potrzebne a pani się przydadzą fajny dziadziuś ale go jednak namówiłam zeby spokojnie sobie siedział bo ja zaraz wysiadam
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:38   #1015
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Filusia88 Pokaż wiadomość
Może mam takie nastawienie bojowe przez historię, której świadkiem była moja koleżanka...
rzecz działa się w warszawskim tramwaju - latem de facto. Do tegoż środka transportu zbiorowego weszła dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Nie zdążyła nawet stanąć gdziekolwiek kiedy z mordą wyskoczył do niej pewien staruch (sorry ale inaczej nazwać go nie potrafię!). I zaczął się drzeć na cały autobus: "O NIE! Jeśli ty głupia puszczalska dziewko myślisz że Ci ustąpię miejsca to się przeliczysz!!! Niech cię przepuszcza ten co zrobił ci tego bękarta!"
Ona nawet dobrze stanąć nie zdążyła, a ten z taką wiązanką wyskoczył!!!
Oczywiście nikt poza moją koleżanka nie zareagował - z racji pory średnia wieku przekraczała 65 lat.
Aneta zaczęła wydzierać się na dziada i sama ustąpiła dziewczynie...
Ale SZOK to mało powiedziane. Także chamstwo to mało żeby określić takie podejście i zachowanie!

Dlatego ja nie dam sobie w kaszę dmuchać i sama w takiej sytuacji na pewno bym sobie poradziła, ale nie zmienia to faktu że przez takie zachowania traci się wiarę w ludzi!
Ooo szok! Co za typ obrzydliwy Ludzie są okropni.
Jestem ciekawa jak to będzie. Czy będą ludzie na tyle mili, żeby mi ustąpić miejsca, czy będę większą część podróży do pracy stała w komunikacji. Hm, najwyżej się przemogę i zacznę jeździć samochodem do pracy.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:40   #1016
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Rodzaje babć autobusowych

1) Łowczynie krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, Ty nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi.

2) Babcie-akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu w cudowny sposób odzyskuje mobilność, wrzuca laskę pod pachę i biegnie do krzesła co sił w nogach.

3) Borostwory - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących.

4) Babcie-wilki - atakują watahą, ich szczekanie rozlega się na cały autobus i wygryzają każdego z ich siedzeń.

5) Babcie lokomotywy - jak siedzisz w autobusie, stają nad Tobą i zaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, że czujesz co jadła kilka godzin temu...

6) Babcie ankieterki - na kilka przystanków przed ich docelowym przepytują ludzi, kto kiedy wysiada i starają się odpowiednio ustawić wszystkich w przejściu.

7) Babcie sprinterki - pierwsze co robią to zajmują dogodną pozycję w autobusie, a dopiero potem starają się dowiedzieć jaki jest jego numer.

8) Babcie "włochate berety" - oddziały specjalne, nie warto z nimi zaczynać, super zorganizowane, potrafią w ciągu kilku minut opanować cały autobus. Uwaga występują przy liniach przejeżdżających obok cmentarza.
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:40   #1017
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość

a wpominałam wam ze ja w ciązy spożywczej juz z 5 lat lekko sobie smigam? no... to ja właśnie tak ze 4 lata temu jade sobie autobusem lato to było a wtedy moja ciąża spozywcza jeszcze nie była jakaś tam ogromna no ale jade sobie autobusem i starszy dzadziuś taki wstaje z miejsca i mówi: prosze niech pani usiądzie z dzidziusiem :FD ja na to ze nie dziękuję ( nie będę tłumaczyc ze w ciży nie jestem) a dziadek: ale proszę niech pani siada mnie juz siły nie potrzebne a pani się przydadzą fajny dziadziuś ale go jednak namówiłam zeby spokojnie sobie siedział bo ja zaraz wysiadam
O jaki pozytyw dla odmiany.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:40   #1018
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

lukrecjo lubię te Twoje opowieści
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:44   #1019
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
lukrecjo lubię te Twoje opowieści
ja też bo ja w ogóle fajna jestem
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:50   #1020
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Filusia88 Pokaż wiadomość
ehhh...
zastanawiałam się nad tym ostatnio, bo tak jak już pisałam obecnie czuję się już lepiej ale pierwsze 2 miesiące były BARDZO ciężkie - moje Kochanie śmiał się żebym plakietkę z USG i podpisem "JESTEM W CIĄŻY" nosiła
Ponoć 2 trymestr jest najlepszy, ale to tylko wytchnienie przed 3
My jeszcze w największe upały będziemy wielkimi BRZUCHATKAMI (określenie mojego Misia - bardzo mi przypadła do gustu ) to dopiero będzie męczące! Ale nie będziemy miały kurtek i kilku warstw swetrów, więc niech Warszawa się strzeże! Ja tam (o ile będę miła taką potrzebę) zamierzam korzystać z przywilejów mojego stanu nie ma to tamto

Może mam takie nastawienie bojowe przez historię, której świadkiem była moja koleżanka...
rzecz działa się w warszawskim tramwaju - latem de facto. Do tegoż środka transportu zbiorowego weszła dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Nie zdążyła nawet stanąć gdziekolwiek kiedy z mordą wyskoczył do niej pewien staruch (sorry ale inaczej nazwać go nie potrafię!). I zaczął się drzeć na cały autobus: "O NIE! Jeśli ty głupia puszczalska dziewko myślisz że Ci ustąpię miejsca to się przeliczysz!!! Niech cię przepuszcza ten co zrobił ci tego bękarta!"
Ona nawet dobrze stanąć nie zdążyła, a ten z taką wiązanką wyskoczył!!!
Oczywiście nikt poza moją koleżanka nie zareagował - z racji pory średnia wieku przekraczała 65 lat.
Aneta zaczęła wydzierać się na dziada i sama ustąpiła dziewczynie...
Ale SZOK to mało powiedziane. Także chamstwo to mało żeby określić takie podejście i zachowanie!

Dlatego ja nie dam sobie w kaszę dmuchać i sama w takiej sytuacji na pewno bym sobie poradziła, ale nie zmienia to faktu że przez takie zachowania traci się wiarę w ludzi!


ooooooooo masakra!!!ale sie wkurzylam normalnie
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.