subskrypcja - HELP! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-07, 15:48   #1
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś

Problem z subskrycja ....


Witam !!
Mam problem : na moją pocztę przychodzą wszytkie nowe wątki , które się pojawiają na forum mimo to , iż nie brałam w nich udziału . W ten sposób moja skrzynka e-mailowa jest zawalana wiadomościami,które mnie nie interesują ! Czym to może być spowodowane ? Proszę o pomoc !
Pozdrawiam!!
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 15:55   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Problem z subskrycja ....

Sprawdź na każdej stronie, czy klikając na znaczek "subsrypcja" nie będziesz miała zaznaczone, że chcesz ją otrzymywać... Być może ktoś bawił się twoim komputerem.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 15:55   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Problem z subskrycja ....

Powinnas sprawdzic, czy nie kliknelas w klawisz "Subskrypcja" na kazdym z forum osobno.

Jesli klikniesz i zobaczysz, ze zaznaczone jest "TAK" - to musisz to zmienic.

Innej mozliwosci nie widze

Jesli to nie pomoze, daj mi znac jeszcze raz, prosze.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 17:11   #4
liwuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 62
GG do liwuś
Re: Problem z subskrypcja ....

Bardzo dziękuję już wszytko działa poprawnie

Pozdrawiam!!
liwuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 14:39   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
dziwny problem z subskrybcją

dostaję na maila posty z wątków z forum plotkowego, kosmetycznego, wizażowego i fryzjerskiego - a właściwie dostawaŁAM.

po ostatniej zmianie serwerów [czy też innej przerwie konserwacyjnej ] musiałam znów włączyć opcję SUBSKRYPCJA [tradycyjnie na każdym z forów osobno].

posty z plotkowego i wizażowego przychodzą do mnie bez problemu - zaś z fryzjerskiego i kosmetycznego wcale. już kilka razy próbowałam temu zaradzić [subskrybując ponownie] i nic..

mało tego - zauważyłam, że z tych dwóch forów nie przychodzą do mnie nawet posty dołączone do wątku, który założyłam [a nie odhaczam opcji: chcę dostawać maile...] - dlaczego tak się dzieje?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 09:10   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: dziwny problem z subskrybcją - Zło!!

Złotko! Czekam na poradę, bo nadal posty z tych wątków nie przychodzą na moją skrzynkę choć biorę udział w dyskusji
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-02, 09:43   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Problemy z subskrypcją

Witam
Subskrypcję mam wyłączoną a nadal na mój e-mail przychodza wszystkie posty, z wątków w których brałam udział. Co jest nie tak?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-02, 10:21   #8
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Problemy z subskrypcją

Niestety, oprogramowanie tego forum jest nieco przestarzałe i nie zawsze "rozumie" czego się od niego chce.
Subskrypcja wątków polega na odhaczaniu każdego postu - nie jestem w stanie tego poprawić bez poważnej przebudowy 1/3 oprogramowania...

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 14:20   #9
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
GG do lisica
Cool Subskrybcja ?

Witam,
czy jest możliwość takiego ustawienia subskrybcji ( nie dla wątku ) dla całego danego forum aby na maila przychodziły natychmiast wszystkie nowe pojawiające się wpisy? tak jak było na "starym" wizażu; jeśli jest taka opcja to nie mogę jej znaleść
:hello:
lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 14:29   #10
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Smile Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez lisica
Witam,
czy jest możliwość takiego ustawienia subskrybcji ( nie dla wątku ) dla całego danego forum aby na maila przychodziły natychmiast wszystkie nowe pojawiające się wpisy? tak jak było na "starym" wizażu; jeśli jest taka opcja to nie mogę jej znaleść
:hello:
Takiej opcji tutaj nie ma i nie jest planowana; Mieliśmy wiele problemów wynikających z tego, że ktoś sobie ustawił tak subskrypcję, a potem zapomniał jak to zrobił; Problemy ciągną się po dziś dzień, bo maile z wizaz.pl nie docierają na wszystkie serwery - zostaliśmy zgłoszeni jako spamerzy.

Subskrypcja forum (np. dzienna) zadziała tak, że dostaniesz jednego maila z informacją nt. nowych/zaktualizowanych wątków. Nie można natomiast zamówić sobie 1000 maili dziennie, bo tyle mniej więcej postów pojawia się na dobę na forach...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 16:37   #11
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Subskrybcja ?

No to super. Ja subskrybowałam tylko 4 fora (może 5 ) i wcale to nie było 1000 wiadomości dziennie, tylko koło 200. Strasznie mi przykro, bo dla mnie oznacza to tylko jedno - żegnaj wizażu , przynajmniej na kilka miesiecy . Szkoda.

P.S. Strrrasznie nie lubie, jak się traktuje ludzi jak dzieci , mogą sobie krzywdę zrobić widelcem i nożem, więc niech jedzą tylko łyżką (rozgoryczenie przeze mnie przemawia).
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-30, 17:22   #12
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
GG do lisica
Dot.: Subskrybcja ?

Szkoda, mi też ta opcja odpowiadała, subskrybowałam tylko najbardziej interesujące mnie fora; pierwsze co robiłam po otworzeniu komputera to wejście w pocztę - w ten sposób najszybciej i nabieżąco wiedziałam "co w trawie piszczy". Przecież ustawienie subskrybcji w starym wizażu nie oznaczało subskrybcji wszystkich forów i - jak piszesz tysiąca mailii dziennie. Może dałoby się jednak przywrócić subskrypcję danego forum, dla każdego oddzielnie? Dla osób, ktore nie zawsze mogą serfować po necie a mogą na bieżąco ściągać pocztę programem pocztowym oznacza to praktyczny kontakt lub jego brak z Wizażem . A co o tym sądzą inne Wizażanki?
lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 20:22   #13
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez lisica
Szkoda, mi też ta opcja odpowiadała, subskrybowałam tylko najbardziej interesujące mnie fora; pierwsze co robiłam po otworzeniu komputera to wejście w pocztę - w ten sposób najszybciej i nabieżąco wiedziałam "co w trawie piszczy". [...]Dla osób, ktore nie zawsze mogą serfować po necie a mogą na bieżąco ściągać pocztę programem pocztowym oznacza to praktyczny kontakt lub jego brak z Wizażem . A co o tym sądzą inne Wizażanki?
No właśnie, wchodzenie na jakąkolwiek stronę www to dla mnie zbyt wysokie koszty, słabe łącze, długo ładująca się strona. Na jednym impulsie mogę "zaliczyć" może jeden wątek. A tak cały czas wiedziałam co się dzieje, jeden impuls wystarczał, żeby ściągnąć bieżące wiadomości (koło setki co kilka-kilkanaście godzin). Poradziła mi to Maga, kiedy się dowiedziała, że będę musiała zrezygnować ze stałych pobytów na wizażu ze względu na stale rosnące rachunki . Może mnie nie było widać, ale byłam na bieżąco. I była to jedyna strona, z którą mogłam być codziennie, inne nie mają takich udogodnień. A teraz przyjdzie zlikwidować folder "wizaż" w Outlooku . Dla mnie to koniec jakiejś epoki , chociaż zdaję sobie sprawę, że egoistyczne jest wymaganie czegoś, co przydaje się zapewne niewielkiej ilości wizażanek, a właścicielom portalu przynosi kłopoty. Nie będzie porannej kawki z wizażem...
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 20:24   #14
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Subskrybcja ?

A tak poza tym - nowe forum mi się podoba , tylko odpowiadanie na post wymaga spędzenia JESZCZE większej ilości czasu w Necie. Może za rok będę już miała stałe łącze i wrócę .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:07   #15
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
No właśnie, wchodzenie na jakąkolwiek stronę www to dla mnie zbyt wysokie koszty, słabe łącze, długo ładująca się strona. Na jednym impulsie mogę "zaliczyć" może jeden wątek. A tak cały czas wiedziałam co się dzieje, jeden impuls wystarczał, żeby ściągnąć bieżące wiadomości (koło setki co kilka-kilkanaście godzin). Poradziła mi to Maga, kiedy się dowiedziała, że będę musiała zrezygnować ze stałych pobytów na wizażu ze względu na stale rosnące rachunki . Może mnie nie było widać, ale byłam na bieżąco. I była to jedyna strona, z którą mogłam być codziennie, inne nie mają takich udogodnień. A teraz przyjdzie zlikwidować folder "wizaż" w Outlooku . Dla mnie to koniec jakiejś epoki , chociaż zdaję sobie sprawę, że egoistyczne jest wymaganie czegoś, co przydaje się zapewne niewielkiej ilości wizażanek, a właścicielom portalu przynosi kłopoty. Nie będzie porannej kawki z wizażem...
Mgiełeczko, dla osób ze słabym łączem jest coś takiego jak archiwum

http://www.wizaz.pl/forum/archive/index.php

Obrane z grafiki i ładujące się o niebo szybciej... Polecam

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:56   #16
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Nie będzie porannej kawki z wizażem...
Właśnie... Od dwóch nie ma kawki;( I cały czas czekałam że wejdę w jakieś ustawienia nowego forum i uda mi się wszystko naprawić. Też jestem rozczarowana. Nie subskrybowałam wizazu z przyczyn modemowych ale dlatego że wizaz laduje mi sie dlugo, jeden wątek to kilka minut, jeśli jest ze zdjęciami. Poza tym ciężko mi było znaleźć nowe odpowiedzi i tak w ogóle to nie przepadam za forami bo ciężko mi się je przegląda. Wizaz mialam w skrzynce i rano sobie włąśnie przy kawce przeglądałam. To był codzienny poranny rytuał.
Oczywiście rozumiem Zło i Agę, że mieli problemy pocztowe... Ale i tak mi szkoda wizazu..., w końcu to kawał czasu No może nie jak Zlo napisał w profilu że od 1970 jestem ale zawsze kawałek...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 11:54   #17
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Takiej opcji tutaj nie ma i nie jest planowana; Mieliśmy wiele problemów wynikających z tego, że ktoś sobie ustawił tak subskrypcję, a potem zapomniał jak to zrobił; Problemy ciągną się po dziś dzień, bo maile z wizaz.pl nie docierają na wszystkie serwery - zostaliśmy zgłoszeni jako spamerzy.

Subskrypcja forum (np. dzienna) zadziała tak, że dostaniesz jednego maila z informacją nt. nowych/zaktualizowanych wątków. Nie można natomiast zamówić sobie 1000 maili dziennie, bo tyle mniej więcej postów pojawia się na dobę na forach...


Złosiu, ale ja do tej pory nie mogę zrozumieć tego. Zadawałam już pytania na innym wątku, ale nie dostałam odpowiedzi a może po prostu w tym całym zamieszaniu nikt ich nie zauważył . Ja mam takie problemy:

1. Przychodzi mail, że pojawiły się nowe wypowiedzi w wątku, i jest podany link do CAŁEGO WĄTKU, a nie do tej jednej nowej wypowiedzi, tak jak było to na starym forum. Wchodzę na ten link i widzę dziesiątki wypowiedzi, nowe mieszają się ze starymi i szczerze mówiąc odechciewa mi się czytania i wnikania, które wypowiedzi były już wcześniej, a które są tymi nowymi. Na starym forum miałam pewność, że subskrybując wątek, nie przeoczę żadnej nowej wypowiedzi, a teraz to już sama nie wiem..........

2. Co trochę muszę zmieniać sposób wyświetlania wątku. Czy jeśli przeglądam jakiś wątek i zmieniam sposób jego wyświetlania, to wtedy automatycznie wybrana przeze mnie opcja zmienia mi się w panelu użytkownika? I wtedy WSZYSTKIE wątki będą mi się wyświetlać, tak jak ten jeden, który sobie ustawiłam?
W starym forum wszystko było proste: były 2 opcje: albo pokaż tylko daną wypowiedź, albo ładuj cały wątek.

3. W drzewku wiadomości na niektórych wątkach jest coś takiego jak :"Więcej wiadomości tutaj" czy coś podobnego.... Cóż to takiego?

Przepraszam, że tak truję w starym forum radziłam sobie bez zadawania żadnych pytań, po prostu do wszystkiego dochodziłam sama metodą eksperymentów, a tutaj eksperymentuję i coraz bardziej wszystko mi się miesza.

Po raz pierwszy nie mam ochoty wchodzić na forum wizaz.pl Póki to nowe forum funkcjonowało jako testowe, to nawet mi się podobało, ale teraz mnie denerwuje. Najbardziej martwi mnie to zamieszania z subskrybcją wątków i z wyświetlaniem wiadomości...............
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:05   #18
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
subskrypcja

Przepraszam,ze zawracam glowe na tym forum..Ale nie moge sobie poradzic z wlaczeniem opcji-subskrypcja forum fitness-calego.Jak nalezy to zrobic?
caluski
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:39   #19
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Złosiu, ale ja do tej pory nie mogę zrozumieć tego. Zadawałam już pytania na innym wątku, ale nie dostałam odpowiedzi a może po prostu w tym całym zamieszaniu nikt ich nie zauważył . Ja mam takie problemy:
Coś zaradzimy
Cytat:
1. Przychodzi mail, że pojawiły się nowe wypowiedzi w wątku, i jest podany link do CAŁEGO WĄTKU, a nie do tej jednej nowej wypowiedzi, tak jak było to na starym forum. Wchodzę na ten link i widzę dziesiątki wypowiedzi, nowe mieszają się ze starymi i szczerze mówiąc odechciewa mi się czytania i wnikania, które wypowiedzi były już wcześniej, a które są tymi nowymi. Na starym forum miałam pewność, że subskrybując wątek, nie przeoczę żadnej nowej wypowiedzi, a teraz to już sama nie wiem..........
Linki zawierają komendę goto=newpost Oznacza to, że po załadowaniu wątku ekran jest centrowany na poście, którego jeszcze nie czytałaś
Cytat:
2. Co trochę muszę zmieniać sposób wyświetlania wątku. Czy jeśli przeglądam jakiś wątek i zmieniam sposób jego wyświetlania, to wtedy automatycznie wybrana przeze mnie opcja zmienia mi się w panelu użytkownika? I wtedy WSZYSTKIE wątki będą mi się wyświetlać, tak jak ten jeden, który sobie ustawiłam?
W starym forum wszystko było proste: były 2 opcje: albo pokaż tylko daną wypowiedź, albo ładuj cały wątek.
Ustawienie danego trybu wyświetlenia (liniowy/drzewkowy) podczas oglądania wątku nie jest zapamiętywane przez forum. Na stałe możesz ustawić to w panelu użytkownika -> edytuj opcje
Cytat:
3. W drzewku wiadomości na niektórych wątkach jest coś takiego jak :"Więcej wiadomości tutaj" czy coś podobnego.... Cóż to takiego?
Drzewkowy tryb potrafi załadować do 10 zagłębień "gałązek" w wątku. Powyżej 10-go zagłębienia komunikuje, że należy kliknąć po jeszcze. Inaczej strona ładowałaby się straaaasznie długo
Cytat:
Przepraszam, że tak truję w starym forum radziłam sobie bez zadawania żadnych pytań, po prostu do wszystkiego dochodziłam sama metodą eksperymentów, a tutaj eksperymentuję i coraz bardziej wszystko mi się miesza.

Po raz pierwszy nie mam ochoty wchodzić na forum wizaz.pl Póki to nowe forum funkcjonowało jako testowe, to nawet mi się podobało, ale teraz mnie denerwuje. Najbardziej martwi mnie to zamieszania z subskrybcją wątków i z wyświetlaniem wiadomości...............
Zamieszanie = niewiedza Od tego tutaj jestem, żeby wyjaśniać i pomagać

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 13:37   #20
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Coś zaradzimy
Linki zawierają komendę goto=newpost Oznacza to, że po załadowaniu wątku ekran jest centrowany na poście, którego jeszcze nie czytałaś


Ahaaaa


Ustawienie danego trybu wyświetlenia (liniowy/drzewkowy) podczas oglądania wątku nie jest zapamiętywane przez forum. Na stałe możesz ustawić to w panelu użytkownika -> edytuj opcje

Ehem.



Drzewkowy tryb potrafi załadować do 10 zagłębień "gałązek" w wątku. Powyżej 10-go zagłębienia komunikuje, że należy kliknąć po jeszcze. Inaczej strona ładowałaby się straaaasznie długo


Ojej, Złosiu, tylko że przez to, że drzewko jest tak "dzielone", robi się trochę nieprzejrzyście.... Nie dałoby się tego udoskonalić? Nawet kosztem dłuższego ładowania strony...


Zamieszanie = niewiedza Od tego tutaj jestem, żeby wyjaśniać i pomagać

I jeszcze jedno: Co zrobić, żeby wypowiedzi, które cytuję (tak jak w tym poście) odznaczały się od moich komentarzy?
Właśnie zrobiłam podgląd i moje odpowiedzi na Twoje odpowiedzi, hehe, ukazały się w jednym oknie, a moje pytanie odnośnie cytatów w innym. Pomieszanie z poplątaniem.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 13:52   #21
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Thumbs up Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez Gonia1
I jeszcze jedno: Co zrobić, żeby wypowiedzi, które cytuję (tak jak w tym poście) odznaczały się od moich komentarzy?
Każdy cytat w trakcie odpowiedzi jest wydzielony [ QUOTE=autor], a na końcu [/QUOTE ]
Jeśli chcesz podzielić czyjś cytat na fragmenty, każdy z nich musi być tak rozpoczęty i zakończony
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 15:01   #22
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Każdy cytat w trakcie odpowiedzi jest wydzielony [ QUOTE=autor], a na końcu [/QUOTE ]
Jeśli chcesz podzielić czyjś cytat na fragmenty, każdy z nich musi być tak rozpoczęty i zakończony

Dziękuję. Tak myślałam, ale miałam nadzieję, że jest jeszcze jakaś prostsza opcja.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 15:10   #23
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Smile Dot.: subskrypcja całego forum

Cytat:
Napisane przez stokrocia
Przepraszam,ze zawracam glowe na tym forum..Ale nie moge sobie poradzic z wlaczeniem opcji-subskrypcja forum fitness-calego.Jak nalezy to zrobic?
caluski
Witam

Primo - wątek przeniosłem na techniczne

Natomiast forum subskrybujesz używając menu "Narzędzia forum" (patrz załącznik), potem możesz zarządzać swoimi subskrypcjami z poziomu panela użytkownika


Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-02 o 12:03
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 15:45   #24
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
No to super. Ja subskrybowałam tylko 4 fora (może 5 ) i wcale to nie było 1000 wiadomości dziennie, tylko koło 200. Strasznie mi przykro, bo dla mnie oznacza to tylko jedno - żegnaj wizażu
Podpisuję się pod tym.
Też subskrybowałam kilka for i też z wizażem w tym momencie raczej się pożegnam

Złosiek, bez obaw - marudziłam wcześniej, to jest już ostatni mój post na ten temat. Cały czas jednak uważam, że przy tak rozbudowanym systemie subskrybcji opcja "każdy post na maila" powinna być dostępna...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 15:53   #25
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
GG do lisica
Dot.: Subskrybcja ?

Złoś - może jednak??? Ta opcja naprawdę jest potrzebna i WYGODNA.
Argument, że ktoś sobie zaznaczył opcję subskrupcji i nie mógł jej odznaczyć i dostawał 1000 maili jakoś do mnie nie przemawia - dziewczynki radzą sobie z wieloma bardziej skomplikowynymi opcjami.

Poza tym opcja "powiadomienia raz na dzień" jest - sorry - do niczego. Pokazuje mi sam fakt nowych wpisów bez podawania treści, tylko linki do nich. Skoro aby je przeczytać muszę wejść na Wizaż to co to za ułatwienie? Nie dałoby się zrobić tak aby treści nowych wpisów się wyświetlały.
lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 16:06   #26
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: Subskrybcja ?

Dobra, to jeszcze zapytam
Jeśli przychodzi powiadomienie raz na dzień (mówię o subskrybcji forum całego), to żeby następnego dnia uwzględniło dany wątek, trzeba na niego wcześniej wejść, czy nie?

Mam nadzieję, że wiesz, o co chodzi...

Edytowane przez margolci@
Czas edycji: 2005-05-01 o 23:48
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 16:29   #27
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez margolci@
Dobra, to jeszcze zapytam
Jeśli przychodzi powiadomienie raz na dzień (mówię o subskrybcji forum całego), to żeby następnego dnia uwzględniło dany wątek, trzeba na niego wcześniej wejść, czy nie?

Mam nadzieję, że wiesz, o co chodzi...
Na 99% będziesz codziennie dostawać nowego maila - jeśli tylko na subskrybowanym forum pojawią się nowe wpisy
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 16:32   #28
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez lisica
Złoś - może jednak??? Ta opcja naprawdę jest potrzebna i WYGODNA.
Argument, że ktoś sobie zaznaczył opcję subskrupcji i nie mógł jej odznaczyć i dostawał 1000 maili jakoś do mnie nie przemawia - dziewczynki radzą sobie z wieloma bardziej skomplikowynymi opcjami.

Poza tym opcja "powiadomienia raz na dzień" jest - sorry - do niczego. Pokazuje mi sam fakt nowych wpisów bez podawania treści, tylko linki do nich. Skoro aby je przeczytać muszę wejść na Wizaż to co to za ułatwienie? Nie dałoby się zrobić tak aby treści nowych wpisów się wyświetlały.
Omawiam ten problem z Agnieszką już po raz n-ty Rzecz polega na tym, że dzięki tak wielkim ilościom rozsyłanych maili nasz serwer jest blokowany przez dużą ilość innych serwerów pocztowych.
W ten sposób nie docierają do wielu osób żadne maile, nawet te z rejestracją na forum. Skala tego nie jest mała, spójrz sama na listę użytkowników, którzy nigdy nie zalogowali się na starym forum - bo brakowało im maila rejestracyjnego.

Dlatego niestety musimy pilnować pewnych niebezpiecznych procedur.

Porozmawiam jeszcze z Szefową, może uruchomimy jakiś specjalny tryb subskrypcji, ale wolałbym tutaj i teraz niczego nie obiecywać
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 16:45   #29
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Subskrybcja ?

Racja- np. ja musialam napisać specjalną prośbę do mojego dostawcy poczty, żeby mi nadal przychodziły na skrzynkę maile od wizażu.W pewnym momencie wzieli wizaż za spamera i zablokowali wszystkie maile przychodzące z tego źródła.Jak ich poprosiłam, to mi to udostępnili " w drodze wyjątku"-> tak napisali. Tak więc potwierdzam- rzeczony problem istnieje. Rozumiem jednak w zupełności prośbę Mgiełki i Lisicy. Trzeba na to znaleźć jakiś sposób.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 16:45   #30
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: Subskrybcja ?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Na 99% będziesz codziennie dostawać nowego maila - jeśli tylko na subskrybowanym forum pojawią się nowe wpisy
No dobrze, widzę iskierkę nadziei
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.