Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 19:49   #1081
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Może porozmawiaj z nim ogólnie o tym, jak widzisz kwestię finansów w związkach, że trochę inaczej to sobie wyobrażasz, np. raz Ty za mnie zapłacisz, raz ja za Ciebie....
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:45   #1082
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja uważam, że facet powinien wykazać inicjatywę w płaceniu. Nigdy nie chcę , żeby ktoś za mnie płacił, ale chęci doceniam a ich brak również...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:39   #1083
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

No to mój tż tydzień temu. Mama dała mi 300 zł (!) na zakupy, więc wzięłam wolne w środę, i umówiłam się z tż na zakupy , i że mu postawię kino, bo on mi stawiał 2 razy, trzeba jechać busem około 40 minut do galerii. Uchlał się w przeddzień, i miał sporego kaca, byliśmy umówieni na 9. Napisał mi, że nie da rady na 9, że możemy jechać o 10:30. Nie robi mi to różnicy, więc ok. Stoję na przystanku, jego nie ma, dzwonię, on dopiero wstał. Następny bus 11:30. Więc poszłam do koleżanki, na herbatę, on dzwoni, że już wychodzi (11) i żebym ja też wyszła od tej dziewczyny. No ale dobra. Czekał na mnie, mówi, że ma tylko 10 zł, więc muszę mu się dorzucić do biletu. No ok.. mogę mu się to 3 zł dorzucić. Postawiłam bilet, jesteśmy w galerii. On zaczyna, że jest głodny. Ja nic. I tak mi nawijał o tym chyba z pół godziny. No to poszliśmy do kfc, powiedziałam, że mu POŻYCZĘ. No więc kupił sobie zestaw za 10 zł (nawet nie wiem co) ja tylko kanapkę. Zjadł, idziemy do kina, bilety kupione (tani wtorek). On chce picie. To mówię, że pójdziemy do tesco, kupimy. Nie, bo mu się nie chce. Kupił pół litra wody za 5 zł -.- Potem chodzimy po sklepach, ciągle słyszę "nieładne, długo jeszcze, za ile stąd pójdziemy, ile jeszcze, chodź stąd". Pyta mnie, co ja tak właściwie chcę, no to mówię, że nie wiem, po to chodzę po sklepach, żeby mi się coś spodobało, on do mnie "jezu, nie chciałbym się wiązać z niezdecydowaną kobietą". Odpowiadam "no to zerwij ze mną, proszę bardzo, przecież na siłę cię nie trzymam", on na to "ale tak w przyszłości". Więc się w***iłam, bo stawiam mu wszystko, a on jeszcze narzeka.. Gdy coś kupowałam, albo brałam do przymierzenia, to słyszałam "łooo, dobrze, że to nie za moje pieniądze, ja bym tyle nie wydał". Pochodziliśmy, kupiłam 2 staniki i sukienkę, i on, że jest głodny. Mieliśmy paragony, które można zeskanować, i ma się zniżkę na różne rzeczy, w tym na jedzenie. To zeskanowałam mu jeden, 25% zniżki na jakąś tam kanapkę subwaya, jeśli kupi się napój. I on ciągle "głodny jestem i głodny jestem". To dałam mu do ręki rabat, i 20 zł i powiedziałam, żeby mi kupił longera w kfc a sobie kanapkę w subwayu. A on, że chciałby coś ciepłego a nie kanapkę. Ale kupił mi longera, frytki i picie (10 zł) i przyszedł. Pyta się jakie picie. Mówię, że colę, albo 7upa, albo mirindę, byle nie Ice Tea, którą on lubi, a ja nienawidzę. I co? Wziął ice tea -.- Pytam, ile mu kasy zostało, a on że 10 zł, ale kupi sobie zapiekankę. Kupił sobie, i do mnie tekst "to ile mam ci oddać? 3 zł za busa?". I już z nim nie jestem
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:44   #1084
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
I już z nim nie jestem
zerwałaś z facetem, bo troche obsępił Cię na zakupach?
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:45   #1085
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Bardzo dobrze
Tu już nawet nie chodzi o te pieniądze, ale o jego bezczelne i chamskie zachowanie.
Ani się waż wracać do niego
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 14:46   #1086
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
I już z nim nie jestem
Bojgu i dzięki Bogu.. jakiś palant..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:29   #1087
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze
Tu już nawet nie chodzi o te pieniądze, ale o jego bezczelne i chamskie zachowanie.
Ani się waż wracać do niego
dokladnie, straszny burak
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 16:08   #1088
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Faktycznie, bez urazy, bo kiedyś na pewno żywiłaś do niego jakieś uczucia, ale zachowywal się jak dupek:/ Na chlanie to pieniądze miał, ale żeby już sobie kupić coś do jedzenia, którego tak bardzo pragnął, to już nie miał?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 16:28   #1089
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Faktycznie, bez urazy, bo kiedyś na pewno żywiłaś do niego jakieś uczucia, ale zachowywal się jak dupek:/ Na chlanie to pieniądze miał, ale żeby już sobie kupić coś do jedzenia, którego tak bardzo pragnął, to już nie miał?
Tego nie wiesz, moze opil tez znajomych
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:03   #1090
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ogólnie, nie było mi z nim ostatnio dobrze. Olewał mnie, spóźniał się, nie odzywał tydzień, potem udawał że się nic nie stało, stwierdził, że jest ze mną "ot tak", że UWAGA "kocha mnie tak na 80%". Stwierdziłam, że nie ma sensu, a to przelało czarę goryczy.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:14   #1091
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
stwierdził, że jest ze mną "ot tak", że UWAGA "kocha mnie tak na 80%".
Co kieruje ludźmi którzy w ten sposób odnoszą się do swoich drugich połówek Mściwość, nienawiść
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 18:18   #1092
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ogólnie, nie było mi z nim ostatnio dobrze. Olewał mnie, spóźniał się, nie odzywał tydzień, potem udawał że się nic nie stało, stwierdził, że jest ze mną "ot tak", że UWAGA "kocha mnie tak na 80%". Stwierdziłam, że nie ma sensu, a to przelało czarę goryczy.
madra z ciebie dziewczyna skoro w pore z nim zerwalas
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:49   #1093
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ogólnie, nie było mi z nim ostatnio dobrze. Olewał mnie, spóźniał się, nie odzywał tydzień, potem udawał że się nic nie stało, stwierdził, że jest ze mną "ot tak", że UWAGA "kocha mnie tak na 80%". Stwierdziłam, że nie ma sensu, a to przelało czarę goryczy.

Ile macie lat?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:21   #1094
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ja 18, on 20.. Dzieciak z niego i tyle. A co skłoniło mnie do zerwania? Normalnie bym go tłumaczyła, że przecież to facet i nie chce chodzić po sklepach, że na kacu jest i zmęczony.. Ale tego samego dnia kupiłam książkę pt "Toksyczni mężczyźni. Jak ich rozpoznawać i radzić sobie z nimi" Lillian Glass (świetna książka). Przeczytałam i doszłam do wniosku, że jest bardzo toksyczny, i im bardziej ja się staram, tym bardziej on ma mnie w dupie, za przeproszeniem. Nie uda mi się go zmienić, więc nawet nie będę próbować.

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2012-06-06 o 21:29
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 23:54   #1095
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
"łooo, dobrze, że to nie za moje pieniądze, ja bym tyle nie wydał".
Co za kretyn, umarłam na chwilę ze śmiechu
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 08:41   #1096
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Lata temu mój były, z którym byłam na szczęście tylko nieco ponad 2 miesiące strasznie się dopytywał, co bym chciała dostać na moje zbliżające się urodziny. Powiedziałam, że kolczyki w kształcie gwiazdek (wkręty, żeby nie było że jakieś złote z brylantami do samych ramion ), a nigdzie nie mogłam wtedy takich znaleźć. To on się niesamowicie podniecił, że zamówi takie u jubilera itp, itd. Nadszedł dzień urodzin. I nie doczekałam się od niego nawet życzeń a spotkał się ze mną
Innym razem, jeszcze przed tymi urodzinami zaprosił mnie do herbaciarni. Zamówił herbatę tylko dla mnie, po czym jak ją przynieśli i czajniczek z wrzątkiem to zalewał też sobie dopóty, dopóki ta torebka herbaty nie wyparzyła się do ostateczności i nie skończyła się woda w czajniczku (Starczyło na filiżankę dla mnie i na jakieś półtorej dla niego ).
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 09:00   #1097
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No to mój tż tydzień temu. Mama dała mi 300 zł (!) na zakupy, więc wzięłam wolne w środę, i umówiłam się z tż na zakupy , i że mu postawię kino, bo on mi stawiał 2 razy, trzeba jechać busem około 40 minut do galerii. Uchlał się w przeddzień, i miał sporego kaca, byliśmy umówieni na 9. Napisał mi, że nie da rady na 9, że możemy jechać o 10:30. Nie robi mi to różnicy, więc ok. Stoję na przystanku, jego nie ma, dzwonię, on dopiero wstał. Następny bus 11:30. Więc poszłam do koleżanki, na herbatę, on dzwoni, że już wychodzi (11) i żebym ja też wyszła od tej dziewczyny. No ale dobra. Czekał na mnie, mówi, że ma tylko 10 zł, więc muszę mu się dorzucić do biletu. No ok.. mogę mu się to 3 zł dorzucić. Postawiłam bilet, jesteśmy w galerii. On zaczyna, że jest głodny. Ja nic. I tak mi nawijał o tym chyba z pół godziny. No to poszliśmy do kfc, powiedziałam, że mu POŻYCZĘ. No więc kupił sobie zestaw za 10 zł (nawet nie wiem co) ja tylko kanapkę. Zjadł, idziemy do kina, bilety kupione (tani wtorek). On chce picie. To mówię, że pójdziemy do tesco, kupimy. Nie, bo mu się nie chce. Kupił pół litra wody za 5 zł -.- Potem chodzimy po sklepach, ciągle słyszę "nieładne, długo jeszcze, za ile stąd pójdziemy, ile jeszcze, chodź stąd". Pyta mnie, co ja tak właściwie chcę, no to mówię, że nie wiem, po to chodzę po sklepach, żeby mi się coś spodobało, on do mnie "jezu, nie chciałbym się wiązać z niezdecydowaną kobietą". Odpowiadam "no to zerwij ze mną, proszę bardzo, przecież na siłę cię nie trzymam", on na to "ale tak w przyszłości". Więc się w***iłam, bo stawiam mu wszystko, a on jeszcze narzeka.. Gdy coś kupowałam, albo brałam do przymierzenia, to słyszałam "łooo, dobrze, że to nie za moje pieniądze, ja bym tyle nie wydał". Pochodziliśmy, kupiłam 2 staniki i sukienkę, i on, że jest głodny. Mieliśmy paragony, które można zeskanować, i ma się zniżkę na różne rzeczy, w tym na jedzenie. To zeskanowałam mu jeden, 25% zniżki na jakąś tam kanapkę subwaya, jeśli kupi się napój. I on ciągle "głodny jestem i głodny jestem". To dałam mu do ręki rabat, i 20 zł i powiedziałam, żeby mi kupił longera w kfc a sobie kanapkę w subwayu. A on, że chciałby coś ciepłego a nie kanapkę. Ale kupił mi longera, frytki i picie (10 zł) i przyszedł. Pyta się jakie picie. Mówię, że colę, albo 7upa, albo mirindę, byle nie Ice Tea, którą on lubi, a ja nienawidzę. I co? Wziął ice tea -.- Pytam, ile mu kasy zostało, a on że 10 zł, ale kupi sobie zapiekankę. Kupił sobie, i do mnie tekst "to ile mam ci oddać? 3 zł za busa?". I już z nim nie jestem
to nie jest przyklad skapstwa tylko chamstwa i buractwa. bardzo dobrze, ze go zostawilas!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 10:12   #1098
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
Lata temu mój były, z którym byłam na szczęście tylko nieco ponad 2 miesiące strasznie się dopytywał, co bym chciała dostać na moje zbliżające się urodziny. Powiedziałam, że kolczyki w kształcie gwiazdek (wkręty, żeby nie było że jakieś złote z brylantami do samych ramion ), a nigdzie nie mogłam wtedy takich znaleźć. To on się niesamowicie podniecił, że zamówi takie u jubilera itp, itd. Nadszedł dzień urodzin. I nie doczekałam się od niego nawet życzeń a spotkał się ze mną
Innym razem, jeszcze przed tymi urodzinami zaprosił mnie do herbaciarni. Zamówił herbatę tylko dla mnie, po czym jak ją przynieśli i czajniczek z wrzątkiem to zalewał też sobie dopóty, dopóki ta torebka herbaty nie wyparzyła się do ostateczności i nie skończyła się woda w czajniczku (Starczyło na filiżankę dla mnie i na jakieś półtorej dla niego ).

Ale obciach z tą herbatą. Niektórzy to naprawdę nie mają wstydu i zachowują się nawet w miejscach publicznych jak buraki.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:50   #1099
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Historia bedzie tyczyć się kolegi ze studiów...

Króregoś razu poszliśmy w parę osób na piwo, później postanowilismy kupić coś do jedzenia, stanęło na tym, że zrzucamy sie na pizze. Zapytałam sie kto ostatecznie jest chętny- wyszło, że 4 osoby w ty nazwijmy go X. Poszłyśmy z koleżanką do kasy, aby ją zamówić, po czym wyszło ze zrzuta wynosi 8zł na osobę. Ja założyłam z kumpelą i wyszło że X ma oddać to 8 zł mnie. Ale on oburzył się, że jak to 8zł- to zdecydowanie za dużo (chyba można się było domyśleć, że około tyle wyjdzie w konću duża pizza 20 parę złotych minimum Ja się trochę wkurzyłam i zaczęłam mu wygarniać, że najpierw ok chętnie się dorzuci, a teraz odwala jakieś numery. Ostatecznie rzucił mi na stół dychę z wielką łaską.... ( nie wzięłam tej kasy).
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 12:08   #1100
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
Innym razem, jeszcze przed tymi urodzinami zaprosił mnie do herbaciarni. Zamówił herbatę tylko dla mnie, po czym jak ją przynieśli i czajniczek z wrzątkiem to zalewał też sobie dopóty, dopóki ta torebka herbaty nie wyparzyła się do ostateczności i nie skończyła się woda w czajniczku (Starczyło na filiżankę dla mnie i na jakieś półtorej dla niego ).
Ja tak robię w domu xd Robię herbatę, to zawsze robię dwie z jednej torebki i dopiero podaję gościom (ale nie tak, żeby gość to widział, tylko np. goście w salonie ja w kuchni). Tak mnie nauczyła mama.. Ale w herbaciarni? Nie mogłabym.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:29   #1101
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Dowiedziałam się od chłopaka, ktorego naprawde mocno kochalam (on twierdzil, ze on mnie tez), ze nie oplaca mu sie tłuc ponad 1h pociagiem do mnie, by pobyc ze mna 2-3h i wracac do siebie...
Powiedzial tez, ze zbankrutowałby na czestsze przyjazdy do mnie (a jezdzil raz w tyg.)
On kwiatow nie lubi dawac, bo to jak zrywac zycie i dawac trupa... (domyslam sie tylko, ze to dla niego wyrzucanie pieniedzy w bloto, bo kwiatek zeschnie i sie go wyrzuca)

Nie jestesmy juz razem
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:45   #1102
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja tak robię w domu xd Robię herbatę, to zawsze robię dwie z jednej torebki i dopiero podaję gościom (ale nie tak, żeby gość to widział, tylko np. goście w salonie ja w kuchni). Tak mnie nauczyła mama.. Ale w herbaciarni? Nie mogłabym.
poważnie? dla mnie to dziwne... zależy jakim gościom, ale generalnie podaję herbatę wsadzoną w kubek i osoba sama sobie decyduje jak mocno naciągniętą lubi.
tak pół na pół z jednej torebki, to chyba tylko w domu, albo z tż robię źle mi się to kojarzy, bo moja babcia z 1 saszetki robi herbaty i kilka dni później takie zaschnięte torebki walają się po kuchni, bo przecież inaczej to marnotrawstwo.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:02   #1103
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
poważnie? dla mnie to dziwne... zależy jakim gościom, ale generalnie podaję herbatę wsadzoną w kubek i osoba sama sobie decyduje jak mocno naciągniętą lubi.
tak pół na pół z jednej torebki, to chyba tylko w domu, albo z tż robię źle mi się to kojarzy, bo moja babcia z 1 saszetki robi herbaty i kilka dni później takie zaschnięte torebki walają się po kuchni, bo przecież inaczej to marnotrawstwo.
Ja tak samo, nie wyobrażam sobie herbaty dostać bez torebki, bo ja lubię bardzo mocną herbatę (wiem, że już wtedy moze być szkodliwa itd) ale u mnie torebka w kubku/filiżance przynajmniej z 15min musi być
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:06   #1104
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

hm, ale i tak trochę nie rozumiem tego konceptu, ''postawię komuś kino bo stawiał 2 x'' a potem ''te 3 zł mogę mu dorzucić''.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:09   #1105
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

No ale to jeszcze zależy jaka to herbata. Np nie wyobrażam sobie jakiejś owocowej wykorzystywać na dwa kubki, ale już klasyczny lipton spokojnie starcza na dwie mocno zaparzone herbaty.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:23   #1106
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja tak robię w domu xd Robię herbatę, to zawsze robię dwie z jednej torebki i dopiero podaję gościom (ale nie tak, żeby gość to widział, tylko np. goście w salonie ja w kuchni). Tak mnie nauczyła mama.. Ale w herbaciarni? Nie mogłabym.
W robieniu tak w domu nie ma nic złego. Sama czasem robie sobię herbatę i np. drugą mamie czy tacie, bo każdy woli wypić słabszą niż mocną. No ale herbaciarnia, to nie dom. Zawsze należy dostosować swoje zachowanie do miejsca, w którym się jest. Robienie takich akcji w herbaciarni, restauracji, czy jakimkolwiek miejscu pubnlicznym, to po prostu wstyd. Szczególnie przy dziewczynie, której facet powinien chcieć zaimponować...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:31   #1107
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Feaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo, nie wyobrażam sobie herbaty dostać bez torebki, bo ja lubię bardzo mocną herbatę (wiem, że już wtedy moze być szkodliwa itd) ale u mnie torebka w kubku/filiżance przynajmniej z 15min musi być
Ona nie robi się mocna tylko po prostu gorzka. Czarna herbata powinna się parzyć max 5 min. I fakt, też wyczytałam, że nie powinno się parzyć dłużej ani po 2x bo wydzielają się później toksyczne substancje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:44   #1108
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ani po 2x bo wydzielają się później toksyczne substancje.
wyjatkiem co do tego jest chyba tylko zielona. wyczytalam niedawno, ze wlasnie przy drugim parzeniu wydziela najbardziej wartosciowe skladniki odzywcze.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:58   #1109
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;34562367]wyjatkiem co do tego jest chyba tylko zielona. wyczytalam niedawno, ze wlasnie przy drugim parzeniu wydziela najbardziej wartosciowe skladniki odzywcze.[/QUOTE]

zgadza się, Chińczycy pierwszy napar (wg nich niedobry) wylewają i piją dopiero kolejny.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 14:02   #1110
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój tż ma kolegę, który torebkę herbaty parzy 5 razy! po czym suszy i spala!

PATOLOGIA.
Rozumiem oszczędzać na studiach, ale to zalatuje glupotą i mega skąpstwem
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.