Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy najlepsze wózki
x-lander 14 25,93%
Tako 16 29,63%
Graco 5 9,26%
Baby Design 5 9,26%
Roan 1 1,85%
Baby Merc 2 3,70%
Peg Perego 2 3,70%
Coneco 4 7,41%
ABC Design 1 1,85%
Maxi Cosi 8 14,81%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 18:19   #2911
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie... Czy Wy chodzicie na wizyty do gina co miesiąc czy częściej?? I czy na każdej wizycie macie usg??
Chodzę co 4tygodnie, czasem zdarza się, co 5. Zależy jak Nam pasuje .
I usg mam robione na każdej wizycie

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
No to jesteśmy już 3, bo ja również jestem panną i nie spieszno mi do zostania żoną.
Też jestem panną
A TŻ powinien wszystko konsultować.. Sam nie jest . Biada mu jak tak będzie zachowywać się gdy Dzieciaczek będzie

Katee - Gratuluję synka! . I nie martw się, z synkiem pewnie wszystko w porządku

Choco - Wiem, że pytanie nie do mnie, ale też mam szyjkę troszkę skróconą. I u mnie było to gdy brzuch twardniał. Jednak Doktorek stwierdził, że tragedii nie ma, ale mam mniej chodzić. . Nic nie czułam jak się to działo.
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:27   #2912
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie... Czy Wy chodzicie na wizyty do gina co miesiąc czy częściej?? I czy na każdej wizycie macie usg??
Tak mniej więcej co miesiąc chodzę i mam usg na każdej wizycie.

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość

Choco - Wiem, że pytanie nie do mnie, ale też mam szyjkę troszkę skróconą. I u mnie było to gdy brzuch twardniał. Jednak Doktorek stwierdził, że tragedii nie ma, ale mam mniej chodzić. . Nic nie czułam jak się to działo.
Też mi czasem brzuch twardnieje, ale z szyjką tydzień temu było wszystko ok. Teraz idę na wizytę w pon, mam nadzieję że jednak się nie skraca przez to.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:31   #2913
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Choco - Wiem, że pytanie nie do mnie, ale też mam szyjkę troszkę skróconą. I u mnie było to gdy brzuch twardniał. Jednak Doktorek stwierdził, że tragedii nie ma, ale mam mniej chodzić. . Nic nie czułam jak się to działo.
dzięki za odp.strasznna plaga z tymi skracającymi sie szyjkami.byłam ciekawa czy to sie jakos czuje ale skoro nie to nie fajnie.teraz mam shize.na połówkowym miałam sprawdzane wszystko i było ok ale w czwartek ide na wizyte to poprosze zeby tez sprawdził.martwie sie troche bo ja dużo chodze ostatnio
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:35   #2914
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Macie już rozstępy ? Mi na piersiach się pojawiły ... i to wcale nie mało :/
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:56   #2915
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hmm widzę, że każda ma tak samo ja też chodzę co miesiąc na wizyty ale nie robi mi usg na każdej tylko w sumie na co drugiej ostatnie miałam w 15 tyg a teraz dopiero w 22 ciekawe dlaczego :|


Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Macie już rozstępy ? Mi na piersiach się pojawiły ... i to wcale nie mało :/
nie mam jeszcze na szczęście ale tak się zastanawiam czy nie zacząć używać już profilaktycznie jakiś mazideł...
Wy używacie?? Są jakieś specjalne specyfiki czy każdy krem na rozstępy się nada??
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:00   #2916
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Macie już rozstępy ? Mi na piersiach się pojawiły ... i to wcale nie mało :/
ja póki co nie mam.zobaczymy jak sie sprawa potoczy dalej
Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze na szczęście ale tak się zastanawiam czy nie zacząć używać już profilaktycznie jakiś mazideł...
Wy używacie?? Są jakieś specjalne specyfiki czy każdy krem na rozstępy się nada??
mustela jest bdb
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:03   #2917
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość


Też jestem panną
A TŻ powinien wszystko konsultować.. Sam nie jest . Biada mu jak tak będzie zachowywać się gdy Dzieciaczek będzie
O, no proszę. A ja jakoś tak żyłam w przekonaniu, że ja tutaj jedyna (poza tamlin111, bo czytałam o jej perypetiach rozwodowych) z tych co w grzechu żyją. W ogóle to my mieszkamy w małym miejście, a co gorsza na osiedlu, na którym wszyscy od pokoleń się znają. Ostatnio po raz pierwszy dotarła do mnie informacja, że jedna starsza kobieta ( swoją drogą moja klientka) publicznie oburza się o to, że jestem w ciąży, a przecież nie mam ślubu. Nawet dociekała przed inną moją klientką "A ona to w ogóle jakiegoś faceta ma?", na co ta druga już nie wytrzymała nerwowo i odpowiedziała jej "Nie, z koleżanką sobie zrobiła". Niestety takie są "uroki" małych miasteczek. Ogólnie jakoś mnie to nie rusza, ale zniesmacza mnie fakt, że ktoś ekscytuje się moim życiem. Moja sprawa czy ja mam ślub czy nie, a jeżeli nie to z jakiego powodu. Ufff, to się wygadałam.

Colds ja to mam nadzieję, że to jednorazowe jego zagranie było. Poza tym zafundowałam mu swoją ucieczką z domu też niezłą "rozrywkę", więc mam nadzieję, że ta cała dzisiejsza chora sytuacja będzie dla niego nauczką. Trochę mi wstyd za siebie, bo jak dzieciak uciekłam z domu w tych nerwach i nie odbierałam telefonów. Właściwie nic mu nie zaszkodzi jak od czasu do czasu pomartwi się o mnie, tym bardziej, że to zazwyczaj ja zamartwiam się o wszystko.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 19:20   #2918
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
No to jesteśmy już 3, bo ja również jestem panną i nie spieszno mi do zostania żoną.

Zresztą patrząc na ostatnie cyrki mojego TŻ-ta tylko utwierdzam się w przekonaniu, że nie prędko zmienię stan cywilny. Z najnowszych... w 15 sekund podjął decyzję, że jedzie w trasę do Francji w zastępstwo za kolegę. Po godzinie od tego telefonu, już go nie ma. Pal licho nasze plany na weekend, pal licho jakiekolwiek konsultacje ze mną co do podjęcia decyzji o tym wyjeżdzie. Wyleciałam z płaczem z domu, przesiedziałam w parku 2 godziny rycząc, a teraz w domu kontynuuję to. Oczywiście TŻ-cik już na całego w trasie. Żyć się odechciewa.
Dearlie, porządny kopniak należy się Twojemu Tż, zasadź mu go po powrocie.

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie!
Wpadłam tylko powiedzieć,że tym razem nie dołącze do klubu różowych sukieneczek(do 3razy sztuka)
Raczej 100% to chłopiec,ale następne usg 25maja i pewnie się potwierdzi.Waży 400gram.

Chciałam najpierw sama sprawdzić,czy odgadnę płeć i tak mi się wydawało,że to siusiak i lekarz od razu pokazał worek mosznowy i siusiaczka,trochę się zawiodłam,bo liczyłam,że tym razem córcia.
Długo oglądaliśmy serduszko,bo to najważniejsze,potem brzuszek,nóżki,rączki i główkę.Widziałam jak połykał wody płodoweWszystko jest dobrze,tylko zmartwiła mnie jedna rzecz,mianowicie jedna nerka dzidziusia powinna mieć co najmniej 7 a ma tylko 4 i już naczytałam się o wodonerczu.
Ale ginekolog powiedział,że często się to zdarza i żeby się nie martwić.
I ciężko mi z tym samej,dlatego Wam o tym pisze,bo to moje usg potajemne i nikt o nim nie wie poza Wami.Staram się o tym nie myśleć,ale mimo wszystko martwie się...
Katee, gratuluję chłopca

wiem,że łatwo się mówi, ale nie zamartwiaj się na zapas. niestety i tak nie masz na to wpływu. trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze. buziaki dla Ciebie i dzieciaczka

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!

U nas 20 tydzień się wlaśnie zaczął

I chyba czuję jak mi się dzieciuscko w brzuchu kotłuje Na początku nie byłam pewna ale powtarzają się takie same ruchy co kilka dni więc to chyba to

Następną wizytę mam 22 maja i mam nadzieję, że już będzie widać co mi tam siedzi

Mam jeszcze pytanie... Czy Wy chodzicie na wizyty do gina co miesiąc czy częściej?? I czy na każdej wizycie macie usg??
ja wizyty mam co miesiąc, do tej pory usg miałam robione za każdym razem ale ostatnio, w 18 tyg zbadał mnie na samolociku i słuchaliśmy bicia serduszka. kolejne usg mam połówkowe w 22 tyg.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:41   #2919
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Monarika ja mam wizytę co 3 tygodnie i za każdym razem mam usg. Ostatnio gin chciał tylko posłuchać serduszka, ale jak coś tam zapytał o usg i mu powiedziałam, że tego nie sprawdzał to mi zrobił

Nie mam rozstępów i e.... się łudzę że mieć nie będę

Ech.. ja tam jestem szczęśliwą mężatką i uwielbiam swojego męża choć czasem tak mnie denerwuje
np. w podróży używał cały czas gps, który go ch...... prowadził, a mnie nie słuchał, chociaż miałam mapę i zrobiliśmy tyle niepotrzebnych kilometrów....


---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Mi się stan szyjki poprawił, choć miałam lekkie rozwarcie i niezadawalającą długość. To było do ok 18 tyg. potem usg dowcipne a teraz jest już zamknięta i wogóle ok podobno.
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:03   #2920
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

A ja niestety mam już rozstępy... a co dopiero będzie potem kurde regularnie nawilżam skórę na piersiach i brzuchu głównie a tu taka niespodzianka :/ muszę się zaopatrzyć w jakąś maść/ krem dopóki są świeże i można je zniwelować.

Dearlie oj ludzie tak potrafią... ja tego nie rozumiem, każdy ma swoje życie, niech patrzy na siebie i swoją rodzinę, a nie obgaduje obcych ludzi... ja już też się nasłuchałam chociażby jak pojechałam do mamy na tydzień to ludzie gadali ooo wróciła do mamusi pewno facet ją zostawił... brak słów, ale nie ma co się przejmować
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:23   #2921
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość

Nie mam rozstępów i e.... się łudzę że mieć nie będę

Ech.. ja tam jestem szczęśliwą mężatką i uwielbiam swojego męża choć czasem tak mnie denerwuje
np. w podróży używał cały czas gps, który go ch...... prowadził, a mnie nie słuchał, chociaż miałam mapę i zrobiliśmy tyle niepotrzebnych kilometrów....
Ja też się łudzę, że mnie rozstępy ominą, moja mama po 2 ciążach ich nie ma więc może i mnie się tak uda.

Ja też mężatka, ale w sumie od niedawna, niedługo 1 rocznica ślubu, a ogólnie staż mamy 5,5 roku.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 20:31   #2922
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Witam się wieczorkiem my dzisiaj cały dzień spędziliśmy w terenie,bo cieplutko było a wieczorkiem rozpętala się burza.
co do wizyt i usg to ja mam wizyte co miesiąc i na każdej wizycie mam ysg. W razie potrzeby mam częściej.
co do rozstępów to ja nie mam . Ale pewnie będą,w pierwszej ciąży mialam ich dużo.
Dearlie opiernicz Tż niech ma nauczke na przyszłość.A co do plotek to ja już widze miny sąsiadow mojej mamy na wsi jak zobaczą brzuszek,że tak szybko drugie.
Co do szyjki to mi gin sprawdzała ostatnio jak mialam te bole podbrzusza,ale wszystko z Nią dobrzemiała 4 chyba.
Kate gratuluje synka

A któraś pytala o rozpoznawanie plci to u mnie w tej ciąży było rozpoznaniie w 14 tyg a w pierwszej ciąży w 12.

no to naskrobalam i ide spać

ciekawe co u Konczi
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:37   #2923
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

to mnie nastraszylyscie z ta szyjka. mam tak zazwyczaj pod wieczor ze brzucho twardy ale tylko po lewej stronie. ale ja to z brakiem pojscie do wc powiazywalam. dobrze ze mam wizyte we wtorek to mi sie dowiem czy wszystko ok.

co do rozstepow to "mowia" ze to najbardziej wina genow. ja sie maziam non stop czyms ( w sumie na jeden raz uzywam 4 kremy bo na kazda czesc ciala inna) i mam nadzieje ze mnie to ominie. chociaz moaja mama niestety na brzuchu ma. ale tlumacze sobie ze kiedys nie mieli kremow i moze tez troche dlatego.

a my juz w 20 tc weszlismy. ale ten czas zaiwania....i ruchy czuje i to czasami nawet bardzo. a czasami zazwyczaj w nocy to nawet mocne kopiniaczki. ostatnio sie smialam bo nie moglismy spac cos z moim tz i sie czesto budzilismy w nocy i nasz dzidek tez nie spal i takie kopniaki dawal ze szok. nad ranem sie smialam ze cala nasza trojka miala niespokojna noc. az na sama mysl mi sie geba smieje ze "nasza trojka"
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:02   #2924
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość

Iwoncia wcześniejsze skracanie się szyjki świadczy o jej niewydolności. W sytuacjach kiedy robi się niebezpiecznie lekarze decydują o założenie pessara lub szwu okrężnego na szyjkę z którymi można chodzic do końca ciązy ale trzeba stosować wtedy rygorystycznie globulki przeciw infekcjom poniewaz bardzo latwo o infekcje wewnątrzmaciczną.
U mnie szew założony był przy 1,7cm szyjce, a kiedy miałam 2,5cm lekarz zastanawiał się już nad szpitalem i szkoda że wtedy już mnie nie wysłał bo może byłoby lepiej i dłużej bym ciąże nosiła z szwem na dłuższej szyjce. Ja miałam założony pessar tylko 4 dni przed cc i niestety wdała się infekcja wewnątrzmaciczna.

Jednym słowem jak skraca się szyjka trzeba oszczędzać sie do maximum a najlepiej z łózka nie wychodzić i już.

Dziękuje kochana za informacje




Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

melduję, że u nas wszystko w porządku. mała coraz częściej częstuje mnie kopniaczkami, zwłaszcza jak wcinam lody albo jakiegoś batona

wczoraj lało i trzaskały pioruny a dziś znów upał. mieliśmy jechać rozerwać się do stolicy ale przez ten zaduch jest mi słabo i zrezygnowaliśmy a tak się cieszyłam na wyjazd...

zawsze uwielbiałam lato i wysokie temperatury ale teraz mam dość takiej pogody. jest mi ciężko a nogi mam jak z waty chyba z wyjazdu nad morze też nic nie będzie

buziaki

ja też uwielbiałam upał bo sie wtedy opalałam a teraz ani nie mam ochoty ani siły na siedzenie w słońcu bo zaraz jakoś czuje sie nie tak




Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!

U nas 20 tydzień się wlaśnie zaczął

I chyba czuję jak mi się dzieciuscko w brzuchu kotłuje Na początku nie byłam pewna ale powtarzają się takie same ruchy co kilka dni więc to chyba to

Następną wizytę mam 22 maja i mam nadzieję, że już będzie widać co mi tam siedzi

Mam jeszcze pytanie... Czy Wy chodzicie na wizyty do gina co miesiąc czy częściej?? I czy na każdej wizycie macie usg??
Gratuluje kolejnego rozpoczętego tygodnia

Ja też mam wizyte co miesiąc i też za każdym razem mam robione USG

A tak w ogóle to sie witam wieczorowo meldując że padam na nos. Od 4 rana nie śpie, potem ponad 200km jazda po nowy nabytek i oczywiście kupiony
Teraz bede sie martwić czy ktoś tego nabytku nie porysuje czy coś bo ludzie wredni
Potem oblewanie nabytku u rodziców i mam dość i ide spać
Jutro nadrobie wszystko bo nie dam rady.
Dobranoc
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:06   #2925
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

DZIĘKUJE WAM KOCHANE ZA WSPARCIE I SŁOWA OTUCHY : roza:
Już to nie jest taka tajemnica,poszłam z mężem na spacer i widział po mnie,że coś jest nie tak (chyba dobrze mnie zna),więc mu powiedziałam i pokazałam zdjęcia z usg.
Nie będę wstawiać,bo to same pomiarowe, a jest i siusiak na jednym,ale mimo 2D nie widać wyraźnie.Dobrze,że idę do innego lekarza na 3/4D 25maja,ale to jeszcze 3tyg.
W prawdzie trochę się zawiodłam,bo w poprzedniej ciąży na 3D miałam b.wyraźne zdjęcia i dobrze było widać buźkę(są na mailu)a ten gin takich nie robiłcóż,poczek amy...

Postanowiliśmy narazie nikomu nic nie mówić do czasu następnego usg,na które idziemy całą trójką.Musze myśleć pozytywnie

Wróciliśmy niedawno z grila,pękam.
Na dziś starczy wrażeń,dobrej nocki Kochane!
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2012-05-05 o 21:10
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:29   #2926
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

A mnie wzięło na szparagi! Chyba powariowałam na całego, ale coś czuję, że pójdę je zaraz ugotować. Całe szczęście, że mam w lodówce pęczek, bo chyba do rana bym nie wtrwała.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:38   #2927
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

haj
tęskniłyście ?
jak dobrze że ten weekend się kończy i mój mąż pójdzie do pracy w domu mam remontowy sajgon ... jak dla mnie nie potrzebowałam zmian ale mój małż tak ... wszystko na wczoraj by wyrobić się do września .... w dodatku sam po sobie sprząta więc już wszyscy znają obraz mojego mieszkania ale nie ma to tamto ... wolne się skończyło i będę miała cisze i spokój
u nas wszystko dobrze .... dzidzia szaleje i daje popalić wieczorem najaktywniej chociaż już przez cały dzień daje nam znać o sobie
zaczynamy kompletować wyprawkę po badaniach prenatalnych ... byle do 12 ... a i w pn kończy mi się l4 .. może by wrócić do pracy
i wiecie, że Was nie nadrobię bo lecicie jak burza ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 23:42   #2928
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 05:47   #2929
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

siemka Mamuśki buziaki dla wszystkich

ja dziś robie się na tip top i jedziemy na chrzest do IGI A potem imprezzka
co do wizyt to ja tez mam co miesiac ale niestety usg miałam dopiero 2 razy i w tym jedno prywatnie

miłej niedzieli
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 05:48   #2930
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

witam. A ja dzis jak i wczoraj ide do szkoly na 9godz
i zaczynam 20tydz
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 05:55   #2931
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
witam. A ja dzis jak i wczoraj ide do szkoly na 9godz
i zaczynam 20tydz
gratulacje!!!
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 06:25   #2932
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

.
Witam się z ranau Nas wczoraj tak lało,że aż kałuże stoją i dzisiaj pochmurno ale przynajmniej chłodno. Teraz też nie lubie jak jest upalnie. Wole chłodne dni.
Konczi tęsknimy,lepiej do pracy nie wracaj bo całkiem Cię już nie będzieremonty są okropne,a szczególnie sprzątanie po Nich
Iwoncia pochwal się nowym nabytkiem oby dobrze służył.
A teraz ide odgrzać pierożki sobie bom głodna
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 07:18   #2933
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

z pracą był żarcik ...

mam pytanie do mam które mają pierwszą ciążę za sobą ... jak to jest z szyjką macicy ... czy któraś brała luteinę dopochwową może? czy ja sama wyczuję że ona mi się skraca przy zakładaniu luteiny ?????


---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
witam. A ja dzis jak i wczoraj ide do szkoly na 9godz
i zaczynam 20tydz
połóweczka się zaczyna
a ja nie poszłam do szkoły bo ponieważ mam leżeć a dzisiaj miałam twardniejący brzucholek więc postanowiłam, że dla dobra wszystkich poleżę sobie



Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
.
Witam się z ranau Nas wczoraj tak lało,że aż kałuże stoją i dzisiaj pochmurno ale przynajmniej chłodno. Teraz też nie lubie jak jest upalnie. Wole chłodne dni.
Konczi tęsknimy,lepiej do pracy nie wracaj bo całkiem Cię już nie będzieremonty są okropne,a szczególnie sprzątanie po Nich
Iwoncia pochwal się nowym nabytkiem oby dobrze służył.
A teraz ide odgrzać pierożki sobie bom głodna

pierożki koniecznie ruskie muszą być .... siostrę poproszę to mi ulepi, nie ?
ja zjadłam makrelę w pomidorach
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-05-06 o 07:00
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 07:41   #2934
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Ruskie ruskie.Sama wczoraj kleiłam My później jedziemy na obiadek do mamci mojej to chociaż dzisiaj gotować nie musze bo nie chce mi się.
tam wcześniej dziewczynki pisały,że tego nie da się chyba wyczuć,a luteiny nie brałam to nie pomoge
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:09   #2935
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hej u mnie też wczoraj wieczorem i w nocy padało a dziś pochmurno.
Co do pierogow to ja wolę na słodko z serem bądź truskawkami mniam.
A ja dziś mam week wolny od szkoły ale od przyszłego tygodnia zjazdy mi się zaczną co tydzień :/
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:35   #2936
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hejka.
U mnie dzisiaj chłodno i ponuro.
My już po śniadaniu - dzisiaj TŻ robił więc ja cały czas leże jeszcze w łóżeczku.
Ja najbardziej lubię pierogi ruskie
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:15   #2937
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hej, ja wróciłam z urlopu nad morzem, tam to chłodno, trzeba było w kurtkach chodzić, wracam a tu prawie lato Ja mam wizyty co 4 tyg, ale z tego co wiem to normalne.
Mam do Was pytanie - jestem w 19 tc i zaczyna mnie często pobolewać brzuch, zwłaszcza w pracy i myślę o zwolnieniu. Podobno płacą 100% biorąc średnią z ostatnich 12 mc. Tylko że ja w tej pracy jestem od lutego, i w ciągu tych 12 mc miałam przerwę 3 mc w pracy - nigdzie nie pracowałam. To jak oni to wyliczą? Wie ktoś?
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:07   #2938
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Anusia479 a co używałaś w pierwszej ciąży na rozstępy ?

Brr jak zimno na dworze :/ 9 stopni tylko u mnie.
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:07   #2939
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

cześć dziewczyny

u mnie dzisiaj bardzo przyjemna pogoda, wiaterek, 22 st., ciepło ale nie duszno. aż żyć się chce bo przez ostatnie dni wegetowałam. mam w planach upichcić obiadek (ostatnio mam fazę na młodą kapustę na przemian z sałatką grecką z fetą, z pasteryzowanego mleka oczywiście) a później pokombinuje, by wyciągnąć gdzieś małżonka. już widzę, jak mu się zechce

najchętniej pojechałabym do jakiegoś większego sklepu ogrodniczego by poszukać krzaczków na działkę, albo do szkółki po drzewka owocowe. a później oczywiście na wielkie lody zobaczymy, co tż na to...

wiecie co, ja też mam jakieś schizy na temat skracania szyjki na dodatek poczytałam trochę w necie na ten temat i paranoja gotowa. coś mnie zakłuje a ja już myślę, że pewnie to szyjka "właśnie się skraca". wiem, że to głupie ale ostatnio na forum sporo było o tym, więc trochę się niepotrzebnie nakręciłam a do wizyty jeszcze 3 tygodnie...

a zapomniałam się Wam pochwalić, że od przyszłego tygodnia zaczynam pracę. już wcześniej miałam możliwość ale przez moje samopoczucie nie byłam w stanie. praca papierkowa, więc się nie przemęczę. proszę trzymać kciuki
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:14   #2940
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie - jestem w 19 tc i zaczyna mnie często pobolewać brzuch, zwłaszcza w pracy i myślę o zwolnieniu. Podobno płacą 100% biorąc średnią z ostatnich 12 mc. Tylko że ja w tej pracy jestem od lutego, i w ciągu tych 12 mc miałam przerwę 3 mc w pracy - nigdzie nie pracowałam. To jak oni to wyliczą? Wie ktoś?
Bierz zwolnienie i odpoczywaj.Nie martw się,wyliczą.
Ja miałam dłuuugą przerwę w pracy,bo zajęłam się wychowywaniem synka.Poszłam do pracy od listopada i w lutym byłam już na zwolnieniu,trochę to ich wyliczanie trwało,2mc i dostałam najniższą krajową.Lepszy rydz niż nic!!!bo myślałam,że nic nie dostanę,więc jest ok.

Wybywamy na działkę do teściów
Miłej niedzieli.Baj
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2012-05-06 o 11:18
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.